>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Orange Ekstraklasy [20-22.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
Czysta &quot;jedynka&quot;. Jaga jest słaba w tej rundzie, przed meczem z jeszcze słabszym Sosnowcem miała bilans bramkowy 0:9 i trzy porażki na trzy możliwe. Korona nie zachwycała ale przełamała się w poprzedniej kolejce pokonując Polonię Bytom 2:0 i teraz u siebie zdobędą trzy punkty
nie byłbym pewny, Korona też w ostatnich 3 spotkaniach zdobyła tylko 3 punkty, jak na klub z aspiracjami na puchary to zdecydowanie za mało. Faktem jest że Korona gra przy własnej publiczności i to może być atutem Kielczan. Dla mnie 1X...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jakie 1x ?? co to za kurs bedziesz mial ? zastanow sie czy warto grac takie kursy.... Sutek ma racje Korona to pewniak tej kolejki;) W ostatniej kolejce Korona wygrala na trudnym terenie w Bytomiu z Polonia wiec zapewne teraz beda takze odniesc zwyciestwo przed wlasna publicznoscia bo jeszcze w tej rundzie takowego nie bylo. U siebie zremisowali przeciez z Wisla Krakow 1:1. W druzynie Jagi nie zagra jej najlepszy napastnik Vuk Sotirovic. Jednak Korona takze ma klopoty ze skladem bo Kowalewski nabawil sie kontuzji plecow. Na inne urazy narzekaja Hernani,Rutka, Sobolewski, Sasin. Jednak Kielczanie dysponuja szersza lawka i powinni ten mecz wygrac.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam nadzieje, że w Wielką Sobotę będzie można zarobić na spotkaniach Orange Ekstraklasy ;)

Ameryki to ja nie odkryłem, ale na poczatek dwa typy, które moim zdaniem opłaca się w tej serii spotkań zagrać:

Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Korona Kielce
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Miała być walka o wicemistrzostwo kraju, ale póki co drużyna Kielecka mocno rozczarowuje. Kumulacja negatywnego nastróju wokół drużyny była po porażce domowej z Ruchem Chorzów. Wtedy mówiono m.in o zwolenieniu trenera Zielińskiego. Ten został jednak obdarzony zaufaniem i nadal pozostaje trenerem Koroniarzy. Humory w Kielcach poprawiły się po ubiegłotygodniowej wygranej w Bytomiu 2:0 z tamtejsza Polonią. Teraz w Wielką Sobotę rywalem Złocisto-Krwistych będzie Jagiellonia, która wiosną znacznie obniżyła swoje loty i raczej szans na wywiezienie punktów z Kielc ma niewiele.


Spotkanie: Dyskobolia Grodzisk - Cracovia Kraków
Typ: Dyskobolia Grodzisk
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Biało-Zieloni z Grodziska fenomenalnie radzą sobie w rundzie wiosennej Orange Ekstraklasy. Piłkarze tej drużyny wygrywają mecz za meczem i wiele na to wskazuje, że podobnie może być i w sobotnie popołudnie kiedy to do Grodziska przyjeżdża ekipa Cracovii Kraków. Pasy większość punktów w tym sezonie wywalczyły na własnym stadionie, a kiedy przychodzi im grać na wyjeździe gra wygląda znacznie słabiej i tych punktów nie ma. Moim zdaniem podobnie będzie w sobotę, kiedy to ton grze nadawać będą Grodziszczanie, którzy pewnie powinni wygrać ten mecz.
 
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
jakie 1x ?? co to za kurs bedziesz mial ? zastanow sie czy warto grac takie kursy....
wyraziłem tylko opinie że ten mecz nie jest pewny i jakbym miał już to postawić to wybrał bym tę opcje, ale oczywiście tego meczu na kuponie miał nie będe.
pozdrawiam
 
C 0

czesiek

Użytkownik
Polonia - Górnik TYP: 2
Kurs: 2,35 ( bet at home )

Polonia po zdobyciu czterech punktów w dwóch pierwszych spotkaniach rundy wiosennej, przegrali kolejne dwa mecze i nadal znajdują się w trudnej sytuacji. Obecnie drużyna prowadzona przez Michała Probierza zajmuje czternaste miejsce w tabeli z już tylko dwupunktową przewagą nad Łódzkim KS, który w czwartek pokonał Zagłębie Sosnowiec.

Zespół Górnika początku rundy wiosennej z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Zabrzańska jedenastka przegrała bowiem trzy z czterech spotkań i ma już niewielkie szanse na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce na zakończenie tabeli. Piłkarze Górnika zapowiadają jednak walkę o trzy punkty w Bytomiu i powrót na zwycięski tor.

Goście w Bytomiu nie będą jednak mogli zagrać w najsilniejszym składzie. Z powodu kontuzji na placu boisku na pewno zabraknie Mariusza Pawleca, Patrika Pavlendy oraz Piotra Malinowskiego. Dobrą wiadomością dla trenera Ryszarda Wieczorka jest natomiast powrót do zdrowia Tomasza Hajty i Tomasza Zahorskiego.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Groclin Grodzisk Wlkp. - Cracovia Kraków 0:0
Typ: 1 (handicap 0:1 ) ⛔????
Kurs: 2,30
Buk: sportingbet
Analiza:

Myślę, że z jutrzejszych meczy Orange Ekstraklasy warto zwrócić uwagę na spotkanie Groclin Grodzisk Wlkp. - Cracovia Kraków. Piłkarze z Grodziska w rundzie wiosennej są nie do zatrzymania, wygrywają mecz za meczem. W tabeli zajmują drugie miejsce z jednopunktową przewagą nad trzecią Legią Warszawa. Na walkę o pierwsze miejsce szans nie mają, ale utrzymanie drugiego jak najbardziej realne, ale żeby tego dokonać będą musieli utrzymać wysoką formę i nie pozwalać sobie na straty punktów z teoretycznie słabszymi rywalami. Do takich rywali na pewno możemy zaliczyć słabo spisującą się Cracovie. Ekipa z Krakowa zajmuje dopiero dwunaste miejsce w tabeli i do Groclinu traci aż 20 punktów. Co prawda pokonali w ostatnim meczu 3:0 Górnika Zabrze, ale mecz wcześniej zremisowali bezbramkowo z przedostatnim ŁKS&#39;em Łódź, tak więc nie sądzę by to było przebudzenie podopiecznych Stefana Majewskiego. Myślę, że wart podkreślenia jest fakt, że Groclin w tym sezonie na własnym stadionie przegrał tylko raz, natomiast Cracovia na wyjeździe wygrała tylko dwa razy. Tak więc, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo piłkarzy prowadzonych przez Jacka Zielińskiego. Dlatego uważam, że ciekawym typem na ten mecz będzie zagranie handicapem +1 dla gości, oczywiście na Groclin.

/Myślę, ze spokojnie ten wynik można uznac za niespodzianke ???? /
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków v (Odra EH +2) typ:1 kurs3.2
Wisła pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski z meczu na mecz forma Białej Gwiazdy jest coraz wyższa i prezentują sie coraz lepiej co świadczy wygrana w Poznaniu z Lechem który jeszcze przed meczem z Wisłą nie przegrał u siebie spotkania.
Wisła ten mecz z pewnością potraktuje poważnie zresztą jak kazdy przed własną publicznością chodze na mecze Wisły od kilkunastu lat i wiem że jutro postarają sie o pewne zwycięztwo aby jak najszybciej zapewnic sobie mistrzowski tytuł grając na wysokich obrotach całe spotkanie
Wisła w przeciągu 4 lat 6 razy podejmował Odre na swoim terenie i nigdy nie miał z nimi problemów na Reymonta
W ostatnim ligowym pojedynku Wisła pokonała Odre 6-0 myśle że w sobotnim spotkaniu czeka Wodzisławian podobny los tymbardziej że obecnie druzyna Wisły jest o wiele mocniejsza niz w tamtym sezonie
Myśle że Odra nie będzie w najlepszych nastrojach wracac na Śląsk
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Powiem Wam tyle:
Mecz Legii z Widzewem odpuście. Widzew nie gra źle na wiosnę. Ktoś tam pisał, że Legia zagrała super mecz z Wisłą w PE. Owszem zagrała dobre (ale nie super) pierwsze 45 minut i tyle. Generalnie nie są w formie i nie ma co ryzykować.

Podobnie w meczu Bytomia z Zabrzem. Górnik jest dla mnie jedna z najbardziej przereklamowanych drużyn. Tak w rzeczywistości to jest nic innego jak średniak ligowy, a media kreują ich na drużynę z aspiracjami. Jarka,Danch czy Zahorski muszą jeszcze troche pobiegać po boiskach OE żeby uzyskać miano gwiazd. Póki co, to najwyżej aspirują do tego miana.

Generalnie poza Koroną to nie widze jakichś większych pewniaków.
Wisły po takim kursie nie ma co grac, bo akurat się nam noga podwienie i co :p Podobnie ma się sytuacja z Groclinem. Kiedyś się zatną ????
 
pello 17

pello

Użytkownik
Korona Kilece - Jagiellonia Białystok
Typ: under 2,5
Kurs: 1,72
Buk: Expekt

Jutro o godzinie 16.00 rozpocznie się mecz w Kielcach pomiędzy Kolporterem a Jagą. Oba zespoły do rywalizacji podchodzą z osłabieniami, a największym wydaję się osłabienia w lini obrony Kielczan gdzie nie zagrają Kowalewski i obrońca aspirujący do gry w polskiej reprezentacji Hernani. Sugerując się w typowaniu tego spotkania poprzednim meczem w Bytomiu z miejscową Polonią może być złudne, gdyż to ewidentnie sędzia wypaczył wynik spotkania - niesłucznie wyrzucając z boiska obrońce Polonii i dyktując rzut karny. Patrząc po wyniku wydaje się że Korona zagrała naprawdę dobre zawody i odblokowała się - ale niestety tak nie jest. Kolporter to nie jest ten sam zespół co w poprzednich sezonach kiedy zachwycali kibiców sposobem rozgrywania piłki w środku pola. Mają problem z konstruowaniem ataków, Robak na dodatek w średniej formie. Oglądając mecz w Kielcach w C+ z chorzowskim Ruchem zwróciłem uwagę na to jak mało kibiców przychodzi dopingować kielecki zespół. Kielczan można nazwać niedzielnymi kibicami, którzy nie przychodzą oglądać swojej druzyny tylko na stadion wybierają się kiedy przyjedzie atrakcyjny rywal m.in Wisła. Sądzę, iż kibice graczom Korony niezbyt pomogą. Jagiellonia potrafi się bronić i uważam, iż stać ich na remis w tym spotkaniu np. 0-0. Uważam iż Korona to wcale nie jest taki pewny typ na swoim boisku przekonać się o tym mogliśmy kiedy przyjechał Ruch Chorzów. Myślę, iż w tym meczu padnie mało bramek bo Korona ma problem z konstruowaniem akcji bramkowych. Jeśli już to zwycięstwo w granicach 1-0 lub 2-0.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Korona Kielce ✅
Kurs: 1,50
Pewność typu: 8/10
Bukmacher: Betgun
Korona u siebie jest dla każdej drużyny groźna, przekonały się o tym Legia, Wisła. Korona ostatnio przeżywała kryzys ale przełamała się tydzień temu gdy pokonała w Bytomiu tamtejszą Polonię 2:0. &quot;Jaga&quot; co prawda wygrała w ostatniej kolejce z najsłabszym zespołem ligi czyli Zagłębiem Sosnowiec 2:1 ale w tej rundzie gra słabo, przed ostatnim meczem miała bilans bramowy 0:9 i trzy porażki na trzy możliwe. Odeszło kilku ważnych piłkarzy przede wszystkim brakuje Rodneia który trzymał obronę a teraz Jaga w każdym meczu traci kilka goli. Korona jeśli chce się jeszcze liczyc w walce o europejskie pucharu musi przed własną publicznością zdobyc komplet punktów, rywale nie są z najwyższej półki więc widzę duże szanse na wygraną gospodarzy
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Widzew Łódź - Legia Warszawa ✅✅✅
Od kilkunastu lat jest to ligowy klasy Ligi Polskiej. Jest to mecz porównywalny do meczu Derbowego Ruch - Górnik. Widzew nie gra źle wiosną i tego Im zarzucić, zdobywają dość sporo pkt. bo wiosną uzbierali Ich już 5 na czttery spotkania - wiem wiem aż tak dużo ich nie ma ale w porównaniu do jesieni gdzie przez cała rundę zdobyli tylko 14 pkt to dosyć fajnie , za to Legia miała strasznie słaby początek sezonu byli strasznie nieskuteczni ale w ostatnim meczu już się chyba odblokowali, wygrywając z Zagłębiem Lublin 3:0. Trener Urban mówił że za bardzo przemęczył piłkarzy przed sezonem i z meczu na mecz będzie widoczna poprawa, dość dobrze ostatnio zagrali u Siebie więc teraz z Widzewem powinno być podobnie. Stawiam na Legie !
Polonia Bytom - Górnik Zabrze ✅✅✅
Dziś Górnik znów spotyka się ze Śląską drużyną. Ostatnio Im zbytnio nie idzie, przegrali 3:0 z Crakovią na wyjeździe, następnie znów 3:0 z Groclinem w Pucharze Ekstraklasy chodź wtedy grali bez swoich najlepszych zawodników m.in. Hajto , Zahorski. Polonia ostatnio zagrała bardzo dobre spotkanie z Koroną gdzie arbiter spotkania ich skrzywdził i praktycznie przez to spotkanie przegrali ten mecz. I tu jest pytanie czy Polonie stać na dwa dobre spotkania pod rząd ? Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, pełne walki i ambicji. Pierwsza połowa będzie wyrównana i moim zdaniem padnie tam bezbramkowy remis. A w 2 części spotkania inicjatywę powinni przejąc Goście. Moim zdaniem : Górnik !
Zagłębie Lublin - Ruch Chorzów :spokodfhgfh::jezora:
Nie wiem jak ocenić grę Zagłębia, bo mają Oni różne fragmęty gry w tym sezonie. Raz grają dobrze i wygrywają 3:0 z Odrą Wodzisław a tydzień później przegrywają 3:0 z Legia. Oglądałęm to spotkanie i muszę powiedzieć że Zagłębie aż tak słabsze nie było i tak wysoko nie powinni przegrać no ale cóż :] Ruch jest rewelacją ten wiosny - przynajmniej moim zdaniem od meczu z Górnikiem kiedy wygrali 3:2 grają na prawdę dobrą i skuteczną piłkę. Osobiście nie stawiałbym tego spotkania i odradzałbym wszystkim, bo tutaj może stać się wszystko ;)
pozdROWienia ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wyniki 22 kolejki Orange Ekstraklasy:
Zagłębie Sosnowiec - Łódzki KS 1:3
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:0
Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:1
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śl. 0:0
GKS Bełchatów - Lech Poznań 0:3
Groclin Grodzisk Wlkp. - Cracovia Kraków 0:0
Polonia Bytom - Górnik Zabrze 0:1
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom