>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Groklin z handi jest spoko typem, tak jak Sutek pisał - spora różnica umiejętności jest między nimi. A odnośnie Legii to rzeczywiście over może się okazać ryzykownym... ja bym tego meczu wcale nie grał, po prostu kibicował ????
Under w Krakowie to mój pewniak na tą kolejkę...
 
M 0

maros90

Użytkownik
jeśli chodzi o Legie, to mysle, ze warto tez zwrocic uwage na bezposrednie mecze tych druzyn w Warszawie.
Polish Cup 2003/2004
Legia Warszawa Korona Kielce 2:0
Polish 1st league 2005/2006
Legia Warszawa Korona Kielce 1:0
Polish Cup 2005/2006
Legia Warszawa - Korona Kielce 2:0
Polish 1st league 2006/2007
Legia Warszawa - Korona Kielce 3:0

jak widac Korona jeszcze nie strzeliła bramki w Warszawie, a co dopiero mówić o ich zwycięstwie. imo pewna 1 w tym meczu.
 
kwazi 0

kwazi

Użytkownik
To może inaczej. Co myślicie o takim typie:
Handicap
Polonia Bytom - Wisla Krakow (1:0) typ: 2 1,95
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Spora część piłkarzy &quot;Białej Gwaizdy&quot; grała w środowym meczu reprezentacji, więc mogą być zmęczeni. Polonia to zespół przede wszystkim walczący, walką nadrabiają mankamenty techniki. Wisła to klasowy zespół i powinnen sobie poradzić z bytomksim teamem Probierza.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Według mnie najlepszym typem w tym meczu bedzię Under ???? Widziałem Polonie w meczu z Koroną i grali naprawde mądrze w tyłach. Wisła jest lepszym zespołem od Korony ale trzeba pamiętac ze kilku zawodników Białej Gwiazdy grało wczoraj w spotkaniu Reprezentacji i ten mecz napewno wpłynie na ich postawe w meczu ligowym. Jakos nie widzi mi sie w tym meczu pogrom Polonii. Wisła wygra ale raczej nie 3:0 prędzej skłaniałbym sie do wyniku 1:0. Handi mozna zagrac na Groclin
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Ja tą kolejkę postaram się ominąć zostaie tylko Jagiellonia - GKS i Polonia - Wisła Under 2,5. Wydaje mi się że to najpewniejsze typy

PS: Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z handicapem na Groclin:-? co groclin musi zrobić aby zakład Groclin-Zag. Sosnowiec H (0-1,5) był poprawnie wytypowany. Proszę o odpowiedź:-D
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
To znaczy że Zagłębie Sosnowiec ma już przed rozpoczęciem spotkania 1,5 bramki więc zakład aby wszedł to Groclin musi strzelic o dwie bramki więcej np. jesli na boisku bedzie 2:0 to wynik tego meczu wyjdzie 2:1,5 czyli Groclin win i zakład wszedł
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Czyli normalnymi słowami mówiąc to jest zwykły handicap na Groclin bo tak czy siak muszą wygrać dwoma bramkami :] Trochę dziwni są Ci bukmacherzy :p
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Off top się robi ale wyjaśnić trzeba. Są różne handicupy. Azjatyckie i europejskie. Np. taki 1,5 jest dwudrogowy, natomiast 1 jest trzydrogowy. Dobrze jest to wyjaśnione na stronce bet1x2. Wróćmy do OE ????
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
Ja moge dodac tylko ze w meczu Polonia-Wisla u przyjezdnych nie zagraja jak wiadomo Cleber ,ale tez Zienczuk z powodu zlotych kartek.Dudka gral caly mecz w reprezentacji,ale w srodku wystąpi Sobolewski i Cantoro.Dla Brozka,Matusiaka i Lobodzinskiego 45 min w srode nie powinno sie odbic na ich fizycznej dyspozycji ale kilku dniowy rozbrat z kolegami moze cos spowodowac.Tak jak kolega pisal wyzej pogormu nie bedzie i bedzie under i ja rowniez tak sądze:-D.
W meczu Zaglebie S -Groclin nie wystąpią Majewski i Swierszczwski wiec torche lipka ,no ale atak i boki pomocy te same wiec niespodzianki byc nie powinno
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Ja moge dodac tylko ze w meczu Polonia-Wisla u przyjezdnych nie zagraja jak wiadomo Cleber ,ale tez Zienczuk z powodu zlotych kartek.Dudka gral caly mecz w reprezentacji,ale w srodku wystąpi Sobolewski i Cantoro.Dla Brozka,Matusiaka i Lobodzinskiego 45 min w srode nie powinno sie odbic na ich fizycznej dyspozycji ale kilku dniowy rozbrat z kolegami moze cos spowodowac.Tak jak kolega pisal wyzej pogormu nie bedzie i bedzie under i ja rowniez tak sądze:-D.
W meczu Zaglebie S -Groclin nie wystąpią Majewski i Swierszczwski wiec torche lipka ,no ale atak i boki pomocy te same wiec niespodzianki byc nie powinno
Jak dla mnie czyściutkie 2 :-D
 
M 0

maciasb

Użytkownik
ej Panowie!
ŁKS vs Zagłębie Lubin
Łódź zagra najprawdopodobniej bez B. Wyparły (dzisiaj tylko trening na siłowni), możliwy debuit dziewiętnastoletniego Kostiantyna Machnowskyjego.
Podczas poniedziałkowych zajęć Wyparło doznał urazu mięśnia dwugłowego uda. Kontuzja jest na tyle poważna, że etatowy bramkarz ŁKS prawdopodobnie nie będzie mógł zagrać w sobotę przeciwko Zagłębiu Lubin.
dalej:
Od dwóch kolejek nie może grać kontuzjowany Labinot Haliti, a w wygranym 3:1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec urazu doznał Robert Łakomy.
Ponadto piłkarze ŁKSu nie dostali wypłaty za ostatni okres.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Bytom – Wisła Kraków 1:2
Typ: 2 (handicap 1:0) ⛔
Kurs: 2,25
Analiza:

No to jeszcze moje trzy grosze na temat meczu Polonii z Wisła ???? Jak wiemy jutro czeka nas początek 23 kolejki Orange Ekstraklasy. Tę kolejkę rozpocznie pojedynek Polonii Bytom z Wisłą Kraków. W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden i jest nim krakowska Wisła. Chociaż musimy także pamiętać, że wczoraj w meczu PolskaUSA grał Brożek, Dudka, Łobodziński. Jednak drużyna z Krakowa dysponuje szeroką kadrą więc nie sądzę by trener Skorża zbytnio tym się martwił. Wisła jest liderem naszej rodzimej ligi i myślę, że już śmiało można mówić Mistrzem kraju. Druga Legia traci aż 12 punktów. A jaka jest sytuacja Polonii? Otóż ekipa jest na przeciwnym biegunie tabeli. Zajmuje 12 lokatę i ma tylko 2 punkty przewagi na kolejnym ŁKS&#39;em Łódź. Tak więc i w tej sytuacji śmiało możemy stwierdzić, że jest to jeden z głównych kandydatów do spadku. Warto też zwrócić uwagę na ostatnie spotkanie tych drużyn, w Krakowie padł wynik 5:0. A jak jutrzejsi rywale poradzili sobie w ostatniej kolejce? Można spokojnie stwierdzić, że przeciętnie. Wisła Kraków zaledwie zremisowała z Odrą Wodzisław 0:0. Mimo, ze przez cały mecz to Wiślacy przeważali, nie byli w stanie zdobyć bramki. Jednak wypowiedzieć trenera Skorży z konferencji prasowej daje nam czytelny znak, że piłkarze nie przejdą koło tego spotkania obojętnie i do końca sezonu będą walczyć o jak największą zdobycz punktową - &quot;Czujemy się podrażnieni ostatnim meczem&quot;.
Także Polonia nie może zaliczyć swojego ostatniego meczu do udanego, w którym ulegli u siebie Górnikowi Zabrze 0:1 i była to ich trzecia porażka z rzędu. Wszystko wskazuje na to, że jutro zaliczą czwartą porażkę. Tak więc typ na Wisłę jest jak najbardziej wskazany chociaż niski kurs nie do końca zachęca do gry. Dlatego myślę, że w jutrzejszym spotkaniu może zaryzykować zagranie handicap na Wisłę, kurs jest już bardzo ciekawy a prawdopodobieństwo trafienia również duże. Proponuję także rozważenie typu na over 2,5. Jak dla mnie głównym i godnym polecenia typem na to spotkanie zostaje typ handicap 1:0 na Wisłę.
Pewność typu: 9/10

/Cóż, z typu jestem zadowolony; bramka kontaktowa strzelona w ostatniej akcji meczu, ale cóż i tak bywa.../
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła powinna bez problemu poradzić sobie z Polonią mimo ze w pierwszej połowie do roztrzygnięcia spotkania dojść nie musi.
Nie ma co kminic o meczu reprezentacji min dlatego że grali na własnym stadionie i sił stracili nie wiele więcej niż na treningu.
Dużym osłabieniem jest strata Clebera i Zienczuka jednak Wisłą ma ich kim zastąpić
W miejsce Brazylijczyka zagra Dudka lub Kokoszka na pozycji Zienczuka moga zagrać Paulista, Boguski lub Brożek więc nie ma problemu .....zresztą nawet gdy wszyscy byli by do gry to trener wysawiłby zmienników którzy są zdecydowanie lepszymi zawodnikami od podstawowych graczy Poloni a włąsnie mecze z drużynami tego pokroju są okazją dla nich aby sie wykazac
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wisła ma właśnie o tyle dobrze że ma dobrą ławkę rezerwowych czego nie można powiedziec o Legii czy Lechu. W Bytomiu Wisła powinna wygrac ale dla mnie czeka ją bardzo trudny mecz Polonia z pewnością jest bardzo zmotywowana do tego meczu bo grają z przyszłym mistrzem kraju u siebie więc będą chcieli się zaprezentowac z jak najlepszej strony. Wisła jednak na tą chwilę to chyba zbyt klasowa drużyna by stracic punkty z Polonią Bytom
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu to by mnie wcale remis nie zdziwił... Wisła ostatnio ostro dostała po dupie. Ma do zapłacenia kary na łączną kwotę 60 000 zł, Cleber pauzuje 3 mecze, trybuna D zamknięta, drugi trener ponoć zatrzymany... czarne chmury

ŁKS z Zagłembiem L. to zrgument iż gospodarze są na fali bo ostro pojechali Sosnowiec zaczyna być coraz mniej przekonywujący. Chodzi mi o newsa z tego linku http://sport.onet.pl/0,1248675,1718586,wiadomosc.html
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Chciałbym dodać, że w dzisiejszym meczu wraca Niedzielan. Jeśli chodzi o piłkarzy to raczej ta suma ich nie interesuje, zarząd tym się zajmie... a Wisła ma taki budżet, że to nie dużo dla nich (choć zawsze byłoby to na 10m^2 nowej murawy ???? ). Po ostatnim remisie z Odrą są rządni zwycięstwa, trener Skorża jest dobrym trenerem, potrafi zmotywować piłkarzy. Tak też było przed meczem z Odrą Wodzisław lecz zabrakło troszkę szczęścia. Odra to ciężki przeciwnik... nie tylko krakowianie się o tym przekonali lecz także Legia. Co do Polinii to zespół poniżej przeciętnej. Raczej wątpię żeby atakowali, jeśli już to odebrałbym to jako akt desperacji. Cleber to nie jest duży uszczerbek w składzie Wisły, jak wiadomo ławka rezerw jest bogata (...i droga ???? ). Radek Matusiak oraz Wojciech Łobodziński zaczynają się zgrywać z resztą zespołu, na nich trzeba było czasu. Myślę, że w tak łatwym meczu się przełamią i pokażą coś więcej. Paweł Brożek, no coż nie popisał się w meczu reprezentacyjnym lecz dziś powinen się przebudzić jeśli chce nadal walczyć o Euro. Każda bramka go przybliża do Euro jak i króla strzelców. Liga to nie mecz reprezentacyjny więc liczę na niego, a tym bardziej stawiam na niego bo grał 45&#39; i ze zmęczeniem nie powinno być problemu. Na zgrupowanie ma także dojechać Junior Diaz, który wraca z Kostaryki.
18stka Wisły:
bramkarze: Mariusz Pawełek, Marcin Juszczyk
obrońcy: Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Adam Kokoszka, Mateusz Kowalski
pomocnicy: Rafał Boguski, Piotr Brożek, Mauro Cantoro, Dariusz Dudka, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Przemysław Szabat
napastnicy: Paweł Brożek, Grzegorz Kmiecik, Radosław Matusiak, Jean Paulista.
Wielkich problemów ze składem nie ma... szkoda Zieńczuka, że nie zagra, ale jeden zawodnik nie wygra meczu. Wisła ma sznse na bardzo kożystny rezultat. Ja podzielam zdanie flamastra i także typuję (handi -1) na Wisłę Kraków.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
To że wisła jest faworytem to niewątpliwe. Ale kurs na nich jest zdecydowanie za niski a hendi to jednak bym się troszkę obawiał. Powinno wejść ale... polonia raz na 10 meczy gra w piłkę, może będzie chciałe się zemścić za 5:0...? Wisła ostatnio nie przytula juz takich ładnych wyników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom