>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 Kolejka Premier League 08-09.02.2014

Status
Zamknięty.
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Sunderland vs Hull City
Suma kartek w meczu ( 4-6 ) / @ 2.25 / WilliamHill✅✅
Rozpędzony Sunderland podejmuję na własnym podwórku Hull , który w ostatnich 5 meczach wpisał na swoje konto zaledwie jedno oczko, remisując w ostatniej kolejce z Tottenhamem. Gospodarze w ostatnich 5 meczach 10 pkt.
Osobiście w tym meczu jestem pewien jednego...kartek. Sunderland i Hull dwie drużyny które min. łapią najwięcej kartek w lidze, Sunderland w tym sezonie ma ich na swoim koncie już 42 a Hull 40. Spotkanie poprowadzi arbiter Andre Marriner, który w tym sezonie w PL pokazał aż 64 kartki.
Sunderland gra bardzo agresywnie, goście podobnie. Tak więc będzie ostra walka o punkty, które potrzebują obie ekipy. Marriner się nie waha przy pokazywaniu kartoników i jutro na niego liczę i jestem pewien, iż mnie nie zawiedzie, więc gram ten zakład.
Wszystkie typy, które podaję gram osobiście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Co Wy tak z tym Sunderlandem? Druzyna bez wielkiego potencjalilu, maja kilku ciekawych graczy jak chociazby Johnson, ale nie maja zbyt wyrownanej kadry, aby grac dluzej na swietnym poziomie. Ile taki Sunderland moze wygrywac? Przypomne, ze oni juz maja serie.3 wygranych meczow z rzedu i jakos nie widzi mi sie kolejny. Sa slabsze ekipy w lidze i w mojej ocenie Sunderland sie utrzyma, ale nie jeden ra zzagraja slabszy mecz. Jutro graja z Hull czyli druzyna, ktora jest dobrze poukladana z tylu, ostatnia seria porazek jest spowodowana zbyt wysoka pozycja, bo uwierzyli, ze utrzymanie jest juz na wyciagniecie, a tu trzeba jeszcze mocno popracowac.
Hull DNB 2.75@Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Sunderland - Hull City
Typ: Sunderland powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365​

Sunderland, tak jak przewidywałem, wygrał derby z Newcastle. Lekkie, łatwe i przyjemne 3-0 i to był w pełni sprawiedliwy wynik. Sroki zagrały bardzo słabo, ale na nich skupię się bardziej w następnej analizie. Nie można jednak nie docenić postawy Czarnych Kotów. Wszystko w tej drużynie funkcjonowało niemal perfekcyjnie, od obrony, która stanowiła nie lada wyzwanie dla piłkarzy Newcastle, przez pomoc pracującą na całej długości boiska, do ofensywnych piłkarzy jak Altidore, Johnson i Borini. Teraz powinni przystąpić do potyczki z Hull w dobrych nastrojach, uskrzydleni tak ważnym zwycięstwem. Mimo, że już przed meczem ze Srokami grali dobrze, to może być to punkt zwrotny w sezonie Sunderlandu, który sprawi, że nie będą się pałętać w końcówce tabeli, bo to nie są miejsca skrojone na taki klub. Jeśli po tym 3-0 na St James&#39; Park piłkarze Sunderlandu nie uwierzą, że są bogami, tylko dalej będą twardo stąpać po ziemi to wróżę im naprawdę dobrze. A obronę Hull powinni spokojnie ukarać dwukrotnie. Na wyjazdach Hull broni bardzo słabo - stracili do tej pory 21 bramek w 12 meczach. Atakują też słabo, bo strzelili 7 bramek, ale to podaję jako ciekawostkę, bo w kontekście mojego typu jest to bez znaczenia. Tygrysy nie notują progresu, wręcz przeciwnie. Od 5 spotkań w Premier League pozostają bez wygranej. Liczę, że będący &quot;on fire&quot; Sunderland ukarze Hull w podobnym rozmiarze, jak zrobił to z Newcastle. No i w pamięci piłkarze Gusa Poyeta mogą mieć ostatni mecz z drużyną Steve&#39;a Bruce&#39;a, kiedy to przegrali 1-0, ale w kontrowersyjnych okolicznościach, bo po otrzymaniu dwóch czerwonych kartek.
Mecz: Chelsea - Newcastle
Typ: Chelsea -3
Kurs: 4,40
Bukmacher: bet365​

To nie jest żadne science-fiction i szukanie na siłę wysokiego kursu. Nie jest to też typowanie pod wpływem świetnej postawy Chelsea na Etihad. Oczywiście nie mogę tego pominąć, bo takie spotkanie powinno dać ogromnego kopa ekipie Mourinho na nadchodzące tygodnie, ale nie to jest kluczem. Jest kilka innych spraw i głównie związanych z Newcastle. Sroki znalazły się w ogromnych kłopotach i ja postaram się w skrócie te kłopoty przedstawić:
1. Zaczęło się od sprzedaży Yohana Cabaye&#39;a do PSG,
2. Potem przyszła głupkowata czerwona kartka Loica Remy&#39;ego w meczu z Norwich.,
3. Dalej mamy porażkę 0-3 w derbach z Sunderlandem,
4. Następnym punktem w układance jest odejście z klubu dyrektora sportowego Joe Kinneara i trenera rezerw Willie&#39;a Donachie&#39;a,
5. I na koniec przyszła wiadomość o kontuzji ścięgna udowego Cheika Tiote.
Czyli Newcastle jest wręcz w katastrofalnej dyspozycji, w klubie panuje nieciekawa atmosfera, zespół trapią kontuzje. A pech chciał, że teraz Sroki czeka wyjazd na Stamford Bridge. To ambitna ekipa, ale z całym szacunkiem, nie mają tam czego szukać i w mojej opinii zanosi się na pierwszy pogrom z prawdziwego zdarzenia drużyny Jose Mourinho. Może nie w stylu Chelsea Ancelottiego, która odprawiała rywali 5+ bramkami bardzo często, czy też Beniteza, który pobił na Stamford Bridge Aston Villę 8-0. Ale 4-0, czy 5-0 to bardzo realny wynik biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Chelsea zagrała świetny mecz w Manchesterze, neutralizując w dużym stopniu poczynania Citizens. Zwycięstwo w pełni zasłużone, bo nawet jeśli założymy, że City nie miało szczęścia pod bramką to trzeba sobie przypomnieć wszystkie sytuacje The Blues, którzy mieli ich na pewno nie mniej, a w mojej opinii dużo więcej. I mogła spokojnie paść liczba 3+ po stronie zdobyczy bramkowych Chelsea. Co się odwlecze, nie uciecze. Stawiam na pogrom w wykonaniu gospodarzy, tym bardziej, że od trzech meczów nie potrafili zdobyć w meczu więcej niż jednej bramki. Wyczuwam wielkie przełamanie The Blues w tym aspekcie.
Mecz: Southampton - Stoke City
Typ: Southampton -1
Kurs: 1,88
Bukmacher: bet365​

No i Southampton, które w mojej opinii powinno spokojnie pokonać Garncarzy. Nie zgadzam się ze wszystkimi typami w stronę gości, ponieważ oni na wyjazdach są zwyczajnie słabi. W mojej opinii tylko gorący teren zwany &quot;Britannia Stadium&quot; pozwala ekipie Hughesa na w miarę bezpieczną egzystencję w lidze. Na wyjazdach Stoke to obraz nędzy i rozpaczy. Oczywiście jest to najgorsza drużyna w delegacjach - zdobycz 5 punktów na 12 meczów jest wręcz kompromitująca. 25 straconych bramek na wyjazdach czynią ze Stoke trzecią najgorszą wyjazdową obronę. Nie potrafią wygrać na wyjeździe od 31 sierpnia 2013 (wygrana z West Hamem 1:0), mają passę 10 spotkań bez wygranej i 4 porażek z rzędu. Tyle z liczb. Co tak naprawdę prezentują piłkarze Marka Hughes&#39;a? Liczby nie kłamią - nic ciekawego. Miałem &quot;przyjemność&quot; widzieć ich z Chelsea w Pucharze Anglii. ZERO sytuacji bramkowych, sporadyczne, nieudolne próby ataków. Jedyne co robią względnie dobrze to próbują murować dostęp do bramki. Ale to nie przynosi skutków, co widać po wynikach - prędzej czy później pękają. Podobnie do meczu z Chelsea będzie wyglądał mecz z Southampton. Święci będą przy piłce, będą starali się rozmontować autobus Stoke i jeśli szybko im się to uda - będzie pogrom. Southampton obudziło się ostatnio, notują dobre wyniki na czele z remisem z Arsenalem, wierzę że będą to kontynuować. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Swansea vs Cardiff |2|DNB kurs:3,33
Popieram poprzedników i również skłaniam się ku drużynie Cardiff.Swansea nie zachwyca ostatnimi czasy,zwolnienie Laudrupa-trenerem zostaje kapitan Monk.Nie wiem co o tym myśleć.Może to niezbyt dobre posunięcie przed takim meczem,szczególnie że to derby.Sulszar powoli małymi kroczkami zmienia styl Cardiff.Nowi zawodnicy,bdb wypożyczenie Zahy,który w najbliższych meczach powinien błyszczeć.Mecz moim zdaniem z cyklu 50/50 więc granie na Swansea nie opłacalne.Goście nie są na straconej pozycji,umiejętnościami dużo nie ustępują.Myślę,że można spróbować.
Ja bym się nie ładował w ogóle w ten mecz póki co. Cardiff na Old Trafford nie zaistniało w ogóle. Potem się wzmocnili, wiadomo Zaha da im wiele, już w meczu z Norwich pokazał to czego nie dostrzegał ślepy Moyes zapatrzony w żałosnego Valencie... Ale to nie o MU tym razem, więc Zaha już asyste zanotował w meczu przeciwko Norwich, piękną asyste w dodatku przy bramce Bellamy&#39;ego. Doszedł jeszcze Kenwyne Jones do ataku i już tez zdobył bramkę. Jednak w meczu z Norwich mieli furę szczęścia, że wygrali. Norwich cisnęło ich strasznie w 2połowie. Poprzeczka, słupek, kilka wręcz kapitalnych interewencji Marshalla. Oglądając tamten mecz i mając w pamięci bezbarwny występ na Old Trafford powiedziałem sobie, że w next kolejce gram przeciwko Cardiff, ale potem spojrzałem w rozpiskę i rywalem Swansea. A wiadomo co sie dzieje w Swansea... Więc zostawiam jedynie pod kątem LIVE to spotkanie. Aczkolwiek derby Walii więc wszystko się może zdarzyć, zatem powodzenia ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Liverpool vs Arsenal
Arsenal AH: +0,5/2x kurs: 1,781 buk: Pinnacle ⛔
Arsenal AH: 0/DNB kurs: 2,53 buk: Pinnacle ⛔ (edit// nokaut, typ nie wszedł, ale mimo tego cieszę się. Ta minimalistyczna wyrachowana gra Arsenalu w końcu została ukarana. Jednak powinienem i dzisiaj pograć na Liverpool)
Jak wiecie często podawałem typy na Liverpool, nawet z handi, nie lubię za to minimalistycznego i zachowawczego Arsenalu. Tym razem jednak analizując prawdopodobieństwo do kursu wyszło mi, że kursy na gości to całkiem fajna sprawa. Liverpool gra dosyć ofensywnie, maja świetnego Suareza, ale Arsenal to jest niezły kolektyw, zgrana paka, mistrzowska taktyka. Zanotowali wpadkę z Southampton, ale to jak dla mnie była właśnie wpadka. Obiecująco wygląda także H2H - od 20.08.2011 r Kanonierzy nie przegrali z Liverpoolem, a i wtedy czerwona kartka dla Frimponga w 70 min. ustawiła mecz. Generalnie na 12 ostatnich meczy, z wyjątkiem tego jednego przypadku Arsenal nie przegrał z Liverpoolem. Samo H2H to jednak oczywiście za mało dla powodzenia typu. Motywacja: oczywiście dla jednych i drugich ogromna, ale ponieważ City można już dopisać punkty to aby nie stracić pozycji lidera Arsenal nie może przegrać. Najbliższy jest mi remis, ale ponieważ z remisami różnie bywa wolę typy na gości bez straty w przypadku remisu.
Dodatkowo gram:
Norwich City vs Manchester City
Manchester City kurs: 1,357 buk: Pinnacle ⛔
Manchester City (AH: -1 i -1.5) kurs: 1,833 buk: Pinnacle ⛔
Man City to wg mnie wciąż przyszły mistrz i przegrana z Chelsea nie zmieniła tego poglądu. Ponieważ chłopaki wiedzą, że już żadnego meczu nie można przegrać, zaraz po tamtym pojedynku, jutro pewnie to wygrają. Jak dla mnie najpewniejsze zakłady na City w tej kolejce. Oczywiście ostatniego pogromu 7:0 nie warto nawet przypominać. Mnie wystarczy do szczęścia &quot;skromna&quot; wygrana przewagą 2 goli lub choćby po prostu wygrana. Brak wciąż Aguero, ale i bez niego uważam, że ogarną.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Witam, witajcie Panowie, pragnę sobie wtrącić parę zdań na temat 25 kolejki ukochanej, nieprzewidywalnej Premier League. Oglądam już ją regularnie od 3 lat. Jest to fantastyczne uczucie, kiedy mogę wreszcie po ciężkim tygodniu, w weekend &quot;usiąść wygodnie w fotelu i zapiąć pasy(w raz z moją ukochaną dziewczyną)&quot;, a następnie dać wciągnąć się bez jakichkolwiek przeciwwskazań w wir magii jaką niesie ze sobą kolejna kolejka ligi angielskiej.
13:45
Liverpool - Arsenal
Mecz którego każdy fan ligi nie powinien przeoczyć. Spotykają się kluby, które należą do elity. Spotykają się kluby, które stoczyły ze sobą już nie jeden ciężki bój. Spotykają się kluby, które zagrają już dzsiaj o:
Arsenal - utrzymanie fotelu lidera, nabranie wiatrów w żagle, przed kolejnymi arcyważnymi spotkaniami, o wiarę we własne możliwości i coraz bardziej realne mistrzostwo Anglii.
Liverpool - o pozostanie w walce o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach, o nowe powrót do czołówki.
Przewidywania przewidywaniami. Mecz na szczycie ligi angielskiej. Liverpool, który w ostatnich latach pozostawał w cieniu samego siebie, wreszcie trafia na sezon, który może przywrócić feniksa do popiołów. To samo możemy stwierdzić o Arsenalu. Przez ostatnie lata skrywany talent, tykająca bomba, wąż który wije się gdzieś między krzakami, żeby ukąsić wytrawnego turystę podczas walki o życie. Liverpool stoi przed otwartymi drzwiami za którymi czekają europejskiej puchary, jednak nie o LE tutaj chodzi. Zdecynowanym celem numer 1 dla The Reds jest gra w Lidze Mistrzów. Wiadomo większe pieniądze, no i zachowanie zawodników, którzy naprawdę są jakościowi w tym sezonie. Wśród nich, znajduje się Suarez, gość który potrafi prawie wszystko. Jak wiadomo potrafi rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, jednak jak historia przypomina nie zbyt radził sobie w meczach z Arsenalem. Oczywiście obok niego tak samo znakomity piłkarz Daniel Sturrigde, jednak nie tak doświadczony jak kolega, ale równie groźny, także mega niebezpieczny, jednak w spotkaniach z Arsenalem nie zachwycał, a to może dlatego, że nie miał zbyt wielu okazji. Dlaczego tak skupiam się na tym duecie? To chyba proste, jest to najbardziej bramkostrzelny duet w europie. Arsenal, walczy o trofea niezdobyte od 7 lat. Straszna posucha, a jednak mimo to pozostają czołówce bez zmian. Absencje absencjami. Nie ma co za bardzo na to zwracać uwagę w tak ważnym mecz, kto wyjdzie ten wyjdzie i będzie gryzł trawę za swój klub. Jedyna warta odnotowania informacja to powrót Wilshera, ktory zapewne zagra od pierwszych minut, z tak utytułowanym rywalem:
Remis @ 3.60
Arsenal 0 @ 2.375

Chelsea - Newcastle
Cóż całą wenę straciłem na mecz powyżej więc krótko. Chelsea podbudowana ostatni mecze w Manchesterze. Brak kontuzji, oprócz Torresa (ale czy to jest osłabienie?). Chęć rewanżu za mecz na wyjeździe. Newcastle? Piekielnie lubie ten zespół, ale bez Cabaya i Remy`ego to już nie to samo. O tyle dobrze dla Srok, że ich najlepszy strzelec to tylko czerwona kartka. Brak argumentów z przodu, aczkolwiek mogą uszczypnąć. Zdecydowany typ na Chelsea. Choć historia ostatnich spotkań nie zachęca, jednak forma ważniejsza.
Chelsea -1 @ 1.325

Sunderland - Hull

Historia meczy rozegranych między Kotami, a Tygrysami, każe stawiać klub z północnej Anglii w roli faworyta, jednak wg mnie ten zespół, aż za dobrze sobie radzi. Wiadomo Pulis spoko trener i na prawdę odmienił tę drużynę, jednak po efektywnym zwycięstwie na boisku odwiecznego rywala i ostatnim ciągłym dopływie punktów, kurek powinien się zakręcić conajmniej w 2/3.Tygrysy to najgroźniejszy z beniamików. Hull to zespół, który jest w stanie wyciągnąć z tego mecz co najmniej remis.
Remis @ 3.40
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Norwich – Manchester City AHC (1,5:0)
Typ: 2
Kurs: 2,08
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 08.02.14 16:00
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 16:00 odbędzie się mecz 25. kolejki Premier League pomiędzy Norwich a Manchesterem City. Kanarki są na piętnastym miejscu w lidze, Obywatele to wicelider rozgrywek.

Norwich przegrało ostatni mecz ligowy z ostatnim do tej pory Cardiff City 1:2. W ostatnich pięciu spotkaniach zawodnicy z Carrow Road zdobyli ledwie 5 punktów. To sprawia, że Kanarki maja tylko dwa „oczka” przewagi nad strefa spadkową. Na własnym obiekcie gospodarze rozegrali 12 spotkań ligowych, w których zaliczyli po cztery zwycięstwa, remisy i porażki. Bilans bramkowy jest również wyrównany – jedenaście goli straconych przed własną publicznością i tyle samo zdobytych. Najlepszym strzelcem drużyny jest Gary Hooper, który zdobył w tym sezonie 5 bramek.

Manchester City zaliczył bardzo bolesną porażkę na własnym obiekcie z Chelsea 0:1. Piłkarze Pellegriniego po dobrym początku spotkania stracili koncentrację w meczu, w konsekwencji również dali sobie wbić jedyną bramkę w tym spotkaniu. Po tym wydarzeniu The Citizens dosłownie stanęli. Rolę przewidziane na ten mecz się odwróciły – to Londyńczycy częściej atakowali, konstruując dobre akcje ofensywne oraz efektowne kontrataki. Tylko dzięki szczęściu City schodziło z murawy z „jedną bramką w plecy”.

Jak zareaguje zespół po bolesnym upadku z The Blues? Uważam, że w tym trudnym momencie, bez Aguero oraz Fernandinho, wszelkiej nadziei należy szukać u Manuela Pellegriniego. Kiedy zespół odnosił dobre wyniki rola trenera ograniczała się tylko do wystawienia najbardziej skutecznej jedenastki i odpowiedniej mobilizacji zawodników. Dziś przed Pellegriniem stoi wielkie wyzwanie. Jestem o tym przekonany, iż Chilijczyk udowodni że przyznany dwukrotnie z rzędu tytuł Managera Miesiąca w Premier League nie jest kwestią przypadku.

Norwich to dobry rywal na przełamanie tego fatalnego ciągu zdarzeń – pamiętam spotkanie w którym City odnosiło zwycięstwa po 7:0 oraz 6:1 nad Kanarkami. Dobrze mam również w pamięci porażkę 2:3 z Norwich. Ten fakt na pewno martwi typerów przed stawianiem na ten mecz. Przypomnę jednak, iż wynik ten był wynikiem fatalnego momentu w historii Manchesteru City – drużyna była rozbita po porażce w finale FA Cup z Wigan, Mancini został zwolniony a jego obowiązki przejął Brian Kidd który był tylko syndykiem ubiegłorocznej ekipy.

W zespole gospodarzy nie zagrają Jonathan Howson (pomocnik, 16/2) który leczy kontuzję pleców, Michael Turner (obrońca, 17/0) który ma uraz ścięgien oraz Ryan Barnett (obrońca, 12/1). W zespole gości nie zagrają wymienieni Aguero, Fernandinho oraz Nasri.

Zawszę lubiłem oglądać spotkania City z Norwich bowiem jest to rywal idealnie pasujący Obywatelom. Wierze, że i tym razem Boys in Blues pokonają pewnie swojego rywala, któremu po tym meczu szczerze życzę utrzymania w lidze.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Crystal Palace AH 0 @1,825 ✅ + Arsenal +0,5 AH @1,725 ⛔
AKO: @3,14; 4/10 Bet365
⛔ putain
WBA ostatnio gra słabo w obronie, ostatnie dwa mecze to masa nieporozumień. O ile mogę zrozumieć błędy w meczu z Liverpoolem, choć ten de facto zbytnio nie atakował, poza tym mecz odbył się na The Hawthorns, to spotkanie z AV zupełnie obnażyło słabość defensywy West Bromu. W obu spotkaniach szczególnie nie popisał się Lugano, który wybijał piłki głową wprost do napastników rywali. WBA zremisowało z Liverpoolem po niby wyrównanym meczu, ale The Reds zwyczajnie zawiedli i nie wynikało to z nadzwyczaj dobrej postawy piłkarzy Pepe Mela. W ataku też Baggies niczym specjalnym się nie wyróżnili, strzelili gola po błędzie Toure. Z kolei Crystal Palace ostatnio przegrało na Emirates z Arsenalem 2:0 po przeciętnym meczu. Niby mieli swoje szanse, ale jednak nie byli w stanie nijak zagrozić zwycięstwu Arsenalu. Tyle że nie od dziś wiadomo, że Pulis punkty lubi zdobywać głównie u siebie. Odkąd objął Londyńczykow, zagrali oni u siebie 6 meczy - 4 wygrali (Hull, Stoke, Cardiff, West Ham - wszystkie do zera), 1 zremisowali (1:1 z Norwich) i 1 przegrali.(wyraźne 0:3 z Newcastle, gdy ci byli jeszcze groźni). Jak widać piłkarze Pulisa przegrali tylko z wyraźnie silniejszą wówczas drużyną Newcastle. Jutro zwyczajnie nie wierzę w zwycięstwo WBA, zważywszy na ich słabą, w mojej ocenie, formę.
Na Anfield spodziewam się wyrównanego spotkania. Wg mnie Arsenal lekko przewyższa Liverpool umiejętnościami. The Reds mają bardzo dobry bilans meczy na własnym stadionie, tyle że dotychczas grali u siebie jedynie z Manchesterem United i Evertonem, z tych silniejszych ekip, z tym że piłkarze Moyesa w tym sezonie grają zwyczajnie słabo, a Everton który zagościł na Anfield 1,5 tygodnia temu ostatnio wyraźnie obniżył loty. Także bilans Liverpool wypracował ogrywając ogórków. Arsenal nikogo poważnego w tym sezonie w Premier League na wyjeździe nie pokonał, jednak mimo wszystko stawiam na nich, bo grają bardzo solidnie. Dodatkowo na terenie The Reds nie przegrał od 2008 roku. Wiem że to jest niemiarodajne, bo Liverpool ma najlepszy sezon od x lat, ale jednak trochę daje wiary w The Gunners. Poza tym piłkarze Wengera od przegranego 6:3 spotkania z City nie przegrali 8 kolejnych spotkań.

Sunderland v Hull - obie strzelą @2,00 ⛔ + Southampton -1 AH @1,825 ⛔ + City -1 AH @1,525 ⛔
AKO: @5,56; 2/10 Bet365
⛔
Krótko. Sunderland ostatnio zdobywa sporo bramek i wykazuje się świetną skutecznością. Świetnie gra Adam Johnson. Tyle że Koty mają całkiem przeciętną defensywę, a Hull w ostatnim meczu z Tottenhamem, w którym zagrali Zaha i Jones, pokazało że całkiem dobrze radzi sobie w ataku. Zrobili kilka fajnych akcji i summa summarum zasłużyli na zwycięstwo. Skoro potrafili stworzyć kilka setek w meczu ze Spurs, to niby dlaczego nie z Sunderlandem? Odmieniony atak póki co zaimponował.
Na Southampton gram, ponieważ jest zespołem lepszym od Stoke. Poza tym goście ostatnio niczego szczególnego nie grają. W wygranym meczu z United nie mieli zbyt wielu szans, przyfarciło im się z 1 bramką i potem już jakoś poszło. To że w obronie zagrali świetnie to nic nowego, ponieważ u siebie nie tracą zbyt wielu goli. Co innego na wyjeździe gdzie mają najgorszy bilans z całej Premier League. Poza tym są bez formy, poprzednie 6 meczy to 5 porażek i 1 remis. Wg mnie nie jutro nie urwą punktów Świętym.
Na city gram z uwagi na słabą formę Norwich i porażkę Citizens z Chelsea. Norwich mnie w ogólnie nie przekonuje swoją grą (kto chce więcej poczytać niech popatrzy na moje posty w 2 poprzednich kolejkach). A City jednak ogórków ogrywać potrafi i to wysoko. Na zagranicznych forach, nawet kibice Kanarków grają na gości, więc coś w tym chyba musi być ???? .

Crystal Palace wygra do zera @4,00 ⛔ + Chelsea -1 AH w pierwszej połowie @2,30 ✅
AKO: @9,20; 0,5/10 Bet365
⛔
Co do Crystal to patrzcie na analizę wyżej i zwróćcie uwagę, że jak wygrywają to do zera.
Newcastle jest pogrążone w kryzysie po odejściu Cabaye&#39;a, absencji Remy&#39;ego. Gra się sypie i jutro nie będą w stanie zagrozić The Blues. Tyle że kurs na Chelsea jest niski, a może ona zwolnić tempo przy prowadzeniu np. 2:0 więc wolę zagrać na to, że szybko sobie ustawią mecz. Wg mnie Chelsea jutro na spokojnie sięgnie po 3 punkty.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja bym się nie ładował w ogóle w ten mecz póki co. Cardiff na Old Trafford nie zaistniało w ogóle. Potem się wzmocnili, wiadomo Zaha da im wiele, już w meczu z Norwich pokazał to czego nie dostrzegał ślepy Moyes zapatrzony w żałosnego Valencie... Ale to nie o MU tym razem, więc Zaha już asyste zanotował w meczu przeciwko Norwich, piękną asyste w dodatku przy bramce Bellamy&#39;ego. Doszedł jeszcze Kenwyne Jones do ataku i już tez zdobył bramkę. Jednak w meczu z Norwich mieli furę szczęścia, że wygrali. Norwich cisnęło ich strasznie w 2połowie. Poprzeczka, słupek, kilka wręcz kapitalnych interewencji Marshalla. Oglądając tamten mecz i mając w pamięci bezbarwny występ na Old Trafford powiedziałem sobie, że w next kolejce gram przeciwko Cardiff, ale potem spojrzałem w rozpiskę i rywalem Swansea. A wiadomo co sie dzieje w Swansea... Więc zostawiam jedynie pod kątem LIVE to spotkanie. Aczkolwiek derby Walii więc wszystko się może zdarzyć, zatem powodzenia ;)
Zgodzę się.Ja ten typ traktuje bardziej jako przeciwko Swansea,bo co pokazały ostatnie kolejki nie warto grać w ich stronę.A derby też rządzą się w swoimi prawami.Jeśli Cardiff nie potrafi klepać a&#39;la Swansealona to nadrobi to serduchem.Pierwsze derby pokazały,że drużyny są na tym samym poziomie,więc lekko można spróbować.Na Old Trafford zagrali poniżej oczekiwań,na Etihad jednak nie.Wiadomo musi jeszcze upłynąć trochę czasu żeby to wszystko zaczęło działać.Dziś nie wiadomo jak zareaguje Swansea na to co ostatnio się u nich dzieje.Kursy poniżej 2,00 na nich mnie nie zachęcają.Mam nadzieje,że Cardiff to w miarę ogarnie;)
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Premierleague Typy by Makaveli23:
Liverpool - Arsenal
polowa z wieksza iloscia goli: 2 polowa @ 1.85

Tutaj chyba logiczne jest to ze Arsenal zacznie jak zwykle, czyli spokojnie i bedzie czekal na kontry. Mysle ze maksymalnie 1 bramka padnie do przerwy, dla Liverpoolu ktora rozkreci apetyty druzyn na bramki w drugiej polowie.
Chelsea - Newcastle
Newcastle nie strzeli @ 1.58

W Newcastle szpital w ataku nie zagra kilku kluczowych graczy, jak Remi 21 11-2, Gouffran 22 6-3, wiec przeciwko solidnej obronie Chelsea ciezko im bedzie cos strzelic, tym bardziej ze nie strzelili juz od 2 stosunkowo latwiejszych meczy, to dlaczego mieli by to zrobic teraz? Chelsea meczyla sie z WHU wiec nie postawie na nich tylko na ich czyste konto.
Southampton @ 1.50 / Southampton wygra do zera @ 2.05
Stoke krotko w ataku moze nie wystapic Marko Arnautovic F 17 1-4, Jonathan Walters F 22 2-2 i w obronie Marc Wilson D 20 0-0. Do Southampton wraca Wanyama co zaciesni srodek pola i goscie z tak archaiczna gra z przodu raczej nie strzelą. Sadze ze Southampton powoli rozpracuje defensywe Stoke i wygra do zera.
Crystal Palace remis zwrot @ 1.75 / under 2.5 @ 1.52 / Cry. i poniżej 2,5
4,50 (wynik/gole)

Crystal Palace gra dobrze w obronie, maja sporo atletycznych zawodnikow ktorzy skutecznie utrudniaja gosciom gre. Jak wiadomo trenuje ich trener bardzo defensywny Pulis. W pierwszym meczu pomiedzy tymi druzynami padl wynik 2-0 dla WBA. Teraz czas na rewanz i mysle ze bedzie podobny wynik (1-0,2-0) tylko ze w drugą stronę. WBA ostatnio strzela regularnie ale ciezko im bedzie cos wykreowac przeciwko solidnie grajacej defensywie CP. U siebie jak CP wygrywa to zazwyczaj 1-0 lub 2-0 (4 z 5 wygranych u siebie zakonczylo sie taka wlasnie underowa wygraną). WBA mimo remisu z Liverpoolem nie jest za dobrą druzyną i beda grac na remis. Mysle ze gospodarze wykorzystaja atut wlasnego boiska. Aha i WBA w ostatnim meczu wyjazdowym strzelilo 3 bramki przegrywajac do 4 z AV. Nie powtorzy sie to po raz kolejny Ponadto nie pomog ą im w tym wyjazdowym meczu nastepujacy gracze:
5.2 Jonas Olsson D 23 1-0
31.1 Stephane Sessegnon F 15 2-1
31.1 Nicolas Anelka F 12 2-0
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Sunderland - Hull 1 @ 2.16 Pinnacle
Obie drużyny zmierzają w zgoła odmiennych kierunkach. Hull było rewelacją na początku rozgrywek. Potrafili pokonać na wyjeździe Newcastle lub u siebie Liverpool. Jednak obecnie są cieniem tamtej drużyny, gdyż w ostatnich pięciu starciach zdobyli zaledwie jeden punkt.
Z kolei Sunderland pod wodzą Di Canio byli czerwoną latarnią ligi i głównym kandydatem do spadku. Wszystko zmieniło się, gdy trenerem Czernych Kotów został Urugwajczyk Gustavo Poyet. Pod jego kierownictwem na liderów drużyny wyrośli zawodnicy, którzy nie poradzili sobie w innych klubach jak np. Adam Jonson czy Fabio Borini, zaś Sunderland wykopał się ze strefy spadkowej notując po drodze wiele wartościowych wyników, jak choćby w wygrana na wyjeździe w bitwie o północ z Newscastle, czy też wyjazdowe zwycięstwo nad Evertonem.
Reasumując gospodarze są obecnie w zdecydowanie lepszej formie i powinni to potwierdzić pokonując jednego z bezpośrednich rywali do spadku.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Liverpool Arsenal
Typ: 1
2.25
Bet365

Pojedynek o byc albo nie być dla gospodarzy, jeśli marzą o mistrzostwie muszą dzisiaj wygrać. Kurs zachęcający do gry jak najbardziej, tym bardziej że w ataku zagra najlepszy duet snajperów w lidze. Suárez i Sturridge to para napastników jaką chciałby mieć każdy menedżer na świecie. Razem strzelili 37 goli, tyle samo piąty w tabeli Everton! Manchester United strzelił dwa gole więcej, a ogółem strzelili więcej goli aż od 14 klubów w Premier League. To dobitnie świadczy o mocy tego duetu. W przypadku porażki i wygranej City i Chelsea The Reds mogą mieć aż 9 punktów straty do top 3. Jeśli chodzi o gości to czekają ich ciężkie czasy, dwa mecze z LFC(jeden w pucharze Anglii) i dzisiejszy oczywiście), dwumecz z Bayernem w Lidze Mistrzów, i ligowe spotkanie z ManU. Arsenal na papierze nie wygląda źle, jednak brak im topowego snajpera, z tego co wiadomo z prasy, Wengerowi nie udało się ściągnąć Miroslava Klose, a więc on sam zdaje sobie z tego sprawę że potrzebuje napastnika kalibru choć by Sturridge. Ofensywnie lepszy Liverpool defensywnie Arsenal, mimo iż nie wspomniałem o tym że Arsenal stracił 3 gole w ostatnich pięciu meczach i że ma drugą najlepszą defensywę w Premier League, to wciąż myślę ze wygrają The Reds, grają nprzed własną publicznością. To może byc ten decydujący atut dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 73

phamrol

Użytkownik
Premierleague Typy by Makaveli23:

Liverpool - Arsenal
polowa z wieksza iloscia goli: 2 polowa @ 1.85


Tutaj chyba logiczne jest to ze Arsenal zacznie jak zwykle, czyli spokojnie i bedzie czekal na kontry. Mysle ze maksymalnie 1 bramka padnie do przerwy, dla Liverpoolu ktora rozkreci apetyty druzyn na bramki w drugiej polowie.
Ja właśnie zastanawiam się czy nie dać over 1.5 do przerwy po kursie 2.5. Wielu stawia powyżej 3,5 w tym meczu, a żeby padły te 4 bramki to te dwie powinny paść do przerwy, wiec moim zdaniem bardziej opłacalne ryzyko. Jeżeli chodzi o Twój typ, to Liverpool jest drużyną która strzela najwięcej bramek do przerwy. Arsenal za dużo ich nie traci, ale w obronie również zdarza im się pogubić. Obrona Liverpoolu dziurawa, oba zespoły bez swoich nominalnych defensywnych pomocników, bo ani Arteta ani Gerrard czy Henderson nie są takimi, a z mocnym potencjałem w ofensywie.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ja właśnie zastanawiam się czy nie dać over 1.5 do przerwy po kursie 2.5. Wielu stawia powyżej 3,5 w tym meczu, a żeby padły te 4 bramki to te dwie powinny paść do przerwy, wiec moim zdaniem bardziej opłacalne ryzyko. Jeżeli chodzi o Twój typ, to Liverpool jest drużyną która strzela najwięcej bramek do przerwy. Arsenal za dużo ich nie traci, ale w obronie również zdarza im się pogubić. Obrona Liverpoolu dziurawa, oba zespoły bez swoich nominalnych defensywnych pomocników, bo ani Arteta ani Gerrard czy Henderson nie są takimi, a z mocnym potencjałem w ofensywie.
Arsenal Londyn - Liverpool
Ja, podobnie jak phamrol skłaniałbym się ku typowi, że to w pierwszej połowie padnie więcej goli. Jak słusznie zauważył, podopieczni Brendana Rodgersa to ekipa, która najwięcej goli zaaplikowała rywalom właśnie w pierwszej części spotkania. Świetna forma Suareza i Sturridge jest gwarancją, że jakieś gole ze strony Liverpoolu powinniśmy zobaczyć. Z kolei Kanonierzy jeśli chcą pozostać na fotelu lidera muszą dziś coś strzelić na Anfield, no bo granie na remis przeciwko takim armatom jak S&amp;S to może być strzał w kolano. W ogóle odpuszczam typowanie zwycięzcy w tym meczu ponieważ w takich hiciorach może się zdarzyć dosłownie wszystko czego świadkiem mogliśmy być w poniedziałek podczas meczu Manchester City - Chelsea, kiedy większość typowała City (w tym i ja choć nie byłem do końca przekonany), a okazało się, że Obywatele byli wręcz bezradni wobec dobrze zorganizowanej taktycznie Chelsea. Oczywiście mieli swoje akcje ale nie potrafili tego wykorzystać. Moim zdaniem najlepszymi betami na to spotkanie są overy dlatego proponuję :
Powyżej 2,5 gola @ 1,65 ✅ 5:1
Powyżej 3,5 gola @ 2,70 ✅ 5:1
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,40 ✅ 4:0
BTS @ 1,53 ✅ 5:1

Unibet

Chelsea Londyn - Newcastle
Jeden z użytkowników podał w tym temacie typ, że Newcastle nie strzeli gola. Typ wydaje mi się spoko jednak wydaje mi się, że Chelsea powinna to spotkanie wygrać dlatego proponuję na to spotkanie typ, że Chelsea wygra do zera. The Blues podbudowani zwycięstwem na Etihad Stadium 1:0 z tamtejszym Manchesterem City. I trzeba przyznać, że wygrali to spotkanie bardzo zasłużenie. Solidna defensywa, konsekwencja taktyczna czyli to z czego słynie Jose &quot;The Special Five&quot; Mourinho, świetna gra w ofensywie. No i ten Eden Hazard, gość jest niesamowity. Mijał zawodników rywala jak tyczki slalomowe, a Demichelis i Zabaleta to chyba do tej pory są wkręceni w ziemie. Belg ma niesamowity potencjał i myślę, że wspólnie z Neymarem są najlepiej zapowiadającymi się zawodnikami i mogą dołączyć do worka z Messim i Cristiano Ronaldo.
Jeśli chodzi o ekipę Srok to zajmują obecnie wysoką 8 pozycję jednak w ostatnich tygodniach złapali lekką zadyszkę. Z resztą w ogóle podopieczni Alana Pardew to taki typowy, mocny średniak, który nie jest w stanie utrzymać wysokiej formy przez kilka miesięcy. Początek sezonu beznadziejny, potem złapali fajną formę czego efektem było kilka cennych zwycięstw takich jak właśnie z Chelsea (2:0) oraz Tottenhamem (1:0 na White Hart Lane). Obecnie znowu złapali jakiegoś dołka, od końca grudnia do połowy stycznia zanotowali kiepską passę 4 porażek z rzędu. Potem przyszły trzy punkty zdobytę w wyjazdowym spotkaniu przeciwko West Ham (3:1) i gdy wydawało się, że Sroki znowu zaczną wygrywać to wpadł im wyjazdowy remis z Norwich no i potem bolesna porażka z Sunderlandem (0:3) i to przed własną publicznością. Warto tu wspomnieć o braku podstawowego zawodnika Newcastle Yohana Cabaye, który został sprzedany do PSG. Na domiar złego w ekipie z St James Park nie zagra najlepszy strzelec Loic Remy więc będzie im dziś nie tylko wywieźć jakiś korzystny wynik ze Stamford Bridge, ale również strzelić gola.
Jak wyżej wspomniałem, na pewno gram na to, że Chelsea wygra do zera. W głowie mam jeszcze typy na under/over i znając historię moich typów na gole zdobywane przez Chelsea powinienem dziś zagrać under. Ale znając moje szczęście jak bym zagrał na małą ilość goli to akurat dziś padłoby ich kilka dlatego ograniczę się do mojego pierwszego typu oraz dwóch troszkę mniej pewnych ale jednak z szansą powodzenia :

Chelsea wygra do zera @ 1,73 ✅ 3:0
Chelsea wygra obie połowy @ 2,50 ✅ 2:0 i 1:0
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,58
✅ 2:0/3:0
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qarchu 0

qarchu

Użytkownik
Norwich-Manchester City HC -1
Kurs: 1,95
Betclic
Słyszę często jakie to Norwich jest dobre u siebie, fakt, mecz wyjazdowy zawsze jest cięższy ale bilans u siebie 4-4-4 (13 miejsce) nie jest niczym przekonywującym by mieli zatrzymać giganta, a Ci co twierdzą, że City jest w jakimś dołku niech się w głowę pukną.
Oczywiście, że zapewne Pellegrini ma głowę pełną nad taktyką na mecz z Barceloną, ale teraz jest okazja by znowu zostać liderem bo jest duże prawdopodobieństwo, że Arsenal zgubi punkty z Liverpoolem.
Głowię się nad Southampton-Stoke na wygraną świętych @ 1,50
Dwa razy nie zdecydowałem się zagrać na nich a potem żałowałem ????
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Aston Villa - West Ham
West Ham nie strzeli @ 2.62 bet365 3/10
Brak Carolla, Carlton na szpicy i bedzie smiesznie na pewno. Big Sam postawi autobus i nie licze na wiele sytucji strzeleckich dla West Hamu. Pomocnicy skupieni na destrukcji, czyli w ofensywe nie beda baedzo sie wlaczac. Zatem mysle ze sporadyczne dlugie pily na Carltona nie wiele dadzą. Andy umie grac glowa, Cole juz nie bardzo sobie z tym radzi. Aston Villa u siebie lubi oddawac pole jednak komu oni maja je oddac jak jedyna zagrywka West Hamu to bedzie dluga gala i na afere. Underowy mecz sie szykuje bo Villa sie meczy w kreowaniu chociaz przyznam ze ma przeblyski, jednak mlody sklad niesie za soba tez i niestabilnosc dlatego brak gola WH po takim kursie yo dobry wybor. W bramce West Hamu Adrian dlatego pojscie w strone Aston Vill przy ich slabej grze u siebie ryzykowne
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Liverpool vs Arsenal Arsenal AH: +0,5/2x kurs: 1,781 buk: Pinnacle Arsenal AH: 0/DNB kurs: 2,53 buk: Pinnacle (edit/ nokaut, typ nie wszedł, ale mimo tego cieszę się. Ta minimalistyczna wyrachowana gra Arsenalu w końcu została ukarana. Jednak powinienem i dzisiaj pograć na Liverpool)
No tak nie ma to jak się cieszyć, że typ nie wszedł . Skoro powinieneś to dlaczego nie zagrałeś? Daj sobie już spokój z tymi idiotycznymi &quot;Edit&quot;, w stylu mogłem, mozna było grać ostrzej itp. Przestań pajacować. Przypomina mi się jak ostatnio dedykowałeś 4-0 dla wszystkich grających na Sociedad. To ja Tobie dzisiaj dedykuję ten pogrom. Weź się ogarnij.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Łamańce - HT/FT 1/2 @34
Typ: HT/FT 1/2
Może wejdzie ;)
A tak odnośnie pierwszej połowy, to genialne 20 minut i można powiedzieć, że ten mecz wtedy już się skończył. Od tego czasu przez kolejne 25 minut była tylko wymiana (czasami aż bezczelna) piłki między obrońcami. Pod koniec Liverpool jeszcze stworzył jakąś akcję, ale to nie było to co widzieliśmy w pierwszych dwudziestu minutach meczu.
Tak szczerze to do 20 minuty meczu wynik powinien wyglądać 6:0, a nie 4:0. Warto sobie przypomnieć, akcję sam na sam Sturridge no i oczywiście słupek Luisa Suareza.
Mecz się świetnie oglądało, ale tempo meczu drastycznie spadło. Jestem ciekawy jak będzie wyglądała druga połowa, bo jak znam życie to 4:0 nie oznacza jeszcze końca meczu, ale mocno wątpię by Arsenal tutaj się nagle odrodził. Są bezradni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom