>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20zł Bettson Bingo

O 9

oshea123

Użytkownik
zrobilem tak jak ktos tu powiedzial..wszedlem na angielska strone betsson i przyjelo mi bonus po rejestracji konta w bingo..20
PLN na koncie takze dziala
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
zgadza sie. jesli wejdziecie na angielska wersje strony i wpiszecie vouvher to tam zadziala. wczesniej wyskakiwal jakis error ale teraz jest wszsystko w porzadku.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
ja aktywowalem voucher na angielskiej stronie ???? postawiłem kuponów za całą kase na multi bingo i wygrałem 45 zł mogłem wypłacić z tego 20 pln na zakłady ???? za reszte właśnie zagrałem i czekam na losowanie ???? ????
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Witam, nie wiem jakim cudem ale dwa razy zagralem i dwa razy wygralem i mam 133zl. Prosze o pomoc jak to teraz wyplacic bo jak chce dac transfer zeby przelac na zaklady to nie moge bo cala kwote 133zl mam w bonusie.
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Wlasnie rozmawialem z supportem i pieniadze bede mogl przelac kiedy problem z bingo zostanie rozwiazany. Pytalem czy nie skasuja przypadkiem moich wygranych pieniedzy ze wzgledu, iz gralem na anglojezycznej stronie ale osoba z supportu powiedziala, ze oczywiscie NIE. Tak wiec nie ma co sie martwic o swoje wygrane. Pozdrawiam i zycze Wam duuuzo szczescia ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
jak przetransferowac kasę do buka?? Kasa z bingo jest niewidocZna w koncie. Ktos ma jakiś pomysł?
no poprostu wejdz na angielskiej stronie na zakładke bingo i wtedy tam masz kase jaką masz na bingo po prawej stronie masz transfer wtedy wykoczy ci małe okienko i ci pisze ile masz kasy w bonusie a ile możesz przełozyć na konto główne ???? ja wyciąglem 80 pln w 3 grach bingo ;p
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ugrałem ponad 90zł i nie mogłem przetransferowac kasy.Od liove chat wiem,że trzeba zrobić obrót 5 razy czyli 100zł. Zrobiłem i nie mogę wypłacić. kurr mać
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Powiedzcie mi czy wy obracaliście bonus do końca tzn. 5x 20zł=100zł ? Czy zagraliście kilka razy to co wygraliście ponad 20zł przelewaliście do buka?

Bo ja obróciłem do końca i nie mogę przelać. Pisze,że muszę dokonać depozytu aby móc transferować kasę w moim koncie.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Powiedzcie mi czy wy obracaliście bonus do końca tzn. 5x 20zł=100zł ? Czy zagraliście kilka razy to co wygraliście ponad 20zł przelewaliście do buka?

Bo ja obróciłem do końca i nie mogę przelać. Pisze,że muszę dokonać depozytu aby móc transferować kasę w moim koncie.

ja wypłacalem nadwyżki ???? to ponad bonus aż doszedłem do 80 pln
 
Do góry Bottom