>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20$ free

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
prawdopodobieństwo ze ktoś obróci tymi 20 dolcami 15 razy jest bardzo male zmieżajace do zera, nie badżcie naiwni ze oni po to daja wam kas ena konto zeby potem eween. ktorys z was wyplacil.
oczywisie komusnapewno sie uda szczesciwie obrocic 15 razy ale z pol tysiaca albo i wiecej bedzie takich co nie uda sie.
w normalnych firmach obrot to 3 razy a skoro tu jest 15 razy to jakas nie tego firma, szkoda chyba zawracac glowe...
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Najgorsze jest to ze babka napsila mi ze doladowala konto 20 $ i rzeczywiscie moglem obstawic, ale jak wchodzilem w finanse moje konta to wszedzie bylo 0 $, mam tylko nadzieje ze to 20 $ ktore daja nie jest fun money i gramy tylko dla zabawy, lecz po 15 obrotach bedzie mozna cos wyplacic, jeden obrot juz zalatwiony utrecht 5-0 prowadzi, 14 razy obrocic na lajcie sie obroci, zaraz na noc postawie na nba z kursem 1,05 ???? przez weekend spokojnie 5-6 obroce
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
poje*** to obstawiłem werder za 20$ i wygrałem 22$ dziwne to +110 czyli 2$ tylko do przodu gdzie kurs w bah 2,10zł coś tu dziwnego jest nie rozumie

edit: za te 22$ dałem milan +105 czyli dolar do przodu jak coś nie wiem na jakiej zasadzie to działa może giełdy eh ale byle to 15 razy obrócić czyli jc zostanie 13 razy starsznie ciężko będzie to obrócić w sumie to nierealne
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
przecież to jest freebet więc tylko wygrana jest dodawana na real money w twoim przypadku 22$..... przy kursie +110 czyli coś ok 2.1

pomyślcie czasami troszkę.
 
D 0

dawid84

Użytkownik
&quot;Carolina: I apologize, unfortunately sir, that promotion ended yesterday, but we have some great sign up bonuses if you are interested&quot;
czyli pozamiatane
 
P 0

piter85

Użytkownik
tez sobie z nia pogadalem:p

teraz daja 10% kwoty depozytu +$25 jako free play
np wplaca sie $100, dostaje sie $10+$25free play- czyli mamy razem $135 i to trzeba obrocic 3x (czyli postawic $405) zeby mozna bylo wyplacic
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Ja obróciłem kilka razy, napisalem do kolesiowy na chacie ile jeszcze razy musze, ona mi pisze ze 30 razy w sumie. Pojebani, nie gram tam juz;/
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Czy ktoś wie czy na ten 30 razowy obrót jest jakiś okres czasu bo nie mogę się tam doszukać takiego info?
 
Do góry Bottom