>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania w ramach 23 kolejki Orange Ekstraklasy
Kursy bukmacher: bwin



Zapraszam wszystkich kibiców polskiej piłki do dyskusji oraz pisania analiz dotyczących meczów 23 kolejki Orange Ekstraklasy ;)
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dziwi mnie wysoki kurs na Zagłębie. Lubinianie grają dość słabo na wyjazdach, ale są w dość dobrych formie wiosną, tylko tak wpadka w Wawie. Duża grupa kibiców z Lubina wybiera się na mecz do Łodzi aby wspierać swoich ulubieńców. Sądzę, że Zagłębie już zremisowało i przegrało na wyjeździe, a teraz nadszedł czas na wygraną. Zwłaszcza, że prawdopodobnie w ataku wyjdzie Pawłowski, a nie Włodarczyk. Możliwy w tym meczu jest też under, ponieważ ŁKS strzelił bramki w Sosnowcu z słabej postawy tamtego Zagłębia, a nie ze swoich umiejętności. Zagłębie solidnie się prezentuje z tyłu. Bramki na Legii tylko zostały strzelone przez zawodników drużyny przeciwnej. Na 5 meczy wiosną, 3 mecze na 0 z tyłu, w jednym bramka samobójcza, a na Legii 2 bramki po czerwonej kartce zawodnika Zagłębia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dodam że ŁKS w całej lidze strzelił 13 goli w tym aż 6 grając przeciwko Zagłębiu Sosnowiec które jest zdecydowanie najsłabszą drużyną ligi. ŁKS u siebie prezentuje się solidnie, jest nowy trener Chojnacki który jest noszony na rękach po wygranej w Sosnowcu. W tym meczu okaże się czy ŁKS maił przebłysk czy też potrafi dobrze grac w piłkę. Zagłębie gra bardzo dobrze z tyłu, myślę że do Łodzi przyjadą z myślą wygranej, choc to nie będzie wcale takie łatwe.
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
JA bym mecz ŁKS - Zagłębie sobie odpuścił bo ŁKS to taka neiwiadoma po meczu z Sosnowcem, napenwo pomogła im zmiana trenera. Zagłębie wydaje się, że złapało dobry rytm ale jakoś czuję że za ten mecz lepiej się nie zabierać:-D

Znalazłem tylko jeden ciekwy mecz

Jagiellonia- GKS X 3,10

Mecz sąsiadów z tabeli. Drużynę z Białegostoku znam dobrze, od przerwy zimowej po sprzedaży kilku zawodników grają fatalnie nie mogą się odnaleźć w Ekstraklasie. W porównaniu z tym co robiła Jaga jak wygrywała z Lechem miałem nadzieję na 5 miejsce ale teraz systematycznie spada w dół, myślę ,że napenwo nie przegra a GKS fatalnie gra na wyjazdach (bilans:1-5-5) nie rozumiem co się stało GKS ma wszystko : kadre, kase, miało trenera... i nagle wszystko się zawaliło mam nadzieję jednak że te dwie drużyny zacznął się odradzać i z meczu na mecz grać lepiej. Napewno Jaga nie przegra ale czy jest w stanie wygrać hmm myślę że jeszcze nie teraz i nie z GKS wiem że nazwiska nei grają tu roli tylko umiejętności i forma ale bardzo prawdopodobny jest tu czysty remis
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Typ na remis w Białymstoku bardzo ryzykowny. Zarówno Jagiellonia jak i GKS w tej rundzie prezentują się bardzo słabo, Jaga przegrała 4 mecze, Bełchatów 5. Jaga strzeliła zaledwie dwie bramki, bełchatowianie żadnej. W tym możliwy jest każdy wynik więc lepiej nie typowac w tym meczu opcji 1x2 bo możemy grubo się pomylic, tak na pierwszy rzut oka widzę że w tym meczu powinno byc mało goli ale to takie przemyślenia na tą chwile. W tej kolejce OE widzę jeden bardzo ciekawy typ i na pewno zaprezentuje go w tym temacie ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Wcześnie jak na typowanie bo nawet jeszcze kursu w bwin nie ma na ten mój typ;P A mam na myśli mecz Cracovia - Widzew. Prawie pewny jest wynik 1X ale kurs na to żenujący. Czystej 1 nie polecam bo goście botrafią ładnie sie zamórować... a Krakowiacy wcale supersnajperami nie są. Remis 0:0 wydaje mi się bardzo prawdopodobny ale... z drugiej strony to cracovia, więc mogą strzelić;P
Jak dla mnie bardzo dobrym typem jest under 2.5 Obie ekipy są typywo underowe. Widzew mało strzela, nie traci wiele. Cracovia podobnie. A styl gry obu ekip może dać rezultat bezbramkowy. Mecz zapowiada się na podobny do łks-cracovia.
Under gwarantowany
0:0 bardzo prawdopodobne [ewentualnie 1:0]

Odnośnie meczu Jagi z Botem to znowu zakładam porażkę gości. Bot gra fatalnie, nic nie strzela, nastroje w ekipie są makabryczne a nawym trenerem został... Jan Z. - koordynatod ds młodzieży. Pana Jana uznano za lepszego od Lenczyka a ich zamianą wartą ponad milion złotych - świry.
Jaga nie gra dobrze ale wszem i wobec wiadomo że jest to drużyna własnego boiska i po ostatnim meczu mimo porażki nastroje są dobre. Kurs na Jagę zdecydowanie mnie skusił.
Czysta 1

Dodam jeszcze że śmiechu będzie co niemiara jak Wisła zremisuje z Polonią... mało na to wskazuje ale chyba każdy przyzna że wiślacy rozczarowują.

Ciekawie natomiast zapowiada się macz Ruchu z Lechem. Goście niesieni ostatnim zwycięstwem mogą myśleć że się przebudzili i znowu czuć się na fali... poza Reksiem oczywiście, któremu trener pokazał że Lech i bez niego wygrywa. Nie grali rewelacyjnie ale 0-3 to nie są przypadkowe wyniki. Ruch z koleji gra dobrą piłkę, jest groźny i potrafi zalczyć w każdym meczu o 3 punkty. Czy jednak starczy mu woli walki na Poznaniaków? Mecz będzie zacięty i jak na dzień dzisiejszy wydaje mi się że bwin wystawił bardzo słuszne kursy, nie faworyzując żadnej w ekip. Może kolejne dni przyniosą jakieś nowinki z szatni które wpłyną na typowanie, bo jak na razie to no bet.

Groklin z Sosnowcem wygra i szkoda się tu rozpisywać. Gospodarze bardzo dobrze sobie radzą w tym sezonie, Zagłębiacy natomiast nie zdobyli jeszcze nawet punktu na wyjeździe i a tym sezonie też nie zasługują na nic więcej niż ostatnią lokatę w tabeli... mecz z Legią był tylko i wyłącznie wpadką Legii. A swoją drogą to dziwne że sosnowiec jest tak słaby bo jest tam kilku zawodników całkiem ciekawie grających... Tak czy siek czysta 1 po zbyt małym kursie, ewentualnie handi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A co sądzicie o meczu Legii z Koroną? Jak wiemy kibice nadal kontynuują swoją akcje protestacyjną i mozliwe, ze ma to wpływ na postawę drużyny, ale tak czy siak wydaje mi się, że to Legioniści będą w tym spotkaniu faworytami i raczej zawieść nie powinni. Dlaczego? Korona wbrew oczekiwaniom swoich kibicow dosyć mocno rozczarowuje. Wygrane z Polonią Bytom jak i Jagiellonią przynajmniej w mojej opinii nie były przekonywujące. Legia? Po słabym starcie jakby złapała nieco wiatru w żagle. Dobry mecz z Zagłębiem Lubin i wygrana 3:0, niezły występ w pucharze Ekstraklasy z Wisłą 1:1 potem może i bez rewelacji, ale mimo wszystko wygrana z Widzewem 1:0. Moim zdaniem Legia złapała na tyle dobrą formę, że powinna poradzić sobie z Koroną, choć szczerze mówiąc chciałbym widziec nieco wyzszy kurs na zwycięstwo gospodarzy.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zgadzam się że Legunie poradzi sobie z Koroną ale kurs jest chyba zbyt mizerny... Korona gra słabo, ma trochę farta a trochę słabych rywali. Maja poważna problemy z organizacją i treningami o czym donoszą coraz to nowsze źródła! Coś mam wrażenia że Kielczanie przestali sobie radzić w pierwszej lidze i zaczyna być ciężko. Legia natomiast rzeczywiście złapali wiatr w żagle. Nawet Giza się przełamał i strzelił brameczkę. Chyniama co prawda z widzewem grał strasznie ale za to Urbanowi chyba wpadł w oko Rybus więc kogo na ostatnie minuty wprowadzać jest. A chyniama zawsze marnował sytuacje, tylko wcześniej może było ich więcej albo coś bo wtedy zdażało mu się trafić a teraz coś cienko. W każdym razie Wojskowi są zasłużonym faworytem i powinni wygrać to spotkanie bo ich rywal o puchar UEFA raczej się nie potknie w meczu z Sosnowcem. W Przeglądzie nawet stwierdzili dzić że Legia znowu goni Wisłe ???? Chyba jak na razie przesada ale...
Mecz lekki nie będzie, kurs trochę niski ale wygra Legia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie oba te zespoły nie prezentują nic nadzwyczajnego. Z całą pewnością nie postawię na Legię która gra słabo. Korona na wyjazdach bardzo średnio sobie radzi to zespół własnego boiska. W tym meczu under wydaje się ciekawym typem, ale to tak na szybko. Niebezpieczny będzie Chinyama ale on może 89 min stac, zaliczac co chwila straty by raz się zerwac i strzelic gola
Sieku piszesz że Korona gra słabo, a mam pytanie jak gra Legia ?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sieku piszesz że Korona gra słabo, a mam pytanie jak gra Legia ?
:-D Obaj wiemy jak gra Legia.

Legia nie gra jeszcze na poziomie jaki się po niej oczekuje, popełniono jakiś błąd w przygotowanich i spory w transferach i oto efekty. Rado coś bredził że nie wie czy wiąże przyszłość z Wojskowymi, Roger gwiazdorzy jak ma dostać dowodzik, Rybus jest eksperymentem, Astiz gra troszkę słabiej a jego ostatni kiks nadawał się do piłkarskich jaj. Chyniama marnuje więcej akcji niż niększość drużym wypracowuje w całym meczu, Giza dopiero się przełamał a na forach mógł pod swoim adresem przeczytać przekleństwa jakich nie znał, Vuko kłuci się na boisku, Kiełbik to bez komentarza ale Wojskowi nadal są wiceliderem.

Obaj wiemy że Legia stać na wszystko w OE. A że forma idzie w górę to widać po wynikach. Nastroje też sie poprawić musiały po ostatnich meczach. A teraz wystarczy sobie wyobrazić co by było gdyby ci wszyscy wymienieni przeze mnie gracze i ci niewymienieni ???? grali na maxa... dominacja.

Poza tym pisałem że kurs na Legia na razie wydaje mi się zbyt niski...

Tyle że Korona nadal jest w fazie budowania swojej jakości i obezcie wychodza na jaw pewne błędy... Legia jest klasową ekipą i wraca do formy.

A tak swoją drogą to która drużyna OE gra obecnie naprawdę dobry futbol??
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
D Możliwy w tym meczu jest też under, ponieważ ŁKS strzelił bramki w Sosnowcu z słabej postawy tamtego Zagłębia, a nie ze swoich umiejętności.
o czym ty piszesz?????
czyli co Sosnowiec sobie 3 samobóje strzelił ? Poza tym co ma liczba kibiców, która jedzie na wyjazd do tego czy druzyna wygra?
Jesteś z Lubina i ewidentnie brak Ci obiektywizmu, a do tego podajesz jakies debile argumenty
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mi podoba się gra np. Ruchu Chorzów który ma przeciętnych zawodników i stanowi kolektyw i grają bardzo ciekawą piłkę jak dla mnie. Bardzo dobrze prezentuje się w tej rundzie Cracovia która gra bardzo dobrze z tyłu i zyskuje dzięki temu sporo punktów. Nieźle gra Zagłębie Lubin ale tej drużynie czegoś brakuje.
Jeśli chodzi o Legię ( pisze to obiektywnie nie ma tutaj znaczenia że jestem kibicem Widzewa ) Legia zawodzi i to strasznie, w klubie jest fatalna atmosfera przez konflikt na linii działacze - kibice to nie wpływa dobrze na grę zespołu ( popieram kibiców w tym konflikcie ), W Legie w tej chwili nie ma zespołu, świadczą o tym przepychanki między Vukoviciem a Muchą to naprawdę nie rokuje najlepiej. Drużyna powinna byc ze sobą na dobre i na złe a w Legii ciągłe kłótnie.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Po części masz racje... ale to nadal Legia i na tle ostatnich meczy w 23 kolejce będzie faworytem. Jednak przyznaję że kurs za niski do grania, jak na razie w kazdym razie;P
A co do zespołów które wymieniłeś to racja, ale to na tle ligi dobrze wypadają. Poza tym w każdym zespole widać jakieś &#39;ale&#39;. W tym sezonie jakoś to się skumulowało. Widać to choćby po kursach. Ciężko o faworytów.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
o czym ty piszesz?????
czyli co Sosnowiec sobie 3 samobóje strzelił ? Poza tym co ma liczba kibiców, która jedzie na wyjazd do tego czy druzyna wygra?
Jesteś z Lubina i ewidentnie brak Ci obiektywizmu, a do tego podajesz jakies debile argumenty
Żeby nie było oglądałem skrót meczu przed chwilą. Pierwsza bramka dla Łks-u. Dwa obrońcy Zagłębia S stroją jak słupki i między nich wbiega Arifović i dobija wrzutkę. 2 z karnego który był na pewno lekko symulowany. 3 bramka znów po zamieszaniu gdzie 3 obrońców nie wiem co robi. Zagłębie nie popełnia takich błędów. Obrońcy jak Stasiak czy Sretenović to najwyższa półka naszej ligi. Stawiam 0:2. Under bardzo pewny, a zwycięstwo Miedziowych mniej, ale po takim kursie warto się skusić. Liczba kibiców moim zdaniem ma znaczenie gdyż np. właśnie piłkarze mojego klubu jakoś lepiej grają przy dobrym dopingu ???? Przynajmniej tak było w meczu z Ruchem heh gdzie do 35 minuty spali tak jak doping. Wiem, że Zagłębia możesz nie lubić, bo za Wisłą jesteś, ale nie sądzę, że moje argumenty są złe.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
nie chodzi o sympatie, czy antypatie....trzeba byc obiektywnym. A mieszanie do analizy bukmacherskiej przyjezdnych kibiców to troche daleki wybieg. Ciekawe czy w ogóle się przebijecie z dopingiem, a po drugie jaka jest ta wielka liczba wyjazdowa 2 tysiace?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Doping był lepszy jak lepiej grali, to normalne.
Argumanty, kto komu kibicuje i z jakiego jest miasta nie mają sensu i kalają forum bukmacherskie gdzie profesjonaliści nie baczą na to czy gra ich czy nie ich drużyna. Osoby znające się na bukmacherce nie podnoszą takich argumentów bo to nie ma nic do rzeczy!
ŁKS nie wygrał tylko dlatego że przeciwnik jest słaby bo ktoś jednak tą piłkę 3 razy do bramki wepchnąć musiał, a sosnowiec beznadziejny być nie mógł bo honorowego zdobył...
Zgadzam się że Zagłębie powinno wygrać ale nie zdziwi mnie też inny wynik. To trudny mecz a ŁKS może pokazać coś ciekawego... bo Lublinianie fenomenalnie nie są.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli chodzi o pierwszą bramkę dla ŁKS-y w meczu z Sosnowcem to akcja bardzo ładna dwa podania z pierwszej piłki i Arifovic także z pierwszej uderza i bramkarz bez szans.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
CO do meczu Legii z Koroną spodziewam sie wygranej (L) mam wrazenie ze powoli łapią gre ale kurs bardzo odpychający aby grac za większą stawke
 
Z 0

zuber

Użytkownik
No wiem, że mieszać nie można. Trudno, żeby 2 tysiące przyjechało jak 700 biletów się dostaje. Też staram się odrzucać sympatie czy antypatie. Raz komuś tu odradziłem grania na Śląsk z Zniczem to zostałem od razu oskarżony, bo Śląska nie lubię i dlatego. Co do innych meczy stawiałbym na over na Łazienkowskiej i under Cracovii ???? I Groclin z handi.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram typ Zubra dotyczący spotkania w Grodzisku, dla mnie Groclin jest dużo lepszą drużyną od najsłabszej drużyny ligi z Sosnowca i u siebie pewnie ich pokona. Nie zgadzam się z overem na Łazienkowskiej obie drużyny bardzo dobrze grają w obronie stąd bardziej under niż over
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom