>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20zł Bettson Bingo

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ktoś już tutaj pisał że będzie można przelać kasę dopiero po naprawieniu błędu, więc cierpliwości. Zawsze możesz napisać do supportu. A poza tym gratuluje wygranej.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie zakłada się to &#39;bingo konto&#39; ? W ogóle nie mogę znaleźć zakładki, a wcześniej ktoś pisał, że ją usunęli. Z góry dzięki za pomoc.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, czytać cały temat a nie zadawać któryś raz z kolei to samo pytanie.

Na forum obowiązuje zakaz handlu wszelakimi bonami, voucherami, etc!
 
J 5

jawa123

Użytkownik
gadalem na live chat z suuportem, pisal mi ze przelac bede mogl dopiero jak naprawia polskie bingo a za chwile chyba skumal ze wygralem jackpota napisal ze moze byc cofniety bonus bo byl przenzcazony dla polskich graczy i polskie bingo hehe nie no sie wkurwie strasznie i tego tak nie zostawie jesli cofna bo to jednak spora kasa a nie pisalo ze to na polskim bingo tlyko mozna grac
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
gadalem na live chat z suuportem, pisal mi ze przelac bede mogl dopiero jak naprawia polskie bingo a za chwile chyba skumal ze wygralem jackpota napisal ze moze byc cofniety bonus bo byl przenzcazony dla polskich graczy i polskie bingo hehe nie no sie wkurwie strasznie i tego tak nie zostawie jesli cofna bo to jednak spora kasa a nie pisalo ze to na polskim bingo tlyko mozna grac

Napisz im w ten sposób,że angielski support nie miał nic przeciwko temu,żebyśmy my Polacy grali na brytyjskim bingo. Jak trzeba było to angielski support pisał jak należy obrócić bonus aby go wypłacić , skoro angielski support nie miał nic przeciwko to sprawa jest prosta. Co więcej jeśli będą sie zapierać to napisz im,żeby pokazali Ci regulamin, przepisy regulujące ten bonus tzn. czy w tych przepisach jest mowa,że bonus może być użyty tylko na polskim bingo jeśli nie ma takiego zapisu oni nie moga ad hoc dodawać nowych.
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Witam! Chce troche uspokoic sytuacje. Dzisiaj odbylem dwie rozmowy z supportem: jedna z polskim, druga z angielskim. W rozmowie z supportem polskim przedstawiajac cala sytuacje dowiedzialem sie, ze nie moge zostac zapewniony, iz bede mogl wyplacic srodki ktore wygralem, poniewaz promocja dotyczyla polskiej wersji bingo. Odpisalem jedynie, iz nie widze takiego punktu w regulaminie i wylaczylem sie. Zaraz napisalem do supportu angielskiego i znow przedstawilem cala sytuacje i dostalem takie zapewnienie:

Po tej odpowiedzi od supportu napisalem, ze jednak polski support nie byl taki pewny czy te pieniadze bede mogl wyplacic ale Laszlo uspokoil mnie i odpisal, ze jesli pojawia sie jakies problemy z tym zwiazane zebym sie skontaktowal z angielskim supportem a on rozwiaze sprawe. To chyba tyle, mysle iz choc troche rozjasnilem sytuacje. Pozdrawiam!
P.S Pieniadze bedzie mozna przelac kiedy zostanie wznowiona polska wersja bingo, support angielski odpisal mi, ze stanie sie niemal na pewno jutro.
 
J 5

jawa123

Użytkownik
ja napsialem meila do nich takze z tym ze to by byl skandal i absurd gdyby to cofeneli itp. tauchen dzieki wielkie uspokoiles mnie ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
&quot;Polski supoort&quot;
Szczerze to wam powiem,że polski support na niczym sie nie zna. Pytam się kolesia o ksywie &quot;Matt&quot; (Polski support) ile razy należy obrócić bonus aby go wypłacić odpowiada,że 5 czyli 5x20zł=100zł napisałem mu,że mam ukończony bonus poprosiłem aby sprawdził i potwierdził mi,że bonus został wyrobiony, pytam dlaczego nie mogę przelać kasy do buka skoro bonus jest wyrobiony, odpowiada,że mają problemy techniczne i to jest przyczyną.

&quot;Angielski support&quot;
Piszę do angielskiego supportu z tymi saymim pytaniami dostaje odpowiedź,że bonus musi być obrócony 10x 20zł=200zł. Stwierdzam,że przed chwilą nie jaki &quot;Matt&quot; poinformował mnie,że bonus musi być obrócony 5x, mówie,że ktoś mnie okłamuje i to mi sie nie podoba. Babka poprosiła mnie o chwilę przerwy po czym wróciła i powiedziała,że rozmawiała z Mattem i on się pomylił bo bonus musi być obrócony 10x ,pytam czy na pewno, odpowiada,że tak. Obróciłem 10x, wypłaciłem kasę bez problemu.

Podsumowanie

ZA CO POLSKI SUPPORT BIERZE KASĘ?? BO CHYBA NIE ZA WIEDZE.





jawa w ilu kuleczkach miałeś jackpot bingo??

Ja byłem raz bardzo blisko 4 pierwsze kuleczki i miałem 4 trafione brakowało 1 ale niestety do 9 kuleczki nie udalo się wypełnić karty.
 
Do góry Bottom