>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2012 IIHF World Championship - Finlandia i Szwecja

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 7 zarazem ostatniej kolejki hokejowych mistrzostw świata grupy b w którym to zmierzą się zajmująca aktualnie 4 pozycję reprezentacja Norwegii z 7 tym samym przed ostatnią Danią. Norwedzy to jak już wspomniałem 4 ekipa która zapewniła już sobie udział w ćwierćfinale tego turniej z mały „ale” przy ewentualnej wygranej oraz potknięciu Czechów prawdopodobnie spotkają się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych albo… Słowacji przy dobry układzie pojedynku po między Szwajcarami a USA. Ewentualna przegrana Norwegów automatycznie plasuje ich na 4 pozycji co powoduje starcie z liderem grupy A reprezentacją Kanady która spisuje się na tych mistrzostwach rewelacyjnie tak więc Norwedzy naprawdę mają o co grać walcząc o 3 miejsce i co najważniejsze grając przed pojedynkiem USA które rozpocznie się o godzinie 19:15. Duńczycy natomiast wykonali już swój plan minimum a dokładnie po przez dzisiejszą wygraną (14.05.12) z reprezentacją Łotwą zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie hokejowych spotkań tudzież I dywizja i tak naprawdę to spotkanie (następnego dnia 15.05.12) nie ma już dla nich żadnego znaczenia. Reasumując pobieram tutaj zdecydowaną wygraną Norwegów którzy mieli o 1 dzień więcej na przygotowanie się do tego pojedynku oraz walczą o 3 miejsce w grupie stąd mój typ to wikingowie -1,5 bramki.

NorwegiaDania
- 1,5 Norwegia
Betclick
2,30
6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 7 zarazem ostatniej kolejki hokejowych mistrzostw świata grupy b w którym to zmierzą się zajmująca aktualnie 4 pozycję reprezentacja Norwegii z 7 tym samym przed ostatnią Danią. Norwedzy to jak już wspomniałem 4 ekipa która zapewniła już sobie udział w ćwierćfinale tego turniej z mały „ale” przy ewentualnej wygranej oraz potknięciu Czechów prawdopodobnie spotkają się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych albo… Słowacji przy dobry układzie pojedynku po między Szwajcarami a USA. Ewentualna przegrana Norwegów automatycznie plasuje ich na 4 pozycji co powoduje starcie z liderem grupy A reprezentacją Kanady która spisuje się na tych mistrzostwach rewelacyjnie tak więc Norwedzy naprawdę mają o co grać walcząc o 3 miejsce i co najważniejsze grając przed pojedynkiem USA które rozpocznie się o godzinie 19:15. Duńczycy natomiast wykonali już swój plan minimum a dokładnie po przez dzisiejszą wygraną (14.05.12) z reprezentacją Łotwą zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie hokejowych spotkań tudzież I dywizja i tak naprawdę to spotkanie (następnego dnia 15.05.12) nie ma już dla nich żadnego znaczenia. Reasumując pobieram tutaj zdecydowaną wygraną Norwegów którzy mieli o 1 dzień więcej na przygotowanie się do tego pojedynku oraz walczą o 3 miejsce w grupie stąd mój typ to wikingowie -1,5 bramki.
Bez względu na wynik swojego meczu Norwegia nie ma szans spotkać się w QF z drużyną drugiej grupy
Format tego turnieju jest taki ze QF jest rozgrywany wewnątrz tej samej grupy 1vs4, 2vs3
Dopiero PF są rozgrywane przemiennie zw.mecz 1vs4 grA vs zw.2vs3 gr.B
Wg mnie nikt nie jest w stanie sprawić (Niemcy
???? ) aby to Norwegia w QF uniknęła Rosjan. Ten sam sposób myślenia mają pewnie Czesi, a że grają z rozbitymi doszczętnie Niemcami to powinni spokojnie to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Powracając do meczu Norwegów typ jak najbardziej godny polecenia. Wikingowie prezentują się na tych mistrzostwach naprawdę bardzo przyzwoicie by nie powiedzieć rewelacyjnie i zasłużenie grają w QF. Dodatkowo po rekordowym jak na MŚ zwycięstwie z Niemcami (12:4! , ależ się to przyjemnie oglądało
:grin: ) mieli dzień odpoczynku. Dania, mimo że jak już było wspominane liczyła na dużo więcej niż tylko utrzymanie to ostatecznie dopiero wczoraj owy spokój sobie zapewniła. Ich gra nie wygląda najlepiej i myślę, że mimo iż jest to pojedynek derbowy to braknie im argumetów w starciu z napędzonymi Wikingami.
Norwegia vs Dania @1,75

Czechy vs Niemcy @1,30
AKO: 2,28 Expekt

Od dziś możemy mówić do Ciebie : proroku ???? ????
Jeśli tylko utrzymam tą skuteczność to czemu nie ... Niech będzie moja starta ;) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czechy - Niemcy
Typ : Czechy @ 1,33
✅8:1
USA - Szwajcaria
Typ : USA @ 1,43 ✅5:2
AKO @ 1,91 bet365
Niemcy kompletnie zagubieni na tych MŚ. Dostali lanie 4-12 od Norwegii, a to już wiele mówi. Czesi grają ekonomicznie na tych MŚ. Z Rosją i Szwecją przegrali, ale z resztą rywali wygrywali. Powoli się rozkręcaja. Dzisaij w bramce Stepanek, Ponadto Hemsky świetna dyspozycja, 40 letni Nedved daje dużo dobrego zespołowi. Wg mnie Niemcy nie mają czego szukać w tym meczu. A gdyby Norwegia wygrała z Dania to Czesi też będą musieli wygrać by być na 3msc w grupie i potem w 1/4 grać z teoretycznie łatwiejszym rywalem, a tym rywalem może być Szwecja a nie Rosja. Bo drabinka jest tak dziwnie ułożóna że pary 1/4 powstają na podstawie tabeli w tej samej grupie 1msc -4msc i 2msc-3msc. Bardzo głupie moim zdaniem...
USA graja szybko, kombinacyjnie i są skuteczni jak maja dobry dzień. Zlali Finów 5:0, a to spory wyczyn. Kanade także pokonali, Szwajcarzy maja słaby turniej, porażki z Francją szczególnie bardzo bolesna bo wykluczająca ich z awansu do 1/4. USA ma szanse przeskoczyć w tabeli Finów. Szwajcarzy są w zasięgu i myślę, że ich ograją. Zatem gdyby USA przegrało, a dajmy na to Słowacy ograli Francję co wydaje się mocno realne to wtedy USA w 1/4 trafia na Kanadę od razu, a w przypadku wygranej rywalizować będą z Finami, którym wcześniej pokazali już miejsce w szeregu gromiac ich 5:0.
Mi taki dubel się podoba więc gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 27

doggi123

Użytkownik
z teoretycznie łatwiejszym rywalem, a tym rywalem może być Szwecja a nie Rosja
z rosja czesi przegrali 0:2 choc na lodzie byli druzyna lepsza, w meczu ze szwecja byli druzyna zdecydowanie slabsza.
Robson// Ale Rosja w grupie była nieco inna, teraz wzmocniona posiłkami z NHL, poza tym faza pucharowa będzie inne zaangażowanie ze strony Ruskich pewnie. Dla mnie teoretycznie to Szwecja to łatwiejszy rywal, ale zobaczymy. Nie podejrzewam w każdym razie Czechów o kalkulowanie tylko wyjdą by ograć Niemców i tyle. Pozdr;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja na dziś troszkę odpuszczę (połowiczna stawka), ćwierćfinaliści znani wszyscy (możliwa podmianka Słowacji na Francję). Motywacje mogą być znikome, bo jednak nie ma znaczenia na kogo się wpadnie na następnym etapie zostają tylko silne zespoły i trzeba grać-wygrywać z każdym.
Warto spróbować dodatnie handi na Francuzów, mają niepowtarzalną szansę i widać że ich poniosła fantazja po meczu z Szwajcarią. Słowacy to może i jest rywal jeszcze silniejszy ale z pewnością stylem gry nie są typem &quot;dominatora&quot; który Francuzów oddali na 4-5 bramek. Dodatkowo tak jak wspominał już Grzecho są pewne ograniczenia kadrowe w słowackiej kadrze, nazwiska Granak Hossa to jednak pierwsze linie i będzie to miało wpływ na ofensywę więc szykuje się zacięty meczyk i to meczyk o stawkę.
Dorzucam do tego &quot;niski over&quot; w wykonaniu reprezentacji Szwecji. Specjalnie piszę że tylko w ich wykonaniu bo drużyna-paradoks oddaje najwięcej strzałów w turnieju i z faworytów traci też najwięcej bramek. Gole potrafili im wbić wszyscy oprócz Włochów, więc sądzę że i Łotyszom się to uda bo powinni być spragnieni dobrego pożegnania po troszkę dołującej porażce z Danią do zera. Typuję jakieś 4:2, 5:2 dla Trzech Koron.
Słowacja - Francja -&gt; Francja +2,5 gola [1.74] ✅
Szwecja - Łotwa -&gt; over 4,5 gola [1.35] ⛔
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Czy to jest tak, że pierwszy z grupy A gra z czwartym z grupy B, czy jest jakieś inne losowanie? Bo jak grają w tym pierwszym wariancie, to spokojny handi na USA jest do grania. Nie sądzę, żeby chcieli grać z Ruskami, gdzie sam Malkin może przekreślić ich szansę na jakiekolwiek miejsce. A dochodzą do tego jeszcze inni zawodnicy, w tym Semin i Oviechkin, którzy dołączyli ostatnio.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy to jest tak, że pierwszy z grupy A gra z czwartym z grupy B, czy jest jakieś inne losowanie? Bo jak grają w tym pierwszym wariancie, to spokojny handi na USA jest do grania. Nie sądzę, żeby chcieli grać z Ruskami, gdzie sam Malkin może przekreślić ich szansę na jakiekolwiek miejsce. A dochodzą do tego jeszcze inni zawodnicy, w tym Semin i Oviechkin, którzy dołączyli ostatnio.
Pary ćwierćfinałowe zostaną wyłonione wg klucza pierwszy z czwartym i drugi z trzecim, ale w danej grupie. Czyli nie żadne na krzyż itp.
Zatem USA jeśli wygra to gra z Finami, a jak przegra to z Kanadą.
Mam nadzieje, że sensownie napisalem to :p
Pozdr
 
vinci16 3

vinci16

Użytkownik
Ja zabawię się dzisiaj meczem z udziałem Szwajcarii i USA. Po naprawdę świetnym meczu z Kazachstanem myślałem, że Helweci naprawdę zalicza te mistrzostwa do udanych. Niestety z meczy na mecz było coraz gorzej. O ile porażki z Kanadą i Finlandią były do przewidzenia o tyle, jak wspomniał już kolega wyżej z Francją była przysłowiowym gwoździem do trumny. Po drugiej stronie młody, szybki, amerykański zespół. Myślę, że nie przytrafi im się taka niespodzianka jak wymęczone zwycięstwo z Kazachami i pewnie pokonają przeciwnika. Na dziś 2 typy własnie w tym meczu:

Spotkania : USA - Szwajcaria
Typ : USA - 0,5 1 tercja
Kurs: 2,040
Bukmacher: Pinnacle Sports

I na ten sam mecz tylko w całym meczu
Typ: USA - 1,5
Kurs: 1,935
Bukmacher: Pinnacle Sports
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Pozostało jedno pytanie czy Amerykanie będą chcieli trafić na Finlandię? W sumie wygrali z nimi 5-0 ale to już nie gierka w grupie więc Finowie się na pewno zmobilizują do tego są gospodarzem, któremu zazwyczaj ściany pomagają. Czy jednak odpuszczą i będą chcieli zagrać z Kanadą z którą wygrali po dogrywce.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Nie kazdy jest reprezentacja Polski, ktora tylko mysli komu tu odpiscic. Dziwne Polskie nawyki. To sa mistrzostwa swiata. Tutaj kazdy chce grac i chce utrzymac rytm meczowy. Lepiej grac w Finalndia niz z Kanada, poza tym USA tu przyjechalo wygrywac a nie kombinowac.
Teorie o odpuszczaniu w takiej imprezie mozna wlozyc miedzy bajki.

Odi // ???? za trzeźwe myślenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
4 96

46ckm

Użytkownik
Dobra informacja dla sympatyków hokeja. TVP Sport pokaże już wszystkie mecze do końca mistrzostw na żywo!
Początkowo planowali pokazać zamiast trzeciego z ćwierćfinałów hokejowych MŚ mecz koszykówki ale z uwagi na to iż rywalizacja półfinałowa w PLK skończyła się w czterech spotkaniach to piąty decydujący mecz nie będzie już potrzebny. I dobrze się stało bo moim zdaniem to właśnie ten trzeci w kolejności ćwierćfinał zapowiada się najciekawiej choć i te pozostałe przysporzą nie mniej emocji.

A to szczegółowy plan spotkań i transmisji na antenie TVP Sport:

17.05.12 godz. 11:55 Kanada - Słowacja 1/4
17.05.12 godz. 14:40 Rosja - Norwegia 1/4
17.05.12 godz. 17:25 USA - Finlandia 1/4
17.05.12 godz. 20:10 Szwecja - Czechy 1/4
19.05.12 godz. 13:20 Kanada/Słowacja - Szwecja/Czechy 1/2
19.05.12 godz. 17:20 Rosja/Norwegia - USA/Finlandia 1/2
20.05.12 godz. 14:50 Mecz o 3 miejsce
20.05.12 godz. 19:20 FINAŁ
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 6

kursa

Użytkownik
Bardzo ciekawe ćwierćfinały.Po kolei:
Kanada vs Słowacja.Kurs na Kanadę w okolicach 1.30 na Słowaków 7.50.Ale to już faza pucharowa dlatego bym nikogo nie skreślał.Pamiętam dokładnie mecz w grupie wygrany 3:2 przez Kanadę.W moim odczuciu Słowacja była lepsza ale tak to już bywa z tymi meczami otwarcia.Nie doszukuje się tu jakieś sensacji chyba ale może być ciekawie.To może być otwarty mecz dlatego +5.5 może być trafnym typem.
Rosja vs Norwegia.Też ciekawy mecz Rosja idzie jak burza 6 meczy 6 zwycięstw,niby kiedyś musi być ta 1 porażka ale czy Norwegia da rade?Bardzo wątpie.Nie skreślam ich bo poza Kanada strzelili najwięcej bramek w turnieju.Fakt faktem,że 12 władowali szwabom ale gole to gole.Mój typ Norwegia+1.5 w meczu.
USA vs Finlandia.Wisienka na torcie.Ciężko tu co kolwiek wytypować.Te 5-0 w grupie to tylko woda na młyn dla Suomi.Cała hala za Finami będzie na pewno ciekawie.Osobiście jestem za Finlandią.
Szwecja vs Czechy.Bardzo ciekawy mecz na zakończenia dnia.Na szwedów 1.70 , czesi 4.30-4.50.Oba zespoły.W grupie 4-1 dla Szwedów.Czesi będą chcieli się zrewanżować.Myślę,że może tu być sensacja już nie takie rzeczy się działy.Mój typ zwycięstwo Czechów.Pozdrawiam i czekam na propozycje innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kanada vs Słowacja.Kurs na Kanadę w okolicach 1.30 na Słowaków 7.50.Ale to już faza pucharowa dlatego bym nikogo nie skreślał.Pamiętam dokładnie mecz w grupie wygrany 3:2 przez Kanadę.W moim odczuciu Słowacja była lepsza ale tak to już bywa z tymi meczami otwarcia.Nie doszukuje się tu jakieś sensacji chyba ale może być ciekawie.To może być otwarty mecz dlatego +5.5 może być trafnym typem.
ja bym się tu nawet skłaniał do Kanady -1,5. Myślę, że tym razem pewne zwycięstwo Kanadyjczyków. Słowacy osłabieni, wczoraj ledwo wyszarpali awans z Francuzami. Nie widzę tu równego meczu.
Ogólnie jednak chyba skończyła się łatwa kasa na IIHF, bo w grupowej raczej faworyci nie zawodzili i można śmiało było na nich grać i trzepać hajsik. Teraz już najsilniejsi pomiędzy sobą i ciężko przewidzieć kto wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawi 14

dawi

Użytkownik
ja bym się tu nawet skłaniał do Kanady -1,5. Myślę, że tym razem pewne zwycięstwo Kanadyjczyków. Słowacy osłabieni, wczoraj ledwo wyszarpali awans z Francuzami. Nie widzę tu równego meczu.

Ogólnie jednak chyba skończyła się łatwa kasa na IIHF, bo w grupowej raczej faworyci nie zawodzili i można śmiało było na nich grać i trzepać hajsik. Teraz już najsilniejsi pomiędzy sobą i ciężko przewidzieć kto wygra.

Ja stawiam na Kanadę w starciu ze Słowacją po kursie 1,33.
Ponieważ uważam że tylko ten mecz jest w miarę pewny.
Inne mecze to zagadki.

blaise ma racje. Skończyło się czerpanie kasy z tego turnieju, teraz każda drużyna ma równe szanse.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dzisiaj mamy dzień przerwy w mistrzostwach przed najważniejszymi rozstrzygnięciami w turnieju więc wykorzystam ten fakt i krótko w paru punktach spróbuję podsumować to co do tej pory wydarzyło się na lodowiskach w Sztokholmie i Helsinkach a następnie pokuszę się o wytypowanie zwycięzców kolejnych spotkań w tym również przyszłego mistrza świata choć jest to piekielnie trudne bo została tu już tylko &#39;8&#39; najlepszych ekip tzw. &#39;ELITA&#39;.
Podsumowanie fazy zasadniczej (grupowej):
- Największa rewelacja: Norwegia - zdecydowanie moim zdaniem na to miano zasłużyli Wikingowie ponieważ grają wyśmienicie na tym turnieju, są autorami najwyższego wyniku tych mistrzostw i strzelili aż 33 bramki co daje im drugie miejsce pod względem skuteczności. Lepsza była tylko Kanada która strzelił 35 bramek.
- Największe rozczarowanie: Szwajcaria, Białoruś - przed mistrzostwami widziałem Helwetów w gronie ośmiu najlepszych ekip tych mistrzostw jednak porażki z Francją czy Słowacją wykluczyły taką możliwość. Trochę więcej spodziewałem się również po Białorusi bo potencjał w tej drużynie jest ale jak widać coś nie zagrało. Może za rok będzie lepiej bo stać Białorusinów na dużo lepszy wynik od tego który tutaj zrobili.
- MVP Fazy zasadniczej: Rosja - z tym wyborem chyba każdy się ze mną zgodzi bo Zborna demolowała kolejno rywali na czele z gospodarzem Szwecją której zaaplikowali 7 goli i z kompletem punktów wygrali grupę.

No to teraz moje typowanko kolejnych spotkań i przyszłego Mistrza Świata!

Kanada - Słowacja 1/4
Rosja - Norwegia 1/4 - tu chciałbym się mylić bo Norwegowie mi zaimponowali i będę im kibicował chętnie widziałbym ich nawet do ostatniego dnia turnieju.
USA - Finlandia 1/4
Szwecja - Czechy 1/4

Kanada - Szwecja 1/2
Rosja - USA 1/2

Rosja - Kanada Mecz o 3m.

Szwecja :smile: - USA FINAŁ
i co Wy na to!!! zgadzacie się z tym czy macie swoich faworytów do zdobycia tytułu???
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Bardzo trafnie 46&#39;CKM podsumował rundę zasadniczą. Podpisuje się pod tym obiema rękami. Nic dodać nic ująć, mam takie samo zdanie wiec nie będę się rozpisywał ????
Jeśli chodzi o to typowanie to tutaj już sprawy się trochę komplikują, szczególnie na poziomie PF ;), ale po kolei
QF
Kanada i Rosja myślę że spokojny awans. Mimo tego że Norwegia gra rewelacyjnie to w starciu z Rosją nie daje im najmniejszych szans. Ciekawie powinno być w dwóch pozostałych meczach. Taki wynik jak był w meczu FIN - USA pewnie się nie powtórzy i będzie zdecydowanie bardziej zacięte spotkanie. Delikatnie skłaniam się ku jankesom. Na deser drugi mecz współgospodarza, i tutaj wg mnie najbardziej wyrównane spotkanie. Będą decydowały detale, ale mimo wszystko też mi się wydaje że Trzy Korony zwycięsko to spotkanie zakończą.
PF
zupełnie odmienne zdanie ;)
Kanada vs Szwecja
Rosja vs USA
Myślę, że ani Szwedzi ew. Czesi nie są w stanie zatrzymać Kanady w drodze do finału. To samo mogę powiedzieć o drugim pf. Jak dla mnie Rosja poza zasięgiem wszystkich drużyn
Szwecja vs USA
Wymarzony finał Rosja vs Kanada
Kwintesencja na sam koniec mistrzostw. Mecz wg mnie dwóch najlepszych drużyn tego turnieju. Przyjdzie jeszcze czas aby się tym ew. spotkaniem dokładnie zająć ale tak przed QF typuje, że przewaga doświadczenia zadecyduje i że to Rosja zdobędzie złoto
To wszystko to oczywiście luźnie przemyślenia, co nie zmienia faktu że być może okażą się trafne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek ćwierćfinałowy po między reprezentacją Rosji a Norwegii. Obydwie reprezentacje spotkały się już w rywalizacji grupowej gdzie Rosjanie zwyciężyli 4:2 bardzo cennie rozkładając tym samym siły na długość turnieju. Patrząc na pojedynki grupowe Rosjan bardzo trudno było zauważyć ich aktualną dyspozycję dopiero po zwycięski pojedynku z reprezentacją Szwecji 7:3 utwierdzili mnie w przekonaniu, że jest to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa. Norwedzy? no cóż bardzo dobrze zakończyli rozgrywki grupowe i wszyscy są pod wrażeniem ich naprawdę dobrej a wręcz rewelacyjnej dyspozycji lecz wydaje mi się, że to jest już koniec oraz maksimum ich możliwości a tak naprawdę wszyscy wiemy, że awans do ćwierćfinału to jest i tak ich plan maksimum jaki mogli osiągnąć na tym turnieju. Reasumując pobieram tutaj zdecydowaną wygraną Rosjan którzy nie powinni mieć problemu z pewnym pokonaniem Norwegów.

RosjaNorwegia
Rosja -2,5
1,94 PinnacleSports

5:2 ✅


Bardzo ciekawie zapowiada się nam kolejny pojedynek hokejowych mistrzom świata tym razem po między reprezentacją Stanów Zjednoczonych a Finlandią. Pojedynek grupowy po między tymi reprezentacjami zakończył się zwycięstwem Amerykanów 0:5 ale to tak tylko w woli informacji. Powracając jednak do tego spotkania wydaje mi się, że nie zważając na pojedynek grupowy spotkanie to będzie odrębnym pojedynkiem w którym to każda ze stron będzie w głównej mierze zabezpieczała dostęp do własnej bramki dlatego też wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie na ten pojedynek to typ dunder 5,5 bramki po średnim co prawda kursie 1,70 lecz kurs ten według mnie jest warty zaryzykowania.

USA - Finlandia
Under 5,5 bramki
1,70 Interwetten

2:3 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trochę dziwi mnie ta formuła, która tak dopasowała pary ćwierćfinałowe, no ale trudno. Co do samych spotkań, to chyba pojedynek USA - Finlandia zapowiada się tu najgoręcej.
Kanada - Słowacja
Na temat tego spotkania, jak i pozostałych dużo już zostało powiedziane, ja natomiast chciałem zauważyć że drużyna Kanady na tych MŚ, rozkręcała się z meczu na mecz, wielki progres można było zauważyć w spotkaniu przeciwko Finlandii, gdzie po ciężkiej pierwszej tercji, reszta spotkania bezsprzecznie należała do Klonowych Liści. Jutrzejszy mecz, będzie o bardzo dużą stawkę także w tym wypadku nie można już sobie pozwolić na chwilę słabości i myślę że reprezentacja Kanady o tym wie, obie drużyny mniej więcej wiedzą kto jak gra, ale nie oszukujmy się Kanadyjczycy potencjałem biją na głowę Słowaków. Na pewno ambicji i zaangażowania reprezentacji Słowacji nie zabraknie, jednak potencjałem niestety nie są w stanie dorównać, mimo wszystko dobrze zbilansowanej drużynie Kanady. Mnie bardzo cieszy fakt iż praktycznie wszyscy zawodnicy spod znaku Klonowego Liścia, wpisują się na listę strzelców, to tylko dobrze świadczy o tym, że potrafią dzielić się krążkiem i mają wspólny cel. Jak dla mnie zdecydowanie Kanada.
Szwecja - Czechy
Gospodarze tego turnieju, poza wpadką z Rosją, grali dość równo i regularnie. Potyczka grupowa z Czechami również większych problemów im nie sprawiła, ale był to tylko mecz grupowy. Czesi na tym turnieju, są mimo wszystko póki co małym rozczarowaniem, widać że gra z reprezentacjami na równym sobie poziomie lub lepszymi, sprawia im sporo problemów, a sam fakt posiadania w swoim składzie graczy z NHL nie niweluje zbytnio tej różnicy. Można snuć domysły że Czesko się nie forsowało, to co mieli wygrać to wygrali i teraz zacznie się prawdziwa gra, ale nie oszukujmy się, w takich spotkaniach jak z Rosją czy Szwecją właśnie, nasi sąsiedzi ustępowali rywalom. Nie skreślam Czechów, bo mimo wszystko mają w swoich szeregach świetnych graczy, tylko jak na razie nie przekonali mnie oni na tyle bym mógł im zaufać. Mimo wszystko stawiam ? na zwycięzcy tego spotkania ponieważ uważam że nie jest to tak oczywiste i jednoznaczne. Z drugiej strony wydaje mi się że obie reprezentacje mocno skupią się na defensywie i zbyt wielu bramek nie zobaczymy, dlatego tez opcja under, chyba jest tu najlepszym rozwiązaniem.
USA - Finlandia
To spotkanie podobnie jak to wyżej jest owiane tajemnicą wyniku, ja na pewno będę kibicował drużynie USA, która bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie podczas fazy grupowej, nie twierdzę że półfinał im się należy, ale na pewno będę za nich trzymał kciuki. Odnośnie Finów to jedno co się rzuca w oczy, że poza pierwszą linią czyli Jokinen-Koivu-Filippula w tej drużynie nie ma komu zdobywać bramek. Na początku aktywny był Immonen ale 2-3 mecze i nagle wychodzi na to że Finlandia to tak naprawdę tylko pierwsza linia i Lehtonen, który w pojedynkach z USA i Kanadą przyjął 10 bramek. W tym przypadku również polecam under, na pewno poziom lekko się wyrówna, ale mimo wszystko przewaga psychiczna po stronie Yankesów, jeśli zagrają swoje to nie powinno być problemu z pokonaniem Suomi.
Propozycje:
Kanada win 60&#39; / 1.33 DOXXbet

SWE - CZE (under 5.5) / 1.65 Betway
USA - FIN (under 5.5) / 1.62 Betsafe
ako: 3,55 (kursy w większości buków zbliżone, także myślę że warto podjąć próbę takiego grania ;))
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Jak to się przyjęło mówić prawdziwe mistrzostwa zaczynaja sie od fazy &#39;pucharowej&#39;. Jeśli tak to właśnie się zaczynają ;). Dobrze już ktoś zauważył ze &#39;łatwa kasa &#39; się skończyła teraz trzeba będzie sporo się napocić aby coś ugrać. Ja dziś naprawdę miałem sporą burze mózgów co zagrać, miałem w opcji granie handi na Kanade i Rosje ale ostatecznie zrezygnowałem i zdecydowałem się delikatnie zagrać na Jankesów. Myślę, że mimo wszystko USA ma bardziej wyrównany skład, przewaga psychologiczna po ich stronie, wiem ze mecz grupowy można włożyć miedzy bajki ale jednak w głowie zawsze pozostanie ten wynik. Tak jak wspomniał JR08 FIN dosyć mało bramek strzela, po pierwszych dwóch meczach miała bilans 2-0 i 6ptk :grin: Under w meczu bardzo możliwy ja jednak zdecyduje się zagrać na zwycięstwo USA
Dobra, dołożę do tego moich &#39;pewniaków&#39;, a niech będzie jakoś nie mogę sobie wyobrazić aby CAN i RUS nie dały rady w reg.
USA vs Finlandia @2,35
Kanada vs Słowacja @1,25
Rosja vs Norwegia @1,15
Ako: 3,38 Expekt

E: Szok a zarazem złapany piękny kurs 2,20 ML i 3,25 [60] teraz już tylko do przodu GO CANADA GO CANADA ;)
E2: Niech mnie ktoś uszczypnie bo nie wierze w to co się stało! oj bolesny cios jak na start QF
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom