>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Runda Kwalifikacji do Ligi Europy - REWANŻE (26.08.2021)

Status
Zamknięty.
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Wydaje się że w Slavię można wchodzić w ciemno. W pierwszym meczu powinni byli zapakować Legii z 5-6 goli a skończyło się pechowym dla nich 2:2. Nie wydaje mi się by drugi raz polskiej ekipie dopisało szczęście.

Slavia Praga 2.15 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
FC Antwerp - Omonia Nikozja

W mojej ocenie najbardziej interesująco zapowiadający się rewanż finału eliminacji Ligi Europy.
Ostrze sobie zęby na ten pojedynek i z zainteresowaniem obejrzę go.
Antwerpia przełożyła weekendowe starcie z Genkiem by wszystkie siły rzucić na to spotkanie. Sezon ligowy rozpoczęty - bez szału. Puchary są tu ewidentnie priorytetem. W zeszłym roku Belgowie doszli do 1/16 finału Ligi Europy. Wyszli z trudnej grupy z Tottenhamem, Linzem i Ludogortsem. Ktoś powie nowy sezon nowe rozdanie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i w klubie otwarcie mówi się o powtórce z rozrywki.
Omonia nie rozpoczęła jeszcze ligi jednak już ma dwa dwumecze pucharowe za sobą - przegrany z Dinamem Zagrzeb i udane przejście Flory Talinn. W zeszłym roku podobnie jak oponent grała w fazie grupowej Ligi Europy - ostatnie miejsce w grupie z PSV, Granadą i PAOKiem.
Pierwsze spotkanie wygrane przez Cypryjczyków 4:2. Działo się sporo - 11 - 11 w sytuacjach bramkowych, 7 - 7 w strzałach na bramkę, 6 - 6 w rzutach rożnych. Zaliczka fajna choć wciąż nie dająca poczucia bezpieczeństwa.
Antwerpia powinna mocno ruszyć od początku. Omonia może nastawić się na kontrę jednak mają czym postraszyć z przodu. Obie drużyny chcą powtórzyć zeszłoroczną przygodę. Uważam, że w tym spotkaniu będziemy świadkami sporej intensywności , wielu sytuacji i kilku bramek. Zaliczka i rytm pucharowy sprzyja Omonii jednak Antwerpie stać na to by straty odrobić już w I połowie.

Moja propozycja na to spotkanie: Gol w obu połowach @ 1,71 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Wydaje się że w Slavię można wchodzić w ciemno. W pierwszym meczu powinni byli zapakować Legii z 5-6 goli a skończyło się pechowym dla nich 2:2. Nie wydaje mi się by drugi raz polskiej ekipie dopisało szczęście.

Slavia Praga 2.15 Unibet
Dodam jeszcze do tego, że Legia zagra bez Juranovica, ale z nim czy bez i tak dostaną oklep.
 
kamasutra10 560,9K

kamasutra10

Typer
Legia - Slavia
Slavia / BTTS @ 3.80 StS


Gralem tydzień temu zdecydowane zwycięstwo Slavii jednak mimo ogromnej przewagi zwłaszcza w 2 pol. Legia wywiozła cenny remis na dużym farcie po 2 ładnych golach . Wynik 2:2 pozostawia sprawę awansu otwartą myślę jednak że jak to w życiu co się odwlecze to nie uciecze i dzisiaj Czesi wygrają ten mecz w reg. czasie i awansują do fazy grupowej. Slavia ma mocny zespół i sądzę że niestety udokumentuje to dzisiaj wynikiem. Liczę jednak że Legia tanio skóry nie sprzeda i ustrzeli coś w domu. Szukając słabszych stron Slavii na pewno trzeba skupić uwagę na defensywie . Dwie stracone bramki w poprzedniej rundzie z Ferencvarosem i dwie w Pradze z Legią świadczą o błędach w ustawieniu obrońców. Bez wątpienia dużo mocniejszą formacją ekipy czeskiej jest pomoc i napad . Dlatego myślę że zdobędzie Slavia w Warszawie 2-3 gole a na tyle Legia nie będzie w stanie odpowiedzieć.

 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 twitter.jpg

Legia Warszawa kontra Slavia Praga! Czy Mistrzowie Polski pokonają Czechów i zameldują się w Lidze Europy? W BETFAN możesz zagrać na taki obrót wydarzeń po wystrzelonym kursie wynoszącym aż 25.0! Oferta ważna tylko dla nowych graczy!
1. Załóż konto
  • Załóż konto pomiędzy 25.08, godziną 10:00 a 26.08, godziną 21:00
  • Dokonaj depozytu minimum 60 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
2. Postaw kupon na wygraną Legii
3. Czas trwania
  • Od 25.08, godziny 10:00 do 26.08, godziny 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe
1200x628.jpg

Legia Warszawa czy Slavia Praga? W BETFAN na wygraną Legii stawiasz bez ryzyka! Jeśli tylko to zdarzenie popsuje Ci kupon, otrzymasz zwrot w postaci bonusu!
1. Postaw kupon

  • Minimum cztery zdarzenia
  • Musi zawierać typ przedmeczowy na mecz Legia - Slavia
  • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40
  • Dokładna stawka 49 zł lub 99 zł
2. Odbierz zwrot 100%
  • Jeśli tylko mecz Legii popsuje Ci kupon
  • Kupon zostanie rozliczony do 26.08, godziny 23:59
  • Bonus pojawi się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
3. Obrót bonusem
  • JEDNOKROTNY
  • Kupon(y) AKO z min. 3 zdarzeniami
  • Kurs ogólny kuponu min. 3.8
  • Bonus jest aktywny przez 3 dni
4. Czas trwania
  • 25.08, od godz. 16:00 do 26.08 godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden zwrot
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Polecam przyjrzeć się meczowi Az Alkmaar - Celtic.
Niemal identyczna sytuacja, jak we wczorajszym meczu Dinama Zagrzeb. Wczoraj dinamo dało zarobić na korkach i tylko jak ktoś ma ruska to linia 12,5 po kursie 13 nie weszła na korki dinama.
Dziś Alkmaar też może zrobić ok 10
Wczoraj grałem linie over 5,5 po kursie ok 2
I over 6,5 po kursie 2,6. Wyższe linie za mniejszą stawkę, jak najbardziej do gry.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Jakby Celticowi powinęła się noga w rewanżu i by odpadł zawsze zostaje im faza grupowa Ligi Konferencji Europy. Czyli potencjalna kasa z pucharów będzie płynąć dalej. Nie w takim zakresie jak w Lidze Europy, ale zawsze. Dodatkowo Celtic w niedziele o 13 gra mecz z Rangersami - pojedynek niezwykle prestiżowy. Chcą odzyskać tytuł więc niedziela będzie priorytetem tym bardziej, że u Rangersów sporo przypadków Covidowych co ma przełożenie na kursy w meczu z Alashkertem. Na pewno jest to mecz, któremu trzeba będzie się przyglądać i ewentualnie próbować grać coś na żywo.

Według mnie bardzo ciekawie wygląda : Alashkert kartka do przerwy @ 1,50 Fortuna


U Rangersów COVID. Ormianie będą chcieli zaistnieć choć mimo wszystko to Szkoci będą faworytem. Gospodarze mają gorące głowy. Często grają faul. Kartkę do przerwy u siebie mieli m.in z : Connah's Q , z Tiraspolem dwie. Z Kairatem dopiero po przerwie - nie było goli i były szachy przez większość dwumeczu. W pierwszym meczu z Rangersami 3 kartki z czego jedna do ht.

Sędziuje Tobias Stieler z Niemiec. Nie dawno rzucił 8 kartek w pojedynku Slavia - Ferencarosz z czego 3 do przerwy. Kartka Ormian wydaje mi się naprawdę prawdopodobna nawet przy eksperymentalnym składzie gości.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Legia Warszawa - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga (-1.0)
@ 4.35 LV BET

Żarty się skończyły i została ostatnia prosta do gry w LE. Reasumując, to po pierwszym pojedynku w Czechach nic się nie zmieniło, bowiem bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie. Slavia Praga nadal jest zdecydowanym faworytem, co dobitnie pokazała u siebie. Legia w pierwszym meczu wyszła tylko (i aż) z dwoma kontrami, oddając dwa celne strzały, które dały im dwie bramki. Slavia miała miażdżącą przewagę i nie inaczej będzie dziś. Po działaniach władz Legii widać, że oni sami nie chcą grać w LE. Bowiem jak inaczej można nazwać odejście Josipa Juranovica za "kilka groszy" do Celticu i to w trakcie tak niby ważnego dla nich dwumeczu. Dodatkowo Legia nie ma nikogo wartościowego aby postawić na jego pozycji. Legia w pierwszym spotkaniu miała więcej szczęścia jak rozumu a Slavia była mało skuteczna dlatego mecz zakończył się takim a nie innym wynikiem. Slavia to świetna drużyna, która doznała tylko jednej porażki w ostatnich 18-stu pojedynkach o stawkę, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Dodatkowo w poprzednim sezonie dotarli oni aż do ćwierćfinału LE. Tak więc wszystko przemawia za gośćmi, którzy jeśli będą mieli tylko troszkę lepszą skuteczność a Legia trochę mniej szczęścia to zwycięstwo dwoma bramkami powinno być najmniejszym możliwym wymiarem kary dla Legii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam nie odniosłem wrażenia żeby Slavia bardzo dominowała, owszem prowadzili grę ale też nie tworzyli co chwile sytuacji po których Boruc powinien wyciągać piłkę z siatki, ot optyczna przewaga i tyle, Legia może wielu sytuacji nie miała ale nie byli wgnieceni do bramki.Slavia to raczej drużyna własnego boiska, kwestia awansu myslę 50/50 zadecydują detale w tym wypadku dyspozycja dnia.Nie wiem może odniosłem takie wrażenie bo oglądałem na przemian Raków-Gent gdzie Raków wyglądał jak dzieci na boisku szkolnym kopiące się w czoło no ale finalnie wygrali.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ja tam nie odniosłem wrażenia żeby Slavia bardzo dominowała, owszem prowadzili grę ale też nie tworzyli co chwile sytuacji po których Boruc powinien wyciągać piłkę z siatki, ot optyczna przewaga i tyle, Legia może wielu sytuacji nie miała ale nie byli wgnieceni do bramki.Slavia to raczej drużyna własnego boiska, kwestia awansu myslę 50/50 zadecydują detale w tym wypadku dyspozycja dnia.Nie wiem może odniosłem takie wrażenie bo oglądałem na przemian Raków-Gent gdzie Raków wyglądał jak dzieci na boisku szkolnym kopiące się w czoło no ale finalnie wygrali.
Nie będę kazał Tobie męczyć się i oglądać powtóki meczu. Obejrzyj sobie skrót i zobaczysz ile Slavia mogła nawrzucać bramek Legii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ale tego nie zrobiła panowie czyste gdybanie piłkarsko sa lepsi ale maja swoje problemy szczególnie w obronie i....jakby tego nie było to by nie dostali w palnik od bratanków jak mawia klasyk decydują detale błędy. L w meczu z Dinamem u siebie i tez mogło być rożnie ale życie uczy pokory jedyny w miarę pewny bet to różne Slavia ma to super opracowane bronić nie potrafią wiec....moze kartki bo gra o duza stawkę wiadomo kursy linie rozne zależy kto gdzie gra ale to moze byc lepsze niz 1x2 choc powtórka z Dinama mnie nie zaskoczy
ps .Pogoda jest dobra po różne i kartki :p z fartem inwestorzy
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie będę kazał Tobie męczyć się i oglądać powtóki meczu. Obejrzyj sobie skrót i zobaczysz ile Slavia mogła nawrzucać bramek Legii.
Oglądałem najpierw Raków o 18tej, Drugą połowę Legii i nie odniosłem takiego wrażenia.Róznica klas między Slavią a Legią nie jest na tyle duża żeby Legia nie mogła powalczyć u siebie o awans.Slavia to żaden potentat europejski, to nie jest PSG, Barcelona czy nawet Tottenham czy Sporting Lizbona a lepszy na papierze nie zawsze zwycięża, taka jest piłka.Liczyć się będą detale nawet z optyczną przewagą pepików.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Panowie prawda jest taka, że piłkarsko Slavia wygląda lepiej. Kultura gry, przestrzenie między formacjami, przechodzenie do kontrataku czy choćby atak pozycyjny... Ale w obronie popełniają błędy bo między innymi odpadnięcie z Ferenvaros w el do LM to pokazuje. Dzisiaj Legia będzie zamurowana i śmiem twierdzić że nie otworza się nawet po strancie 1 bramki. Nadal będą próbować z kontry. Wydaje mi się że fajna opcja są rzuty rozne slavii a w fortunie linia jest ok i po ciekawym kursie. Co do tej Ligi Europy to pamiętajmy ze to też nie są jakieś mega kokosy. We wcześniejszych latach cześć klubów nawet odpuszczała eliminacje wolac się skupić na lidze. W przypadku obu ekip sytuacja jest prostsza bo jedni i drudzy zagrają w pucharach. Różnica finansowa nie jest taka ogromną i moim zdaniem nie ma to wielkiego znaczenia. Ważne natomiast jest to że jeśli Slavia nie awansuje to media po nich pojadą mocno.

Typ powyżej 5.5 rzuty rozne Slavia
Kurs 2.20 fortuna
 
Ostatnia edycja:
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Oglądałem najpierw Raków o 18tej, Drugą połowę Legii i nie odniosłem takiego wrażenia.Róznica klas między Slavią a Legią nie jest na tyle duża żeby Legia nie mogła powalczyć u siebie o awans.Slavia to żaden potentat europejski, to nie jest PSG, Barcelona czy nawet Tottenham czy Sporting Lizbona a lepszy na papierze nie zawsze zwycięża, taka jest piłka.Liczyć się będą detale nawet z optyczną przewagą pepików.
Po mojemu to Slavia oprócz tego co strzeliła
to miała 5 kolejnych okazji bramkowych których nie wykorzystała. Nie pamiętam już dokładnie ale większość to były wypracowane sytuację. Co Legia miała oprócz tych dwóch goli? Nie pamiętam by coś miała. Bramki Legii piękne ale bardziej po ladze do przodu niż po wypracowanych sytuacjach. Mnie jedynie ciekawią ambicje obu klubów. Czy jest dla nich sens pchać się do LE która w tym sezonie będzie mocna ze względu na zmniejszenie liczby drużyn. Nawet taka Slavia może mieć problem wyjść z grupy jak nie poszczęści w losowaniu. Czy może lepiej ugrać coś więcej w tych najniższych rangą rozgrywkach. Czy ktoś się orientuje jaka jest różnica w podziale kasy pomiędzy LE i LK
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Po mojemu to Slavia oprócz tego co strzeliła
to miała 5 kolejnych okazji bramkowych których nie wykorzystała. Nie pamiętam już dokładnie ale większość to były wypracowane sytuację. Co Legia miała oprócz tych dwóch goli? Nie pamiętam by coś miała. Bramki Legii piękne ale bardziej po ladze do przodu niż po wypracowanych sytuacjach. Mnie jedynie ciekawią ambicje obu klubów. Czy jest dla nich sens pchać się do LE która w tym sezonie będzie mocna ze względu na zmniejszenie liczby drużyn. Nawet taka Slavia może mieć problem wyjść z grupy jak nie poszczęści w losowaniu. Czy może lepiej ugrać coś więcej w tych najniższych rangą rozgrywkach. Czy ktoś się orientuje jaka jest różnica w podziale kasy pomiędzy LE i LK
Mateusz Borek się wypowiadał na antenie że różnica między Ligą Europy a Konferencji to jakieś 20%
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Tylko z tego co wiem to za awans do fazy grupowej jest kasa, a później trzeba wygrywać by zarabiać. Można awansować do fazy grupowej LE a później przerąbać 6 meczy i ten zarobek nie będzie taki okazały. Nie wiem jak Legia ale Slavia mogłaby więcej zarobić na LK niż na LE.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik

To Wam rozjaśni w kwestii pieniędzy za występy w pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Legia ma pewne 2 800 000. Tyle dostaje ekipa, która awansuje do Ligi Konferencji.

Awans do Ligi Europy to zarobek rzędu 3 500 000.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom