>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Runda Kwalifikacji do Ligi Europy - REWANŻE (26.08.2021)

Status
Zamknięty.
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Pamiętajcie że jeszcze jest kasa z praw tv .. a w LE jest to kilka razy więcej w LK. Różnica może być nawet kwestii 2-3 mln euro
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W LE to może nie chcieć się grać drużynom które dają na jeden transfer po 20-30mln euro, a nie Legii czy nawet Slavii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
paga 28,2K

paga

Użytkownik
I tak sędzia spieprzy cały mecz pokazując czerwoną kartkę w 3 minucie po takim faulu. Na cholerę jest ten VAR kiedy nie jest używany na meczu Ligi Europy?!
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czerwo nie czerwo. Fart w kontekście dwumeczu bo Slavia mogła im z 10 goli w sumie strzelić. Pierwszy raz w życiu widziałem żeby zespół grający z przewagą zawodnika tak desperacko się bronił. No i kumulacja szczęścia miała miejsce w doliczonym czasie gry gdy typ że Slavii miał piłkę na 2:2 ale posłał ją nad poprzeczką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Czerwo nie czerwo. Fart w kontekście dwumeczu bo Slavia mogła im z 10 goli w sumie strzelić. Pierwszy raz w życiu widziałem żeby zespół grający z przewagą zawodnika tak desperacko się bronił. No i kumulacja szczęścia miała miejsce w doliczonym czasie gry gdy typ że Slavii miał piłkę na 2:2 ale posłał ją nad poprzeczką.

Szczerze nie rozumiem podniecania sie tym awansem , przecież Slavia w osłabieniu grała caly mecz i patrzac obiektywnie byla bliżej awansu niz Legia. Udało sie ok, ale hura optymizmu tu nie widać, bo grając w przewadze, powinien ten mecz inaczej wygladac, to tylko dzieki dziwnemu sędziemu, gdzie ogolnie smiesznie rozdawał te kartki nie wspomnę już o tym czerwie co ustawiła mecz hahah. Osłabiona i zmęczona Slavia, zostawiła lepsze wrażenie, niz Legia grająca w przewadze, tak niestety prawda...
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Dlaczego Wy wszyscy podniecacie sie tym że Legia miała farta i nie należał się jej awans. Że Slavia miała to i tamto lepsze, sędzia był przychylny. I co z tego? Liczy się to co w sieci. A jak w sieci więcej to jest awans. I nie ważne są okoliczności, liczy się końcowy efekt. Cieszmy się że mamy ekipę grającą w pucharach jesienią.
I tak na marginesie....to wydaje mi się że wielu tutaj by wolało teraz pisać że ,,paraliże nie potrafili ograć osłabionej drużyny". Więc jak awansowali to trzeba pisać że mieli farta.
Ludzie ogarnijcie się, cieszcie się wszystkim co mamy i nie narzekajcie na sukcesy (jeżeli są autorstwem klubu, który nie jest waszym faworytem).
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dlaczego Wy wszyscy podniecacie sie tym że Legia miała farta i nie należał się jej awans. Że Slavia miała to i tamto lepsze, sędzia był przychylny. I co z tego? Liczy się to co w sieci. A jak w sieci więcej to jest awans. I nie ważne są okoliczności, liczy się końcowy efekt. Cieszmy się że mamy ekipę grającą w pucharach jesienią.
I tak na marginesie....to wydaje mi się że wielu tutaj by wolało teraz pisać że ,,paraliże nie potrafili ograć osłabionej drużyny". Więc jak awansowali to trzeba pisać że mieli farta.
Ludzie ogarnijcie się, cieszcie się wszystkim co mamy i nie narzekajcie na sukcesy (jeżeli są autorstwem klubu, który nie jest waszym faworytem).

Mozna kogos lubic czy nie lubic, ale tutaj nie o to chodzi. Jezeli jestes obiektywny i oglądałeś mecz, to sam przyznasz ze slabo to wyglądało na tle osłabionej Slavii, taka prawda niestety. Fajnie, wywalczyli awans, ale z czego tu jest sie cieszyć , każdego roku powinna tam być, ale nie jest ,tylko przez głupie zarządzanie. Cieszyć sie to mogą, kibice Sheriff Tiraspol, gdzie pokazało miejsce Dinamu Zagrzeb które wcześniej pogoniło nas. Fajnie awansowalismy ok spoko niech sie wiedzie , ale taka drużyna z Mołdawii pokazuje gdzie tak naprawdę my jestesmy i nie wiem czy jest tu sie z czegoś cieszyć, bo przyjdzie grupa LE Legii i zacznie sie dramat, jak trzeba bedzie grac mecze LE i Ekstraklasy chyba ze sie wycofają z niej z braku sił, by odpocząć, bo raczej nikt im nie pozwoli przekładać meczy co tydzien.
Post automatycznie złączony:

Kupony nie powchodziły i tyle :cool:

To pochwal sie co grałeś , bo ja takich meczy nie tykam gdzie swoi grają :cool:
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Kupony nie powchodziły i tyle :cool:

Tak tak, to jest pewne. Ale jeżeli mi nie wchodzi kupon postawiony przeciwko "naszej" drużynie to przynajmniej cieszę się z jej awansu. Tak to wg mnie działa - albo mam radość z kuponu i kasę albo radość z tego że Polska drużyna jest górą. Najlepiej jakby ten kupon był taki że nasi wygrają i awansują.
A tak na marginesie to ja się cieszę z wygranej Legii chociaż na nią nie stawiałem. Kibicowałem jej. A stawiałem na 3 żółte kartki zawodników Legii. I wilk syty i owca wygrała. :)
 
kaiser70 272

kaiser70

Użytkownik
Mozna kogos lubic czy nie lubic, ale tutaj nie o to chodzi. Jezeli jestes obiektywny i oglądałeś mecz, to sam przyznasz ze slabo to wyglądało na tle osłabionej Slavii, taka prawda niestety. Fajnie, wywalczyli awans, ale z czego tu jest sie cieszyć , każdego roku powinna tam być, ale nie jest ,tylko przez głupie zarządzanie. Cieszyć sie to mogą, kibice Sheriff Tiraspol, gdzie pokazało miejsce Dinamu Zagrzeb które wcześniej pogoniło nas. Fajnie awansowalismy ok spoko niech sie wiedzie , ale taka drużyna z Mołdawii pokazuje gdzie tak naprawdę my jestesmy i nie wiem czy jest tu sie z czegoś cieszyć, bo przyjdzie grupa LE Legii i zacznie sie dramat, jak trzeba bedzie grac mecze LE i Ekstraklasy chyba ze sie wycofają z niej z braku sił, by odpocząć, bo raczej nikt im nie pozwoli przekładać meczy co tydzien.
Post automatycznie złączony:
Dobra, na tle osłabionej Slavii jest awans. A czy to ich wina że Slavia się osłabiła? Czy ktoś im kazał nie strzelać na bramkę?
O co kaman, ja nie rozumiem? Wygrali, awansowali i chwała im za to. A jak sobie poradzą z tym dalej? To ja nie wiem. I nie wyrokuję. Najważniejsze jest to że jakiś progres w tych śmiesznych Euro-Pucharach jest.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piłki nożnej nie gram. Ja piszę obiektywnie na podstawie tego co widziałem w dwumeczu.
Nie grasz to się nie znasz.A stronę wcześniej podajesz typ i piszesz że można iść w ciemno :ROFLMAO:
To pochwal sie co grałeś , bo ja takich meczy nie tykam gdzie swoi grają :cool:
Poszedłem w kierunku Slavii lecz jej ilości kornerów, grałem do tego Raków na 2,5 kartki i to mi nie weszło.
co do kwestii awansu wtrąciłem swoje 3 grosze przed meczem i na tym zakończmy.Po meczu to można gdybać, tylko co niby to daje?Brak czerwa gwarancją wygranej Slavii? :ROFLMAO:
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nie grasz to się nie znasz.A stronę wcześniej podajesz typ i piszesz że można iść w ciemno :ROFLMAO:

Poszedłem w kierunku Slavii lecz jej ilości kornerów, grałem do tego Raków na 2,5 kartki i to mi nie weszło.
co do kwestii awansu wtrąciłem swoje 3 grosze przed meczem i na tym zakończmy.Po meczu to można gdybać, tylko co niby to daje?Brak czerwa gwarancją wygranej Slavii? :ROFLMAO:


Heheh a czy ja napisałem że gdyby nie czerwo to Slavia by awansowała, nie, napisałem że Legia grając w przewadze sie meczyła i momentami była bezradna, gdzie nie miała przewagi od 60 czy 70 minuty
tylko od 3. Szacunek dla Boruca ze wyjął dwie piłki które mogły zamknąć mecz. Mecz powinien byc kontrolowany przez Warszawiaków nawet w koncówce sie obsrali i grali na afere zamiast spokojnie przetrzymac pilke na czas i grac na faul to malo brakowalo bysmy mieli dogrywke. Pokazuje tylko słabość niestety i brak mądrości w grze czasami ale tak naprawde zobaczymy co pokażą w fazie grupowej bo na pewno nie będą mieli lżej niż wczoraj. Pozdro 👊
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Komedia ten temat. Wszyscy łącznie z trenerem Slavii widzieli czerwoną kartkę, tylko nie ci, którzy przegrali kupony, lub są anty fanami Legii. 🙃
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom