>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 28.02 - 3.03.2014

szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik

Betsson​

Widzew +1 1,82 ibc
Cracovia DNB 1,96 ibc
Lech -0,75 1,97 ibc
Zagłębie - Zawisza over 2 1,85 ibc


Szkoda, że wczoraj nie mogłem kontrolować rynku, bo widzę kilka pomyłek czyt. prezentów.

Na początek o piątkowych spotkaniach.

Ruch od zmiany trenera gra jedną z lepszych o ile nie najlepszą z piłek w lidze.
U siebie na wiosne pokonał Jagiellonię, wcześniej dobry mecz z Górnikiem, Cracovią, wygrana z Zawiszą,
trzy remisy, a w tamtych meczach byli lepsi od Wisły oraz Śląska.
W ostatniej kolejce wygrali 3-2 ze Śląskiem, choć emocje były do samego końca mimo prowadzenia 3-0 po ponad godzinie gry. Co do spotkań z Widzewem ostatnie mecze w Chorzowie wyraźnie dla Niebieskich, ten ostatni był do pewnego momentu wyrównany, a po stracie zawodnika Widzew został dobrze skontrowany,
bo nie załamał się stratą zawodnika tak samo jak w ostatnim meczu z Piastem.
Duzo argumentów na granie w stronę przyjaciół z Chorzowa, ale ja gram w drugą stronę.
Nie z powodów kibicowskich, ale z prostej przyczyny, +1 na Widzew dla mnie to zły spread,
z równie dobrymi ekipami były lepsze, a ten sam chyba z Wisłą.
Jak Widzew skończy mecz w pełnym składzie powinno być dobrze, choć wyniki wyjazdowe są tragiczne.

W drugim meczu faworyta brak, taka samam linia na Wisłę nawet gorsza jak w meczu z Piastem
(tam było DNB po dobrym kursie), a ten na obecną chwilę jest słabszy od Lechii.

Czekam na -0,25 na mecz Górnika w azji, teraz jest tylko -0,5,
a to lepsza opcją biorąc pod uwagę brak Nakoulmy i problemy w obronie.
Korona nie podobała mi się w ostatnim meczu, po golu na 1-1 z Zagłębiem przestała atakować.
Górnik pewnie bez Zachary, ale Korona bez Janoty, Golańskiego którzy tu mogliby napędzić zespół.
Górnik ostatnio wygrywał z Koroną u siebie, w ostatnim meczu Korona grała dobrze,
ale Górnik strzelił wtedy szybko dwie bramki przed samą przerwą.
Dla mnie kursy na under są za wysokie, mimo, że w Zabrzu pada bardzo dużo bramek wątpię
by pomocnicy wykręcili tu over.

Lech przegrał za wysoko z Pogonią, poczuł się jak Cracovia w meczu z nimi na jesieni.
W meczu ze Śląskiem stworzyli bardzo dużo okazji, na Piasta będa mieli mocniejszy skład niż w ostatnim meczu.
Goście wyglądają bardzo słabo w tym roku, mając przewagę z Widzewem dla mnie byli gorsi, choć trzeba zaznaczyć, że gola na 1-1 stracili pechowo. Jeszcze poczekam live na over 2, choć już teraz jest kurs taki jak bym zagrał,
over 1,95 było wystawiony wczoraj i wg mnie to była wielka pomyłka,
bo Lech ostatnio w mecuz ze Śląskiem stworzył bardzo wiele okazji, teraz zagra z napastnikiem,
a Kasper z głębii pola da więcej niż jako napastnik. Czas na dobry mecz skrzydłowych, zwłaszcza Gergo.
Jak Lech tego nie wygra to Rumak zwinie ten cyrk jak Bakero kiedyś.

Cracovia zagrała słabo w obronie, ale w drugiej połowie była lepsza od Wisły i nawet przez chwile myślałem,
że może nie tylko wyrównać, ale i wygrać ten mecz, na szczęscie Wisła skontrowała rywala na 3-1.
Śląsk bez formy, słaba gra pomocników, jedynie Dalibor wg kibiców trzyma poziom.

Wczorajszej przegranej Zawiszy nie widziałem, ale over 2 zagram zawsze w early.
Gospodarze niepotrzebnie cofnęli się po golu Abwo w Kielcach, ostatnio u Lubinie padały bramki
i zwrot widze minimalnie za ten over.

Co do meczu w Warszawie to może być niespodzianka dla graczy, tak samo jak rok temu.
Legia zagrała dobrze taktycznie z Górnikiem i dobrze go wypunktowała w drugiej połowie.
Jagiellonia zremisowała pechowo. Bramka dla Idzie nie powinna zostać uznana,
Jaga nawet w 10 miała świetne okazje pod koniec meczu, a straciła gola w samej końcówce
Dobrze grali Dani oraz Nika, jak będą strzelać celnie w bramkę, nie tak jak w Chorzowie coś strzelą,
bo ostatnio w Warszawie robią to regularnie, dlatego BTS i +1,25 do gry.

W ostatnim meczu czekam na DNB na Pogoń, bo rozegrali dwa dobre mecze w tym roku,
a Idzie nie powinno mieć 4 punktów po dwóch kolejkach, a jak to mówią do trzech razy sztuka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 0

lococd

Użytkownik
witam nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie ale tutaj na pewno będzie dużo odwiedzających i może ktoś udzieli odpowiedzi. Czy jest jakiś bukmacher, który ma oferte na posiadanie piłki w meczu w Polskiej Ekstraklasie?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko Biała vs Pogoń Szczecin
Pogoń DNB @ 2.08​
marathonbet​
Kursy nie porozumienie.
Wiadomo dlaczego są takie kursy jakie są ;). Nie zagra M. Robak, który wyłapał kartkę w meczu z Lechem, jednak dalej uważam, że Pogoń na tle Górali jest dużo lepszą ekipą.
Zwykle nie gram tak spotkan, raczej bramki, ale tutaj uważam warto (remis = zwrot).
Dla przeciwwagi w Podbeskidziu nie zagrają Adam Deja i Damian Chmiel również za kartki, zwłaszcza Chmiel może być osłabieniem.
Pogoń 6 punktów przewagi nad kreską, 6 pozycja, wygrana w Bielsku daje im spokojny awans do grupy mistrzowskiej, a może stać ich będzie na doskoczenie do pucharów, kto wie. Pogoń pokazała charakter na wyjeździe w Gdańsku, grali w 10 , a mimo to wygrali z Lechią. Potem rozbili u siebie Lecha. Zespół zgrany stanowiący monolit.
Co do Podbeskidzia, to pierwszy mecz z Widzewem, coś tam grali i przeważali, bramka z karnego i wygrana to się liczy. Mecz w Białymstoku ze średnią ostatnio Jagiellonią uratowany szczęśliwie w ostatnich sekundach. Zastanawiam się ile im się jeszcze będzie &quot;udawać&quot; poprzedni sezon był już mega szczęśliwy, a teraz czuję po kościach , że będą walczyć mocno o utrzymanie. Iwański na razie okej, choć nie wiadomo jak jest przygotowany do sezonu. Zagrał 2 mecze póki co, każdy kolejny może być dla niego coraz cięższy.
Dlatego moim zdaniem DNB jak najbardziej do grania tutaj.
Przewidywane składy:
Podbeskidzie Bielsko - Biała: Zajac – Sokołowski, Konieczny, Pietrasiak, Telichowski, Frank Adu – Nwaogu, Iwański, Łatka, Malinowski – Stąporski
Pogoń Szczecin: Janukiewicz - Lewandowski, Dąbrowski, Hernani, Rudol - Rogalski, Ława - Małecki, Akahoshi, Murayama - Kozłowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hayto 631

hayto

Użytkownik
Lech POZnan* - Piast Gliwice

Lech POZnan* @ 1.75 WilliamHill ✅ 4-0
Lech POZnan* over 2.5 gola @ 4.50 Sportingbet ✅

Dawno nie byłem tak przekonany co do typu podawanego prze mnie na tym forum. Kurs jest wyśmienity i z pewnością spadnie w dół! Lech ten mecz po prostu musi wygrać. Po kolejnej kompromitacji podopieczni Mariusza Rumaka nie mogą sobie pozwolić na następną „wpadkę”, bo w innym wypadku w Poznaniu mogłaby się zatrząść ziemia. Każdy, kto śledzi polską piłkę z pewnością pamięta dwumecz Lecha z Grunwaldem Wilno. Po meczu w Poznaniu było „gorąco” Kolejorz trzy dni później mierzył się z Koroną Kielce i to spotkanie… wygrał i to dosyć pewnie, bo 2-0. Sytuacja po spotkaniu w Szczecinie jest podobna, choć nie tak żarliwa, jak po wspomnianym wcześniej dwumeczu z Grunwaldem. Do składu Lecha wraca Łukasz Teodorczyk , Barry Douglas oraz Karol Linetty, czyli trzej czołowi zawodnicy. Ich brak z pewnością wpłynął na taki, a nie inny przebieg meczu w Szczecinie. Zabraknie, natomiast Huberta Wołakiewicza… choć patrząc przez pryzmat meczu w poprzedniej kolejce to może i nawet lepiej… Żabę z pewnością zastąpi ktoś z dwójki Arajuuri, Arboleda. Piast to bardzo poukładany klub, ale pod względem czysto piłkarskim na obecną chwile ciężko go porównać do czołówki ligi. Nie mniej jednak polityka finansowa prowadzona przez prezesa klubu z Gliwic mi się bardzo podoba… wracając do tematu… Piast sprzedał w przerwie filar swojej drużyny, a przede wszystkim obrony! Damiana Zbozienia, kreator gry Tomasz Podgórski ostatnio jest w niezbyt dobrej formie, a Csaba Horvath (podstawowy obrońca, strzelec trzech goli w tym sezonie dla Piasta! Jest kontuzjowany). Tak, więc formacja obronna będzie bardzo eksperymentująca. Z Widzewem zagrali słabo, a w pierwszej kolejce po przerwie z Wisła nie oddali ani jednego celnego strzału !! Do klubu przyszli trzej zagraniczni zawodnicy oraz Bartosz Szeliga, ale ciężko o nich powiedzieć cokolwiek, bo zagrali zbyt mało oficjalnych meczów w barwach klubu z Gliwic. Lechowi z Piastem gra się bardzo dobrze z pośród ośmiu spotkań jakie rozegrały te dwa klubu, Kolejorz wygrał aż siedem! A trzy ostatnie kończyły się następującymi wynikami: 2-0, 3-0, 4-0. Piłkarze Lecha z pewnością będą zmobilizowaniu w stu procentach, by pokazać się z jak najlepszej strony i odkupić winy za kompromitującą porażkę z Pogonią. Innej opcji po prostu nie widzę, a jedyne co widzę to value w kursie na over 2.5 goli Lecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
interista18 773

interista18

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

W dwóch poprzednich kolejkach z powodzeniem grałem ten zakład, więc próbuję i trzeci raz. Legia z Koroną wyglądała jeszcze średnio, jednak z Górnikiem było już znacznie lepiej. Po dwóch dotychczasowych meczach Legii można wywnioskować, że drużyna pod przewodnictwem Henninga Berga przede wszystkim poprawiła grę w obronie. Z przodu także lepiej to wygląda, jest więcej kreatywności, a jak Orlando Sa odpowiednio wkomponuję się w zespół będzie jeszcze lepiej. Pamiętajmy, że jest jeszcze Kuba Kosecki, który wciąż jest niezdolny do gry.
Jagiellonia zagrała dobry mecz z Podbeskidziem. Stworzyli sobie wiele okazji i tylko do siebie mogą mieć pretensję, że wykorzystali tylko dwie z nich. Jaga jest moim zdaniem jedną z ładniej grających drużyn, mającą w ofensywie trzech bardzo dobrych zawodników jak na nasze realia. Jednak główną bolączką białostockiego zespołu jest gra w obronie. Myślę, że gdyby nie został niesłusznie wyrzucony z boiska Popkhadze, to Jaga utrzymałaby ten remis. Jeśli Jagiellonia dopuszcza Podbeskidzie do tylu okazji na własnym stadionie, to co będzie z Legią na Łazienkowskiej. Legia w lidze strzelała aż dziewiętnaście razy w drugich połowach i myślę, że w niedzielę kolejny raz tak się stanie. Kurs wysokością nie powala, jednak mająca na uwadze typ to uważam, że warto zagrać.

1. drużyna strzeli w 2.połowie? TAK @ 1,57 Fortuna ZWROT
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków
Rożne Over 11.0 @ 2.30 ⛔ 5​
bet365​
Dla mnie jeśli chodzi o wynik i nawet liczbę bramek typ trudny do wytypowania. Lechia ostatnio dobrze, wygrana z Zawiszą, Wisła wygrana w derbach. Weźmy na warsztat rzuty rożne ;)
Kto nie zagra?:
Lechia Gdańsk:
Wiśniewski, Oualembo za kartki, Zyska - kontuzja
Wisła Kraków: Ł. Burliga za kartki, Paweł Brożek - kontuzja?
H2H rzuty rożne:
Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk --&gt; 6
Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków --&gt; 11

Ostatnie dwa mecze Wisły

Wisła Kraków vs Cracovia Kraków --&gt; 13
Piast Glwice vs Wisła Kraków --&gt; 13

Ostatnie dwa mecze Lechii

Zawisza Bydgoszcz vs Lechia Gdańsk --&gt; 13
Lechia Gdańsk vs Pogoń Szczecin --&gt; 12
Przewidywane składy:
Lechia Gdańsk Kaniecki – Deleu, Janicki, Madera, Leković – Frankowski, Dawidowicz, Pietrowski/Kostrzewa, Sadajew, Makuszewski - Tuszyński
Wisła Kraków: Miśkiewicz – Dudka, Głowacki, Bunoza, Piotr Brożek – Garguła, Chrapek – Sarki , Stilić, Guerrier – Paweł Brożek? (Kamiński)
Brożek kontuzjowany, nie wiadomo czy zdąży do piątku.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia - Jagiellonia
Legia wygrała w ostatnim meczu z Górnikiem 3:0 choć pierwsza połowa była nie najlepsza bo mało okazji sobie legioniści stworzyli i gra się zbytnio nie kleiła ale bramka do szatni Astiza tutaj ustawiła mecz.Druga połowa zdecydowanie lepsza,Zabrzanie musieli ruszyć do ataku i Legia dobrze ich wypunktowała,dobry mecz Rado który strzelił dwie bramki.
Jaga bardzo pechowo zremisowała z Podbeskidziem kończąc mecz w dziesiątkę,druga bramka dla górali to czysty przypadek.Ogólnie Jaga zagrała dobry mecz,Dzalamidze i Quintana zagrali super.Nawet w dziesiątkę stwarzali sobie niezłe sytuacje ale tak jak napisałem bramka stracona pechowo i zamiast trzech punktów ugrali jeden co powinno podrażnić zawodników i na Łazienkowskiej liczę na dobry mecz w ich wykonaniu.
Legia w dwóch meczach tej rundy nie straciła bramki ale Górnik jak i Korona nie stwarzali sobie jakiś naprawdę dogodnych okazji do strzelenia gola i forma tych drużyna jest po prostu słaba.Jaga ma bardzo kreatywnych zawodników,którzy tutaj sprawią dużo więcej kłopotów defensywie Legii i o bramkę powinni zadbać,Quintana powinien pociagnąć tutaj ofensywę i robić sporo wiatru z przodu bo jest w dobrej formie.Legioniści do tej pory na własnym boisku nie strzelili bramki tylko w przegranym meczu z Lechią więc bramka tutaj nie powinna być jakimś wielkim wyzwaniem bo Jaga w obronie wygląda przeciętnie.Pazdan czy Ukah to moim zdaniem dość elektryczni stoperzy,którzy popełniają sporo błędów,boki takie sobie i zachowanie czystego konta z Legią raczej jest nie wykonalne.
Jaga autobusu też nie postawi,bo to nie ich styl i zapowiada się nam ofensywny mecz gdzie obie drużyny powinny strzelić minimum po tej bramce.W Białymstoku skończyło się 3-2 dla Legii więc nic więcej chyba nie trzeba dodawać,dla mnie najlepszy bet na tą kolejkę.

BTS @ 1.94
Unibet

Lech - Piast
Lech po wysokiej porażce z Pogonią ma okazję się zrehabilitować z drużyną,którą gra im się bardzo dobrze i ogrywają ją regularnie.Wystarczy zerknąć na h2h.
lech.jpg
Skład będzie lepszy niż w Szczecinie,ze Śląskiem Lech zagrał dobry mecz,stworzył sobie parę na prawdę dogodnych okazji i mogło się skończyć większym wynikiem niż 2-1.
Piast gra słabo,z Wisłą praktycznie bez jakiś dobrych okazji na bramkę,obrona wygląda kiepsko i jakoś nie widzę przesłanek żeby w Poznaniu zagrali jakiś super mecz.
Ogólnie h2h nie biorę zbytnio pod uwagę a formę drużyn ale tutaj warto zwrócić uwagę na to,że Lech nie ma problemów z ogrywaniem drużyny z Gliwic.Jesienią Lech grął fatalnie i były problemy ze zdobywaniem punktów ale przyszedł mecz z Piastem i trzy punkty zainkasowali.W poprzednim sezonie Lech walczył o mistrzostwo ale Piast rozgrywał świetny sezon gdzie dostali się do pucharów a oba mecze poznaniacy wygrali gładko.
Teraz sytuacja wygląda tak,że Rumak po meczu z Pogonią jest krytykowany i myślę,że z Piastem ruszą mocno do przodu i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty aby zmazać plamę po ostatnim blamażu.Lech jest drużyną lepszą,ma bardziej kreatywnych graczy którzy powinni co chwilę nękać obronę Piasta,okazja na komplet punktów wydaje się bardzo dobra i liczę,że będzie to pewne zwycięstwo.
Lech AH -1 @ 2.06 ✅ 4-0
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ruch Chorzów - Widzew Łódź


Typ. 1 1.62 Bet365✅


Witam wszystkich serdecznie w nowej kolejce. Pod lupę biorę mecz inaugurujący 24 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy 3 Ruchem, a ostatnim w tabeli Widzewem. Kursy wystawione na Chorzowian nie zachęcają do gry, jednak po kolei. Gospodarze po przejęciu drużyny przez Jana Kociana grają bardzo dobrze, wygrali 4 mecze pod rząd, co pozwoliło im wskoczyć na 3 miejsce w tabeli, czego, przed samym startem sezonu chyba nikt się nie spodziewał. Ostatni mecz we Wrocławiu ze Śląskiem wręcz perfekcyjny. Od stanu 3:0, wkradło się w poczynania zawodników lekkie rozluźnienie, stracili 2 bramki, jednak zwycięstwo pewnie dowieźli do końca. Widać w drużynie twardą rękę Słowaka, który doskonale poukładał zespół. Dobrze w zespole prezentują się tacy zawodnicy jak Kuświk czy Jankowski, a nawet bardzo doświadczony Zieńczuk, którzy w początkowej fazie rozgrywek byli bardzo niewidoczni. Co mogę powiedzieć o Widzewie? hmmmm, może wystarczy napisać, że zamykają tabele Ekstraklasy z 16pkt, a co najważniejsze wybierając się w delegacje zdobyli....0pkt podczas 11 spotkań, co jest na prawdę negatywnym wyczynem, i w polskiej lidze wręcz niemożliwe, a jednak. Wydaję mi się, że tym roku już nic nie uratuje zespołu przed spadkiem do 1 ligi. Zespół gra fatalnie, bez zapału, a co najważniejsze nie punktuje na wyjazdach. W Łodzi duże zmiany, trenera Pawlaka zastąpił Skowronek, jednak nie wierze tutaj w cudowne odrodzenie drużyny, i w dodatku od zaraz. Jeśli Skowronek będzie prowadził zespół w podobny sposób jak w Szczecinie robił to z Pogonią, to nie wróżę mu dużego sukcesu w Łodzi z Widzewem. Ponadto mimo nawet dobrych ruchów transferowych i ściągnięcia m.in. Cetnarskiego, Mikitę, Wasiluka czy Kikuta to zawodnicy potrzebują trochę czasu aby wkomponować się w zespół. Parę słów o kadrze. Gospodarze w optymalnym składzie, nei zagra tylko rezerwowy napastnik Mateusz Kwiatkowski, który złamał ostatnio obojczyk i czeka go dłuższa przerwa od gry. Do dyspozycji trenera jest już Rołand Gigołajew, i możliwe, że zobaczymy go na boisku w jutrzejszym meczu. Jeśli chodzi o gości, to nadal długa lista kontuzjowanych: Jonathan de Amo Perez, Povilas Leimonas, Princewill Okachi, Łukasz Staroń i Alen Melunovic. Dodatkowo za czerwoną kartkę pauzować będzie Yani Urdinov, a pod znakiem zapytania stoją występy Kevina Lafrance&#39;a oraz Patryka Mikity. Cieszy powrót do składu po pauzie za nadmiar kartek najlepszego strzelca, Łotysza Visnakovsa, jednak i tak największe kłopoty zespół będzie miał w obronie, która w tym sezonie spisuje się wręcz fatalnie.
Ruch, można śmiało napisać, że pierwszy raz w tym sezonie, no i od dosyć dawna, będzie jutro stawiany jako mocny faworyt w meczu z Widzewem. Zespół zdaję sobie z tego sprawę i twierdzi, że takie właśnie mecze są najtrudniejsze, jednak nie sądzę, żeby coś złego się wydarzyło w zespole z Chorzowa. Grają miłą dla oka piłkę, bardzo skuteczną, widać dobre zgranie między zawodnikami. Mimo tego, iż kibice obydwu zespołów są w zgodzie, to nie będzie jutro mowy o odpuszczaniu ze strony gospodarzy. Cel dla nich jest jasny, awans do czołowej 8 i późnej walka o puchary. Widzew po zimowej przerwie nie poprawił swojej gry, pomimo zmiany trenera. Bardzo słabe i nudne spotkanie z Piastem, zakończone remisem 1:1. Jedyne, co mogę dobrego napisać, to walkę do końca, pomimo grę w 10 potrafili doprowadzić do wyrównania, ale ogólnie więcej dobrego o tym zespole nie mogę napisać. Gdyby nie to, że to polska piłka, to jutro zdecydowanie zagrałbym mocno w HC skierowany w gospodarzy. Jednak, wiedząc, że często zdarzają się niespodzianki, to zagram na czysty win drużyny z Chorzowa, pomimo niezbyt wysokiego kursu, a dla lubiących ryzyko polecam zagrać albo -1AH, albo -1.5 po fajnych kursach. Powodzenia.

Przewidywane składy:

Ruch: Buchalik - Szyndrowski, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel - Kowalski, Surma, Starzyński, Jankowski, Zieńczuk - Kuświk.

Widzew: Wolański - Stępiński, Nowak, Wasiluk, Kikut - Rybicki, Mroziński, Lafrance, Cetnarski, Kaczmarek - Eduards Visnakovs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Pierwsza połowa powyżej 5 różnych
1.925 Bet365


Kolejkę numer 24. rozpoczynamy przy Cichej w Chorzowie. Wiele na temat tej konfrontacji zostało powiedziane, podobnie jak i poprzedniej u siebie, z ekipą białostockiej Jagiellonii, dlatego nie mam zamiaru się rozpisywać widząc tak przyjazny kurs. Rzutów różnych w meczach Niebieskich na własnym terenie mamy na pęczki, nie widzę powodu żeby w tym meczu było inaczej. Jak zwykle zapowiadane są ataki od pierwszej minuty i ostrzeliwanie obu bramek. Linia do pokrycia bardzo łatwa i musielibyśmy być świadkami jakiegoś niebywałego zagęszczenia gry w środku pola, a na to się na pewno nie zanosi.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Wisła Kraków
Typ:2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Jutro odbędzie się spotkanie w polskiej ekstraklasie pomiędzy tymi obiema drużynami. Mimo tego, że Lechici grają u siebie, nie przeszkadza to Wiślanom na kolejne zwycięstwo. Pozycja Wisły Kraków w tabeli znajduje się na miejscu 2 , natomiast Lechii dopiero na 9. Ponadto Wisła w swojej drużynie ma dwóch bardzo dobrych strzelców : Pawła Brożka z dorobkiem 11 bramek i Łukasza Gargułę z dorobkiem 9 bramek. W ostatnim meczu pokonali Cracovię 3:1, która posiada tyle samo oczek co Lechia (po 30). W ostatnim czasie pokonała także Pogoń (2:1), Piast (1:0). Szykuje się kolejne zwycięstwo.
po pierwsze to Lechiści.
po drugie występ Brożka jest zagrożony. nie może dojść do siebie po derbach, a Smuda stwierdził, że już kiedyś grali bez napastnika, także wyjaśni się dopiero jutro tak na prawdę co i jak.
poza tym brak Burligi, w zamian za niego Dudka, który nie wiadomo w jakiej jest formie.
fakt faktem, że Lechia nie umie u siebie wygrać z Wisłą od prawie 30 lat, ale jak już nadeszła wygrana od prawie 30 lat z Zawiszą na wyjeździe to czemu nie mają teraz Lechiści pokusić się o kolejny dobry wynik ????
w Lechii na pewno brak Wiśniewskiego i Oualembo z powodu kartek, za to wraca Madera.
mecz sędziuje pan Paweł Pskit, u którego średnia w kartkach wynosi 5 kartek na mecz. może lepiej pokusić się o coś z kartkami zamiast wyniku 1x2, bo myślę, że może być ciężki mecz - Wisła goni Legię, Lechia goni pierwszą 8. Raczej nikt tam nie będzie odpuszczał.
niestety Bet365 nie wystawił kursów na kartki w tym meczu. osobiście odpuszczam granie tego, ale życzę powodzenia ????
 
typowy-lukasz 5

typowy-lukasz

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
TYP 1X✅ Wynik:zero:0
1.59 https://www.bet-at-home.com/pl/sport

Wisłę czekają ciężkie mecze wraz ten z Lechią (W),Ruch(D),Legia(W)
Lechia natomiast po Wisełce;Korona(W),Widzew(D).
W Wiśle zagrożeni Pauzą są Obrońcy , W Lechii też dodatkowo pomocnicy, Lechia gra młodszym składem, psychologia podpowiada mi,że Wisła będzie odstawiała nogę gdyż myślami będą w przyszłej kolejce gdzie zagrają z sąsiadem z tabeli..
Lechia chce dopaść szybko do górnej tabeli nie przebierając w środkach.
W HTH wygrywa zdecydowanie Wisła, również w Smuda vs Probierz.

Stawiając na Psychologię, mobilizację zespołu Lechii stawiam typ 1X. Choć dane podpowiadają na Wisłę.. Chcę jeszcze zauważyć,że młodziki z Lechii pokonały Zawiszę i przerwały jej passę na Własnym stadionie, Wisła pokonała słabszą Cracovię , oba te klubu beniaminki mają problemy czy to klubowe Zawisza , czy Braki w obronie Cracovia. Wisła moim zdaniem nie gra jeszcze na miarę swoich możliwości, rozkręca się by osiągnąć apogeum swojej formy w kilku następnych kolejkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Typ: obie strzelą
Kurs - 1,85
Bukmacher: STS
Analiza:
Wraca Visnakovs, większość meczy obydwu drużyn kończyła się na bramkach z obydwóch stron.
Nie bardzo wierzę w wywiezienie punktów przez Łodzian, ale zmiana trenera + powrót najlepszego napastnika powinien sprawić, że wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
W Poznaniu akcja - Rehabilitacja. Pośmiała się z Nich cała Polska, ale teraz wracamy do rzeczywistości a Lech na Bułgarską. - Zrobili studenciakom promocje na bilety i obniżyli ich cenę o 50% - może przyjdzie porównywalnie tyle samo ludzi co w ostatich spotkaniach u siebie.

Wraca Teodorczyk i zapewne Rumak wystawi go na szpicy a za Nim będą grali Lovrencics i Hamalainen - czyli jakby nie patrzec bardzo mocna ofensywa. Lech nie ma czego bronic tylko wyjsc od pierwszej minuty na pełnej i wpakowac Piastowi co najmniej dwie-trzy sztunie. Co dostaną do plecaka - nie interesuje mnie, ale predyspozycje żeby swoje strzelic mają spore.

Bilans gliwiczan na wyjeździe wygląda lepiej niż można byłoby się spodziewać patrząc jedynie na stosunek goli (9-24). Mimo tak fatalnych proporcji bramkowych, Piast na boiskach rywali zdołał odnieść trzy zwycięstwa i dwukrotnie zremisować. Podopiecznym Marcina Brosza zdarzały się jednak bardzo wysokie porażki jak 0:4 z Pogonią czy 0:6 z Zawiszą. W minionej kolejce Piast pechowo stracił dwa punkty w Łodzi. W 81 minucie po golu Bartosza Szeligi objął prowadzenie, ale na 3 minuty przed końcem samobójcze trafienie bramkarza Jakuba Szumskiego zapewniło Widzewowi jeden punkt.
W rundzie jesiennej Lech wygrał w Gliwicach 2:0 - właśnie po bramkach Łukasza Teodorczyka. - W rewanżu powinno byc podobnie.

Lech Poznań ovet 1,5 bramki ▶ 1,88 Marathonbet
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
zawodnicy Lecha grają przeciwko trenerowi ktorego po porazce z Piastem klub zwolni. Pewna 2 po dobrym kursie
Akurat, żeby zwolnić Rumaka było już 10 innych , lepszych okazji. Porażka w LE z Żalgirisem, albo porażka z Miedzią w PP.
Moim zdaniem nawet jeśli faktycznie zgubią punkty to i tak Rumak zostanie.
A przy obecnej formie drużyn dobrym typem będzie:
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Lech Poznań Over 1.5 @ 1.88 ✅ sporo marnowali, ale jest
Marathonbet​


Ostatnie 4 spotkania między tymi ekipami to minimum 2 gole Lecha. Gdyby zagłębić się jeszcze dalej to na 10 meczy tylko w 2-óch Lech nie zdobył 2 bramek.
Piast w kryzysie nie wiadomo czy uda im się wejść do &quot;8&quot; prawdopodobnie się nie uda.
Jak już napisałem wyżej nie wierzę w granie przeciw trenerowi bo to i tak nic nie da w tym przypadku ;).
Jak Gystlik napisał, Piast dwie dotkliwe porażki na wyjeździe Zawisza oraz Pogoń.

Statystyki:
Lech u siebie 11 spotkań - 21 strzelonych - średnia 1.93
Piast na wyjeździe 11 spotkań - 24 strzelonych - średnia 2.18

Przewidywane składy:
Lech Poznań: Gostomski – Kędziora, Arboleda, Kamiński, Henriquez – Trałka, Linetty – Pawłowski, Hamalainen, Lovrencsics - Teodorczyk).
Piast Gliwice: Szumski – Klepczyński, Polak, Osyra, Matras – Murawski, Podgórski, Ižvolt, Hanzel, Nikiema – Jurado
 
X 0

xdareklodz

Użytkownik
po pierwsze to Lechiści.
po drugie występ Brożka jest zagrożony. nie może dojść do siebie po derbach, a Smuda stwierdził, że już kiedyś grali bez napastnika, także wyjaśni się dopiero jutro tak na prawdę co i jak.
poza tym brak Burligi, w zamian za niego Dudka, który nie wiadomo w jakiej jest formie.
fakt faktem, że Lechia nie umie u siebie wygrać z Wisłą od prawie 30 lat, ale jak już nadeszła wygrana od prawie 30 lat z Zawiszą na wyjeździe to czemu nie mają teraz Lechiści pokusić się o kolejny dobry wynik ????
w Lechii na pewno brak Wiśniewskiego i Oualembo z powodu kartek, za to wraca Madera.
mecz sędziuje pan Paweł Pskit, u którego średnia w kartkach wynosi 5 kartek na mecz. może lepiej pokusić się o coś z kartkami zamiast wyniku 1x2, bo myślę, że może być ciężki mecz - Wisła goni Legię, Lechia goni pierwszą 8. Raczej nikt tam nie będzie odpuszczał.
niestety Bet365 nie wystawił kursów na kartki w tym meczu. osobiście odpuszczam granie tego, ale życzę powodzenia ????
Witam wszystkich. Troche z innej strony : mysle o zagraniu tutaj over 2,5. Wisla po przyjsciu Stilicia to inna druzyna niz w zeszlym roku (patrz mecz derbowy). Lechia raczej takze nie powinna sie bronic...
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Ale ten mecz derbowy to - no właśnie mecz derbowy, a Wisła grała przy Reymonta, u siebie to zespół lepszy niż na wyjazdach, mecz z Piastem na wyjeździe mimo, że wygrany to nie był jakimś przełamaniem jeżeli chodzi o wyjazdową mizerię. Za to solidnie wygląda defensywa i przeciwstawienie jej siły ofensywnej Lechii już bez Matsuiego nie daje mi pewności czy będzie over mimo, że to wciąż nasza &quot;sieczkoklasa&quot; i wszystko jest możliwe, dlatego kurs 2,6 jak np. w bet365 do rozważenia, tym bardzie jeżeli w 11 Wisły wybiegnie Paweł Brożek, zagranie overa za drobne to max co bym dał na to spotkanie, ale osobiście odpuszczam.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Lechia - Wisła 1

Lechia zmiotła Zawiszę w Bydgoszczy i pokazała, że powalczy o puchary. Jest nowy właściciel, są nowe wzmocnienia, jest świetny trener, który wie czego chce, więc czemu nie. Kapitalną formę na wiosnę prezentuje Lewandowski z Gdańska, czyli Tuszyk. W meczach puknął rywalom 5 brameczek.
Wisła stawia na grajków już poddziadziałych, którzy nie sprawdzili się w zagranicznych klubach, często bardzo przeciętnych i ze skruchą wracają do Krakowa, bo gdzie będzie im lepiej. A ci którzy mają jaja odeszli, jak Sobolewski czy Małecki. Na dłuższą metę taka polityka skazana jest na porażkę. Zresztą widać to już dziś, bo Wisła na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi.
Lechia to nowa siła w polskiej piłce i dziś zostanie namaszczona, wygrywając pewnie. Można spróbować też handi -1 i -1,5 na Lechią pograć.
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Lech - Piast
over 4.5 goli @8.00 Unibet ⛔
Typ odważny, ale moim zdaniem wart ryzyka. Lech po blamażu w Szczecinie będzie chciał się zrehabilitować przed swoimi kibicami, a zazwyczaj takie rehabilitacje kończyły się zwycięstwami i to dość przekonywującymi. Przykład - po blamażu w Pucharze Polskim z Miedzią Lech pokonał Ruch 4-2. Po przegranej z Wisłą - zwycięstwo z Zawiszą 3-2.
Kolejorz z pewnością od początku ruszy do ataku i wpakuje gościom 3-4 bramki. Piast też coś strzeli, bo niestety, ale obrona Lecha nie prezentuje się jakoś szczególnie dobrze. Co prawda na lewą obronę wróci Douglas, natomiast na środku zagra Arboleda z Kamińskim. Forma tego pierwszego jest niewiadomą. Poza tym, w meczach, w których Lech strzelał kilka bramek, zazwyczaj też coś tracił.
Do ataku Kolejorza wraca Teo, który walczy o 1 skład i na pewno będzie chciał coś ustrzelić.
Wg mnie spotkanie to zakończy się wynikiem 4-1 lub 4-2.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Piast Gliwice
Typ: Lech Poznań -1.5 AH
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poprzedniej kolejce Lech Poznań został upokorzony przegrywając w Szczecinie z Pogonią, aż 1-5, dziś zapewne podopieczni Mariusza Rumaka będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością w starciu z Piastem. Według mnie jest to idealny przeciwnik na przełamanie, Piast bowiem to drużyna, która po pierwsze nie najlepiej zaczęła rundę wiosenną (porażka z Wisłą i remis z Widzewem) ale także jest to drużyna, która wydaje się, że jest w słabszej formie, a także drużyna, w której źle przeprowadzana jest polityka transferowa.
Dość powiedzieć, że w poprzednim sezonie Piast był rewelacją ligi, awansował do europejskich pucharów, a w tym zajmuje odległa 11 lokatę i wydaje się, że w ich formie bliżej im do walki o utrzymanie niż o pierwszą &quot;ósemkę&quot;. Wspomniałem o źle przeprowadzane są transfery do klubu, bowiem wiadomo, że niektórych zawodników ciężko był zatrzymać ale Ci którzy przyszli w zamian (głownie zawodnicy z zagranicy) nic wielkiego nie pokazują, ba patrząc po wynikach obniżają poziom tej ekipy.
Postanowiłem zagrać więc dziś wygraną Lecha z handicapem bramkowym (-1.5), Lech może jest po bardzo słabym spotkaniu ale warto pamiętać, że u siebie w Poznaniu spisują się naprawdę nieźle. 7 wygranych, 3 remisy i tylko 1 porażka - to dorobek Lecha w tym sezonie ligowym na własnym obiekcie (bilans bramkowy 21-11). Dla porównania Piast na wyjazdach to 3 wygrane, 2 remisy i 6 porażek (bilans bramkowy 9-24). Warto również zauważyć, że Lech w przeszłości nie miał większych kłopotów z pokonywaniem Piasta, otóż w 8 ostatnich spotkaniach między tymi ekipami wygrał 7 razy i tylko raz zremisował. W pierwszej rundzie pokonał Piastunki 2-0 na ich obiekcie, a w poprzednim (tak dobrym sezonie dla Piasta) Lech wygrał 4-0 (u siebie) i 3-0 (na wyjeździe).
Warto również grając na Lech pamiętać, że sytuacja kadrowa nieco poprawił się w porównaniu z meczem z Pogonią, do gry gotowi są już Barry Douglas, Karol Linetty i Łukasz Teodorczyk, którzy w Szczecinie pauzowali za żółte kartki, wciąż poza kadrą są Kebba Ceesay, Vojo Ubiparip, Jasmin Burić i Hubert Wołąkiewicz (pauzuje za kartki). W Piaście natomiast nie zagrają Krzysztof Król, Carles Martinez, Mateusz Matras (pauzuje za kartki).
Osobiście uważam więc, że jest to idealne spotkanie na przełamanie dla Lecha i dość efektowną wygraną. Rywal wszak nie jest z najwyższej półki, gra dość słabo, a i Lech ma z nim naprawdę niezłe statystyki, ponadto wraca trzech zawodników, którzy pauzowali za kartki w meczu z Pogonią. Myślę, że handicap bramkowy w stronę Lecha jest tutaj naprawdę niezłym rozwiązaniem.
 
Do góry Bottom