>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF World Championsip in Slovakia.

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
SzwajcariaFrancja

Typ:1
Kurs:1.30

A teraz trochę pewniejszy meczyk do którego jeszcze dość dużo czasu. Już w ten piątek w końcu rozpoczną się mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. Wybrałem pojedynek pomiędzy SzwajcariaFrancja, wiadomo, że żadna z tych drużyn nie będzie raczej walczyła o mistrzostwo ale mimo wszystko myślę, że warto zająć się tym spotkaniem. Szwajcarzy z roku na rok coraz lepiej radzą sobie w hokeju nie tak dawno temu wlaczyli co roku o utrzymanie a ostatnio ich cele się zmieniły i samo utrzymanie nie jest dla nich żadnym sukcesem w odróżnieniu od ich dzisiejszych rywali, którzy z pewnością nastawili się na walkę o utrzymanie i tak naprawdę ważne dla nich mecze zaczną się dopiero w następnej fazie. Francja niestety jest słaba w hokeju i moim zdaniem nie uda im się w tym roku utrzymać ale jak będzie pokaże turniej natomiast Szwajcarzy mogą sprawić problemy nawet najlepszym a w meczu z teoretycznie słabszymi rywalami powinna poradzić sobie bez żadnych problemów, typuje gładkie zwycięstwo Szwajcarów.
 
K 6

kursa

Użytkownik
Rosja-Niemcy

Typ:1
kurs:1.15

Wiadomo ,rosjanie będą chcieli mocno wejść w turniej.Myślę,że spokojnie sobie poradzą z Niemcami i gładziutko ich rozbiją.

USA-Austria
typ:1
kurs:1.15

Bardzo ciekawy mecz USA o ostatnich mistrzostwach chciałby już zapomnieć.Jednak myśle że nie powini mieć problemu,choć rok temu mieli i nie wyszli z grupy...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Germany - Russia hokej na lodzie World Championship Alexei Morozov points typ over 0,5 kurs 1,85 ⛔

kurs 1.85| STAWKA 10,81 j | EW 20 j Betsafe

Dla mnie bet dnia.Morozov w każdym z ostatnich 4 meczy sparingowych strzelał bramkę lub asystował .Bilans jego 4 ostatnich spotkań to 4 bramki i 2 asysty.Gra w przodzie z dwoma swoimi kolegami z Ak Bars Kazań Zaripovem i Tereschenko.Jako że pochodzący z Kazachstanu bramkarz Niemiec Dimitri Pätzold oraz Dennis Endras do wirtuozów goalies nie należa liczę na zieleń przy typie.Mecz live na Polsat Sport Extra o 16 15.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
USA - Austria hokej na lodzie World Championship typ over 4,5 kurs 1,40 wynik 5-1 ✅

kurs 1.40| STAWKA 10 j | EW 14 j Centrebet

Do czego to już dochodzi granie over 4,5 i drżenie o przekroczenie progu.Jak z 5 latek temu wkraczałem w typowanie u/o zdarzeń hokejowych ,była to wspaniała seria overków,która kilkakrotnie pozwoliła mi na wspaniałe wakacje.Dobra, przechodzę do krótkiego opisu meczu USA-Austria.

Jak dotychczas na mistrzostwach odbyły sie 4 spotkania i wszystkie under 5,5.
USA - Austria zmierzyli sie ze sobą kilka dni temu ---&gt;link ,wynik spotkania brzmiał 3-2 dla ,,Kowbojów&quot;.Zawodnicy z Austrii nieźle postraszyli podopiecznych Gordona Scotta,po pierwszej tercji prowadzili 2-0.Proszę zwrócić uwagę,że USA grała tylko 3 piątkami ,natomiast Austria wystawiła ,aż 5 piątek.

Po tym spotkaniu wykrystalizował się Austrii ,który wystapi w dzisiejszym spotkaniu w takim składzie.

bramkarze

29 PENKER Jürgen - EV Vienna Capitals (AUT)
30 SWETTE René - EC KAC (AUT)
31 WEINHANDL Fabian - Moser Medical Graz 99ers (AUT)

obrońcy:

41 ALTMANN Mario - EC Rekord Fenster VSV (AUT)
11 LAKOS Philippe - EV Vienna Capitals (AUT)
55 LUKAS Robert - EHC LIWEST Linz (AUT)
17 REICHEL Johannes - EC KAC (AUT)
28 SCHUMNIG Martin - EC KAC (AUT)
51 TRATTNIG Matthias - EC Red Bull Salzburg (AUT)
4 UNTERLUGGAUER Gerhard - EC Rekord Fenster VSV (AUT)
24 WERENKA Darcy - Moser Medical Graz 99ers (AUT)

napastnicy :

16 HARAND Patrick - Moser Medical Graz 99ers (AUT)
77 HUNDERTPFUND Thomas - EC KAC (AUT)
8 KASPITZ Roland - EC Rekord Fenster VSV (AUT)
18 KOCH Thomas - EC Red Bull Salzburg (AUT)
15 LATUSA Manuel - EC Red Bull Salzburg (AUT)
19 LUKAS Philipp - EHC LIWEST Linz (AUT)
34 PEINTNER Markus - Moser Medical Graz 99ers (AUT)
36 PEWAL Marco - EC Red Bull Salzburg (AUT)
12 RAFFL Michael - EC Rekord Fenster VSV (AUT)
5 RAFFL Thomas - EC Red Bull Salzburg (AUT)
6 ROTTER Rafael - EV Vienna Capitals (AUT)
91 SETZINGER Oliver - HC Lausanne (SUI)
20 WELSER Daniel - EC Red Bull Salzburg (AUT)


Jak widać skład poza Setzingerem w obsadzie krajowej.

Wielcy nieobecni to:
Thomas Vanek F, Buffalo Sabres (NHL)
Michael Grabner F, NY Islanders (NHL)
Andreas Nödl F, Philadelphia Flyers (NHL)
Thomas Pöck D, Rapperswil/Modo (SUI/SWE)
Bernd Brückler GK, Nizhny Novgorod/Novosibirsk (KHL)
Reinhard Divis GK, Red Bulls Salzburg (AUT)


W porównaniu ze składem środowego meczu w Innsbrucku ,do zespołu USA dołączyli :

Jack Johnson D (Los Angeles Kings)
Cam Fowler D (Anaheim Ducks)
Ryan McDonagh D (New York Rangers)
Derek Stepan F ((New York Rangers)

Pełny skład USA ---&gt; Tutaj.

Wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań:

International Friendlies 27.04.2011 Austria 2 - 3 USA
World Championship - Group C 27.04.2009 USA 6 - 1 Austria
World Championship - Group B 27.04.2007 USA 6 - 2 Austria

Mój typ zachowawczy over 4,5 na podwyższenie AKO.
 
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
Słowackie wzmocnienia z NHL

Gwiazdy ligi NHL Marian Hossa i Michal Handzus wzmocnią hokejową reprezentację Słowacji w mistrzostwach świata elity, które od piątku trwają w Koszycach i Bratysławie.

Hossa na co dzień występuje w Chicago Blackhawks, którzy odpadli w pierwszej rundzie rywalizacji o Puchar Stanleya. 32-letni hokeista po raz ósmy weźmie udział w MŚ.

Z kolei Handzus dołączył do drużyny narodowej po tym, jak sezon za Oceanem zakończył zespół Los Angeles Kings. 34-letni zawodnik pochodzący z Bańskiej Bystrzycy grał w zespole, który w 2002 roku wywalczył mistrzostwo świata.

Gospodarze rozpoczęli turniej od zwycięstwa nad zespołem Słowenii 3:1. W niedzielę wieczorem zmierzą się z Niemcami, którzy na inaugurację niespodziewanie wygrali z Rosjanami 2:0

 
botshek 360

botshek

Użytkownik


Szwajcaria - Białoruś

Typ: Białoruś DNB
Kurs: 2,59
stawka: 2/10
Pinnacle

Szwajcarzy w pierwszym spotkaniu pokonali Francuzów dopiero w dogrywce... co moim zdaniem jest wynikiem bardzo słabym, zero pomysłu na grę mało agresywny hokej tak krótko można podsumować poczynania Szwajcarów. Białorusini przegrali z Kanadyjczykami, ale tutaj na inny wynik raczej nie było szans, momentami Białoruś naprawdę gała ciekawy hokej, a lider drużyny Grabovski ciągnie cały wózek. Dziś moim zdaniem poprowadzi Białorusinów do wygranej.​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada vs Francja
over 5.5 ✅
1.70 Betsson
Myślę że jest to bardzo dobre rozwiązanie po przyjaznym kursie, Kanadyjczycy przyjechali na te MŚ w bardzo dobrym składzie (rutyniarze + młodzi perspektywiczni), już w pierwszym spotkanie ekipa Klonowych Liści nie pozostawiła złudzeń Białorusi i dość pewnie zwyciężyła 4:1. Dziś rywalem Francuzi którzy sprawili malutką niespodziankę nie przegrywając ze Szwajcarią w regulaminowym czasie gry. Myślę że sama drużyna Kanady będzie w stanie pokryć tą linie, oczywiście mam na uwadze fakt iż MŚ zazwyczaj nie należą do festiwalów strzeleckich, jednak w tym wypadku różnica klas powinna być odzwierciedlona w odpowiednim wyniku ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Słowacja – Niemcy


Typ:1
Kurs:1.55

Po piłce nożnej przyszedł czas na coś z hokeja. Właśnie zaczęły się mistrzostwa świata więc grzechem było by z tego nie skorzystać i nie postawić na nic. Ja wybrałem spotkanie pomiędzy Słowacja a Niemcami. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie Słowacja ale podobnie było we wcześniejszym meczu Niemców, gdzie również zdecydowanym faworytem byli ich rywale ale niespodziewanie wygrali Niemcy aczkolwiek było to bardziej spowodowane bardzo słabą postawą Rosjan, którzy wyraznie nie są w formie na tych mistrzostwach bo przed chwilą bardzo szczęśliwie wygrali ze słabiutką Słowenią szczelając decydujące bramki w samej końcówce. Słowacja natomiast w pierwszym swoim meczu zagrała bez rewelacji ale bardzo solidnie dzięki czemu bez żadnych problemów pokonała swojego rywala. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie bo chociaż Niemcy są w hokeja coraz to lepsi to nadal nie liczą się w walce z najlepszymi do których z pewnością należą Słowacy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak na początek Mistrzostw to wiele niespodzianek za Nami.
Szczególnie rzuca się w oczy słaba postawa Rosjan. Porażka z Niemcami 0:2 i wczoraj męczarnie ze Słowenią, wygrana dopiero rzutem na taśme 6:4.
Inni faworyci też się męczą jak chociażby Szwedzi, którzy przegrali po dogr z Norwegami. Nie zawiedli narazie Czesi, ale ich mecz z Łotyszami też do łatwych nie należał bowiem Łotysze długo dzielnie walczyli i dopiero w końcówce błąd jednego z obrońców przy wyprowadzaniu krążka z własnej połowy, strata i sam na sam wyszedł Cervenka i zapewnił 4:2 dla Czechów.
Wczoraj odbył się bodaj najlepszy mecz tego czempionatu jak do tej pory. Mam na myśli Słowacja - Niemcy. Od samego początku dużo się działo. A to słupek po strzale Niemców, a to poprzeczka po strzale Gaborika. Potem kiedy Niemcy grali 3 na 5 wyszli z super kontrą, faul Słowaka i karny, którego Niemcy jednak nie wykorzystali. Jan Halak obronił. 2 tercja, Słowacy grali, a Niemcy kontrowali i wyszli na prowadzenie 3-0! Początek 3 tercji także dla nich, kolejka kontra i 4-0! Po tym ciosie Słowacy wzieli się do roboty, ale czasu nie starczyło, zdołali strzelic tylko 3 gole. Chociaż okazje były na następne, ale np Demitra nie tracił do odkrytej już bramki. Tak więc już jutro szykuje się ciekawe starcie Słowacja - Rosja czyli może sie okazać meczem o dużą stawkę bo jak wiadomo pkt przechodzą do drugiej fazy.
ŁOTWA - FINLANDIA
Typ : Łotwa +2,5gola @ 1,88 Tobet ✅2:3 po karnych
Po tym co Łotysze zademnostrowali na tle Czechów, czyli wyrównana walka i jak pisałem wczesniej, dopiero przez głupią strate jednego z obrońców przegrali dwoma golami. Finowie swoim składem nie powalają. U nich zdaje się, że najlepsza generacja się już skończyła.
Finowie też kojarzą mi się z takim minimalizmem, rzadko wygrywają dużą ilością bramek. Przed MŚ dwa razy obie ekipy grały ze sobą. Wyniki 5:0 i 5:3 dla Finów. Jednak nie wiadomo w jakich składach grali itp. Te Mistrzostwa uczą póki co, że faworyci mają ciężko więc widze szanse dla Łotwy, że powalczy w starciu z Suomi i nie przegra aż 3 golami.
CZECHY - DANIA
Typ : Czechy -2,5 @ 1,55 Tobet✅6:0
Czesi od zawsze należą do moich ulubionych zespołów na MŚ czy IO. To zapewne z sympatii bo oglądąłem te rozgrywki na czeskiej telewizji CT2.
Skład Czechów zasilili Zbynek Michalek i Tomas Plekanec. Ponadto Zidlicky, Jagr, Rolinek, Elias czy Havlat. Ekipe mają naprawde dobrą.
A Duńczycy ? Raczej przypadnie im rywalizacja o 3msc w tej grupie z Łotyszami, a ja widze ich nawet w grze o utrzymanie. Poza napastnikiem Bodkerem z Phoenix reszta to gracze rodzimej ligi, bądż Szwedzkiej Elitserien. Dania już poległa z Finami 1:5. Czechów uważam za lepszy zespół od Finów więc spodziewam się podobnego rezultatu w tym meczu.
Dwa poprzednie mecze na MŚ obu zespołów to 5:2 w 2008r dla Czechów i 5:0 w 2009r też dla Czechów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
USANorwegia

Typ:1
Kurs:1.25

Niestety typowanie z mistrzostw świata jak na razie nie najlepiej mi idzie ale postanowiłem jeszcze raz postawić coś z mistrzostw tym razem bo dość skromnym kursie ale za to powinno się sprawdzić. A mianowicie wybrałem spotkanie pomiędzy USA a Norwegią. Jak nie trudno się domyśleć choćby po kursach wyznaczonych przez bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania będą z pewnością Amerykanie, którzy oczywiście jak co roku nie są w najmocniejszym składzie ponieważ nadal trwają play-offy w NHL ale mimo wszystko mają tylu znakomitych hokeistów, że i tak mają bardzo dobrą drużyne, która będzie liczyć się w walce o najwyższe cele. Norwegowie natomiast nigdy nie byli stawiani w roli faworytów z reguły częściej walczyli o utrzymanie niż o jakieś wyższe cele ale na tych mistrzostwach sprawili naprawdę olbrzymią sensację i pokonali Szwedów, którzy należą do ścisłej światowej czołówki, ale myślę, że było to spowodowany bardzo dużym szczęściem w tym spotkaniu jak również zlekceważeniu przez Szwedów rywali, którzy są teoretycznie słabsi. Myślę, że USA nie popełni tego błędu co Szwedzi i wyjdzie na to spotkanie bardzo skoncentrowana i z szacunkiem do rywali dzięki czemu odniosą zwycięstwo.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szwecja vs Austria
over 5.5
1.65 Doxxbet
Szwedzi już w pierwszym swoim spotkaniu zaprezentowali spory potencjał w ofensywie, jednak z drugiej strony okazali się być dość &quot;nieostrożni&quot; dając sobie wyrwać pewną wygraną. Myślę że spotkanie z Norwegami było jednorazowym przypadkiem i wnioski zostały wyciągnięte. Dziś rywal kadrowo/potencjałem o wiele słabszy, Austria w swym pierwszym spotkaniu przegrała z USA 5:1 i właściwie to tyle o ich dokonaniach. Bardzo mnie cieszy obecność Loui Ericssona w reprezentacji Trzech Koron, po tym zawodniku możemy się bardzo dużo spodziewać jeśli chodzi o kwestie punktowe. Poza tym jest jeszcze Patrik Berglund który w pierwszym spotkaniu zanotował dwa trafienia, myślę że z taką siłą w ofensywie Austria nie będzie dziś stanowiła wielkiego problemu dla Szwedów. Tym bardziej że duża zdobycz bramkowa w tym spotkaniu może się bardzo przydać szwedzkiej ekipie.
Dodatkowo
over 1.5 (1st period) 1.75 Betway ;) ⛔ poskąpili
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
3.05.2011, 20:15
Słowacja - Rosja
Typ: Słowacja
Kurs: 3,00 (BetClic)
Przed nami ostatnia seria spotkań w pierwszej rundzie tegorocznych Mistrzostw. Byliśmy już świadkami kilku niespodzianek, takich jak porażka Szwecji z Norwegią, czy oba mecze Rosji, która była wymieniana w gronie faworytów do tytułu. Najpierw w bardzo złym stylu, bo bez zdobycia bramki przegrali z Niemcami, a potem potwornie męczyli się ze słabiutką Słowenią, beniaminkiem Elite Division(!). Teraz teoretycznie najmocniejszy z grupowych rywali, a zarazem gospodarz. Co prawda Niemcy pokonali Słowaków, ale ci do ostatniej minuty grali z sercem (rozegrali fantastyczną trzecią tercję). Rosja na tym turnieju bardzo łagodnie mówiąc nie błyszczy. Słowację też z pewnością stać na więcej. To jest mecz o awans do drugiej rundy i lepiej dysponujący gospodarze Mistrzostw nie pozwolą sobie na to, by odpaść już teraz. Nieważne który zespół by odpadł już teraz, to będzie niespodzianka. Ja myślę, że to będzie Rosja, bo w dwóch dotychczasowych meczach nie pokazali absolutnie NIC. Jeżeli chodzi o bramkarzy, nie przepadam za Nabokov&#39;em, zawsze uważałem, że odstaje od reszty topowych bramkarzy. Co do Halak&#39;a, no cóż, chyba najlepszy na świecie na chwilę obecną. Kto oglądał zeszłoroczne play-off NHL z pewnością wie o czym mówię i czuje do niego szacunek ????
Nie rozumiem kursów jakie ustalił bukmacher, ale są bardzo miłe.
Wynik: 3:4 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suti 16

suti

Użytkownik
Kanada (-1.5) - Szwajcaria - 1.550 - Betway

Właśnie mi się nudzi, przed turniejem, więc coś napiszę. Mecz z Mistrzostw Świata Elity. Będzie to trzecie spotkanie w fazie grupowej a w nim zmierzą się reprezentację Kanady oraz Szwajcarii. Tak za bardzo na Hokeju się nie znam, ale mi myślę że wystarczy popatrzeć na mecze obu drużyn na tych mistrzostwach.

Kanada 4-1 Białoruś
Kanada 9-1 Francja
Szwajcaria 0/1-0 Francja
Szwajcaria 4-1 Białoruś

Co tu dużo pisać. Będzie to mecz o pierwsze miejsce w grupie B. Kanada wyjdzie zmotywowana i będą co chwilę zamki k.bramki Szwajcarów. Ja zagram, jak ktoś potrzebuje więcej info na temat tego meczu to polecam oficjalną stronę MŚ.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To jest mecz o awans do drugiej rundy i lepiej dysponujący gospodarze Mistrzostw nie pozwolą sobie na to, by odpaść już teraz. Nieważne który zespół by odpadł już teraz, to będzie niespodzianka.
Wcale tak nie jest, że przegrywający żegna się dzisiaj z imprezą. Niemcy pokonują Słoweńców i awansują z pierwszego, a mecz Słowacja - Rosja zdecyduje kto zabierze do drugiej rundy więcej pkt. Mecz zapowiada się interesująca i bez wątpienia jest hitem dzisiejszego dnia. Nie wiem kompletnie co by tutaj typować. Myślałem o wygranej Ruskich po @1,92 ,ale jednak spasowałem.
SŁOWENIA - NIEMCY
Typ : Niemcy @ 1,40 Tobet⛔
Niemcy to póki co czarny koń tego turnieju. Wygrane z Rosją i Słowacją robią wrażenie. Dzisiaj czeka ich mecz ze Słowenią. Dla mnie sa tutaj faworytem. Zresztą pokazują to także kursy. Wydawało się, że dobra postawa w zeszłorocnzych MŚ to troche szczęścia bo Niemcy byli gospodarzami, jednak na tym turnieju pokazują że to jednak nie był przypadek.
Słowenia to raczej rywal w zasięgu chociaż patrze w statystyki meczu z Rosją to się zdziwiłem. 35-25 w strzałach wygrali ... Słoweńcy! Ale przegrali 4:6 chociaż rzutem na tasme Rosjanie strzelili dwa gole.
Ze Słowacją już było gorzej, tylko 15 strzałów i porażka 1:3.
Niemców widziałem, wiem na co stać. Są solidni w swojej grze. Dwaj dobrzy bramkarze tj Endres i Patzold więc Uwe Krupp ma ból głowy na którego postawic. Ja nie mam bólu głowy i stawiam na Niemców ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
ŁOTWA - FINLANDIA

Przed MŚ dwa razy obie ekipy grały ze sobą. Wyniki 5:0 i 5:3 dla Finów. Jednak nie wiadomo w jakich składach grali itp.
Tak tylko uzupełniając wiadomości.

Łotwa v Finlandia 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

0-1 07:25 Leo Komarov (Mikko Maenpaa, Ville Uusitalo) PP2
0-2 24:31 Juuso Puustinen
0-3 27:37 Juuso Puustinen (Janne Pesonen)
0-4 40:39 Juuso Puustinen
0-5 55:27 Juuso Hietanen (Janne Pesonen, Pasi Puistola)
ŁOT 11x2, FIN 8x2, SOG: 26-48, Att.: 2450

ŁOT: Lusins (Jurcers) - Ilisko, K. Redlihs, Meija, Bukarts, Stals - Andersons, Jass, Kenins, Vilkoits, Sirokovs - Cibulskis, J. Redlihs, Dzerins, Jekimovs, Pavlovs - Sotnieks, Jakovlevs, M. Redlihs, Pecura, Saulietis.

FIN: Lassila (Hovinen) - Maenpaa, Uuistalo, Pesonen, Pulkkinen, Salminen - Leimu, Pukka, Immonen, J. Koskiranta, Puustinen - Hietanen, Puistola, Donskoi, Huhtala, Nokelainen - Nordlund, Jarvinen, Marjamaki, Komarov, Pyorala.

Łotwa v Finlandia 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
0-1 06:03 Markus Nordlund (Juha Leimu) PP
1-1 11:08 Roberts Jekimovs (Jekabs Redlihs, Gints Meija) PP
1-2 20:33 Janne Pesonen (Jarkko Immonen, Juuso Puustinen)
2-2 21:43 Gints Meija (Armands Berzins, Jakabs Redlihs) PP
2-3 27:14 Mika Pyorala (Leo Komarov, Teemu Pulkkinen)
3-3 39:15 Armands Berzins (Gints Meija)
3-4 50:39 Janne Pesonen (Jarkko Immonen, Juuso Puustinen)
3-5 51:13 Mika Pyorala (Leo Komarov, Teemu Pulkkinen)
ŁOT 11x2, FIN 6x2, SOG: 27-34, Att.: 2511

ŁOT: Lusins (Jurcers) - Sotnieks, K. Redlihs, Saulietis, Bukarts, Stals - Ilisko, Jass, Meija, Bukarts, Sirokovs - Pujacs, J. Redlihs, Dzerins, Jekimovs, Pelss - Andersons, Jakovlevs, Kenins, Pecura, Pavlovs.

FIN: Vehanen (Hovinen) - Maenpaa, Uuistalo, Pesonen, Pulkkinen, Salminen - Leimu, Pukka, Immonen, J. Koskiranta, Puustinen - Hietanen, Puistola, Donskoi, Huhtala, Nokelainen - Nordlund, Jarvinen, Marjamaki, Komarov, Pyorala.

Jutro Łotysze mierzą się z Duńczykami. W sparingach gra Łotwy wyglądała raczej średnio, 3:2 i 4:5 po karnych z Austrią, dwumecz z Finami o którym już wspomniał kolega, jeszcze wcześniej 4:7 z Szwedami (gdzie prowadząc już 3:0 jeszcze w 2 tercji przegrywają). Na mistrzostwach jednak prezentują się wyśmienicie. Z Czechami zagrali bardzo dobrze, momentami dominowali, kąsali, napędzili niezłego stracha naszym południowym sąsiadom i na dobrą sprawę zwycięstwo nie powinno nikogo dziwić. Z Finami zagrali również bardzo dobrze, szkoda, że nie dowieźli zwycięstwa do końca. Ale są coraz bliżej dopięcia swego. Pokazują charakter, ogromne serce do gry, naprawdę, oglądając ten zespół w grze zaczyna się im kibicować mimo woli przez sam styl gry, ambicję i zaangażowanie. W najbliższym meczu na przeciw stanie Dania, w mojej opinii jedna z najsłabszych ekip turnieju, o ile nie najsłabszą. W sparingach nic szczególnego, na turnieju również. Chyba tylko Słoweńcy są słabsi. Jakiś delikatny handicap -1,5 można spróbować.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Austria - Norway hokej na lodzie World Championship typ over 4,5 kurs 1,52 wynik 0-5 ✅

kurs 1.52| STAWKA 10 j | EW 15,20 j http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&bid=1283Betsafe


Ostatni mecz obydwu drużyn w grupie C.Austria ma jeszcze szanse awansu do Qualification Round tylko i wyłącznie przy wygranej w regulaminowym czasie z Norwegami.Grałaby ,wtedy już 5 maja ze Szwajcarami.Jednak biorąc pod uwagę,dotychczasowe ich mecze jest to mało dla mnie realne.Austria wraz z Dania należą do najsłabszych zespołów w tegorocznych Mistrzostwach.Zdobyli tylko jedna bramkę.
Norwedzy natomiast sa objawieniem Mistrzostw ,wygrali po wspaniałym meczu w karnych ze Szwedami,gdzie pokazali jak mocna jest ich gra w PP.
W meczu z USA natomiast wspaniale kontrowali ,polegli niestety dopiero w 3 tercji.

Austria mając nóż na gardle ,będzie starała sie atakować,Norwedzy wyczekają i ich wypunktują,w szczególności w PP.4 bramki Norwedzy strzelą,boję sie tylko o Austrię czy uda im sie ukuć choc jednego gola.

Wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań.

Euro Ice Hockey Challenge 16.12.2010 Norway 5 - 2 Austria
International Friendlies 09.04.2010 Norway 1 - 4 Austria
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pinek92 203

pinek92

Użytkownik

Spotkanie: Dania - Łotwa
Typ: Łotwa
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home

Dania - Łotwa spotkanie dwóch najsłabszych drużyn w grupie D. Z tym że to określenie nie pasuje do Łotyszy, w tak ciężkiej grupie radzą sobie bardzo dobrze. Porażka z Czechami ważyła się dopiero w trzeciej tercji przez dwie części mecz był bardzo równy. Następnie spotkanie reprezentacja Łotwy zagrała z Finlandią, Skandynawowie potrzebowali rzutów karnych by ograć rywali. Duńczycy graja turniej bez &quot;wyrazu&quot; bilans bramkowy 1:10 mówi sam za siebie. Szkoda by było gdyby tak grająca reprezentacja Łotwy odpadła już w tej rundzie, jeśli pokażą taki poziom jak w poprzednich meczach powinni sobie poradzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom