>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
J 19

jajo

Użytkownik
Wielokrotnie trenerzy z nikąd, jacyś kordyntorzy ds. młodziezy w perwszym meczu potrafili wygrac a dlaczego?
a) przygotowac fizycznie zespolu nie musieli
b) taktyki w tydzien sie nie zapomina
c) moga miec umiejetnosc motywacyjne, natchnac w zespol wiare
d) druzyna chce pokazac, ze nie jest taka słaba, tylko to raczej z trenerem bylo cos nie ak
d&#39;) często nawet grali przeciwko niemu
e) moze wprowadzic potrebny zespolowi spokój, ktorego Orest pewnie nie dawał. Pytacie kto widział, zeby 1ligowy zespol prowadzil, trener zajmujacy sie do tej proy juniorami, a ja spytam kto widzial b w 1 lidze, w 4 pierwszych meczach rudny zagralo 4 roznych bramkarzy?
f) moze dostrzec to, co zapatrzony w siebie fachowiec nie zauwazyl
Nie zapewniam, ze Bełchatów wygra, ale zmiana trenera, w przypadku tego jednego spotkana moze sie korzystnie odbic na zespole
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
ŁKS lub remis - Zagłębie Lubin✅✅✅
kurs: 1.44
ŁKs po ostatniej wygranej z Zagłebie Sosnowiec odzyskał wiare w siebie tym bardziej ze piłkarze Poloni Bytom ulegli w ostatniej kolejce Grónikowi Zabrze co oznacza że ŁKS ma na obecny czas 2 punkty straty do miejsca wyżej. Łódzki Klub Sportowy ma szansę wydostać się ze strefy spadkowej i tym samym zwiększyć swoje szansę na utrzymanie w lidze. Oby tak się stało, musi zostać spełniony jeden warunek - zwyciężyć z Zagłębiem Lubin. Do gry wraca Mieczysław Sikora, który został włączony do meczowej kadry. Ma on małe szanse na występ od pierwszej minuty, ale niewykluczone, że pojawi się na boisku w drugiej części spotkania. ŁKS w tym roku nie odniósł jeszcze ligowego zwycięstwa na własnym boisku, a wiec chyba najwzsza pora na przełamanie ? Ełkaesiacy muszą zrobić dziś wszystko, aby udowodnić, iż ostatni sukces nie był dziełem przypadku, a wyraźnym sygnałem zwyżki formy drużyny. ŁKS nie powinien mieć kompleksów przed pojedynkiem z lubinianami, bo ostatnio toczył z Zagłębiem wyrównane boje. ŁKS w ostatnich meczach grał dobrze, ma znanych i dosć dobrych zawodników co znają się na piłce nożen tlyko zawsze brakowało wykończenia, może po ostatnim meczy doszło do przełamania a mozę nie ? Przekonamy się o godzinie 18.00
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Cracovia – Widzew ✅✅
Po pierwsze Cracovianie grają o wiele lepiej w tym sezonie od LKSu i są skuteczniejsi. Po rundzie jesiennej w cracovi nadszedł czas na zmiany i zamiast 3 obrońców gra 4 co od razu dało efekt i cracovianie tracą mniej bramek. Dobra forma trzyma ich dalej ponieważ nie przegrali już od 4 meczów, wygrywając z górnikiem i remisując z Grodziskiem ! Zarówno LKS jak i cracovia grają defensywną piłkę co nie wróży gradu bramek Widzew jedzie do Krakowa w bardzo osłabionym skaldzie bo bez dwóch piłkarzy podstawowego składu - kontuzjowanych Wojciecha Szymanka i Macieja Kowalczyka. Cracovia tez nie może liczyc na napastników zdolnych do gry jest tylko dwóch. Spodziewam się tu skromnej wygranej cracovi 1:0 lub remisu ale na pewno under!

LKS - Lubin 2 ⛔⛔ (Ręce opadają !! Ale to 2:1 i tak nie sprawiedliwy wynik, zagłebia nie było w tym meczu! LKS zmarnował tyle sytuacji ze szok powinno byc 4:1 jak nic choc przy tym drugim golu LKSu 2 spalone były! Młudzka totalna zagłębia!)
W LKS nie zagra podstawowy bramkarz z powodu kontuzji. Kilku podstawowych piłkarzy odsunięto od składu z powodu kłótni z działaczami. Ogólnie, to atmosfera w klubie jest tak napięta, ze trudno myśleć o meczu. Lubin musi wykorzystac taką sytuacji choonie nie blyszczy formą.
Reszta typów:
Dyskobolia - Sosnowiec (+1.5) 1 ✅✅
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:2
Typ: 2 ✅:spokodfhgfh:
Analiza:

Dziś w Orange Ekstraklasie zapowiada się dość ciekawe spotkanie. Na stadionie Śląskim zmierzą się ze sobą Ruch Chorzów i Lech Poznań. Obecnie ekipa Kolejorza zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów i stratą 4 do trzecie Groclinu. Lech w tym sezonie walczy już tylko o europejskie puchary ale jeśli myśli o nich na poważnie nie może pozwolić sobie na straty punktowe, trzeci Groclin spisuje się ostatnio bardzo dobrze i nie zmienia tego nawet ostatni bezbramkowy remis z Cracovią, tak więc wyprzedzić drużynę z Grodziska będzie trudno. W swoim ostatnim spotkaniu Lech pokonał na wyjeździe słabiutko spisujący się GKS Bełchatów 0:3; a mecz wcześniej uległ u siebie Wiśle Kraków 1:2. Na pewno należy podkreślić fakt, że w obu tych meczach podopieczni Franciszka Smudy prezentowali się bardzo dobrze. Możliwe że do składu Lecha wróci Rafał Murawski.
A jak prezentuje się sytuacja Ruchu? Otóż obecnie Ruch znajduje się na 11 miejscu z dorobkiem 25 punktów tyle samo co dwunasta Cracovia. Do 10 Odry tracą tylko jeden punkt. Cel na chwilę obecną dla „niebieskich” jest jeden: utrzymać się w lidze. Jak na razie podopieczni trenera Radolsky&#39;iego wywiązują się z tego zadania. W ostatnim spotkaniu ulegli Mistrzowi Polski Zagłębiu Lubin 2:1, jednak należy podkreślić, że grali w dość mocno osłabionym składzie. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrają natomiast Wojciech Grzyb i pauzujący za kartki Ireneusz Adamski oraz Sobczak Natomiast do dyspozycji trenera są już Pulkowski i Ćwielong.
Cóż zapowiada dziś się bardzo wyrównane spotkanie. Ruch potrzebuje punktów by bronic się przed strefą spadkową a Lech żeby walczyć o europejskie puchary. Z drugiej strony trudno uwierzyć we wcześniejsze zdanie mając w pamięci wynik z pierwszego spotkaniu obu drużyn w tym sezonie. Wtedy to Kolejarz rozniósł u siebie Ruch 6:2. Dziś taki wynik jest raczej mało realny, za to over 2,5 już nie. Ja jednak postawię na zwycięstwo Lecha. Dlaczego? Drużyna trenera Smudy prezentuje się zdecydowanie lepiej od ekipy Radolsky&#39;iego, której zdarzają się słabsze momenty w meczu. Jednak nie zdziwię się gdy w tym meczu padnie remis. Tak więc na to spotkanie polecam typ 2,✅ dla mniej odważnych x2✅; myślę że również wart uwagi jest typ over 2,5.⛔
Pewność typu: 6/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
rudaszz widac że jesteś kibicem ŁKS-u i twoje zdanie jest nieobiektywne. ŁKS dziś mocno osłabiony brakiem Łakomego, Halitiego i przede wszystkim Wyprarły. Po co piszesz że do gry wraca Sikora który grał 45 min tydzień temu w Stali Głowno w III lidze i został zmieniony bo kompletnie nic nie grał. ŁKS dziś bardzo mocno osłabiony kadrę mają wąską, zaś Zagłębie to bardzo dobra drużyna która w Łodzi ma bardzo dużą szansę na zdobycie 3 &quot;oczek&quot;
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Legia Warszawa Vs Korona Kielce
2:0 (0:0)
Jedno z ciekawszych spotkań 23 kolejki Orange Ekstraklasy, obie drużyny walczą o drugie, trzecie, czwarte lub piąte miejsce w lidze bo w tej rywalizacji są jeszcze : Groclin i Lech Poznań. W klubie z Kielc jest dość nie miła atmosfera, zostało zawieszonych trzech piłkarzy a za Nimi wstawiła się reszta i nie wyjechali na krótkie zgrupowanie które miało się odbyć przed meczem z Legią ( w końcu nie wiem czy wyjechali czy nie :jezora: ). W klubie z Warszawy nie było zbyt miło na początku sezonu bo też wyników nie było, trener Legii Jan Urban brał wszystko na siebie i chyba dobrze bo piłkarze z meczu na mecz grali lepiej i uważam że ten mecz wygrają i pokażą kto jest lepszy i kto ma zająć wyższą lokatę w tabeli ???? Moje typy na to spotkanie :
Legia✅✅✅
Legia wygra min. 2 bramkami ✅✅✅
2:0 ✅✅✅
Under 2,5✅✅✅

Cracovia Kraków Vs Widzew Łódź
1:0
Bardzo ciekawy mecz zapowiada się także w Krakowie gdzie Cracovia będzie podejmować przyjezdnych z Łodzi. Gospodarze grają w rundzie wiosennej wyśmienicie, nie przegrali jeszcze meczu a na swoim stadionie wszystkie wygrali. Ostatnio zatrzymali rozpędzony Groclin, gdzie na wyjeździe zremisowali z Nimi bezbramkowo. Teraz na jaw wychodzą chyba rację trenera Majewskiego który inwestował i regularnie stawiał na młodzież co teraz procentuję. Widzewiacy także grają na wiosnę dość dobrze, ostatnio po dość dobrym meczu jednak ulegli Legii 0:1 kiedy to Warszawiacy wykorzystali sytuację pod koniec spotkania. Myślę że to będzie mecz pełen walczy lecz bramek nie ujrzymy i mecz zakończy się remisem. Moje typy na to spotkanie :
Remis ⛔
0:0 ✅✅✅ Było blisko, ale skończyło sie trochę dziwnie ...
Under 2,5 ⛔

pozdROWienia ????​
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zgadzam się z obydwoma typami. Legia spokojnie rozjedzie gości. I tak była faworytem a teraz to nie ma bata żeby afera Korony i się na zespole nie odbiła. Zwłaszcza że w tym przypadku, inaczej jak na ogół, afera miała bezpośredni oddźwięk w drużynie, mowa o buńcie zespołu w reakcji na zawieszenie 3 graczy. Myślę że są rozsypani i rozkojarzeni. Myślałem że spotkanie będzie pełne emocji i wyrównane ale korupcja przyćmiła sport.
Co do cracovi i widzewa to dwie defensywne ekipy [ bez względu na to co w wywyadach mówią trenerzy;) ]. Potrafią się zamórować i dzielnie bronić. under gwarantowany. Wynik 0:0 lub 1:0

Odnośnie jutrzejszego meczu Korony i ogólnie sytuacji w zespole to polecam net artukuł do zapoznania się: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5069018.html
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Jagiellonia Bialystok - GKS Bełchatów
0:1 (0:0)
Jak wiemy obie drużyny grają dużo poniżej niż od nich oczekiwano. Jagiellonia grała na jesień na prawdę dobrze i chyba tylko dlatego nie spadną teraz z ligi, bo już wtedy nazbierali odpowiednią ilość pkt. i zabezpieczyli się. Ale chyba za bardzo uwierzyli w siebie i na wiosnę już nie jest tak kolorowo, na 5 rozegranych spotkań Jaga zdobyła tylko 4 pkt. GKS także nie zachwyca, wprawdzie grali dużo poniżej oczekiwań już jesienią ale jakoś to szło a teraz na rundę wiosenną rozegrali 5 spotkań, przegrali wszystkie tracąc 11 bramek a nie strzelając ani jednej !! Po ostatnim meczu z Lechem zwolniony został trener E. Leńczyk, czy słusznie ? Moim zdaniem nie bo to znakomity trener a po tym co zrobił dla tego klubu nie powinni go się tak łatwo pozbywać ale to już ich sprawa :] W tym klubie kłopoty są olbrzymie, zarząd jest pokłucony, główny sponsor ( PGE ) także ma jakieś problemy ( ale nie chce mi się tego opisywać ). Jak wiemy gdy przychodzi nowy trener zawsze klub zaczyna grać lepiej nie wiem dlaczego tak jest, ale myślę że i tym razem będzie podobnie :] Będzie to dość ciekawe widowisko ale myślę że po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej piłkarze GKS obudzą się i w końcu strzelą bramkę tej rundy oraz wygrają ten mecz ! Moje typy na to spotkanie :

2✅✅✅
X/2✅✅✅
0:1 ✅✅✅
Under 2,5✅✅✅

pozdROWienia ????​
Mieliśmy odmienne zdania co do tego meczu ale jednak wyszło na moim ???? Ja się z tego powodu bardzo cieszę bo może zyskam coś w Waszych oczach :spokodfhgfh::jezora: Mam nadzieje że i do innych typów kiedyś będziemy mieli okazję razem podyskutować ????
Edit: Aaaa i jeszcze któryś z Was wspominał o tych bramkarzach, że Orest co mecz wstawiał kogoś innego, dzisiaj oglądając mecz Manch. Utd. przypomniałem sobie te słowa i przyrównałem właśnie z Nimi bo Alex Ferguson robi dokładnie tak samo. Raz broni Kuszczak tak jak dzisiaj , raz broni Van Der Saar tak jak ostatnio a raz Ben Foster tak jak 2 mecze temu więc coś w tym może jest :p :jezora:
pozdROWienia ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście odpuszczam jakiekolwiek typowanie meczu Legii z Koroną. Obie drużyny mnie nie przekonują więc nie chce pisac samym krytycznych rzeczy o obu zespołach dla mnie to no bet choc dla wielu Legia to wielki pewniak ja tak nie myślę ponieważ Legia nie gra nic specjalnego.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Na Legie zdecydowałem sie z prostej przyczyny jeżeli chcąc odzyskać pozycje wicelidera musza pokonać słabiutką w tym sezonie Korone Kielce. Tym bardziej ze w klubie Korony o niczym więcej się nie mówi jak o Korupcji, dzieje sie tam bardzo źle kierownik drużyny Paweł Wolicki i asystent trenera Arkadiusz Bilski zostali w trybie natychmiastowym zwolnieni z pracy, działacze Korony przyznali się do kupowania meczy, komisja nadzorcza prowadzi w tej sprawie śledztwo, mało tego Korona jedzie mocno osłabiona zagrają bez Hernaniego, w stolicy nie będą obecni także Hermes i Jakub Zabłocki, którzy zostali tymczasowo zawieszeni przez władze klubu w związku z wewnętrznym śledztwem dotyczącym korupcji w trzeciej lidze. Koronie nie pomagają także statystyki, kielczanie w rozgrywkach ligowych i Pucharu Polski nie dość, że nie zdobyli w Warszawie ani jednego punktu, to nawet nie strzelili bramki.✅✅
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja osobiscie mimo iz gra legii mnie nie zachwyca to zagram mimo iz kurs 1,4 nie nalezy do najwiekszych ale wczoraj kolejne zwyciestwa zaliczyli LECH I GROCLIN dlatego LEGIA musi wygrac gra u siebie z druzyna w ktorej w ostatnich dniach panuje strazsny haos do konca nie bylo wiadomo czy pojada do Warszawy pierwszym skladem jak powiedzial ZIELISKI:
&quot;mamy za soba nie przespana noc&quot;
nie uwazam tego trenera za osobe ktora bedzie potrafila przemowic zawodnikom do rozsadku takk aby zapomnieli o problemach i atmosferze w druzynie.....
mimo iz w kazdym wywiadzie pilkarze KORONY mowia ze to wszystko dobrze na nich podzialalo to uwazam ze to wielka sciema i nie beda potrafili skupic sie tylko na grze......
LEGIA - KORONA 1 1,4 (8/10)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Odra Wodzisław - Górnik Zabrze
Są to pewnego rodzaju Derby Śląska, bo zmierzą się dwie ekipy prawie z jednego regionu. Do Wodzisławia ( który leży kilka kilometrów ode mnie :jezora: )
przyjedzie zajmujący 7 lokatę w lidze Górnik który gra nieco w kratkę raz dobrze raz źle przykładem mogą być mecze z Cracovia na przestrzeni kilku dni gdzie raz Zabrzanie zwyciężyli 3:0 a raz zostali pogrążeni 3:0. Odra gra u siebie znakomicie, znów statystyki przemawiają na korzyść Górnika, ciężko mi tutaj znaleźć faworyta jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się być Over 2,5. ⛔
pozdROWienia ????​
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja jestem bardzo zadowolony że aż tyle osób odwiedziło ten temat i wyraziło swoje zdanie. Oby tak dalej naprawdę, nasze typy będą jeszcze lepsze ;)
Oto wyniki 23 kolejki Orange Ekstraklasy
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Zagłębie Sosnowiec 3:0
Łódzki KS - Zagłębie Lubin 2:1
Cracovia Kraków - Widzew Łódź 1:0
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 0:1
Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:2
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze 0:2
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:2
Legia Warszawa - Korona Kielce 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom