>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25$ Free

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Toś mnie bah rozbawił ???? ???? ???? nadzorować to możesz sobie mamę w domu, co do bonusu to:
Wypytałem się supportu:
-25$ nie trzeba depozytów przed wypłatą
-wypłaty w poniedziałki, środy i piątki
-promocja również dla Polaków
-nie da się obejść czasu czekania i dostać bonusu od supportu
-są wypłacalni, o to się spytałem, to powiedzieli, że od niedawna jest ta firma i chcą czymś przyciągnąć klientów, bo bonusem od depozytu nie zbliżą się do liderów rynku

EDIT: Bourne500 tak, można...

BAH, obejrzyj swoje posty i staż na forum, moderatorze, zamknąć to możesz, ale jape ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
a wie ktos jak z obrotem?
No przecież mnie zaraz pokręci.
Niedość, że pierwszy post ma 3 linijki, to jeszce tak krótkich, że chyba można je przeczytać w mniej niż 10 sekund.
BAH - nie slyszałem nic o nowym moderatorze.
Ramzi - mimo wszystko spokoju troszkę :p

No i panowie na litość Boską - nie piszcie tak strasznie bez sensu
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
JEST JUŻ W TYM TEMACIE ???? ???? ???? 10 razy!!!! i wypłacasz, poczekaj na kase, obróć 10 razy i będziesz wiedzieć czy możesz wypłacić ????
 
A 52

androlo

Użytkownik
mozna zrobic depozyt poprzez mbank i bank pko

takze promo jest dla polakow w 100%

jezeli nie ma ograniczen co do kursow mysle ze da sie tym obrocic 10x:-D
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No ja mam pytanie tego typu, przejzałem posty poczatkowe i tam pisało aby dostac 25$ nie trzeba zadnego kodu wpisywac....To jak to jest &gt;???
Teraz cos zaczeliscie pisac o tych kodach ...

Bo wiem o co wam chodzi po zalogowaniu sie i kliknieciu na ten baner wyswietla sie miejsce gdzie trzeba wpisac ten kod ...ale do czego on jest potrzebny ....Jak nie wpisze to nie dostane tej kasy ???

a jak trzeba to skad wzisc ten kod ,bo mi tylko na maila przyszedł username i hasło ...
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Zrobiłeś ten sam błąd, no w sumie ja z nieuwagi, co ja i zostawiłes kursy &quot;eastern&quot; no ale trudno jakoś się przeżyje, wiem, bo ktoś już pisał, że +100 to tak jak u nas 2.0, +200 to tak jak u nas 3.0 itd. Zastanawia mnie jak policzyć np -125, to będzie 1,75? ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zrobiłeś ten sam błąd, no w sumie ja z nieuwagi, co ja i zostawiłes kursy &quot;eastern&quot; no ale trudno jakoś się przeżyje, wiem, bo ktoś już pisał, że +100 to tak jak u nas 2.0, +200 to tak jak u nas 3.0 itd. Zastanawia mnie jak policzyć np -125, to będzie 1,75? ????
też własnie mam ten sam problem, ale trzeba się przyzwyczaić,

A ten bonus będzie przyznawany w formie freebetu czy normalnie kwota dopisana do konta?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Cytat:
All clients must be at least 21 years of age
a ja takie cos w regulaminie znalazlem. i ciekawi mnie czy to dotyczy rowniez polakow ;&gt;
zasady dostosowane do amerykańskich klientów, ale raczej jak się im wyśle skan dowodu to przecież będą mogli zweryfikować pełnoletność
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
a swoją drogą to dziwne że nie ma tam ustawień konta, w których można by było zmienić wyświetlanie się kursów :kwasny4565:
Przy rejestracji się dało hehe. Co do poprzedniego pytania to bonus przyznawany w formie freebetu.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Przy rejestracji się dało hehe. Co do poprzedniego pytania to bonus przyznawany w formie freebetu.
Freebet to zabezpieczenie przed przegranym zakładem czyli wpłacasz 25$ stawiasz i jak przegrasz, to Ci zwracają kasę. Tutaj nie musisz nic wpłacać, więc to nie jest freebet, tylko no deposit zwykłe.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Freebet to zabezpieczenie przed przegranym zakładem czyli wpłacasz 25$ stawiasz i jak przegrasz, to Ci zwracają kasę. Tutaj nie musisz nic wpłacać, więc to nie jest freebet, tylko no deposit zwykłe.
No deposit, ale mogę zagrać tylko raz za to 25 i co wygram to moje? Czy źle to rozumiem?
 
Do góry Bottom