>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

22 kolejka Primera Division 11-13.02.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP




Faworytami trzech sobotnich spotkań wydają się być goście. Choć najtrudniej będzie miał chyba Bielsa ze swoimi chłopcami. Athletic pokazał jednak z Espanyolem, że potencjał ofensywny ma ogromny. O ile goście zagrają uważnie z tyłu to tego spotkania raczej nie przegrają. Trzy punkty powinien też zainkasować Espanyol. Chyba najwyższy czas żeby Nietoperze odniosły zwycięstwo, a jak nie ze słabiutkim Giojnem u siebie to z kim? Kolejkę zamknie poniedziałkowy mecz, gdzie pogrążona w kryzysie Sewilla zagra w San Sebastian z tamtejszym Realem.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
N 1

necrosis

Użytkownik
Villarreal - Granada 1 1.60
Villarreal kolejnym pewniakiem w tej rundzie. Plaka kontuzji i bardzo słabe miejsce w tabeli co do aspiracji klubu, ale wygląda na to że już kryzys mają za sobą i będą się pnąć w górę tabeli.
Espanyol - Zaragoza 1 1.60
Zaragoza głowy kandydat do spadku i moim zdanie nie da rady się uratować. Klub jest na debecie. Do tego nie wygrali jeszcze na wyjeździe, chociaż kiedyś się to musi zdarzyć ale jeszcze nie tym razem. Espanyol wciąż walczy o LM i nie może sobie pozwolić na wpadkę przed własną publiką z ostatnią drużyną La Ligi.
Proszę podawać firmy, z których są podawane kursy na zdarzenia // edit Marcin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Real Madrid - Levante
Tydzień temu grałem, że Barca strzeli najwięcej po kursie 2,60⛔ i Barca strzeli najszybciej po kursie 7,0✅. Teraz spróbuję to samo w meczu Realu. Na SB przyjeżdżda słabiutkie ostatnimi czasy Levante. Uciekła gdzieś forma z pierwszej części sezonu kiedy to nawet byli liderem, ostatnio same porażki , dopiero tydzień temu remis z Racingiem u siebie. Ogólnie z ostatnich 10 spotkań tylko 2 wygrane. Co innego Real.Od porażki z Levante właśnie(we wrześniu) w 30 pozostałych meczach na wszystkich frontach przegrali tylko z Barceloną. W tabeli duża przewaga nad Katalończykami, graja dobrze, nawet jeśli pierwsi traca gola( a ostatnio zdarza im się to nader często) są potem w stanie strzelić 3-4 gole. Myślę, że beznadziejne ostatnio Levante moze stracić 5-6 goli a Real dosyć szybko ich &quot;napocznie&quot;. Potencjał w ofensywie (najpewniej wróci Di Maria)jest gigantyczny, myslę , że z taką forma Levante moze byc pogrom.
Drużyna, która strzeli gola jako pierwsza @ 7,0 Real Sportingbet
Drużyna, która strzeli najwięcej goli @ 2,60 Real Sportingbet
jak kapszti zauważył chodzi o całą kolejkę

Betis vs Athletic
Kurs na Bilbao kuszący ale... Tak jak pisałem poprzednio oni grali ostatnio co 3 dni praktycznie tym samym dosyć wąskim składem. Do tego często atakując ( co wychodzi im swietnie) zapominają o obronie. Nawet słabiutkie Mirandes było im w stanie strzelic 2 gole. A Betis po 4 meczach bez wygranej ma nóż na gardle, strefa spadkowa coraz niżej a pod nimi w tabeli lepiej grajacy ostatnimi czasy Villlareal. Dlatego zamiast czystej 2 wolę zagrać Bilbao over 1,5 i Llorente strzeli. Bask jest w swietnej formie , strzelał co najmiej gola w 4 ostatnich spotkaniach, widać , że zespoł gra na niego a on odwdzięcza się sporą iloscią goli. Poza tym, Bilbao długo gra piłką , stwarza mase syuacji i słabemu Betisowi ze 2 gole powinni wrzucić. Pytanie tylko jak bedzie wyglądał środek pola bo gdzieś śmignęła mi informacja, że nie zagra Ander Herrera a on robił dużo dobrego w środku pola.
Bilbao over 1,5 @ 2,09 Betsafe ⛔
Bilbao x2 @ 1,44 Betsafe ⛔
Llorente strzeli @ 2,50 Unibet
⛔

Espanyol - Real Zaragoza
Całkiem niezły kurs na Espanyol, który ostatnio zagrał dobry mecz w Bilbao. Do tego są mocni u siebie, potrafili urwać punkty Barcelonie i nie przegrali u siebie od listopada. Co innego Saragossa , która nie wygrała od 16 października:!: a na wyjazdach w ogóle zdobyła tylko 3 punkty. Goście grają słabo, nie ma tam za bardzo kto szaleć w ofensywie ani kreować gry, przed sezonem żadnych wzmocnien a osłabili się sprzedając najlepszego zawodnika A.Herrerę do Bilbao. Espanyol, mysląć o pucharach takie mecze musi wygrywać i jesli nie zlekceważy słabej Saragossy, powinien bez problemu sięgnąć po 3 punkty.
Espanyol @ 1,64 Betsafe
Espanyol strzeli w obu polowach @ 2,40 Sportingbet


Osasuna - FC Barcelona
Kurs na Katalończykow jak zwykle powala:? Ale tak naprawdę ani jedni ani drudzy nie są w formie. Osasuna w tym roku bez zwycięstwa , z Barceloną juz przegrali w tym roku u siebie w CdR po całkiem przyzwoitym meczu. Barca musi wygrać jesli jeszcze myśli o dogonieniu Realu, wraca Iniesta i myślę że w końcu Barca wygra na wyjezdzie. Co prawda bez formy jest Messi, Fabregas ostatnio strzelił ale nie gra tak jak zaraz po transferze, dobrze, że gole strzelają inni jak chocby młody Tello. Ale nie spodziewam się pogromu tym bardziej, że podobno murawa jest w koszmarnym stanie a to nie sprzyja długiemu graniu piłką , i wymianie kosmicznej ilości podań tak jak Barca lubi.
Under 3,5 @ 1,47 Betsafe ⛔
Barcelona over 1,5 @ 1,45 Expekt ✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cień na przyszłość pisz, że chodzi o zakłady specjalne na całą kolejkę, a nie o bety na mecz, bo nie wszyscy mogą od razu zaczaić, o co chodzi, bo i ja teraz się zastanawiałem skąd Ty takie kursy masz na to... No ale przechodząc do sedna sprawy, to ja jakoś nie jestem napalony na te bety. Fakt, że Real w formie jest, to jednak zauważmy jak ich ostatnie spotkania na Bernabeu z tymi drużynami skazywanymi na pożarcie. Najpierw gol dla gości, a potem dopiero Real się ocknie i zaczyna normalnie grać. Przykładów daleko nie trzeba szukać, bo chociażby mecze z Saragossą, Bilbao czy Granadą to pokazują. Ja tu z typami bym się wstrzymał do czasu, gdy coś więcej będziemy wiedzieć o składach obu ekip ale chyba bts warty próby, bo jednak kurs 2,15 jaki oferuje chociażby Bwin jest w mojej ocenie godny przynajmniej spróbowania.
Co do reszty spotkań z tej kolejki to najciekawiej chyba powinno być w meczach sobotnich. Osasuna co prawda ostatnio zagubiła swoją formę ale dalej u siebie tracą mało goli, a Barca ma problemy ze strzelaniem dużej ilości bramek, a przy okazji już we wtorek zaczynają grę w LM więc też zapewne trochę luzu mogą dostać podstawowi gracze przed tym meczem, gdyż ostatnio grają co 3 dni, gdyż Copa del Rey to prawdziwy maraton wraz z ligą. Ciekawie powinno być w Sewilli przy okazji meczu Betis-Athletic. Baskowie od kilku spotkań robią kapitalne widowiska i ogląda ich się z niekłamaną przyjemnością dlatego ja oczekuje dobrego meczu.
Czekam tutaj na zwycięstwo Villarrealu, które na pewno przybliży ich do końca kryzysu, bo jeszcze jednak tak ostrożnie trzeba do nich podchodzić, bo zwycięstwo z Sevillą, która też w dobrej formie nie jest, to wielki wyczyn nie jest ale już spora poprawa, chociażby z tego faktu, że 3pkt na wyjeździe zdobyte. Też z pewnością faworytami swoich spotkań są Espanyol i Valencia. Obie ekipy grają u siebie i to z dużo niżej notowanymi rywalami, dlatego każdy inny wynik jak 3pkt tych obu ekip będzie sporą niespodzianką. Fakt, że Valencia zaraz zaczyna boje w LE ale należy zacząć wreszcie wygrywać, bo trochę sporo punktów natracili w tym roku już, z kolei Espanyol wzmocniony Phillipe Coutinho ciekawie zaprezentował się na San Mames i chociaż w przeciągu całego meczu był zespołem gorszym, to jednak ich gra była całkiem całkiem, zwłaszcza że grali z mocnym rywalem i to na wyjeździe, co jak wiemy nie należy do mocnych stron Katalończyków. Więcej ode mnie im bliżej spotkań.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro dwa konkretne bety i to będzie moje jedyne typowanie w dniu jutrzejszym. Wszystko sobie ułożyłem w głowie na długo przed meczami i uważam, że warto zagrać te dwa typy w ako.
Na pierwszy ogień idzie mecz Racingu Santander z Atletico. Gospodarze na własnym obiekcie tracą mało goli, mało też zresztą strzelają. Atletico pod wodzą nowego trenera radzi sobie bardzo dobrze. Jest jednak kilka mankamentów, które trzeba jeszcze dopracować. Pomimo, że bardzo dobrze radzą sobie w defensywie to mają problem z akcjami ofensywnymi. Głównym problemem i sprawą do przemyśleń jest kwestia podłączenia Falcao pod resztę drużyny. Kolumbijczyk dużo biega, jest aktywny, ale nie tworzy jednej drużyny z resztą kolegów. Zawodnik często sam stwarza sobie okazje do strzelenia bramki, a podań w niektórych meczach dostaje jak na lekarstwo. Wracając jednak do kwestii defensywy to Atletico stara się niszczy akcje w zalążku. Przerywają akcje rywali grając lekkim faulem w środku boiska. W ten sposób akcje rywala nie mogą się rozwijać, a drużyna prędzej czy później traci piłkę. Jeśli miałbym typować wyniki to typowałbym skromne zwycięstwo Atletico, chociaż remis mnie nie zdziwi, bo Racing nieźle radzi sobie z silniejszymi rywalami. Under bramkowy to chyba najlepsza okazja do ugrania czegoś w tym meczu.
Racing Santander - Atletico Madryt | Poniżej 2,5 gola [1,72] Bet365 ✅ 0:0
Kolejny mecz to pojedynek Betisu z Athletic Bilbao. Baskowie ostatnio grają rewelacyjną piłkę. Fajnie się ogląda ich grę, bo grają bardzo ofensywnie. Czasami zapominają wręcz o tym, że rywal bramki także może strzelać i zapominają cofnąć się, by bronić się przed natarciem. Bielsa preferuje grę ofensywną, czy to w czasach kiedy prowadził Chile czy teraz kiedy zajął się trenowaniem zespołu klubowego. Spodziewam się więc ciekawego widowiska. Betis z pewnością coś ustrzeli. To mocny zespół grający piłkę kombinacyjną. W poprzednim meczu obu tych drużyn padł overowy wynik, ale wtedy to Betis wygrał. Jutro bardzo możliwe, że Baskowie odbiorą co swoje i zainkasują trzy punkty. Największym mankamentem Bilbao jest jednak gra w defensywie. Spodziewam się ciekawego meczu i typowałbym 2:1 dla zespołu gości.
Real Betis - Athletic Bilbao | Powyżej 2,5 gola [1,95] Bet365 ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Z początku jak przeczytałem analizę odnośnie typu w meczu Racing-Atletico to byłem jak najbardziej za, jednak przypomniałem sobie pewne fakty, a potem je sprawdziłem i ja na pewno tego nie zagram. Dlaczego? Ano dlatego, że kontuzji w spotkaniu z Valencią doznał Diego Godin, a w tym samym spotkaniu żółtą kartkę dostał Miranda i tym samym będzie musiał pauzować w najbliższym meczu. Dlatego nie wiem jak Atletico zagra, gdy nie będzie grać dwóch podstawowych stoperów. W ich miejsce najprawdopodobniej Perea i Dominguez. O ile do tego drugiego można mieć jakieś zaufanie, o tyle już do Kolumbijczyka już mniej, więc może trener Simeone skorzysta z kapitana Atletico B powołanego na to spotkanie Francisco Regalona? Niby jest ta seria spotkań bez straconej bramki ale jak wiadomo każda seria ma swój koniec, a jako że w statystykach widzę, że Racing u siebie strzela regularnie oraz historia spotkań obu ekip na El Sardinero pokazuję, że zazwyczaj padało sporo goli to może spróbować coś na strzelone gole?
Mój typ:
1,833 SB


Osasuna-Barcelona
Ciekawie zapowiada się starcie na Estadio Reyno de Navarra, gdzie miejscowi czyli Osasuna podejmować będzie Barcelone. Niby goście nie powinni mieć problemów ze zgarnięciem kompletu punktów, to jednak ja jestem zdania, że czeka ich trudne spotkanie. Fakt, że Osasuna w tym roku kalendarzowym nie jest w najwyższej dyspozycji, to jednak ich rywale czyli Barca w pucharze, Valencia i Atletico to absolutna czołówka więc ciężko im było o punkty. Ja oglądałem ich mecze z Valencią i Atletico u siebie i przyznam się szczerze, że ten zespół na własnym boisku jest ciężki do ugryzienia. Mi się szczególnie podobał sposób grania w defensywie, który nie pozwalał na zbyt wiele Valencii jak i Atletico, które jednak ostatecznie wywiozło wtedy 3pkt, po dość szczęśliwym golu ze strony Diego Godina. Tylko 9 straconych goli u siebie, to wynik naprawdę świetny, gdyż na chwilę obecną daje im to 5 miejsce wśród najlepszych defensyw ligi na własnym boisku. Do tego wyczytałem, że boisko w Pampelunie będzie w nie najlepszym stanie, gdyż ostatnio tamte rejony Hiszpanii są nawiedzane przez mrozy, a w godzinach wieczornych, to jest już niemal pewne, a jako że w Hiszpanii o takim wymyśle jak podgrzewana murawa, to słyszeli tylko z opowieści, to możemy sobie wyobrazić jak ciężkie boisko czeka obie ekipy. W ostatnim czasie Barcelona ma spore kłopoty ze zdobywaniem goli. O kryzysie w moim przekonaniu nie ma mowy, bo Barca dalej gra swoje i stwarza sobie mnóstwo sytuacji, to jednak ich indolencja strzelecka pod bramką rywala jest po prostu niesamowita. Pamiętamy też o kłopotach kadrowych czyli najprawdopodobniej braku gry ze strony Iniesty, Pedro czy Busquetsa, a o wcześniej kontuzjowanych Villi, Afellayu czy Andreu Fontasie już nie wspominając. Barca na pewno może odczuwać trochę skróconą ławkę, gdyż za nimi prawdziwy maraton, a przed nimi mecze w LM więc zapewne Pep Guardiola znowu będzie rotował składem, a i sami zawodnicy na pewno inaczej podejdą do tego spotkania wiedząc, że już zaraz zaczyna się najważniejsza część sezonu. Stąd też moje typy na małą ilość goli z obu stron.
Moje typy:
Under 2,5 @ 2,25 SB

Under 3,5 @ 1,45
Barcelona under 2,5 @ 1,533

Betis-Athletic Bilbao

Na sam koniec sobotnich zmagań mecz, który dla mnie będzie deserem, gdyż jednym z uczestników tego spotkania jest zespołu Athletiku. Ostatnimi czasy tak jak piszę Ramzesa to Baskowie grają w ofensywie futbol kosmiczny i z wielką ochotą ja oglądam kolejne ich mecze. Szkoda jednak, że dobra gra w ofensywie nie idzie w parze z dobrą defensywą, chociaż obrona na papierze wygląda na mocną. W ostatni wtorek ograli na San Mames, Mirandes aż 6:2, jednak pamiętajmy, że to tylko 3-ligowiec więc też inaczej patrzmy na te strzelone bramki. Z tego co czytałem na stronie Marki, to składzie zabraknie Andera Herrery, a poza tym zobaczymy tych najlepszych czyli Muniaina, Llorente i spółkę. Gospodarze z kolei ostatnio w nie najlepszej formie i są w tym momencie tuż nad strefą spadkową. Jednak u siebie na Manuel Ruiz de Lopera prezentują się nieco lepie niż na wyjazdach więc mają jakąś nadzieję na komplet punktów. Jednak w mojej ocenie nawet remis tu będzie dla nich dobrym wynikiem, gdyż goście naprawdę w dużym gazie, a szczególnie Llorente, który co kilka dni ładuję gole i to co raz ładniejsze, jak choćby z Mirandes. Jeśli tacy gracze jak Aurtenetxe, Iraizoz pomogą w ofensywie, to wraz z Muniainem, De Marcosem, Susaetą będą po prostu swojemu snajperowi stwarzać sporo okazji, a wtedy to już tylko cud zostanie Betisowi, gdyż ciężko będzie powstrzymać Llorente. Z drugiej strony Iraizoz, Aurtenetxe muszą uważać w obronie, bo Betis na pewno postara się wykorzystać swoje okazje.
W mojej ocenie czeka nas kolejne ciekawe spotkanie z udziałem Athletiku i tym razem Betisu Sevilla. Faworytem raczej goście i też w mojej ocenie warto sięgnąć po wysokie kursy na nich ale jeszcze lepsze rozwiązanie to tutaj jakieś overy, bts-y i inne bramkowe cuda, gdyż powinno paść kilka goli i zobaczymy dobry mecz w sobotni wieczór.
Moje typy:
Athletic @ 2,60 SB
Athletic DNB @
Athletic over 1,5 @ 2,40
Over 2,5 @ 1,909
BTS @ 1,80
Llorente strzeli @ 2,625
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Po raz kolejny typy na brak czerwonej kartki w sobotnich spotkaniach Primera Division. Na początek Racing Santander - Atlético Madrid, tutaj mam największe obawy, aczkolwiek zaryzykuje, że będzie czysto. Spotkają się ze sobą dwie drużyny walczaków boiskowych, gdzie jedni ani drudzy nie odstawiają nogi. Sędziowie myślę, że zdają sobie z tego sprawę i nie będą gwizdali na lewo i na prawo. Kolejny mecz gdzie powinno być spokojnie to starcie Osasuny z Barca. Ekipa Osasuny i Barcelony przewodzi w stawce najczyściej grających drużyn w lidze, więc tutaj jestem spokojny. Real Betis zagra późnym wieczorem jeszcze z Athletic Club Bilbao. Gospodarze z 3 kolejno porażkami, nie mogą sobie pozwolić na kolejny mecz bez straty punktowej, tym bardziej że grają u siebie, ich priorytetem nie będzie ostra gra i łapanie czerwonych kartek, tylko umiejętne ataki, aby zaskoczyć Bilbao. Wydaje mi się że goście także osłabią się, bo passa 7 meczy bez porażki robi wrażenie, a przerwać ją w głupi i bezmyślny sposób raczej nie wchodzi w grę.

Racing De Santander - Atletico Madrid
Typ: Brak czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1.43

Ca Osasuna - Fc Barcelona
Typ: Brak czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1.33


Betis Sevilla - Athletic Bilbao
Typ: Brak czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1.40



Ako: 2.66
Ehhh...


 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Racing de Santander - Atletico Madrid

Typ: Atletico Madryt
Kurs: 2,00

bwin

Na rozpoczęcie kolejki w Hiszpańskiej Primera Division zmierzą się Racing Santander i Madryckie Atletico. Ja stawiam w tym pojedynku na gości i liczę na wysoką wygraną. Gospodarze zajmują osiemnaste spadkowe miejsce w ligowej tabeli. Grają słabo. W ostatnich trzech spotkaniach zdobył tylko dwa punkty. I przez to spadło do strefy spadkowej. U siebie wygrali tylko dwa spotkania. Atletico odkąd objął je nowy trener gra rewelacyjnie. Diego Simeone dotychczas prowadził drużynę w pięciu meczach. Trzy z nich zakończyły się wygranymi, natomiast pozostałe dwa remisami. W żadnych z tych meczów Atletico nie straciło bramki. Teraz będzie chciało tą passę podtrzymać i ma duże szanse na osiągnięcie tego. Dobrze gra Falcao, Kolumbijczyk strzela bramkę za bramką. Proponuję postawić dzisiaj na gości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kapszti, faktycznie, brak dwójki środkowych obrońców jest na pewno osłabieniem. Mówiąc jednak o obronie Atletico co mamy na myśli ? Atletico ma super zawodników w obronie czy drużyna z Madrytu poprzez sposób swojej gry sama z siebie jest twardym murem obronnym. Dla mnie obrona zaczyna się od Falcao, który biega i stara się odbierać piłkę rywalowi zmuszając go do błędu. Trafne jest więc stwierdzenie, że broni i atakuje cała jedenastka. Na pewno brak dwójki obrońców jest osłabieniem i nie będę bez sensu pisał, że &quot;Atletico ma świetnych zmienników, którzy zastąpią nieobecnych&quot; bo byłoby to zakłamaniem. Swojej wersji jednak dalej się będę trzymał jak rzep psiego ogona.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Kto pograł na brak czerwa w meczu Barcy to niech się ma na baczności, bo po meczu karteczką czerwoną ukarany Mascherano. Nie wiem jak buki do tego podchodzą, ale wiadomo, że różnie może być, więc proponuje kasę wypłacać ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kolejne derby Madrytu przed nami, co prawda nie będzie to mecz z udziałem Realu, ale myślę, że może być ciekawie. Rayo na własnym obiekcie będzie podejmować Getafe. Nie wiem jak Was, ale mnie bardziej przekonuje ekipa Getafe. Potrafili wygrać z Barceloną, ale potrafili także nawiązać walkę z Realem w derbach tydzień temu. Vallecano na własnym obiekcie gra słabo. O niebo lepiej idzie im w meczach wyjazdowych. Na początku sezonu Rayo ograło Getafe na ich obiekcie i teraz istnieje duże prawdopodobieństwo, że Getafe przyjedzie odebrać swoje punkty, które stracili. Spodziewam się solidnego meczu jak przystało na derby, ale po stronie Getafe widzę lekkie value. Kursy przed meczem powinny jeszcze spaść, więc pobieram już teraz.
Mecze Espanyolu i Valencii odpuszczam. Generalnie można by zrobić z tego świetnego dubla, ale mam spore wątpliwości i czuję niespodziankę w którymś meczu. Do Barcelony przyjeżdża słaba Saragossa, nie wygrali od bardzo dawna, ale sądzę, że to może mydlić nam oczy. Espanyol potrafi zaliczyć wtopę, a w pamięci mam mecz z Osasuną, także w Barcelonie, a wtedy rywal był także bez zwycięstwa na wyjeździe.
Valencia jest w dołku. Ostatnio mecz goni mecz, a pojedynkowali się przecież z Barceloną. Forma słaba, Soldado zawodzi, może być różnie. Któryś z tych dwóch meczów może przynieść niespodziankę, chociaż nie chcę być złym wieszczem.
Rayo Vallecano - Getafe | Getafe [3,00] Bet365 ⛔ 2:0
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Espanyol - Zaragoza
Typowanie 1,X,2 to dla mnie kamikadze w tym meczu, aczkolwiek Espanyol nie powinien mieć problemów ze zgarnięciem 3 punktów, bo patrząc na h2h to obie ekipy grając ze sobą to przeważnie po 3 punkty zapisują na własne konto grając u siebie. Jednak ja inaczej spojrzę na ten mecz...
Espanyol powyżej 6.5 rzutów rożnych 1.90 Bet365 - zabrakło 1 rzutu rożnego ????

Espanyol - Mallorca 1-0 3 rzuty rożne
Espanyol - Granada 3-0 10 rzutów rożnych
Espanyol - Barcelona 1-1 4 rzuty rożne
Espanyol - Atl. Madryt 4-2 7 rzutów rożnych
Espanyol - Osasuna 1-2 7 rzutów rożnych

Tak wyglądały ostatnie mecze u siebie Espanyolu jak widać w 3 z nich pokrył się mój typ, moim zdaniem dzisiejszy przeciwnik Espanyolu jest na poziomie Granady, więc na tym opieram swoją tezę,że drużynie gospodarzy uda się zgromadzić 7 rzutów rożnych w ciągu meczu.
Espanyol - Zaragozza powyżej 6.5 kartki 1.72 Bet365
Uważam,że ten typ też warto spróbować... sędzią dzisiejszego meczu jest Pan Muñiz Fernández, który lubi sięgać do kieszonki:
W ostatnich 5 meczach jakie prowadził pokazał, 29 kartek! W tych 5 ostatnich meczach, zaledwie raz nie pokrył tej granicy, a było to w meczu Realu z Granada. Typ podany do dyskusji, nie jestem mocno przekonany co do gry na kartki ale patrząc z jaką łatwością wyłapuje się je w Hiszpanii to poczekam co napisza na ten temat ludzie,którzy bardziej siedzą w tej lidze ;)
Mówiłem,że typowanie wyniku to kamikadze! ;) Szkoda,że te rożne się nie pokryły tak mało brakowało... ale dziw bierze,że Zaragoza zdobyła ich 8! Oni chyba w ostatnich 5 meczach wyjazdowych mieli łącznie z 12.
Malaga - Mallorca
Krótko bo nie mam czasu, Mallorca w ostatnich meczach wyjazdowych zawsze miała powyżej 3.5 rzutów, rożnych ... w meczu z Sevillą były to równo 4 rzuty rożne. A tak to w pozostałych spotkaniach mieli ich 6-7. Malaga dziś bez Isco, Mallorca w ostatnim czasie spisuje się lepiej jak Malaga początkowo myślałem o azjanie Mallorca +0.5+1 w granicach 2.00 ale moim zdaniem pewniejsze jest pogranie na to,że Mallorca będzie miała powyżej 3.5 rzutów rożnych po kursie 1.90!
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Espanyol - Saragossa 1 @ 1.60 Sportingbet ⛔

A dla mnie granie na Espanyol to żadne kamikaze. Saragossa to czerwona latarnia ligi i wydaje mi się, że już pogodzona ze spadkiem. Ich gra na wyjazdach to dramat, poza 3 remisami ze słabymi zespołami same plecy. Ostatnio przegrywali nawet z Racingiem i Granadą czyli teoretycznie przeciwnikami w walce o ligowy byt. Espanyol? W tym sezonie to inna półka. Ekipa Llibre ma szanse zająć bardzo fajną pozycję na koniec sezonu. Byliby mega frajerami gdyby po bardzo dobrych wynikach jakie ostatnio osiągają stracili punkty z takimi ogórkami.
 
manutd1878 10

manutd1878

Użytkownik
Real Madryt - Levante Rzut karny? TAK 3.4 ✅ 45min rzut karny;]
Jak dla mnie po przegranej wczoraj Barcelony dziś Real będzie chciał powiekszyć swoją przewagę co za tym idzie będzie atak za atakiem piłkarzy z Madrytu i wnioskuję,że Levante popełni błąd w strefie obronnej i padnie podyktowana &quot;11&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Real Madryt - Levante Rzut karny? TAK 3.4
Jak dla mnie po przegranej wczoraj Barcelony dziś Real będzie chciał powiekszyć swoją przewagę co za tym idzie będzie atak za atakiem piłkarzy z Madrytu i wnioskuję,że Levante popełni błąd w strefie obronnej i padnie podyktowana &quot;11&quot;
Jest to na pewno ciekawy zakład, ale grałbym to bardziej gdyby Di Maria np. grał bo on lubi zanurkować. Zobaczmy, że na Ronaldo już nie ma tylu faulów w polu karnym , Kaka czy Ozil też raczej marne szanse aby wywalczyli karne, zostaje więc Benzema / Higuain.
Ciekawy zakład, ale według mnie nie do grania.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 1
Valencia - Gijon
Valencia strzeli 4 gole lub więcej
5.00
WilliamHill


Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w Premiera Division. Zmierzy się ze sobą Valencia i Sporting Gijon. Jest to mecz w ramach 22 kolejki spotkań. Gospodarze są na miejscu numer 3, a goście na miejscu numer 19.

Stawiam na to, że Valencia strzeli w tym meczu 4 gole lub więcej. Ostatnie 3 mecze ekipa z Valencii grała na wyjazdach. Nie wygrali żadnego meczu. Wszystkie 3 zakończyły się remisem. W ogólne Valecnia nie wygrała od 5 meczy. Moim zdaniem kibice się niecierpliwią i czekają aż ich pupile w końcu zdobędą 3 punkty. Piłkarze o tym zapewne wiedzą i mają okazję aby poprawić humor swoim kibicom. Zagrają z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Muszą zdobyć komplet punktów. Moim zdaniem dzisiaj wygra Valencia i to zdecydowaną różnicą bramek. W tym sezonie Valencia zdobywała 4 gole w jednym meczu. Dzisiaj będzie ten drugi mecz. Stawiam 4:0 dla gospodarzy.
Wynik 4:0
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
CF Villarreal - Granada CF
Typ: Villareal
Kurs: 1,60
bet-at-home
O godzinie dziewiętnastej czterdzieści pięć na Camp El Madrigal zmierzy się Villareal i Granada. Obydwie ekipy niezachwycają w tym sezonie ale gospodarze ostatnio jak by złapali formę. W ostatnich trzech meczach zdobyli siedem punktów. Pokonali Sporting Gijon trzy do zera i Seville na wyjeździe dwa do jednego oraz zremisowali z FC Barcelona. Zatem coś drgnęło w ekipie Jose Moliny. Na swoim obiekcie przegrali tylko raz. Ich rywal z kolei gra bezkompromisowo na wyjeździe i ugrał zaledwie dziewięć punktów. Wogóle ekipa gości mało remisuje w dwudziestu jeden spotkaniach tylko cztery zakończyły się podziałem punktów. Jeśli któras drużyna ma ugrac komplet oczek to ja stawiam na gospodarzy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na Levante w meczu z Realem jest przesadzony. Wiadomo, że sensacji tu nie będzie, ale zawyżając kurs na ekipę gości, rosną także kursy na inne zdarzenia. Przecież jakby nie było Levante to ścisła czołówka. Dobra, zgodzę się z tym, że obecna pozycja w tabeli jest wynikiem niesamowitego startu na początku sezonu, ale kursy pokazują jakby to Królewscy grali z jakimś totalnym outsiderem. Levante już w tym sezonie pokonało Real Madryt, więc w jakimś tam stopniu się z nimi przetarli. Wtedy jednak była forma, a mecz rozgrywany był w Walencji więc na siłę uczepienie się tamtego meczu też jest bezsensowne. Levante nie jest zlepkiem wielkich nazwisk, ale czuć w tej ekipie taki &quot;tim spirit&quot;. Niektóre drużyny sprawiają wrażenie bezpłciowych, drużyn bez charakteru. Levante potrafi grać bez kompleksów i to bez różnicy z kim grają. Wiecie kiedy Real ostatni raz zachował czyste konto na Santiago Bernabeu ? - W październiku. Przecież oni nie grają co tydzień z Barceloną, tylko przyjeżdża taka Saragossa, która notabene jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze i spokojnie wciskają im bramkę. Cwanie, po szybkim rozegraniu stałego fragmentu, ale cel uświęca środki. Saragossa nie ma wielkich nazwisk, nie jest tą drużyną z poprzednich sezonów, ale też czuć ducha tej drużyny. Przy okazji tego właśnie meczu mówię sobie &quot;e Saragossa jest tak słaba, że Real ich pewnie rozbije jakąś katalońską manitą&quot;. - Nic z tych rzeczy. Wygrali 3:1, ale nie było to zwycięstwo na miarę Królewskich. Może nie być formy, mogą być osłabienia i różne inne problemy, ale jeśli przychodzi taki mecz z Barceloną czy właśnie z Realem, to wszystkie drużyny się spinają. Na Real wiele drużyn przyjmuje grę w otwarte karty. Co to za różnica czy przegrają jedną czy też pięcioma bramkami. Może uda się przy okazji coś strzelić samemu ? Siedząc w polu karnym i licząc na jedną kontrę ciężko jest coś wskórać. Wiadomo, że Real ma zabójcze kontry, ale ma także mankamenty. Wykazują słabość przy stałych fragmentach gry i kilka drużyn to skrupulatnie wykorzystuje. Czy Levante też może czaić się na jakiś stały fragment ? Trener Martinez leszczem nie jest. Potrafił zawojować PD to myślę, że i będzie starał się coś wymyślić na Real. Bez walki na pewno się nie poddadzą i gram BTS w tym meczu po świetnym kursie.
Real - Levante | BTS [2,20] Bet365 ✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom