>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.07-29.07.2013

Status
Zamknięty.
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Do Gliwic przyjeżdża na &#39;inauguracyjnym&#39; kacu zespół Miedziowych. Na stacie ligi zespół Zagłębia poległ ze szczecińską Pogonią 0:2 i zapewne długi czas w uszach piłkarzy dzwoniła przyśpiewka kibiców zaintonowana tuż po ostatnim gwizdku w w/w meczu - &quot;Zagłębie, znowu to samo...&quot;. Pompowanie balona do maksimum a potem jeszcze większe rozczarowanie. Czy tak będzie wyglądał kolejny sezon w wykonaniu Lubinian? Zapewne tak jak to było w zeszłym sezonie zadecydują mecze na wyjeździe, podczas których Zagłębiu wiodło się hmm..kiepsko. W całej rundzie wiosennej sezonu 2012/2013 Zagłębie zanotowało tylko jedną wygraną na wyjeździe - na zakończenie w Krakowie z Wisłą 1:0. Porażki przeplatały się z remisami. Zagłębie przegrywało z faworytami - Legią czy Lechem, ale potrafiło też przegrać z &#39;czerwoną latanią&#39; z Bełchatowa.
Zagłębie nie ma problemów finansowych. Zespół został solidnie wzmocniony przed rozpoczęciem tego sezonu i na papierze ma paczkę na europejskie puchary. Coś jednak w tym zespole już od kilku sezonów się nie zazębia. Być może forma odpali w późniejszym okresie, póki co wnioskując po meczu na start ligi nie mają czego szukać w górnej połówce tabeli.
Teraz odwiedza Gliwice, mierząc się z naszym pierwszym pucharowym outsiderem. Wynik 2:1 na korzyść Piasta po 90&#39; minutach skłaniał do wyłonienia zwycięzce pojedynku w dogrywce. Bramka na 2:2 przesądziła o awansie Azerów do kolejnej rundy kwalifikacyjnej LE. Cztery dni wcześniej Piast zainaugurował ligę w Krakowie z beniaminkiem - Cracovią Kraków. Po dość ciekawym spotkaniu górą byli goście wygrywając to spotkanie 3:2. Gorąco zrobiło się na kilka chwil przed końcem gwizdka gdy w polu karnym zagrywał jeden z obrońców Piasta, jednak arbiter tego spotkania kilka sekund po feralnym incydencie na szczęście Gliwiczan zakończył spotkanie.
To co się rzuca na pierwszy rzut oka oglądając postawę Piasta to to, że trener Brosz stawia na atrakcyjną i ofensywną piłkę. Ta drużyna już w zeszłym sezonie przekonała nas o swoich możliwościach, które są bardzo duże. Monolit jest kluczem do sukcesów zespołu ze Śląska, nie ma w nim nad wyraz wyróżniających się gwiazd. Nie widać też w nim inklinacji ku grze defensywnej. W meczach z optycznie &quot;silniejszymi&quot; rywalami nie widać zastawiania &quot;autobusu&quot; czy &quot;murowania&quot; pola karnego. Ekipa w każdym meczu gotowa jest na wymianę ciosów, strzelając cenne gole ale też je tracąc. Wynagrodzeniem za taką grę było chwilowe &quot;liźnięcie&quot; europejskiej (może bardziej pasuje słowo - orientalnej) piłki.
Mocną stroną &quot;Piastunek&quot; są stałe fragmenty gry oraz dośrodkowania, które zaowocowały w 1. kolejce.
Piast odpadł z pucharów i teraz w stu procentach może skupić się na lidze. Przygotowując się do arcyważnego rewanżu z Karabachem odprawili Cracovię strzelając jej na własnym stadionie 3 gole. Uważam, że przy obecnej postawie Zagłębia mogą wygrać co najmniej jedną bramką. Dlatego w tym meczu postawię bezpieczną opcję:
Piast (0) AH @1,525 ✅
Bet365
Dla nieco odważniejszych polecam zagranie na przynajmniej dwie bramki Piasta, bo przy ich ofensywnym usposobieniu stać ich na to:
Piast - powyżej 1,5 gola w meczu @2,20 ✅ ✅ ✅
Bet365

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Piast jest wyraźnym faworytem u bukmacherów, co mnie trochę dziwi. Faktem jest, że Zagłębie zagrało katastrofalny mecz z Pogonią Szczecin, który zakończył się ich porażką 0:2, jednak to był tylko jeden mecz i wcale nie musi oznaczać, że Zagłębie jest źle przygotowane do tego sezonu. Kadrowo Zagłębie wygląda imponująco i według wielu znawców śmiało mogą walczyć o puchary. Motywacja Zagłębia będzie ogromna przez to, że przegrali pierwszy ligowy mecz i teraz będą chcieli koniecznie wygrać. Piast Gliwice może być zmęczony po czwartkowej batalii w Lidze Europejskiej. W regulaminowym czasie Piast wygrał 2:1, ale jako że pierwszy mecz zakończył się takim samym zwycięstwem ich rywali, to doszło do dogrywki, którą Piast przegrał. Piast rozegrał 120 minut, a to może mieć ogromne znaczenie w meczu z Zagłębiem biorąc pod uwagę to jakie są upały w naszym kraju. Defensywa Piasta jest kiepska, a w meczu z Cracovią wyglądało to fatalnie. Piast stracił dwa gole z Cracovią, ale mogli tych goli stracić więcej gdyby nie dośc kiepska skuteczność Cracovii. Sądzę, że zmotywowane, wypoczęte, mocniejsze kadrowo Zagłębie strzeli w tym spotkaniu co najmniej dwa gole.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja napiszę, tyle, że ten typ ma szanse jak zawsze 50/50,
bo tak jak Idzie dało radę strzelić w poniedziałek farta może mieć Zagłębie.
Zagłębie kadrę ma dobrą, ale :
- nie ma siły na skrzydłach, Przybecki potrzebuje jeszcze czasu,
tak jak Zagłębie które formę łapie w środku sezonu i notuje wtedy świetne wyniki.
- gracze środka pola są bez formy, Jeż nie pasuje do tej drużyny, gra za wolno i jest przereklamowanym graczem.
- brakuje podłączenia bocznych obrońców, widać brak Costy.
czy Zagłębie ma lepszą kadrę od Piasta ? nie, zespołu też nie
o ich pierwszym meczu mało wspominasz, tam tylko raz chyba gospodarze strzelili celnie na bramkę.
Ja popieram dwa typy overowe w meczach Piast oraz Śląska, over 2 ale live :spokodfhgfh:
 
homel 918

homel

Użytkownik
Papadopulos to gracz ktory sam akcji nie zrobi, i jak mu ktos pilki nie wystawi to nie strzeli. Nie ma kto robic okazji w Zagłebiu, Małkowski odszedł , Pawłowski , brak kogokolwiek kto umialby stworzyc sytuacje , jedynie Przybecki probuje ale mota sie bo nie ma partnerow, jedyna nadzieja dla Zaglebia to schowanie sie na swojej polowie i bronienie remisu 0-0 lub jakis fartowny strzal z dystansu, raz pamietam w meczu z Korona Kielce mieli takiego farta podwojnego. Na razie bida z nedzą i mocnym faworytem wydaje sie Piast, ktory co prawda dobra obrona nie grzeszy[Polak o matko...], ale z przodu maja napastnika prawdziwego i podgorskiego ktory robi akcje.
Typ:piast 2,05 ✅
Overy w meczu Sląska - Jaga i Lech-Cracovia , mam nadzieje ze ten Balaj zagra w jutro poniewaz Jaga fajnie z przodu wyglada tylko nie ma kto nogi dolozyc, Sląsk zmeczony LE , i grajacy u siebie = bd mu sie chcialo walczyc = over,
Cracovia niezle wyglada z przodu, co powinno wystarczyc na jeszcze niezbyt pewna linie def Lecha, jak wiemy u siebie Lech nie bedzie gral na 1-0 tylko zawsze ida ostro ku uciesze kibicow takze nawet 3-1 mi sie widzi jutro
2 overy powinny wejsc ✅⛔
Lech se olał mecz :/ lenie jedna , dwa kola kolo nosa przeszly...
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Jagiellonia - Śląsk
Śląsk po czwartkowym spotkaniu w Czarnogórze gościć będzie na własnym podwórku zespół Stokowca - Jagiellonie Białystok. W tym spotkaniu typ kieruję ku Białostoczanom. Przed tygodniem stawiałem na wygraną Wrocławian w Kielcach. Korona w pierwszej połowie spotkania obnażyła ich słabość (być może wynikającą z przemęczenia po wygranym meczu z Rudarem (4:0)?), dociskając bardzo mocny pressing, nie pozwalając ekipie Levego na spokojne rozegranie akcji w środku pola, a nawet na wymianę kilku celnych podań. I gdyby nie dobrze dysponowany w tym dniu Gikiewicz i kupa szczęścia Śląsk mógłby schodzić do szatni przynajmniej z dwubramkową zaliczką w &quot;plecy&quot;. Po przerwie gra się uspokoiła, Koroniarze spuścili z tonu i po bezbarwnej drugiej połowie mecz zakończył się remisem 0:0.
Jagiellonia na start ligi odprawiła beniaminka - Zawiszę. Po solidnym, acz nie porywającym meczu wywiozła z Bydgoszczy wynik 1:0. Na plus w grze białostoczan można zaliczyć szwankującą w zeszłym sezonie obronę, która w meczu przed tygodniem skutecznie przerywała podbramkowe zapędy &quot;Z-etki&quot;.
Jagę stać jutro co najmniej na remis. Śląsk najwidoczniej nie godzi ze sobą rywalizacji na dwóch frontach, bardziej skupiając się na rozgrywkach europejskich. W głowach sztabu szkoleniowego Śląska myślą przewodnią jest belgijski - Brugge KV, czwartkowy rywal w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej do LE. Zespół z Białegostoku z konieczności zmuszony do rozgrywania kilku pierwszych kolejek na obcym terenie może pokusić się o wygraną. Trener Śląska Levy zapowiada, że w jutrzejszym meczu wybiegnie najsilniejszy skład, aczkolwiek narzeka na przemęczenie piłkarzy, podkreślając że pojedynek w Czarnogórze w trudnych warunkach kosztował jego piłkarzy bardzo dużo sił.
Przed ważnym czwartkowym meczem z Belgami Śląsk nie powinien w ligowym meczu rzucić się na Jagiellonię od pierwszych minut. Trochę asekuracyjne wypowiedzi trenera wskazują, że przy obecnym &quot;cyklu&quot; meczowym remis również byłby zadowalający. Przed Jagą pojawia się szansa na urwanie 3 punktów. Mam nadzieję, że ją wykorzysta, chociaż remis również byłby cennym łupem wywiezionym z wrocławskiej ziemi. Mój typ na to spotkanie to:
Jagiellonia (+0,5) @2.00 ✅✅✅
Bet365

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Jagiellonia gra drugi mecz w sezonie i drugi na wyjeździe. Terminarz jak widać mało korzystny na początek. Pierwszy mecz wygrali, teraz przegrają... Why? Wystarczy popatrzeć jak w poprzednim sezonie piłkarze z Białegostoku prezentowali się na wyjazdach. Bez rewelacji. A końcówka sezonu w ich wykonaniu też była nie ciekawa. W 7 ostatnich ligowych meczach aż 2 bramki zdobyli. Śląsk to nasza &quot;krajowa duma&quot;. Reprezentuje nas w jakże prestiżowych rozgrywkach Ligi Europy ???? Koniec pieprzenia głupot, pora na konkrety ???? Gospodarze będą faworytami tego spotkania. Podopieczni Stanislava Levy&#39;ego wzmocnili się latem takimi piłkarzami jak Dudu Paraiba, Tomasz Hołota czy Marco Paixao. Szczególnie ten ostatni szaleje na boisku i ciężko go powstrzymać. Te transfery powinny dać jakość zarówno w lidze, jak i w Lidze Europy. Dodatkowo w spotkaniu z Jagiellonią gospodarze będą mieli atut własnego boiska, a u siebie czują się bardzo dobrze, o czym przekonały się Legia Warszawa i Lech Poznań, które w poprzednich rozgrywkach nie potrafiły wygrać we Wrocławiu. Warto przypomnieć przy okazji tego starcia mecz tych drużyn na tym terenie w sezonie 2012/2013. W trzynastej kolejce, po znakomitym widowisku padł remis 3:3, a &quot;Jaga&quot; zdobyła swoje bramki pomiędzy 71 a 78 minutą meczu. Osobiście uważam, że problemem Jagiellonii może być fakt, że w klubie nie będzie już Tomasza Frankowskiego oraz Euzebiusza Smolarka. Tych dwóch graczy stanowiło fundament zespołu w sezonie 2012/2013. Fundament się rozpadł i co teraz? Było zwycięstwo w Bydgoszczy tydzień temu, ale to bardziej Zawisza przegrała niż Jagiellonia wygrała. Po takim kursie gdzie Śląsk gra u siebie trzeba pobierać.
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Typ: 1
Kurs: 1.80
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
2 kolejka więc jakiś tam pogląd drużyn już jest, Sporo oglądalem więc oto przemyślenia do dwóch dzisiejszych meczów.
http://www.oddsportal.com/soccer/poland/ekstraklasa-2013-2014/lech-poznan-cracovia-8WA2xqXH/#over-under;2
Lech - Cracovia
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,930 Pinnacle
Spore przekonanie mam, że w tym meczu padnie po prostu kilka bramek. Cracovia zaimponowała mi w grze z przodu, ludzie się śmieją ze Stawowego, ale naprawdę ja tego nie rozumiem. Zaszczepił w nich by grali ładnie, z polotem, to śmieją się, że krakowska tiki taka... A Bernhardt, Danielewicz, Straus czy Steblecki z przodu w meczu z Piastem pokazali kawał dobrej piłki, mnóstwo szybkich akcji, gry na klepę itp. Mi się to podobało. Oczywiscie druga sprawa to postawa w defensywie, tutaj zawiedli na całej linii. Żytko gra tragicznie, ale i lepiej nie jest z Kusiem czy Marciniakiem. Jedynie Kosanović jakiś tam poziom trzymał. Grają radosną piłkę i gole w ich meczach musza padać.
Lech tak naprawdę to może i sam pokryć tą linię, ale wierzę, że Cracovia dołoży też swoją cegiełkę i zobaczymy ciekawe spotkanie.
Lech miewa przestoje i popełnia również błędy w defensywie. Arboleda wolny, myślę, żę to on dzisiaj zagra na środku bo nie wystapił z Honką. Poza tym nie zagra Luis Henriquez więc na bokach pewnie znowu Kędziora(tylko dlaczego na lewej a nie na prawej ?!) i Możdzeń.
Z przodu dobrze z Honką grał Pawłowski i licże że zagra od poczatku, a są ku temu szanse bo Rumak dał mu szybką zmiane, tak samo Kasper Hamalainen. No i oby w ataku Ślusarski a nie gwiazdka Teo.. Teo drewno, to już wolę by grał Ślusarski bo powalczy i nie jest taką gwiazdką.

http://www.oddsportal.com/soccer/poland/ekstraklasa-2013-2014/piast-gliwice-zaglebie-C4Hgv525/#dnb;2
Piast - Zagłębie
Typ : Zagłębie DNB @ 2,62 William Hill
Okej, Zagłębie zawiodło na całej linii w meczu z Pogonią, ale tutaj nie chodzi głównie, że gram pod to że się pzrełamią i zagrają o klase lepiej. Po prostu gram jakby przeciwko Piastowi, który w czwartek rywalizował z Karabachem w el LE. Rywalizował przez 120min, w dodatku morale opadło na pewno gdyż Piast odpadł. No i najważniejszy czynnik to zmęczenie, Piast zostawił mnóstwo sił w tamtym meczu, 1 połowa wygladała bardzo dobrze, grali ładnie z polotem, im dalej w las, już tak 65-70min to tracili siły i było coraz słabiej. Matras ledwo biegał w dogrywce, ale grał kapitalnie to fakt. Zresztą inni też wyglądali słabo fizycznie. Pewnie Brosz dzisiaj kilka zmian w składzie, a raczej kadry szerokiej nie ma to może się to odbić na jakości. Zagłębie na musiku, Hapal już dostał ultimatum podobno, a gorzej niż z Pogonią się zagrać nie da.tylko z drugiej strony jak widzę tych Czechów, Słowaków czy innych murzynów w Zagłębiu to się pytam gdzie są Polacy ?! Przecież Zagłębie szkoli najlepiej po Legii w Polsce!! A taki Hapal przychodzi i sprowadza szrot... No, ale próbuję Zagłębie DNB, kurs za wysoki, no i przeciwku zmęczeniu Piasta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 358

koeman66

Użytkownik
Slask (-1) - Jagiellonia 1 2.67 Pinnacle ⛔
Wyjazdowa wygrana Jagi z Zawisza nie zrobila na mnie duzego wrazenia. Bieniaminek z Bydgoszczy prezentuje sie slabiutko, dowodem tego piatkowa porazka z Widzewem 1-2. Jagiellonia ma przede wszystkim gorszy sklad od Slaska i jest ekipa, ktorej Slask strzelac bramki potrafi (lacznie 6 w dwoch meczach w poprzednim sezonie). No dobra poprzedni sezon to juz przeszlosc, ale wystarczy popatrzec na kadre Slaska i stwierdzic, ze Slask wzmocnil sie ofensywnie w stopniu, ktory pozwala mu wygrac dzisiejszy mecz. Przeciw gospodarzom przemawia ich napiety terminarz (czwartkowy mecz w upale w Czarnogorze i mecz z FC Brugge w nastepnym tygodniu), ja jednak wierze w wygrana Slaska, a ze azjan na -1 jest po tak duzym kursie to zagram taka opcje. Slask musi i powinien wygrac, bo po remisie w Kielcach traci na dzien dobry dystans do Legii, podobnie jak Lech.
Piast - Zaglebie 1 DNB 1.61 Pinnacle ✅
Buki bardzo dobrze obliczyly szanse obydwu ekip i nie ma tutaj zadnych zawyzonych/zanizonych kursow. Kurs draw no bet dobry bo i Piast nie bedzie mial latwej przeprawy. Podoba mi sie gra Piasta, wygrali z Cracovia, prowadzili po 90 minutach z Karabachem, jest jak w poprzednim sezonie, czyli dobra jak na polskie warunki gra, strzelanie bramek, zdobywanie punktow. Przeciw gospodarzom przemawia fakt grania 120 minut z Karabachem, ale czy Zaglebie nie jest nie do pokonania? Zaglebie po 0-2 z Pogonia jest skazywane przez wiele osob na porazke, ja jednak uwazam ze w tak nieprzewidywalnej lidze jak Ekstraklasa i to na poczatku sezonu, granie czystej jedynki na Piast jest ryzykiem. Piast gra u siebie, ma lepszy sklad, gra w tej chwili lepiej od Zaglebia to i jest faworytem. Ja postawie 1 DNB co by mecz nie zakonczyl sie podzialem punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zgadzam się z typem na Śląsk Wrocław choć generalnie bardziej w tym meczu leży mi over 1,5 gola Śląska kursem 2.0 (można zawsze sobie podeprzeć surbetem na 1-0) każda wyższa wygrana Śląska daje nam lepszy zysk, a nawet w przypadku remisu overowego.
Nie ma co się sugerować faktem że Korona zremisowała ze Śląskiem będąc lepszą drużyną, tak samo że Jagiellonia wygrała na Zawiszy.Korona to druga najskuteczniejsza drużyna zeszłego sezonu na własnym boisku, tylko Legia miała od nich lepszy bilans (niska pozycja w tabeli to z kolei fatalne występy na wyjeździe gdzie przez cały sezon zgromadzili jedyne 5 punktów nie wygrywając żadnego spotkania)
Tydzień temu oglądałem chwilkę spotkani Jagiellonii z Zawiszą, natomiast obejrzałem w piątek całe z Widzewem i nieco delikatne zdanie na temat Zawiszy sobie wyrobiłem, o czym wypowiadałem się już w tym temacie.
Jagiellonia to żaden wyjazdowy kozak, choć potrafi wykorzystać sytuację jeśli ktoś da im okazje.
Śląsk ma drużynę która śmiało powinna rywalizować o najwyższe cele, także dzisiaj powinni mieć motywację na 3 pkt.Śląsk gra w pucharze za 4 dni także nie ma co się martwić o regenerację, strata punktów na inauguracje to raczej nie powód na dzisiejszą sielankę.Patrząc na ostatnią historię spotkań Śląsk nie miał problemów ze zdobywaniem goli w meczu z Jagiellonią.
Śląsk over 1,5 @2.0
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin over 2,5 @ 2.15 Bet365 ✅✅✅

wynik: 2-1 ✅


Ciekawy pojedynek się zapowiada. Piast po odpadnięciu z eliminacji do LE na pewno skoncentruje się już tylko na lidze. Jest to ekipa, która potrafi strzelić kilka bramek szczególnie grając u siebie. Zagłębie z kolei fatalnie zaprezentowało się w 1 kolejce przegrywając u siebie 2:0 z Pogonią. Teraz powinno być jednak lepiej. Myślę, że 3 bramki w tym pojedynku są jak najbardziej realnym rozwiązaniem.


Lech Poznań - Cracovia Kraków over 2,5 @ 1.95 Bet365 ⛔⛔⛔

wynik: 1:1


Nikt się nie spodziewał, że Lech straci punkty w Chorzowie. Dobra gra Ruchu w drugiej połowie doprowadziła jednak &quot;niebieskich&quot; do strzelenia bramki z cennego remisu z poznańskim klubem. Lech będzie chciał się na własnym stadionie zrewanżować kibicom. Ich dzisiejszy przeciwnik - Cracovia na pewno łatwo skóry nie odda. Kursy na zwycięstwo Lecha mizerne więc lepszym roziwązaniem może tu być ten over. Lech sam go może pokryć. Myślę, że Cracovia też dołoży chociaż jedną brameczkę. Nie wiem czemu ale chodzi mi po głowie 3:1 dla Kolejorza.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
2 kolejka to dla Lecha mecz z cracovia. Beniaminek po dobrym meczu w ostatniej kolejce przegrał u siebie z piastem 2-3 zaś Lech w frajerski sposb oddał 3 punkty na wyjeździe z Ruchem ostatecznie remisując 1:1.

O ile z przodu gra cracovii jakos wyglada o tyle w defensywie to jest kompletna porazka. W tygodniu pokazali klasę odpadając z jakże wymagającym rywalem Stalą Stalowa Wola z Pucharu Polski przegrywając 1:0.
Chyba nikt nie ma wątpliwości że dzisiaj 2-3 bramki powinniśmy zobaczyć i to Lech z pewnością wygra ten mecz pytanie tylko w jakim stylu.
Nie ma takiej możliwości żeby w tydzień trener mógł coś zrobić z tragiczną grą obrony Cracovii a z pewnością Lech to wykorzysta bo ma kim z przodu straszyć.

Chęć rewanżu za blamaż z przed tygodnia oraz gra u siebie na pewno będzie aspektem motywującym i Lech sięgnie dzisiaj po trzy punkty także moj typ:

Lech -1 1,95 bet365 ⛔ 1-1

Na zakończenie 2 kolejki Ekstraklasy w poniedziałek o godzinie 18 Wisła na wyjeździe zagra z Koroną. Początek sezonu to bezbramkowy remis Wisły w Krakowie z Górnikiem. Korona zaś ze Śląskiem u siebie również musiała zadowolić się remisem 0;0.

Drużyna z Kielc głównie punkty zdobywa u siebie na wyjeździe w poprzednim sezonie prezentowali się tragicznie w 15 rozegranych meczach nie wygrali ani razu ! (5 remisów 10 porażek).

Główną siłą Kielczan jest Korzym,który dalej zmaga się z kontuzją wzmocnieniem także z pewnością będzie Kiełb który wraca w szeregi Korony pewnie na stałe swoją walecznościa wiesie z pewnością wiele dobrego do drużyny.

Smuda być może w poniedziałek będzie mógł skorzystać z Garguły i Boguskiego co może przełamać marazm ofensywny Wiślaków.

W poniedziałek mam dziwne przeczucie że magia stadionu w Kielcach zostanie przełamana i odniosą tam porażkę właśnie z Wisłą dużo będzię zależeć od dyspozycji dnia można mówić że Wisła nie ma kim strzelać bramek a w takim razie co można powiedzieć o Koronie? Śmierdzi jakimś 0-0 cięzki teren,trudny rywal i stąd mamy kursy jakie mamy dlatego ja gram w stronę Wisły wierząć że Franiu Smuda czyni cuda:

Główny bet
Wisła DNB 3,13 ! Marathon bet ✅ :grin: główny bet siedzi jest dobrze 2-3
Ponadto:
Under 2,5 1,68 Marathon wygląda wybornie jak mówiłem wcześniej wielu bramek nie zobaczymy jakieś 0-1 ,0-0 bardzo prawdopodobne .⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Cracovia Kraków
Typ: over 2,5
kurs: 1,95
bwin

Na deser dzisiejszych spotkań drugiej kolejki Ekstraklasy zaplanowano spotkanie poznańskiego Lecha z beniaminkiem z Krakowa. Podobnie jak i wczorajszy wieczorny pojedynek Legii Warszawa z Pogonią Szczecin tak i dzisiejszy jest tytułowany meczem zgody. Jak pokazało wczorajsze spotkanie wcale tak być nie musi, na boisku było sporo walki co widoczne było po liczbie kartek. Dzisiaj zapewne też można liczyć na dobre widowisko. W inauguracyjnej kolejce z udziałem &quot;Pasów&quot; padło aż pięć bramek. Podopieczni Wojciecha Stawowego stracili ich trzy nie wróży to dobrze przed dzisiejszym spotkaniem z wicemistrzem Polski. Udało się też im strzelić dwie bramki za sprawą Krzysztofa Danielewicza i Milosa Kosanovica a bliski wyrównania był Edgar Bernhardt strzelając w poprzeczkę. Co do gospodarzy dzisiejszego meczu to po remisie w pierwszej kolejce z Ruchem Chorzów, kiedy do &quot;Niebiescy&quot; wyrównali tuż przed końcowym gwizdkiem po golu Malinowskiego, dzisiaj walczyć będą o trzy punkty. Cracovia pokazała że umie grać do przodu i skutecznie ale widoczne są braki w defensywie. Żytko, Kuś i Marciniak nie są chyba jeszcze w optymalnej formie. Na wyróżnienie zasłużył jedynie Kosanovic. To zapewne ułatwi Lechowi coś ustrzelić a z drugiej strony brak w ekipie &quot;Kolejorza&quot; Luisa Henriqueza nie wróży dobrze formacji defensywnej. Obie ekipy mają kim postraszyć. Zapowiada się ładne widowisko z dużą ilością bramek.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Śląsk - Jagiellonia typ: 2 @ 4,50 Bet365 2:3 ✅ gonili, ale jednak Jaga dowiozła ;)
Zaryzykuję i poszukam drugiej wygranej Jagi w tym sezonie na wyjeździe. Obie drużyny bez rewelacji w pierwszej kolejce, ale Jaga zdołała wygrać w Bydgoszczy 1:0. Śląsk zremisował na trudnym terenie w Kielcach, a w LE wyeliminował Rudar. Prawdziwą wartość Śląska zobaczymy teraz, w III rundzie eliminacji, bo jak dla mnie Rudar to ogórkowa ekipa. Moim zdaniem gospodarze mogą nieco zlekceważyć swoich rywali przed meczem w pucharach. Jaga ma potencjał i dość wyrównany zespół. Dobrze z drużyną przywitał się młody Balaj, który dzisiaj moze dostac szanse od pierwszych minut. Jaga czeka na wygraną ze Śląskiem od marca 2010 roku, kiedy to zdobyła Wrocław. Niespodzianka jest tu w mojej opinii jak najbardziej możliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
✅ Obie drużyny strzelą gola - TAK | 1.83 bet365 ✅
Wiele już napisano o tym spotkaniu i z pewnością będzie to spotkanie bardzo interesujące. Piast wygrał z Cracovią w kiepskim stylu. O ile do ofensywy Gliwiczan nie można się specjalnie doczepić tak w defensywie popełniali straszne babole i mało co tego meczu nie zremisowali.
Z kolei Miedziowi pierwszy mecz przegrali z Pogonią u siebie 0:2 po również błędach w defensywie, na domiar złego rażąca nieskuteczność z przodu.
Koniec końców mi w tym spotkaniu wychodzi BTS, który był również w 2 ostatnich spotkaniach ligowych tych drużyn. Obie linie defensywne powinny się o to postarać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Korona - Wisła
typy:
Korona @ 1,90 Sportingbet 2:3 ⛔
Korona powyżej 1,5 gola w meczu @ 2,25 Sportingbet 2:3 ✅
Chociaż tyle z tego meczu, mnie Wisła zaskoczyła.

Koniec kolejki w Kielcach. Mecz ekip, które po tej kolejce mogą zostać z bramkami 0:0, ale uważam, że tak nie będzie. Jak pokazał ubiegły sezon Korona to drużyna własnego boiska. W tym sezonie zakładam, że będzie podobnie i nieliczni będą wywozić stąd jakieś zdobycze. Do tych drużyn nie zaliczę krakowskiej Wisły. Co ciekawe Korona nie ograła Wiślaków u siebie już dawno (kwiecień 06&#39; 1:0). Biała Gwiazda groźna już tylko z nazwy, klub, który niedawno robił co chciał w lidze dziś ociera się o megawtopy jak amatorzy na testach. Gwiazda Wisły? Jak dla mnie Smuda, ale co to za gwiazda? Jak dla mnie ten trener już się zwyczajnie skończył. Korona jak to Korona, dobrze przygotowana fizycznie. W domu kielczanie ze swoim serduchem do gry mogą pokonać każdego. Sądzę, że po latach oczekiwań Korona w końcu pokona Wisłę i zrobi to w dobrym stylu, aplikując przyjezdnym minimum dwie bramki.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Ja bym pograł lekko w stronę czystego konta Korony.
Wisła już się skończyła - kilka złych wyborów personalnych w efekcie czego kompletna rozsypka w klubie. Przez najbliższe 3-4 sezony wątpię aby grali o coś więcej aniżeli o samo miejsce w grupie mistrzowskiej. Przysłowiową truskawką na torcie jest trener Smuda, jadący już tylko na nazwisku.
Wracając do samego spotkania. Korona u siebie jest naprawdę dobra - o ile w każdym meczu gryzą trawę, to u siebie są praktycznie nie do zajechania. I nie jest ważne czy temperatura jest bliska zeru czy też z nieba leje się żar. Oni po prostu biegają. Czego nie można powiedzieć o szarej Wiśle. Drużynie do której nie tak dawno wrócił dawny superstrzelec - Paweł Brożek. Po nieudanym europejskim tournee wziął przykład z Patryka Małeckiego i z podkulonym ogonem wrócił na własne poletko. Nie twierdzę, że na naszą ligę jest to zawodnik za słaby, ale trzeba dać mu kilka meczów na przypomnienie sobie dawnej formy i stylu gry w polskiej lidze.
Na ten moment Wiślacy zostają bez specjalnych argumentów przeciwko Koronie i zdziwię się jeśli uda im się ugrać w Kielcach coś więcej niż bezbramkowy remis.
Korona 1.98 sbobet 1/10
Korona - czyste konto 2.25 b365 1/10
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: DW 1:0
Kurs:5,75 @Bwin

Cięzki mecz dla Wiślaków się szykuje w Kielcach...zagram tutaj DW bo mam dziwne przeczucie że mecz będzie underowy i padnie jedna, max dwie bramki. Największym problemem Wisły na ten moment jest brak wzmocnień w linii ataku...Na ten moment gotowy jest tylko Boguski (a przecież nigdy nie on był on typowym łowcą goli, często też gra na skrzydle) i Brożek, który chyba dorabia do pensji, bo jego forma sportowa jest beznadziejna... Są też pogłoski o sprowadzeniu jakiegoś młodego Brazylijczyka z III ligi niemieckiej...także jak widać wygląda to NAPRAWDĘ mizernie i Biała Gwiazda po prostu nie ma żadnych argumentów z przodu...
Korona z drugiej strony jest drużyną, która większość punktów zdobywa na własnym boisku...W tamtym sezonie świetny bilans 9-4-2, drugi w lidze, jak widać nietrudno o wskazanie faworyta w tym meczu. Uważam że mecz będzie przebiegał w spokojnym tempie, Korona gra trochę lepiej z kontry niż w ataku pozycyjnym, ale stać ich na zwycięstwo z Wisłą, która moim zdaniem nie strzeli jutro żadnej bramki.
Popieram typ kolegi k42a, też zagram na czyste konto Korony, pogram także -2,5 FT i -1,5 FT (drobno).
 
pts 24

pts

Użytkownik
Drużynie do której nie tak dawno wrócił dawny superstrzelec - Paweł Brożek.
i Brożek, który chyba dorabia do pensji, bo jego forma sportowa jest beznadziejna
Co Wy się tak uparliście na tego Brożka w kontekście meczu z Koroną? Jego jeszcze nie ma i na 100% do tego meczu nie będzie.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Korona - Wisła
Do Kielc przyjeżdża krakowska Wisła, niegdyś potentat i wielka &quot;tuza&quot; polskiej piłki obecnie zaledwie &quot;strzępki&quot; przeszłości. Pierwszy mecz Białej Gwiazdy wypadł blado. Piłkarzom zapewne daje się we znaki bardzo ciężki okres przygotowawczy, który ma w zwyczaju serwować swoim drużynom trener Franciszek Smuda. Nie będę się rozpisywał nad tym jaki cyrk funduje trener oraz włodarze Wisły swoim kibicom w jeszcze trwającym okienku transferowym, bo na ten temat było już napisane wystarczająco dużo. Na tą chwilą pokłosiem tego &quot;cyrku&quot; jest brak nominalnego napastnika. Rezygnacja z wielkiej &quot;gwiazdy&quot; Romero i niecierpliwe wyczekiwanie na będącego zapewne w kiepskiej dyspozycji Brożka nie wróżą nic dobrego pozostawiając wciąż niezałataną pustkę w przedniej formacji krakowskiej drużyny. Dyspozycja Boguskiego, który do typowych &quot;snajperów&quot; nigdy nie należał jest pod znakiem zapytania.
Korona z kolei może czuć spory niedosyt po bezbramkowym remisie przed tygodniem ze Śląskiem Wrocław. Brak skuteczności szególnie w 1. połowie spotkania odbił się czkawką dającą drużynie Ojrzyńskiego zaledwie jeden punkt. Równoważąc siły w dzisiejszym spotkaniu Korona jest w stanie zwyciężyć. Bardzo dobrze funkcjonuje druga linia Złocisto-Krwistych. Obrona Kielczan z małymi wyjątkami, przed tygodniem również prezentowała się bez zarzutu. Atak należy do Gołębiewskiego, który był najlepszym strzelcem Koroniarzy w okresie przygotowawczym, a którego w ofensywnych akcjach mają wspierać w głównej mierze szybcy - Janota i Kiełb. Silnym punktem drużyny Ojrzyńskiego to stałe fragmenty gry, które finalizować mają &quot;dwie wieże&quot; - Stano z Lenartowskim.
W tym meczu optuję za zwycięstwem Krony co najmniej 2 bramkami. Mądre rozłożenie sił na całe spotkanie będzie kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Własny stadion i to czego nie ma Biała Gwiazda - unormowana kadra zespołu są solidnymi atutami drużyny Ojrzyńskiego. Przewiduję wynik 2:0 na korzyść Złocisto- Krwistych.
Korona (-1)AH @2.85 ⛔⛔⛔
Bet365
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Co za artyści stawali w ekstraklasie po kursie 1,40 (Lech).
Masz problem??? Jestes za Wisla to jedno. Po drugie nasmiewasz sie z tych, ktorzy postawili na zdecydowanego faworyta po kursie 1.4, no bo to znienawidzony przez wislakow Lech i ten Lech mimo slabej gry, wygralby gdyby nie fatalny blad, ale co tam! Grunt to nasmiewac sie z kibicow Lecha i calej reszty, ktora po dobrym kursie postawila na faworyta. To sa powody by nazywac kazdego kto postawil na poznaniakow artysta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom