>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

K 451

kolba121

Użytkownik
Ja też mam 46.
Post automatycznie złączony:

Na to wygląda, że konta w Euro mają większy limit niż w złotówkach.
 
pvlace 0

pvlace

Użytkownik
Cześć, mam pewien problem z wypłatą z 22bet. Mógłby mi ktoś pomóc?
Środki na 22bet wpłacałem już miesiące temu przy użyciu EcoPayz, ale gdzieś w okolicach lipca z dnia na dzień ta opcja zniknęła (nie dostałem żadnej informacji, a jeżeli dostałem, to za cholerę nie mogę jej nigdzie znaleźć). Nagromadziła mi się okej sumka i chciałem wypłacić jej część przez przelew bankowy - specjalnie z tego powodu założyłem konto w ZEN.
Jednak gdy próbowałem to zrobić, zlecenie wypłaty zostało automatycznie odrzucone z tego powodu:
INFORMATION MESSAGE
Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method.

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
Skontaktowałem się już z ich supportem, ale znając ich podejście do klienta nie spodziewam się owocnej współpracy, choć mam nadzieję, że się mylę.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Cześć, mam pewien problem z wypłatą z 22bet. Mógłby mi ktoś pomóc?
Środki na 22bet wpłacałem już miesiące temu przy użyciu EcoPayz, ale gdzieś w okolicach lipca z dnia na dzień ta opcja zniknęła (nie dostałem żadnej informacji, a jeżeli dostałem, to za cholerę nie mogę jej nigdzie znaleźć). Nagromadziła mi się okej sumka i chciałem wypłacić jej część przez przelew bankowy - specjalnie z tego powodu założyłem konto w ZEN.
Jednak gdy próbowałem to zrobić, zlecenie wypłaty zostało automatycznie odrzucone z tego powodu:
INFORMATION MESSAGE
Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method.

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
Skontaktowałem się już z ich supportem, ale znając ich podejście do klienta nie spodziewam się owocnej współpracy, choć mam nadzieję, że się mylę.
No przeciez Ci napisali co nalezy zrobic. Zreszta kazdy buk ma podobne zasady. Zeby moc wyplacic dana metoda to najpierw trzeba nia wplacic. Od znikniecia eco temat setki razy poruszany na forum. Od siebie zaproponuje zalozyc jetona i na niego wyplacac. Nigdy nie wyplacaj kasy od buka bezposrednio na konto.
 
pvlace 0

pvlace

Użytkownik
No przeciez Ci napisali co nalezy zrobic. Zreszta kazdy buk ma podobne zasady. Zeby moc wyplacic dana metoda to najpierw trzeba nia wplacic. Od znikniecia eco temat setki razy poruszany na forum. Od siebie zaproponuje zalozyc jetona i na niego wyplacac. Nigdy nie wyplacaj kasy od buka bezposrednio na konto.
Połokciowałem się z supportem, przekierowali mnie do security, odezwali się do mnie z weryfikacją i zatwierdzili wypłatę przez przelew bankowy, więc to niezupełnie prawda. Możliwe, że zrobili wyjątek ze względu na zakończenie współpracy z ecopayz, a była to moja jedyna metoda płatności. W każdym razie fintech ZEN, będący pod litewskim nadzorem, choć posiadający polski IBAN wydaje mi się lepszą opcją od portfeli internetowych, szczególnie, że koszt utrzymania takiego konta to tylko 1 euro miesięcznie.

Niepotrzebnie spanikowałem, ale wizja utraty środków zgromadzonych na przestrzeni roku mnie trochę zmroziła.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Możliwe, że zrobili wyjątek ze względu na zakończenie współpracy z ecopayz
Więcej firm zrobiło takie wyjątki i pozwoliło ludziom wypłacić zgromadzone środki na jeton, revolut, muchbetter czy neosurf bez tej zależności od wpłaty wniesionej tą metodą. Buki chyba też zostały zaskoczone decyzją eco, a nie chciały afery i utraty klientów. Akurat ruskich wymieniłbym na ostatnim miejscu, bo wiadomo, że to nadzorowane przez KGB "żulniczestwo".
Gorzej, że w części tych buków alternatywa wobec idiotycznej wypłaty na polskie konto bankowe była żadna. Ludzie pozakładali te revoluty i wypłacają tam, przy czym 90% z nich nie ma pojęcia, że to jest konto współpracujące z polską skarbówką tak samo jak każdy krajowy bank.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja powiem tak, co do wpłat i wypłat ostatnio ogarnąłem sobie te kryptowaluty i teraz się śmieje sam z siebie że bawiłem się w tę ecopayz,skrille,MB, czy revoluty. Panowie to jest łatwe i chyba najbezpieczniejsze nikt nie jest wstanie cie skontrolować kasa w wirtualnej walucie i potem przerzucasz gdzie chcesz . Polecam
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Dokładnie, potwierdzam. Jedyny minus, że przy wypłacie obojętnie którą kryptowalutą zawsze na portfel trafia około 5% mniej. Niby nie ma żadnych opłat za wypłatę ale zawsze przy wypłacie jest info, że kurs może się zmienić no ale jakoś dziwnie że zawsze kwota jest pomniejszona o 5 % więc jest to chyba taka ukryta opłata ale coś za coś
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja już pisałem, przelewam krypto na giełdę Binance, tam przerzucam od razu środki na kartę Visa Binance i tą kartą mogę płacić lub wypłacać z bankomatu. Ewentualnie tą kartą można doładować Revoluta na przykład, co kto woli. Generalnie od zlecenia wypłaty do realnej kasy z której można korzystać upływa około 3 minut 😀
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ja już pisałem, przelewam krypto na giełdę Binance, tam przerzucam od razu środki na kartę Visa Binance i tą kartą mogę płacić lub wypłacać z bankomatu. Ewentualnie tą kartą można doładować Revoluta na przykład, co kto woli. Generalnie od zlecenia wypłaty do realnej kasy z której można korzystać upływa około 3 minut 😀
No tak, ale zakladajac konto na binance i biorac karte binance, normalnie przechodzisz weryfikacje. Czyli zdjecie dowodu itp. Wiec nie ma tam zadnej anonimowosci. Jestes u nich w systemie i jak jakis urzad o Ciebie zapyta to Cie znajda i widza co i jak.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Zgadza się, ja podaje tutaj przykład najbardziej łopatologiczny. Równie dobrze można wypłacić na zewnętrzny portfel a wypłaty gotówki dokonać w bitomacie czy też kantorze i wtedy nikt nic nie wie
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
No tak, ale zakladajac konto na binance i biorac karte binance, normalnie przechodzisz weryfikacje. Czyli zdjecie dowodu itp. Wiec nie ma tam zadnej anonimowosci. Jestes u nich w systemie i jak jakis urzad o Ciebie zapyta to Cie znajda i widza co i jak.
no nie słyszałem by ktoś to kontrolował i sprawdzał.
Dokładnie jak gzjjr pisze tak to działa, a te 5% które pobiera portfel to jest kropla w morzu . Przy krypto przynajmniej jesteś pewny że ci tej opcji wpłaty wypłaty nie usunął.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
no nie słyszałem by ktoś to kontrolował i sprawdzał.
Dokładnie jak gzjjr pisze tak to działa, a te 5% które pobiera portfel to jest kropla w morzu . Przy krypto przynajmniej jesteś pewny że ci tej opcji wpłaty wypłaty nie usunął.
Bo nikt nie kontroluje tego ot tak sobie. Dopiero jak ktos sie Toba zainteresuje to wysyla zapytania do takich instytucji i wtedy uzyska informacje co i jak.
 
Do góry Bottom