>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2009 IIHF World Championships

Status
Zamknięty.
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Z tym, że to jest jak w piłce ręcznej i przechodzą tylko zwycięstwa z drużynami które awansują. Pewnie wygrają, ale istnieje prawdopodobieństwo, że stanie się to dopiero po dogrywce. Tak czy siak punkty mają tylko za wygraną ze Szwedami.
Co do Trzech Koron to jeśli mają duże ambicje, a mają na pewno to muszą ograć USA, które ogólnie nie prezentuje się jakoś nadzwyczajnie. Myślę, że 1.9 na Szwedów w regulaminowym czasie gry jak najbardziej do pobrania, bo potrzebują bardzo całej puli.
Dziwna sprawa z Niemcami, o ile się nie mylę mają organizować mistrzostwa za rok, tymczasem grozi im spadek po bardzo zaskakującej porażce z Francuzami.
Co do grupy skandynawskiej to trudno wytypować, ale wyżej cenię akcję Norwegów i myślę, że wygrają jutro z Danią. Coś postaram się napisać więcej jutro.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj wkońcu mielismy namiastke prawdziwych emocji podczas meczu Szwajcaria-Rosja. Gospodarze stawili opór Ruskim. Po 1 tercji gdy wykorztystali dwie gry w przewadze 5 na 4 prowadzili 2-1. Jednak po pięknych kontrach Rosjanie wyszli na prowadzenie 3-2. Zinovyev z Kovalchyukiem i Morozov ładnie to rozgegali. Końcowka to oczywiście 6 na 5 Szwajcarów strata i do pustej bramki na 4-2 dla Rosjan. Ogólnie mecz mółg się podobac. Momentami miałem wrażenie że Szwajcarom nie uśmiechała się gra przeciw słabszym rywalom. W kolejnych meczach z potentatami sa w stanie namieszac.

Dzisiaj dwa arcy ciekawe mecze. Finlandia-Czechy i USA -Szwecja. W pierwszym meczu bardzo trudno wskazac faworyta do zwycięstwa. Nie mialem okazji widziec jeszcze meczu Suomi na tej imprezie, za to widziałem dwie gry Czechów. Jednak to chyba za mało by jasno wskazac to kto wyjdzie z tej potyczki lepiej. Trener Ruzicka zapowiedzial że do bramki Czeskiej wroci Jakub Stepanek, który w meczu z Norwegami zachowal czyste konto. Ogólnie to Czesi zrobili lekkie zmiany w ataku, dokładnie w 1 formacji gdzie występuje Jaromir Jagr. Wzmocnieniem okazac się może Milan Michalek z San Jose który dogadal się z trenerem Ruzicka ale musi przejśc kontorle lekarskie i wtedy będzie mógł dołączyc do zespołu. Czesi grają zespołowo. Finowie dobrzy w defensywie. W ostatnich 10 pojedynkach, w których mieli okazje się ze soba mierzyc Suomi zwycięzyli 6 a Czesi 3. JEdnak wtedy to grano w różnych składach i nie warto raczej do tego przywiązywac wagi. Było to na turniejach Karjala Cup itp. Jedynym ciekawym zdarzeniem na ten mecz jest moim zdaniem Poniżej 5,5 gola. Finowie dobrze bronia, a i Czesi mają dobrych obrońców jak ZIdlicky.

:hokej:Finlandia-Czechy Typ : POniżej 5,5gola @ 1,70 bet365⛔4:3

ZŁe wieści dobiegają z teamu Szwedów. Otóż 24 letni obrońca Atlanty Tobias Enstrom (obrońca) nie zagra już na MŚ z powodu kontuzji jakiej nabawił się w meczu z Łotwą. POnadto nie wiadomo czy dojdzie do pełnej dyspozycji inny gracz Kenny Jonsson. W perspektywie dzisiejszego meczu to napewno strata. Szwedzi mają już awans dalej zapewniony, ale mecz z USA to dla nich ważne spotkanie które może zdecydowac o tym czy zagrają w 1/4 bo pkt z tego meczu będa się liczyły w kolejnej fazie grupowej. USA wcale dobrze nie gra na tym czempionacie i spróbowalbym postawic na Trzy Korony. Być może do tego zespołu dołączy bramkarz NY Rangers Henrik Lundqvist. Jego team odpadł dziisiaj w nocy z rozgrywek o Puchar STanleya. To będize duże wzmocnienie. Wierze bardziej w Szwedów i to na ich wygraną bym dzisiaj stawial

:hokej:Szwecja-USA Typ : Szwecja (ML) @ 1,60 bet365✅5:4 OT

Dodatkowo sadze na podwyższenie ako można do dubla spróbowac zagrac na zwyciestwo Łotyszy ktorzy powinni sobie poradzic z Austrią.

:hokej:Austria-Łotwa Typ: Łotwa @ 1,33 bet365 ✅2:0



Zapraszam do analiz i dyskusji na temat MŚ w hokeju ;)
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Czy może ktoś poradzić o meczu Norwegia - Dania ? Chciałbym postawić na Norwegów 100 złotych ale nie wiem czy ma szanse wejść ???? Jakby ktoś zrobił analizę do tego meczu to będę bardzo wdzięczny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy może ktoś poradzić o meczu Norwegia - Dania ? Chciałbym postawić na Norwegów 100 złotych ale nie wiem czy ma szanse wejść ???? Jakby ktoś zrobił analizę do tego meczu to będę bardzo wdzięczny.
Szczerze mówią ciężki mecz. Dla obu teamów to mecz o awans i utrzymanie w elicie na przyszły sezon. Jak było już wspominane w tym temacie Norwegowie ostatnio poczynili postępy w swojej grze. Przed rokiem awans do 1/4 MŚ. Zapewnienie sobie startu na IO. To napewno pozytywy tego zespołu. O Duńczykach cieżko mi cokolwiek powiezdiec w chwili obecnej.
Wiem tylko tyle że oba zespoły widzialem w starciu z Czechami i z takiego wizualnego punktu widzenia patrząc na wynik czy samą grę lepiej wyszli Norwegowie którzy strzelili Czechom 2 gole tracąc 5. Dla odmiany Duńczycy nic nie strzelili i stracili także 5.
Jednak wiadomo mecz meczowi nierówny. Dlatego nie ma co patrezc na to.
Większe szanse podobnie jak Ty raczej daje Norwegom ale nic pewnego to nie jest więc może ostrożnie ze stawką, albo zagraj ten typ ML w jakimś dublu. Nie wiem kombinuj, ale derby Skandynawskie mogą okazac się trudnym meczem do wytyopowania zwycięzcy.
POzdrawiam i powodzenia ;)
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Szwecja - Stany Zjednoczone 1 2,15​


Szwedzi po ostatniej porazce z Lotwa po rzutach karnych nie sa w zbytnio komfortowej sytuacji.Szwedzi musza dzisiejsze spotkanie koniecznie wygrac poniewaz w innym przypadku ich szanse na 1/4 moga spasc i to bardzo.Jest to spowodowane tym,iz punkty z pierwszej fazy turnieju przechodza na druga.Amerykanie w meczu z Lotyszami rowniez nie mieli latwo dwukrotnie musieli gonic wynik ostatecznie wygrali ale po bardzo ciezkim spotkaniu 4-2,w kolejnym spotkaniu z Austria,Amerykanie zaczeli od mocnego uderzenia i spotkali skonczylo sie pogromem 6-1.Szwedzi rowniez rozgromili Austriakow tyle ze strzelili o bramke wiecej niz Amerykanie.Spotkania pomiedzy Szwedami a Amerykanami zawsze dostarczaja sporo emocji nie inaczej powinno byc w dzisiejszym spotkaniu,jednak stawiam na zespol Trzech Koron ktory powinien byc bardziej zmotywowany ostatnia porazka dlatego mysle ze stac ich dzis na pokonanie reprezentacji Stanow Zjednoczonych.

Finlandia - Czechy 2 2,2
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Szwecja - USA
Omark, L (Sweden)
Will he score at least one point (goal or assist) in the match? TAK (1,65 by Unibet)

Finlandia - Czechy
Hemsky, A (Czech Republic)
Will he score at least one point (goal or assist) in the match? TAK(1,85 by Unibet)

Napiszę krótko, bo już za niedługo rozpoczynają się mecze ???? co do pierwszego typu - Omark to jestem niemal pewny, że zaliczy chociaż asystę w tym meczu ???? w poprzednich dwóch meczach spisał się dobrze, w każdym z nich odnotowywał choćby asystę ???? więc czemu teraz by nie miało tak być ???? tym bardziej, że liczę tutaj na przynajmniej 4 bramki ze strony Szwedów ;)

Co do Hemskyego, podobnie jak Omark w każdym meczu przynajmniej zaliczał asystę przy bramce, więc dlaczego teraz nie miało by tak być ???? martwi mnie tylko jedynie obrona fińska, bo może tutaj paść mało bramek, a wtedy szanse na gola lub asystę w meczu maleją...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Przed nami mecze drugiej rundy mistrzostw oraz mecze o utrzymanie. Cieszę się, że w przypadku meczów o utrzymanie wrócono do starego systemu gry każdym z każdym, który z pewnością jest bardzo sprawiedliwy. Przypominam, że w poprzednim roku wyjątkowo rozegrano mecz i rewanż, ale nie każdy z każdym, co nie wyłaniało najsłabszych drużyn. Pamiętajmy w naszych typach i bierzmy pod uwagę fakt, że z racji tego, iż Niemcy organizują mistrzostwa w przyszłym roku, pozostałe 3 drużyny walczą o jedno miejsce gwarantujące udział w elicie. Niestety dla Niemców ten turniej się już skończył i motywacji za wielkiej mieć nie będą, bo kompletnie nie ma o co grać.

Tabela po I rundzie zasadniczej:

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pierwsza faza grupowa zostala zakończona mocnym akcentem w meczu USA-Szwecja. SPotkanie bardzo ciekawe i emocjonujące. Po emocjach w LM (wygrana MU;)) włączylem sobie powtórke meczu hokeja i nie żałuje. Nie znając rezultatu bo mecz był toczony od 20:15 nie żałowalem straconego czasu. USA zaatakowalo i w pewnym momencie było już 5-2 dla nich. Wtedy wcale nie wierzyłem że Trzem Koronom uda się doprowadzic choćby do remisu. A jednak. Błąd bramkarza Esche który nie wiem jak wpuścil gola na 3-5 tuż nad ramieniem. To dodało Szwedom motywacji i dążyli dalej aż sie udalo doprowadzic do dogrywki. Wszystko to wydarzyło się w ciągu 8 minut ! Potem w dogrywce strzelili zwycieską bramke podlamanym Amerykanom i zdobyli ważne pkt które przeszły do drugiej fazy grupowej. Warto dodac że dwa gole USA zostały strzelone w przewagach 5 na 3.

Czesi jednak nie dali rady Finom w drugim meczu na szczycie tego dnia. Ale troche są sobie winni skoro aż 12 razy zostali wyrzucani na ławke kar. Niko Kapanen dwa gole. Ogólnie to było moim zdaniem głownym czynnikiem który zdecydowal o zwycięstwie Finów.

Dzisiaj druga faza i także dwa spotkania arcyciekawie się zapowiadające. Przede wszystkim mecz Rosja-Szwecja. Buki zdecydowanie faworyzują Ruskich dając kurs 1,50 na ich zwycięstwo. Ale ich forma jest stabilna i powinni sobie poradzic ze Szwedami. Szwedzi wzcoraj grali bardzo wyczerpujacy mecz, Rosjanie mieli dizeń przerwy. Dodatkowo brak obrońców o których wspominałem wczoraj tj Ernstrom i Jonsson. Postawiłbym w tym meczu na Rosjan. Dobrze spisują się narazie na tym turnieju. Dobrze prezentuje się Ilya Kovalchyuk. Gra bardziej zespołowo niż wcześniej. Grali ze sobą nie tak dawno bo 19 kwietnia i Rosja wygrała 6:3 na turnieju Pojistovna Cup. Ogólnie to Rosjanom dośc dobrze gra się ze Szwedami. Na ostatnich turniejach MŚ czy Karjala Cup wygrali z nimi 6 razy na 9 pojedynków. Dlatego mój typ w tym meczu idzie na Rosjan ;)

:hokej:ROSJA-SZWECJA Typ : 1 @ 1,50 bet-at-home⛔6:5 OT

Ponadto przyjrzałem sie jeszcze dokładnie meczowi gospodarzy turnieju, którzy podejmowac będa Łotyszy. Wlasny lód, publicznośc + determinacja jak w meczu z Rosją może zaowocowac zwyciestwem. Slabe mecze już za nimi. Mieli problemy z Francuzami i Niemcami. A w meczu ze Sborną zagrali naprwade dobrze momentami spychając Ruskich do defensywy czego oni nie lubią. Łotwa pokazala się juz na tym turnieju z dobrej stronywygrywając ze Szwedami czy Austrią.
Zwycięstwo w tym meczu Szwajcarów praktycznie zapewni im awans do 1/4. Dodatkowo dzisiejszy rywal jest teoretycznie najsłabszy z calej grupy z którym jeszcze sie nie mierzyli. Potem czekają ich mecze z USA i Szwedami a więc ciezko może byc po ewentualnej dzisejszej proażce.

:hokej:SZWAJCARIA - ŁOTWA Typ : 1 @ 1,55 bet-at-home⛔1:2 OT



A Wy jakie macie zdanie na temat tych meczy ? Co sądzicie o spotkaniu Czechy-Kanada ktore także zapowiada się niezwykle ciekawie. Zapraszam do analizy ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Kanada - Czechy
Kurs: 1 ✅ 5-1
Typ: 1.5
Skasował mi się przez przypadek post, więc krócej. Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów tego dnia. Czesi po wczorajszej porażce na pewno będą bardziej zmęczeni fizycznie i psychicznie, gdyż prowadzili już 3-1 by przegrać mecz 4-3. Kanadyjczycy odpoczywali dzień dłużej i dzisiaj powinni za wszelką cenę wygrać ten mecz, gdyż 1 miejsce gwarantuje grę z 4 zespołem grupy E. Wielkim atutem zawodników spod &quot;Klonowego Liścia&quot; jest PP, w którym Kanada gra świetnie, na 19 przewag 9 wykorzystanych, także jest to prawie 50% skuteczności! Ponadto siła ofensywna, bryluje Martin St. Louis, Dany Heatley, Jason Spezza, czy Derek Roy. Dwie mocne formacje ofensywne, wadą jest dla mnie słabszy bramkarz Dwayne Roloson. Mam nadzieję, że po odpadnięciu Nutek z playoff dzisiaj szansę dostanie Chris Mason, który jest lepszy wg mnie. Roloson ma już 39 lat ???? . Czesi mają dobrą 1 piątkę, z Jagrem, Cajankiem, Zidlicky. Kotalik co dziwne gra dopiero w 4 formacji, ale całkiem nieźle sobie tam radzą. Na pewno Kanada ma silniejszy skład personalnie, ale nie odbieram szans Czechom. Dla odważniejszych można spróbować handi -1.5 Kanada, które wydaje się całkiem dobrym typem.
Rosja - Szwecja
Typ: 1 ⛔ 6-5 OT
Kurs: 1.5
Szwedzi nie podobali mi się wczoraj z USA. Pomimo świetnego finiszu, który doceniam, trzeba przyznać, że popełnili dużo błędów w obronie. Jak dla mnie Szwedzi i Amerykanie zbyt wielkich szans na medal w tej imprezie nie mają. Dużo bardziej trzeba cenić Finów, Czechów, Kanadę i Rosję. W sumie nie ma co się dziwić, bo Szwedzi nie mają personalnie mocnego składu, trener Gustafsson odmłodził skład, w zasadzie to gwiazdą Szwedów jest Mattias Weinhandl z Dynamo Moskwa i Kristian Huselius, który dołączył z Columbus Blue Jackets. Rosjanie na razie bardziej mnie przekonują, robson podał również ważny argument, który przemawia za Rosją, czyli bilans bezpośrednich spotkań. Ponadto Rosjanie mają również dzień przewagi, bo Szwecja grając wczoraj o 20 15, dzisiaj już o 16 15 będzie musiała wyjść na ten pojedynek.
Co do meczu Norwegia - Białoruś to nie mam zdania, dla mnie wynik może nie być taki oczywisty. Niby Białoruś faworytem, bo ograli Słowaków, ale przypominam i przestrzegam, że Norwegia przed tuż przed mistrzostwami świata ograła Białoruś 6-4. Kiedyś już pisałem, że Norwegowie zrobili całkiem spore postępy ostatnio. Awans do IO, w zeszłym roku wejście do 8. Jedno jest pewne, ten mecz będzie właśnie kluczowym w kontekście awansu do ósemki, te dwa zespoły plus Słowacja będą walczyć o 4 miejsce w tej grupie. Ja się raczej nie podejmę typowania tego meczu. Nie zdziwiłbym się gdyby Norwegowie tutaj powalczyli.
edit:
Szwajcaria - Łotwa
Typ: under 5.5 ✅ 1-1
Kurs: 1.75
Wydaje się, że jedyne co można przewidzieć w tym meczu to mała ilość bramek. Dotychczasowe mecze obu zespołów pokazują, że obie drużyny grają dobrze w defensywie, zarówno Szwajcarzy jak i Łotysze osiągnęli po dwa undery i każda z drużyn raz przegrała 2-4. Ten mecz jest bardzo ważny dla układu tabeli i powinien rozstrzygnąć kto awansuje do ćwierćfinałów. Liczę na mniej niż 6 bramek, Łotwa ma Masalskisa, Szwajcaria Martina Gerbera, naprawdę solidnych golkiperów, także wiele bramek tutaj nie powinno paść.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Rosja - Szwecja(-1,5) 1 2,00​


Czas na druga runde mistrzostw swiata rozgrywanych w Szwajcarii.Pierwszym meczem ktory wzielem pod lupe jest pojedynek pomiedzy rezprezentacja Rosji a Szwecji.W lepszym polozeniu sa hokeisci Sbornej ktorzy po wygraniu wszytkich spotkan w pierwszej rundzie przewodza grupie z dorobkiem szczesciu punktow.Szwedzi natomiast do drugiej fazy przechodza tylko z trzema punktami,jednak to i tak bardzo dobry wynik biorac pod uwage iz Szwedzi na 11minut porzed zakonczeniem spotkania przegrywali z Amerykanami 5-2,jednak zryw jaki nastapil w przeciagu 10 minut przyniosl efekt w postaci trzech strzelonych bramek ktore przyniosly dogrywke.Zespol Trzech Koron w pierwszych dwoch tercjach gral bardzo slabo co gorsza na poczatku trzeciej tercji zawodnikow wyraznie brakowalo sil,na tle Amerykanow wygladalo to bardzo zle.Do tego Amerykanie znakomicie potrafili wykorzystac gre w przewadze dwuktornie udalo sie im strzlelic bramki grajac 5-3,Szwedzi bez watpienia zawiedli jednak pokazali charakter i ogromna wole walki.W dogrywce Szwedzi od poczatku mieli inicjatywe a bramke na wage zwyciestwa zdobyl w 2 minucie Huselius.Jednak bohaterem spotkania zostal szwedzki bramkarza gracz Farjestads Jonas Gustavsson ktory wybronil ponad 40 strzalow wielokrotnie ratujac Szwdow przed utrata bramki.Rosjanie sa bardziej wypoczeci,Szwedow wczorajsze spotkanie kosztowalo sporo sil,hokeisci Sbornej od poczatku graja bardzo skutecznie dlatego nawet dobra dyspozycja Gustavssona moze na niewiele sie zdac biorac pod uwage klase takich zawodnikow jak chociazby Morozov czy Kovalchuk.

Białoruś - Norwegia(-1,5) 1 1,97​


Bialorus po pierwszej fazie turnieju moze byc zadowolona ze swojej postawy dwa zwyciestwa(z Wegrami 3-1 i Slowacja po karnych 2-1) stawia Bialorusinow w calkiem komfortowej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami.Norwedzy do drugiej rundy przystapia z zerowym dorobkiem w pierwszej rundzie Norwedzy wypadli dosc slabo wysokie porazki z Finlandia i Czechami i wygrana dopiero po dogrywce z Dania nie mozna napawac optymizmem przed druga runda.Rowniez styl gry Norwegow zbytnio nie porywa,we wczorajszym spotkaniu z Dunczykami dwukrotnie musieli gonic wynik,sporo rowniez zawdzieczaja postawie dunskiego bramkarza Patricka Galbraitha ktory zawinil przy conajmniej dwoch bramkach.Celem Norwegow przed turniejem bylo utrzymanie sie i to sie udalo.Bialorusini licza na cos wiecej,obecnie na koncie maja dwa punkty a po zwyciestwie nad Norwegami moga ten bilans jeszcze poprawic.

Gram jeszcze Szwajcarow i Kanade,ale te spotkania opisze troszke pozniej ;)
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Szwajcaria - Łotwa(0-1) 1 2,1​


W kolejnym spotkaniu gospodarz turnieju reprezentacja Szwajcari podejmnie Lotyszy ktorzy do drugiej rundy przechodza z dwoma punktami.Lotysze dopiero w ostatnim spotkaniu z Austria zapewnili sobie awans a tym samym utrzymanie ktore bylo ich glownym celem.Gwiazda zespolu jest Thomas Vanek gracz Buffalo Sabres jednak to nie on byl bohaterem tylko jego koledzy z zespolu.Lotysze byli zespolem zdeycodowanie lepszym jednak przez dlugi okres nie potrafili tego udokumentowac zdobyta bramka dopiero pod koniec pierwszej tercji na sprawa Cipulisa Lotysze wyszli na prowadzenie.Dalsza czesc meczu to glownie brutalna gra z obydwch stron,dopiero w 55 minucie Lotysze podwyzszyli na 2-0 za sprawa Dzeriņa ktory ustalil wynik spotkania.Szwajcarzy po pierwszej fazie pozostawili po sobie lepsze wrazenie,jednak mieli spore problemy ze skutecznoscia,w meczu z Fracuzami oddali ponad 40 strzalow ale wygrali zaledwie 1-0,z Niemcami bylo podobnie tyle ze Helveci wygrali dopiero po dogrywce.Bardzo dobrze Szwajcarzy zaprezentowali sie w meczu z Rosjanami,mimo ze spotkanie przegrali zaprezentowali sie bardzo dobrze,co wiecej prowadzili juz 2-1 jednak doswiadczeni rosjanie doprowadzili do wyrownania a potem do zwyciestwa.Jednak na przecietnych Lotyszy taka gra w zupelnosci powinna wystarczec i mysle ze spotkanie zakonczy sie kilkubramkowym zwyciestwem Helvetow.


Kanada - Czechy(0-1) 1 2,03​


Kanadyjczycy to najskuteczniejszy zespol tych mistrzostw w trzech spotkaniach zdobyli az 22 bramki tracac zaledwie cztery.Kanadyjczycy prawdziwy festiwal strzelecki urzadzili sobie najpierw w meczu z Wegrami ktorych rozbili az 9-0 a pozniej Slowakow 7-3.Mecz ze Slowakami doskonale pokazal jak nalezy wykorzystywac gre w przewadze piec z siedmiu bramek strzelonych przez Kanade padlo wlasnie przy grze w przewadze,co wiecej Slowacy rowniez dobrze grali 5-4 dwukrotnie pokonujac Rolsona.Bramkarz Kanadyjczykow napewno nie jest ich najmocniejszym punktem jednak Kanadyjczycy maja znakomitych graczy w polu ktorzy w pojedynke potrafia rozstrzygnac losy spotkania.Czesi natomiast po dwoch latwych spotkaniach z Dunczykami i Norwegami spotkali sie wczoraj z Finlandia.Czesi bardzo dobrze rozpoczeli spotkanie prowadzili juz 3-1 ale mimo to ostatecznie przegrali 4-3,tym samym druga faze zaczynaja tylko z trzypunktowym dorobkiem.Faworytem spotkania bez watpienia sa Kanadyjczycy ktorzy mieli dzien wiecej na odpoczynek,Czesi wczorajsza porazka moga byc lekko podlamani,jesli znowu beda lapac kary to nie widze dla nich wiekszych szans dlatego stawiam na Kanade ktora jest w znakomitej formie co pokazala w ostatnich spotkaniach.
 
L 0

laiden

Użytkownik
Finlandia - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Expekt


Jak zapewne każdy z nas wie w tym meczu zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Finlandii która w pierwszej rundzie hokejowych Mistrzostw Świata odniosła komplet zwycięstw w dobrym stylu. Zaś Słowacja nie trafiła z formą na owe mistrzostwa. Potwierdzają to ostatnie wyniki drużyny. Wymęczone zwycięstwo ze słabiutką reprezentacją Węgier, przegrana z Białorusią i Kanadą w nie najlepszym stylu.
Myślę że Finowie jutro będą chcieli sobie zapewnić awans do ćwierćfinału rozgrywek MŚ i podbudowani zwycięstwem nad reprezentacją Czech pewnie i w dobrym stylu pokonają drużynę Słowacji.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jeszcze małe podsumowanie dzisiejszego dnia. Kilka refleksji się nasuwa. Najciekawszy i najbardziej emocjonujący był mecz Rosji ze Szwecją. Szczerze powiedziawszy Rosjan widziałem po raz pierwszy i dzisiaj to chyba musieli zagrać słabszy mecz. Radosny hokej z obu stron, wymiany ciosów, brak odpowiedzialności w obronie i sporo prostych błędów. Oczywiście, w ofensywie oba zespoły zaprezentowały swoje spore atuty, ale na poziom meczu się to nie przełożyło. Wśród Szwedów błysnął Kristian Huselius, natomiast z Rosjan dobrze zaprezentował się Kalinin - strzelec dwóch goli. Jak dla mnie ten Gustavsson jest średniawy delikatnie mówiąc, wczoraj 5, dzisiaj 6 bramek, oczywiście nie można go obciążać wszystkimi bramkami, ale technicznie to nie jest najlepszym bramkarzem. Wiadomo, że u Rosjan nie będzie już ani Ovechkina, ani Semina. Tak jak się spodziewałem Norwegowie sprawili sporo problemów Białorusi, tak naprawdę szkoda, że nie wygrali tego meczu, bo prowadzili już 2-0. Podobnie było ze Szwajcarią. Niedoceniana przez wielu Łotwa poradziła sobie, w dużej mierze dzięki świetnemu Masalskisowi albo jak kto woli nieporadności Szwajcarów. Co z tego, że mają grają bardzo dobrze w defensywie i regularnie tracą mało bramek, skoro brakuje wyraźnie im takich dwóch klasy światowej strzelców, liderów, którzy w każdym meczu punktowaliby regularnie. Bez tego Szwajcarzy nigdy nie przeskoczą pewnego pułapu. m
Mecz Kanady z Czechami był strasznie nudny, praktycznie przestałem oglądać po 3 bramce dla Kanady. Kanada faktycznie ma wszystkie atuty, żeby odbić sobie niepowodzenie sprzed roku i zdobyć tytuł. Dzisiaj błysnął Steve Stamkos - młodziutki zawodnik Tampy, jak widać z St. Louisem się rozumieją. Dobrze, że dzisiaj Mason dostał szansę, bo udowodnił, że jest w lepszej formie niż Roloson. Kanadyjczycy pokazali na czym polega dzisiaj hokej dobijając przeciwnika w PP. Jak widać w strzałach można przegrać 24-45, jednocześnie wygrywając mecz 5-1! PIM 18 -12, Kanada znowu dzisiaj 50% skuteczności w PP,Czesi natomiast dzisiaj mieli całkowicie rozregulowane celowniki. Warto wspomnieć, że do drużyny Kanady dołączy Travis Zajac z NJD oraz dwóch defensorów, Marc-Edouard Vlasic (San Jose Sharks) i Braydon Coburn (Philadelphia Flyers), drużynę za to opuści Joel Kwiatkowski - jedyny zawodnik w kadrze spoza NHL.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dania - Niemcy wynik 3-1⛔

typ 2 Betsson 1,85

Dziś w Bern w PostFinance Arena odbędzie się pierwszy mecz grupy ,,G&quot; jest to grupa drużyn walczących o utrzymanie.

Drużyna Niemiec ,według mnie to największy jak dotychczas przegrany tegorocznych Mistrzostw.Niemcy grający w rundzie preeliminacyjnej w grupie ,,B&quot; w składzie Rosja,Szwajcaria i Francja,zajeli ostatnie miejsce .Coach drużyny Uwe Krupp jest zawiedziony postawą swoich zawodników,lecz przed dzisiejszym spotkaniem na konferencji prasowej wypowiadał się optymistycznie.

Niemcy dwukrotnie spotkali sie z Duńczykami ,tuż przed Mistrzostwami:

18/04/09 Towarzyskie Niemcy vs. Dania 7:2
16/04/09 Towarzyskie Niemcy vs. Dania 3:0

Niemcy planują naciskać na przeciwników ,aby popełniali błędy oraz postarają się być skuteczniejsi w PP.
Niemcy fatalnie spisują się w ofensywie,na 3 mecze tylko 3 bramki.Całkowicie zawodzi Michael Wolf,mój ulubieniec z zespołu,,Kogutów&quot;.Sądzę,że w dzisiejszym spotkaniu,wreszcie otworzy swój bilans bramkowy na tegorocznych Mistrzostwach,tym bardziej ,ze w meczach towarzyskich z Duńczykami strzelił ,aż 4 bramki.
Wolf wraz z partnerami z 1 piątki -
Jochen Hecht -Buffalo Sabres
Christoph Schubert -Ottawa Senators
Kai Hospelt -Wolfsburg Grizzly Adams
oraz naturalizowanym Kanadyjczykiem z EC Bad Tölz ,Travis James Mulockiem ,powinni skutecznie rozmontować defensywę Duńczyków.
Mój typ Win Niemcy,oraz wariacik w DOXXbet ,gol Wolf Michael po kursie 3,00.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Finlandia - Słowacja(0-1) 1 1,9​


Po pierwszej rundzie mistrzostw w znacznie lepszej sytuacji jest rezprezentacja Finlandi ktora wygrala wszytkie trzy spotkania w swojej grupie.Pierwsze dwa spotkania z Norwegami i Dunczykami nalezaly do tych z seri latwiejszych dopiero pojedynek z Czechami mial zweryfikowac w jakiej formie sa Suomi.Po 24 minutach wydawalo sie ze Czesi odniosa latwe zwyciestwo, jednak Finowie pokazali charakter,wykorzystali gre w przewagach najpierw grajac 5-4 bramke zdobyl Koistinen a przed koncem drugiej tercji grajacy z podwojna przewaga Finowie zdobyi wyruwnujaca bramke.Od trzeciej tercji zdecydowali zaatakowali Finowie na efekty nie trzebabylo dlugo czekac bo w 52 minucuie wynik spotkania ustalil Hagman.Z przebiegu calego spotkania to Finowie byli druzyna lepsza stwarzajaca wiecej sytuacji,lapali znacznie mniej kar,wiecej strzelali 33-21.Sytuacja Slowakow jest bardzo zla,zespol zawodzi od poczatku turnieju,do drugiej rundy przystepuja z zaledwie jednym punktem,w pierwszych trzech meczach zawiedli z kazdym .W pierwszym mimo ze wygranym z Wegrami 4-3 bramke zdobyli na sekundy przed zakonczeniem spotkania,potem po slabym meczu z Bialorusia przegrali w karnych by w trzecim spotkaniu z Kanada poniesc kleska 7-3.Finowie sa w znaczie lepszej dyspozycji,od poczatku graja na bardzo wysokim poziomie dlatego nie powinni miec wiekszych problemow z pokonaniem rezprezentacji Slowacji.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Finlandia - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 1.48
Buk: Expekt
kurs trochę spadl ale myślę że nadal warto do kombo zagrać. Słowacy fatalnie poniżej oczekiwań , chyba się już nie obudzą , a dziś wyjątkowo trudne zadanie Finlandia. Pokonanie Czech było wazne aczkolwiek drużyna wystawiona przez naszego jednego z południowych sąsiadów jest wyjatkowo słaba jak na ich możliwości, dlatego nie jest to dla mnie miernikiem . Ogladałem mecze z Danią i Norwegią wygrane wysoko i pewnie , Suomi są w gazie jak niektórzy piszą i o ile forma bedzie czwórka pewna . Słowaków obawiam się o tyle że mają nóż na gardle co do opinii u siebie w kraju - to przeciez ich sport narodowy i przydałoby się zmazać plamę na honorze czy chęci wystarczą ? Na Finlandie chyba nie .
Co do meczu Niemcy - Dania postawiłem na niespodziankę , nie rozumiem dlaczego Niemcy grają tak słabo do tego porażka z Francją ??? Duńczycy walczyli dzielnie w &quot;derbach&quot; z Norwegami i dzis spodziewam się bardzo cięzkiego meczu .
Prognozy Fin. - Svk 7\10 główny typ zawiódł, Dania - Niemcy 2\10 szanse nikłe ale kursiwo ciekawe weszło ;)
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie:Finlandia - Słowacja
Typ:Finlandia -1.5
Kurs:1,80
Bukmacher:Expekt
Analiza:

Finlandia bardzo dobrze prezentuje się na tych Mistrzostwach Świata. Od początku w każdym meczu przeważali nad przeciwnikiem i ostatecznie wygrywali.Jedyne problemy jakie mieli Finowie były z Reprezentacją Czech. Mimo znacznej przewagi w tym meczu Finowie niemogli strzelić tego zwycięskiego gola.Dopiero w 12 minucie 3 tercji zdołali przechylić szalę zwycięstwa na własną strone.Takie zwycięstwo napewno podbudowało Finów ,ponieważ przegrywali już 1-3.
Teraz na ich drodze stoi wielka ale w tych Mistrzostwach słaba Słowacja.
Jestem niemile zaskoczony postawą Slowacji,która jakoś tak bez większej motywacji i walki przegrywa kolejne spotkania.Jedyni z Węgrami zdołali w osttniej minucie strzelić zwycieskiego gola.A jeżeli męczą się z drużynami pokrju Węgier to niemają co szukać dziś w tym meczu.
Typuje zwycięstwo Finów conajmniej dwoma golami.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj kolejne mecze II rundy.
Finlandia - Słowacja
Typ: Finlandia -1.5 ⛔ 2-1 OT
Kurs: 1.75
Finów szczerze powiedziawszy jeszcze nie widziałem w tym turnieju na żywo. Natomiast sądząc po wynikach i składzie oraz naprawdę słabej postawie Słowaków trzeba faworyta szukać wśród Finlandii, która również będzie chciała powalczyć o 1 miejsce w grupie z Kanadą. Słowacy do tej pory bardzo słabiutko, wyraźna porażka z Kanadą, po karnych z Białorusią i wymęczony mecz z Węgrami. Wczoraj do kadry dołączyło dwóch graczy Ivan Svarny z czeskiego Litvinova oraz Michal Macho z MHC Martin. Nie są to jednak gracze, którzy mogliby zmienić oblicze słowackiego zespołu. Finowie grają trochę taki toporny hokej, w porównaniu do Szwedów, którzy lubią ofensywną grę, Finowie są bardziej wyrachowani i grają bardzo twardo. Doświadczona kadra, kilka gwiazd jak Niko Kapanen czy Niklas Hagman powinny dzisiaj zagwarantować zwycięstwo nad Słowakami. Liczę, że conajmniej dwoma bramkami.
USA - Francja
Typ: USA -3.5 ✅ 6-2
Kurs: 1.65
Krótko, Amerykanie po pechowej porażce ze Szwedami dzisiaj się powinni odbić na Francji. Francja o dziwo gra w II rundzie, co było nie lada zaskoczeniem, jednak Niemcy grają fatalnie na tych mistrzostwach, dlatego nie przeceniałbym znacznie Francuzów. Na pewno mają świetnego golkipera Lhenry Fabrice, który broni na 97.26% skuteczności i zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji goalie. Amerykanie mają jednak dużo atutów w ofensywie, także przy normalnej grze powinni tymi 4 bramkami wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom