>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22 kolejka Orange Ekstraklasy [20-22.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wielkanocna kolejka obfituje w kilka ciekawych spotkań. Wszystkich kibiców polskiej piłki zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz na temat tej kolejki
Oto pary 22 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:


 
aker 8

aker

Użytkownik
wg mnie pewnakami na tą kolejkę są: groclin, wisła i korona. Drużyny te grają z przeciętnymi zespołami które nie radzą sobie na wyjazdach, zaś one są u siebie mocne. Pewność typów na groclin i wisłe 9/10 na koronę 8/10.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Już jutro dwa mecze. Pojedynek ostatniej i przedostatniej drużyny ligi w Sosnowcu obie drużyny grają o &quot;6 punktów&quot; Kto wygra ? Zobaczymy. Fatalnie spisujący się Bełchatów zagra z Lechem Poznań który gra bardzo przeciętnie. Jeszcze znajdę chwilkę czasu by napisac jakąś analizę dotyczącą tych meczów ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 0:3
Typ: 2 (remis nie ma zakładu) ✅
Kurs: 2,00
Buk: sportingbet
Analiza:

Jutro czekają nas dwa spotkania Orange Ekstraklasy. Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź i GKS Bełchatów – Lech Poznań. Nic twórczego nie wymyślę jak stwierdzę, że o wiele ciekawiej zapowiada się ten drugi mecz. Lech Poznań obecnie zajmuje 4 pozycje w tabeli i traci 5 punktów do średnio spisującej się w tej części sezonu Legii. Mimo wszystko kibice Kolejorza nie mogą być zadowoleni, ponieważ ich zespół nie był w stanie wykorzystać potknięć Legionistów. W ostatnim meczu po ładnym meczu ulegli liderowi Wiśle Kraków. Po tym meczu kibice Lecha uwierzyli, że ich drużyna może grac na wysokim poziomie, zresztą na pewno teraz morale piłkarzy jest wyższe. Natomiast nie można tego samego powiedzieć o piłkarzach PGE GKS Bełchatów. W rundzie wiosennej kompletnie im nie idzie, przegrywają mecz za meczem. W tej chwili zajmują 8 miejsce w tabeli, ale jeśli szybko nie poprawią swoich wyników to długo tego miejsca nie zagrzeją, ponieważ 9 Jagiellonia także ma 27 punktów a 10 Odra jak i 11 Ruch 25 punktów. W ostatnim spotkaniu podopieczni Oresta Lenczyka ulegli na wyjeździe Odrze 1:0 a mecz wcześniej Wiśle 2:0. Teraz zagrają u siebie, ale rywal z jakim przychodzi im się zmierzyć na pewno do łatwych nie należy. Lech może nie błyszczał do tej pory, jednak myślę, że od ostatniego meczu ich gra będzie wyglądać lepiej. Dodatkowo prawdopodobny jutro wydaje się być wynik underowy, Lechici po zmianie stylu gry tracą bardzo mało goli, a GKS w tej chwili nie zdobywa ich w ogóle. Na jutrzejszy mecz polecam typ na Lech Poznań, ich zwycięstwo wydaję się być dość pewne, w dodatku po ładnym kursie, dla mniej odważnych polecam typ remis nie ma zakładu, oczywiście także na Lech. W tym przypadku kurs jest tylko nieznacznie niższy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Dziś Wielki Czwartek, ale chyba wielkiego meczu nie możemy się spodziewac w Sosnowcu gdzie ostatnia drużyna w tabeli Zagłębie podejmuje przedostatni zespół ligi Łódzki KS. W tym meczu nie ma faworyta jak dla mnie, każdy wynik może paśc. W ŁKS-ie zmienił się trener, troszkę namieszał ( m.in odsunął 4 piłkarzy ze składu oraz kazał wrócic 3 piłkarzom z wypożyczenia do Stali Głowno ). Zagłębie wygrało u siebie z Legią 2:1 ale to było przypadkowa wygrana, teraz przegrali z bardzo słabą Jagą, ŁKS w ostatniej kolejce przegrał z Groclinem i tutaj nie ma się czemu dziwic. Obie drużyny zdają sobie sprawę o co grają, nie mogą szalec w ofensywie ponieważ najmniejszy błąd może doprowadzic do porażki a która drużyna ten mecz przegra śmiem twierdzic że spadnie z ligi. ŁKS gra bardzo dobrze w obronie kierowanej przez doświadczonych Kłosa i Adamskiego jednak dużo gorzej jest w ataku bo tam gra sam Arifovic który w dodatku jest zupełnie bez formy. Reasumując kibice w Sosnowcu nie zobaczą wielu goli
Under 2,5 @ 1,55 @ 7/10 ⛔
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Zagłebie Sosnowiec - ŁKS Łódź lub remis✅✅
kurs: 1.52

W czwartkowy wieczór, na Stadionie Ludowym, odbędzie się mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli Orange Ekstraklasy. Patrząc na sytuacje obu druzyn nie wygląda to pieknie. ŁKS ma trzecią defensywe w lidze, niemal wszystkie porażki, za wyjątkiem spotkania w Grodzisku Wielkopolskim, łodzianie ponieśli zaledwie jedną bramką, przed 22 kolejką ma jedynie straconych 19 bramek, mało tego trener Jabłoński został zwolniony z funkcji trenera i tymczasowym menadzerem jest Marek Chojnacki. Oglądając mecze Łksu jest tylko jeden wniosek świetnie sobie radza w obronie, lecz nikt tam nie ma pojęcia o strzelaniu bramek, z 1 metra nie potrafią strzelić gola. ŁKS na ostatnie 10 meczy ligowych strzelił 3 bramki. W siódmej kolejce rundy jesiennej, na stadionie przy Alei Unii Lubelskiej w Łodzi, sosnowiczanie ponieśli dotkliwą porażkę 0:3 .Ostatnie zwycięstwo sosnowiczan nad ŁKS-em miało miejsce 9 kwietnia 2005 roku, kiedy to na Stadionie Ludowym padł wynik 4:3. Od tego czasu piłkarze Zagłębia nie zdołali nawet strzelić łodzianom bramki. W sosnowieckim zespole nie zagra Vladimr Bednar, pauzujący za żółte kartki. Ale tak wogóle bardziej bym się przechylał nad wygraną ŁKS jesli ktoś ma watpliwości co w tym emczu zagrać poniewaz Chojnaki zna się nad tym zespołem i wie co jest dla niego dobre oglądałem z nim wywiad i z jego słów wywnioskowałem że pozmienia skład na ten mecz tak jak to on widzi a nie były treenr Jabłoński i za wszelką cene będą od pierwszy minut narzucić swój styl gry gospodarzom a ostateczności wygrać ! TYLKO LODZKI KLUB SPORTOWY
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Trener Chojnacki to dla mnie osobiście lekko mówiąc przeciętny trener, praktycznie zero taktyki. Nie osiągnął żadnego sukcesu jako trener. Nie potrafi wykrzesac z zawodników wszystkiego. Ale tym niech się martwią polsko-litewscy działacze klubu z Al. Unii
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Możemy dostrzec spore różnice pomiędzy Lechem Poznań z tego a z poprzedniego sezonu, ba... możemy te różnice dostrzec porównując rundę jesienną z wiosenną. Widać więc, że ta drużyna nadal jest budowana przez trenera Smudę. Jedną z jej ostatnich oznak jest defensywny styl gry na wyjazdach, który ma służyć temu aby Kolejorz wkońcu zaczął coś z tych nieszczęsnych dla siebie wyjazdów przywozić do Poznania (punkty). Lech zwłaszcza w pierwszych 45 minutach gra zachowawczo i przede wszystkim broni dostępu do własnej bramki. W dniu dzisiejszym wiele wskazywałoby na to, że zadanie będzie bardzo trudne, bo wkońcu rywalem są aktualni wicemistrzowie Polski. Jednakże warto pamiętać o fakcie iż Bełchatowianie wiosną bramki jeszcze nie strzelili i według mnie poczekają jeszcze przynajmniej 45 minut. Co w związku z tym? Moim zdaniem wynik bezbramkowy do przerwy :wink:
mój typ: X do przerwy - 2,00 Bwin ⛔
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
GKS Bełchatów - Lech Poznań ✅✅✅
Piłkarze z Bełchatowa grają w rundzie wiosennej bardzo słabo, nie zdobyli żadnych pkt. w czterech meczach ale także nie strzelili ani jednej bramki ! To jest wstyd dla drużyny która w zeszłym sezonie walczyła o mistrza kraju ! Ale piłkarzy Lecha ani trochę to nie obchodzi , bo już teraz zapowiadają że jadą do Bełchatowa po 3 pkt. Bramkarz Kolejorza mówił &quot; Wiemy na co stać Bełchatów, ale znamy także swoją wartość&quot;. Lech walczy o trzecie miejsce w tabeli ligowej z Warszawską Legią i wiedzą że takie mecze jak ten muszą wygrywać, żeby nie tracić dystansu a nawet go nadrabiać. U gości w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią Henriquez ani Murawski co jest na pewno dużym osłabieniem, ale do składu po kontuzji powraca Quinteros ???? Lech w ostatnim spotkaniu z Wisłą zagrał dobre spotkanie i gdyby Kikut wykorzystał sytuacje na pustą bramkę co miał bodajże w 30 min. spotkania to mecz mógłby się całkiem inaczej potoczyć a tak Wisła zrobiła kontrę i to Oni objeli prowadzenie. Kolejorz grał dobrze ale na Wisłę to nie wystarczyło i przegrali 2:1 na własnym stadionie, jadąc teraz do Bełchatowa będą chcieli na pewno udowodnić kibicom że potrafią wygrać z dobrą drużyną. GKS przegrał ostatnie spotkanie z Odrą Wodzisław gdzie zagrali kaszane ... Grali koszmarnie , ofensywy to Oni w ogóle nie mają o czym świadczą strzelane bramki, a raczej ich brak. Trener Leńczyk zmienił już w połowie tego spotkania najlepszego gracza Bełchatowa - Łukasza Gargułę gdzie moim zdaniem On jest myślami w Wiśle, chociaż się tego wypiera to ja uważam inaczej. Trener GKS-su mówił strasznie zdenerwowany że jak to jest że w meczu reprezentacji który odbywał się kilka dni wcześniej Łukasz rozgrywa znakomite spotkanie a w lidze gra tak słabo ? Na te pytanie na pewno nie znajdziemy odpowiedzi :jezora54: Mój typ na to spotkanie to Lech a nawet z handicapem :smile:

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź ⛔⛔⛔
Jest to tak zwana walka o 6 pkt. Obie drużyny zajmują odpowiednio ostatnią i przedostatnią pozycje w tabeli. ŁKS ma przewagę 1 pkt. nad Sosnowiczanami i będą robić wszystko aby utrzymać tą przewagę, z drugiej jednak strony Zagłębie będzie robić wszystko aby zdobyć 3 pkt. i w końcu wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli. Ten mecz może się potoczyć całkiem nieprzewidywalnie, bo nie wiemy jak swoich graczy ustawi nowy trener Łodzian, może kazać Im grać ofensywnie aby strzelać bramki i gonić Polonie Bytom albo nastawi się na grę defensywną żeby na wyjeździe nie tracić pkt. a u siebie zdobywać. Tego nie wiemy, jednak jestem w 100 % przekonany że Sosnowiec zagra bardzo ofensywnie ale nie wiem jak będzie się bronić zespół z Łodzi. Under / Over nie mam pojęcia co może być ale uważam że będzie tutaj remis :spokodfhgfh:

Podsumowując :
GKS Bełchatów - Lech Poznań Typ : 2 ✅✅✅ Mówiłem że tutaj będzie handicap ????
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź Typ : X ⛔⛔⛔

EDIT:
Dodam taką ciekawostkę od siebie że chciałem zagrać w Orange bwin takie coś :
GKS Bełchatów - Lech Poznań Poł. / koniec Typ : 1/2 Po kursie 29.00 Ale doszedłem do wniosku że słaba postawa ofensywy Bełchatowa i znakomita postawa w ostatnich meczach Bramkarza Lecha - Kotorowskiego odgoniła mniej od tej propozycji zobaczymy dziś czy słusznie :p
pozdROWienia ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ale doszedłem do wniosku że słaba postawa ofensywy Bełchatowa i znakomita postawa w ostatnich meczach Bramkarza Lecha - Kotorowskiego
szczególnie przy pierwszej bramce dla Wisły ???? . Generalnie jest to słaby bramkarz, do tego dochodzi tragiczna obrona. Zatem nie wiem gdzie Wy tutaj doszukujecie się szans na wygranie Lecha. Sam Murawski Kolejorza nie zbawi. Reiss jest bez formy, Zając bez formy. W meczu z Wisła z perspektywy trybun była widoczna wielka dziura pomiędzy pomocą a obroną. Wg. mnie dzisiaj 1x, a wcale się nie ździwie jak Bełchatów wygra to spotkanie. Lech jest za bardzo przereklamowany i tyle.

W meczu Sosnowiec - ŁKS 1x jest w miarę pewne, chociaż mam jakieś dziwne przeczucie, że pojedynek zakończy się wynikiem 0-0
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
szczególnie przy pierwszej bramce dla Wisły ???? . Generalnie jest to słaby bramkarz, do tego dochodzi tragiczna obrona. Zatem nie wiem gdzie Wy tutaj doszukujecie się szans na wygranie Lecha. Sam Murawski Kolejorza nie zbawi. Reiss jest bez formy, Zając bez formy. W meczu z Wisła z perspektywy trybun była widoczna wielka dziura pomiędzy pomocą a obroną. Wg. mnie dzisiaj 1x, a wcale się nie ździwie jak Bełchatów wygra to spotkanie. Lech jest za bardzo przereklamowany i tyle.

W meczu Sosnowiec - ŁKS 1x jest w miarę pewne, chociaż mam jakieś dziwne przeczucie, że pojedynek zakończy się wynikiem 0-0
Hehe, no może przy pierwszej bramce dla Wisły trochę zawalił ale generalnie jest to bardzo dobry bramkarz który wygrał rywalizacje z E. Dolhą. I nie wiem o czym Ty mówisz że to jest słaby bramkarz ... chyba oglądasz innego :] A co do Lecha to już w ogóle nie wiem o czym mówisz, jeżeli uważasz że tam jest dziura między formacjami to chyba nie znasz się na piłce ... Może w meczu z Wisłą tak było ( nie wiem , nie oglądałem ) ale dzisiaj była to znakomicie zgrana drużyna. Zając bez formy ? Śmieszne ... jeden z lepszych zawodników dzisiaj na boisku , biega , walczy , dogrywa po prostu świetny zawodnik. Może i Reiss jest w słabszej formie ale Lech udowodnił że i bez Niego i bez Murawskiego potrafią być mocni nawet na wyjazdach ! :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
^^^^^^

buhahaha takich komentów nie wypada pisać po meczu tymbardziej nieelegancko jest odnosic sie do przedmeczowej dyskusji
Co do Dolhy to żadnej rywalizacji nie było od meczu na Reymonta gość sie jeszcze nie poskładał historie dolchy zna prawie kazdy w temacie
Jak do tej pory to co napisał nazimek prezentował Lech który defakto wygrał z druzyną która w tym roku nie zdobyła nawet punktu ba nawet bramki, lepiej im szło na wyjazdach bo u siebie na dwa rozegrane mecze stracili 7 bramek więc ja tu nie widze wielkiego wyczynu w wykonaniu Lecha (wyszedł im mecz i tyle) zobaczymy jak będzie w kolejnych i wtedy postawimy diagnoze na temat ich formy
 
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
witam, to mój pierwszy post na tym forum ;)
pewniakami w tej kolejce wydają się być: Dyskobolia, Wisła i Legia. Do tych trzech drużyn można dodać Górnik Zabrze który gra derbowe spotkanie z Polonią Bytom, z całym szacunkiem dla Polonii ale nie są w stanie wygrać tego spotkania. Niespodzianki możemy sie spodziewać w Kielcach gdzie słaba do tej pory Korona gra z Jagą i tu moim zdaniem będzie remis. Również ciekawie zapowiada sie mecz w Lubinie, Ruch na fali, Zagłębie też gra już dobrze (choć do mistrzowskiego sezonu im daleko), ale Ruch może pokusić się o 3 punkty. Jako kibic Górnika Zabrze typuje zwycięstwo Lubinian ;)
pozdro!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie bylbym taki pewny o ta Legie. Mimo ze zagrali dobry mecz z Zaglebiem to na Widzewie bedzie panowala swietna atmosfera i Warszawiacy moga pokazac w tym meczu swoje slabosci z pierwszych kolejek rundy rewanzowej tj brak skutecznosci. Widzew napewno zagra na maxa w tym meczu i stac ich napewno na niespodzianke o ile nie wywalczenie 3pkt. Chociaz z drugiej strony legia musi walczyc zazarcie o wicemistrza i pkt musi zdobywac niby wszedzie ale czy ma na tyle umiejetnosci... Urban ma ciekawych pilkarzy z Rogerem i Chinyama na czele ale zdaje sie ze nie ma druzyny.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew w tym roku 2008 gra dobrze. Wygrał z Odrą, przegrał z Wisłą Kraków oraz zremisował z Lechem i Ruchem to są niezłe wyniki. Widzew gra ciekawie dużo lepiej niż w pierwszej rundzie. Legia tak jak napisał kolega wyżej ma niezłych piłkarzy ( którzy zarabiają ogromne pieniądze ) a zespołu nie ma, nie ma kolektywu a bez tego trudno o dobre wyniki. Legia miała gonic Wisłę i zdobyc tytuł a tymczasem ciężko będzie zając drugie miejsce w tabeli. c.d.n
 
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
Legia zagrała świetne spotkanie w Pucharze Ekstraklasy, Burkhardt jest w życiowej formie ;) Myśle że zwycięstwo Legii nad Widzewem podsyci walkę o utrzymanie na dole tabeli. Porażka Legii znowu podsyci walkę o Intertoto.
Najlepszy w tym wypadku będzie remis :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co Ty porównujesz jakieś Puchary Ekstraklasy do ligi dla mnie to nie tym śmiesznym pucharem nie ma co się sugerwac. Piszesz że Burkhardt jest w życiowej formie, a ja wyczytałem na stronie Legii że był to jego pożegnalny mecz.
 
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
no niby puchar śmieszny, ale i Wisła i Legia nie zagrały rezerwami czy tam młodą ekstrklasą. Źle napisałem, Burkhardt zagrał mecz życia ;) Fakt faktem że niedługo leci do skandynawii, ale w meczu z Widzewem będzie w kadrze meczowej.

Najtrudniej będzie w tej kolejce trafić wynik meczu Korony z Jagą.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Najtrudniej będzie w tej kolejce trafić wynik meczu Korony z Jagą.
Czysta &quot;jedynka&quot;. Jaga jest słaba w tej rundzie, przed meczem z jeszcze słabszym Sosnowcem miała bilans bramkowy 0:9 i trzy porażki na trzy możliwe. Korona nie zachwycała ale przełamała się w poprzedniej kolejce pokonując Polonię Bytom 2:0 i teraz u siebie zdobędą trzy punkty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom