>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka Premier League (01.01 - 03.01.2018)

Status
Zamknięty.
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
TYP GŁÓWNY (do ako): BTTS-YES ✅
KURS: 1,60
TYP HARD - Remis ✅
KURS: 3,03 (kurs rzeczywisty)
BUKMACHER: forBet
Nie jest to pierwsza analiza tego meczu w tym temacie dlatego pominę kwestie statystyk i składów, które zostały już podane wyżej przez kolegów.
Na ich podstawie oraz na bazie 2 ostatnich spotkań Arsenalu, które oglądałem upatruje w tym meczu bramek po obu stronach. Zaś za najbardziej prawdopodobny rezultat spotkania oceniam remis.
Jak wspomniałem wcześniej, oglądałem 2 ostatnie spotkania Arsenalu i ich sposób gry zdecydowanie do mnie nie przemawia, szczególnie defensywa. Co prawda były to spotkania wyjazdowe, gdzie Kanonierzy radzą sobie gorzej niż u siebie.
W obu jednak kanonierzy pozwalali przeciwnikom na zbyt wiele. Zarówno Crystal Palace jak i WBA mieli klarowne sytuacje bramkowe i tylko dzięki nieskuteczności zawodników Arsenal uniknął większych kłopotów.
Nie jestem specjalistą, ale powiedziałbym, że Arsenalowi brakuje płynności w przejściu z obrony do okazji bramkowej. To wszystko trwa zbyt długo, jest chaotyczne i kończy się bezpłodnym podawaniem piłki na granicy pola karnego, kiedy defensywa przeciwników już się przegrupowała i panuje tam straszny ścisk.
Jeżeli defensywa gospodarzy nie zaprezentuje się lepiej niż dotychczas to o sytuacje bramkowe Chelsea nie będzie trudno, i o klasę lepsi zawodnicy ofensywni Chelsea (niż np w zespole orłów) na pewno coś wykorzystają.
Powyższe brzmi zapewne jakbym w roli zdecydowanego faworyta, (podobnie jak bukmacherzy) stawiał Chelsea. Zapewniam, że nie (stawiam przecież na remis). Niebiescy też mają swoje za uszami ???? . Szczególnie w meczach wyjazdowych. Tutaj zatem z niegościnnym gospodarzem nie zachowają czystego konta.
Podsumowując.. obu zespołom potrzebne są punkty; wierze, że przystąpią do tego spotkania maksymalnie skoncentrowani, z celem zgarnięcia pełnej puli. Gdyby spotkanie rozgrywane było na neutralnym terenie lub na stadionie Chelsea górą byliby niebiescy. W tych okolicznościach jednak gra na własnym stadionie pozwoli gospodarzom uratować punkcik.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Co myslicie o daniu under 2.5 Arsenal vs Chelsea ?
Też się ku temu skłaniam. Patrząc na tabele remis dla Chelsea nie będzie złym wynikiem, zaś Arsenal musi gonić czołówkę ale z kim w składzie ? Obiektywnie patrząc może być nudny mecz. Arsenal osłabiony, obrona wygląda na papierze bardzo słabo, będą musieli wspierać pomocnicy, z przodu Lacazette, który się nie sprawdził, jest słabiutki i zagubiony. Alexis gra na dobrym poziomie ale spuścił z tonu porównując do poprzedniego sezonu. Najlepiej wygląda w tym sezonie Ramsey którego dziś nie zobaczymy. Chelsea gra spokojny, usypiający futboll, liczą na formę Hazarda, jak ten się wstrzeli jest na co popatrzeć jak nie ma dnia to nie ma kreatywności w tej drużynie, jest fizyczność i charakter. Widzę skupienie się na utrzymaniu zera z tyłu przez Arsenal i brak pomysłu na grę z przodu Chelsea, w obu ekipach klasowy bramkarz, wielkie nazwiska na szpicy które chcą ale nie mogą. Morata więcej lezy i gestykuluje jak oddaje strzałów w meczu. Lacazette próbuje ale póki co jest cieniem samego siebie. Naturalnie może być różnie, to w końcu sport ale mimo derbów Londynu ja spodziewam się walki po środku boiska i niewielu ciekawych, kreatywnych akcji.
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
z przodu Lacazette, który się nie sprawdził, jest słabiutki i zagubiony.Lacazette próbuje ale póki co jest cieniem samego siebie.
Ale się uśmiałem. Lacazette który się nie sprawdził? O czym ty piszesz człowieku, Lacazette co mecz zbiera dobre oceny za mecz, ma 8 bramek i 3 asysty, póki co dla mnie francuz robi największą robotę w ofensywie, dobrze się ustawia i dobrze rozgrywa. Mam nadzieję, że będzie więcej samolubny w wykończeniach, to się rozstrzela. Ale co ty możesz wiedzieć o tym, obejrzałeś pewnie 1 mecz albo jakiś urywek z meczu Arsenalu i masz się za znawcę.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Piszę obiektywnie nie będą kibicem żadnej z drużyn, a fanatykiem PL. Lacazette gra słabo, widziałem spokojnie ponad 6-7 meczu Arsenalu w tym sezonie, często Francuz siedział na ławce. O czym to świadczy ? Wenger mimo, że nie należy do moich ulubionych trenerów bo niewiele osiągnął przez tak duży okres to jednak widzi lepiej na kogo warto stawiać. Lacazette to taki Morata, walczak, chce ale nie może. Nie jego liga, nie jego świat. A cóż to za bramki kolego ? ???? niczym Morata gdzie dostawia głowę na pustą bramkę. Lacazetta ostatnia asysta do Alexisa niewiele wniosła, nie kreuje akcji, nie wypuszcza kolegów w uliczkę czy nie strzela bramek gdzie wstaje i mówię cóż on zrobił. Rozumiem Twoje podirytowanie ale idąc Twoim tokiem rozumowania Lukaku ma jeszcze lespsze statystyki i powinien być ogłoszony trafionym transferem. Póki co jego gra jest żenująca.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Piszę obiektywnie nie będą kibicem żadnej z drużyn, a fanatykiem PL. Lacazette gra słabo, widziałem spokojnie ponad 6-7 meczu Arsenalu w tym sezonie, często Francuz siedział na ławce. O czym to świadczy ? Wenger mimo, że nie należy do moich ulubionych trenerów bo niewiele osiągnął przez tak duży okres to jednak widzi lepiej na kogo warto stawiać. Lacazette to taki Morata, walczak, chce ale nie może. Nie jego liga, nie jego świat. A cóż to za bramki kolego ? ???? niczym Morata gdzie dostawia głowę na pustą bramkę. Lacazetta ostatnia asysta do Alexisa niewiele wniosła, nie kreuje akcji, nie wypuszcza kolegów w uliczkę czy nie strzela bramek gdzie wstaje i mówię cóż on zrobił. Rozumiem Twoje podirytowanie ale idąc Twoim tokiem rozumowania Lukaku ma jeszcze lespsze statystyki i powinien być ogłoszony trafionym transferem. Póki co jego gra jest żenująca.
To idz zagraj w Premier to zobaczymy twoje staty..
Lacazette jak gra to robi swoje.. Moze to nie jest Sane z City czy Debruyne ale robi w Arsenalu niezla robote.. Czasem asystuje, czasem strzeli gola , nie oczekujmy fajerwerkow po nim ale mimo to na pewno nie jest zagubiony, po prostu ma inne zadania w meczu a ze nie strzela co mecz to nie jego wina, ja sie nie zdziwie jak dzis Chelsea przegra i Lacazette cos utrafi jakas asyste albo gol i potwierdzi rowna gre ostatnio.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dawno mnie nie było, bo miałem bardzo mało czasu. Premier League starałem się śledzić jednak nie obejrzałem żadnego spotkania od bardzo długiego czasu. Dziś postaram się to nadrobić i obejrzeć sobie derby Londynu. Jeżeli chodzi o typowanie granie 1x2 to bardzo ciężko co kolwiek zagrać. Chelsea przed sezonem była mistrzem Anglii, a mimo tego to Arsenal zdobył &quot;Tarcze Wspólnoty&quot;. Aktualnie to niby mistrzowie Anglii są w troszeczkę lepszej formie jednak czeka ich mecz wyjazdowy, więc wcale nie są faworytem. Odpuszczam, więc granie 1x2, a także over/under. Conte znów wychodzi 9 zawodnikami, którzy nominalnie lepiej bronią niż atakują, a gospodarze to dla mnie wielka niewiadoma. Derby Londynu zazwyczaj przynoszą sporo kartek, więc i dzisiaj spróbuję czegoś poszukać. Wybieram kartkę dla Xhaki po 2.5 oraz Bellerina po kursie 4. Oba bety w unibecie. Krótki komentarz. Xhaka to brutal, który często się podpala i wchodzi bez większego myślenia za co zazwyczaj otrzymuję głupie kartki. Do tego przy takim ustawieniu oraz prawdapodobnym prowadzeniu gry przez Arsenal będzie on zabezpieczał swoją drużynę przy kontrze gości z niebieskiej części Londynu. Moim zdaniem najpewniejszy zawodnik do kartki dzisiaj. Do tego Bellerin, który lubi lapać kartki w meczu z Chelsea. 2 ostatnie mecze to właśnie żółte karteczki. Bellerin lubi wychodzić do przodu, a podejrzewam, że często będzie musiał gonić Hazarda, więc może jakiś faul taktyczny złapie i sędzia będzie musiał go wpisać do swojego notesiku.
Xhaka kartka - TAK - 2.5/unibet
Bellerin kartka - TAK - 4/unibet
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Też się ku temu skłaniam. Patrząc na tabele remis dla Chelsea nie będzie złym wynikiem, zaś Arsenal musi gonić czołówkę ale z kim w składzie ? Obiektywnie patrząc może być nudny mecz. Arsenal osłabiony, obrona wygląda na papierze bardzo słabo, będą musieli wspierać pomocnicy, z przodu Lacazette, który się nie sprawdził, jest słabiutki i zagubiony. Alexis gra na dobrym poziomie ale spuścił z tonu porównując do poprzedniego sezonu. Najlepiej wygląda w tym sezonie Ramsey którego dziś nie zobaczymy. Chelsea gra spokojny, usypiający futboll, liczą na formę Hazarda, jak ten się wstrzeli jest na co popatrzeć jak nie ma dnia to nie ma kreatywności w tej drużynie, jest fizyczność i charakter. Widzę skupienie się na utrzymaniu zera z tyłu przez Arsenal i brak pomysłu na grę z przodu Chelsea, w obu ekipach klasowy bramkarz, wielkie nazwiska na szpicy które chcą ale nie mogą. Morata więcej lezy i gestykuluje jak oddaje strzałów w meczu. Lacazette próbuje ale póki co jest cieniem samego siebie. Naturalnie może być różnie, to w końcu sport ale mimo derbów Londynu ja spodziewam się walki po środku boiska i niewielu ciekawych, kreatywnych akcji.
Zarówno Morata jak i Lacazette są nowi w tej lidze, więc adaptacja może im zająć troszkę dłużej, bo jednak liga francuska, hiszpańska czy włoska to trochę inne style gry. Jak na pierwszy sezon wydaje mi się, że &quot;jednak mogą&quot;. Założę się, że jak w pierwszych kilku kolejkach Morata ładował bramki jedna za drugą to byłeś pierwszy do chwalenia go ;) Mocy w ofensywnie szczególnie Kanonierzy nie mają takiej jak chociażby wspomniane City, gdzie praktycznie trzech czy czterech graczy może na koniec sezonu mieć dwucyfrowe zdobycze zarówno goli jak i asyst. Nie zmienia to jednak faktu że Alexis czy Ozil nie mogą zrobić szumu z przodu, nie mówiąc już nawet o Hazardzie w Chelsea. Jak dla mnie mecz totalnie nie underowy.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Ciężko się wypowiada na forum obiektywnie kiedy zaraz wchodzą wirtualni fani drużyny i tworzy się napinka. Ktoś słaby to idź pograj za niego, piękny argument.
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal vs Chelsea
Typ: Chelsea over 4.5 rożnego
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Bez analizy bo z telefonu i brak czasu. Powodzenia ????
✅
Na dobre bety szkoda czasu na analizy ;) pierwsza połowa i typ na plus ???? kto się obłowił ? ^^
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć wszystkim
Ja krótko bo za chwilkę mecz
Chelsea WIN @2.53⛔ co za mecz przez duże M. Ogólnie to z nieba to piekła xD
Arsenal od kilku dobrych sezonów do mnie nie przemawia, zawsze odkąd pamiętam drużyna która mogłaby osiągnąć naprawdę dużo - tego po prostu nie robi a wynika to tylko i wyłącznie z winy trenera...ciag dalszy nastąpi bo 20.40 ...lecim !!
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal vs Chelsea
Typ: Chelsea over 4.5 rożnego
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Bez analizy bo z telefonu i brak czasu. Powodzenia ????
✅
Na dobre bety szkoda czasu na analizy ;) pierwsza połowa i typ na plus ???? kto się obłowił ? ^^
E: prosze o usuniecie posta zeby nie zaśmiecać. Pomyliłem na telefonie opcje odpowiedz z edycja...
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Tottenham- West Ham
+4,5 ŻK-1,85⛔⛔
1/+2,5- 1,65⛔⛔ Forbet (Dzisiejsze derby niestety zupełnie nieudane w typowaniu)

Ledwo jedne derby Londynu za Nami, a tu na horyzoncie kolejne. Po niezwykle emocjonującym i zgodnie z moimi przewidywaniami obfitującym w bramki pojedynku na The Emirates, czas przenieść się na Wembley. O 21 czasu angielskiego zmierzą się ze sobą drużyny Tottenhamu oraz West Hamu. Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch zespołów miał miejsce w 1/8 Carabao Cap. Tam niespodziewanie górą były Młoty, które pokonały podopiecznych Mauricio Pochettino w stosunku 3-2. Przed Nami pojedynek ligowy, w którym to zdecydowanym faworytem wydają się popularne Koguty. Gracze Tottenhamu po lekkim zastoju formy pod koniec listopada oraz z początkiem grudnia, wydają się wrócić na właściwe tory. Z ostatnich sześciu spotkań udało im się zwyciężyć w pięciu. Musieli uznać jedynie wyższość znakomitych The Citizens. Podopieczni Davida Moyesa to stosunkowo trudny rywal w pojedynkach derbowych. Wyższość graczy West Hamu w walce o prymat w Londynie musiała uznać chociażby Chelsea, a podopieczni Arsena Wengera po ciężkim meczu dopisali do swojego konta zaledwie jedno oczko. Uważam jednak, że mając na uwadze skład jaki wystawił na pojedynek ze Swansea argentyński szkoleniowiec oraz niesamowitą formę głównej armaty Spurs Harrego Kane, wygrana w dzisiejszym pojedynku jest dla Tottenhamu priorytetem. Zaproponuje również typ na żółte kartki. Oprócz wspomnianego wyżej pojedynku pucharowego, w większości bezpośrednich starć zaproponowana linia została pokrywana. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie również tym razem.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Koguty są nieustannej walce o TOP4, rywalizacja jest zacięta i nie podlega dyskusji, że jeżeli chcą się tam znaleźć na koniec sezonu to muszą punktować, przede wszystkim u siebie. Po drugiej stronie West Ham, który ucieka przed strefą spadkową i muszą szukać punktów w każdym kolejnym meczu żeby zapewnić sobie spokojną sytuację na przestrzeni tych ostatnich miesięcy.
Jak pokazuje nam historia ostatnich pojedynków między tymi drużynami to możemy dzisiaj spodziewać się kilku bramek, WHU na ostatnich pięć spotkań z Tottenhamem na wyjeździe a czterokrotnie strzelali przynajmniej dwie bramki! A ogólnie padło w nich aż dwadzieścia dwa gole - w pięciu meczach! Trzeba przyznać, że wynik niesamowity. O sile ofensywnej gospodarzy nie trzeba pisać, śmiało mogą celować dzisiaj w zdobycie trzech punktów, jednak jestem zdania, że goście także będą mieli coś do powiedzenia w tym meczu i uważam, że są wstanie oddać przynajmniej trzy strzały w światło bramki.. Dla przykładu Brighton w ostatnim spotkaniu z Tottenhamem na Wembley miał zaledwie 25% posiadania piłki, a zdołali oddać cztery strzały w światło bramki Hugo Llorisa.
Tottenham - West Ham : goście over 2.5 strzałów w światło bramki @1.85 unibet ⛔⛔ [zabrakło jednego strzału w światło bramki, ten Cziczarito to tragedia..]
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Ham
Typ: powyżej 22.0 fauli (22 = zwrot)
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz derbowy pomiędzy Tottenhamem a West Hamem, o tym meczu powiedziane zostało już wiele, padło już też dużo typów, jednak moją uwagę przykuł zakład na ilość fauli, obie drużyny desperacko potrzebują punktów, choć cele mają zgoła inne, Koguty muszą gonić czołowkę ligi,jeśli marzą o Top 4 i awansie do przyszłorocznej Ligi Mistrzów, natomiast Młoty po ostatnim zwycięstwie nad W.B.A. wydostały się ze strefy spadkowej i walczą o utrzymanie w Premier League., więc możemy być pewni, że tutaj nikt nogi nie odstawi, tym bardziej, że jest to mecz derbowy. Przeglądając ostatnie spotkania pod kontem fauli sytuacja wygląda następująco, ostatnie 5 meczy ligowe Tottenhamu 21, 23, 20, 33 i 15, natomiast 5 ostatnich ligowych potyczek West Hamu to 24, 26, 21, 25 i 18, patrząc tylko na bezpośrednie mecze obu drużyn to ostatnie 5 meczy to 30, 17, 29, 21 i 21. Co ciekawe w większości fauli było więcej w meczach, gdzie gospodarzem była drużyna Kogutów, czyli tak jak ma to miejsce dzisiaj. Uważam, że jedyny mankament to specyfika ligi angielskiej i to, że tam sędziowie pozwalają grać na prawdę ostro i wiele przewinień jest po prostu pomijanych, jednak tak jak wspomniałem są to derby + obie drużyny potrzebują punktów jak ryba wody, więc liczę na mocne i zacięte widowisko. Powodzenia.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No ale bramki oglądaliśmy dziś fantastyczne, dawno takich bomb nie widzialem . Son rotacyjna bomba: najpierw uciekała w lewo i powolutku skręcała w prawo (odchodziła od bramkarza, dlatego sie spoźnił) no a Obiang to juz wgle gol nie z tej ziemi..
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Kane niewidoczny zupełnie, jakby na złość dla tych co go na C ustawili w Fantasy na tą podwójną kolejkę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom