>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

25$ na Titan Poker

Z 0

zachargks

Użytkownik
czyli podumowując: kto sie dał w to wrobić ten frajer :jezora: pozatym ktoś tu pisał że itak sobie nie poużywa bo macie wszędzie konta....hmmm ale przecież są ciągle nowe promocje i ten ktos kto ma wasze dowodu pewnie z tego skorzysta niestety :idea:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
czyli podumowując: kto sie dał w to wrobić ten frajer :jezora: pozatym ktoś tu pisał że itak sobie nie poużywa bo macie wszędzie konta....hmmm ale przecież są ciągle nowe promocje i ten ktos kto ma wasze dowodu pewnie z tego skorzysta niestety :idea:
Promocje moze i nowe ale bukmachwrów nie przybywa jak &quot;grzybów po deszczu&quot;-a u nich tylko nowe konto mozna tworzyc
 
M 0

m-zone

Użytkownik
pieniadze powinny sie pojawic do 48 godzin,jutro powiadomie meilowo tych do dostali te sponsorshipy,i omowie z nimi szczegoły...
 
M 0

m-zone

Użytkownik
POstanowiłem zrobic losowanie,meile z informacjami i sponsorshipem powędrowały ostatecznie do 5osób.
Jesli chodzi o zarzuty,to NIE ZAMIERZAM ,wykorzystywac skanow dowodów,w celach prywatnych.Oskarzanie mnie oprzestepstwo jest absurdem,poniewaz osoby dobrowolnie wysłały do mnie swoj skan dowodu,ja te meile usunalem,nie obchodza mnie te dane zawarte na tych skanach.
Jeszcze raz uwazam ze oskarzenia wobec mnie sa stanowczo bezpodstawne...
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
POstanowiłem zrobic losowanie,meile z informacjami i sponsorshipem powędrowały ostatecznie do 5osób.
Jesli chodzi o zarzuty,to NIE ZAMIERZAM ,wykorzystywac skanow dowodów,w celach prywatnych.Oskarzanie mnie oprzestepstwo jest absurdem,poniewaz osoby dobrowolnie wysłały do mnie swoj skan dowodu,ja te meile usunalem,nie obchodza mnie te dane zawarte na tych skanach.
Jeszcze raz uwazam ze oskarzenia wobec mnie sa stanowczo bezpodstawne...
ja mam pytanie...
czemu dajesz kase osobom ktore rejestruja sie z tego: www.TitanPoker.com linku? przeciez to nie jest ref.. no chyba że HTTP_REFERER jakoś jest uzywany... albo jestes jakims agentem Titana ;)
Pozdr
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
No wlasnie przestan pieprzyc ...że dałes cos komukolwiek..i nie mów że dobrowolnie! bo oszustwo z czyjejsc strony w tym przypadku z Twojej to nie jest sprawa dobrowolna tylko karana z k/karnego podaj nicki tych osób z tego forum , bo sam osobiście sie tą sprawa zainteresuje i zobaczysz wówczas czy jesteś bezkarny IP zresztą twoje mamy :zy3ou: To typowy oszust - czemu nie poda &quot;niby&quot; tych szczesliwców
 
I 0

imek744

Użytkownik
No wlasnie przestan pieprzyc ...że dałes cos komukolwiek..i nie mów że dobrowolnie! bo oszustwo z czyjejsc strony w tym przypadku z Twojej to nie jest sprawa dobrowolna tylko karana z k/karnego podaj nicki tych osób z tego forum , bo sam osobiście sie tą sprawa zainteresuje i zobaczysz wówczas czy jesteś bezkarny IP zresztą twoje mamy :zy3ou: To typowy oszust - czemu nie poda &quot;niby&quot; tych szczesliwców
masz racje :spokodfhgfh: nicki z forum podaj!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
No wlasnie przestan pieprzyc ...że dałes cos komukolwiek..i nie mów że dobrowolnie! bo oszustwo z czyjejsc strony w tym przypadku z Twojej to nie jest sprawa dobrowolna tylko karana z k/karnego podaj nicki tych osób z tego forum , bo sam osobiście sie tą sprawa zainteresuje i zobaczysz wówczas czy jesteś bezkarny IP zresztą twoje mamy :zy3ou: To typowy oszust - czemu nie poda &quot;niby&quot; tych szczesliwców
masz racje :spokodfhgfh: nicki z forum podaj!

m-zone słuchaj koles nie myśł ze jestes na tyle cwany że kogoś wyrolujesz? ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mozna ich bardzo latwo pograzyc. Wystarczy, ze jak ktos kase dostanie to zrobi odrazu wyplate ;))
Tak, a potem wyslij im maila i napisz jaki jestes kozak.

Zresztą co Was to ochodzi co oni z tego mają, ktoś daje 25$ to sie bierze. Ale nasz ułomny naród bardzo często zachowuje sie jak pies ogrodnika, ja nie mam to niech inni tez nie mają.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mozna ich bardzo latwo pograzyc. Wystarczy, ze jak ktos kase dostanie to zrobi odrazu wyplate ;))
Tak, a potem wyslij im maila i napisz jaki jestes kozak.

Zresztą co Was to ochodzi co oni z tego mają, ktoś daje 25$ to sie bierze. Ale nasz ułomny naród bardzo często zachowuje sie jak pies ogrodnika, ja nie mam to niech inni tez nie mają.

Wez nie lec w Ch.... czemu inni maja dawac zarabiac innym za free kazdy moze się tam zerejestraowc i tez na innych zbijac kasę, czemu ma jeden na drugim żerowac no pomyśl logocznie, kombinatorów jest dużo lepiej niech cześc z nich wezmie się za konkretna robote ,a nie zbijac kase na naiwnych---TO SĄ WŁASNIE POLSCY CWANIACY!
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Mozna ich bardzo latwo pograzyc. Wystarczy, ze jak ktos kase dostanie to zrobi odrazu wyplate ;))
Tak, a potem wyslij im maila i napisz jaki jestes kozak.

Zresztą co Was to ochodzi co oni z tego mają, ktoś daje 25$ to sie bierze. Ale nasz ułomny naród bardzo często zachowuje sie jak pies ogrodnika, ja nie mam to niech inni tez nie mają.

Wez nie lec w Ch.... czemu inni maja dawac zarabiac innym za free kazdy moze się tam zerejestraowc i tez na innych zbijac kasę, czemu ma jeden na drugim żerowac no pomyśl logocznie, kombinatorów jest dużo lepiej niech cześc z nich wezmie się za konkretna robote ,a nie zbijac kase na naiwnych---TO SĄ WŁASNIE POLSCY CWANIACY!

Po pierwsze nie kazdy bo trzeba miec kapitał ktorego Ty nie masz i dlatego tak Cie to boli, ewentualnie nie rozumiesz jak to działa.
Po drugie po to jest system poleconych żeby z niego korzystać.
Po trzecie, kto , w jaki sposób na kimś żeruje, wytłumacz mi to proszę.
Po czwarte, nawet admin tego forum korzysta z systemu poleconych, jego tez nazywasz cwaniakiem i kombinatorem ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Po pierwsze jakbym nie miał kapitału to ciężko byłoby utrzymac mi dom , rodzine itp(wyobraz sobie ,że niektórzy &quot;odwrotnośc&quot; Ciebie pracują)-nie wszyscy kolego dzieci na tym Forum tak jak Ty.
Po drugie to co gośc proponuje w tym temacie to nie system poleconych(zbieranie ludzkich kopii dowodów osobistych)-jeśli odróżniasz pewne sprawy- a teraz jak kilka osób prosi go żeby podał nicki &quot;niby&quot; wybranców to on tego nie robi.
Po trzecie kto chce korzystac z promocji to może sie zarejestrowac z głównej strony danej Firmy żeby było bez systemu i bez refeli.
Po czwarte myślisz ,że wszyscy Admini to &quot;święci&quot;? są różni wyobraź sobie-ale w taki sposób jak ten gościo i Ty kiedys kombinowałes nie zarabiają.

Zresztą ten temat juz dawno powinien byc zamknięty, bo temat jest na ???? kto powysyłał gościowi kopie dowodów to teraz może byc różnie(sam mówi że dobrowolnie, czyli moze je niby dobrowolnie wykorzystac do zacynych celów).

sadam666 w podobny sposob co kolega probowałes zarabiac wczesniej więc nie dziwie się Twój irytacji.
 
Do góry Bottom