>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Orange Ekstraklasy [07-09.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami już 20 seria spotkań rodzimej Orange Ekstraklasy. Zapewne znajdziemy w niej kilka ciekawych typów ;)

Oto pary 20 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
funio25 0

funio25

Użytkownik
Wisla Kraków - Belchatow
Faworyta mam tu jednego WISLE otoz wisla pewnie kroczy po mistrzowski tytul natomiast Belchatow jest w kryzysie sypie sie sztab szkoleniowy tydzien temu przegrali z Groclinem 0:4.Dlatego nie mam watpliwosci postawiic tutaj na Wiselke
Moj typ: 1
 
ratownik 10

ratownik

Użytkownik
1. Groclin - Polonia typ1

Groclin w obecnej formie jest nie do zatrzymania, świetna dyspozycja piłkarzy spowodowała iż Groclin zajmuje obecnie 3 lokatę w tabeli i mam tylko 2 punkty straty do drugiej Legi. W spotkaniu z Polonią dodatkowym atutem będzie własne boisko na którym nie zwykli przegrywać, bilans 6-2-1 i bilans bramkowy 15-6 pozwala stwierdzić iż drużyną przyjezdnym jest bardzo ciężko zdobyć jakiekolwiek punkty czy też strzelić bramkę. Polonia również początek sezonu może uznać za udany. 4 zdobyte punkty w lidze realnie przybliżyły Bytomian do osiągnięcia swojego celu w tym sezonie jakim jest utrzymanie się na pierwszoligowych boiskach. Nie oszukujmy się Groclin i Polonia to dwa różne światy, choć Polonia gra przyzwoitą piłkę to nie spodziewajmy się cudów. Bytomianie fatalnie prezentują się na wyjazdach ( bilans 1-2-7, bramki 5-20 ) i w najbliższym spotkaniu nie poprawia niekorzystnego bilansu.
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Górnik Zabrze- Jagiellonia Białystok Typ: 1✅✅✅

Ciężko mi to przyznać ale trzeba Jaga jest w fatalnej dyspozycji, po pozbyciu sie kilku podstawowych graczy trudno wierzyć w coś więcej niż środek tabeli. Natomiast Górnik jest na fali i w pełny gazie wygrana z Cracovią pokazuje na co stać tą drużynę, a jeszce dodać do tego pełną dyspozycję Jarki.Wydaje mi się, że niestety Jaga z tego kryzysu wyjdzie jeszcze nie teraz.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Widzew - Lech 1x 1,48
Wg. mnie najpewniejszy typ tej rundy. Widzew na wiosnę zdobył 3 punkty. W dość problematycznych okolicznościach wygrał 4-3 u siebie z Odrą. W tamtym tygodniu poległ w Krakowie, z Wisłą 1-0. Zaprezentował się jednak bardzo dobrze. Przy odrobinie szczęścia Widzew mógł prowadzić 2-0 po 10 minutach. Teraz podejmują u siebie Lecha. Poznaniacy póki co to bardziej się &quot;ślizgają&quot; niż faktycznie grają dobrze w piłkę. Wygrali na wyjeździe w Zabrzu 1-0 po bardzo naciąganym karnym. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali u siebie z Zagłębiem i w tym spotkaniu również nie obyło się bez kontrowersji. Generalnie Lech gra słabo, do tego dochodzi mecz na wyjeździe gdzie Lech zawsze traci przynajmniej 30% ze swej wartości. Widzew stanie mocno z tyłu, ograniczy się do kontr i przy odrobinie szczęścia może to spotkanie nawet wygrać. Niestety sam Murawski to za mało by myśleć o sukcesach. Kurs na 1x oscyluje w granicach 1,48 i smiało go polecam.
Wg. mnie jest to pewniejszy typ niż 2 na Legie,
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście nie tykam meczu Widzewa z Lechem, ponieważ nie mam jakiegoś pomysłu na ten mecz. Wiem tylko tyle że sam będę na żywo z trybun oglądał mecz. Jeśli chodzi o typ nazimka to wygląda on ciekawie dodam tylko że Widzew nie przegrał u siebie z Lechem od 11 lat ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1.7
Buk: gamebookers
Analiza: Legia nie zachwyca po przerwie zimowej. Miało być gładko i w pogoni za Wisłą a tu już w pierwszym meczu klops. W kolejnym, tym razem z ŁKS ledwo wygrali. Puchar ekstraklasy też tak średnio wychodzi, niby awans ale u siebie remis z polonia bytom, co to jest?! Wicelidera staż na więcej. Dzisiejszy mecz zapowiada się ciekawie dla wojskowych, gdyż grają ze swoim przyjacielem i na wyjeździe. Można więc liczyć na doping;) Zagłębie praktycznie nie ma już o co walczyć bo III lige to mają jak w banku. Niby się jeszcze spinają i coś prubują ale podejżewam że gdyby ten mecz był pod koniec rozgrywek to 3 punkty podarowaliby legii w prezencie. Teraz Legioniści będa musieli je wywalczyć. Ja prasa twierdzi Wojskowi sa rozbici i mają szpital w szatni ale jak patrzyłem po składzie to kuleje tylko obrona i chodzi głównie o Astiza, który nota bene nie jest kontuzjowany tylko pauzuje za kartki. Choto nie gra już dłuższy czas więc jego nie licze. Myślę że Legia się nie skompromituje i w końcu się przełami na słabiuteńkim rywalu, wygrywając mecz wysoko. Podejżewam over 3.5 ale bez szaleńst gram 2 po bardzo atrakcyjnym kursie 1.7
 
contera 0

contera

Użytkownik
No tak jak mowi nazimek, Ja sam zagralem Widzew - Lech - X @ 3.10.✅
A na Legionistow nawet nie spojrzalem, niedosc ze maly kurs to gra w kratke... Wolalbym juz dac tutaj Dortmund ktore gra jak Legia czyli raz wygra, raz przegra - nie ma stalej formy...
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Ja osobiście nie tykam meczu Widzewa z Lechem, ponieważ nie mam jakiegoś pomysłu na ten mecz. Wiem tylko tyle że sam będę na żywo z trybun oglądał mecz. Jeśli chodzi o typ nazimka to wygląda on ciekawie dodam tylko że Widzew nie przegrał u siebie z Lechem od 11 lat ;)
Ja bym tu proponował x2 ale na tym tez mozna sie przejechac bo ostatnie wyniki Lecha nie sa jakeis wybitne. Oglądałem mecz z Zagłębiem i grają u siebie naprawde nic szczególnego nie pokazali wiec na wyjeździe moze byc &quot;srednio&quot;.... odradzam grać ten mecz chyba ze ktos gra jakims ryzykownym systemem....
 
J 19

jajo

Użytkownik
Legia może nie gra i nic specjalnego, za to Sosnowiec gra zupełne dno. Byłem na ich pierwszym meczu w tej rundzie i naprawdę, oprócz klika akcji na aferę i dwóch stałych fragmentów to żadnego zagrożenia. NIe wierze, żeby strzelili cokolwiek dzisiaj, a mimo słabości Legia cos pewnie wepchnie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po niezwykle wartościowym zwycięstwie w Derbach Śląska piłkarze Ruchu wybierają się na wyjazdowe spotkanie do jednej z czołowych drużyn Orange Ekstraklasy Korony Kielce. Żółto-Czerwoni po zimowej przerwie jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa, najpierw remisując 1:1 z Wisłą, a potem niespodziewanie przegrywając w Wodzisławiu z Odrą. Gra Korony wraz z biegiem czasu ma jednak być coraz lepsza. Jeśli tak to wielce prawdopodobne jest, że w sobotni wieczór czeka nas emocjonujące widowisko, w którym gospodarze będą chcieli &quot;odżyć&quot; i na nowo włączyć się do walki o puchary, a Niebiescy z Chorzowa będą chcieli udowodnić swoją dobrą dyspozycję z meczu derbowego. Arena Kielce ma do siebie to, że kiedy odbywają się tam ciekawe mecze to często pada w nich sporo bramek. Zaryzykuję twierdzenie, że tym razem będzie podobnie
 
contera 0

contera

Użytkownik
Jednak Legia niektorych z was zgubila:p no coz nie zawsze sie wygrywa:p

Gornik - Jagiellonia - 1 (gornik jednak u siebie grac potrafi,chociaz maja problemy ze skutecznoscia...)✅
LKS - Cracovia - X bym dal, bo LKS u siebie moze cos pogra, Cracovia widze poprawila strefe obronna i daja rade✅
Korona - Ruch - over 2.5, kowalewski raczej nie przetrzyma czystego konta a moj typ to 3:1 ;) ⛔
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Zagłębie S - Legia 2:1 (0:1)
Bałecki 54&#39;, Folc 90&#39; - Chinyama 37&#39;

ale dziwny mecz
zaglebie mialo chyba 5 strzalow (3 celne) i wpadly 2 gole
legia miala 9-10 strzalow (5 celnych) i wpadl jeden gol
w II polowie zaglebiu wyszly dwie kontry, ale wg mnie to legia ten mecz przegrala a nie zaglebie wygralo
przy pierwszej bramce dwoch legionistow i jeden z zaglebia z boku pola karnego, jeden legionista odpuszcza a drugi sie patrzy jak ten z zzaglebia dosrodkowuje, tymaczasem na dlugim slupku zawodnik zamyka akcje, w tym czasie stoper legii stoi na srodku bramki, bramkarza pilnuje!
przy drugiej bramce podobnie, zawodnik zaglebia ma obok siebie 2 leginistow, ale jakos zagrywa miedzy nich i pilke powinien skasowac stoper,ale zamiast isc na pilke, on czeka i daje sie wyprzedzic napsatnikowi zaglebia, 12 metr i gol
legia grala slabo, w II polowie mozna powiedziec ze nic nie grala, cos probowali ale bez ladu i skladu, brakowalo dobrego podania w pole karne, bo na polowe zaglebia potrafili przejsc ladna klepka i ogolnie wszystko ok, ale tylkko do 25-30m od bramki przeciwnika, dosrodkowania slabe, chinyama stara sie ale czasem za duzo chce sam i strzela z kazdej pozycji, edson niewidoczny, radovic za duzo sam, roger i giza sie starali, ale neiw ychodzilo
szkoda tej legii, naprawde maja kilku sensownych pilkarzy, ale jak sie nei ma rezerwy (bo sie sprzedaje wszystko na co jest kupiec) to nei ma co sie dziwic ze takie mecze sie zdarzaja, na ratowanie wyniku za kapitana i najlepszego strzelca wszedl kolo z mlodej ekstraklasy i drugi co przez ostatni rok byl na liscie transferowej
no comment!
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
ŁKS - Cracovia 1x 1,4
Wg. mnie można grać spokojnie. Cracovia nadal gra słabiutko. Piłkarze nie za bardzo &quot;czają&quot; wizje doktora Majewskiego. Ostatnio niby wygrali na Jadze, ale Jagiellonia generalnie tez cos slabo teraz ciagnie. Poza tym upatrywalbym to bardziej w kategoriach przypadku niz dobrej formy. Już w środku tygodnia Górnik wybił Pasom PE z głowy wygrywajac 2-0 na Kałuży. ŁKS coś zaczął niby grać, w miarę dobrze pokazali sie na LEgii, ale niestety przegrali 1-2. Myślę, że tym razem maja realne szanse na wygraną. Nie wierzę aby słaba Cracovia była w stanie wygrać 2 mecze z rzędu na wyjeździe. Wyjazdowy bilans Pasów 2-0-7. ŁKS u siebie nie wygral od dawna. Uważam, że typ 1x jest pewny w 99% . Przy odrobinie szczescia ŁKS moze wygrac i zblizy sie wtedy na 3 pkt. do lokalnego rywala
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Tosterkm ta bramka dla Legii to kompletny fart.... w dodatku po odgwizdanym faulu którego nie było... Z tych strzałów zagłębia to te 2 bramki a reszta to kilka m nad bramką....
I z tego co widziałem to ten Chinyama (chyba tak sie pisze :/ ) nie prezentuje jakiegoś super poziomu.... strzelił bramke ale taką... kto widzial ten wie... a pozostałe strzały jego (szczególnie te dwa przy których jeden jak strzelał jakos ze srodka boiska wylądował pod chorągiewką, a drugi podobnie bardzo.....) to nic specjalnego... raz mógł dograć, bo miał legioniste na czystej pozycji a sam strzelił i tez nic ciekawego nie wyszlo... jednym słowem ta druzyna sadzac bo tym co teraz prezentuja sie rozsypała.... na jesień nic cudownego tez nie grali, a teraz jest jeszcze gorzej... i to duzo....
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli Legia przegrywa w Sosnowcu to można śmiało stwierdzic że na chwilę obecną jest w bardzo słabej formie.
Tak na żywo z meczu Widzewa, w pierwszej połowie Widzew dużo dużo lepszy od Lecha powinnen spokojnie prowadzic 2:0, druga połowa już bardziej wyrównana dwie bramki i pod koniec spotkanie Widzew był bliższy zwycięstwa. 1x weszło pięknie ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
ŁKS - Cracovia

ŁKS nie ma w swoim składzie nominalnego napastnika jest jakiś Kleyr ale jak na polską ligę to zupełnie zagubiony i raczej słaby, Klatt odszedł z klubu, Arifovic wyjechał na testy do Ukrainy i do tej pory w Łodzi się nie pojawił, Cieślińskiego wypożyczono do Elany Toruń i jest jakiś dwóch brazylijczyków którzy w sparingach prezentowali się się bardzo słabo i w są tylko dla tego że litwin(właściciel ŁKS) chciał ich miec. Cracovia ma problemy ze zdobywaniem goli na wyjazdach strzeli ich tylko 4 w tym dwa w ostatnim meczu w Białymstoku. ŁKS bardzo solidna obrona kierowana przez doświadczonych Kłosa i Adamskiego i to właśnie najlepsza formacja tej drużyny. Linia defensywna Cracovii po pozyskaniu Polczaka i Tupalskiego prezentuję się dobrze. Liczę jutro że obie druzyny się nie rozstrzelają, stąd mój tym na mało goli

Under 2,5 @ 1,60 @ 8/10 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

GORNIK ZABRZE - JAGIELONNIA
Typ :1 ✅✅✅
Kurs : 1,55
bwin✅✅ WYNIK 3:0 ✅✅

Na trybunach obecny bedzie selekcjoner Beenhakker wiec reprezentanci Polski z Gornika z pewnoscia do tego meczu podejda bardzo zmobilizowani co by sie z dobrej strony pokazac selekcjonerowi. Ostatnie spotkania Zabrzan to porazki w lidze. Jednak wygrana w Pucharze Ekstraklasy na wyjezdzie z Cracovia 2:0 powinno dac Gornikom przyslowiowego kopa i dzisiaj wkoncu powinni odniesc pierwsze wiosenne zwyciestwo w lidze. Rywal nie jest za silny co bardziej pokazuje kto powinien byc gora. Jaga takze nie spisuje sie na wiosne najlepiej ponoszac porazke m.in na wlasnym stadionie ze wspomniana Cracksa 0:2. A w tygodniu pilkarze trenera Platka walczyli z Wisla na Reymonta w najmocniejszym skladzie i dostali lanie 5:0!! A warto dodac ze w Wisle wyustapilo wielu rezerwowych co pokazuje ze Jaga jest naprawde slabiutka w obecnym momencie. Wsrod gospodarzy nie wiadomo czy zagra Pawelec,ale do skladu wraca Hajto po pauzie w meczu z Ruchem po zoltych kartkach co bedzie napewno duzym wzmocnieniem linii obronnych. Zahorski, Brzeczek czy Jarka pownni dzis okazac sie lepsi od rywali i ich pokonac ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Tosterkm ta bramka dla Legii to kompletny fart.... w dodatku po odgwizdanym faulu którego nie było... Z tych strzałów zagłębia to te 2 bramki a reszta to kilka m nad bramką....
I z tego co widziałem to ten Chinyama (chyba tak sie pisze :/ ) nie prezentuje jakiegoś super poziomu.... strzelił bramke ale taką... kto widzial ten wie... a pozostałe strzały jego (szczególnie te dwa przy których jeden jak strzelał jakos ze srodka boiska wylądował pod chorągiewką, a drugi podobnie bardzo.....) to nic specjalnego... raz mógł dograć, bo miał legioniste na czystej pozycji a sam strzelił i tez nic ciekawego nie wyszlo... jednym słowem ta druzyna sadzac bo tym co teraz prezentuja sie rozsypała.... na jesień nic cudownego tez nie grali, a teraz jest jeszcze gorzej... i to duzo....
bramka na farcie, radovic wymusil wolnego
wczesniej giza mial obre okazje, strzelal z 15m minimalnie niecelnie i z 10m glowa, ale bensz obronil
to nie Legia sie rozsypala, tylko azrzad ja rozwalil, tam nie ma kto grac, widziales kto wszedl na zmiane? bury (ktorego przez rok chcieli sprzedac, a jak byl kupiec to go zatrzymali) i trochim (mloda ekstraklasa), nie ma napastnikow, grzelak poza tym ze to drewno to jeszcze wiecznie cos go boli, korzym kontuzja, grosickiego dali do sionu, szalachowski mial rok przerwy i nie ma co sie spodziewac cudow
Legia moze i ma niezla pierwsza jedenastke, ale jak ktorys nei gra na swoim poziomie to juz nie ma zmiennika, moze bury niezle sobie radzi i ewentualnie moze wejsc, ale na pozostale pozycje nie ma dobrych zmiennikow
jestem bardzo zly widzac co sie dzieje z Legia na wiosne, ITI wyprzedaje kogo sie da, jak jest kupiec i daje hajs to kazdy jest na sprzedaz, mowia ze beda inwetsowac w sklad jak bedzie stadion, czyli znajac nasze realia nie wczesniej jak za 5 lat, a teraz jeszcze euro bedzie to kto wie czy bedzie hajs na budowanie Legii jak trzeba inne stadiony stawiac
w miedzyczasie Legia sie rozpadnie, jkby nie sprzedawali kogo sie da to moze byloby cos z tego klubu i moze wisla nei mialaby tak latwo
pomyslmy, jakby teraz byl janczyk, fabianski (chociaz on mogl odejsc, mucha jest dobry), bronowicki i grosicki, przynajmniej bylaby jakas konkurencja w tym klubie
ogolnie to w Legii nic nie idzie w dobrym kierunku, konflikt kibicow z wladzami doprowadzil juz do tego ze pilkarze mowia wprost, ze wola grac na wyjazdach, jescze troche i bedzie to problem tak powazne ze wielu sie zastanowi 5 razy zanim przyjdzie do klubu gdzie kibice ich olewaja, transferow nie ma i prawdopodobnie nei bedzie, a przyklad grosickiego pokazuje na czym zalezy ITI, jedynie hajs! kupili go za okolo 200tys € a teraz wypozyczyli do sionu za tyle samo z opcja pierwokupu (szwajcarzy mieliby doplacic jeszcze 600tys €, w sumie opchneliby go za 800tys€, czysty zysk 600tys €),
no a najgorsze w tym jest ze przefrywamy z jakimis odrami wodzislaw i zaglebiami sosnowiec, a taka polonia bytom moze sobie w pucharze przyjechac na Ł3 i wywiezc spokojnie remis, zal! tymczasem wisla odprawila jage 5:0 (i tez nie musieli nawet wygrac tego meczu)
jestem zawiedziony... ????
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Górnik Zabrze- Jagiellonia Białystok Typ: 1

Ciężko mi to przyznać ale trzeba Jaga jest w fatalnej dyspozycji, po pozbyciu sie kilku podstawowych graczy trudno wierzyć w coś więcej niż środek tabeli. Natomiast Górnik jest na fali i w pełny gazie wygrana z Cracovią pokazuje na co stać tą drużynę, a jeszce dodać do tego pełną dyspozycję Jarki.Wydaje mi się, że niestety Jaga z tego kryzysu wyjdzie jeszcze nie teraz.
Chciałbym jeszcze dodać, że na trybunach zasiądzie Leo Beenhakker będzie on obserwował Michała Pazdana, Mariusza Paweleca, Konrada Gołoś oraz Tomasza Zahorskiego i Dawida Jarke. W Jagielloni zabraknie Banaszyńskiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom