>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
ja tą kolejkę widze tak:

Widzew-Jagiellonia Under 2,5 1,60
Spotykają się 2 bardzo underowe drużyny Widzew 16 Underów Jaga 13.Zdegradowany Widzew walczy by nie wylądować w 3 lidze, ma 1 pkt. przewagi nad 2 od końca Polonią Bytom.Obydwie drużyny są w beznadziejnej formie i liczę się tu z antyfutbolem i underowym wynikiem. Dadam że w ostatnim meczu tych drużyn Jaga wygrała 0-2 (Puchar Ekstraklasy)

Bełchatów-Legia 2 2,25
W GKS zmiana trenera nie przyniosła nic. Gra nie różni się praktycznie niczym.Legia wciąż szuka optymalnej formy, ale naciska ją mocno Groclin , w meczu z Koroną Legia wygrała przede wszystkim dzięki dyspozycji Jana Muchy. W zeszłym sezonie GKS wygrał 3:1 ale w tym sezonie te drużyny jakby się zamieniły formą i ambicjami. Więc tym razem Legia wygra.

Odradzałbym grania w tej kolejce na Korone. Korona jest rozbita całą tą aferą. Straciła sponsora, odeszło już 3 piłkarzy w tym kapitan Hermes. Wynik meczu to prawdopodobnie remis :-D

Dokładniejsze analizy może później ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie bardzo ciekawy mecz w Zabrzu i Krakowie. Górnik u siebie mocny zaś Groclin to najlepszy zespół w tej rundzie. Wisła gra u siebie z Ruchem który przegrał dwa mecze z rzędu czy &quot;wstanie&quot; na nogi w pojedynku z Wisłą która dawno już nie przegrała ? Dla mnie no bet mecz Korony z ŁKS-em, Korona po ostatnim tygodniu w totalnej rozsypce, ŁKS w gazie zobaczymy
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski 1
Zagłębie Lubin - Polnia Bytom 1

Mysle, ze nie powinno byc niespodzianek w Poznaniu i Lubinie i miejscowe ekpiy powinny zgarnac pelna pule, moze nawet z handi...

Wisla i Legia mnie nie przekonuja, nie gralbym.

Gornik Zabrze vs Groclin 2
x2 wydaje sie najrozsadniejszym typem jak dla mnie, ale po kursie pewnie zbyt niskim, jesli mialbym grac to czysta 2. Groclin jest lepsza ekipa, ale passa sie kiedys skanczy. Ciekawi mnie sytuacja kadrowa, Grodziszczanie dopiero co po Pucharze Polski...

Kolportera Korony - ŁKS Łódź under 2,5 (lub) x2
Obie druzyny kiepskie. ŁKS ostatnio wychodzi z dolka a Korona cieniuje + afery. Wydaje mi sie, ze bedzie marne widowisko i malo goli. Obstawilbym remis ze wskazaniem na ŁKS.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Górnik - Dyskobolia

Jakoś mi się wydaje że to nie będzie mecz wielu bramek... górnik nie jest specjalnie solidnym zespołem i grają w kratkę. Raz zabłyśnie Jarka, raz Zahorski a czasem bramkę sezonu strzeli Hajto. Dyskobolia natomiast pokazała że są w tym sezonie bardzo dobrze przygotowani i zmotywowani. Ostatnio troszkę zwolnili co może byś sygnałem że zachwianie składu ich mocno zezorganizuje... generalnie i na nich jest metoda. prawie udało się to udowodnić sosnowczanom, którzy przegrali mecz w ostatnich minutach.
Luźno strzelam X/1 [HT/FT] Myślę że górnik będzie się dziarsko bronił i uda im się strzelić bramkę ale będą musiali nad nią popracować... dlatero dopiero w drugiej połowie. A ogólnie to 1X

Korona - ŁKS

Korona tonie w afarze korupcyjnej. Sponsor zapowiedział że z końcem sezonu kończy też sponsoring. Piłkarze zrobili bunt za zawieszenie 3 z nich [w tym kapitana sic!] i za karę sponsor zapowiedziałże z końcem sezonu trafią na listę transferową ???? ???? Grają coraz gorzej i tracą perspektywy, a klub i tak spadnie...
ŁKS natomist szaleje ostatnio. Im mają gorzej tym im lepiej idzie ???? Naprawdę imponują walką o utrzymanie... mają o co grać i w ich postawie na boisku widać sporo motywacji. Kurs na ŁKS jest ogromny i myślę że ciekawy dla ryzykantów... 2 W innym wypadku no bet.

Lech - Odra

LEch zaczyna sobie radzić bo nie wyglądało to dobrze swego czasu. Ale grają coraz lepiej - chyba się budzą po zimie. Grają skutecznie i są typowym zespołem własnego boiska [w każdym razie długo byli]. Odra natomiast jest stworzona dla OE i niższe ligi nie wchodzą w grę bo Odra potrafi grać tylko z najlepszymi w kraju ???? Jak ma mocnego przeciwnika to się mobilizuje i gra ładnie. Jak stają przed równym bądź słabszym rywalem to bywa różnie ???? Mogą zremisować lub Lech może wygrać. 1x

Widzew - Jaga

Widzew to zespół underowy. Trener twierdzi że ich siłą jest atak ale ja ich bardziej kojarze z autobusem w bramce... Jaga natomiast gra tak jak jej przeciwnik pozwoli, i tylko na tyle na ile jej pozwoli. Raczej nie powalczą tu o 3 punkty bo wyjazdy nie są ich mocną stroną. Co innego widzew, który wygraną nie powinien pogardzić jednak znając ich umiejętności to widze tu 1:0 a typ 1 lub under

Lublin - Polonia

Lublin zagrał bardzo fajny meczyk w pucharze [5-0] ale od samego poczatku trener mówił że tylko puchar sie liczy... a przynajmniej jest najważniejszy. Jednak równiez w lidze sobie radzą i sezon zaczęli ładnie, potem było różnie ale wydaje mi się że powinni być tu faworytem. Polonia natomiast nauczyła sie w pierwszej lidze obrony i wychodzi jej to coraz lepiej. Myślę że under jest dość prawdopodobny lub 1X...

Sosnowiec - Cracovia

Już nikt w zespole ani na trybunach chyba nie ma złudzeń że jesienią będą mieli trzecioligowy stadion, niestety. Są słabi i już tylko o transfery grają bo drużyna odpada... Cracovia natomiast umie grać skuteczną piłkę i nie należy do łatwych przeciwników. ostatnio grała różnie ale wydaje mi się że zagłębie znowy nie strzeli... nawet jestem przekonany bo kto jak kto ale krakowianie w defensywie potrafią być nudnie skuteczni. Jeśli gościom uda się strzelić to 2 a jak ktoś w to nie wierzy to under ????

Wisła - Ruch

Wisła gra w tym sezonie zaskakująco słabo, zwłaszcza jak na transfery które mają przynieść sukcesy w pucharach europejskich ???? Jednobramkowe wygrane niby punkty przynoszą ale napewno nie są bezpiecznymi wynikami na boisku. Ruch natomiast jest kolejnym zespołem który w nowym sezonie złapał wiatr w żagle i gra lepiej. Mogą pokusić sie o niespodziankę i zremisować... chyba nic więcej. Wisła zmęczona po wycieczce do Gdyni. Chyba 1 ale X mnie nie zdziwi...

GKS - Legia

GKS gra fatalnie, jeszcze parę kolejek w takim stylu i będzie już tylko pośmiewiskiem... a szkoda. Ostatnio wygrali ale jakoś mnie to nie przekonuje... Tyle minut bez gola że w końcu musiało coś wpaść, nawet nichcący ???? Podobno się podnoszą ale jakoś tego nie widze, nie po jednym meczu [0-1]. Legia natomiast się rzeczywiście podnosi, gra lepiej, strzela gole. Do oczekiwanego poziomu to ma jeszcze daleko ale chyba z Bełchatowem to problemów nie powinno być. Walczą o 2 miejsce i puchar... myślę że dadzą sobie radę. Bot jest za słaby a Legia chyba już na wystarczającym poziomie by ich ograć. Typuje oczywiście 2


To takie wstępne wypociny... jak coś konkretnego mi wpadnie w oko to napiszę jeszcze pożądną analizę ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Górnik Zabrze - Groclin Grodzisk Wielkopolski 0:0

Analiza:

Przed nami 24 kolejka Orange Ekstraklasy. Tylko kto obecnie mówi o meczach? W tym momencie Polska Ekstraklasa kojarzy się nie z piłką nożną tylko korupcją i to w czołowych klubach. Jednak nie możemy zapominać o tej lepszej stronie polskiej piłki czyli o meczach I – ligowców. Jutro obecną kolejkę rozpocznie spotkanie Górnika Zabrze - Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Gospodarze są obecnie na wysokim siódmym miejscu i dla nich celem na koniec sezonu jest utrzymanie się w pierwszej ósemce. W ostatnim spotkaniu pewnie pokonali Odrę Wodzisław 0:2. W tym meczu wreszcie formą błysnął Tomasz Zahorskie który zdobył obie bramki. We wcześniejszym meczu także na wyjeździe wygrali 0:1 z Polonią Bytom, po pamiętnej bramce Hajty.
Jeśli chodzi o Groclin ich celem jest vice mistrzostwo kraju. Obecnie są na trzecim miejscu tracąc jeden punkt do aktualnego vice lidera Legii. W ostatnim, bardzo nerwowym dla typerów spotkaniu, pokonali u siebie Zagłębie Sosnowiec 3:0. We wcześniejszym spotkaniu także u siebie niespodziewanie zremisowali z Cracovią 0:0. Na jutrzejszy mecz w kadrze meczowej znajdą się Radosław Majewski i Piotr Świerczewski, którzy pauzowali za kartki. Myślę, że również warto przypomnieć wynik z pierwszego półfinałowego spotkanie w Pucharze Ekstraklasy, gdzie Groclin wygrał u siebie z Górnikiem aż 3:0. Po ostatniej bardzo nerwowej kolejce miałem nie stawiać meczów Groclinu, ale jak to w bukmacherce co innego się mówi a co innego robi ;) A na poważnie, myślę, że walczący o puchary Groclin dopóki nie wygra PE, dopóty nie może odpuszczać ligowych spotkań. Statystyki również są przychylne ekipie gości. W ostatnim pięciu spotkaniach na stadionie Górnika, gospodarze ani razu nie pokonali przyjezdnych. Dwukrotnie wygrywał Groclin, trzy razy padał remis. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że jutro Górnik nie złamie tej złej passy. Piłkarze Jacka Zielińskiego powinni wygrać jutrzejsze spotkanie, choć nie ukrywam, że patrząc na ich ostatnie spotkania nie jest to wcale takie pewne. Jeśli chodzi o typy to na pewno godnym uwagi jest typ na remis do przerwy. Patrząc na ostatnią nie moc strzelecką snajperów polskich drużyn, można domyślać się, ze jutro gradu bramek również nie zobaczymy, ten typ jest szczególnie prawdopodobny w przypadku Groclinu, który jeśli wygra to będzie to wymęczone 0:1, ale nie sądzę by udało im się strzelić w pierwszej połowie. Dla mnie jednak typem głównym pozostanie czysta dwójka, typ bardzo ryzykowny, jednak to ryzyko jest warte kursu na Groclin. Dla grających w bukach naziemnych bardzo dobrą propozycją wydaje się być handicap 1,5:0 na Górnik✅.

Typ główny: 2 ⛔
Pewnośc typu: 6/10
Typ dodatkowy 1: under 2,5 ✅:spokodfhgfh:
Pewnosc typu: 7/10
Typ dodatkowy 2: dokładny wynik 0:1 ⛔
Pewnosc typu: 6/10

(zgodnie z przewidywaniami był to mecz bardzo wyrównany, a jak wiadomo w takich meczach może właśnie tej jednej bramki zabraknąc, trudno - ryzyko takich spotkan)

/Co do meczu Korony z ŁKS&#39;em wydaję się rozsądnym i w miarę pewnym typem gra na x2. Korona ostatni mecz przegrała z Legią 2:0, ale to jeszcze nie najgorsze, w tym momencie na naszych oczach rozsypuje się drużyna z Kielc. Nie ma potężnego sponsora, trzech podstawowych graczy i jest bardzo realne widmo degradacji. Teraz Korona nie gra już o nic. Zaangażowanie w sobotnim meczu i walka o zwycięstwo niczego im już nie da. Jak dla mnie x2 powinno wejśc./
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Gornik Zabrze - Groclin Dyskobolia
Jest to spotkanie &quot;rycerzy&quot; jesieni i zawsze nie obliczalnych graczy z Zabrza. Rycerze jesieni ? Mowa tutaj o graczy z Groclina Grodziska Wielkopolskiego którzy na wiosnę zdobyli aż 16 pkt. Przy czym 5 razy wygrywając oraz raz remisując na własnym stadionie z także dobrą w tym sezonie Cracovią. Jutrzejsi goście radzą sobie znakomicie na boiskach Orange Ekstraklasie, po 23 kolejkach zajmują trzecie miejsce i wciąż walczą z Warszawską Legią o miejsce w Pucharze UEFA ( w głównej mierze zawdzięczają właśnie grę na wiosnę ). Groclin na sześć meczy które wyżej wspomniałem strzelił 15 bramek przy czym stracił tylko jedną. Ostatnio złapali lekką zadyszkę ale nie wpłynęło na nich to jakoś bardzo negatywnie bo i tak pod koniec spotkania zdołali strzelić trzy bramki i pewnie pokonali u siebie Zagłębie Sosnowiec. Drużyna z Zabrza jest strasznie nie obliczalna,potrafią zagrać dobre mecze tak jak z Cracovią w Pucharze Ekstraklasy lub ostatni mecz z Odrą w Wodzisławiu gdzie wygrali 0:2 a formą strzelecką w końcu zabłysnął Zahorski który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Ale zdarzają Im się także słabsze mecze jak ten z Cracovią już w Orange Ekstraklasie lub z Polonią gdzie wygrali ale nie zrobili tego w najlepszym stylu, zwycięstwo w końcówce strzałem z ala stadiony świata bramkę zdobył Tomasz Hajto. Nie całe dwa i pół tygodnia temu Te drużyny spotkały się w Pucharze Ekstraklasy, wtedy lepszym zespołem okazali się wówczas gospodarze wygrywając pewnie 3:0. Wprawdzie wtedy Górnik zagrał bez podstawowych zawodników takich jak : Hajto, Brzęczek , Zahorski czy Jarka ale to o czymś świadczy. Jutro w Zabrzu z pewnością ujrzymy mecz pełen walki i zawziętości ale czy gospodarze dopingowani przez swoich licznie jak co tydzień zgromadzonych kibiców będą w stanie pokonać dobrze spisujących się w tym sezonie graczy z Gorodziska ? Myślę że jak już to tylko w pierwszej połowie gdzie ujrzymy wynik 0:0 tak jak w większości ostatnich meczów w polskiej lidze ale w drugiej połowie do głosu dojdzie bramkostrzelny Sikora i znów udowodni że powołanie do kadry mu się należy i ustrzeli coś Zabrzanom. Mecz powinien zakończyć się wynikiem 1:2 lub 0:1 ale jak będzie ? Zobaczymy jutro :wink: Moje typy na to spotkanie :
Remis / Groclin ⛔
Groclin ⛔
1:2⛔
A. Sikora strzelcem bramki ⛔
Wynik pierwszej połowy - 0:0 ✅✅✅

pozdROWienia ????​
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Szczerze mówiąc nie wiem jaki typ dać na dzisiejszy mecz w OE. Górnik u siebie jest mocny, z pewnością stadion się wypełni i doping będzie plusem dla gospodarzy. Z drugiej strony Groclin to zespół który w tej rundzie spisuję się najlepiej ze wszystkich drużyn. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, ja osobiście nie dam żadnego typu na to spotkanie ponieważ wszystko na pograniczu. Groclin jest faworytem ale Górnik u siebie to dobry zespół. Fajny pojedynek napastników Zahorski - Sikora ;) No bet
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Dzisiaj przede wszytskim under w Zabrzu.Wraca dwóch graczy drugiej lini u Grodziszczan a nie zagra Brzeczek czyli przewage powinien miec w srodkowej strefie Groclin.W Zabrzu wieczorem niewykluczone ze bedzie padac wiec pogoda sprzyja underowi.Mysle ze jak Groclin który ostatnio chyba zlapal lekka zadyszke jak strzeli bramke nie bedzie forsował tempa i moze sie utrzymac relultat 0-1.Niewykluczone ze Zabrzanie sie zmobilizuja i ugraja jakies punkty u siebie bo graja solidnie jak na polskie realia.Wiec tutaj widzi sie under po ladnym kursie 1.75✅ lub x2 po 1.50✅ ale zagram under
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła - Ruch

Wisła gra w tym sezonie zaskakująco słabo, zwłaszcza jak na transfery które mają przynieść sukcesy w pucharach europejskich ???? Jednobramkowe wygrane niby punkty przynoszą ale napewno nie są bezpiecznymi wynikami na boisku. Ruch natomiast jest kolejnym zespołem który w nowym sezonie złapał wiatr w żagle i gra lepiej. Mogą pokusić sie o niespodziankę i zremisować... chyba nic więcej. Wisła zmęczona po wycieczce do Gdyni. Chyba 1 ale X mnie nie zdziwi...
ciekaw jestem gdzie ty widzisz jakies transfery na miano euro pucharow?! mialy byc, a jak jest kazdy widzi: Lobodzinski wymuszony bo frajersko wypuszczono Kose, Diaz przegrywa rywalizacje z Brozkiem (co tylko pokazuje klase zawodnika;/), Matusiak tez musi sie najpierw odbudowac zeby grac... wiec nic szczegolnego sie nie dzialo jesli chodzi o transfery... a bedzie jeszcze gorzej: w czerwcu konczy sie kontrakt z Paulista i jakos sie nikt nie spieszy do jego przedluzenia... niestety, Glowackiemu sie konczy kontrakt w grudniu, Dudka chce wyjechac jeszcze przed Euro i chyba mu sie to uda, tylko Zuraw przed meczem z USA powidzial ze chce wrocic do Wisly, wiec mam tylko nadzieje ze jesli dojdzie do tego ze Wisla nie wejdzie do LM (a tak bedzie) to Skorza bedzie dalej trenerem.
Wracajac do meczu z Ruchem, problemow kadrowych u nas nie brakuje. Wisla bedzie bez Clebera, Glowackiego, Cantoro, chorzy sa Sobolewski i Niedzielan - jak by nie patrzec braki sa. Remis w tym spotkaniu jest wiec mozliwy, tym bardziej ze Ruch gra pilke podobna do Odry... a jakim wynikiem zokonczylo sie to spotkanie pamietamy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk Typ: 2 Kurs: 2.35
Dyskobolia zajmuje 3 miejsce w tabeli ani myśli dzielic sie punktami co spowoduje powiększenie straty do wicelidera Legii Warszawa(do tej pory różnica między tymi ekipami wynosi 1 pkt).
Górnik teoretycznie w tym sezonie o nic nie powalczy, pozycja dająca mozliwość gry w pucharach jest dla nich nieosiągalna
Przed Groclinem jeszcze sporo pracy ich forma jest dosyc dobra ostatni mecz przegrali w listopadzie z Wisłą notując remis z Odrą i cracovią pozatym odnosząc same zwycięztwa.
Groclin na pewno będzie dzisiaj pewny siebie a to dlatego że w sezonie 07/08 za każdym razem ze Śląska wracali z kompletem punktów???.
Gracze z Wielkopolski do tej pory spotykali sie z Górnikiem 5x odnotowano 3x i 2 wygrane Dyscobolii.
Myśle ze dzisiaj goście odniosą zwycięztwo nad przecenianym Górnikiem
Duża firma objeła ekipe Górnika jednak jak do tej pory spektakularnych zmian w zespole nie widać umiejętności pozostają te same (przykładowo w meczach z takimi słabeuszami jak Polonia Bytom Hajto musi strzelać zza połowy zeby jego zespół znalazł droge do bramki ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Miło że się co do typu zgadzasz a odnośnie transferów to nie pisałem czy były one udane czy nie. Ale taką szpkę media zrobiły, konferencje prasowe w info mówiono. Diaz, Łobo, Matusiak - kupieni by odnosić sukcesy w LM ???? Poza tym kwota jaką wisła wywaliła na zakup nazwisk jest znaczna jak na nasze warunki!
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Ten mecz jest na pewno ważny dla jednej jak i drugiej drużyny. Górnik walczy jeszcze o 5 lokatę ponieważ po meczu z ekipą z Grodziska Górnika czekają już tylko pojedynki z ligowymi słabeuszami. Jeśli uda im się będzie ich to największy sukces od 13 lat! a co za tym idzie dostana dużo kasy, więc mają się o co starca. Zas Groclin walczy o wicemistrzostwo, a także o dwa krajowe puchary, wiec leci na 3 fronty co nie jest korzystne dla zespołu. Graja nawet 3 mecze w tygodniu widać, że coraz bardziej odczuwają zmęczenie choćby ostatni mecz z Ruchem. Także Zahorski zaczyna sie rozkręcać- 2 ostatnie gole w meczu ligowy.Czego nie można powiedzie o Sikorze, który nie strzelił gola w 3 ostatnich meczach. Nie jest to łatwy mecz do wytypowania, wrzuciłem pare info decydujcie sami ???? lecz jeśli miałbym coś sugerować to remis do przerwy lub handicap na Górnik.✅✅✅
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Wisłę po kursie 1,22 to sobie ludzie darujcie. Grają ostatnio słabiutko i tylko szczęściu zawdzięczamy, że jest jak jest. To co pisał kolega wyżej. Kupili trzech średniej klasy zawodników i myslą o cudach. Nie mamy szans w Krakowie na LM póki co i tyle. Trzeba być realistą

Przestrzegam również przed graniem na Cracovie jutro, bo jak obserwuje to taki drugi masowy typ po x2 na kmite. Cracovia pojedzie tam w roli faworyta i znajac jej umiejetnosci nie udźwignie ciężaru i skonczy sie remisem albo porażką
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie w Kielcach, Sosnowcu, Łodzi undery. Korona w rozsypce, ŁKS wygrał dwa mecze z rzędu, solidnie wyglądają oba zespoły w tyłach. Zagłębie to zdecydowanie najsłabszy zespół w lidze, Cracovia w tej rundzie spisuję się dobrze, trener zmienił ustawienie zespołu na bardziej defensywne i jak widac przynosi to skutek. Zarówno Widzew jak i Jaga mają poważne problemy ze zdobywaniem bramek, w Jadze nie zagra dwóch napastników Sobociński i Sotirovic.
Korona - ŁKS Under ✅
Zagłębie - Cracovia Under ⛔
Widzew - Jagiellonia Under ✅
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Aktualny mistrz polski podejmowac będzie dziś o godzinie 16.00 przy ulicy Skłodowskiej-Curie beniaminka orange extraklasy Polonie Bytom. Po ostatnim meczu Pucharowym, który Zagłębianie zwyciężyli az 5:0 z Polonia warszawa można się domyślac że nastroje przed tym meczem są rewelacyjne. Zaglębie zajmuje dosć odległe miejsce bo 6 zawdzięwcz to tym że gra sąłbo na wyjazdach, lecz dom co całkowicie inna bajka gdzie grają 6-2-3. Jednak mimo wszystko patrząc troche na statystyk mecz wcale nie bedzie łatwy tym bardzież ze piłkarze z Lubina moga byc zmęczeni po spotkaniu pucharowym. Na 3 spotkania między soba Zagłebie jedynie wygrywalo raz 1:0 i dwuktornie ulegali piłkarzom z Bytomia. To spotaknie będzie ciężkie dla gospodarzy, co może potwierdzić ostatni mecz poloni z Wislą kraków gdzie przegrali minimalnie jedynie 1:2. Zagłębie zagra w tym spotkaniu jednym napastnikiem i umiejętnie bronienie się Poloni Bytom sprawi ze gospodarze wygrają to spotkanie miniamalnie. Juz nie raz takie spotkania udawadniały nam że gra sie bardzo cięzko z drużynami które mają nóż na gardle
Mój typ na to spotkanie: 1
DW 1:0 v 2:1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja na dzis spokojnie... Lech i Zagłębie Lubin... obym się nie zawiódł ;)

Spotkanie: Lech Poznań - Odra Wodzisław
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wydaje mi się, że Lech dzięki wyjazdowym zwycięstwom nad Bełchatowem i Ruchem złapał wiatr w żagle i już do końca sezonu będzie walczył o wicemistrzostwo Polski. Za tydzien piłkarzy Lecha czeka niezwykle ważny wyjazd do Warszawy, ale zanim to nastąpi trzeba się uporać na własnym stadionie z Odrą Wodzisław. Zadanie niby do najłatwiejszych nie należy, bo Odra niejednokrotnie udowadniała, że w piłkę grać dobrze potrafi, ale mimo to uważam, że gospodarze w tym meczu nie zawiodą i sięgną po pewne trzy punkty. Trener Smuda jak już wspominałem ostatnio może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Na szczególne wyróżnienie moim zdaniem zasługuje m.in Tomasz Bandrowski, który ma niespożyte siły aby biegać na całej długości i szerokości boiska przez pełne 90 minut. W meczu na własnym stadionie przeciwko Odrze, Lech zapewne wystąpi w ustawieniu z dwoma napastnikami. I tak obok Piotra Reissa ujrzymy świeżo upieczonego reprezentanta Peru - Hernana Rengifo. Uważam, że ma on szanse wykorzystać jedno z dośrodkowan jakie zapewne będą &quot;serwowali&quot; ofensywnie usposobieni boczni obrońcy - Henriquez i Kikut i zdobyć po nim bramkę. Ogólnie w Poznaniu bez większych kłopotów kadrowych przed meczem. Trochę gorzej wygląda sytuacja w Odrze, gdzie do końca sezonu nie ujrzymy doswiadczonego Malinowskiego. Oprócz niego trener Białek w dniu dzisiejszym nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Dariusza Dudka, Grzegorza Jakosza, Daniela Rygla, a także Bartosza Hinca, który pauzuje za kartki. Większośc z wymienionych graczy to zawodnicy formacji defensywnej. Co w związku z tym? Moim zdaniem mimo wszystko próba murowania własnej bramki i wyprowadzania szybkich kontrataków. Jaki będzie tego skutek? Według mnie Lech przełamie defensywę Odry zdobędzie minimum dwie bramki i do swojego dorobku punktowego dopisze kolejne trzy punkty zdobyte na stadionie przy Bułgarskiej.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Zagłębiem Lubin - Polonia Bytom ⛔/ ✅ (eghh zal po prostu no koment po co sie denerwowac)

Dzisiaj o godzinie 18 przy ul. Skłodowskiej-Curie Zagłębie będzie podejmować Polonie Bytom. Zagłębie ostatnio gra różnie tydzień temu w sobotę przegrało z LKS 2:1 choć powinno więcej. LKS maił tyle sytuacji, że 2:1 to namiastka tego, co mogło być. Potem Zagłębie niespodziewanie rozbija Polonie Warszawa aż 5:0! Gdzie tu jest logika?! A no chyba tu, że dla Zagłębie pojawiła się nadzieja, odwołanie klubu zostało rozpatrzone pozytywnie i Wydział Dyscypliny PZPN ponownie zajmie się tą sprawą. W tak dobrych humorach ludzie związani z Zagłębiem Lubin nie byli od dawna, czyżby dla tego taka wysoka wygrana? No, ale zagłębie może czuć się trochę zmęczone po środowym meczu, dodatkowo trener Zagłębia ogłosił, że zagrają tylko 1 napastnikiem, czyli Michał Chałbińskim, który w środę strzelił swoje pierwsze 3 bramki w tym roku. Polonia zagra mocno osłabiona, wykluczony jest występ pauzującego za kartki Pavola Stano oraz Janusza Wolańskiego. Polonia zdaje sobie sprawę, że Zagłębie jest mocno pobudowane decyzją Trybunału Piłkarskiego o zawieszeniu tymczasowej degradacji Zagłębia. Zaś Zagłębie czeka na gola nr 500 w historii występów w 1 lidze. Jedyne, co mnie martwi to to, że Zagłębie może być trochę zmęczone po środowym meczu i to, ze grają tylko jednym napastnikiem, lecz to sprzyja underowi. Wg mnie typ na Zagłębie jest rozsądnym typem. Można też spekulować nad under ale tego nie był bym do końca pewien!
Wisła Kraków - Ruch Chorzów ⛔⛔
Aż czterech podstawowych piłkarzy Wisły może zabraknąć w sobotnim spotkaniu z Ruchem Chorzów, szczególnie ucierpi na tym obrona krakowian nie wystąpią Cleber i Arkadiusz Głowacki. Trener Skorża kręci nosem, bo przysporzy mu to wielu problemów. W pomocy też zabraknie kilku piłkarzy Mauro Cantoro, który nie gra z powodów osobistych a choroba dopadła Radosława Sobolewskiego i Tomasa Jirsaka, choć podobno już wracają do składu. Natomiast Andrzeja Niedzielana dalej prześladuje pech tym razem to nie kontuzja lecz grypa żołądka nie pozwoli mu zagrać w meczu.
Wisła ostatnio nie błyszczy formą i daleko jej jeszcze do tej formy z rundy jesiennej! Popatrzmy choćby na ostatni mecz z Arka, choć Ruch tez nie pokazuje się ostatnio z dobrej strony, dodatkowo nie zagra Piotr Ćwielong. Jednak mocni napastnicy Rucha sa w stanie, strzelić choćby jednego gola Wiśle, która zagra z mocno okrojoną obroną. Dlatego mój typ po kursie 1.9 na to ze Ruch strzeli gola jest bardzo opłacalny.
Choć statystyki przemawiają za Polonia to nie byłbym tego taki pewien. Zagłębie jest mocne u siebie głownie to w domu zdobywa pkt, teraz jeszcze to odwołanie i nadzieja ze nie zostaną zdegradowani na pewno dodała im skrzydeł. Dodatkowo Polonia jedzie w osłabionym składzie bez pauzującego za kartki Pavola Stano oraz Janusza Wolańskiego. Jedyne, co mnie martwi to ten jeden napastnik Zagłębia oraz to, że mogą być zmęczeni po środowym meczu ale to może sprzyjać underowi. Wg mnie typ na Zagłębie no, może under choć tu nie jestem pewien!
(dzisaj nic ;/ )
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Analiza:

Dzisiaj są rozgrywane spotkania 24 kolejki Orange Ekstraklasy. Wśród nich jest spotkanie Widzewa z Jagiellonią. Widzew już walczy tylko o uniknięcie spadku do trzeciej ligi. Jednak patrząc na miejsce, które obecnie zajmuje (14) nie można stwierdzić, że wywiązuje się sumiennie z tego zadania. Do trzynastego ŁKS&#39;u traci tylko jeden punkt, a ŁKS gra z rozbitą Koroną, więc jest spora szansa, że zdobędą w tym meczu punkty. Widzew nie może sobie więc pozwolić na zwiększenie straty do nich tym bardziej, że za nimi jest Polonia która traci tylko jeden punkt. Polonia gra dziś z Zagłębiem Lubin a jak dobrze pamiętamy w ostatnim ligowym pojedynku z Miedziowymi zwyciężyła 1:0. Tak więc piłkarze Widzewa muszą grac na 102% swoich możliwości by nie wylądować w III lidze. W ostatnim meczu ligowym Widzew przegrał u siebie z Cracovią 0:1, czym na pewno sobie nie pomógł. Mało tego nie wygrali już od pięciu kolejek. Dzisiaj mają teoretycznie ułatwione zadanie ponieważ Jagiellonia zagra w mocno osłabionym składzie. Goście, którzy zajmują 10 pozycję z dorobkiem 27pkt, będą musieli sobie poradzić m.in. bez Markiewicza, Kałużnego i Sobocińskiego. Ich trener zapowiada, że zagrają defensywnie. W tej sytuacji wydaje się, że nie blefuje, po prostu Jaga w tym spotkaniu nie będzie miała kim atakować. W dodatku obie drużyny zaliczają się do tych underowych. Więc dziś za bardzo na bramki liczyć nie można, choć należy przypomnieć, że w ostatnim ligowym pojedynku tych drużyn wygrała Jagiellonia 2:1. A dziś wszystko wskazuje na to, że walczący o II ligę Widzew narzuci warunki gry osłabionej Jagiellonii, jednak czy będą wstanie wpakować piłkę do siatki przedzierając się przez mur zawodników Jagi? Wydaje się, że w ciągu 90 minut uda im się choć raz pokonać bramkarza gości, choć to oczywiście nie jest tak pewne. Równie dobrze może okazać się, że Widzew dziś się rozstrzela i zobaczymy kilka bramek. Jednak uważam, że drużyna która ma problemy ze zdobywaniem goli nagle się nie przełamie i gradu bramek nie strzeli. Więc jeśli chodzi o typy na to spotkanie, to godny uwagi jest typ na zwycięstwo Widzewa oraz under 2,5. Dla mnie jednak głównym typem zostanie under 2,5. Mam nadzieję, że jest to dobry wybór. Ale jak będzie oczywiście przekonamy się w trakcie meczu.

Typ główny: under 2,5 ✅:spokodfhgfh:
Pewnośc typu: 8/10
Typ dodatkowy: 1 ✅:spokodfhgfh:
Pewnosc typu: 7/10
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Popieram under w meczu Jagi. W meczu oprócz Radka Kałużnego nie zagra Jacek Markiewicz (uraz barku), Darkek Łatka (skręcony staw skokowy) i Darka Jarecki (problemy z kolanem), na dodatek jak pisałeś w meczu za kartki nie wystąpi Remek Sobociński(najskuteczniejszy strzelec zespołu z Białegostoku). Sam trener miał problem w ogóle z kompletowaniem drużyny na ten mecz &quot;Pojechali wszyscy zdrowi zawodnicy jakich mam&quot; Wobec problemów ze skompletowaniem kadry na mecz pojechał Vuk Sotirović(zawodnik w cześniej karnie odesłąny do zespołu Młodej ekstraklasy) i tez najprawdopodobniej nie zagra ponieważ miał zapalenie zęba. Sam trener zapowiada grę defensywną, a jak wszyscy wiem Jagiellonia zamurować bramkę potrafi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom