>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
I 0

indyanah

Użytkownik
Flamaster po raz kolejny Ci zwracam uwage abys przeczytal drugi raz co napisales albo skonfrontowal to z jakims wiarygodnym zrodlem... polonia przegrala poprzedni mecz z wisla 1:2. Poza tym sie zgadzam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co do meczu Korony z ŁKS myśle że będzie remis w obu połowach i tak zagrałem za kurs 5.00
To co stało sie w zeszłym tygodniu to rzeczywiście szok dla klubu dla mnie niezabardzo
Juz za kilka tygodni kopacze muszą zmienic pracodawce a z bierną postawą obniżą swoje zainteresowanie ekip z czołówki
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Flamaster po raz kolejny Ci zwracam uwage abys przeczytal drugi raz co napisales albo skonfrontowal to z jakims wiarygodnym zrodlem... polonia przegrala poprzedni mecz z wisla 1:2. Poza tym sie zgadzam
Źle zrozumiałeś to co napisałem, albo raczej ja to źle napisałem :-| Piszę, że dzisiaj &quot;Polonia gra z Zagłębiem a jak pamiętamy ostatni mecz wygrała&quot;. Oczywiście chodzi mi tu o ostatni mecz z Zagłębiem Lubin w którym Polonia niespodziewanie wygrała 1:0. Oczywiście już poprawiam to zdanie w analizie, by nie było wątpliwości:spokodfhgfh:
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2:2
Analiza:

Jutro spotkanie kończące 24 kolejkę Orange Ekstraklasy. Zmierzą się ze sobą vice mistrz kraju GKS Bełchatów z z kandydatem do tego tytułu w obecnym sezonie czyli Legią Warszawa. Jaka jest sytuacja GKS&#39;u chyba wszyscy dobrze wiemy. To już nie jest ta sama drużyna co przed rokiem. Seria pięciu porażek w dodatku bez zdobycia gola mówi sama za siebie. Do tego dochodzi zwolnienie Oresta Lenczyka. Tego obrazu nie zmienia nawet zwycięstwo w ostatniej kolejce 1:0 nad Jagiellonią. Obecnie drużyna z Bełchatowa zajmuje 8 miejsce w tabeli, ale jeśli ich gra będzie wciąż wyglądać tak kiepsko mogą nawet i to miejsce stracić. Legia natomiast gra w kratkę. Jednak ich gra w ostatnich trzech meczach pokazali się z lepszej strony, wszystkie wygrywając do 0. Patrząc na formę strzelecką gospodarzy można sadzić że jutro też nie straci. Legioniści w tej chwili nie mają noża na gardle dzięki wczorajszemu remisowi Groclinu. Mimo że w tej chwili maję mecz mniej i tak są przed ekipą z Grodziska. Myślę, że dzięki temu będzie im się grało lepiej. Także należy pamiętać, że w rundzie jesiennej Legia wygrała u siebie z Bełchatowem aż 4:1. Jutro raczej aż tylu bramek nie zobaczymy. Jednak wg mnie faworytem spotkania jest Legia, a żeby wygrać coś będzie musiała strzelić. Dlatego myślę, że w tym spotkanie spokojnie możemy postawić 2.

Typ: 2 ⛔
Pewnośc typu: 6,5/10
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
&quot;Jaka jest sytuacja GKS&#39;u chyba wszyscy dobrze wiemy. To już nie jest ta sama drużyna co przed rokiem. Seria pięciu porażek w dodatku bez zdobycia gola mówi sama za siebie. Do tego dochodzi zwolnienie Oresta Lenczyka.&quot;
Tu się z tobą nie do końca zgodzę!
W szatni bełchatowian po ostatnim meczu nastroje znacznie się poprawiły. - Wreszcie widać uśmiechy na twarzach kolegów - opowiada Nowak. - Wszyscy czekaliśmy na przełamanie złej passy. W Białymstoku udało się w końcu zdobyć komplet punktów, dlatego atmosfera w zespole jest dużo lepsza.
Co do tych pięciu porażek to zła passa została przełamana i może GKS zacznie coś pokazywać.
A odejście Lenczyka wyszło im raczej na dobre bo po jego odejściu przełamali tą złą passę! A nowy trener zapowiada sie obiecująco:
Postanowiłem dotrzeć przede wszystkim do psychiki zawodników i uważam, że dobrze wykonałem to zadanie. Potencjał i umiejętności w tym zespole są naprawdę duże. U zawodników trzeba było wyzwolić maksymalną determinację. Trzeba było ich przekonać, że poza umiejętnościami czysto piłkarskimi, które są rzeczywiście imponujące, do gry trzeba też włożyć serce i poświęcenie. Radość po wygranym meczu była szczera, a to mobilizuje do pracy i pozwala być optymistą.
A do reszty się zgadzam nie sadzę żeby GKS był już na tyle silny żeby wygrać z Legia ale bramka jak najbardziej prawdopodobna.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jak dla mnie to tu będzie 0-2. GKS jest w lepszych nastrojach i przełamał się ale bez huraoptymizmu. Wygrali ze słabym zespołem 0-1 a to wynik i tak moim zdaniem marny. Odejście Lenczyka nadal uważem że było błędem bo to bardzo doświadczony trener a argument że z nowym szkoleniowcem GKSowi udało się przełamać w meczu ze słabiakiem jest dość mizerny bowiem nie wiemy czy nie przełamałby się równiez pod wodzą Oresta. Ja myślę że tak i to w trochę lepszym stylu.
Legia bardzo powoli ale wyraźnie nabiera rozpędu i myślę że w tym spotkaniu próżno czekać na gola dla gospodarzy skoro jak do tej pory utrzelili zaledwie jedną bramkę... Legia jest Lepszym zespołem i od Jagi i od GKS więc wątpię aby puścili gola. Natomiast strzelić powinni bo mają bardzo zmotywowanych strzelców. Chyniama walczy o króla strzelców i ma szanse, Giza ma wiele do udowodnienia, Rybus regularnie dostaje szanse na coś więcej niż tylko grzanie ławki, Roger myśli o reprezentacji... jeśli tylko troszeczkę zwiększy się skuteczność to będzie grad goli. Liczę że lekko kulejąca formacja pomocy [środek boiska] pokaże że nadal potrafią być śmiertelnie groźni.
Typ: 2
Pewność: 9/10
Typ: 2 [-1,5]
Pewność: 6/10
Typ: 0-2
Pewność: strzał ????
 
sergiobatata 0

sergiobatata

Użytkownik
Myślę, ze warto zaryzykować czystą 2 na Legie! Bedą zmobilizowani gdyż ewentualne zwycięstwo pozwoli im oderwać się troche od goniących ją druzyn z Wielkopolski... A kurs ponad 2zł tez niewątpliwie zachęca;) Bełchatów meczu na pewno łatwo nie odda ale sam Garguła to za mało żeby powstrzymac nieźle grajacą ostatnio Legie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom