>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20$ free

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ta pani Cathy z czatu jest zakręcona, napisałem do niej raz jeszcze z zapytaniem czy bonus moge wykorzystac w kasynie, ona poprosiła o numer konta... i dodała raz jeszcze 20$ ( czyli juz w sumie 40$) ???? aha, no i oczywiscie na koniec zaznaczyła ze kasa jedynie do gry na zakładach sportowych ????
 
K 0

kam871

Użytkownik
nie wiem czym to jest spowodowane ,ale u mnie nie pokazuje sie baner ani w explorer ani w mozilli,wie ktos moze czym to moze byc spowodowane,albo czy moge sie poprostu zalogowac sie ze zwyklej strony i zagadac na czacie o hajs?? HELP
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
quote=majorrr86 ta pani Cathy z czatu jest zakręcona, napisałem do niej raz jeszcze z zapytaniem czy bonus moge wykorzystac w kasynie, ona poprosiła o numer konta... i dodała raz jeszcze 20$ ( czyli juz w sumie 40$) ???? aha, no i oczywiscie na koniec zaznaczyła ze kasa jedynie do gry na zakładach sportowych

to tylko świadzczy o tym że nie jest to poważna firma,bo w solidnych takie coś jest niemożliwe,po prostu wala każdemu bo i tak wiedza że nikt nie wypłaci,i jeszcze 15 razy obrót śmieśni sa jak dla mnie nie warto sobie dupy zawracać
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
no ja gadam z typem na czacie zakręcony jakiś ;p ale jak dostane kase to postaram, sie to obrócić czyli musze zakłady postawić na sume hmm ... 20*15 300 $ lol ale jak już będzie ciekaweczy wypłacą niby na money jest ;p
 
M 0

maxdax

Użytkownik
Babka na live chacie napisała mi że to jest bonus Free Play a nie real money :/ .. jak pisaliście to normanie dodali wam go do cashier ??
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
SOC [2317] SV WERDER BREMEN +110 20.00 USD / 22.00 USD2485125 postawiłem coś takiego i jak sie nie myle to jest na win werderu tak ;p ??
 
alves 0

alves

Użytkownik
ludziska tego nie bedzie w casier bo to jest freebet! wchodzicie stawiacie cos i na koniec przy potwierdzeniu jest napisane czy chcesz skorzystac z freebeta czy z real maney
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
no ja tego też nie rozumie +110 głupie to conajmniej ;/ postawiłem na werder +110 za 20$ i nie wiem co to ;/ a i gdzie sie to ustawia czy real czy fre bo mi pisała babka z live ale sie niedogadalem ;p
edit : jak dobrze to zrozumiałem to powinienem mieć jak wejdzie 42$ no bo jak za 20$ i +110 czyli + tyle procent no bo nie czaje help
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Obstawilem na utrecht -180 za 20 dolarów, czyli za all. Pisalo mi cos takiego na koncu Risk 20$ ? to win 11$ , to co jakies jaja obstawiam 20 a wygram tylko 11 ? czy ogolnie 31 $ ? w sumie to 31 by pasowalo patrzac na kurs BAH 1.55, gdyby obstawic za 20 wygraloby sie 31 ????

Aha pogadalem troszke z supkiem i doszlismy w koncu ze wystarczy postawic 20 dolarow 15 razy i wtedy mozna wyplacic wygrana kase.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Obstawilem na utrecht -180 za 20 dolarów, czyli za all. Pisalo mi cos takiego na koncu Risk 20$ ? to win 11$ , to co jakies jaja obstawiam 20 a wygram tylko 11 ? czy ogolnie 31 $ ? w sumie to 31 by pasowalo patrzac na kurs BAH 1.55, gdyby obstawic za 20 wygraloby sie 31 ????


Aha pogadalem troszke z supkiem i doszlismy w koncu ze wystarczy postawic 20 dolarow 15 razy i wtedy mozna wyplacic wygrana kase.
no to jesteśmy w domu bo mi sie też wydaje że to +110 to zystk czyli po kursie jak w bah do wygrania 42$ a o obrót to sie nie ma co martwić wystarczy postawić w sumie za 300$ lol ale do zrobienia
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
zarejestruj sie i potem napisz do supoortu tam na stronce po prawej stronie i tam napisz please bon no deposit 20$ i poprsi ktoś o numer konto i tam napisz my acound number i tu numer i doładuje
 
Do góry Bottom