>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2014 Ice Hockey World Championship - Białoruś (Mińsk)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rosja - Szwecja

Ruscy to minimaliści na tych Mistrzostwach i oprócz pierwszych meczy gdzie wbijali po 6-7 bramek później już przy prowadzeniu 2-0,3-0 grali powoli oszczędzając się. Zobaczymy czy to sie na Nich nie zemści(mam nadzieje,że nie pograłem na Ich wygraną w tych MŚ). Szwedzi jakoś specjalnie mnie nie zachwycili na tych MŚ. Już wczoraj mogli odpaść z gospodarzami ale ci nie wykorzystali karnego a po chwili stracili na 2-3. Jedna jak i druga ekipa potrafi wykorzystywac gry w przewadze.
Szwedzi do tej pory strzelili 11 bramek grając w przewadze na 24 strzelone na tych Mistrzostwach.
Rosja strzeliła 9 bramek w przewadze.
Według mnie jutro to Rosja wygra spotkanie a przy okazji jest szansa że padną bramki w osłabieniu dlatego:

Rosja wygra - 1,55 Betsson✅
Ponad 1,5 gola strzelonego w przewadze - 2,05 Betsson⛔
Tikhonov strzeli gola - 2,60 Betsson⛔
Malkin strzeli gola - 2,60 Betsson⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Czechy - Finlandia
Finowie po całkiem udanym turnieju olimpijskim kontynuują swoją świetną passe i zbierają kolejne laury na arenie międzynarodowej. W półfinale turnieju w Mińsku przyjdzie im się zmierzyć z Czechami, którzy po nerwowym meczu odprawili do domu Amerykanów. Skład jaki wystawili amerykanie na tegoroczne mistrzostwa to istna kpina i nie dziwie sie że wypadli tak blado. Fińska ekipa to już jednak wyższa półka i wraz z Rinne w bramce są jedynymi możliwymi pogromcami do poskromienia Rosjan, którzy doszli do finału bez porażki. Liderami ekipy fińskiej są Jori Lehtera oraz Petri Kontiola, są to bardzo błyskotliwi gracze. W KHL są liderami swoich ekip, a i sądze że w NHL graliby pierwsze skrzypce. Czeski zespół jakoś mnie nie przekonuje i nie sądze aby mieli przynajmniej postraszyć finów, którzy grają świetny turniej, tak więc to ekipa Erkki Westerlunda według mnie zagra w finale, gdzie spotkają sie z Rosjanami, których przecież w świetnym stylu wyeliminowali z olimpijskiego turnieju.
Finlandia 60&#39; 2,48 Pinnacle✅ Zgodnie z planem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom