>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF World Championsip in Slovakia.

Status
Zamknięty.
matthias 18

matthias

Użytkownik
Niestety mecz Słowacji z Rosją nie przebiegł do końca po mojej myśli, Rosjanie znacznie się poprawili, a o Słowenii już nie można mówić, że jest słabiutka. Dotychczasowe mecze pokazały, że stać ich na dużo więcej niż można przypuszczać (mimo absencji Anze Kopitara).
Na dzisiaj mam kolejny typ, miejmy nadzieję tym razem trafny:razz:

Spotkanie: Dania - Łotwa
Typ: Łotwa
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home

Dania - Łotwa spotkanie dwóch najsłabszych drużyn w grupie D. Z tym że to określenie nie pasuje do Łotyszy, w tak ciężkiej grupie radzą sobie bardzo dobrze. Porażka z Czechami ważyła się dopiero w trzeciej tercji przez dwie części mecz był bardzo równy. Następnie spotkanie reprezentacja Łotwy zagrała z Finlandią, Skandynawowie potrzebowali rzutów karnych by ograć rywali. Duńczycy graja turniej bez &quot;wyrazu&quot; bilans bramkowy 1:10 mówi sam za siebie. Szkoda by było gdyby tak grająca reprezentacja Łotwy odpadła już w tej rundzie, jeśli pokażą taki poziom jak w poprzednich meczach powinni sobie poradzić.
Pełna zgoda, Łotwa gra bardzo ładnie mimo trudnych rywali, w obronie szczególnie, a wszelkie możliwe sytuacje w miarę możliwości zamieniają na bramki. Chociaż trzeba przyznać, że parę razy mieli dużo szczęścia. Nie zmienia to jednak faktu, że dają z siebie 150% i stawali dotychczas na wysokości zadania mimo tak trudnych rywali. Też stawiam dzisiaj na nich ????

4.05.2011, 20:15
Szwecja - Stany Zjednoczone
Typ: Stany Zjednoczone
Kurs: 2,90 (BetClic)
Sytuacja podobna jak w przypadku meczu Słowacji z Rosją. Szwecja gra słaby turniej, przegrali z Norwegią, którą Amerykanie pokonali. Austrię pokonali 3:0, USA pokonało ją 5:1. Poziom ich gry generalnie nie jest najwyższy. Powerplay jest nieco lepszy w przypadku Ameryki (30%, Szwedzi 25%), jednak penalty kill mają dużo lepszy, nie stracili jeszcze ani jednej bramki grając w osłabieniu (20 PIM), Szwedzi zaś tracą w więcej niż co drugim osłabieniu (18 PIM) a to fatalny wynik. Jeżeli Jankesi rzucą się do ataku i wymuszą kary, to będą mieli fantastyczną okazję do przechylenia szali na swoją stronę. Może być to kluczem w tym spotkaniu. Wszelka statystyka, jak i poziom gry prezentowany przez obie drużyny wskazuje na wygraną USA. Mimo ich pewnego awansu, nie zapominajmy, że to gra o niesamowicie cenne punkty na starcie drugiej rundy.
Przyznam szczerze, że rozważam też handicap, a to dlatego, że chociażby wczoraj Kanada pokonała Szwajcarię dopiero w dogrywcę i chociaż mecz nie był dominacją &quot;klonowych liści&quot;, to oddali oni ponad 2 razy więcej strzałów (chyba koło 60!), a mimo tego wynik po 3 tercjach był remisowy.
W każdym razie, LET&#39;S GO USA! ????
Dla dociekliwych oto statystyka:
http://stats.iihf.com/Hydra/261/IHM261000_84_6_0.pdf
;)
Wynik: 6:2 ⛔ Chyba czas na małą przerwę... :?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Austria - Belarus hokej na lodzie World Championship typ under 5,5 kurs 1,60 wynik 2-7 ⛔

kurs 1.60| STAWKA 10 j | EW 16 j Betsson

Tak na szybko,do pracy sie spieszę.

Oba teamy w 6 w sumie swoich dotychczasowych meczach na Mistrzostwach,tylko raz przekroczyły próg 5,5.Hokeiści z Austrii w tym turnieju zdobyli tylko 1 bramkę,Białorosini też od nich nie są lepsi ,tylko 3 gole.

Mezin w bramce Białorusi pozwoli max na strzelenie 1 bramki przez Austrię,Grabovski z cała resztą max 4 gole,biorąc pod uwagę ich potencjał strzelecki niewykorzystany jak dotychczas na Mistrzostwach.Mój typ under 5,5.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szwajcaria vs Norwegia
Norwegia ML ✅ o yeah ????
3.50 Ladbrokes
Wydaje mi się że po takim kursie naprawdę warto spróbować, nie wierzę w to by Norwegowie łatwo oddali to spotkanie. Oczywiście byt w elicie mają już zapewniony, ale w rundzie wstępnej pokazali że nie będą tylko chłopcem do bicia. Dzisiejsze spotkanie to tak naprawdę pojedynek o 4 miejsce premiujące grą w ćwierćfinale. Biorąc pod uwagę dalszy rozkład jazdy to Norwegia będzie miała jeszcze na swej drodze Francję i Kanadę, Szwajcarzy natomiast USA i Szwecję. Tym bardziej korzystny wynik w dzisiejszym spotkaniu może oznaczać dla Norwegów nie lada sukces. Co ciekawe Norwegowie mają w swojej drużynie dwóch najlepiej punktujących zawodników na tych MŚ są Mathis Olimb i Anders Bastiansen, także ten fakt myślę że również jest znaczący w kwestii potencjału Norwegów. Szwajcarów w żadnym wypadku nie stawiam na przegranej pozycji ponieważ od lat jest to drużyna która utrzymuje dość dobry poziom, spotkanie z Kanadą pokazało że Szwajcarzy prawdopodobnie rozkręcają się z meczu na meczu, dlatego w perspektywie dzisiejszego spotkania jest to bardzo korzystne i myślę że czeka nas bardzo wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
No ,,Łowca&quot; pomógł by napewno Sbornej,co do Pawła wynik 0-3 w PO z ,,Rekinami&quot; raczej wyklucza go w tej fazie rozgrywek, ewentualnie załapał by się na półfinały .Ja zakochany jestem w rosyjskim hokeju i cały czas marzę o ponownym wygraniu Mistrzostw przez Rosjan...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Wszystko z Bet365
Czechy (-0.5) vs Słowacja 1 @1.95
Nie będę się za bardzo rozpisywał. Co prawda dla Słowaków to ostatnia szansa na pozostanie w mistrzostwach i zepną się, ale po prostu nie dadzą rady w mojej opinii. Czesi jak na razie rozgrywają dobry turniej, podczas gdy gospodarze są na drugim biegunie - przede wszystkim przez słabą grę w obronie (9 goli straconych w 3 meczach w tym 2 w 8 z rywalami silnymi, czyt. Niemcami i Rosją). Czesi natomiast ograli najpierw Łotwę, potem rozgromili Danię no i co prawda mieli trochę kłopotów z Finami (świetne spotkanie Pavelca w bramce), ale ostatecznie również wygrali. Wydaje mi się, że za taki kurs warto postawić ich wygraną bez konieczności dogrywki, na tym turnieju po prostu grają dużo lepiej, a na spotkanie ze Słowakami nikt ich nie będzie musiał mobilizować.
tak jak się spodziewałem Czesi wygrali, co prawda Słowacy w końcówce prowadzili rozpaczliwie doprowadzić do dogrywki, ale jednak w przekroju całego spotkania okazali się słabsi
Kanada (-1.5) v USA 1 @1.83
Krótko - wydaje mi się, że Kanadyjczycy będą chcieli w tych &quot;derbach&quot; zatrzeć nie najlepsze wrażenie po męczarniach ze Szwajcarami i wygrać wyraźnie. Liczę też na kolejne słabe spotkanie Montoyi, który zaliczył fatalny występ przeciwko Szwecji.
Szkoda, bo Kanada prowadziła 3:2 w 3 tercji, później niepotrzebna kara Clutterbucka i strata bramki w osłabieniu, w końcu wygrana w karnych, a tak może by dołożyli 4 gola (ewentualnie wbili do pustej, gdyby Amerykanie wycofali bramkarza, btw dobrze grającego Conklina, niestety Montoya po tym co wyprawiał ze Szwedami został w rezerwie i było to widać)
Niemcy (+1.5) v Finlandia 1 @1.71
Cóż, wydaje mi się, że Niemcy wcale nie są bez szans w tym pojedynku. Ograli już Rosję i Słowację (chociaż oba zespoły grają poniżej oczekiwań na tych mistrzostwach), to dlaczego mieliby nie zrobić tego samego z Finami? Może Skandynawowie sprawią im więcej kłopotów i nie zlekceważą ich, ale pogromu się nie spodziewam, dlatego zabezpieczenie w postaci handi, a kurs wcale nie najniższy.
Tak jak myślałem zacięte spotkanie, Niemcy nie wykorzystali szansy bo prowadzili 4:3, ale punkcik zapewnił im awans do 1/4 i to być może (jeśli wygrają z Danią, a wzmocnieni Owieczkinem Rosjanie nie pokonają Czechów) z drugiego miejsca nawet, co pozwoli prawdopodobnie uniknąć duetu Kanada/Szwecja, więc mają szansę na półfinał spokojnie. Finowie natomiast zbliżyli się do ćwierćfinałów i bardzo wydłużyli drogę do nich Słowakom
PS jeśli ktoś skorzystał z typów (a tym bardziej jeśli trafił) to kliknięcie &quot;dzięki&quot; nie boli ;)
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Program i tabele drugiej rundy

Drużyny Czech i Niemiec jako jedyne z kompletem punktów przystąpią do drugiej rundy mistrzostw świata w hokeju na lodzie na Słowacji. Obie wystąpią w grupie E, a grupie F przewodzą Kanadyjczycy, którym punkt urwali Szwajcarzy.

W drugiej fazie wystąpią po trzy najlepsze drużyny z każdej z czterech grup pierwszej rundy. Do rywalizacji w dwóch sześciozespołowych grupach przystąpią z zaliczeniem wyników spotkań z ekipami, które również awansowały z ich grup.

Po kolejnych trzech spotkaniach cztery czołowe drużyny obu grup zakwalifikują się do ćwierćfinałów. Od tego etapu rozgrywek rywalizacja toczyć się będzie systemem pucharowym.

Finał zaplanowano na 15 maja w Bratysławie.

Cztery najsłabsze zespoły każdej grupy pierwszej rundy rozgrywek walczyć będą &quot;każdy z każdym&quot; o utrzymanie w elicie. Do Dywizji 1. spadną dwie ekipy.

Program drugiej rundy:

grupa E (Bratysława)

5 maja, czwartek Rosja - Dania (godz. 20.15)

6 maja, piątek Niemcy - Finlandia (16.15) Czechy - Słowacja (20.15)

7 maja, sobota Dania - Niemcy (16.15) Finlandia - Słowacja (20.15)

8 maja, niedziela Czechy - Rosja (16.15)

9 maja, poniedziałek Słowacja - Dania (12.15) Rosja - Finlandia (16.15) Niemcy - Czechy (20.15)

tabela:



grupa F (Koszyce)

5 maja, czwartek Szwajcaria - Norwegia (20.15)

6 maja, piątek Kanada - USA (16.15) Szwecja - Francja (20.15)

7 maja, sobota Norwegia - Kanada (16.15) USA - Francja (20.15)

8 maja, niedziela Szwecja - Szwajcaria (16.15)

9 maja, poniedziałek Francja - Norwegia (12.15) Szwajcaria - USA (16.15) Kanada - Szwecja (20.15)

tabela:



o utrzymanie (Koszyce, Bratysława)

5 maja, czwartek Słowenia - Łotwa (16.15) Białoruś - Austria (16.15)

7 maja, sobota Austria - Słowenia (12.15) Białoruś - Łotwa (12.15)

8 maja, niedziela Słowenia - Białoruś (20.15) Łotwa - Austria (20.15)

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthias 18

matthias

Użytkownik
No ,,Łowca&quot; pomógł by napewno Sbornej,co do Pawła wynik 0-3 w PO z ,,Rekinami&quot; raczej wyklucza go w tej fazie rozgrywek, ewentualnie załapał by się na półfinały .Ja zakochany jestem w rosyjskim hokeju i cały czas marzę o ponownym wygraniu Mistrzostw przez Rosjan...
http://www.iihf.com/en/home-of-hockey/news/news-singleview/article/roster-additions.html?tx_ttnews[backPid]=187&amp;cHash=36ae67c760
Już jasne, będzie Ovie i Vermette, jeżeli chodzi o tych ciekawszych zawodników

PS Link który podałem w moim poprzednim poście jakoś dziwno działa, teraz jest pod nim inny news. Jak go wrzuciłem to była informacja możliwym dołączeniu Oviego, co już chyba pewne;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Białoruś vs Łotwa
Białoruś ML ⛔
1.83 bet365
Białorusinom nie powidło się w rundzie eliminacyjnej i niestety aktualnie są skazani na walkę o utrzymanie w elicie. Pierwsze spotkanie w ich wykonaniu przeciwko Austrii to prawdziwy pokaz skuteczności i dobrej gry. Do drużyny dołączył Andrei Kostitsyn, co jest bardzo dużym wzmocnieniem, przeciwko Austrii Kostistyn zaliczył bramkę i asystę, na pewno lżej będzie się grało teraz Grabovskiemu który już nie będzie jedynakiem z NHL w swej reprezentacji. Zwycięstwo nad Łotwą spowoduje iż Białoruś na 100% pozostanie w elicie i ostatni mecz ze Słowenią będzie już dla nich bez znaczenia ;) Jeśli chodzi o Łotyszy to widać że po przegranym spotkaniu z Danią w tej drużynie coś umarło, mogli teraz spokojnie grać w grupie mistrzowskiej, a aktualnie są głównym kandydatem do spadku. Porażka ze Słowenią 5:2 była dla mnie dość sporym zaskoczeniem i z pewnością jest już małym gwoździem do trumny. Dla nich to spotkanie jest o wszystko, jednak na tę chwilę nie widzę argumentów dzięki którymi mogliby pokonać reprezentację Białorusi.
Bety dodatkowy:
Białoruś (over 2.5) 1.82 Tobet ✅
Słowenia (over 2.5) 1.47 Tobet ⛔
Spotkanie rozpoczyna się o 12.15 ;)
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
USA (-2.5) v Francja 1 @1.62
Francuzi to zdecydowanie najsłabszy zespół, któremu udało się awansować do drugiej rundy. Amerykanie muszą to spotkanie wygrać, nie widzę innej opcji jak ich wysoka wygrana, a stawianie overa jest trochę ryzykowne bo Trójkolorowi słabo grają w ataku i mogą w ogóle nie trafić do siatki a znowu pogromu w stylu 5:1/6:0 się nie spodziewam, ale przynajmniej 3 golami powinni wygrać.
a jednak nic z tego, Amerykanie wygrali tylko 3:2
Norwegia (+2.5) v Kanada 1 @2.3
Tu odwrotna sytuacja. Wydaje mi się, że Kanadyjczycy handi 2.5 nie pokryją. Liczę na ich zwycięstwo, ale po zaciętym spotkaniu. Norwegia gra na tym turnieju bardzo dobrze, przegrała tylko raz z Amerykanami 4:2, prowadząc przed 3 tercją 2:0. Dodatkowo zespół ze Skandynawii miał 1 dzień więcej na odpoczynek, a gracze zza oceanu wczoraj wygrali dopiero po karnych, tak więc zwycięstwo Kanady tak, pogrom - nie.
No cóż, udało się. Za wiele nie napiszę, bo nie oglądałem, dobrze że Norwegom udało się przełamać w 3 tercji i strzelić 2 bramki w ciągu minuty, kiedy przegrywali już 0:3, więc podejrzewam, że po prostu Kanadyjczycy stracili na chwilę koncentrację. Anyway, kupon i tak nie siądzie, bo Słoweńcy przegrali, a puściłem ten zakład live na nich, eh. Dlatego polecam zagrać mój wyższy typ, znając moje szczęście to wpadnie ????
Kursy z Bet365 ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Finlandia – Słowacja

Typ:1
Kurs:2.15

Czas na kolejny mecz gospodarzy tegorocznych mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Tym razem Słowacy zmierzą się z kolejnym bardzo wymagającym rywalem, którym jest Finlandia. Niestety gospodarze na tych mistrzostwach grają dużo poniżej oczekiwań swoich kibiców, które były naprawdę duże, tak naprawdę jest to mecz ostatniej szansy dla nich ponieważ aktualnie nie mają ani jednego punktu na swoim koncie i zajmują 5 miejsce w grupie z której awansują cztery zespoły a własnie ostatnie gwarantujące awans miejsce zajmują Finowie, którzy mają już 5 punktów na swoim koncie, dzięki czemu już praktycznie mają awans nawet porażka po dogrywce w tym meczu daję im awans, ale myślę, że ich celem nie ejst jedynie wyjście z grupy tylko udział w wielkim finale a zajęcie 4 miejsca w grupie postawi ich w trudnej sytuacji dlatego myślę, że wyjdą na to spotkanie zmotywowani i odniosą bardzo ważne zwycięstwo.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
CzechyRosja

Typ:1
Kurs:2.40

I kolejny typ z mistrzostw świata w hokeju na lodzie tym razem już nieco ryzkowniejszy i z trochę większym kursem. Już w niedziele zmierzą się ze sobą reprezentacje Czech i Rosji stawką tego spotkania będzie zajęcie pierwszego miejsca w grupie dzięki, któremu trafia się na teoretycznie najsłabszego przeciwnika. Jak na razie zdecydowanym liderem grupe E jest fenomenalnie grająca reprezentacja Czech, która na tych mistrzostwa jak na razie wygrała wszystko co było do wygrania czego efektem jest dziewięć punktów na koncie i dość komfortowa sytuacja. Rosjanie natomiast na tych mistrzostwach grają jak na nich dość słabo praktycznie z każdym rywalem mają ogromne problemy i odnoszą wymęczone zwycięstwa a raz nawet niespodziewanie przegrali z Niemcami, którzy są dość duża niespodzianką tych mistrzostw ale z każdym meczem grają coraz słabiej dlatego myślę, że nie będą raczej liczyć się w walce o zwycięstwo w grupie tym bardziej, że dzisiaj niespodziewanie przegrali z dość słabą ekipą Danii, Czesi jeżeli dzisiaj wygrają już zapewnią sobie zwycięstwo w tej grupie i myślę, że tak się właśnie stanie ponieważ Czesi są w bardzo dobrej formie na tych mistrzostwach a Rosjanie niestety nie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Świetny mecz się dzsiaj zapowiada na godzine 16:15 pomiędzy Czechami, a Rosją. Rosjanie nie zachwyacją formą. Czesi za to grają swoje, pewnie wygyrwając kolejne mecze.
Z tym, że nie zamierzam nic typowac w tym meczu;)
ŁOTWA - AUSTRIA
Typ : Łotwa 60&#39; @ 1,50 Tobet ✅4:1
Ciekawa sytuacja w grupie spadkowej. Każdy z zespołów ma na koncie po 3pkt więc przegrani dzisiejszych meczów pożegnają się z elitą. Dla mnie dobrym typem będzie wygrana Łotyszy z Austriakami. Łotysze naprawde grali dobrze i myślałem, że zdołają awansować do drugiej rundy, a tymczasem nieoczekiwanie polegli z Duńczykami i istotnej roli nie odegrają w tym turnieju.
Trzeba więc bronić miejsca w elicie.
Wyniki Austriaków na tym turnieju :
1:5 z USA
0:3 ze Szwecją
0:5 z Norwegią
2:7 z Białorusią
i jedyna wygrana 3:2 ze Słowenią.
Łotysze dobre mecze z Czechami i Finami, a to już jakieś porównanie wymierne jest. Dla mnie poprostu są lepsi i niech to udowodnią na tafli ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szwajcaria over 2.0 (2.10 Tobet) ⛔
Całkiem ciekawe rozwiązanie na spotkanie Szwedów ze Szwajcarami, Trzy Korony już pewne awansu do ćwierćfinału zapewne będą walczyły o dobre rozstawienie, a takie może być w przypadku dzisiejszego zwycięstwa, a także kolejnego nad Kanadą. Szwajcaria tylko w przypadku dwóch zwycięstw może liczyć na to by dostać się jeszcze do ćwierćfinałów. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla reprezentacji Trzech Koron, tym bardziej iż Szwajcarzy już udowodnili że potrafią nawiązać walkę z największymi (3:4 OT z Kanadą). Myślę że w najgorszym wypadku proponowany przeze mnie typ okaże się zwrotem. Szwedzi poza spotkaniem z USA gdzie zdominowali całkowicie rywali, zazwyczaj miewają dłuższe i krótsze chwile słabości jeśli Szwajcaria zagra na maksimum swych możliwości na pewno będą zdobywać bramki.
Czechy vs Rosja (under 1.5 1st period) 1.91 Ladbrokes ⛔
Spotkanie które jest dziś hitem dnia, na pewno przyniesie nam wiele emocji. W ekipie Rosji już dziś prawdopodobnie zobaczymy Oviechkina, także jest to wielkie wzmocnienie dla Sbornej. Jednak jeśli chodzi o sam typ to wydaje mi się że pierwsza tercja może być bardziej na wybadanie rywala i skupieniu się by dobrze wejść w spotkanie. Poza tym po obu stronach świetni fachowcy w bramkach po stronie Czechów mamy Pavelca który już błysnął świetną postawą w spotkaniu z Finami. Z drugiej zaś Nabokov który na pewno będzie chciał dobrze wypaść w takim spotkaniu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ROSJA - FINLANDIA
Typ : Rosja @ 2,00 Tobet⛔2:2
Rosjanie już z Oviechkinem. Wczoraj w meczu z Czechami zagrał on coprawda słabo, ale wiadomo na co go stać. Zawsze jest na każde zawołanie trenera reprezentacji więc ma ochote by grać na tego typu turniejach. Wchodzimy w decydującą faze turnieju powoli. Wygrana w dzisiejszym meczu oznaczać będzie dla Rosjan ominięcie Kanadyjczyków i Szwedów w 1/4 finału. Trafią najprawdopodobniej wtedy na USA.
Finowie na mnie żadnego wrażenia nie robią. Wyniki śmiem twierdzic mają lepsze niż gra. Rosja powinna się rozrkęcac z każdym meczem. Dodatkowo mecze z Finami przeważnie im dobrze się układały. Dwa poprzednie mecze na MŚ Rosjan z Finami to odpowiednio 5:0 i 4:0 dla Sbornej.

USA - SZWAJCARIA
Typ : USA @ 1,855 Pinnacle *⛔3:5
Rozważałem też under 5,5gola w Szwajcaria - USA, ale przy wygranej Norwegów w trwającym właśnie meczu z Francją nie będzie miało to sensu gdyż w przypadku wygranej Norwegów wspomniany mecz traci sens, tym samym Szwajcaria zostanie bez szans na awans. Wtedy warto się zastanowić nad postawieniem na USA bowiem będą walczyli o 3msc i uniknięcie rywalizacji z Czechami, które narazie zaprezentowały się najlepiej na tym turnieju wygyrwając każdy mecz. Tak więc czekamy na rozstrzygnięcia w meczu Norwegów i będe decydował wtedy. Amerykanie w dotychczasowych meczach stwarzali sobie mnóstwo okazji na gole. Nie zawsze chciało też wpadac... Kursy ok @1,855 Pinnacle są dobre.
*Zagram jeżeli wygra Norwaegia z Francją.

Mile widziana jakaś dyskusja w dziale, wkraczamy w faze ćwierćfinałów niedługo przecież ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Norwedzy wygrywają także spotkanie USA nabiera rumieńców ????
Uważam podobnie jak Ty Robson, co do typów na oba spotkania, z tym że USA zabezpieczyłbym typem ML, myślę że tak będzie spokojniej. Poza tym warto dodać iż do kadry USA dołączył James Van Riemsdyke najskuteczniejszy zawodnik Flyers podczas PO. Na pewno będzie to duże wzmocnienie ponieważ oglądałem większość spotkań Philli i James jako jeden z niewielu był w znakomitej formie. Co do Szwajcarów to trzeba przyznać że podjęli wczoraj walkę ze Szwecją jednak mimo bodajże 33 strzałów, żaden nie znalazł drogi do bramki Viktora Fasth&#39;a. Z drugiej strony bramkarz Szwajcarów Genoni popisał się 32 obronami i na pewno jest to mała przestroga dla USA. Dla Szwajcarii jest to mecz pożegnalny i zapewne dziś coś ustrzelą ponieważ Montoya nie zachwyca formą na tych MŚ, ale tak jak wspomniał Robson, Amerykanie potrzebują zwycięstwa by być lepiej rozstawionymi na ćwierćfinały.
Odnośnie Rosjan to nie popisali się we wczorajszym spotkaniu, Ovca niby był ale tak jak miało to miejsce w NHL, nie wnosił nic w poczynania swej reprezentacji. Jeśli Rosja pokona dziś Finów ma szansę na drugą pozycję, a na pewno jest ona przychylniejsza niż 3 lub 4 co oznaczałoby pojedynki ze Szwecją lub Kanadą. Brakuje mi też wsparcia ze strony Kovalchuka, który póki co tylko ogranicza się do asyst przy bramkach, turniej przechodzi do fazy głównej także pora wymagać od Rosjan już trochę więcej.
Typy:
Rosja 2.10 Betway ⛔
USA ML 1.55 BetClic ⛔
James Van Riemsydke will score 3.50* Tobet ✅
Rosja (over 2.5) 1.72 Tobet ⛔

Jeśli chodzi o typ na James&#39;a to można spróbować za drobne, kurs jest naprawdę bardzo przyzwoity, jak na jego obecną formę rzekłbym że za wysoki, ale tu jest Europa i tu gra się inaczej :razz:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Znamy już spadkowiczów i siódemkę ćwierćfinalistów!

Niedzielne mecze hokejowych MŚ wyjaśniły, że elitę opuszczają Słowenia i Austria. W grupie mistrzowskiej pewnej gry w ćwierćfinale jest już siedem drużyn.

Szwecja pokonała w Koszycach Szwajcarię 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) w meczu grupy E i awansowała na drugie miejsce w tabeli mając 10 pkt, tyle samo, ile prowadząca Kanada.


Z grupy F awans do ćwierćfinału wywalczyły dotychczas Kanada, Szwecja i USA.


Wszystko wskazuje na to, że czwartym ćwierćfinalistą będzie Norwegia, której pozostał mecz z najsłabszą w grupie Francją. Szwajcaria musiałby wygrać z USA przy równoczesnej porażce Norwegów z Francuzami, by znaleźć się w rundzie pucharowej...

Norwedzy wygrali!!!


W grupie E w prestiżowym meczu Czechy pokonały w Bratysławie Rosję 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) - nasi południowi sąsiedzi, obrońcy tytułu - na Słowacji jeszcze nie przegrali. Sbornej nie zdołał pomóc nawet Aleksander Owieczkin, który do ekipy dołączył w sobotę.

Mimo porażki Rosjanie są już pewni gry w ćwierćfinale podobnie jak Czesi, Finowie i Niemcy.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELE ---&gt; Tutaj.
http://stats.iihf.com/Hydra/261/IHM261700_76_7_0.pdf



W meczach drużyn walczących o utrzymanie zdecydowane zwycięstwa odniosły Białoruś - 7:1 ze Słowenią oraz Łotwa - 4:1 z Austrią. Zwycięzcy utrzymali się w elicie - pokonani spadli do Dywizji 1.


WYNIKI I TABELA GRUPY SPADKOWEJ ---&gt; Tutaj.

Dalsze transmisje z II rundy:


poniedziałek 9.05
Słowacja - Dania: od godz. 12.15 w Polsacie Sport
Rosja - Finlandia: od godz. 16.15 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD
Kanada - Szwecja: od godz. 20.15 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD

wtorek 10.05
Szwajcaria - USA: od godz. 9.10 w Polsacie Sport Extra
Niemcy - Czechy: od godz. 16.00 w Polsacie Sport

Od środy 11. maja - mecze 1/4 finału

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Spotkanie: Finlandia-Norwegia
Typ: 2(+2,5)
Kurs: 1,73

Analiza:
Dziś wybrałem mecz z hokeja. W skandynawskim ćwierćfinale zmierzą się ze sobą reprezentacje Finlandii i Norwegii. Faworytem są bez wątpienia Finowie, którzy są na pewno bardziej utytułowanym zespołem. Jednak handi +2,5 dla wikingów to według mnie promocja.
Finowie do tej pory tak jak i Norwedzy rozegrali na MŚ 6 spotkań. I tylko z bardzo przeciętną Danią potrafili wygrać wyżej niż jedną bramką, zwycięstwo 5:1. Poza tym spotkaniem aż trzy bardzo szczęśliwe zwycięstwa po rzutach karnych z Łotwą, Niemcami i Rosją. Do tego dochodzi zwycięstwo 2:1 ze Słowacją i porażka 1:2 z Czechami. Jak widać Finowie na tych mistrzostwach mają bardzo dużo szczęścia i nie prezentują niczego szczególnego.
Z kolei Norwedzy prezentują się nadspodziewanie dobrze. W 6 meczach nie raz nie przegrali wyżej niż 2 bramkami. Wręcz sensacyjne zwycięstwo po rzutach karnych z piekielnie mocnymi Szwedami 5:4 po rzutach karnych na otwarcie mistrzostw. Potem pechowa porażka z USA 2:4(prowadzili 2:0 po 2 tercjach by w 3 stracić 4 bramki). Następnie pewne zwycięstwo 5:0 z Austrią, 3:2 z mocną Szwajcarią, minimalna porażka z faworytem do mistrzostwa Kanadą 2:3 i pewne zwycięstwo z Francją 5:2.
Jak widać Norwedzy spisują się na prawdę świetnie i jestem przekonany, że nawiązał z Finami walkę. Nie widzę tutaj szans dla Finów, aby wygrali to spotkanie 3 bramkami lub wyżej.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Finlandia - Norwegia

Typy:
- Norwegia 60&#39; @8.70 - Redbet
- Norwegia ML @5.50 - Gamebookers
- Norwegia +2.5 @1.70 - Unibet PETARDA - 10/10
- Norwegia +1.5 @2.41 - Doxxbet
- Norwegia -1.5 @10.00 - Bwin
- M.Hotlet strzelcem gola @4.00 - Doxxbet, @4.30 - TipSport
- M.Olimb asysta @2.20 - Doxxbet

Mistrzostwa Świata przebiegają zgodnie z planem. Faworyci dość pewnie przeszli już poszczególne szczeble rozgrywek. Dzisiaj jednak wydaje mi się, że udało się znaleźć jeden z najlepszych underdogów podczas tego turnieju. Ćwierćfinał pomiędzy Finami, a Norwegami ma jednego faworyta i są nim Finowie. Dodam jednak, że tak jest tylko według panów pracujących dla maltańskich firm. Moim zdaniem drużyna Norweska sprawi dzisiaj niespodziankę. Śledzę dość dokładnie poczynania Norwegów w tym turnieju i jak najbardziej można uznać ich za czarnego konia. W pierwszej rundzie tylko jedna porażka z USA co jednak warte podkreślenia odniesiona mimo prowadzenia po dwóch tercjach 2:0. W dwóch pozostałych meczach wygrana ze Szwedami (wczoraj awansowali do półfinałów) oraz pewne zwycięstwo 5:0 nad zdegradowanymi już Austriakami. Druga runda też na plus, gdyż najpierw ograli Szwajcarię 3:2, później minimalnie przegrali z Kanadą 2:3 i na koniec bardzo dobry mecz z Francją wygrany 5:2. Bardzo dobrze funkcjonuje ofensywa Norweskiego teamu, a poszczególni zawodnicy zajmują wysokie miejsca w klasyfikacji punktowej. Najwięcej punktów do tej pory zdobył Mathis Olimb, który zaliczył, aż osiem asyst. Tuż za jego plecami jest Marius Hotlet, który ostatnio błyszczy formą strzelecką (5 bramek w dwóch meczach). Ktoś powie, że strzelił cztery gole słabej Francji, ale należy pamiętać, że ta słaba Francja kolejkę wcześniej narobiła sporo kłopotów Amerykanom. Do tego nie było to przypadkowe bramki, a najładniejszą bez wątpienia była druga bramka Mariusa, kiedy to sam wypracował kontrę i sam ją wykorzystał. Do tego w wysokiej dyspozycji są także Skroder, Bastaiansen, Ask, Holos. Ogólnie naprawdę wygląda ta gra lepiej niż można było to zakładać przed turniejem. Zupełnie inaczej wyglądają Finowie, którzy zagrali tylko jeden dobry mecz na otwarcie z Danią, który wygrali 5:1. Później szło im tylko gorzej, męczarnie z Łotwą, porażka z Czechami, kolejne męczarnie z Niemcami i Słowakami. Dopiero w meczu z Rosją było nieco lepiej, ale i tak Rosjanie przy 2:0 powinni zagrać znacznie bardziej zdecydowanie. Do tego nie ma takiego zaplecza zawodników w formie jak u rywali. Na czele trójka Koivu, Ruutu i Immonen, a za ich plecami długo, długo nic. Czy to wystarczy, żeby pokonać drużynę, która naprawdę jest w formie? Moim skromnym zdaniem nie. Kursy wyraźnie przesadzone i dlatego też zdecydowanie mogę polecić praktycznie każdy typ. Jedynie handi ujemne na Norwegów jest bardziej typem for fun, reszta jak najbardziej do gry. Norwegia zasłużyła na strefę medalową swoją grą, są zdecydowanie czwartą siłą tych Mistrzostw tuż za Czechami, Szwecją i Kanadą.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przed nami pierwszy z półfinałów, spróbuje zwięźle i treściwie. Czesi w drodze po złoto, jak na razie nie mają sobie równych, USA zgodnie z przewidywaniami nie było zbyt wymagającym rywalem dla Czeskiej maszynki. Dziś jednak na drodze Czechów drużyna, która w mojej opinii jako jedyna może odebrać Czechom zwycięstwo na tych MŚ. Szwedzi po falstarcie z Norwegią rozwinęli na tyle skrzydła, by bez większych problemów awansować do półfinału. Zaletą obu drużyn jest gra w defensywie, nie od dawna wiadomo że Czesi zawsze mieli w swych szeregach bramkarza który był wielkim problemem dla pozostałych drużyn, był Hasek, teraz jest Pavelec, w spotkaniu z Ameryką Ondrej popisał się kilkoma fantastycznymi interwencjami, dziś kolejna &quot;robota&quot; do wykonania myślę że nie zawiedzie. Jeśli chodzi o formacje ofensywne to tu zdecydowana przewaga Czeska, świetny Jagr, znakomicie grający Plekanec i Elias, mógł bym tak wymienić jeszcze paru zawodników ale nie ma to sensu bo siłę stanowi kolektyw a taki na pewno jest po stronie naszych sąsiadów. Szwedzi są mocni i na pewno dziś to udowodnią jednak czy stać ich w końcowym rozrachunku na wygraną w to wątpię.
Jeszcze &quot;gorzkie żale&quot; na temat wczorajszej gry Kanady, która zawiodła mnie strasznie. Po pierwsze fatalna skuteczność, po drugie Rosjanie w pierwszej i drugiej tercji nie wiele zrobili by wygrać to spotkanie, a po trzecie bramka stracona przy grze w przewadze :? i suma sumarum Kovalchuk kończy mistrzostwa dla Klonowych Liści, duże rozczarowanie i masa niewykorzystanych sytuacji...
Co do Rosjan to ich styl gry nie powala, dziś przed nimi kolejny ciężki mecz i mam nadzieję że Finlandia podobnie jak w grupie, udowodni Sbornej że jeszcze nie nadszedł ich czas :razz:
Typy:
Czechy ML 1.55 Gamebookers 7/10 ⛔
under 1.5 (1st period) 1.70 Pinnacle 5/10 ✅
under 0.5 (1st period) 4.25 Betway 2/10 ✅
1st period (draw) 2.70 Betgun 5/10 ✅
Rosja vs Finlandia
under 1.5 (1st period) 1.80 Ladbrokes 6/10 ✅
under 0.5 (1st period) 4.25 Betway (3/10) ✅
Finlandia ML 2.62 Gamebookers 5/10 ✅
e: well done ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom