>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Kolejny live: 6 bieg

Ivacic - karvzmarz 1 1.90 8/10

Ivacuc z pola a a to duży handicap na tym torze. Karczmarz tradycyjnie zamykanie gazu na 1 łuku i w 1 biegu totalnie szerokiego toru nie ogarnął. A ivacic na dystansie spasowany i szybki
 
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Opole kurs 1.62 sts
Nowy tor i nowe nadzieje w Rzeszowie...opole oslabione troche brakiem drugiego juniora jedzie chyba Krzykowski dla mnie mecz na styk ale po informacji ze nie jedzie Sorensen i chyba Ellis to warto uderzyc w gości...mam tylko nadzieje ze to nie zaslona dymna
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Opole kurs 1.62 sts
Nowy tor i nowe nadzieje w Rzeszowie...opole oslabione troche brakiem drugiego juniora jedzie chyba Krzykowski dla mnie mecz na styk ale po informacji ze nie jedzie Sorensen i chyba Ellis to warto uderzyc w gości...mam tylko nadzieje ze to nie zaslona dymna
Tak za duna rolnixki za ellisa dziennikarz Stachyra też próbuje pewne zwycięstwo opola
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Żenada przez duże Z. To jest karygodne i mam nadzieję że taka otrzymaja i pewnie się zawina. Słońce 25 stopni wiatr od rana więc idealna pogoda do brony. Przykre a jeszcze przykre jest to że pod okiem kamer. Dziwię się motowizja że chcą się w ren cyrk bawić a za rok mają puszczać wszystkie mecze... Po co? Poziom żenady tej ligi i tak jest wysoki. Patrzmy choćby Wittstock

Niestety Rzeszów i Tarnów obecnie i przyszłości to oddział onkologi żużlowej i śmiem twierdzić że Tarnów juz w tym roku zniknie z żużlowej mapy Polski, a Rzeszów pójdzie tym śladem jak się skończy Stowarzyszeniu ochota na zabawę w żużel. Dziś pokazali że mają to w dupie zresztą ten klub ma to w genach bo dziś pamiętna 11 godzina derbów z Tarnowem bo byli pewni że Wigg nie dotrze. Tylko że Simon był 10 55 na stadionie walnął komplet rekord toru i wygrana Tarnowa. Kolejny przykład to tor z Tarnowem 72 17 wynik gdzie nie dało się jechać tylko sądzić. Zawsze kombinowali i teraz też myślę że sytuacja ma drugie dno i myślę że się dowiem jakie. Po trupach do celu. A o tym jak traktowali Nagy to mógłbym książkę napisać.

Szkoda bo z punktu bukmacherskiego przeszła nam koło nosa fajna kasa

Tak oczywiście będą zwroty
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Landshut - Rzeszów
Typ: Landshut -20.5
@2.33 STS

Rzeszów do Niemiec wybiera się całym składem złożonym z Polaków. Master oraz Elis nie pojadą więc nie widzę tam nikogo który miał by zrobić więcej niż 10 pkt. Natomiast Niemcy mają całkiem ciekawą pakę, i oczywiście lidera którym jest Huckenbeck. Oraz liczę że Bloedorn pokażę się z dobrej strony bo widać że u siebie jedzie całkiem nieżle.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja zagralem under Stachyry 4.5 i Majchera 4.5 po fajnych kursach od razu po pojawieniu sie oferty na sts teraz juz w okolicach 1.5 kursy...
I dla zabawy Huckenbeck-Berge 2 kurs az 2.46 sts ZWROT tu zaryzykuje dla to troche pol na pół
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Mauer under 3.5 kurs 1.8 sts
Szybko biore...Mauer poobijany mocno nawet niewiadomo do konca czy pojedzie i mam nadzieje ze nie dostanie 5 startow przez to
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
kto wiecej pkt
Szlauderbach-Balinski 1 kurs 1.7 sts

Ernst-mauer 1 kurs 1.8 sts

Nie ma za bardzo co grac wiec trza ryzykowac....gram to pod obecna forme poprostu
Do tego na jakis wiekszych tasiemkach pograny Dilger under 7.5 kurs 1.75 sts Mauer under 4.5 kurs 1.75 sts
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Na szybko na live.
Rawicz wygra róznicą 15 punktów - NIE @1.70
STS

Nie da się nie wkurwic. Kupon przegrany przez to ze nie wiedzą jak się ustawić na polach startowych :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
KOWALSKI OVER 4.5 STS KURS 1.94 BET DNIA....wogole wisialo 2.22 na bieg juniorow ale zdjeli to z oferty...
Gram rowniez przeciwko tym ktorzy jezdzili wczoraj w eliminacjach
Thorsell under 10.5 kurs 1.84 sts
Woelbert under 10.5 kurs 2.22 sts
Oraz Birkemose over 8.5 kurs 2.01 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +108
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom