>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis wydaje mi sie ze fajny mecz na Lotwie...czekalen zwlaszcza na jedno zdarzenie i o to jest dla mnie bet dnia:
Kostygow under 9.5 kurs 2.1 Fortuna
Podstawą tego typu jest to aby Rawicz przyjechal w awizowanym czyli musi byc Lidsey bo uwierze jak go zobacze😉
No i podstawa tego typu kolejna Kostygow to nie terminator bo przedwczoraj mecz w Niemczech stamtąd do Francji do Macon wczoraj zawody tam koniec okolo 24 i stamtad powrot na Lotwe...no nie ma opcji zeby byl w 100 procentach przygotowany...o ile zdaży na ten mecz

Typy poboczne i dodatkowe:
Rawicz+8.5 kurs 1.47 sts
Rawicz+6.5 kurs 1.75 sts
Kostygow-Michaiłow 2 kurs 1.88 sts ZWROT
Matjuszonok under 4.5 kurs 1.6 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
frederik jakobsen jako gość dzisiaj w Loko, więc pasuje coś zagrać w ich stronę póki kursy stoją;)
 
B 210

boozy

Użytkownik
No nie ma bata, żeby Łotwa nie dobiła do 41 punktów, jeśli Jakobsen pojedzie. Kostygow i Michaiłow lubią długie tory, ten pierwszy ma coś do udowodnienia po ostatnim słabszym występie. Juniorzy lepsi, do tego Jakobsen. Poszło +8,5 tuż przed blokiem po 1.95. Jeśli Jakobsen nie pojedzie, to kursy się już tak poodwracały, że zrobi się z tego nawet siurek.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja narazie dzis 2 typy
Jacobsen over 9.5 kurs 1.84 Sts
Jesli zawodnik z 1 ligi schodzi do 2 to musi zamiatac wiec na logike tu musi byc dwucyfrówka
Rzeszów-Dauga 1 kurs 1.75 sts
Kurs sie pieknie podniósl,o to chodzilo idzie masowka na Dauga wiec gram gospodarzy...ktorzy jesli pojada w pelnym skladzie z Mastersem Sorensenem i Rempala bo to sroda to roznie moze byc😉😉to biora mecz...dla Rzeszy mecz o zycie na wielu plaszczyznach,jest nowy-stary prezes ktory umie uporzadkowqc pewne rzeczy i w tym widze organicyjnie szanse ze Rzeszow lekko sie podnosi tak slyszalem😉😉a to moze pozytywnie wplynac na atmosfere😉 zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja narazie dzis 2 typy
Jacobsen over 9.5 kurs 1.84 Sts
Jesli zawodnik z 1 ligi schodzi do 2 to musi zamiatac wiec na logike tu musi byc dwucyfrówka
Rzeszów-Dauga 1 kurs 1.75 sts
Kurs sie pieknie podniósl,o to chodzilo idzie masowka na Dauga wiec gram gospodarzy...ktorzy jesli pojada w pelnym skladzie z Mastersem Sorensenem i Rempala bo to sroda to roznie moze byc😉😉to biora mecz...dla Rzeszy mecz o zycie na wielu plaszczyznach,jest nowy-stary prezes ktory umie uporzadkowqc pewne rzeczy i w tym widze organicyjnie szanse ze Rzeszow lekko sie podnosi tak slyszalem😉😉a to moze pozytywnie wplynac na atmosfere😉 zobaczymy...
Co do typu drugiego nie mogę się zgodzić. Po pierwsze Dauga zawodzi, zawsze im brakuje jednej armaty, dzisiaj wskakuje za juniora jakobsen, nie oczekuje 15 pkt ale solidne 9-10pkt. Kostygow i Michailow musza się przebudzić, Jonasson swoje pojedzie, w wisienka na torcie.. Gusts, siła rażąca, jakoś nie wierze w legowika czy cyfera. Życzę zieloności
 
B 210

boozy

Użytkownik
Czuje, że niestety będzie mocno bolało po tym meczu. Jonasson dwa zerka, Michaiłow nic nie jedzie, Kokin puszcza Gustsa nie wiedzieć czemu ze zwyklej rezerwy, a nie z taktycznej. Nikt w ekipie lotewskiej poza Jakobsenem i Kostygowem nie jest gwarancją punktów. Argumenty? Chyba wyłącznie masówka na Łotwę, bo wysoka wygrana Rzeszowa nie ma logicznego uzasadnienia. Obym się mylił, ale te 8,5, które wydawało się nie do zdarcia, może być za mało :(

Edit Brawo Kokin, geniusz po prostu, geniusz.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Łapać na live 2 bieg na Landshut kurs 2.02 u gospodarzy nie jedzie w nim Baumann
Post automatycznie złączony:

Łapać na live 2 bieg na Landshut kurs 2.02 u gospodarzy nie jedzie w nim Baumann
Bloedern spokojnie wygra ten bieg i liczę że Hildebrand pokona Celinę, w najgorszym wypadku w przypadku porażki z kobietą będzie zwrócił, już spadło do 1.52, ale i tak warto
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Łapać na live 2 bieg na Landshut kurs 2.02 u gospodarzy nie jedzie w nim Baumann
Post automatycznie złączony:


Bloedern spokojnie wygra ten bieg i liczę że Hildebrand pokona Celinę, w najgorszym wypadku w przypadku porażki z kobietą będzie zwrócił, już spadło do 1.52, ale i tak warto
Edit:
Wyszedł z tego zwrot za remis, jednak Hildebrand cieniutki, warto postawić na Celinę w biegu 12 przeciwko niemu
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dilger under 9.5 Ewinner kurs 1.95
No szczerze mowiec chcialem grac over jakis 6 lub 7 bo na taka linie liczylem,myslac ze Dilger pojedzie calkiem calkiem ale tak wysokiej linii sie nie spodziewalem,moze byc blisko moze byc na styk ale gram under,nie widze az tak dobrej jazdy jego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Panowie prośba o zdanie odnośnie PSŻ Poznań. Pokona dziś Landshut ? Ostatnio u Siebie była niespodzianka lub z nie z Łotyszami, a jakie dziś macie zdanie ?
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Pytanie co zrobi Gorzów po kontuzji Vaculika,czy pusci dziś Karczmarza,jakos osobiscie nie do konca wierze w Poznan i patrze na handi w strone Niemców,ale typu nie neguje na Poznan choc osobiscie widze w glowie z 2 typy inne na zawodnikow z tego meczu które buki mogą przestrzelić...mysle ze pewniejszy Rzeszów a kurs podobny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Poznan-Landschudt(+6.5) 2 kurs 1.57
Busch over 1.5 kurs 1.84 sts
M.Nielsen under 7.5 kurs 1.94 sts bet dnia
K.Klosok under 1.5 kurs 1.94 sts
Woelbert-Huckenbeck 2 kurs 2.71 sts w przypadku remisu mamy zwrot
Woelbert under 11.5 kurs 1.94 sts typ ryzykowny
Podstawowy bet to gra na under Nielsena chlopak mlody wraca po dlugiej przerwie po kontuzji kręgoslupa powaznej,fakt to wielki talent ale jak sobie poradzi po takiej przerwie i kontuzji,licze ze pogubi troche punktow..
Pojedynek Woelbert ktory fakt ostatnio zwyzkuje z liderem gosci Huckenbeckiem i taki kurs???Ja zaryzykuje bo kurs piękny...Woelbert pewnie podwojnie zmobiliziwany przeciwko swoim ale licze ze zgubi punkty moze w 13 a i w 15biegu moze sporo potracic,wczesniej tez jedzie z Huckenbekiem...ciekawy kurs na over Berge i linia ale w sumie 1.7 przy 10.5 to troche malo...
Konsekwentnie przeciwko Klosokowi ktory juz 3 razy dal zarobic...jakos bardziej przekonuje mnie Rachubik wiec za nie duza stawke zaryzykuje
Busch ma latwe 2 biegi i licze ze je odjedzie choc bedzie ciezko aczkolwiek linia tak mala ze 2 oczka w zasięgu tylko ze on jest 1 do zmiany ale moze sie uda😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Dmitri Berge over 10.5 eWinner kurs 1.70 - liczą się wszystkie starty. Francuz na osiem startów w Landshut tylko w I meczu z Opolem nie pokrył ww. linii - Linia pokryta po 11 biegu w czterech startach 11 pkt. ( 3, 3, 2*, 3)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kolejarz - Lokomotiv
Typ 2
Kurs 6.00
Buk forBET

No nie da się tego nie zagrać. Jak unikam takich kursów tak dziś chyba buk nie ogarnął. Czyli mamy kurs na podstawie tabeli, pierwszego meczu oraz składów awizowanych. Dauga bez blasku ale to nie znaczy że to zespół na taki kurs. Skład Łotewski ale zmiana zapewne będzie za Podzuksa Jakobsen. Niewykluczony również THJ ale tu nie wiem czy to wzmocnienie na pewno większe doświadczenie tylko formy brak. Na ten moment nie wiem czy szwedz pojedzie dziś a nawet jeśli to poziomem jest na równi z juniorami Loko. Lokomotiv transferem Jakobsena mnie zaskoczył. Myślałem że odpuszczają walkę i pojadą krajowym, a teraz konsternacja jest taka, że wygląda jakby chcieli walczyć o PO. Głupio potracili punkty w 1 meczu zresztą tor wtedy był kompletnie nie do walki. Start i tyle. W Rawiczu na torze dość technicznym start będzie miał mniejsze znaczenie i tu możemy zobaczyć fajny mecz walki. Rawicz osłabiony brakiem Jaimona. TO duża wyrwa bo przez to Pludra jest jako senior. Rawicz jedzie by jechać pełen luz piknik i zabawa i dodatkowo wygrywają:). Awans z tego co się orientuję im nie grozi zresztą im dobrze a i Lesznu jeszcze lepiej. Folklor piknik i festyn jak w Poznaniu gdzie "sołtys" zarówno w jednym jak i drugim klubie odgrywa role prezesa. Oczywiście to żaden argument no ale nie ukrywajmy że to aspekt dość istotny gdy przyjeżdża drużyna, która walczy o PO (bo tak odbieram transfer Jakobsena). Rawiczanie dziś pojadą składem jak poniżej z krótką moją opinią - Rew - młody Kangur gdy rywal słaby robi punkty gdy mocny już jest problem. Jego zdobycze falują i w tym sezonie ma mecze na 0,3 lub nawet 12 pkt ale to ostatnio z Wittstockiem.Baliński - już tyle razy tu na forum go przekreślałem że teraz ju.ż nie mogę tego zrobić. Balon jak wino pewny punkt zespołu i wielkie ukłony mimo, że pół kariery jeździłeś gorzej od Pedersena. Jednak warto zwrócić uwagę na ostatni mecz i 5 pkt, które może zwiastować zmęczenie metryki końcem sezonu? Pludra - Kacper ostatnio słabo jedzie a tym bardziej na seniorce. osobiście uważam że tu powinien być dziś Ratajczak a tak robi się dość duża dziura w składzie. W ostatnim meczu nie radził sobie kompletnie. Szlauderbach - Szymon jedzie fajnie na 2 ligowych torach. Jest mocną 2 linią. Mają z niego radość w Rawiczu. Damian Dróżdż - Solidna pierwsza linia pewnik na 15 wyścig. Jednak ostatnio z tego co czytałem w Rzeszowie jechał z drobną kontuzją nogi. Sadurski - jak na 2 ligę to solidny junior. Ratajczak klasa jednak brakuję czasem chłodnej głowy.

Po drugiej stronie Michajłow - Olegs z pewnego poziomu nie schodzi. W każdym meczu można oczekiwać okolic 2 cyfrówki. Jakobsen filar i lider w 1 lidze zawodnik 10 punktowy w debiucie w 2 lidze w Rzeszowie zdobył 13 pkt. Dość mocna para juniorów. Matjuszonok słaba druga linia ma chłopak potencjał jednak nie zbliża się do 10 pkt. Jednak na pewno większe umiejętności niż Pludra. Ansviesulis miał wejście konia w sezon jednak im dalej w las tym gorzej i junior się chyba trochę pogubił. Myślę że będzie opcja do zmiany przez Gusts, Francis moim okiem wraca powoli na dobre tory. Ostatnie mecze to punktację ponad lub w okolicach 10 pkt co jak na juniora jest świetnym wynikiem .Na koniec zostawiam Kostygjowa dla którego liczę najbardziej. Jewgenij nie może jechać średnio musi dołączyć do Olegsa i Jakobsena z wynikiem ponad 10 pkt.

Reasumując przyjeżdża na papierze mocna ekipa przede wszystkim z liderami i mocnym juniorem. Rawiczowi brakuję 3 pewnego zawodnika bo mamy Damianów ale Szymon nie jest pewnym ogniwem. Jeśli trio Michajłow Jakobsen i Kostygiow pojadą fenomenalnie i wzmocni ich Gust z resztą młodzieży to stać ich na wygraną. Co więcej jako główny atut stawiam Jakobsena który może być pewniakiem. nawet na komplet.
 
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Sandor, typu nie neguje, ale pisałem w mediach społecznościowych do Jakobsena i odpisal mi, że dziś nie jedzie w Rawiczu.

Ja osobiście pogralem Gustsa over 7,5 pkt. Junior Daugavy jest w rewelacyjnej formie, pojedzie na pewno 5 razy i linie powinien pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Sandor, typu nie neguje, ale pisałem w mediach społecznościowych do Jakobsena i odpisal mi, że dziś nie jedzie w Rawiczu.

Ja osobiście pogralem Gustsa over 7,5 pkt. Junior Daugavy jest w rewelacyjnej formie, pojedzie na pewno 5 razy i linie powinien pokryć.
Dzięki za informację, to tym bardziej nie rozumiem ruchu Lokomitvu. Po co i w jakim celu brali go do Rzeszowa? No to już nic nie zrobię będzie trudniej ale wierze że Loko się dziś postawi bo i tak ma kim to zrobić
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Po to, że mecz w Rzeszowie był kluczowy z bezpośrednim rywalem do PO. Gdyby tam przegrali z bonusem to by było pozamiatane, a niewiele zabrakło nawet z Jakobsenem. A tak to mają praktycznie PO przyklepane, chyba że przegrają z Opolem (to akurat pewnie się stanie), ale Rzeszów musiałby wygrać z Poznaniem za 3, a to jest jednak mało możliwe, choć nie całkowicie nierealne.
Ogólnie też śmiesznie wyszło z tym Jakobsenem, bo nagle zbanowali w II lidze gości dla innych drużyn tworząc jakieś absurdalne przepisy, na które się Jakobsen nie łapie, a np. Hansen czy Smektała już tak. Jeden wielki bezsens i promowanie zagranicznego klubu w lidze polskiej. Ale i Jakobsen im nie pomoże w PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom