>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2014 Ice Hockey World Championship - Białoruś (Mińsk)

Status
Zamknięty.
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jakiś wirus żołądkowy w czeskiej ekipie.Zaczęło się od Sobotki,który nie grał już w meczu z Włochami,dodatkowo ma grypę i jedzie na antybiotykach.Czy się wykuruje do soboty nie wiadomo,no a nawet jeśli to i tak w pełni sił nie będzie.
Podobno aż 6 graczy ma podobny problem,a wśród nich są napastnicy Rolinek oraz Hertl i obrońca Sevc.
W sobotę Czesi grają z Danią.
Ja proponuję w tym momencie +2.5 na nich.
Dania dziś przegrała wysoko z Kanadą.Wszystko rozstrzygnęło się w 3 tercji,którą Kanadyjczycy wygrali 4-0.Duńczycy na bramkę Scrivensa strzelali aż 29 razy,jednak ten dobrze się spisywał wpuszczając tylko 1 gola.
Oprócz Czechów mają na rozkładzie jeszcze Francję i Słowację.Szanse na awans do czwórki pozostały.Spadek racze im nie grozi,bo wątpię by ostatni w grupie Włosi zdołali zdobyć choćby punkt w meczach z Kanadą,Szwecją i Słowacją.
Wracając jeszcze do Czechów to ci liczyli na to,że dołączy do nich Krejci z Boston Bruins.Zawodnik jednak ostatecznie odmówił trenerowi i do Mińska nie przyleci.Nie zagrają również Gulas i Kaspar.
Dania(+2.5)-Czechy@1.98 marathonbet ✅
Za drobne zagram również Dania OT@6.50 ✅ 4-3 po karnych.//pomogli sędziowie,gol Duńczyków na 3-2 nie powinien zostać uznany.Sporo tych błędów arbitrów na tym turnieju.
#

Co do meczów dzisiejszych to polecam over 5.5 w meczu USA-Kazachstan.Amerykanie nie dysponują na tym turnieju solidnym goalie.Owszem Thomas wciąż przez wielu uznawany jest za dobrego bramkarza,ale patrząc na jego formę na tych mistrzostwach ewidentnie widać,że czasy świetności ma już za sobą i te raczej nie powrócą.Jego zmiennicy to Leggio grający w AHL oraz Hellebuyck z NCAA,więc szału nie ma.
W ataku jest dobrze,6 bramek strzelonych Białorusi,5 Łotwie.Dziś trafia się kolejny europejski średniak i myślę,że ze strzeleniem kilku bramek nie będzie problemu.
Kazachstan w obronie nie wygląda dobrze,18 straconych bramek w 4 meczach niezbyt dobrze świadczy o defensorach.
Dobry mecz w bramce w meczu z Rosją rozegrał Ivanov,gdyby nie jego świetne interwencje to Rosja wygrałaby o wiele wyżej.To pokazuje,że obrona kompletnie sobie nie radzi.
Widać to też po strzałach,Rosjanie i Niemcy oddali ich aż po 47.
USA-Kazachstan over 5.5@1.65 b365 ✅ 3-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Szwecja - Słowacja
Tegoroczne mistrzostwa są dość trudne typersko, jednakże ja nie rezygnuję i nadal próbuje coś dobrego trafić. Na dziś przegotowałem Słowacje, która wkońcu przebudziła sie w spotkaniu z Norwegią. Na przeciw ich staną Szwedzi, którzy mają analogiczną sytuacją co Kanadyjczycy. Po bardzo udanych mistrzostwach tutaj wystawili słabszy skład, który raczej nie bedzie liczył sie w walce o zwycięstwo. O dziwo jak do tej pory Szwedzi nie przegrali. Jedyną ekipą która sprawiła im problemy były Czechy, którzy ulegli dopiero w dogrywce. Słowacy z kolei ulegli Czechom w ten sam sposób. Dziś licze na zwycięstwo ekipy Vladimira Vujtka. Słowacy powoli łapią oddech i potrzebują zwyciestwa nad mocnym rywalem. Takim własnie są Szwedzi, którzy na tym turnieju są jak najbardziej w zasiegu więc kurs jaki oferują buki za zwyciestwo Słowaków jest warty spróbowania.
Słowacja 60&#39; 5,35 Pinnacle ⛔
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Białoruś - Niemcy
Gospodarze tegorocznych Mistrzostw zrobili wszystko, by wystawić najmocniejszy możliwy skład na rozgrywany w Mińsku turniej. Dopieli swego i tym sposobem możemy obejrzeć wszystkich najlepszych białoruskich hokeistów w jednej drużynie. Jest Grabovski, bracia Kosticynowie, Denisov oraz naturalizowany Geoff Platt. To sprawia iż gospodarze wyglądają całkiem solidnie na tle innych zespołów rywalizujących w tegorocznym czempionacie. Niemcy, z którymi przyjdzie dziś gospodarzom zagrać prezentują odrobinę niższy poziom hokeja. Wiekszość z ich składu to zawodnicy z ligi niemieckiej, a to stawia ich znacznie poniżej Białorusinów, którzy z wyjątkiem Grabovskiego wszyscy występują w czołowych klubach KHL. Po ich grze widać determinacje i chęć dobrego zaprezentowania sie przed własną publiką oraz dyktatorem Aleksandrem Łukaszenką, za którego sprawą mistrzostwa odbywają sie na Białorusi. Niemcy to przeciętniacy, za grają nic godnego uwagi i uważam że przeciwko gospodarzom nie bedę mieli wiele do powiedzenia.
Białoruś 60&#39; 2,05 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Finlandia-USA
Finlandia over 2.5@1.66 marathonbet ⛔ 1-3
Myślę,że Finowie nie będą mieli problemów ze strzeleniem minimum 3 goli w dzisiejszym spotkaniu.
Goalie Tim Thomas w meczu z Kazachstanem po raz kolejny spisał się nie najlepiej.Gra defensywy również pozostawała wiele do życzenia i szczerze wątpię,by dziś byli w stanie nawiązać równorzędną walkę z takimi doświadczonymi graczami jak Jokinen,Kontiola,Komarov czy Immonen.
Dodatkowo w meczu z Łotwą kontuzji nabawił się Trouba i w Mińsku już nie zagra.Jest to spore osłabienie.
Ekipa która wygra to spotkanie powinna już dziś zapewnić sobie udział w 1/4.
Doświadczenie powinno wziąć górę,ale grania na zwycięstwo Finów się nie podejmuję się ze względu na dobrze spisującą się ofensywę USA.Dodatkowo dobrą robotę z przodu robi młody obrońca Seth Jones.
Gracz ten sporo włącza się w akcje ofensywne,świetnie operuje krążkiem i ma mocny i niebezpieczny strzał.Te atuty czynią go bardzo przydatnym podczas gry w PP.
Ci co nie mają konta w marathonie,a chcą pograć ten over to b365 live daje taką możliwość.
Możliwe,że i kurs będzie nieco wyższy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP


Rosjanie jak na razie idą jak &quot;walec&quot; i nie sądzę by dzisiejszy mecz to zmienił. Mają wsparcie praktycznie pełnej hali kibiców i widać, że bardzo chcą na tych MŚ pokazać się z jak najlepszej strony i trzeba przyznać że realizują plan w 100%. Niemcy to ekipa przeciętna i na pewno nie będąca w stanie zagrocić rozpędzonej rosyjskiej lokomotywie. Z racji tego, że hendi nie lubię grać w takich spotkaniach to spróbuje opcji gry na zawodnika. Viktor Tikhonov to jak na razie czołowa postać reprezentacji Rosji, strzela i asystuje jak na zawołanie, 5 gier rozegranych a on zanotował już 12 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Świetna gra podczas PP jak również w pierwszej linii z Alexem i Plotnikovem. Myślę że dziś 2 punkty wyrobi na pełnym luzie ponieważ spodziewam się tu minimum 5-6 bramek ze strony Rosjan ;)

Viktor Tikhonov over 1.5 pkt / 1.76 Betcity
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Francja-Dania over 5.5@2.35 b365 ✅ 6-2
Spisujący się nadspodziewanie dobrze na tym turnieju Francuzi już dziś mogą zapewnić sobie udział w 1/4.Żeby tak się stało muszą pokonać Duńczyków w regulaminowym czasie gry.
Z kolei Duńczycy mają nieco bardziej skomplikowaną sytuację.Do utrzymania w elicie wystarcza im punkt,jeśli jednak chcą myśleć o awansie do ćwierćfinałów muszą dziś zwyciężyć i jutro nie przegrać ze Słowakami.
Jeśli jednak dziś wygraliby po dogrywce lub rz.karnych,co jest prawdopodobne to nawet jutrzejsza wygrana ze Słowacją nie gwarantuje im awansu.Wtedy jednak Norwegia musiała by zdobyć 3 punkty z Kanadą.
Francuzi nawet przy dzisiejszej przegranej nie skręślą swoich szans na 1/4.Jutro bowiem grają z Czechami,do których tracą 3 punkty.
Jeśli chodzi o Duńczyków,a widziałem ich mecze z Norwegią,Włochami i Czechami to można zauważyć bardzo nierówną grę tego zespołu.Słabe okresy gry przeplatane z naprawdę dobrym hokejem i świetnymi akcjami.
Co warto odnotować to Duńczycy robią sporo niepotrzebnych fauli.
Taka sytuacja miała miejsce na początku meczu z Czechami,gdzie po 2 bezsensownych faulach stracili bramki w osłabieniu.
Z Norwegią i Włochami też mieli na koncie 2 czy 3 takie sytuacje.
Francuzi grę w przewadze wykorzystać potrafią co zresztą pokazali w spotkaniach ze Słowacją i Kanadą.W ich ekipie szczególnie groźna jest 1 linia ataku Da Costa-Bellemare-Roussel.Gracze ci jak dotąd zdobyli 15 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej i myślę,że dziś trochę tych punktów zostanie im dopisanych.Duńczycy czasem kompletnie nie radzą sobie w obronie,a tacy gracze jak wymieniona trójka takie słabsze okresy gry przeciwnika są w stanie wykorzystać.
Podsumowując,nie spodziewam się w tym spotkaniu gry opartej na defensywie.Obie ekipy mają spory potencjał z przodu co powinno się przełożyć na bramki.
Polecam over po fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, również pasuje mi scenariusz opiewający w gole z obu stron. Duńczycy bardzo kiepsko bronią (bo nie ma komu bronić, jedynie z Larsena może coś wyrośnie jeśli zaciśnie zęby w Edmonton) , a Huet też nie ma przed sobą szczelnego muru. Ci pierwsi nie mogą narzekać na rozwój prospektów, którzy w dużej mierze decydują o obliczu drużyny, a ekipa Francji to rok rocznie niemal te same nazwiska, więc nie potrzebują wiele czasu na zgrywanie się, co procentuje na tym turnieju. Dania nie po to rzuciła wszystko na jedną kartę i wygrała z Czechami, żeby teraz dać dupy. Francja z kolei nie po to gra w miarę równo przez cały turniej, żeby złapać chwilę słabości. Liczę na gole, a skoro o bramkach mowa, to zagramy:

Dania - Francja

Mikkel Boedker strzeli gola
3,25 Betsson
⛔ blowout
Ta propozycja chodzi za mną od zakończenia spotkania z Czechami. Po prostu silne przeczucie, przekonanie, wrażenie, presumpcja, jak zwał, tak zwał. Mikkel podoba mi się od pierwszego spotkania. Z kim by nie grał, jego shifty są zawsze bardzo intensywne. Połączenie kapitalnej dynamiki z genialną koordynacją ruchową. Tylko 180cm i marne 90 kg, ale hituje z ogromną siłą, o czym przekonał się któryś z Czechów wąchając bandę a następnie lód po czystym wejściu tego tarana. Jakim cudem ma na tym turnieju tylko jednego gola i to w serii rzutów karnych, pozostaje dla mnie tajemnicą. Dołożył do tego 2A, co czyni go drugim najlepszym punktującym w drużynie. Przy swoim stylu gry opierającym się na przebojowości, na serio bierze też obowiązki obronne, ma najlepsze +/- w drużynie (+3), co świadczy o tym, że kiedy Mikkel jest na lodzie, Duńczycy grają lepiej (czyt. nie tracą tak wielu głupich bramek). Życiowy sezon w Phoenix w żaden sposób nie wpłynął na jego efektywność. Średnio ponad 18 minut na mecz i w żadnym nie wyglądał na kogoś, kto niedawno zagrał wszystkie 82 spotkania RS w NHL. Dobry skater to taki, który na pełnej szybkości wjeżdża między dwóch obrońców nie tracąc gumy. Mikkel wjeżdża między czterech, a i tak daje radę. Krążek niemal przyklejony do łopatki, genialny stickhandler, którego jedynym problemem jest dokładność. Strzał ma bardzo mocny i kąśliwy, ale często nieprzygotowany i bardzo niecelny. W wieku 37 lat byłby to problem, Boedker ma tylko 24, zatem i na ten problem znajdzie jakąś receptę. Ciężko przewidzieć z kim dzisiaj zagra, zostawiłbym go z Greenem i Christensenem, ale Karlsson w każdym meczu coś zmienia. Mikkel może grać na LW jak i RW, co sprzyja rotacjom z jego udziałem. Salak na fuksie cały mecz, bo szczęście mu sprzyjało przy strzałach Boedkera, sprawiedliwości stało się zadość w rzutach karnych, kiedy Mikkel tak go wykręcił, że czeski goalie poszedł w zupełnie innym kierunku. Huet może skapitulować już podczas regulaminowych 60 minut. Warto spróbować.
 
B 1

bomps

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jakie są zasady dobierania par ćwiercifinałowych. Czy drużyna zajmująca 1 miejsce w grupie a gra z drużyną 4 w grupie B itd? Czy może jak na poprzednich mistrzostwach. 1 zespół z grupy A gra z 4 zespołem własnej grupy, tak samo miejsca 2 i 3 z danej grupy rozgrywają 1/4 finału między sobą?? z góry dzięki za odp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jakie są zasady dobierania par ćwiercifinałowych. Czy drużyna zajmująca 1 miejsce w grupie a gra z drużyną 4 w grupie B itd? Czy może jak na poprzednich mistrzostwach. 1 zespół z grupy A gra z 4 zespołem własnej grupy, tak samo miejsca 2 i 3 z danej grupy rozgrywają 1/4 finału między sobą?? z góry dzięki za odp.
W tym roku 1A gra z 4B,itd.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szwecja - Włochy
Mecz niebawem więc nie ma się co rozwodzić. Włosi oczywiście najsłabsi w grupie, chociaż ku zdumieniu wszystkich ograli objawienie tych MŚ czyli Francję. Dziś rywalem Włochów będą hokeiści Trzech Koron i mimo tego, że jest to drużyna w dużej mierze złożona z graczy SHL to śmiało można powiedzieć że mamy tu przepaść pod względem potencjału. Oczywiście Szwedzi mają Nyqvista ale on dobrze się &quot;wtopił&quot; w towarzystwo i Szwedzi bez większych problemów ogrywają kolejne drużyny. Porażka z Kanadą na pewno nie powinna boleć bo był to bardzo wyrównany mecz i wynik 2:2 po 60 minutach najlepiej to oddaje. Dziś Szwecja zajmuje 2 miejsce i na pewno zagrają o przekonywujące zwycięstwo ponieważ jutro Norwegowie grają z Kanadą i z pewnością gracze Trzech Koron będą liczyć na jakiś mały cud, aby Norwegowie urwali chociaż punkt. Bo to że Szwedzi dziś wygrywają za 3 to raczej nie podlega dyskusji. Dobry rywal aby mocno &quot;odpalić&quot; w ofensywie i na to liczę, 32 strzały z Kanadą nie były dziełem przypadku dziś przy takim zaanagażowaniu wierzę że Szwedzi są w stanie zdobyć 5 i więcej bramek.
Szwecja over 4.0 ✅
Szwecja over 4.5 ✅
Szwecja over 5.0 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 5

kamikadze1994

Użytkownik
Hokej oglądam od święta, nigdy mnie ta dyscyplina raczej nie wciągnie, ale znalazłem coś, co moim zdaniem jest dosyć pewnym typem nawet dla takiego laika jak ja. Dzisiaj Łotwa gra ze Szwajcarią i sprawa jest prosta - Szwajcaria nie gra już o nic, natomiast każde zwycięstwo Łotwy daje im awans do play-offów/ćwierćfinałów, czy jak to się zwie ????
Łotwa @1.85 Bet365
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jeśli mowa o odpuszczaniu to ja bym się przyjrzał meczowi przyjaźni - Rosja , może sobie odpoczywać przed ćwierćfinałem,Białoruś może sobie wybrać czy chce zagrać ze Szwecją czy Francją/Czechami - nie zdziwi mnie jeśli wybiorą tą drugą opcję.
Tylko wygrana w 60&#39; to gwarantuje - kurs już i tak spadł z @10, więc teraz Białoruś 60&#39; @ 7,5⛔ bet365 - lepszego kursu z większym prawdopodobieństwem już na tych mistrzostwach nie będzie.

E:No jednak Bialoruś woli zagrać ze Szwecją - ich wybór,bo z Rosją nie zagrali najlepsi a sam poziom spotkania i jego tempo jak w meczu puchar wójta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
Hokej oglądam od święta, nigdy mnie ta dyscyplina raczej nie wciągnie, ale znalazłem coś, co moim zdaniem jest dosyć pewnym typem nawet dla takiego laika jak ja. Dzisiaj Łotwa gra ze Szwajcarią i sprawa jest prosta - Szwajcaria nie gra już o nic, natomiast każde zwycięstwo Łotwy daje im awans do play-offów/ćwierćfinałów, czy jak to się zwie ????
Łotwa @1.85 Bet365
W hokeju nie ma pewniaków, a Szwajcaria to nie ogórki.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jeśli mowa o odpuszczaniu to ja bym się przyjrzał meczowi przyjaźni - Rosja , może sobie odpoczywać przed ćwierćfinałem,Białoruś może sobie wybrać czy chce zagrać ze Szwecją czy Francją/Czechami - nie zdziwi mnie jeśli wybiorą tą drugą opcję.
Tylko wygrana w 60&#39; to gwarantuje - kurs już i tak spadł z @10, więc teraz Białoruś 60&#39; @ 7,5 bet365 - lepszego kursu z większym prawdopodobieństwem już na tych mistrzostwach nie będzie.
A dla Rosjan ten mecz w sensie ich pozycji w tabeli nic nie zmienia?
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tu nie o to chodzi czy bialorus bedzie wybierala sobie rywala tylko to ze to rosja jako silniejszy rywal bedzie dyktowal warunki i rozdawal karty i tak kto wie czy Finlandie nie zpepchnie na 3 miejsce pakujac ja na szwedow ,dając wygrana bialorusi co mnie nie zdzwi ,biorąc to ze finlandia zostanie w grze.
Dodać trzeba ze jak kolega napisał wyzej że oba kraje sie lubia a dwa ruskie nie lubia finow a kto wie czy zemsta nie bedzie dalej trwala za igrzyska ,plus pakujac ich na szwedow a dotego Ruskie odpoczna.
Edytowane; Do talib ,rzeczywiscie to zmienia sytuacje(cos sie urojilo ze finowie sa na drugim) , mimo to bylyby dwa silne cwiercfinaly Can-fin i szwecja - usa, co byl to oznaczalo dla ruskich odpadniecie dwoch silnych rywali jak i znaczna utrata sil przez potecjalnych rywali Ruskich w PF.
 
talib 1

talib

Użytkownik
Tu nie o to chodzi czy bialorus bedzie wybierala sobie rywala tylko to ze to rosja jako silniejszy rywal bedzie dyktowal warunki i rozdawal karty i tak kto wie czy Finlandie nie zpepchnie na 3 miejsce pakujac ja na szwedow ,dając wygrana bialorusi co mnie nie zdzwi ,biorąc to ze finlandia zostanie w grze.

Dodać trzeba ze jak kolega napisał wyzej że oba kraje sie lubia a dwa ruskie nie lubia finow a kto wie czy zemsta nie bedzie dalej trwala za igrzyska ,plus pakujac ich na szwedow a dotego Ruskie odpoczna.

Chyba chodziło Ci o to że przy wygranej Białorusi to USA spada na 3 pozycje a nie Finowie.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
USA-Czechy over 5.5@2.10 b365 ✅ 3-4
Już dziś pierwsze mecze ćwierćfinałowe.W 1 z nich spotykają się ekipy,które w fazie grupowej raczej lepiej lepiej spisywały się w ofensywie.Szczególnie jeśli chodzi o zespół USA.U nich defensywa plus bramkarz funkcjonowały w większości meczów po prostu słabo.
Dodatkowo od meczów z Kazachstanem nie gra dosyć ważny gracz tej formacji,Jacob Trouba.
Jeśli chodzi o zdobywanie bramek to jest już całkiem odwrotna sytuacja i dziś czescy obrońcy mogą mieć nie małe problemy by zatrzymać amerykańską ofensywę.
Czesi też lepiej wyglądają w ataku.Większość tej formacji składa się z doświadczonych graczy z Jaromirem Jagrem na czele.Młoda i niedoświadczona obrona USA może dziś kolejny raz nie podołać zadaniu.
U Czechów na pewno odczuwalny jest brak w obronie Romana Polaka,który nabawił się kontuzji już na samym początku turnieju.
Typowania zwycięzcy się nie podejmuję,bo szanse oceniam 50 na 50.Jeśli chodzi o bramki to raczej nie powinno być z nimi problemu.Owszem to 1/4,więc pewnie głównie obie drużyny skupią się na defensywie,ale czy te nie najlepiej spisujące się formacje podołają zadaniu to już inna sprawa.
Według mnie zobaczymy po minimum 3 bramki z każdej strony.

Rosja-Francja
Rosja over 4.5@1.83 marathonbet ⛔ 3-0

Rosja przeszła jak burza przez fazę grupową.Komplet punktów,sporo zdobytych bramek.
Dziś trafia się rywal,którego raczej nie spodziewano się w tej fazie rozgrywek.Francja prezentuje się świetnie w ofensywie,trio Da Costa-Roussel-Bellemare robi świetną robotę i było przez niektóre ekipy nie do zatrzymania.
Obrona jednak już taka mocna nie jest i jakoś nie widzę by potrafili zatrzymać rozpędzonych Rosjan do których dodatkowo dołączył Malkin.
Ekipa rosyjska nie ma słabych stron na tym turnieju,a już na pewno nie w ofensywie.
Według mnie 5 bramek Sborna jest w stanie dziś strzelić bez większego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada - Finlandia
Nie będę się zbyt długo rozwodził, ale znalazłem &quot;rodzynka&quot; w ofercie, który jak na moje oko jest wart tych 31.7 EUR (taki limit daje buk).
Mianowicie chodzi tu o Nathan&#39;a McKinonna czyli najlepszego rookie NHL w tym sezonie, a zarazem reprezentanta Kanady na tych MŚ. Nathan może i jest utalentowanym graczem, ale jak widać europejskie gwizdki mu nie służą i tak oto w 5 na 7 spotkań łapał karę 2 minutową. Może to być również brak doświadczenia, ale patrząc przez pryzmat tego co może dziać się w spotkaniu z Suomi, którzy też lubią na tych MŚ łapać kary może być bardzo ciekawie, dlatego kurs 2.55 na over 0.5 min karnej dla McKinonna uważam w tym wypadku za super sprawę i tak jak już pisałem szkoda nie postawić tych 120 PLN bo typ jest wielce prawdopodobny ;)
N. McKinonn over 0.5 min karnej / 2.55 BetCity
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Szwecja - Białoruś
Dziś krótko i na temat. Białoruś na tegoroczny czempionat wystawiła swoich najlepszych asów, jakich posiadają. Szwecja z kolei potraktowała ten turniej ulgowo i z pewnością mają mało wspólnego z zespołem, który zdobył medal w Soczi. Typuje tu Over, z jednego względu. Obie ekipy wystawiają bramkarzy w mojej ocenie słabych. Jak Nilsson u Szwedów, tak i Lalande u Białorusi do klasy światowej nie należą i należeć już nie bedą. Nie ma szans by któryś z nich przechylił szale zwyciestwa na korzyść jednych bądz drugich. Szwedzi mimo kiepskiego składu potrafią zagrać całkiem skutecznie, zaś Białorusini nie mogą zawieść publiki zgromadzonej w Arenie Mińsk.
Over 5 2,40 Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom