>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF World Championsip in Slovakia.

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeszcze &quot;gorzkie żale&quot; na temat wczorajszej gry Kanady, która zawiodła mnie strasznie. Po pierwsze fatalna skuteczność, po drugie Rosjanie w pierwszej i drugiej tercji nie wiele zrobili by wygrać to spotkanie, a po trzecie bramka stracona przy grze w przewadze i suma sumarum Kovalchuk kończy mistrzostwa dla Klonowych Liści, duże rozczarowanie i masa niewykorzystanych sytuacji... Co do Rosjan to ich styl gry nie powala, dziś przed nimi kolejny ciężki mecz i mam nadzieję że Finlandia podobnie jak w grupie, udowodni Sbornej że jeszcze nie nadszedł ich czas
Rzeczywiście Sborna miała mnóstwo szczęścia i Barulina w bramce. Gra Rosjan mnie irytuje troche, szczególnie ten cwaniak Artyukhin co chyba nie wie o co w hokeju chodzi ...
No, ale za to bramka na 1-1 Kaygorodowa palce lizac wg mnie. Aż pozwole sobie wrzucic w dział link jakby ktoś nie widział. Trezba przyznać ładną obieganke dwa razy sobie zrobił;)
http://www.youtube.com/watch?v=b4VrUWZ8qbE

Typów specjalnie nie mam na dzisiejsze mecze. Licze przede wszystkim od początku turnieju na Czechów. A z drugiej pary kto w finale hmm. I jedni i drudzy nie powalają swoją grą na tym turnieju. Finowie dizęki dobrej grze w przewadze pokonali Norwegów. Immonen dwa razy identycznie dostał krążek w grze 5 na 4 . Raczej bym się skłaniał, że to Rosja awansuje, ale...
Powodzenia JuanRoman08 ;)
 
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
warto nadmienić, iż jego brat strzelił podobną bramkę w tym sezonie grając w HIKK Helsinki

http://www.youtube.com/watch?v=mDjHXoRdlRo

wracając do tematu...

W mistrzostwach świata w hokeju na lodzie na Słowacji dojdzie do skandynawskiego finału - o złoty medal Szwecja zagra z Finlandią, która pokonała w Bratysławie Rosję 3:0.

W pierwszym półfinale Szwedzi zwyciężyli broniących tytułu Czechów 5:2.

Drugi półfinał miał zaskakująco jednostronny przebieg. Rosjanie nie potrafili strzelić Finom ani jednego gola, a sami stracili aż trzy. Od 50. minuty, gdy padła trzecia bramka, Finowie mogli już zacząć świętować.

Mecz finałowy Szwecja - Finlandia zostanie rozegrany w niedzielę o 20.30. Kilka godzin wcześniej Czesi i Rosjanie, finaliści sprzed roku, zagrają o brązowy medal.

W historii mistrzostw świata Szwedzi triumfowali osiem razy (ostatnio w 2006 roku), zaś Finowie tylko w 1995, kiedy to pokonali drużynę &quot;Trzech Koron&quot;.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Długo Granlund po takich występach w Helsinkach nie pogra ;)
Amerykanie kochają takich zawodników (patrz Linus Omark)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Długo Granlund po takich występach w Helsinkach nie pogra ;)

Amerykanie kochają takich zawodników (patrz Linus Omark)

Among skaters, Granlund was the considered the top European prospect for the 2010 NHL Entry Draft by the NHL Central Scouting Bureau. While scouts have noted his small size at five feet, ten inches, they are impressed with his vision on the ice. Granlund was selected in the 2010 NHL Entry Draft, drafted ninth overall by the Minnesota Wild.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
CzechyRosja

Typ:1
Kurs:2.20

Mistrzostwa świata powoli dobiegają końca przed nami już jedynie dwa mecze finał pocieszenia o trzecie miejsce i finał o mistrzostwo. Postanowiłem zająć się finałem pocieszenia w którym zmierzą się ze sobą ekipa Czech i Rosji. Ci pierwsi grali na tych mistrzostwach znakomicie wygrywając mecz za meczem i według wielu fachowców to właśnie oni byli faworytami do mistrzostwa ale niestety w półfinale Czesi odnieśli pierwszą swoją porażkę na tych mistrzostwach i marzenia o mistrzostwie muszą przełożyć na następny rok. Rosjanie natomiast cały ten turniej grali mało przekonywująco w większości meczach bardzo się męczyli nawet z teoretycznie słabszymi rywalami ale mimo wszystko dość szczęśliwie dostali się do półfinału w którym nie mieli jednak już szans i zagrają finał pocieszenia. Myślę, że Czesi potwierdzą to, że są doskonale przygotowani do tego turnieju i bez większych problemów wygrają drugi raz na tych mistrzostwach z ekipą Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Finland - Sweden hokej na lodzie World Championship Total penalty minutes typ over 17,5 kurs 1,75 wynik 12 ⛔

kurs 1.75| STAWKA 10 j | EW 17,50 j Betsafe

Krótko_Ostatnie trzy bezpośrednie spotkania.

EHT - Czech Hockey Games 23.04.2011 Sweden 0 - 2 Finland kary 30 minut
EHT - LG Hockey Games 13.02.2011 Sweden 3 - 2 OT Finland kary 28 minut
EHT - Channel One Cup 18.12.2010 Finland 1 - 6 Sweden kary 20 minut


Szwedzi w swoich 7 meczach na Mistrzostwach 5 razy over 17,5 kar.

Finowie natomiast w 7 meczach 4 overki.

To jest FINAŁ ,nikt nie kalkuluje ,Derby Skandynawii ,stare animozje,mam przeczucie,że nawet kara meczu się pojawi ,która pokryje overek.Polecam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Podsumowanie mistrzostw.

1.Finlandia.
2.Szwecja.
3.Czechy.

Spadek z elity :Austria oraz Słowenia.

ALL Stars

bramkarz - Viktor Fasth (Szwecja- AIK)

obrońcy -David Petrasek (Szwecja- Dynamo Mińsk KHL)
Marek Zidlicky (Czechy-Minnesota Wild NHL)
napastnicy - Patrik Berglund (Szwecja- St.Louis Blues)
Jarkko Immonen (Finlandia - Ak-Bars Kazań KHL)
Jaromier Jagr (Avangard Omsk KHL)


MVP Viktor Fasth (Szwecja- AIK).

Królem strzelców oraz liderem klasyfikacji kanadyjskiej został Jarkko Immonen - 9 bramek+ 3 asysty.

Najwięcej asyst Mathis Olimb (Norwegia-Rockford IceHogs AHL) - 8 asyst.

Plus/minus lider Alex Pietrangelo (Kanada- St.Louis Blues)

Goalkeepers (SVS%) - Petri Vehanen (Finlandia - Ak-Bars Kazań KHL) - 95,43 %
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom