>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka Primera Division +zaległy mecz Sevilla - Real Madryt

Status
Zamknięty.
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Piszesz że odszedł najlepszy obrońca, że obrona w meczu z Barca jest kluczowa a potem polecasz granie dodatniego handi na Villarreal. Gdzie tu jakaś logika?


Aha, mój błąd - zrozumiałem inaczej to handi. ???? ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Niby passa Villareal robi wrażenie ale trzeba pamiętać że odszedł najlepszy obrońca zespołu - Paulista. Przyszedł Cambell ale obrona przeciwko takim graczom jak Messi, Neymar czy Suarez jest kluczowa. Moim zdaniem powinno wejść.
Może i Gabriel był solidną postacią bloku defensywnego przez niemal cały obecny sezon, ale tylko i po powrocie Mussachio nie będzie widać jego braku. Kasa spora jak na obrońcę, który notabene nic wielkiego nie osiągnął, nawet nie wyróżniał się szczególnie długo w Villarreal i zobaczymy czy Arsenal zrobił interes, czy Żółta Łódź Podwodna. Stawiam na to drugie.
Za to Villarreal kupił młody talent z Espanyolu Erica Bailly i wypożyczył Campbella z Arsenalu.

Villarreal +2AH (jak przegrają dwoma to zwrot) @1.83 bet365 ✅ ✅
Generalnie Villarreal stać nawet na zdobycie punku na Camp Nou. W meczu na El Madrigal mieli sporo pecha, tu potrzeba trochę szczęścia, bo umiejętności są. Bardzo solidna ofensywa, choć Uche i GIO w nie najlepszej dyspozycji strzeleckiej, ale potrafią narobić szumu. Bardziej trzeba liczyć na Vietto, który spisuje się bdb. Villarreal to nie Elche i nie da sobie władować 5-6 bramek.
Goście to drużyna z topu, która nie przegrała w lidze spotkania od równo 3ech miesięcy. Mam nadzieję, że postawią ciężkie warunki, bo z pewnością ich na to stać.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Generalnie Villarreal stać nawet na zdobycie punku na Camp Nou. W meczu na El Madrigal mieli sporo pecha, tu potrzeba trochę szczęścia, bo umiejętności są.
Nie wiem czy można nazwać pechem przegraną jedną bramką, kiedy zostało się zmiażdzonym posiadaniem piłki przez Barcelone i oddanym chyba jednym celnym strzałem na bramkę. Ja bym to nazwał najmniejszym wymiarem kary. Tym bardziej, że w ataku grał powiedzmy drugi garnitur (bez Neymara i Suareza) którzy dziś na pewno wyjdą w podstawowym składzie.
Campbell na mnie osobiście nie zrobił żadnego wrażenia. Obejrzałem sobie ostatni mecz z Getafe (co prawda, Villarreal lekko w rezerwie ale gra mizerna i ciężko się to oglądało)
Co do typy nie neguję, bo Barca niestety w obronie robi głupie błędy i różnie może być.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Sevilla - Espanyol

Powyższe drużyny grały ze sobą już w tym roku dwa razy w Pucharze Króla, z którego to właśnie Espanyol wyeliminował dzisiejszych gospodarzy Seville. Oglądałem część czwartkowego spotkanie wygranego przez Seville 1:0 , większość spotkania to właśnie dominacja Sevilli , która aby awansować musiała wygrać chociaż 2:0.
Zdecydowaną dominację w czwartek, przedstawiają statystyki:

Posiadanie piłki 64: 36.
Sytuacje bramkowe 16:5.
Rzuty rożne 10:0.
Niestety skończyło się jedynie na zwycięstwie 1:0, gospodarze musieli się pożegnać z Pucharem.

Dzisiaj spodziewam się podobnego przebiegu spotkania i myślę że to Sevilla zrewanżuje się za czwartkowe wyeliminowanie, oraz zgarnie dzisiaj 3 pkt. Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem dzisiaj gospodarzy są ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami w Primiera Division.
Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa Sevilli i 1 remis. Do składu Sevilli prawdopodobnie na dzisiejsze spotkanie wróci również reprezentant Polski - Krychowiak.
W tym sezonie Sevilla przed własną publicznością zdobyła 24 pkt w 10 spotkaniach, nie przegrywając żadnego meczu.
Espanyol na wyjazdach jest najsłabszą ekipą w lidze, 9 spotkań i zaledwie 5 pkt, tylko 1 zwycięstwo.

Moje propozycje:
Sevilla @ 1.65
Więcej kartek - Espanyol @ 1.95
Sevilla wygra do zera @ 2.50
// marathonbet

Co do typu z kartkami to bardzo pozytywnie zaskoczył mnie wysoki kurs, w tym spotkaniu spodziewam się po prostu dominacji gospodarzy od pierwszych minut i myślę że to goście będą drużyną która będzie łapać kartoniki w tym spotkaniu.​
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Sevilla - Espanyol
W czwartek Sevilla bardzo zdeterminowana wygrała 1-0 ale Espanyol potrafił ładnie wyprowadzić piłke i gdyby coś ustrzelił nie było by to zaskoczenie. Ciekawi mnie jak bedzie wyglądał ten mecz , czy Espanyol bedzie w stanie troche wiecej pograć piłka i czy Sevilla znow ich tak zdominuje.
Wydaje mi się że Andaluzyjczycy beda chcieli pokazać że to im należał sie awans i znów przycisną, jednak tak jak wspominałem Espanyol momentami dobrze wychodził z kontrami i był groźny. A gospodarzom pod polem karnym przeciwnika nie bardzo wychodziło.
Ja dzis skupiam sie na rożnych podobnie jak wczoraj w meczu Celty. W meczu pucharowym w tym elemencie było 10 -0 dla podopiecznych Emery&#39;ego. Uważam że linia wystawiona jest badzo fajna biorąc pod uwage to co działo sie w Czwartkowy wieczór.
Moja propozycja
rzuty rożne handicap azjatycki Sevilla -2.5 1.90 bet 365✅
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa Sevilli i 1 remis.
Akurat tego nie powinieneś brać pod uwagę trochę czasu minęło ,a ostatnie występy Sevilli były przeciętne a nawet słabe .Przegrali wysoko z Valencia nie mieli nic do powiedzenia a ostatni mecz z Espanyolem również utwierdził mnie w przekonanie ze nie są w formie .I połowa a właściwie pierwsze 15 minut atakowali , po 15 minutach włascwie nic sie nie działo.Wygrali spotkanie 1;0 po pięknym strzale za pola karnego.
To była tylko mała uwaga.Przechodząc do typów to jak najbardziej również polecam .Sevilla na pewno podejdzie do tego meczu bardzo poważnie , poprzedni mecz był bardzo ostry, sporo kartek.Ja pewnie zagram na żywo kartki .Handicap na rogi Sevilli -2 też wydaję się bardzo dobrą opcja .Typy jak najbardziej popieram.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
FC Barcelona - Villareal
- Fenomenalna dyspozycja Barcelony w ostatnim czasie. Porażka z Realem Sociedad została już zapomniana. Barca ostatnio w bardzo dobrym stylu pokonała Atletico Madryt w Copa del Rey.
- Villareal również w niezłej dyspozycji. Wygrali cztery mecze z rzędu, ale dzisiaj będzie niezwykle trudno gościom o dobry wynik.
- Kadry bardzo silne, bez poważniejszych osłabień.
- H2H zdecydowanie na korzyść ekipy z Camp Nou. Żółta Łódź Podwodna gra jednak całkiem solidnie w meczach z Barceloną. Przegrywają minimalnie w ostatnim czasie i dzisiaj również będą chcieli zaskoczyć swoich rywali.
Spodziewamy się mimo wszystko dość jednostronnej batalii. Barcelona jest poza zasięgiem większości ekip w La Liga. Villareal może namieszać, ale sądzimy, iż na to co stać przyjezdnych to bramka:
Barca wygra, 1.20 Sportingbet ✅ 3:2
BTS, 1.75 Sportingbet ✅ 3:2

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
FC Barcelona - Villarreal typ: Messi 2 lub więcej bramek @ 3.40 Bet365 ⛔ 1
e: Mało aktywny, nie szukał bramek. Więcej miał zadań w kreowaniu akcji niż ich wykańczaniu. Mimo to jedno trafienie zaliczył. Drugie byłoby sprawą otwartą, gdyby sędzia podyktował rzut karny na Neymarze, który jak najbardziej należał się Barcelonie. Nawiasem mówiąc - dziwny styl prezentował ze sobą arbiter.
Luźny typ, za luźną stawkę. Messi goni Ronaldo w klasyfikacji strzelców. Różnica między nimi to już 7 bramek. Ronaldo zawieszony więc traci okazję do podwyższenia swojego wyniku co wykorzystać może Leo. Trochę inaczej widzę dzisiejszy mecz. Wielu wskazuje na wynik z 2-3 bramkami. Ja sądzę, że zobaczymy ich więcej, zwłaszcza po stronie gospodarzy. Nie zdziwi mnie również karny, który egzekwować będzie nie kto inny jak Messi. Po takim kursie myślę że warto zaryzykować. Może ujrzymy powtórkę z 29.08.2011r. gdzie właśnie Messi, swoimi dwoma trafieniami, przyczynił się do wysokiego zwycięstwa nad Żółtą Łodzią Podwodną
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Malaga vs. Valencia
1.Typ: Obie strzelą ▶ 1,83 bet365
2.Typ: Over 2,5 gola ▶ 2,10 bet365

W poniedziałkowy wieczór spotkają się dwie drużyny,które dzielą trzy miejsca w tabeli.Lepiej w ostatnim czasie radzi sobie ekipa Valencii,która
wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań.Malaga natomiast wygrała tylko jedno spotkanie od 5 kolejek.Mimo wszystko cięzko jest przewidzieć która ekipa będzie po ostatnim gwizdku sędziego triumfować.Spodziewam się zaciętego meczu obfitującego w ofensywne akcje oraz bramki.Wydaje się ,że prawdopodobieństwo że padną przynajmniej trzy gole w meczu oraz że obie drużyny znajdą drogę do siatki jest duże.Ekipa Valencii strzelała w tym sezonie LaLiga przynajmniej jednego gola w 17/20 meczy które rozegrała w tym tylko raz nie strzelili gola grając na wyjezdzie.Jeśli zaś chodzi o Malagę to ta statystyka jest niewiele gorsza i wynosi 15/20 meczy ze strzeloną chociaż jedną bramkę.W Maladze tylko 2 mecze w całym sezonie gospodarze kończyli bez gola.
Pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja znalazłem na dzisiaj fajną opcję:
Valencia over 1 1,813 pinnacle ⛔ 0
Malaga lekki maratonik. Grają ostatnio co 3 dni i wg. mnie może mieć to znaczenie bo Malaga nie dysponuje aż tak szeroką ławką. W nowym roku widać również lekką zadyszkę. Nie wygrali jeszcze spotkania remisując z Bilbao i Villareal oraz przegrywając u siebie z Almerią i wyjazd z Sevilla 2:0. Dodatkowo odpadli z Copa Del Rey przegrywając dwumecz z Bilbao.
Malaga przede wszystkim gra ostatnio niestabilnie w defensywie. Nie jest to monolit a przy inklinacjach do gry ofensywnej Valencii, ich kreatywności to może być bardzo istotny element. Valencia nieźle rozgrywa stałe fragmenty gry, potrafi szybko przejść z obrony do ataku, różnorodność opcji w ataku to również ich mocna strona, warto toodnotować. Warto dodać, że Valencia w tym sezonie tylko raz nie strzeliła bramki na wyjeździe i było to na początku sezonu z Deportivo. Fakt że tylko raz strzelili więcej niż jedną bramkę w aż siedmiu zaliczając po jednym trafieniu, jednak ta ekipa dysponuje taką siłą, że uważam że ta linia powinna być wystawiona wyżej(1,25). Ostatnie wyniki Malagi też mogą mylić bo przykładowo w ligowym meczu jak i rewanżu z Bilabo obie ekipy grały otwarty futbol. Stworzyły sobie sporo sytuacji i także wydaje mi się, że w tym spotkaniu Malaga nie cofnie się do defensywy. Tym bardziej, że ten całkiem młody potrafi zagrać bardzo radosny futbol, jak to się zwykło określać.
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
MALAGA - VALENCIA Główny ty p: Valencia lub remis / @1.50 / Bet365 ⛔
Pozostałe typy: Obydwie druzyny strzela gola / @1.83 / Bet365 ⛔
Rzut rożny przed 9min / @1.83 / Bet365 ⛔


Analiza :

Dzisiejsze wieczorne spotkanie to mecz pomiedzy 7 Malaga a 5 Valencia.
Gospodarze sa w dolku - ostatnie 5 meczy to brak zwyciestwa - tylko 2 remisy i 3 porazki. Natomiast Valencia gra dobrze - moze nie zachwycaja na wyjazdach ale u siebie bardzo przekonujaco. Ostatnio wygrana Valenci nad Sevila 3:1.
Przy ostatniej slabej dyspozycji Malagi nie widze dziesiejszego zwyciestwa dlatego mysle ze bezpiecznym wyjsciem bedzie zagranie x2 na Valencie.


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Malaga - Valencia BTS 1,83
dzisiaj słaba oferta i zastanawiałem się jak ugryść to spotkanie.Mecz zapowiada się niezwykle wyrównanie,siódma Malaga gra z piątą w tabeli ekipą nietoperzy.Valencia ostatnio w dobrej formie co potwierdzają ostatnie wyniki, m.in wygrana z Realem i Sevillą,tylko że Valencia zdecydowanie lepiej spisuje się u siebie,jeżeli chodzi o wyjazdy to nie wygląda to już tak kolorowo.Z kolei Malaga u siebie mocna i potrafiła urwać tu punkty Barcelonie,a i z Realem nieznacznie przegrała (1:2).Malaga ostatnio nie za ciekawie spisuje się w defensywie i na ostatnich 5 meczów tylko z Bilbao nie straciła bramki,z kolei Valencia lubi sobie postrzelać i ostatnio w 5 meczach tylko z Espanyolem w pucharze nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali.Jeżeli chodzi o absencje.Malaga zagra bez Chena,Sergio Sancheza i Flavio,goście bez Antonio Barragana i Pablo Piattiego .Ciężko jest obstawiać wynik tego spotkania,najbardziej prawdopodobnym wydaje się remis,chociaż patrząc na aktualną formę to lekkim faworytem tego spotkania jest Valencia.Myślę,że będzie to ładne widowisko i możemy zobaczyć w tym meczu kilka bramek.można stawiać na Over albo,że obie strzelą.Valencia będzie dodatkowo zmobilizowana,ponieważ jutro na Bernabeu przyjedzie Sevilla i bardzo możliwe,że straci tam punkty,co pozwoli nietoperzom zbliżyć się jeszcze bardziej do czołówki.Malaga ostatni raz u siebie przegrała z Valencią dosyć dawno bo w 2010r.(1:3).Mój typ opiera się na słabej ostatnio obronie gospodarzy i ofensywnie usposobionej Valenci,która prawie zawsze gra otwarty futbol i myślę,że ukłuję dzisiaj ekipę gospodarzy,przynajmniej ten jeden raz,a Malaga u siebie też coś dorzuci,ponieważ na własnym terenie jest zawsze groźna.
bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Madryt - Sevilla
Typ: Real Madryt -1EH @1.75 bwin


Sevilla i wyjazd z jakąś lepszą drużyną od razu można zakładać porażkę i to wysoką. Niestety mają jakąś blokadę, nie potrafią się przełamać i ciężko mi w to uwierzyć, że właśnie z Królewskimi to nastąpi. Trochę problemów ostatnio w defensywie, ciężkie dwa spotkania z Espanyolem i chyba bez tego osłabienia (czyt. czerwonej kartki) przez bramkarza Papużek drugi mecz skończyłby się kolejną stratą punktów...
Real dobrze zagrał z Sociedad, wypunktował, miał sporo sytuacji, aż mi się nie chciało wierzyć, bo sądziłem, że Baskowie polepszyli grę defensywną, a bardzo blado wyglądali w tej formacji w tamtym meczu.
Królewscy z pewnością widzą w jakiej formie jest Barcelona, dlatego ten mecz będzie bardzo ważny, by zachować dość niezłą zaliczkę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Real Madryt - Sevilla
Real Madryt -1;-1.5 AH ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 3 bramek ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 2/10
Sytuacją wygląda tak, że jutro Sevilla przyjeżdża na Santiago Bernabeu i Real wyciera nimi podłogę. Przynajmniej tak ja to widzę na papierze przed meczem. Często jest w La Lidze tak, że jak Barcelona notuje jakiś hokejowy wynik (ostatnio 3:2 z Villarrealem) to Real odpowiada tym samym. Zresztą już historia pokazuje, że wyniki typu 7:3, 4:1, 2:6 nie są niczym nadzwyczajnym w starciu Realu z Sevillą.
Tak jak już wcześniej pisałem, uważam nadal, że Sevilla złapała lekki dołek formy. Ostatnio grali po raz kolejny z Espanyolem i od 40 minuty w przewadze jednego zawodnika, a to nie uchroniło ich przed stratą kolejnej bramki. Wygrali dopiero po golu w 89 minucie meczu. Z Valencią na wyjeździe dostali 3 bramki, tak samo jak i z Espanyolem z okazji rozgrywek Copa del Rey.
Real u siebie pocisnął 4:1 Real Sociedad i warto jeszcze dodać, że jest to zaległy mecz, a drużyna z Madrytu miała o jeden dzień więcej odpoczynku, a to przy zdecydowanie krótszej ławce gości może mieć jutro olbrzymie znaczenie.
Sevilla do tego w osłabieniu:
Reyes 8/0
Tremoulinas 10/0
W Realu co prawda też jest kilka kluczowych osłabień jak np. brak Ronaldo czy Pepe, ale tam spokojnie mają kim ich zastąpić, a zawodnicy rezerwowi są bardzo głodni gry w podstawowej jedenastce, o czym przekonaliśmy się ostatnio. &quot;Benzyna&quot; strzelił 2 bramki.
Wynik: 2:1 ⛔ @Edit: Przegrywa tylko pół stawki. W pierwszej połowie 3 wymuszone zmiany, 2 Realu i 1 Sevilli - bramkarza.

@Edit: Ok, dzięku skols13 już poprawiłem!
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Sevilla do tego w osłabieniu:
Krychowiak 18/0
Reyes 8/0
Tremoulinas 10/0
W Realu co prawda też jest kilka kluczowych osłabień jak np. brak Ronaldo czy Pepe, ale tam spokojnie mają kim ich zastąpić, a zawodnicy rezerwowi są bardzo głodni gry w podstawowej jedenastce, o czym przekonaliśmy się ostatnio. &quot;Benzyna&quot; strzelił 2 bramki.
Wynik:
kadra: Beto, Sergio Rico, Coke, Diogo, Fernando Navarro, Arribas, Kolo, Carriço, Iborra, Mbia, Krychowiak, Vitolo, Deulofeu, Aleix Vidal, Denis Suárez, Bacca, Iago Aspas i Juan Muñoz.
http://sevillafc.pl/?p=1033 - tak więc Polak zagra i to pewnie od pierwszych minut. Tu cała kadra Sevilli + nieobecni
później do usunięcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Real Madryt - Sevilla [2]
Typ#1 : Liczba bramek w I polowie - powyzej 1,5 - 1,80 [Totolotek] ✅
Zaczne od tego, ze mimo, iz Real powinien sobie poradzic dosc gladko, to w handicapy nie lubie sie bawic a kurs na zwyciestwo w okolicach 1,30 niespecjalnie mnie satysfakcjonuje. Dlatego polecam przyjrzec sie nieco bardziej &quot;egzotycznej&quot; opcji, a mianowicie zakladowi na wiecej niz 1,5 bramki w I polowie.
Nie ukrywam, ze jesli chodzi o pokrycie linii to licze tu przede wszystkim na gospodarzy wiec przytocze ich ostatnie mecze:
Statystyki:
Real Madryt - ostatnie 5 meczow u siebie - 4 razy powyzej 1,5 bramki w I polowie
(Barcelona, Vallecano, Espanyol, Sociedad)
Ponadto Real chyba &quot;lubi&quot; sobie czasem sprawic zimny prysznic na samym poczatku meczu. Nawet w dwoch ostatnich spotkaniach, z Cordoba i Sociedad, tracil bramke jako pierwszy, i to odpowiednio: w 1 i 3 minucie meczu. W obu przypadkach oczywiscie zdazyl odpowiedziec jeszcze w I polowie. Mozliwe, ze to problemy z koncentracja na poczatku spotkania. Real slabo radzi sobie rowniez, jesli chodzi o obrone przy stalych fragmentach i czesto traci bramki wlasnie w ten sposob - lacznie 46% straconych w tym sezonie bramek padlo po rzutach roznych (31% wszystkich traconych bramek) i karnych (15% wszystkich). Z pewnoscia w wejsciu typu pomoglaby szybko strzelona przez Seville bramka, w takim wypadku do overa byloby bardzo blisko. Wydaje mi sie, ze dla gosci zdobycie bramki w I polowie to koniecznosc, jesli chca myslec o czyms wiecej niz uniknieciu wysokiej porazki. Real mimo wszystko czesto rozkreca sie w II polowie, zwlaszcza gdy &quot;musi&quot;. Po meczu z Cordoba czy wczesniejszym z Getafe, gdzie rowniez dosc pozno przesadzili losy spotkania, mam nadzieje, ze na Santiago Bernabeu nie beda zwlekac. Poza tym jest to zalegly mecz wiec jest bardzo istotny dla ukladu tabeli. Real caly czas gral z iluzoryczna przewaga 4 pkt nad Barcelona. Teraz ma szanse to urzeczywistnic, co biorac pod uwage ostatnie wyczyny Messiego, Neymara i calej Barcelony, pozwoliby zachowac spokoj w bialej czesci Madrytu. Przespanie I polowy moze skonczyc sie dla Krolewskich bardzo nieprzyjemnie - ewentualna strata punktow dzisiaj moze skutkowac nawet utrata pozycji lidera. W sobote jeszcze trudniejszy mecz, wyjazdowe starcie z Atletico. Wiec swietna okazja dla Barcelony by w razie potkniecia Realu wskoczyc na I miejsce. Co wiecej, strzelenie dzis np 2 lub 3 goli w I polowie, daloby mozliwosc odpoczecia niektorym pilkarzom w II polowie przed tak intensywnym spotkaniem, jakim niewatpliwie beda sobotnie derby. Jesli po przerwie wynik wciaz bedzie sprawa otwarta, nie ma co liczyc na rotacje. Real potrzebuje dzisiaj zwyciestwa i to zapewnionego jak najszybciej.
2 bramki na luzie a z tego co widzialem w skrocie to powinny byc i 3 lub wiecej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
⚽ Real Madryt (-1) - Sevilla 1.7

Dziś zaległy mecz PD. Real u siebie podejmuje Seville. W kadrze Realu zabraknie Pepe, Coentrao oraz Modrica. Z wiadomych powodów zawieszony jest Ronaldo. Kadra Sevilli bez: Barbosa, Trémoulinas, Pareja, Banega, Cotán, Tena, Luismi, Cristóforo, Reyes i Gameiro. Jak więc widać, lista nieobecnych jest długa.

Wygrana Realowy jest potrzebna by udokumentowac 4 pkt przewage nad Barcelona przed arcytrudnym małym finałem na VC z Atletico. Jest to istotne równiez w kontekscie marcowych GDz Barcelona.

Ostatnie mecze Sevilli z Realem na terenie Madrytu konczylły sie minimum dwubramkową przewagą Realu. Ostatni raz w sezonie 10/11 wynik był niekorzystny dla dzisiejszego mojego typu. Statystyki jednak nie graja.

Zobaczmy wiec wyjazdowe wyniki Sevilli z zespolami z czołówki:
Valencia 3-1
Barcelona 5-1
A. Madryt 4-0

Teraz Real uważam że Sevilla jest dobra na ligowych ogórków, jednak jak przychodzi grać z największymi pojawiają się problemy. Real przegrał w tym sezonie z Atletico, Sociedad oraz z Valencia. Sevilla dodatkowo przegrala z Bilabo oraz zanotowala remis z Eibar Levante i Valencia u siebie.

Dziś wszystko wskazuje na wygrana Galacticos. Czy wygrana bedzie okazała dowiemy się po 22.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom