>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

22 kolejka Primera Division 11-13.02.2012

Status
Zamknięty.
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Real Madryt - Levante 4:2
Typ: over 3,5 @ 1.74
Buk: Pinnacle

Nie ma wątpliwości, iż ,,Królewscy&#39;&#39; w drodze po mistrzowski tytuł wręcz demolują rywali, szczególnie na Santiago Bernabeu. Z 10 rozegranych spotkań na własnym obiekcie wygrali 9, aplikując przy tym 41 bramek a tracąc 13. Daje nam to niewiarygodną średnią 5,4 gola/mecz. Ponadto w ostatnich 5 spotkaniach, jakie Real rozgrywał na własnym stadionie padały min. 4 gole (co ciekawe, w każdym z tych spotkań goście strzelili min. 1 bramkę). W dzisiejszym spotkaniu rywal również mało wymagający - Levante, co daje nadzieję na kolejny grad goli z udziałem ,,Królewskich&quot;. Levante w pierwszych 5 spotkaniach wyjazdowych tego sezonu zgromadziło aż 11 punktów, jednak jak na razie na tym skończyła się ich zdobycz punktowa, gdy spotkania rozgrywali w roli gości. Ostatnio notują fatalną serię pięciu przegranych z rzędu na wyjazdach i każda zdobycz punktów w dzisiejszym spotkaniu zostanie uznana za olbrzymią sensację. W tych spotkaniach stracili łącznie 15 bramek. Statystyki przemawiają za trafnością typu, zobaczymy jak zostaną one zweryfikowane na boisku.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na poniedziałek zostaje nam ciekawy mecz w San Sebastian. Sociedad będzie podejmować zespół Sevilli. Mecz typersko może być ciekawy. W Sevilli doszło do nieuniknionej roszady na pozycji trenera. Obecny szkoleniowiec nie miał w ogóle pomysłu na zespół. Gracze Sevilli mają spore możliwości kadrowe, może nie tak spore jak w poprzednich sezonach, ale uważam, że nawet w takim składzie mogą być mocni, jeśli ich ktoś odpowiednio pokieruje. Nowym szkoleniowcem został Jose Miguel Gonzalez, legenda Realu Madryt. Po szkoleniowych przygodach w Madrycie tym razem Michel szuka szczęścia w Sewilli. Nici ma solidne i jestem ciekaw co z nich uszyje. Powinniśmy go pamiętać z solidnej pracy w Getafe, bo tym wyróżnił się szczególnie. Nie ukrywam, że liczę tu na efekt nowej miotły. Już w pierwszych dniach przeprowadził zamknięty trening, rozmawiał indywidualnie z piłkarzami. Brzmi to poważnie i wygląda na to, że nowy trener już w debiucie chce sięgnąć po 3 punkty. Moim zdaniem jest duża szansa na taki właśnie scenariusz. Zawsze uważałem, że Sevilla to solidny zespół, ale brak im odpowiedniego przewodnika. Co prawda Sociedad notuje ostatnio niezłe wyniki. Stawili opór Barcelonie na CN, rozbili Gijon (najgorsza defensywa ligi) i pokonali także Valencię na wyjeździe dość nieoczekiwanie. Trzeba jednak wspomnieć, że przegrali z Atletico Madryt i tu bym się chciał chwilę zatrzymać, bo będzie to kluczem całej analizy. Atletico wygrało w San Sebastian pewnie 4:0. Obaj trenerzy, mam na myśli szkoleniowca Atletico i Michela wyróżnia to, że od swoich zawodników wymagają solidnej gry defensywnej i walki na boisku. Atletico pomimo tego, że przyjęło praktycznie od pierwszego meczu taką strategię, nie dość, że nie stracili gola od 540 minut to jeszcze rozbili taki Sociedad 4:0. Wystarczy spojrzeć jak często faulowali gracze Atletico przed objęciem posady przez nowego trenera, a jak to wygląda teraz. Proszę też spojrzeć na poprzednie wyniki, a na wyniki po przyjściu nowego &quot;kołcza&quot;. Nie o Atletico tu teraz mowa, a o Sevilli, ale chcę pokazać, że jest tu wiele analogii i że solidna defensywa to klucz w jutrzejszym meczu. Michel podkreśla wielokrotnie, że on nie boi się kogoś wyrzucić jeśli nie będzie przykładał nogi w trakcie meczu. Żąda od swoich zawodników stuprocentowego zaangażowania w walce o każdą piłkę. Sevilla jutro powinna zainkasować 3 punkty. Wszystko teraz leży w nogach piłkarzy, by przełożyli to na papier.
Real Sociedad - Sevilla | Sevilla [2,50] Bet365 ⛔ 2:0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Real Sociedad vs. Sevilla
Obie ekipy grają dosyć słabo ,poniżej oczekiwań ,głównie zastrzeżenia mam do defensywy obu drużyn Sociedad w 5 spotkaniach straciło 13 bramek czyli wygląda to bardzo słabo ,dla odmiany strzelili 8 więc ofensywa jako tako sobie radzi ,głównym problemem jest defensywa ,i w tym meczu znów będzie ciężko bo na swojej drodze spotkają taki piłkarzy jak Negredo ,Reyes,Navas ,Del Moral,Rakitić i Trochowski są to szybcy zawodnicy ,z dobrym uderzeniem z dystansu + technika ,drybling .Inigo Martinez może mieć spore problemy ,często łapie kartki a tutaj będzie mu ciężko zatrzymać Reyesa ,Navasa .Najlepszym strzelcem jest Negredo 6 trafień.Chodzi mi o to że ofensywa Sevilli jest bardzo ruchliwa ,najgorsze jest jednak to że często brakuje skuteczności bo na papierze skład jest bardzo ciekawy i myślę że były trener nie wycisnął jeszcze z nich wszystkiego.Teraz pora na ofensywę u Basków ona też jest dosyć ciekawa sporo zdolnych graczy Agirretxe świetnie gra w powietrzu dobra technika , Griezmann kolejny młodziak który potrafi wiele z piłką i uzupełnieniem tego jest X.Prieto czyli też nie jest najgorzej ,Agirretxe wraca po kontuzji zagrał kilka minut z Barceloną ,jest jak na razie najlepszym strzelcem Basków 5 bramek ,jeszcze chciałbym o czymś napisać dziwi mnie to że trener baskijskiej ekipy nie stawia częściej na C.Vele ,który nie boi się pojedynków 1 vs 1 ,dobra technika ,tylko właśnie jego jedyny minus podpałki ale młody jeszcze jest .Czyli tak obie ekipy mają dosyć ciekawe ,zdolne ofensywy .Teraz obrona Sevilli w 5 meczach straciła 6 bramek czyli w sumie tak ponad 1 bramkę na mecz tragedii bardzo nie ma ale błędy się zdarzają często co znakomicie w ostatnim meczu wykorzystał Villarreal .Kolejne aspekt to gra Sociedad u siebie gdzie grają dosyć dobrze nie licząc wpadki z A.Madryt to strzelają też solidnie na swoim stadionie ,za to Sevilla na wyjazdach gra klapę nie potrafią wykorzystywać okazji patrz mecz z Malagą po czym nadziewają się na kontrę i gol.Ale to spotkanie jest całkiem inne nie stawiam tutaj nikogo w roli faworyta obie ekipy są w stanie wygrać .Ja patrząc na to jak się obie spisują ostatnio ,H2H między nimi + nowy trener jak wspominał Ramzesa drużyny gości ,który myślę że wyciągnie Sevillę z kryzysu .Widzę w tym meczu over ,wyżej nakreśliłem dlaczego .Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.Nie wiem czy zadziała tu efekt nowej miotły ,bo ciężko będzie to wszystko tak od razu ustawić ale wiem ,że ofensywnie wygląda to bardzo dobrze ,mam tylko nadzieje że nie braknie skuteczności.A kurs na to zdarzenie jest po prostu szalony i warto skorzystać bo że postrzelają to jestem pewny heh;)
Typ:
Over 2,2.5 2.025 Bet365 (połowa zwrot ,połowa przegrana)
Sevilla gol przed 59:00min 1.83 Bet365⛔
2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom