>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Brak Andersena to bardziej wzmocnienie niz osłabienie. Juniorzy pojadą swoje dla mnie Loko dziś zgranie komplet punktów, nie tak wysoko jak wczoraj ale 48 - 50 pkt powinni wykręcić
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Poznan zostawie na potem...bardzo ciekawy mecz w Opolu i tam pograne
Bet dnia dla mnie handi na Landschudt te +18.5 biore bo mysle ze tacy zawodnicy jakHuckenbeack i Berge sa w stanie nawet we dwojke trzymac dobry wynik...
Skorja over 1.5 kurs 2.01 sts tu tez sprobowalem za troche pograc😉kurs kusi...a linia do zrobienia w jednym biegu,typ z gatunku ryzykownych poprostu...ale czy on az taki ogórek hmm nie sądze
Huckenkeack over 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Polis under 11.5 sts kurs 1.57
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Psz jest u siebie po prostu mocne, nie rozumiem fenomenu tego dauga.. dla mnie cieniutkie, ciekawy mecz na pograniczu remisu
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Psz Poznań - Lokomotiv
Typ 2
Kurs 1.8
Buk eWinner

Dziś z telefonu więc nie będzie starannie. O ile kiedykolwiek jest :).

W to mi graj, prawidłowy kurs jest w sts 1.45 ten w ewinner to jakaś abstrakcja. Dlaczego kursy po równo to przesada?
Dwie krótkie moje teorie

1 najważniejsza - Katastrofalny brak juniorów Poznania. Tu nie ma nawet co liczyć na to że wygra start i ucieknie. To jest 2 klasy niżej od rywali. Oprócz biegu nr 2 gdzie jest 1-5 przed startem bez literek będziemy mieli jeszcze 4 inne biegi gdzie max 3-3 a i szansa na ukłucie gospodarzy. Bez juniorów meczu się nie wygra. To pokazuje choćby Grudziądz jak im jest ciężko. Krosno ma podobnie ale ma dość równa 5 seniorów. W Poznaniu mamy dziury na seniorce i to może mieć ogromny wpływ. Loko solidne i najbardziej boje się o Hansiora bo chyba zaczął traktować żużel jak turystykę. Poza nim mamy fajny skład Jonasson pokazał że jeszcze nie idzie na emeryturę ma młodych gniewnych jak Kostygow i Michajłow. Całość uzupełnia najsilniejsza para juniorów. Po drugiej stronie mamy pewniaków ale czy takim jest papcio chmiel czy skupień? Reasumując koło dla mnie bardziej wyrowane z dobrymi juniorami

2 aspekt brak pieniędzy w Poznaniu a jak to się kończy widzeliscimy w historii nie raz

Kurs 1.80 to dla mnie nieporozumienie

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Normalnie Poznan nie ma kompletnie podjazdu do Loko i pewnie kursy bylyby w okolicach 1.2 a tu wyjsciowe nawet 1.65 przez moment na Loko....dlaczego?otóż nigdy z reguly mecze dzien po dniu nie konczyly sie dobrze dla tych ekip...mecz w Niemczech wczoraj skonczyl sie bardzo pozno....wiec mecz ten mi smierdzi i sam wynik omijam bo i zmeczenie i lekko zajechany sprzet moze nie sprzyjac Loko....choc jak patrze na przepasc w postaci juniorów i biede organizacyjna Psź to loko powinno to zgarnac...ale mam przeczucie ze tam jakies jaja bedą dzis...
Więc zagram ryzykownie
Kostygow under 10.5 kurs 2.1 Sts
Typ ze wzgledu na 1 i 13 bieg bardzo trudny,do tego bieg z Woelbertem ktory moglby wreszcie pojechac jak na lidera przystalo,Kostygow lider druzyny wiec pewnie okolo 10 zrobi i moze decydowac punkt w te czy tamta strone
Typy poboczne:
Gusts over 5.5 kurs 1.65 Fortuna
Salk under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
H.Andersen over 5.5 kurs 1.84 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Tak jak pisalem mecz w Poznaniu smierdzial na odleglosc....brawo Kostygow😉😉Dzis 7/8--2 liga...wczorajszy SEC odrobiony bo to byla porazka ale chyba dla wszystkich grajacych😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
kto miał wiedzieć wiedział , pozdrawiam :)
I to jest wpis osoby na forum bukmacherskim? W miejscu gdzie każdy stara się analizą wiedzą czy informacjami dzielić z innymi? Czyli rozumiem, że miałeś jakieś info na temat tego meczu ale nie pisałeś czekając do jego końca by napisać że ten kto miał wiedzieć to wiedział? To gratuluję a ja się głupi łudzę, że jesteśmy tu by walczyć z bukami. To jak już jest po wszystkim możesz powiedzeć o tej wiedzy coś więcej? Odechciewa się i to mocno.

Chyba że błędnie interpetuję Twoje słowa to prosze rozwiń myśl bo mnie to intryguję:)

Co do meczu jako ten co nie wiedział, że miał wiedzieć jak laik i amator :) nie było szans na trafny typ z taką postawą seniorów przeszli obok meczu. Szacunek dla oddsa eWinner - dziś wygrałeś:)

Szacun A adams235 że wyczułeś pismo nosem - poszła reputa
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
I to jest wpis osoby na forum bukmacherskim? W miejscu gdzie każdy stara się analizą wiedzą czy informacjami dzielić z innymi? Czyli rozumiem, że miałeś jakieś info na temat tego meczu ale nie pisałeś czekając do jego końca by napisać że ten kto miał wiedzieć to wiedział? To gratuluję a ja się głupi łudzę, że jesteśmy tu by walczyć z bukami. To jak już jest po wszystkim możesz powiedzeć o tej wiedzy coś więcej? Odechciewa się i to mocno.

Chyba że błędnie interpetuję Twoje słowa to prosze rozwiń myśl bo mnie to intryguję:)

Co do meczu jako ten co nie wiedział, że miał wiedzieć jak laik i amator :) nie było szans na trafny typ z taką postawą seniorów przeszli obok meczu. Szacunek dla oddsa eWinner - dziś wygrałeś:)

Szacun A adams235 że wyczułeś pismo nosem - poszła reputa
przejrzyj posty wyzej ^^ to sie przekonasz ze nie masz racji :) kazdy kto chciał miał okazje zagrać
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziś mamy mecz na Łotwie i spodziewane srogie lanie dla Wilków,u których na jakiś tam poziom można liczyć jedynie na Ivacica i Baumana. Mi wpadł w oko bieg juniorski i kurs 2,05 z hand. +3,5 na Wittsock. Co do składów na ten bieg u Łotyszy pojedzie Kolodinski, który w obecnych rozgrywkach ma o jechane 3 biegi (zdobyty 1 pkt) i prawdopodobnie debiut w tym sezonie zaliczy Juhno. Nie mówię że to są ogórki, ale jest to raczej drugi garnitur juniorów łotewskich. Co do Wilków to jedzie w tym biegu wspomniany wcześniej Baumann, który ma mega sezon ze średnia ok. 7-8 pkt na mecz i Celinka, która raczej dziś będzie zbierała doświadczenie gdy dotrze szczęśliwie na linię mety. Myślę że Łukas przy tak kiepskich juniorach że strony gospodarzy jest w stanie nawet wygrać ten bieg, a sts z tym handi daje nam wygraną nawet w przypadku dojechania przez Bauman a na 2 miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dziś mamy mecz na Łotwie i spodziewane srogie lanie dla Wilków,u których na jakiś tam poziom można liczyć jedynie na Ivacica i Baumana. Mi wpadł w oko bieg juniorski i kurs 2,05 z hand. +3,5 na Wittsock. Co do składów na ten bieg u Łotyszy pojedzie Kolodinski, który w obecnych rozgrywkach ma o jechane 3 biegi (zdobyty 1 pkt) i prawdopodobnie debiut w tym sezonie zaliczy Juhno. Nie mówię że to są ogórki, ale jest to raczej drugi garnitur juniorów łotewskich. Co do Wilków to jedzie w tym biegu wspomniany wcześniej Baumann, który ma mega sezon ze średnia ok. 7-8 pkt na mecz i Celinka, która raczej dziś będzie zbierała doświadczenie gdy dotrze szczęśliwie na linię mety. Myślę że Łukas przy tak kiepskich juniorach że strony gospodarzy jest w stanie nawet wygrać ten bieg, a sts z tym handi daje nam wygraną nawet w przypadku dojechania przez Bauman a na 2 miejscu.
Jeśli skład się potwierdzi to typ dobry bo sts daję nam taki kurs gdyż mysli że w tym biegu pojedzie Gusts z Matjuszonkiem Podobno dziś do składu wraca bożyszcze łotewskich kibiców Kjastas Podzuks

Od siebie zagram na Wilki +29 bardziej na roztargnienie Loko niż żałosny skład Wilków

Kurs 1.88 Dramat
Sts
+29 Wilki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Dziś ten cyrk z Wittstocku na hulajnogach jedzie odhaczyć spotkanie na Łotwę.
Zmiany w składzie Łotyszy wskazują, że do spotkania przystąpią z przymrużeniem oka (będzie sporo rotacji) dając więcej szans młodym zawodnikom.
Kostygov mniej niż 12,5 po 2.22 w sts. Super rozwiązanie, spodziewam się że pojedzie tylko 4 razy dając szanse innym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Tez panowie pogralem under Kostygowa po kursie 2.2 czyli 12.5 Fortuna
Over Gustsa 11.5 kurs 1.6 Fortuna
Under Jedrzejewskiego 7.5 kurs 1.62 Fortuna
Under Woltera 1.5 kurs 1.42 sts
Oraz Bowes lepszy od Woltera 1.45 kurs sts
I bet dnia dla mnie over Bowesa 1.5 kurs 1.88 sts ale juz widze linie podniesli niestety
Tylko typy bo w trasie oby z fartem i udalo sie odbic wczorajsza Polonie😉😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom