>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20$ free

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ta pani Cathy z czatu jest zakręcona, napisałem do niej raz jeszcze z zapytaniem czy bonus moge wykorzystac w kasynie, ona poprosiła o numer konta... i dodała raz jeszcze 20$ ( czyli juz w sumie 40$) ???? aha, no i oczywiscie na koniec zaznaczyła ze kasa jedynie do gry na zakładach sportowych ????
 
K 0

kam871

Użytkownik
nie wiem czym to jest spowodowane ,ale u mnie nie pokazuje sie baner ani w explorer ani w mozilli,wie ktos moze czym to moze byc spowodowane,albo czy moge sie poprostu zalogowac sie ze zwyklej strony i zagadac na czacie o hajs?? HELP
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
quote=majorrr86 ta pani Cathy z czatu jest zakręcona, napisałem do niej raz jeszcze z zapytaniem czy bonus moge wykorzystac w kasynie, ona poprosiła o numer konta... i dodała raz jeszcze 20$ ( czyli juz w sumie 40$) ???? aha, no i oczywiscie na koniec zaznaczyła ze kasa jedynie do gry na zakładach sportowych

to tylko świadzczy o tym że nie jest to poważna firma,bo w solidnych takie coś jest niemożliwe,po prostu wala każdemu bo i tak wiedza że nikt nie wypłaci,i jeszcze 15 razy obrót śmieśni sa jak dla mnie nie warto sobie dupy zawracać
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
no ja gadam z typem na czacie zakręcony jakiś ;p ale jak dostane kase to postaram, sie to obrócić czyli musze zakłady postawić na sume hmm ... 20*15 300 $ lol ale jak już będzie ciekaweczy wypłacą niby na money jest ;p
 
M 0

maxdax

Użytkownik
Babka na live chacie napisała mi że to jest bonus Free Play a nie real money :/ .. jak pisaliście to normanie dodali wam go do cashier ??
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
SOC [2317] SV WERDER BREMEN +110 20.00 USD / 22.00 USD2485125 postawiłem coś takiego i jak sie nie myle to jest na win werderu tak ;p ??
 
alves 0

alves

Użytkownik
ludziska tego nie bedzie w casier bo to jest freebet! wchodzicie stawiacie cos i na koniec przy potwierdzeniu jest napisane czy chcesz skorzystac z freebeta czy z real maney
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
no ja tego też nie rozumie +110 głupie to conajmniej ;/ postawiłem na werder +110 za 20$ i nie wiem co to ;/ a i gdzie sie to ustawia czy real czy fre bo mi pisała babka z live ale sie niedogadalem ;p
edit : jak dobrze to zrozumiałem to powinienem mieć jak wejdzie 42$ no bo jak za 20$ i +110 czyli + tyle procent no bo nie czaje help
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Obstawilem na utrecht -180 za 20 dolarów, czyli za all. Pisalo mi cos takiego na koncu Risk 20$ ? to win 11$ , to co jakies jaja obstawiam 20 a wygram tylko 11 ? czy ogolnie 31 $ ? w sumie to 31 by pasowalo patrzac na kurs BAH 1.55, gdyby obstawic za 20 wygraloby sie 31 ????

Aha pogadalem troszke z supkiem i doszlismy w koncu ze wystarczy postawic 20 dolarow 15 razy i wtedy mozna wyplacic wygrana kase.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Obstawilem na utrecht -180 za 20 dolarów, czyli za all. Pisalo mi cos takiego na koncu Risk 20$ ? to win 11$ , to co jakies jaja obstawiam 20 a wygram tylko 11 ? czy ogolnie 31 $ ? w sumie to 31 by pasowalo patrzac na kurs BAH 1.55, gdyby obstawic za 20 wygraloby sie 31 ????


Aha pogadalem troszke z supkiem i doszlismy w koncu ze wystarczy postawic 20 dolarow 15 razy i wtedy mozna wyplacic wygrana kase.
no to jesteśmy w domu bo mi sie też wydaje że to +110 to zystk czyli po kursie jak w bah do wygrania 42$ a o obrót to sie nie ma co martwić wystarczy postawić w sumie za 300$ lol ale do zrobienia
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
zarejestruj sie i potem napisz do supoortu tam na stronce po prawej stronie i tam napisz please bon no deposit 20$ i poprsi ktoś o numer konto i tam napisz my acound number i tu numer i doładuje
 
Do góry Bottom