>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Co myslicie o over&#39;ku w meczu Ruch Chorzow - Lech Poznań ?? kurs 1.90. Co prawda Lech ostatnio bardziej defensywny, ale jednak strzelil 3 gole Belchatowianom. Ruch ostatnio gra niezla pilke wszyscy chwala, i wydaje sie ze bedzie ladny mecz, ja licze na obfita ilosc goli. Nie wiem jak kontuzje itp wlasnie patrze i widze w poprzedniej rundzie w Poznaniu bylo 6-2 dla Lecha.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Sobotni mecz będzie 80. w historii spotkaniem w I lidze Ruchu Chorzów i Lecha Poznań. Pierwszy mecz obie drużyny rozegrały w 1948 roku. 25 kwietnia po bramkach Teodora Peterka i Gerarda Cieślika &quot;Niebiescy&quot; wygrali 2:0.
Bilans dotychczas rozegranych spotkań jest korzystny dla Ruchu. Chorzowianie wygrali 38 spośród 79. meczów. Szesnaście razy padł remis, 25 razy zaś wygrywali Lechici. W bramkach również przeważa Ruch - 119:104.
Jeśli brać pod uwagę tylko mecze rozegrane w Chorzowie, &quot;Niebiescy&quot; w statystykach wręcz miażdżą Lecha. W 27. meczach spośród 39. rozegranych &quot;Niebiescy&quot; zdobywali trzy punkty. Osiem razy drużyny dzieliły się nimi dzieliły, cztery razy wygrali poznaniacy. Ostatni raz... 19 lat temu! 18 listopada 1989 roku Ruch uległ na własnym boisku 1:2. Honorową bramkę tuż przed końcem meczu strzelił Krystian Szuster. W bramkach zdecydowana przewaga Ruchu - 74:27.
Ostatni mecz Ruchu i Lecha w Chorzowie odbył się 5 października 2002 roku. Po bramce Marcina Narwojsza w 11. minucie spotkania &quot;Niebiescy&quot; wygrali 1:0. Co ciekawe, arbitrem tamtego spotkania był Marcin Borski z Warszawy, który poprowadzi sobotni mecz &quot;Niebieskich&quot; z &quot;Kolejorzem&quot;.
Taka ciekawostka do meczu Ruch - Lech ;).
 
J 19

jajo

Użytkownik
Kurs dla mnie także zdecydowanie za niski do gry. Za to nie mam pojecia co zamkniecie trybuny D, ma do postawy zespolu w meczu wyjazdowym. Na pewno aresztowanie trenera B juz tak. Polonia na pewno jest rozdrazniona i bedzie starała przeciwstawic wiekszym umiejetnoscia krakowian walecznosc. Na stadion Polonii powracaja takze kibice
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
To że wisła jest faworytem to niewątpliwe. Ale kurs na nich jest zdecydowanie za niski a hendi to jednak bym się troszkę obawiał. Powinno wejść ale... polonia raz na 10 meczy gra w piłkę, może będzie chciałe się zemścić za 5:0...? Wisła ostatnio nie przytula juz takich ładnych wyników.


Wątpię. Marzenia są piękne ale w przypadku Polonii nie realne ;) jeśli chodzi o zemstę. Wisła ma dużo szczęścia, które jej nie opuszcza, hendi ma fajny kurs (gram po 1.95) i warto &quot;zaryzykować&quot; choć to słowo jest nadużyciem.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:0 28 września, 19:00
GKS Bełchatów - Polonia Bytom 6 października 0:3 18:00
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 1:0 3 listopada, 16:00

Nie jestem kibicem Polonii i domyślam się ze z Wisłą przegrają. Chcę tylko pokazać że co jakiś czas potrafią zaskoczyć. Zgadzam się że Krakowianie wygrają ale wydaje mi się że Bytom będzie bardzo zacięcie walczyć a rezultat nie będzie miażdżący, dlatego handi wydaje mi się nie wart ryzyka.
Co do postu w którym pisałem o czarnych chmurach nad Wisłą to oczywiście nie wszystko tyczy się najbliższego meczu [zwłaszcza zamknięta trybuna D, jajo] ale pare newsów jest ciekawych ogólnie, wiec pomyślałem że warto o nich wspomnieć:p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Na Stadionie Śląskim kilkanaście tysięcy kibiców obejrzy mecz pomiędzy &quot;Niebieskimi&quot; a &quot;Kolejorzem&quot;. Obie drużyny w tej rundzie prezentują się dobrze, Ruch znacznie się poprawił jeśli chodzi o ofensywę zaś podopieczni Franciszka Smudy zmienili nie do poznania swoją grę w tyłach, głównie za sprawą powrotu na boisko Bartosza Bosackiego. Ruch na Stadionie Śląskim ostatnie zremisował 1:1 z Widzew a wcześniej wygrał z Górnikiem 3:2. Lech w ostatnim swoim meczu pokonał w Bełchatowie GKS aż 3:0. Trener Radolsky bardzo chwali grę poznaniaków. Moim zdaniem w tym meczu Ruch będzie grał otwartą piłkę bo tak ten zespół gra zaś Lech będzie liczył na kontrataki ponieważ tak często grają na wyjazdach. Jeśli chodzi o absencje to w Ruchu nie zagra: Grzyb, w zespole &quot;Franza&quot; nie zobaczymy: Tanevskiego, Rengifo, Scherfena oraz Murawskiego. W pierwszym meczu Lech wygrał aż 6:2 !. Teraz Ruch gra u siebie, Lechici są osłabieni i to mocno przede wszystkim mam na myśli brak Rengifo i Murawskiego którzy stanowią o sile drużyny z Poznania. Ruch ma świetnego trenera zresztą Lech też ale w tym meczu jakoś bardziej przekonuje mnie drużyna z Górnego Śląska i to oni moim zdaniem zejdą z murawy zadowoleni ;)
Ruch wygra @ 2,50 @ 5/10
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Polonia Bytom - Wisla Krakow typ:2 kurs:1,46✅1-2

Bytom ostatnie 3 mecze. W tym dwa na własnym boisku. Kolejkę temu bytomianie przy pustych trybunach przegrali u siebie z Górnikiem Zabrze 0:1. Pięknął bramkę strzelił Tomasz Hajto z podan 60 metrów. Wisła w ostatnim meczu zaskoczyła wszystkich. Grała u siebie, a jedynie zremisowała bezbramkowo z przeciętną Odrą. Na dodatek podczas tego meczu nie popisali się kibice Białej Gwiazdy. Któryś z nich rzucił nożem w bramkarza Odry. Na szczęście nie trafił. Myślę że Wisła nie wygra tego meczu i zalicze 2 mecze bez wygranej z rzędu.

Groclin Dyskobolia - Zaglebie Sosnowiec typ: handicap 0-1,5 1 kurs: 1,45

Ostatnio Groclin zremisował 0:0 z Cracovią. Nie zmienia to faktu, że grodziszczanie nie przegrali już od ośmiu kolejek. Zagłębie przegrało z ŁKS. Była to druga przegrana z rzędu, bo wcześniej sosnowiczanie przegrali wyjazdowy mecz w Białymstoku. W meczu Groclin-Zagłębie nie może typować innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Z jednego zasadniczego powodu: Sosnowiec nie zdobył na razie choćby punktu na obcych boiskach. Bilans jedenaście przegranych, 6 bramek strzelonych, 26 straconych nie zostawia złudzeń, kto jest faworytem. Bardzo możliwa jest tu wygrana co najmniej 2 bramkami stąd handi na Groclin.

Jagiellonia Bialystok - Belchatow typ:X kurs:3,10

Bełchatowianie to obecnie najgorsza drużyna Orange Ekstraklasy – przegrali pięć spotkań z rzędu. Na pewno nie będzie lepiej po wyrzucenia trenera Oresta Lenczyka. Jaga na własnym terenie jest groźna i rzadko przegrywa. Jaga uległa tylko Groclinowi i Cracovii. Oprócz tego białostocczanie pięciokrotnie pokonywali swoich przeciwników i cztery razy remisowali. Ale to nie jest ta sama drużyna co sprzed rundy gdzie wygrywała z Lechem 4:2, a Bełchatów gra katastrofa stąd też typuję remis.
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
KrissS-Wisła


nie gra dzisiaj Niedzielan. Nawet w kadrze, która podajesz go nie ma ????
No tak... rzeczywiście ????
Ale ten skład miałem z wczoraj... a dziś na jakiejś stronie pisali, że zagra. Jeśli kogoś wprowadziełem w błąd to przepraszam. Ważne, że już wygrywają po pierwszej połowie 0:2. Liczę na jeszcze więcej ????

Co do nowinek... to Korona zaczyna płynąć, hahaha... kolejny skorumpowany zespół. Tą informacją w sumie się nie cieszę, bo hańbi to ten sport i Polską piłkę. Ale... piłkarze zawiązali jakiś bunt przed meczem z Legią. Taka napięta atmosfera jaka panuje w Kieleckim zespole nie przyczyni się do dobrej gry. Sądzę, że jutro poniosą porażkę z Legią, która się powoli rozkręca ale i tak zostaje im już obrona vicelidera. Myślałem nad remisem ale teraz jestem przychylny ku Legii, tymbardziej, że mają atut własnego boiska. Ostatnio kielczanie sobie dobrze nie radzili z rywalami więc... w meczu Legia - Korona - 1, o ile mecz się odbędzie... (bunt, o którym wcześniej wspomniałem może w tym przeszkodzić, jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat to proszę piszcie)
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Damians888, no tak... też to zauważyłem w Expekcie.
Sieku, trafiłeś... ale ta bramka to fuks ????
W doliczonym czasie już była więc podwujny fuks. Cieszę się z wygranej Wisły, co do wyniku jaki zagrałem to trudno, nie sprawdził się ale i tak nie płaczę, bo na kuponie miałem jeszcze tenis... dzisiejszy dzień to kompletna klapa. Ale pieniędzy też nie straciłem ???? Expekt kocha swoich klientów i daje im za free kasę.
Wracając do OE i Legii wiadomo kiedy mecz się odbędzie? Będzie to w terminie czy troszkę później?
 
J 0

jaruuus

Użytkownik
Wracając do OE i Legii wiadomo kiedy mecz się odbędzie? Będzie to w terminie czy troszkę później

Wiec jezeli chodzi o Korone to mecz sie raczej nie odbedzie!!!Zawodnicy do warszawy mieli wyjechac dzisiaj po poludniu ale nie pojechali.Rozmowy trwaja ale pilkarze mocno stoja za Hermesem,Zabłockim i Rutką.Zreszta bez nich maja jeszcze mniejsze szanse wiec dla mnie moga jechac
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
No dla mnie też jak najbardziej niech przyjadą, choć nie jestem sypatykiem Legii ????

Teraz coś o spotkaniu ŁKS - Lubin... mecz obu spatkowiczów, w przypadku lubinian to już przesądzone, co do ŁKSu raczej też. Dziś ujawniono kolejną aferę, jaką miało być sprzedanie meczu Sosnowiec - ŁKS. Bardzo to możliwe, bo bramek dla łodzian padło (jak na nich) sporo. Lubin ma za zadanie utrzymać się w czołówce tabeli, dlaczego? Bo grozi im nawet spadek do III ligi. Sądzę, że z takim rywalem jakim jest ŁKS powinni sobie poradzić. Łatwe punkty są dobre, a Zagłębie ma ambicje, co pokazali w meczu z Ruchem czy Odrą. Łodzianie osłabieni o Bogusław Wyparło, zastąpi go Konstanty Machnowski... ich bramka w tym wypadku stoi praktycznie otworem dla Lubina. Oprócz tych kłopotów kadrowych prawdopodobnie zabraknie: bocznego obrońcy Roberta Łakomy oraz pomocnika Labinota Haliti. W Lubinie bez większych dziór w składzie.

ŁKS - Lubin @ 2 - 2.45 (STS)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Z typem się zgadzam w 100% ale:

Co do tego bramkarza to może być bramka otwarta a może być wręcz przeciwnie. Golkiper niby jest nieograny, to będzie jego pierwszy mecz w OE ale z drugiej strony trener twierdzi że jest o niego całkiem spokojny. Często zdarza się że rezerwowi bramkarze kiedy dostaną szanse na grę potrafią spisywać się nie gorzej, jak nie lepiej od pierwszoskładowych. Więc jak dla mnie to na dwoje babka wróżyła... ale raczej chłopak nie sprosta zadaniu.

Co do tego że mecz był ustawiony to na razie należałoby tego newsa traktować raczej jako ciekawostkę. Buki się poskarżyły że po meczy wyszły na spory minus... śmieszne trochę jak tak na to patrzeć. Poczekam na dowody ale nie budżet bukmachera.

A co do Halitiego to nie pierwszy mecz bez niego...

Co nie zmienia faktu że Zagłębie wygra;P

P.S. Sorry za poprzedniego off topa;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Jagiellonia Bialystok - GKS Bełchatów
0:1 (0:0)
Jak wiemy obie drużyny grają dużo poniżej niż od nich oczekiwano. Jagiellonia grała na jesień na prawdę dobrze i chyba tylko dlatego nie spadną teraz z ligi, bo już wtedy nazbierali odpowiednią ilość pkt. i zabezpieczyli się. Ale chyba za bardzo uwierzyli w siebie i na wiosnę już nie jest tak kolorowo, na 5 rozegranych spotkań Jaga zdobyła tylko 4 pkt. GKS także nie zachwyca, wprawdzie grali dużo poniżej oczekiwań już jesienią ale jakoś to szło a teraz na rundę wiosenną rozegrali 5 spotkań, przegrali wszystkie tracąc 11 bramek a nie strzelając ani jednej !! Po ostatnim meczu z Lechem zwolniony został trener E. Leńczyk, czy słusznie ? Moim zdaniem nie bo to znakomity trener a po tym co zrobił dla tego klubu nie powinni go się tak łatwo pozbywać ale to już ich sprawa :] W tym klubie kłopoty są olbrzymie, zarząd jest pokłucony, główny sponsor ( PGE ) także ma jakieś problemy ( ale nie chce mi się tego opisywać ). Jak wiemy gdy przychodzi nowy trener zawsze klub zaczyna grać lepiej nie wiem dlaczego tak jest, ale myślę że i tym razem będzie podobnie :] Będzie to dość ciekawe widowisko ale myślę że po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej piłkarze GKS obudzą się i w końcu strzelą bramkę tej rundy oraz wygrają ten mecz ! Moje typy na to spotkanie :

2✅✅✅
X/2✅✅✅
0:1 ✅✅✅
Under 2,5✅✅✅

pozdROWienia ????​
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A wiesz kim jest nowy trener? To były koordynator do spraw młodzieży. Zatrudniony w kopalni więc nawet kasy na niego wydawać nie musieli... Czy może być lepszy od Lenczyka??? Wolne żarty a decyzja klubu to kpina. Zapłacili milion złotych za wymianą dobrego Lenczyka no gościa o którym nikt nie słyszał a wcześniej koodrynował młodzików.
Istotnie przybycie nowego trenera dobrze wpływa na pierwszych kilka meczy zespołu ale to jest trochę inna sytuacja bo on pracował przy nich więc ma już opinie o piłkarzach - nie trzeba mu się tak pokazywać.
Do meczu raczej nie przygatuje ich lepiej niż by to zrobił Lenczyk...
GKS nie zdobył jeszcze bramki, jest w kompletnym kryzysie, gra fatalnie i jak dla mnie to najgorsza ekipa tego sezonu!
A zagrają na wyjedździe z Jagą, która choć wpadła w sidła korupcji to sprawia wrażenie dobrze się trzymających [ mam na myśli morale] ostatnio przegrali a trener powiedział że i tak jest zadowolony z postawy piłkarzy. Atmostera jest bez porównania lepsza od tej u gości.
Myślę że Jaga wygra jedną bramką ale na pewno nie przegra.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Więc tak teraz mam jeszcze chwilkę zaś jutro nie wiem jak będę dysponował czasem bo weekend i mecze piłkarskie mnie pochłaniają. Nie będzie aż tak szczegółowych analiz jak dotychczas tylko napiszę swoje propozycje
W Łodzi ŁKS gra z Zagłębiem Lubin w tym meczu ja skłonny byłbym postawić na gości którzy grają bardzo ładną piłkę dla oka i są znacznie wyżej w tabeli niż ŁKS. ŁKS co prawda ostatnio wygrał 3:1 z Sosnowcem który jest beznadziejny ale jeszcze dziś słyszałem że ten mecz jest podejrzany ponieważ mecz miałby być ustawiony. Zagłębie wygrało z dobrze grającym w tej rundzie Ruchem 2:1. W ŁKS-ie nie zagrają Łakomy ważny gracz, Haliti miał być gwiazdą tego zespołu i nie zagra przede wszystkim Bogusław Wyparło podstawowy bramkarz zastąpi go 19-latek który jak do tej pory grał zaledwie w... V lidze, zero doświadczenia + ogromna trema. Piłkarze ŁKS nie dostają pensji oraz premii a mieli obiecane że dostaną te pieniądze miesiąc temu, litewski biznesmen który przejął część akcji ŁKS-u chce już się wycofać. Zagłębie wygra ten mecz.
Groclin
to najlepszy zespół tego roku w lidze, grają bardzo dobrze zarówno w obronie jak i w ofensywie. Sosnowiec to beznadziejny zespół który już pogodził się ze spadkiem do trzeciej ligi, gospodarze walczą o pozycję wicemistrza Polski i u siebie z takim rywalem po prostu muszą zdobywac komplet punktów. Nie wierzę by Groclin tego meczu nie wygrał, stawiam tutaj zdecydowanie na graczy z Wielkopolski, Groclin -1,5
Cracovia
w tej rundzie spisuję się bardzo dobrze, trener Majewski zaczął budowanie drużyny od tyłu i widać efekty zespół bardzo dobrze gra w defensywie, w ataku mają trochę problemów ale punkty łapią. Widzew to nieobliczalny ale to też zespół podobnie jak Cracovia który w obronie gra raczej dobrze. Łódzki zespół jutro pewnie zagra tylko jednym napastnikiem, trener Zub ustawia zespół bardzo defensywe w meczu u siebie z Legią to z Cracovią powinno być podobnie, sądzę że nie zobaczymy w tym meczu wielu goli, chciałbym żeby Widzew wygrał, ale jako typ daje under 2,5
Bełchatów jedzie do Białegostoku z trenerem które zajmował się młodzieżą a to olbrzymia różnica trenować zespół seniorów a młodzież dla mnie trener Złomańczuk nic dobrego do gry GKS-u nie wniesie
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tak, zgadzam się z Tobą ale jeżeli trener pracował przy młodzieży to nie możesz od razu stwierdzać że jest słaby ... ! Każdy wielki trener zaczynał od pracy z młodzieżą bo przecież nie dają mu od razu Realu Madryt czy Barcelony. A do tego pokazywania się trenerowi to na pewno będą to robić żeby zagrać w pierwszym składzie, do formy też powraca Łukasz Garguła więc może zagrać jutro dość dobrych piłek i może coś z tego być. A jeżeli mówisz że atmosfera u gospodarzy jest dobra to chyba nie słuchasz wywiadów piłkarzy np. Kałużnego po meczu z Górnikiem Zabrze kiedy to Jaga przegrała 3:0 a mogła dużo więcej. Radek był wtedy bardzo zły , przeklinał na wizji i mówił że to co się teraz dzieje w klubie i to co grają to jest jakaś kpina więc tam także nie wszystko jest ok do tego dochodzi afera korupcyjna... z tego nie może wyniknąć nic dobrego a to że trener mówi że jest zadowolony z zawodników nic nie znaczy bo mógł to powiedzieć aby podbudować zawodników ( niekiedy się tak robi :] ) W sumie nie oglądałem ostatniego ich meczu i nie wiem jak gra wyglądała ale przynajmniej z meczu z Górnikiem grali bardzo słabo ! Tyle z Mojej strony jak będzie zobaczymy jutro około 17.50 :]
pozdROWienia ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Trenowanie młodzierzy a seniorów to ogromna różnica. To zadanie jest nie na mierę tego trenera. A jak chce zacząć karierę trenera senioróe to niech się uczy w niższych ligach, bo tak na ogół wyglądają życiorysy trenerów.
Piłkarze na głowach stawać nie będą bo znają się z tym gościem. On wie na co którego stać więc bez przesady z tą chęcią pokazania się bo on ich codziennie oglądał i wie kto jak gra.
W Jadze nastroje są lepsze niż a GKS. A to że Kałużny spbie poklnął to inna sprawa. Trener podtrzymuje ich na duchu [jak sam zauwarzyłeś].
Korupcja ich tak na prawdą jeszcze nie dotknęła - popatrz jak to wygląda w Koronie a jak w Jadze... jeszcze tego nie poczuli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lalo ja go nie przekreślam ale to jest zbyt duży przeskok z juniorów do Orange Ekstraklasy. On będzie rządził drużyną ? On wymyśli dobrą taktykę ? Dla mnie to totalne nieporozumienie żeby najbogatszy klub OE był prowadzony przez trenera który nigdy nie miał do czynienia z prawdziwym meczem piłkarskim na takim poziomie
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehe :p No dobra pojechaliście po mnie chociaż ja i tak zdania nie zmienię i uważam że jak i nowy trener GKS jak i piłkarze poradzą sobie jutro na terenie Jagiellonii ???? Wy macie swoje zdanie ja swoje no i bardzo dobrze ???? Jak będzie ? Tak jak napisałem w poprzednim poście : zobaczymy jak się zakończy mecz ????
pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom