>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Według moich informacji nie ma Birkemose i jedzie Mikłoś. Natomiast nie widzę już w STSie tego zakładu na bieg juniorski, czyżby już zdjęli? :)
 
karfus 92,3K

karfus

Użytkownik
Birkemose już nie pojedzie w Stali 🍀, jeśli chodzi o typy
Kto lepszy? D. Lampart - A. Mroczka (wszystkie starty się liczą) 1 | 1.83 | forbet
Myślę, że nawet jeden bieg więcej Mroczki nie wystarczy aby zdobycz punktowa była lepsza od Lamparda
edit: 4 starty Lamparda i 9+1, w czwartym swoim biegu przyjeżdża na 3 pozycji za Orwatem, co pewnie przesądziło, że nie wystąpił w nominowanych, Mroczka w 7! biegach 12 pkt

L. Skupien poniżej 5.5 | 1.50 | forbet (wszystkie starty)
Rzadko dochodzi do sytuacji żeby Skupien w meczu ligowym na wyjeździe przywiózł 6 oczek, ostatnio rok temu w lipcu w barwach Poznania, dzisiaj myślę, że skończy się na max 4 biegach u Larsa
edit: Typ na plus mimo 6 startów 5 pkt Skupienia

ilość podwójnych zwycięstw - 2 drużyna over 0.5 | sts | 4,18
Rożnie to bywa, czasem jakiś defekt, po takim kursie można za drobne
edit: Było bardzo blisko! W 4 biegu zawodnicy z Piły jechali na 5:1, ale na 3 okrążeniu upada Mikłoś, w powtórce już Łęgowik wygrywa i ostatecznie bieg na 3:3

edit: Niestety ZZ za Jędrzejewskiego o którym było wiadomo dopiero 15 minut przed startem zawodów położyło większość typów, w ostatniej chwili zagrane Mroczka over 10.5(wszystkie starty) po 1.70 na ewinnerze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Krzysztof Szyszka, były junior Stali który wciąż związany jest z klubem i dzlała coś na social mediach napisał na Twitterze: „Nałogi to straszna rzecz. Marcus Birkemose już więcej w barwach Stali Rzeszów nie pojedzie." Prawdopodobnie chodzi o narkotyki i test na ich obecność w organiźmie Birkemosa, który został wykonany jeszcze w Danii. Masakra co ten chłopak psuje sobie karierę, szykuje się mega zmarnowany talent.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W obu ekipach wskoczyli mega słabi juniorzy, a więc te undery reszty zawodników są mega zagrożone, warto iść w handi 32,5 na Piłę i w jakieś overki tych co pojadą
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Awizowane sklady mocno zmieniły moje podejście do typów i szykuje się duża lipa.....ale Piła odstawia maniane tym skladem
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Salonen masakra , zbieracz bonusów, Kevin szybki ;)
Tak, dzisiaj zbieracz bonusów ale nie powiedziałbym "masakra". W pierwszym biegu dobry start z 4 pola ale nie zdołał założyć Mroczki i w krawężnik wchodzi mu pazerny dzisiaj na punkty Miesiąć (pazerny bo w 7 cały bieg jechał drugi na 2* a na ostatnim łuku wchodzi pod Łęgowika wywożąc go po to żeby zdobyć trójkę... wielka inteligencja zdecydowanie). Następne dwa biegi świetne starty ale miał pole A i B. Świetnie klei krawężnik x2 widzi napędzonego Woelberta, którego puszcza po dużej i jedzie na 5-1. Duża praca zespołowa i mądrość torowa. Woelbert w 5 na styk założył Mroczkę, w 10 już pewniej Skupienia, który nie wiem w jakim celu pojechał na RT. Gdyby dał tam Mroczkę na RT to pewnie wywiózłby Woelberta pod płot i Fin miałby pusty plac do trójki. W 12 świetny start z 4 pola ale Majcher, który zamyka Mroczkę nie patrzy kto jedzie obok tylko wysuwa się na szeroką, Salonen musi iść szerzej, wpada w dziurkę i spada na 3 miejsce. On pomagał, inni mu nie. Dużo punktów nie zdobył, bukmachersko też jest na minus bo bonusy się nie liczą i za to oraz dobre wrażenie nikt nam kasy nie da, typ jest na minus ale postawa Fina zdecydowanie nie jest dziś na minus. Wyglądał dużo, dużo lepiej niż taki Łęgowik, który ani startu a nie mocy na trasie. Fatalnie wyglądał w 4 biegu gdzie Piła wygrała 5-1, dwaj Pilanie i Łęgowik byli już 4 okrążeniu, upadający Mikłoś na trzecim a sędzia powtarza bieg. Kolega wyżej pograł over 0.5 1-5 dla Piły i może się czuć oszukany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Salonen kawał grajka. Fatalny jest ten rzeszowski tor, już nie mówie tylko o Finie który wygląda świetnie na motocyklu i ma to coś, a robiac wszystko nie może wyprzedzić. Wolbert klasa sama w sobie. Mroczka dał kilka fajnych biegów
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jako że dziś w trasie pograłem na szybko
Tarnów +22.5 kurs 1.8 Fortuna
Bober over 4.5 kurs 1.96 Fortuna to wszedłem grubiej zobaczymy
Mam tylko nadzieję że Tarnów pojedzie awizowanym...
Loko +22.5 linia chyba deczko przesadzona zdecydowanie kurs 1.8 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Polis under 11.5 kurs 1.7 sts można delikatnie spróbować...uważam że linia o oczko zawysoka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +747
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jako że dziś w trasie pograłem na szybko
Tarnów +22.5 kurs 1.8 Fortuna
Bober over 4.5 kurs 1.96 Fortuna to wszedłem grubiej zobaczymy
Mam tylko nadzieję że Tarnów pojedzie awizowanym...
Loko +22.5 linia chyba deczko przesadzona zdecydowanie kurs 1.8 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Polis under 11.5 kurs 1.7 sts można delikatnie spróbować...uważam że linia o oczko zawysoka
W loko dziś za Bacha jest Z/Z
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
K. Fajfer poniżej 3.5 pkt. 2.22 STS ❌ cudowne starty Kevina

Kevin dziś ma bardzo trudne biegi w mocnej obsadzie. Liczę również, że nie pojedzie dziś czterech startów i pojedzie za niego w jednym starcie Ratajczak.

Bieg 3 Masters, Seifert-Salk, Douglas
Bieg 5 Chmiel, Dróżdż, Pickering
Bieg 10 Brennan, Chmiel, Masters
Bieg 11 Pickering, Gomólski, Kaczmarek

O punkty będzie trudno..
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 42,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Na salony przebojem wszedł Salonen. Dziś będziemy obserwować kolejny mega talent bo w Tarnowie pojedzie 16 letni Drejer, więc dla szczupłego grona na torze dwa fajne diamenty, o ile postawa Fina to duże zaskoczenie tak Drejer od początku sezonu w lidze duńskiej okazuje że to kawał zawodnika. Nędzy w Mościcach nie poprawi ale na pewno ja urozmaici.

Dziś najstarsze żużlowe derby . Kiedyś to było jak mówią nosaczowe memy a dziś mamy co mamy obraz nędzy i rozpaczy. Serce mam rozdarte ale dla emocji pójdę w stronę gospodarzy. Wraca Rolnicki który jak słyszałem jest dobrze podawanym. Nie będę próbował równać składów bo Rzeszów słusznie jest faworytem ale to zawsze derby i każdy wie jak brzmi przy takich meczach ten banał.

W Tarnowie będą dziś trudne warunki i tu upatruje swojej szansy. Na tej Saharze może początek być dla gospodarzy a potem trzymanie wyniku na styk. na biegunie ciepła ma być do 36 stopni plus tumany kurzu i tor z koleinami kotrej większość Was widziała podczas brązowego kasku. Dla Rzeszowa to może być kłopot i szansa Unii na 2 zwycięstwo jakże ważne dla garstki wytrwałych kibiców. Stał do Tarnowa jak po swoje w ilości 5 autokarów będzie gorąco nie tylko na polu bo to małopolska:)

Unia +6
Sts 1.84

Lekko
Unia
Sts 3.48
Post automatycznie złączony:

No i nie da się inaczej wszystko przeciwko Miesiącowi

Miesiąc under 8.5 9 punktów
2.22
Sts

Miesiąc - Bober - 2 Bober lider z krwi i kości
2.01
Sts

Miesiąc w tym sezonie jedzie bardzo poniżej pokładanych nadzieji ale nawet nie to będzie w tej analizie a to gdzie jedzie. Jedzie w Tarnowie na Saharze mający jedno z najgorszych startów pośród żużlowców. To Walczak który musi mieć tor do walki by odrobić start. Gdzie Paweł ma odrabiać swój sen na starcie jak w takich warunkach jakie dziś będą ciężko będzie jechać a w kurzu i koleinach a gdzie dopiero wyprzedzać

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1743
karfus 92,3K

karfus

Użytkownik
Ja dorzucę Tero Aarnio poniżej 6.5 | ewinner | 1.95
Ciężkie biegi przed Finem, do tego wraca Rolnicki, który może pojechać. Może się dzisiaj skonczyc na 3-4 biegach Fina

1 BIEG Krcmar - Aarnio - Miesiąc - Hansen
2 BIEG Majcher - Bober - Lampart - Aarnio
3 BIEG Aarnio - Krcmar - Bober- Woelbert
4 BIEG Rolnicki - Łęgowik - Aarnio - Krcmar

edit: Typ do przodu, ale najważniejsze jest teraz zdrowie Fina. Skończyło się ostatecznie na 6 punktach Aarnio(t,1,3,3) w 14 biegu niestety upadek i Aarnio niezdolny do dalszej jazdy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1584
Sándor Tihanyi 42,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pozwolę sobie na osobny post.

Bo warto mieć go na oku - William Drejer super człowiek i przyszłościowy zawodnik. Mam nadzieję, że wczoraj w tarnowskim parkingu zamieniłem 2 zdania i zbiłem żółwia z przyszłym medalistą MŚ :) Bardzo fajny skormny człowiek. I śmiem twierdzić, że to jest ojciec wygranej Jaskółek. nie pod kątem punktów ale stylu jazdy zadziarności agresywności na torze. No po prostu byłem wczoraj na meczu pod wielkim wrażeniem.. Powodzenia w dalszej karierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +747
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Poznań +12.5 kurs 1.57 Sts
Liczę tutaj na juniorów Poznania jednak para Gusts i Ratajczak ,powinna przytrzymać ten handicap😉

Polis,Baran-Holta,Gomolski 2 kurs 3.15 Sts
Kurs grubo przesądzony,liczę na odrobinę szczęścia plus zmianę za Barana może w jednym biegu i pojedzie Kowalski...po takim kursie można zaryzykowac
Narazie 2 typy delikatne sobie zagrałem zobaczymy,linie wystawione dziś prawie idealnie przez buki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Cześć wszystkim. Dopiero zaczynam interesować się żużlem i żeby się lepiej oglądało coś sobie obstawiam.
Pytanie do Was co sądzicie o typie:
Oskar Polis over 12,5 (wszystkie starty) / 1,70 / ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom