>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka Primera Division +zaległy mecz Sevilla - Real Madryt

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik





Wydarzeniem 21 kolejki w Hiszpanii bez wątpienia będzie niedzielny mecz Barcelony z Villarealem. Oba zespoły w ostatnim czasie prezentuja się kapitalnie. Czy jednak Villareal równie widowiskowo zagra na Camp Nou jak prezentuje się na swoim El Madrigal ? Wielu obserwatorów, w tym ja, zapewne chce takiego scenariusza. Bo nie jarają mnie mecze jednostronne, zatem liczę na opór Żółtej Łodzi Podwodnej.
Real bez zawieszonego Cristiano Ronaldo zagra z Realem Sociedad. Czy brak lidera będzie bolesny ?
Atletico zmierzy się na wyjeździe z Eibar i powinno wygrać, ale czy tak będzie ?
Na dokończenie bardzo ciekawie zapowiadajacy się mecz Malagi z Valencią. Malaga trochę gorsze wyniki ostatnio notuje, trójmecz z Bilbao póki co nie porywa i więcej tam zachowawczej gry niż widowiskowej, ale Malagę stać na widowiskową grę i prezentowała to w poprzednich meczach. Valencia po wygranej z Sevillą przybliża się do wymarznego 4msc, czy więc dołoży kolejne 3 pkt z wizyty na La Rosaleda ?

Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Granada Elche
Spotkanie o przysłowiowe 6 punktów, bo obie drużyny walczyć będą o utrzymanie. Granada zaledwie dwie wygrane w 20 spotkaniach, Elche niewiele więcej, bo 4, w tym dwie po za domem.
Przeglądając ich poprzednie, bezpośrednie starcia można by się pokusić o przypuszczenie, że żyły ze sobą w dobrych relacjach i nie wyrządzały sobie większej szkody.

W pierwszym meczu padł remis, obecnie obie ekipy potrzebują punktów jak ryba wody. Może podtrzyma się trend z Segunda Division i ponownie podzielą się zdobyczą punktową i nie wykończą nawzajem?
Remis 3.25 kurs zaczerpnięty z B365
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Real Madryt - Real Sociedad [James, Ramos, Benzema, Benzema]
Typ#1 : Gareth Bale strzeli bramke - 1,83 [Bet365] ⛔
Kurs na zwyciestwo Realu w okolicach 1,20 raczej nie jest do gry. Sociedad mimo wszystko nie jest druzyna z lapanki i moze postawic dosc twarde warunki. Real bez Ronaldo, ktory powiedziec, ze gral ostatnio zalosnie, to nic nie powiedziec. Wiekszego sabotazysty na boisku w szeregach Krolewskich nie bylo (moze poza Ramosem). Wiec jego absencja moze wyjsc Realowi na dobre ale tak slabo drugi raz by nie zagral i z pewnoscia bylby pomocny. Dlatego granie Realu po takim kursie odpuszczam, o handicapie nie wspomne.
W zwiazku z tym poszukalem innego typu i znalezlem ten.
Od razu zaznacze, ze nie lubie Walijczyka. Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego wciaz ma pewne miejsce w skladzie, nawet gdy w dwoch kolejnych meczach zagra dno. Fakt, teoretycznie ratuja go statystyki ale poza szybkoscia osobiscie nie widze u niego zupelnie NIC nadzwyczajnego. Jednak pod nieobecnosc Ronaldo mozliwe, ze bedzie zmuszony pociagnac Real. Brak Portugalczyka to z pewnoscia wieksza odpowiedzialnosc na Bale&#39;u ale i wieksze mozliwosci na strzelenie bramki. Nie bedzie rozkladania rak przez Crisa, podaniami szukany bedzie przede wszystkim Gareth.
Dokladajac do tego dobry strzal z dystansu, wykonywanie rzutow wolnych (ewentualnie do spolki z Ramosem), wykonywanie rzutow karnych i wspomniana szybkosc - jesli ktos ma strzelic bramke to moim zdaniem bedzie to Bale (lub bedzie jednym z tych, ktorzy strzela). Benzema moze miec kolejny przestoj a kurs jest taki sam. Typuje bramke Garetha i polecam
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶Vallecano - La Coruna

Spotkanie dwóch &quot;średniaków&quot; ligi hiszpańskiej. Gospodarze w 9 spotkaniach przed własną publicznością zdołali zdobyć zaledwie 7 pkt - 8 zdobytych bramek, podobnie spisuje się Deportivo w spotkaniach wyjazdowych gdzie w 9 spotkaniach zdobyli tylko 6 pkt - strzelając 4 bramki. Według mnie będzie to spotkanie walki, w którym to bardziej gospodarzom będzie zależało na tym aby zdobyć wreszcie jakieś punkty przed własną publicznością, po ostatnim niezłym, ale przegranym 3:1 spotkaniu z Atletico.
Mój podstawowy typ jednak na to spotkanie to kartki.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami:
La Coruna - Vallecano 10 kartek
La Coruna - Vallecano 8 kartek
Vallecano - La Coruna 10 kartek

Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami były dosyć zacięte z wysoką ilość kartek, myślę że dziś będzie bardzo podobnie.
Goście w dzisiejszym spotkaniu nadal będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Postigii oraz pauzującego za czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu L.Farina.

Moje propozycje:
Powyżej 5.5 kartek @ 1.72 ✅
Vallecano @ 1,72
// bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Celta Vigo vs. Cordoba Typ:2 bet365 8,50


Kurs 1,44 na Celtę wydaje się śmieszny.Ostatnie 9 meczów w lidze to aż 8 porażek i jeden remis wprawdzie z nie byle kim bo z Valencia u siebie 1:1 ale nie zmienia to faktu że trener Celty po tym meczu może pożegnać się już z posadą.Cordoba zaś zanotowała 3 zwycięstwa w ostatnich 7 meczach dzięki czemu wydostali się ze strefy spadkowej.W ostatniej kolejce byli skazywani na wysoką porażkę z Realem,jednak szybko wyszli na prowadzenie i dopiero w końcówce dali sobie wydrzeć cenny punkt.Dla mnie jest to mecz w którym jedna bramka zdobyta przez którąś z drużyn może rozstrzygnąć cały mecz.Ostatnie 3 wyjazdowe mecze Cordoby to porażka 0:5 z Barceloną oraz dwa zwycięstwo po 1:0 z Athletic Bilbao oraz Rayo Vallecano.

Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami:
Cordoba - Celta 1:1
Celta - Cordoba 0:0
Cordoba - Celta 0:0
Cordoba - Celta 0:0

Polecam również :
Zakład bez remisu - Cordoba 5,50
Dokładny wynik 0:1 17,0 /// bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na ta kolejke wybrałem dwa typy, pierwszy podobny jak w ubiegłym tygodniu czyli że Leo Messi strzeli bramke. Po pierwsze grają na Camp Nou więc stawiam na wysokie zwyciestwo Barcelony wiec i bramke Argentynczyka a po drugie Leo w ostatnim meczu z Atletico bramki nie strzelił wiec bedzie głodny gola. Dorzucam również do tego samego meczu handicap dla Blaugrany która jest w naprawdę wysokiej formie ostatnio, szczególnie w ofensywie grają bardzo dobrze. Pościg za Realem trwa w najlepsze, a mecze na Camp Nou to inna bajka niż mecz na wyjeździe. Powodzenia ????
Barcelona - Villarreal typ: Messi strzeli gola - TAK @1,57 Unibet✅

Barcelona - Villarreal typ: 1 z handi -1 @1,61 Unibet⛔
Goscie stworzyli jedna akcje i strzelili dwie bramki;)
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Eibar - Atletico
Atletico 1.57 @ bet 365
✅
Koke, Thiago i Godin wracają na mecz z Eibar więc o skład mozna być spokojnym a najbardziej o środek pola i defensywe gdzie w ostatnim meczu z Barcą popełnili katastrofalne błędy, myślę że Simeone powaznie sobie z nimi porozmawiał i najbliższy mecz zagrają już ze spokojem w defensywie a nie wymiana ciosów jak w środe, gdzie to kompletnie nie ich styl. W Madrycie bylo 2:1 dla Atletico ale była to druga kolejka sezonu więc Atletico jeszcze grało bez formy a teraz środek sezonu wszystko już ustabilizowane i zwycięstwo wydaje się dość pewne gdzie będą chcieli odegrać się za porażki z FCB i już na dobre o tym zapomnieć. Czysto statystycznie Eibar u siebie bilans 3-3-3 z nawet dobrym atakiem i słabą defensywą (13-14) jak na Eibar całkiem niźle. Natomiast Atletico 5-1-3 z bramkami 13-10 a 4/9 bez straty gola tracą je w meczach z topem ligi albo Atletico czy Sociedad drużyny swojego stadionu, dodatkowo dodam że po wyjazdowej porażce w lidze w następnym meczu zawsze zwycięzali a ostatnio taką zanotowali z FCB ???? powodzenia
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Celta - Cordoba
Co robi Celta u siebie ?
Odpowiedź bardzo prosta - atakuje - napiera całym zespołem często bez ładu i składu.
Choć nieraz druga linia w osobie Kron -Dehli , Hernandeza i Radoji próbuje to poukładać to reszta zawodników jak dostanie piłke w okolicach pola karnego dostaje małpiego rozumu i najlepiej to wjechała by z nią do bramki. Jest jeden atut takiego grania - zdominowanie rywala i posiadanie piłki , gdyby nie ta nonszalancja w grze i nieprzygotowane podania w koncowej fazie ataku to Celta byłaby dużo wyżej , bo w poczatkowej czesci sezonu własnie taka gra dawała im punkty.
Takiego obrazka spodziewam sie rowniez w dzisiejszym meczu - Cordoba cofnięta i czekająca na kontry i napierająca Celta ( zobaczymy z jakim skutkiem)
Co wyniknie z takiej sytuacji ?
Przede wszystkim dużo rożnych dla Celty . W tym sezonie nabijają ich sporo - nawet z Valencia było 11-2 z Almerią i Eibar po 15 i 17 rogali przy 1 i 2 gości. Cordoba tez pewnie sie cofnie i bedzie czekac na kontry - jak np z Bilbao gdzie wygrali 1-0 na terenie Basków a bilans rożnych był 15-4.
Moja propozycja
handicap azjatycki rzuty rożne Celta - 4 1.80 bet 365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶ Granada - Elche

Jak dla mnie kolejny bardzo ciekawy typ związany z kartkami, tym razem w spotkaniu Granada - Elche. Buki wystawiły próg na 5.5 kartek, moim zdaniem zostanie on spokojnie pokryty.
Dlaczego?

  • Jest to spotkanie 20-stej z 17-stą drużyną w tabeli - &quot;mecz o 6 pkt&quot; tak więc obie drużyny za pewne będą gryźć trawę żeby zdobyć te upragnione 3 pkt i zacząć uciekać z okolic strefy spadkowej.
  • Sędzią tego spotkania będzie Jesus Gil - jest to sędzia który lubi pokazać w spotkaniu wiele kartek. To właśnie on sędziował środowe spotkanie Copa del Rey - Atletico z Barcelona gdzie pokazał 13 kartoników.
  • Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami:
31.08.2014/ Elche - Granada 8 kartek


22.03.2014/ Granada - Elche 6 kartek


▶Moja propozycja:

Ilość kartek POWYŻEJ 5.5 @ 1.66
// bet365
✅ ✅
10 kartek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad
Real dziś bez Cristiano, więc proponuję pograć gola Bale&#39;a. Gareth, pod nieobecność CR będzie musiał brać więcej gry na siebie i być liderem drużyny. Ostatnio jest w przyzwoitej formie. Dochodzi do dosyć dużej liczby sytuacji, choć ze skutecznością bywa różnie i za to był trochę krytykowany. Niemniej jednak dzisiaj powinien pokazać po co został do Madrytu sprowadzony. Jak nie ma Cristiano to karne powinien wykonywać właśnie Bale. Wolne też będą jego, a ostatnio wychodziły mu całkiem nieźle (ew. jakiegoś wolnego na prawą nogę może oddać Ramosowi). Kurs może i nie zachwyca, ale myślę, że można spróbować.
Gareth Bale strzeli bramkę @1,75 Betsafe ⛔ ojj Gareth, takie okazje ... ????
e: dopiero teraz zauważyłem, że Scyth już wcześniej podał ten typ ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Fantasy:
Real Madryt i Barcelona suma bramek strzelonych:
Under 6.5 betsson @1.75
Nie spodziewam się tak łatwych pojedynków Królewskich i Blaugrany.
Real Sociedad jest mocniejszy w defensywie, odkąd zespół przejął Moyes, za to gorzej radzi sobie w formacji ofensywnej.
Barcelona gra co prawda u siebie, ale z Villarrealem, który ma dość solidny zespół i może napsuć krwi Dumie Katalonii. Nie spodziewam się pogromów..
Real bez CR, Modrica, a James dopiero wrócił po urazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Real Madryt - Real Sociedad
Pan Alfonso Álvarez Izquierdo troszkę mnie zawodzi w tym roku, ponieważ jeszcze nie przekroczył linii 5 kartek w meczu gdzie w zeszłym roku nie miał z tym najmniejszego problemu. Bet który proponuje to kartka przed 27 minutą, w 9 ostatnich spotkaniach w lidze pokrył tą linię, no ile razy ? we wszystkich meczach !
I choć by miała być to jedna kartka w meczu, tak jak ostatnio w którym sędziował i pokazał w 9 minucie, to jestem przekonany że ona będzie. Dodatkowo bez większych argumentów zagram troszeczkę na przełamanie over 5 kartek (azjan)
Kartka przed 27:00 minutą @1.83 Bet365 ⛔ 31
Powyżej 5 kartek (azjan) @1.82 Bet365 ⛔
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja osobiście w tej kolejce mam zamiar pójść w stronę strzelców bramek.

A więc moim pierwszym meczem, z którego postaram się coś wyciągnąć na swoje konto jest mecz Real Madryt - Real Sociedad, gdzie zabraknie w drużynie Królewskich (nie lubię tego przydomka używać..) Ronaldo, Isco, Jamesa, Modricia i Pepe. A więc skoro braknie głównie Ronaldo, to ja stawiam, że dzisiaj Bale i Benzema strzelą chociaż po jednej bramce w meczu. Ktoś to musi zrobić, a jak nie oni to kto inny? W tym sezonie Bale zdobył 10 bramek w Primera Division, natomiast Benzema ma na koncie 9 bramek.

Dlatego moje typy na ten mecz:
- Benzema strzeli gola @1.60 ✅
- Bale strzeli gola @1.60 ⛔



Kolejny mecz, w którym będę polować na strzelca bramki jest mecz Eibar - Atletico Madryt. Tutaj mam zamiar zagrać w stronę Griezmann i Torresa o ile pojawi się w wyjściowej jedenastce. Ostatnie mecze El Nino napawają optymizmem widać, że dobrze czuję się w Madrycie i jego gra wygląda dużo lepiej aniżeli w Chelsea czy Milanie. Fernando jeszcze nie strzelił gola w meczu ligowym, a dzisiaj jest do tego dobra okazja, bo po drugiej stronie drużyna Eibar, która traci sporo bramek na własnym boisku no i jest słabsze od zespołu ze stolicy Hiszpanii. Co do typu na Griezmanna to chyba każdy kto ogląda w jakimś stopniu mecze widzi jak ten chłopak gra - a w moich oczach bardzo dobrze. W obecnym sezonie ma na koncie 10 goli i jest najskuteczniejszym strzelcem w zespole.

Dlatego moje typy na ten mecz:
- Griezmann strzeli gola @2.0 ✅
- Torres strzeli gola @2.20 ::: zwrot, nie grał w meczu​



Ostatnim meczem w Primera Division, w którym będę się starać wytypować strzelców jest nie inny jak Barcelona - Villarreal. Dla Barcelony, której kibicuje nie będzie to moim zdaniem łatwy mecz, patrząc na formę Żółtej Łodzi Podwodnej. Jednak powinno się tu zakończyć zdobyciem trzech punktów przez Katalończyków, a w tym na pewno będą starać się pomóc głównie trzej zawodnicy, na których spoczywa obowiązek zdobywania goli, a mowa tu o Messim, Neymarze i Suarezie. Jednak w tym meczu będę kibicował mocno Messiemu, który jest chyba najpewniejszy z nich trzech do zdobycia gola, chociaż Neymar też lubi poszaleć, a Suarez tak naprawdę jest niewiadomą jak do tej pory. Messi obecnie ma na koncie 21 goli w lidze i w meczu z Villarrealem może ten stan podwyższyć i zbliżyć się w tym rankingu do Ronaldo (28 goli), który przez najbliższe dwa mecze ligowe nie będzie grał przez zawieszenie.

Dlatego moim typem na ten mecz jest:
- Leo Messi strzeli gola @1.40
- Leo Messi over 1.5 gola w meczi @2.75
- Leo Messi jako pierwszy w meczu strzeli gola @3.25​
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
A więc moim pierwszym meczem, z którego postaram się coś wyciągnąć na swoje konto jest mecz Real Madryt - Real Sociedad, gdzie zabraknie w drużynie Królewskich (nie lubię tego przydomka używać..) Ronaldo, Isco, Jamesa, Modricia i Pepe.
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale obaj są w kadrze na mecz i zapewne zagrają. Isco w środku, obok Kroosa i Illary, a James ma zagrać na prawym skrzydle w miejsce Bale&#39;a, który zastąpi Cristiano na lewym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Eibar - Atletico
W dzisiejszym meczu faworyt jest jasny, ale nie uważam, żeby Atletico wygrało mecz bezproblemowo. Eibar ma swoje dobre momenty i jest jednym z objawień ligi. Atletico przyciśnięte do muru popełnia błędy i jest bywa łatwe do ugryzienia.
W kadrze gospodarzy najprawdopodobniej zabraknie dwóch graczy z pierwszej jedenastki, Eneko Bovedy i Daniego Garcii. Jeżeli chodzi o gości to niepewny jest występ Gabiego i Ardy Turana.
Zawodnicy z Eibar potrafią bardzo ładnie pograć piłką i dosyć często strzelają gole. W spotkaniu pierwszej rundy postraszyli dzisiejszych gości, którzy po ciężkim meczu wygrali 2-1.
Podopieczni Diego Simeone ostatnio nie imponują. Słaby mecz Barcą, dwie czerwone kartki zarobione za niesportowe zachowanie, jak rzut butem w sędziego przez Ardę Turana. Ostatnio w mediach pojawiła się teza, że Argentyńczyk stracił kontrolę nad potworem, którego własnoręcznie skonstruował. Jedynym plusem ostatnich spotkań jest skuteczność Torresa, który trafia przeciwko najlepszym hiszpańskim ekipom. Wydaje mi się, że Atletico strzeli dzisiaj jakiegoś gola, ale nie jestem pewny, czy zachowają czyste konto. Dlatego mój typ na to spotkanie może być tylko jeden.
Obie drużyny strzelą gola / 2.38 / bet365 ✅
Może niezbyt pewnie, ale skutecznie. ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale obaj są w kadrze na mecz i zapewne zagrają. Isco w środku, obok Kroosa i Illary, a James ma zagrać na prawym skrzydle w miejsce Bale&#39;a, który zastąpi Cristiano na lewym.
Masz rację, teraz zobaczyłem na oficjalną stronę Realu i są oboje powołani do składu. Sorry za wprowadzenie w błąd. Tak czy inaczej, moje typy i tak podtrzymuję, bo to dwaj najbardziej bramkostrzelni zawodnicy na ten moment w Realu podczas nieobecności Ronaldo.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Celta Vigo - Cordoba
31.01.2015 22:00
Wszystko zostało już napisane, ja chcę tylko przychylić się do propozycji
użytkowników GwiazdaRocka i san mames
Celta Vigo vs. Cordoba Typ:2 bet365 8,50
.............
Polecam również :
Zakład bez remisu - Cordoba 5,50
Dokładny wynik 0:1 17,0 /// bet365
....
Co wyniknie z takiej sytuacji ?
Przede wszystkim dużo rożnych dla Celty . W tym sezonie nabijają ich sporo - nawet z Valencia było 11-2 z Almerią i Eibar po 15 i 17 rogali przy 1 i 2 gości. Cordoba tez pewnie sie cofnie i bedzie czekac na kontry - jak np z Bilbao gdzie wygrali 1-0 na terenie Basków a bilans rożnych był 15-4.
Moja propozycja
handicap azjatycki rzuty rożne Celta - 4 1.80 bet 365
Nic dodać, nic ująć. Zagrałem więc:
Celta Vigo (Corners) -3.5 @ 1.909 Pinnacle (5/10) ✅ (8:2)
Dokładny Wynik 0:1 @ 19.220 Pinnacle (1/10)
⛔ (1:0)
Nic nie wniosłem do tematu ale chciałem zwrócić uwagę na ten, z założenia, mało interesujący mecz i nieco lepsze kursy od wyżej wymienionych.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
A takie pytanko - co sądzicie o meczu Barcelony z Villareal. Bardzo kusi mnie zagranie 02 (Handicap 0:2) po kursie 1.55 (efortuna). Co myślicie o tym typie?
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
A takie pytanko - co sądzicie o meczu Barcelony z Villareal. Bardzo kusi mnie zagranie 02 (Handicap 0:2) po kursie 1.55 (efortuna). Co myślicie o tym typie?


Niby passa Villareal robi wrażenie ale trzeba pamiętać że odszedł najlepszy obrońca zespołu - Paulista.
Przyszedł Cambell ale obrona przeciwko takim graczom jak Messi, Neymar czy Suarez jest kluczowa. Moim zdaniem powinno wejść.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Niby passa Villareal robi wrażenie ale trzeba pamiętać że odszedł najlepszy obrońca zespołu - Paulista.
Przyszedł Cambell ale obrona przeciwko takim graczom jak Messi, Neymar czy Suarez jest kluczowa. Moim zdaniem powinno wejść.
Piszesz że odszedł najlepszy obrońca, że obrona w meczu z Barca jest kluczowa a potem polecasz granie dodatniego handi na Villarreal. Gdzie tu jakaś logika?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom