>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2014 Ice Hockey World Championship - Białoruś (Mińsk)

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Rozpoczynamy dzisiaj Mistrzostwa Świata elity. Turniej zapowiada się interesująco pomimo braku największych gwiazd co jest oczywiście spowodowane trwającymi w NHL play offami. Niektórzy zawodnicy odmówili występu z powodu zmęczenia po sezonie czy też jakieś kontuzji. Wiadomo, że najważniejszą imprezą w tym roku były IO. Myślę jednak, że w Białorusi też będzie ciekawie.

O medale powalczyć powinny reprezentacje Szwecji, Kanady, USA, Rosji czy też Czech.


Ja na pierwszy rzut ognia biorę spotkanie Szwajcarii z Rosją.


Szwajcaria - Rosja: over 4.5 @ 1.84 Pinnacle ✅✅✅


Rosja to jak dla mnie mnie główny kandydat do złota. Są bardzo podrażnieni po kompletnie nieudanych dla nich igrzyskach. Dodatkowo zagra ich największa gwiazda Aleksander Owieczkin. Poza tym dla głównych rywali czyli USA i Kanady te mistrzostwa nie mają &quot;zbyt wielkiego znaczenia&quot;. Tam żyje się trwającymi w NHL play offami. Kanada na IO grała fantastycznie ale... w ich składzie na te mistrzostwa nie ma żadnego zawodnika, który sięgnął w Soczi po złoto! A w kadrze USA pojawiają się nawet zawodnicy z AHL. Dlatego właśnie myślę, że żadni rewanżu za IO Rosjanie są tutaj w stanie sporo ugrać.

Dzisiaj zmierzą się ze Szwajcarią, która była największa niespodzianką zeszłorocznych mistrzostw, w których doszli aż do fianału. Mają w składzie MVP tamtego turnieju – Romana Josi. Czy będzie ich stać na powtórzenie takiego sukcesu? Nie wiem. Myślę, że jednak nie dadzą rady. Natomiast nie można absolutnie lekceważyć tej ekipy. Na papierze odstają znacznie od Rosjan jednak liczę, że będę w stanie powalczyć. Właśnie dlatego proponuję tutaj over 4.5 bramek. Jeśli popatrzymy na wcześniejsze spotkania pomiędzy tymi ekipami to widzimy, że z bramkami nie było problemu. Ilość goli, który padły w ostatnich pojednkach Rosji ze Szwajcarią przedstawia się następująco: 7, 3, 9, 6, 6. Jak widzimy dzisiejsza linia nie została pokryta tylko w jednym spotkaniu. Nie spowiedzam się dzisiaj jakieś strzelaniny ale 5 bramek to jak najbardziej realne rozwiązanie. Mi widzi się wynik 4:2 dla Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Początek Mistrzostw więc trzeba ostrożnie aby zobaczyć jak dany zespół wygląda. Wiadomo jest,że największych gwiazd poszczególnych ekip nie ma(może z wyjątkiem Czech;)) dlatego trzeba obserwować jak zespoły się spisują. Na pierwszy dzień polecam:
Szwajcaria - Rosja 2 1,45 bet365 (w nocy były kursy wyższe)​
0-5 ✅
Rosjanie wydają się być TOP 3 tych Mistrzostw. Napewno będą chcieli zmazać plame na honorze jaką noszą po IO. Szwajcaria w ubiegłym roku rewelacja MIstrzostw jednak w tegorocznych meczach towarzyskich jak i na Olimpiadzie już tak dobrze to nie wyglądało. Szwajcarzy przegrali z Kanada 0-4 , z Niemcami 0-2 , z Czechami 1-2 i wygrali 3-1 oraz ze słabą Białorusią 1-1 i wygrana 5-2. Wyniki szału nie robią dlatego dzisiaj w starciu z Rosjanami uważam,że przegrają.
Na Olimpiadzie Szwajcarzy strasznie underowo(3x 1 bramka w meczu i raz 4 bramki).
Rosjanie na Olimpiadzie kręcili się w okolicach 4 bramek na mecz. Sporo strzelają więc dzisiaj 3-4 bramki sa w stanie spokojnie zdobyć.
Typuję wynik:2-4 ew.1-4.
Francja - Kanada​
Kanadyjczycy na Mistrzostwa przyjechali bez zawodników którzy zdobyli złoto podczas tegorocznych ZIO. Jak będzie wyglądała ich gra? Napewno nie tak dobrze jednak z Francuzami to spokojnie sobie poradzą. Czy będzie dużo bramke? Kilka padnie jednak linia jaką oferuje Betsson jest bardzo zachęcająca do pogrania:
under 7,5 - 1,38 2-2✅
Typuję wynik:1-4 ew. 1-5
1-6✅
Gospodarze kontra jeden z faworytów tych Mistrzostw. Trudne zadanie czeka Białorusinów dzisiaj. Kibice itd wszystko za Białorusią jednak umiejętności po stronie gości zza Oceanu. Szkoda,że nie ma najlepszych no ale...
W meczach towarzyskich przed MŚ Bialorusini zagrali kilka meczu i tak z Dania:2x wygrali 5-2 , 4-2 i przegrali 4-5 ze Szwajcarią 1-1 i 2-5 oraz z Norwegią 1-2. Widać po wynikach że obrona Białorusinów nie wygląda najlepiej bo tracą oni sporo bramek w meczach a dzisiaj z takim rywalem jak USA będzie to jeszcze cięższe zadanie aby stracić jak najmniej. Dlatego polecam:
USA over 2,5 gola 1,36 Betsson✅
USA over 3,5 gola 2,00 Expekt ✅
Białoruś - USA 2 1,42 Unibet ✅
Białoruś - USA(-1,5) 2 1,70 Expekt✅
Typuję wynik: 2-4 , ew.2-5
Słowacja - Czaechy​
2-2
W sparingach lepiej wyglądają Czesi. Strzelają ponad 3 bamki na mecz tracąc tylko 1. Słowacy można powiedzieć podobnie strzelają i podobnie tracą ok 2,5 bramki na mecz. W meczach towarzyskich obie ekipy zmierzyły się z Norwegią i wyniki wyglądają tak:
Słowacja - Norwegia 2-2
Czechy - Norwegia 5-1 i 6-2.
Niby to tylko mecze towarzyskie ale już widać różnice.
Słowacja - Łotwa 5-2
Czechy - Dania 4-0 i 2-0
Tutaj sparowałem Danie i Łotwe bo uważam,że mają podobny potencjał i też lepiej wypadli Czesi.
Ciężko coś konkretnego napisać na temat zespołów bo to początek i trzeba zobaczyc jak się prezentują poszczególni zawodnicy dlatego tak to wygląda a nie inaczej. Z tego meczu wybieram:
Słowacja - Czechy 2 1,65 bet365⛔
Słowacja under 2,5 gola 1,45 Sportingbet✅
Typuję wynik: 1-3 ew. 2-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Na pierwszy ogień bardzo dobrze wyglądający long-term.
Top German Point Scorer
Felix Schütz
5,0 Betsson

Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na dzień dzisiejszy Felix jest chyba najlepszym niemieckim F w Europie i IMHO najlepszym w ogóle. Goc się trochę posypał, a na odrodzenie w barwach Pens się nie zanosi, czasy Sturma to nie tak odległa, ale jednak przeszłość, a Hecht uświadomił sobie, że poziomem odstaje od elity i wrócił do ojczyzny. Swoje jednak w NHL pokazał, tak jak pozostała dwójka. Wprawdzie lista nieobecnych na tych MŚ jest długa i otwierają ją takie nazwiska jak Wolf, Flaake, Rankel, Riemer i Gogulla, są to jednak gwiazdy lokalne i niewielu z nich potwierdziło swoją wartość w silnych ligach Europy. Prawie całą karierę spędzili grając w ojczyźnie i ciężko obiektywnie ocenić ich karierę. Felix był zbyt dobry na DEL, a wielu twierdziło, że będzie wciąż zbyt słaby na KHL. Sezon już za nami i należy powiedzieć, że nie tylko sobie poradził, ale okazał się absolutnie kluczową postacią Admirala, dzięki której niespodziewany awans do PO stał się faktem. 38pts (16G+22) na 54GP w przeciętnej drużynie w drugiej najlepszej lidze świata może wzbudzić podziw. Na Mistrzostwa jedzie już po raz piąty, za to dopiero po raz pierwszy spoczywa na nim tak duża odpowiedzialność. Top line Niemców musi na tym turnieju robić różnicę, bo bottom lines są bardzo słabe. Najważniejszy będzie początek rozgrywek, Team Germany ma wtedy dość przyzwoity kalendarz i musi to w jakiś sposób wykorzystać. Zaczynają od Kazachów, którzy ostatnio przegrali i wygrali z Włochami. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać ten dwumecz. Obie drużyny grały żenująco i nawet w zwycięskim spotkaniu (grali już Upper, Starchenko i Antropov) bardzo źle to wyglądało. Prawie wszystko leciało z niebieskiej, czysto teoretyczny PP (w założeniu miał być, a w praktyce po prostu nie istniał), fatalna wymiana krążka i zupełny brak podjęcia próby gry kombinacyjnej. Niemcy nie wygrywając mocno skomplikują sobie sprawy. Zaufam Felixowi i zagram go też w charakterze strzelca bramki.Schütz to wyborny 2-way C, mogący też grać na skrzydle (być może w takiej roli zagra na Mistrzostwach). Jeśli ktoś już chciał by się kłócić, że nie jest najlepszym ofensywnym napastnikiem z aktywnych Niemców, to z opinią, że jest najlepszym defensywnym napastnikiem już każdy się zgodzi. Doskonały podczas PK, tytan ciężkiej pracy, nigdy nie jest non-factorem, zawsze najbardziej aktywny, mistrz wznowień, przykładny playmaker i nawet niezły snajper. Speedster to nie jest, ale do jazdy na łyżwach przyczepić się nie sposób. Solidny materiał na centra nr 1 bądź 2, a w przyszłości może NHL? We&#39;ll see. W każdym spotkaniu dostanie w granicach 17-20 TOI i first unit w PP oraz PK (szansa na kontrę). Oczekuję mocnego otwarcia turnieju, dlatego oprócz long-terma gram też
Kazachstan - Niemcy
Schütz strzeli gola
3,40 DOXXbet

Spotkanie jutro przed południem.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Gospodarze kontra jeden z faworytów tych Mistrzostw. Trudne zadanie czeka Białorusinów dzisiaj. Kibice itd wszystko za Białorusią jednak umiejętności po stronie gości zza Oceanu. Szkoda,że nie ma najlepszych no ale...
W meczach towarzyskich przed MŚ Bialorusini zagrali kilka meczu i tak z Dania:2x wygrali 5-2 , 4-2 i przegrali 4-5 ze Szwajcarią 1-1 i 2-5 oraz z Norwegią 1-2. Widać po wynikach że obrona Białorusinów nie wygląda najlepiej bo tracą oni sporo bramek w meczach a dzisiaj z takim rywalem jak USA będzie to jeszcze cięższe zadanie aby stracić jak najmniej. Dlatego polecam:
USA over 2,5 gola 1,36 Betsson
USA over 3,5 gola 2,00 Expekt
Białoruś - USA 2 1,42 Unibet
Białoruś - USA(-1,5) 2 1,70 Expekt
Typuję wynik: 2-4 , ew.2-5
Zabieram głos bo zupełni się tu nie zgadzam,nie z typami,nie z wynikiem na overy USA a z tym że będą mieli mega łatwo.Z czym sie nie zgadzam ? ano z tym że Radula napisał że wszystko oprócz tego że Białorusini są gospodarzam stoi po stronie gości z USA,gości którzy przyjechali tu drugim i trzecim garniturem bo taka jest prawda kontra naprawdę mega zmotywowani gospodarze z ciekawą kadrą robiącą ciagłe postępy dodatkowo z ciekawym zaciągiem z KHL,najlepszej ligi oprócz NHL,na moje są wstanie jak najbardziej powalczyć z rezerwową reprezentacją USA, dlatego też typujemy :
Typ : Białoruś : over 1.5 @ 1.90
Jak to mawiał klasyk na rzuty rożne,4 rogi na zespół to tyle co nic,takie zdanie mam też tu, Białorusini jak zagrają od początku swoje są jak najbardziej wstanie strzelić przynajmniej dwie bramki a może powalczyć też o coś więcej.

Do tego suchy typ ale warty uwagi wg mnie,czemu bez opisu ? bo brak mi już czasu.
Gramy tak : Roman Cervenka to score @ 4.50 DOXXbet (podpowiem że jest to reprezentant czech na codzień grający w SKA Petersburg)​
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Słowacja - Czechy
Nadszedł czas na ostatni międzynarodowy turniej hokeja w tym sezonie. MŚ w Mińsku jest imprezą nawet nie w połowie tak dobrze obsadzoną jak ostatnimi laty. Dzieje sie tak dlatego iż jest sezon olimpijski, co oczywiście ustawiało turniej w Soczi na pierwszym miejscu. Ponadto ta cała zaściankowość Białorusi działa nieco odstraszająco na gwiazdy światowego formatu. Czołowe teamy przyjechały w drugim, a w kilku przypadkach nawet trzecich składach. To sprawia że tegoroczne mistrzostwa bedą obfitować w wiele niespodzianek, które oczywiście postaram sie wyłapać. Na początek starcie Czechów i Słowaków. Pamiętam spotkanie obu reprezentacji podczas i nieudaną pogoń Słowaków z wyniku 0:4. Byle wtedy naprawde blisko, i patrząc na składy, które przyjechały do Mińska jestem przekonany że to Słowacy tym razem bedą górą. W bramce Laco, który jak do tej pory broni świetnie w narodowych barwach. Liderami ekipy powinni być doświadczony Satan oraz dobrze grający Tatar. U Czechów z kolei mieszanka ligowców z graczami rodem z KHL, oraz starym ale jarym Jaromirem Jagrem. Celuje w zwycięstwo Słowaków.

Słowacja 60&#39; 4,75 Pinnacle ⛔
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kanada - Słowacja Słowacja(+2,5) 1,68 Expekt⛔

Po tym co dzisiaj zobaczyłem w wykonaniu obu ekip gram śmiało na naszych sąsiadów. Kanadyjczycy niby dzisiaj prowadzili gre w meczu z Francuzami jednak nic z tego nie wynikało. Łatwe błędy przy wyprowadzaniu krążka dzisiaj nie niosły za sobą skutków jednak jutro z drużyną Słowacji mogą nieść spore konsekwencje. Słowacy na dobrym poziomie dzisiaj spotkanie i powiem szczerze że mnie tym zaskoczyli. Jutro mecz wyrównany powinien być dlatego takie handi po takim kursie biorę bez zawahania.

Kazachstan - Niemcy

Co tu dużo pisać Niemcy to bardzo solidny zespół i w meczu z Kazachstanem powinni sobie w miarę spokojnie poradzić i wygrac mecz 2-3 bramkami.W tym roku Niemcy wygrali 4-1 z Kazachami. Kursy według mnie za wysokie na to spotkanie więc gramy:
Niemcy wygraja 1,44 Sportingbet⛔
Niemcy(-1,5) 1,75 Betsson⛔
Niemcy over 2,5 bramki 1,44 Betsson⛔
Niemcy over 3,5 bramki 2,20 Sportingbet⛔

Finlandia - Łotwa

Finowie sa jednymi z kandydatów do medalu. Na początek dostają łatwego rywala jakim sa Łotysze i z którymi powinni się rozprawić bez większego problemu.W tym roku 2 x grali i 2x Finowie wygrywali 5-1.

Finlandia wygra 1,22 Sportingbet⛔
Finlandia(-1,5) 1,55 Betsson⛔

edit: rewelacja...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Typ na Niemcy popieram, ale wrzucam info Niemiaszki z zagranicznego forum:
Well, to be honest i have very low expectations. There is a long list of players that had to cancel this years IHWC for various reasons like injuries, personal reasons etc. We have not a single NHL-player in our roster, mostly guys from the DEL. And though i am glad to see we have some very young players like Draisaitl, Kahun, Ehliz etc. i think they only get experience on this tournament and can not help that much in their first ever big senior level tournament.
Yes, Draisaitl´s father Peter Draisaitl also played for the national team. ;) Hopefully the high expectations on his son are justified.
As for the tournament: I think the only games where germany has a chance to get points are the first two games against kazakhstan and latvia and then maybe against belarus and switzerland.
Personally i do not believe that the goal quarter-final is possible. We have to avoid relegation by beating kazakhstan and then maybe get some extra points against latvia, switzerland or belarus for a better position in the standings.
Even the game against kazakhstan will not be easy i think. But we have to win it, otherwise it would be very hard to stay in top division. And last time we lost in an opening game against kazakhstan (IHWC 2005 in Prague) we were relegated later. So better win this first game. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukmacher91 7

bukmacher91

Użytkownik
Niemcy , Niemcy pewnie wygraja, bo maja poprostu lepsza ekipe.
Ale czy tylko ja zauwazam wszedzie typ na bardzo dobrych , rozpedzonych Amerykanów z Szwajcarami bez formy ?
2.05 w toto.
Ja już biegne , wam tez radze na singla, lub debla z np. Niemcami albo Finami ;)
Trzeba sobie troche polepszyć sobote ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Finalndia - Łotwa
Faworyt jest jeden tak można napisać w teorii, w praktyce nie byłbym taki pewny. Owszem Finowie to klasowa drużyna o sporym potencjale ale weźmy pod uwagę fakt, że jest to reprezentacja głównie złożona z graczy, którzy nacodzień występują w Europie także to będzie trochę inna jakość. Jest Rinne i Jokinen, ale w przypadku tego pierwszego jest spory znak zapytania ponieważ Rinne miał przeciętny sezon w Nashville i jego forma jest sporą niewiadomą. Jokinen na pewno &quot;wartość dodatnia&quot; dla reprezentacji, zapewne będzie kapitanem i będzie dowodził jednostką. Jest też kilku ciekawych graczy z KHL jak Immonen, Komarov, Hietanen czy Lehtera, ale tak jak pisałem wcześniej nie przeceniałbym tak mocno wartości tej ekipy. Tym bardziej, że jest to pierwszy mecz, a Łotysze na pewno nie będą tu chłopcami do bicia. Skompletowali naprawdę solidny team dlatego też jestem zdania, że są w stanie powalczyć z Finami. Stąd też hendi dodatnie na poziomie +2,5 to w mojej ocenie świetne rozwiązanie na ten mecz.
Łotwa +2,5 / 1.76 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
viking 47

viking

Użytkownik
Pierwsza bramka strzelona prawidlowo i fatalna pomylka sedziow, przy drugiej bramce spalony byl.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Francja - Włochy 1 1,45 Sportingbet⛔

Wczoraj dzień kompletna klapa. Dzisiaj pierwszy mecz to Francja - Włochy. Francuzi po zremisowanym/wygranym meczu i wczorajszej przerwie dzisiaj zagrają ze słabymi Włochami. Trójkolorowi z Kanada zagrali dobry mecz taktycznie. Przyjmowali faworyzowanych Kanadyjczyków na swojej tercji wyprowadzając groźne kontry. W swojej tercji bardzo dobrze się bronili i Kanadyjczycy jakoś mega specjalnie nie byli w stanie zagrozić Francuzom. Francuzi mimo,że grali według mnie bardzo defensywnie to oddali sporą ilość strzałów. Włosi z Norwegami jak zagrali? Nie wiem bo nie oglądałem jednak patrząc na statystyki meczu to wygląda to dość słabo. Bardzo mała ilość strzałów na bramke Norwegów. Francuzi wypoczęci podbudowani dobrym wynikiem z Kanada dzisiaj powinni wygrać to spotkanie.

Mój typ:3-1 lub 4-1
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Francja - Włochy 1 1,45 Sportingbet​

Wczoraj dzień kompletna klapa. Dzisiaj pierwszy mecz to Francja - Włochy. Francuzi po zremisowanym/wygranym meczu i wczorajszej przerwie dzisiaj zagrają ze słabymi Włochami. Trójkolorowi z Kanada zagrali dobry mecz taktycznie. Przyjmowali faworyzowanych Kanadyjczyków na swojej tercji wyprowadzając groźne kontry. W swojej tercji bardzo dobrze się bronili i Kanadyjczycy jakoś mega specjalnie nie byli w stanie zagrozić Francuzom. Francuzi mimo,że grali według mnie bardzo defensywnie to oddali sporą ilość strzałów. Włosi z Norwegami jak zagrali? Nie wiem bo nie oglądałem jednak patrząc na statystyki meczu to wygląda to dość słabo. Bardzo mała ilość strzałów na bramke Norwegów. Francuzi wypoczęci podbudowani dobrym wynikiem z Kanada dzisiaj powinni wygrać to spotkanie.

Mój typ:3-1 lub 4-1

A skoro faworyzujemy Trójkolorowych, to może warto zwrócić uwagę na jednostki i skorzystać z kursów na strzelców? Do wyboru mamy tylko 4 pozycje i zdecydowałem się wybrać pomiędzy:

P. E. Bellemare @ 3,65 (Betsafe)
S. Da Costa @ 3,65 (Betsafe)

Ten pierwszy na codzień w szeregach SAIKU z SHL, w meczu z Kanadą zaliczył asystę i rozstrzygnął losy spotkania w rzutach karnych. O dziwo w statystykach na oficjalnej stronie mistrzostw ma na koncie zapisane 2pkt (nie wiedziałem, że gole strzelone w karnych również się liczą). Tutaj krótki artykuł o Nim:
http://www.iihfworlds2014.com/en/news/bellemare-proving-doubters-wrong/

S. Da Costa (Binghamton Senators, AHL) dał 2 gole w przewadze i mało brakowało żeby zbierał czapki z lodu. Razem grają w jednej linii co zwiększa szansę na zdobycie bramki przez któregoś z nich.
Bezpieczna opcja to granie 2 singli po takiej samej stawce i w przypadku trafienia chociaż jednego jest ciekawy plus ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Francja-Włochy +2.5 2 @1.51 ✅ 1:2
Tak naprawdę to są dwie wyrównane drużyny które miedzy sobą będą toczyć walkę o utrzymanie w grupie mistrzowskiej. Tyle że Włosi to beniaminek , jednak patrząc na wyniki w tym i zeszłym roku to są bardzo podobne i Włosi nigdy nie przegrali różnicą większą niż 2 bramek z Łotwą , Niemcami, Kazachstanem czy nawet Białorusią.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Widze ze dzisiaj juz jedna &quot;mina&quot; byla ,naszczescie omineta przezemnie, jeszcze wczoraj widizalem 1,28 francje i mowie do siebie no tak z Kanada wygrali i ze slabymi Wlochami bedzie w topa, a do tego trzeba dodac ze masowka byla na Francje przynajmiej widizalem na Oddsportal jak ludzie to sypia , a przed meczem bylo juz 1,20
Ogladajc ten mecz to Francja slaba jak nic po 10m gry Wlosi mieli sporo szans przez nastepne 20m mimo ze strzaly celne byly po stronie Francji to wlosi wiecej mieli strzalow ale sporo przez-strzelali ,niewiem jak oni z kanada wygrali chyba ich zlekcewazyli. Bo to nie tyle co Francja jest mocna co Kanada zagrala slabo w tym meczu.
Ja dzis widze inny mecz na Rozkladnie;
Belarus - Kazakhstan
Widziale mecze oby dwu druzyn ,jak i Bialorisu z Usa i Kazachstanu z Niemcami, i powiem tak ze Bialorus mimo sporej przegranej jak widac po wyniku to ten wynik nie jest Adekwatny do przebiegu meczu...myslalem ze Usa wygra to lekko ale Bialorus do wyniku 2-0 dosc dobrze grala szybki trzeci gol odebral checi do walki..Kazachstan nie zagral nic specjalnego druga tercja dosc jaby wyrownana ale Niemcy w 2 tercji sie Motali ,mieli przestoj, po strzalach mimo to bylo widac ze Niemcy mocno ich zepchneli.
Argumenty za Bialorusia sa takie ze;
a) Bialorus gra usiebie + kibice
b) Dobry mecz z USA dosc wyrownany.(przynajmiej do konca 2 tercji) widac to postrzalach
c) Beda bardziej z Determinowani po tej porazce i beda chceli wygrac
d) Na plus dla bialorusi daje to ze Kazachstan jest dosc slaby i do spadku typowany.
c) mimo remisu z Niemcami nic wielkiego niezagrali oproch 2 terci gdzie niemcy mieli przestuj i sami sie dosc motali.
Dziwne ze niektorzy wzoruja sie na meczu Kazachstan -Niemcy i widza tu wygrana Bialorusi jeszcze do wczoraj na oddsportal widzialem 70% obstawiajacych na Kazachstan...heh
W Bet jest kurs troche zanizony, poczekam jednak na Live i odczekam z 5 do 10 minut i wtedy podejme decyzje, jedna mina wystarczy dzisiaj :]
Bialorus 1,62 @ Ladbrokes ✅
Lub Money Line @1,36 ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dania OT-Norwegia@1.90 b365 ⛔ 3-4

Tak na szybko,bo mecz za niecałą godzinę:
Dania pomimo porażki ze Szwedami nie zagrała złego spotkania.2 i 3 tercja była wyrównana,zabrakło jednak kontaktowego gola.Szwecja to jednak dla europejskich średniaków za wysokie progi,więc 0-3 w żadnym wypadku nie jest złym wynikiem.
Co przemawia za Danią w dzisiejszym spotkaniu?Lepsza obsada bramki i ofensywa.
Z graczy z przodu przede wszystkim należy wyróżnić Boedkera,który jest po dobrym sezonie w Phoenix(19+32).Używając kilku słów,tak można streścić tego gracza:bardzo dobrze wyszkolony technicznie,świetna jazda na łyżwach.
Oprócz Mikkela są jeszcze koledzy z Canucks Jensen oraz Hansen.Należy też wspomnieć o świetnie zapowiadającym się Bjorkstrandzie,który zaliczył debiut w KHL w drużynie Medvescaka.
Norwegowie bez 3 swoich wielkich nazwisk.Nie ma Zuccarello,nie ma Thoresena,oraz obrońcy i kapitana Tollefsena.
Spore straty i szczerze nie widzę Norwegów w dzisiejszym meczu.Gram bezpieczniej,bo wliczając ew.dogrywkę i karne.Kurs całkiem zadowalający na tą opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Rosja-USA over 5.5@1.90 b365 ✅ 6-1
Dziś 1 poważny sprawdzian przed ekipą USA,która jak do tej pory tak jak Rosjanie zdobyła komplet punktów.W 1 spotkaniu bez większych problemów zwycieżyli Białoruś,w meczu ze Szwajcarami 3 punkty zdobyli dzięki błędnym decyzjom sędziów,którzy Helwetom nie uznali 2 prawidłowo zdobytych goli.
Co do Sbornej to ci są głównym kandydatem do zdobycia złota.Przyjechali do Mińska mocnym składem i jakoś nie widzę,by ktoś mógł im zagrozić.
Finowie w składzie daleko od optymalnego,USA,Kanada i Szwecja to samo.
Rosja jako jedyna z wymienionych wyżej ekip ma bramkarza,który występował w Soczi.Bobrowski to zdecydowanie najlepszy goalie na tym turnieju.
Ofensywa również bardzo mocna,najlepszym na to dowodem jest obecność Oviego,który w Soczi nie rozegrał najlepszego turnieju,ale tutaj jest już znacznie lepiej(2+1).
Szkoda,że Mozyakin nie przyjechał,bo z Zaripovem mogli by tu stworzyć super duet taki jak w Magnitce.No,ale i bez niego Zaripov świetnie sobie radzi(gol i 3 asysty).
Myślę,że USA pomimo tego,że są tutaj raczej skazani na porażkę to powalczą o dobry rezultat.
W zeszłym roku nikt nie dawał im większych szans w starciu z Rosjanami,a jednak w 1/4 rozbili ich 8-3.Wtedy jednak byli nieco lepszym składem niż w tym roku,a sami Rosjanie nie mieli takiej ekipy jaką mają na tym turnieju.
Podsumowując,to jest hokej,a USA pomimo tego,że brakuje wielu gwiazd to wciąż nieobliczalna drużyna.Oprócz doświadczonych Stapletona,MacDonalda czy Smitha są też młodzi bardzo dobrze zapowiadający się gracze tacy jak Trouba czy Gaudreau.
Moim zdaniem over w tym spotkaniu jest najlepszą opcją do grania.6 goli powinno wpaść na lajcie.
Post może być trochę chaotyczny,ale pisane na szybko,bo czas goni;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Czechy - Kanada
Tak jak wspomniałem tegoroczne MŚ obfitują w dogi. Dziś wpadły już dwa. Ja spróbuje ustrzelić kolejnego a zarazem trzeciego z rzędu. Ekipa Klonowego Liścia potraktowała ulgowo tegoroczny czempionat i wystawiła na tą imprezę stosunkowo słaby skład. Nie ma żadnych wielkich osobistości oprócz Nathana McKinnona, a więc największego objawienia w tegorocznych sezonie NHL. Żaden z graczy obecnych w tej ekipie ma nikłe doświadczenie jeśli chodzi o gre na dużym europejskim lodzie. Czesi prowadzeni przez Jaromira Jagra powinni ten fakt błyskotliwie wykorzystać. 3/4 składu gra na co dzień w Europie i to w czołowych ekipach KHL. Z tego własnie względu nie daje Kanadyjczykom większych szans. Czesi są na tą impreze lepiej przygotowani i bez wiekszych problemów powinni sie uporać z Kanadyjską &quot;zbieraniną&quot;, bo tak własnie najlepiej można określić zespół aktualnych mistrzów olimpijskich, który wylądował w Mińsku.
Czechy 60&#39; 3,32 Pinnacle ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czesi są na tą impreze lepiej przygotowani i bez wiekszych problemów powinni sie uporać z Kanadyjską &quot;zbieraniną&quot;, bo tak własnie najlepiej można określić zespół aktualnych mistrzów olimpijskich, który wylądował w Mińsku.
Pomijając całkowicie wynik tego meczu i to co w nim się działo, pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią na temat ekipy Kanady i tego, że to Czesi są o wiele lepiej przygotowani od nich do tego turnieju.
Kanada jak to ma w swoim zwyczaju od kilku lat posyła na MŚ młodych perspektywicznych graczy z NHL i w sumie nie ma tu przypadku w powołaniach. Ta jak to nazwałeś &quot;zbieranina&quot; to w mojej ocenie bardzo interesująca drużyna bo oprócz wymienionego McKinnona, jest jeszcze Monahan, Houbredau, Turris, Kadri, Hodgson, Schenn czy Read to wszystko gracze, którzy rozegrali bardzo dobry sezon w swoich ekipach i uważam że słusznie zostali powołani na ten turniej. Jedyna słabość jaka może ich różnić od pozostałych drużyn, typu Czesi czy Rosja to z pewnością doświadczenie bo tego zawsze im brakuje i to jest zazwyczaj główny problem tej kadry. Mimo to pod względem potencjału czy przygotowania na pewno nie jest to drużyna słabsza od Czechów lub innych ekip. Ok Rosja to i może na tym turnieju inna półka, ale taki finał Kanada - Rosja byłby mile widziany i myślę że jest to w pełni realne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom