>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.07-29.07.2013

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
No to co że jest za Wisłą skoro grali z Cracovią?Lech był zdecydowanym faworytem no ale gdy mecz się rozpoczął obraz sam się kreował.Lech zagrał słabo poniżej swoich możliwości, i z całego przebiegu nikt tu po remisie płakać nie może zwłaszcza że Cracovia wyrównała po czerwonej kartce, zresztą Cracovia też miała kilka obiecujących akcji gdzie brakło wykończenia, lub byli na min spalonym.
Zresztą jak dobrze pamiętam Lech u siebie w zeszłym sezonie tracił głupio punkty u siebie, lecz wyjazdach prezentowali się całkiem zgrabnie.Jak ktoś oglądał ten mecz i grubo postawił to po 5 minutach o surbetach już myślał.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
A to, ze kibice Wisly kochaja sie z Lechem tak jak Widzew z LKS-em. Po co nasmiewa sie z tych, ktorzy zagrali po kursie 1.4? Cracovia jest tak slaba, ze nawet wczoraj przegraliby gdyby nie glupota Lecha. Takie to smieszne grac za 1.4? Ja moge zagrac po takim kursie i wygram sto razy wiecej niz on przez miesiac, bo postawie singla np. za 5 tys.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków under 2,5 @ 1.57 Sportingbet

Spotkanie zamykające 2 kolejkę naszej Ekstraklasy. Myślę, że najlepszym typem na to spotkanie jest właśnie poniżej 2,5 goli. Obie ekipy najlepszą ofensywą pochwalić się nie pomogą. Obie w pierwszej kolejce zaliczyły bezbramkowe remisy. Dzisiaj gradu bramek też nie zobaczymy. Moim zdaniem będzie to niezbyt ciekawe spotkanie z małą ilością sytuacji podbramkowych. Ciężko typować na zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny bo tutaj wszystko się może zdarzyć. Jakoś tak widzi mi się 1:0 dla gospodarzy bądź też remis 1:1.
 
K 6

kamilos93

Użytkownik

Jagiellonia gra drugi mecz w sezonie i drugi na wyjeździe. Terminarz jak widać mało korzystny na początek. Pierwszy mecz wygrali, teraz przegrają... Why? Wystarczy popatrzeć jak w poprzednim sezonie piłkarze z Białegostoku prezentowali się na wyjazdach. Bez rewelacji. A końcówka sezonu w ich wykonaniu też była nie ciekawa. W 7 ostatnich ligowych meczach aż 2 bramki zdobyli. Śląsk to nasza &quot;krajowa duma&quot;. Reprezentuje nas w jakże prestiżowych rozgrywkach Ligi Europy ???? Koniec pieprzenia głupot, pora na konkrety ???? Gospodarze będą faworytami tego spotkania. Podopieczni Stanislava Levy&#39;ego wzmocnili się latem takimi piłkarzami jak Dudu Paraiba, Tomasz Hołota czy Marco Paixao. Szczególnie ten ostatni szaleje na boisku i ciężko go powstrzymać. Te transfery powinny dać jakość zarówno w lidze, jak i w Lidze Europy. Dodatkowo w spotkaniu z Jagiellonią gospodarze będą mieli atut własnego boiska, a u siebie czują się bardzo dobrze, o czym przekonały się Legia Warszawa i Lech Poznań, które w poprzednich rozgrywkach nie potrafiły wygrać we Wrocławiu. Warto przypomnieć przy okazji tego starcia mecz tych drużyn na tym terenie w sezonie 2012/2013. W trzynastej kolejce, po znakomitym widowisku padł remis 3:3, a &quot;Jaga&quot; zdobyła swoje bramki pomiędzy 71 a 78 minutą meczu. Osobiście uważam, że problemem Jagiellonii może być fakt, że w klubie nie będzie już Tomasza Frankowskiego oraz Euzebiusza Smolarka. Tych dwóch graczy stanowiło fundament zespołu w sezonie 2012/2013. Fundament się rozpadł i co teraz? Było zwycięstwo w Bydgoszczy tydzień temu, ale to bardziej Zawisza przegrała niż Jagiellonia wygrała. Po takim kursie gdzie Śląsk gra u siebie trzeba pobierać.
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Typ: 1
Kurs: 1.80
Przepraszam, że się wtrącę na drugi dzień po meczu do Twojej analizy, ale to co napisałeś jest kompletną parodią. Chodzi mi o zdanie wyżej, które aż pogrubiłem. Przypuszczam, że pisałeś z pamięci bo jest to kompletny brak obiektywizmu. &quot; Wystarczy popatrzeć jak w poprzednim sezonie piłkarze z Białegostoku prezentowali się na wyjazdach&quot;. - w poprzednim sezonie, Jagiellonia wygrywała na wyjazdach z takimi zespołami jak Lech, Legią czy też z bardzo dobrym z rundy jesiennej - Górnikiem. Zanotowali tylko 4 porażki (mniej tylko miały zespoły Lech i Legia - po dwie). Tym wpisem chciałem tylko udowodnić, że mimo czytania wielu opinii obstawiających, należy w pierwszej kolejności obstawiać ze swoją głową, a nie z czasami niepoprawnymi opiniami innych. To tyle, bez kolokwialnej spiny - panie moderatorze:razz:
Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: 1, Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Bardzo korzystny kurs na złocisto - krwistych. Głównie u siebie zdobywają punkty, grają walecznie i dosyć agresywnie, co zaszczepił u nich trener Ojrzyński. Właśnie taka postawa sprawi, że dziś mogą zdobyć pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Wisła mnie nie przekonuje za kadencji Smudy. Na chwilę obecną nie mają napastnika, a w meczu z Górnikiem grał na szpicy wysunięty pomocnik - Garguła. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Korony, np. 2:0.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Korona - Wisła
typ: X2 (1,80) ✅
Bet365


Korona w meczach z Wisłą na swoim terenie nie radzi sobie najlepiej. W zasadzie gdyby nie bramki w ostatnich minutach zremisowanych spotkań bilans przedstawiałby się jeszcze gorzej. Oczywiście, obecnej Wisły w żaden sposób nie można porównywać do tej z poprzednich sezonów, jednak np.w meczu z sierpnia 2011, gdzie Maaskant przed meczem z Apoelem wystawił rezerwy (m.in. Czekaj i Brud) na Koronę i o mało co Kielczanie tego nie przegrali, a przecież Korona dysponowała mocniejszym składem niż obecnie. Warunki będą tropikalne i jestem ciekawy jak piłkarze to zniosą. Jak Korona będzie radzić sobie z grającą z kontry Wisłą? Ma to istotne znaczenie, ponieważ w meczu z Górnikiem, Wisła grająca bez napastnika zupełnie nie stwarzała sobie sytuacji bramkowych. Jestem przekonany, że z Sarkim Kielczanie będą mieli urwanie głowy (to są warunki dla niego). Najbliższy jestem typu na remis, ale podeprę się na wszelki wypadek dwójką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 187

h778

Użytkownik
Tak w nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji: teraz jest w bet365 na Koronę 2.30, na -0.25 2.00 i to już zdecydowanie można rozważyć do grania, choć osobiście poczekam na live.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Z tym underem po kursie 1,57 to chyba zartujecie? Zupelnie nieoplacalne, Wisła ma w bramce pozoranta i tylko czekam kiedy jakąś maniane odwali. Wystarczy strzaly oddawac w strone bramki Wisły, Korona zawsze checi ma, wiec dzisiaj bedzie to robila, jak wpadnie bramka to pojdzie karuzela. Nie wiem po co sie stresowac po takim kursie. Ja lekko gram over 2 1,80 bet 365
Po za tym Golanski Lisowski ladnie sie beda podlaczac do akcji ofensywnych dzisiaj, czego nie robil Górnik, tam liczyli na indywidualne akcje Nakulmy i Olkowskiego, ktorzy musieli isc w drybling poniewaz nie bylo komu podac. Korona moze nawet ze 2 brameczki walnac, Stolarski pewnie bedzie sie dawal przestawiac, nie lubi fizycznej gry. Nie oplaca sie undera grac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
STATYSTYKI - 2 KOLEJKA Ekstraklasy!

Użytkownicy forum.bukmacherskie.com w temacie dotyczącym 1 kolejki T-Mobile Ekstraklasy napisali 6 postów. Najwięcej analiz, informacji i typów napisali TomeczekP90(7), Daamiano1(5) Podaliśmy 66 typów*!. Nie uwzględniłem typów użytkowników, którzy podawali:
-np. 2 typy z meczu dotyczące wygranej drużyny, handi na drużynę i overów/bts-a
-typów na 2 strzelców bramek, 1 uznawałem z analizą
-typów, które nie miały podanych kursów
-typy na daną drużynę, handi, over, bts i strzelca uznawałem jako podane 2 typy

Wygrane: 33
Zwroty: 0
Przegrane: 33

Postawione: 66j
Wygrane: 68,78j
Zysk: 2,78j

Typerzy, którzy zarobili:
cień 1/1 +1.10j YIELD: 110%
Homel 1/1 +1.05j YIELD: 105%
TommyTSW 1/1 +1.00j YIELD: 100%
orzel 1/1 +1.00j YIELD: 100%
Szef_Elity 2/2 +1.86j YIELD: 93%
Sc@ner 1/1 +0.83 YIELD: 83%
H778 1/1 +0.825j YIELD: 83%
R_O_B_I_N_H_O 3/3 +2.45j YIELD: 82%
petmay 1/1 +0.80 YIELD: 80%
Robson1416 5/8 +2.875j YIELD: 72%
BornToFight 1/2 +1.13 YIELD: 57%
pawelek78 1/2 +1.10j YIELD: 55%
Giedezet 1/3 +1.5j YIELD: 50%
Ramzesa 2/4 +1.47j YIELD: 37%
TomeczekP90 5/8 +1.45j YIELD: 18%

Najlepsi typerzy:
1. Robson1416 +2.875j
2. R_O_B_I_N_H_O +2.45j
3. Szef_Elity +1.86j

Jeśli w typach był zwroty, to liczyłem to, jakby tego nie było. Jeśli spodoba Wam się moje podsumowanie, to będę to kontynuował. Jakieś pytania, sugestie, pochwały poproszę na pw, by tutaj nie zaśmiecać tematu. Będę robił jeszcze małe podsumowanie naszej ekstraklasy i wybierał 3 zdarzenia in plus w danej kolejce.

1. Visniakovs
2. Malinowski
3. Wisła
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom