>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 25 - 28.07.2014

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

WilliamHill

Inauguracja sezonu już za nami. Falstart zaliczyła broniąca tytułu Legia Warszawa oraz mocno wzmocniona i przez wielu faworyzowana Lechia. Gdańszczanie po remisie w Białymstoku podejmą u siebie Podbeskidzie, które w 5 minut straciło zwycięstwo w spotkaniu z Pogonią. 1,73 na Lechie wygląda zachęcająco, ale Górale skóry łatwo nie sprzedadzą.
Ciekawie wygląda typ na Bełchatów, które podejmie u siebię słabą (?) Korone Kielce. To co Koroniarze zaprezentowali w defensywie woła o pomstę do nieba, a piłkarze pokroju Outtary nie powinni być zatrudniani w Polsce.
Lider tabeli - Lech Poznań pojedzie na bądź co bądź trudny teren w Zabrzu.

Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
N 0

nephandi

Użytkownik
Kurs na Legię tez niczego sobie, moim zdaniem na wyjeździe będzie łatwiej się przełamać niż u siebie. Drugi raz Berg nie będzie tak skandalicznie rotował. A i odpoczynku więcej niezależnie do wyniku jutrzejszego meczu.

Piastowi tez nie daje większych szans zwłaszcza po 10 dniach odpoczynku dla Wisły. Ruch - Leczna to trzeci w miare pewny kupon. Leczna to co wyprawia przy stałych fragmentach wola o pomstę do nieba. Starzyński asysta murowana.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Wisła - Piast - handicap (-1) Wisła @ 2,75; (-2) @ 6,00
Piast - dla mnie murowany kandydat do spadku. Wisła za to nie zagrała z Łęczną źle, a jak doskonale wiadomo na Reymonta Wisła jest znacznie silniejsza niż na wyjazdach. Zasadniczo bez problemów kadrowych (poza ciągnącą się od dawna sagą Jovanovicia i nieobecnym do końca rundy Stjepanoviciem), za to z wracającym po kontuzji skrzydłowym Guerrierem. Biorąc pod uwagę jakość ataku Piasta i poziom obrony Wisły (para Dudka-Głowacki jest skałą, na prawej solidny Burliga, na lewej Sadlok,świetna II połowa z Łęczną) oraz obronę Piasta (ręcznik + 4 drewniane klocki) liczę, że Wisła wsadzi minimum 2 bramki, a nawet te 3 nie powinny być dużym problemem. Stracić raczej nie powinna, więc idę w handi.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
W miare pewne wydaje sie zwyciestwo Belchatowa. Porownujac styl gry obywdoch druzyn w pierwszej kolejce oraz atmosfere jaka panuje u Beniaminka to kurs jaki zostal wystawiony na Belchatow jest bardzo zachecajacy. Ja osobiscie zagram na nich gdyz wygrana wydaje sie bardzo prawdopodobna.
Moje propozycje:
1 - kurs 2
1 DNB - kurs 1,44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja jestem ciekaw dyspozycji Bełchatowa jeśli dojdzie presja grania u siebie i ze słabszym rywalem. Nie będzie luzu psychicznego jak z Legią, że co się stanie to nie będzie źle nawet jak przegrają, bo to jednak mistrz. Tutaj sytuacja taka, że to na nich będzie spoczywał ciężar. Zadanie o tyle łatwe, że bracia Mak i Ślusarski będą mieli łatwiej niż w pierwszym meczu patrząc na to, co robi Korona w obronie.
Mimo wszystko kierowałbym się ku gospodarzom tego meczu, ale jeszcze trochę czasu jest i ostatecznie zadecyduję w piątek.
Podobna sytuacja jeśli chodzi o grę obronną to Podbeskidzie, Lechia tym razem powinna mieć łatwiej niż z Jagiellonią + grają u siebie, więc dubel Bełchatów i Gdańsk nie jest złym wyborem @3,46
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Ciekawy kurs na Legie w Krakowie. Wiadomo dziś się okaże w jakich humorach przyjadą na Cracovię , ale można zauważyć , że jak awansują dziś dalej to forma ich poniesie i dają radę na Cracovii. Jeśli natomiast by odpadli to ile to można przegrywać ? Tak czy tak w sobotę po takim kursie ciężko nie grać na ich przełamanie nie wierzę , że tyle by mogli polegać. Grać już można , bo kurs wręcz idealny , a zapewne od jutra będzie spadał.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Lechia -Podbeskidzie
Co do Podbeskidzia to bym ich tak szybko nie skreslal niby porazka w pierwszym meczu jednak w pierwszej polowie pokazali bardzo dobra gre co utwierdza mnie w fakcie ze nie jest to juz druzyna, ktora w tym sezonie bedzie zamykac tabele. Natomiast temat Lechi jest troche przereklamowny, dobre transfery, wygrana z Panatinajkosem i ciagle oczekiwanie ze beda trzecia sila w lidze. Graja oni pod presja napompowanego balonika co na pewno nie pomaga, oraz musimy pamietac ze przeciwnicy podchodza do nich z wiekszym respektem co tez sprawia ze ciezej jest wywalczyc kazdy punkt. Prawdopodobnie to oni wezma sie za rozgrywanie pilki co sprzyja Gorala ktorzy lubia grac na kontre. Ja osbiscie kieruje sie w strone overa :
Over 2,5 po kursie 2,05
Do tych dwoch typow dolozyl bym jeszcze:
Wisla Krakow - Piast Gliwice
I co z ta Wisla ? Jak dla mnie jesli nie zrobia jakis wzmocnien to biala gwiazda stanie sie czerwona latarnia Ligi. W takim skladzie oraz po tym co pokazali w pierwszym meczu w najsilniejszym zestawieniu sukcesow im nie przewiduje. Ogladajac ich caly czas sie zastanawialem co sie stanie jak Glowacki dozna kontuzji. Kto za niego wejdzie lub jak Smuda sobie z tym poradzi. Komentatorzy mowia cos o ich mlodzikach jednak na pewno oni nie wystarcza do walki o grupe mistrzowska. Z drugiej strony moja oni szanse zdobyc jakies punkty na poczatku kiedy nie ma brakow kadrowych i na pewno wyjda zmotywowani. Nie ogladalem gry Piasta poniewaz chcialem zobaczyc Slask Wroclaw, jednak ich sklad nie jest wybitny. Z tego co czytalem to ich gra nie zachwycala, mecz byl wolny oraz malo ciekawy. Dla tego mysle ze dobrym typem bedzie :
Under 2,5 po kursie 1,75
Na pewno odpuszczam Lecha, Legie Ruch i Zawisze ktorzy graja juz 4 mecz w ciagu dwoch tygodni na poczatku sezonu. Niby nie te same sklady caly czas graja, jednak przeloty aklimatyzacja presja mediow nie pomagaja w regeneracji. Jesli ktos szuka niespodzianek to te druzyny moga ja sprawic w najblizszej kolejce.
Ps. Przepraszam za brak polskich znakow jednak wylana herbata nie poznawala mi na ich stawianie.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W sobotę mecz Pogoni ze Śląskiem, czyli drużyn, które udanie rozpoczęły sezon w Ekstraklasie. Pogoń rzutem na taśmę pokonała Podbeskidzie w Bielsku po centrostrzale Frączczaka w 93. minucie gry. Można powiedzieć, że jest to zwycięstwo szczęśliwe, ale trzeba zauważyć, że to Portowcy byli drużyną bardziej aktywną w tamtym meczu i stworzyli sobie sporo okazji strzeleckich. Dobrze zagrali Frączczak czy Murawski, swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie zdobył Zwoliński, gra ofensywna wyglądała co najmniej przyzwoicie i jest to na pewno dobra wiadomość dla trenera Wdowczyka. Ale z kolei gdyby Podbeskidzie było bardziej skuteczne pod bramką Janukiewicza, to wynik wyglądałby zupełnie inaczej. Pogoń zostawiała sporo miejsca rywalom na spokojne rozgrywanie akcji, gracze z Bielska mogli zdobyć 1-2 bramki więcej. Teraz rywalem Portowców będzie Śląsk, który wygrał u siebie z Ruchem 2:0. To był bardzo dobry mecz piłkarzy trenera Pawłowskiego. Co prawda Ruchowi należał się karny w 1. minucie gry, ale generalnie to Śląsk miał przewagę, stwarzał dużo sytuacji i zasłużenie wygrał. Dobre zawody zagrał Pich (bramka + asysta), nieźle na pozycji napastnika zaprezentował się Mila, sporo pojedynków wygrał Flavio, ale on z kolei musi popracować nad wykończeniem akcji. W obronie było trochę niepewności i wydaje mi się, że grająca u siebie Pogoń, mająca sporą siłę w ataku, jest w stanie pokonać solidkeepera Pawłowskiego. Generalnie mecz powinien być z gatunku tych ofensywnych, dlatego stawiam na gole z obu stron.
Pogoń – Śląsk
BTS @ 1.83 Bet365 ✅ 4:1
 
themarkos 30

themarkos

Użytkownik
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Patrząc na 1 kolejkę i to co w obronie robiła Korona faworyt nasuwa się tylko jeden. Korona nie wiem czym się kierowała ściągając Outtare i Leandro, goście nie dość że nie ogarniają podstawowych rzeczy jak np. język polski to ponadto poziomem też nie powalają. Do tego raczej wykluczony jest występ Golańskiego który stanowi według mnie 50 % siły tej drużyny. W napadzie będzie grał Korzym, który myślami jest już pewnie w Bielsku-Białej albo Łęcznej. Doliczając do tego osłabione morale i styl nie widzę argumentów po stronie drużyny z Kielc. GKS nakręcony zwycięstwem w Warszawie powinien bez problemu wygrać. Maki przy obrońcach Korony powinni się dobrze bawić.

GKS Bełchatów @2.05✅
i trochę odważniej Bełchatów(-1.0)-Korona GKS @3.80✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Sobota, godz 20:30
Cracovia - Legia Warszawa 1x @ 1,75 3/10
⛔
Trener Legii zapowiadał, że póki są w LM w lidze będą grać słabszym składem. Jak zagrał słabszy skład już Legia pokazała z Bełchatowem (0-1 w Warszawie).
Teraz spotkają się ze słabszym zespołem niż GKS, ale za to na ich terenie.
W środę(dziś) dali z siebie bardzo dużo i wygrali z St Patricks. Mecz ligowy w sobotę, a kolejna runda LM z Celticem już we wtorek. Trzeba się przygotować!
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Co Wy do tej Legii ? Ok wszystko rozumiem , ale w 2 kolejce znów nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów i oczekuję tym razem zwycięstwa warszawiaków. A myślenie ciągle , że będą najlepsi odpoczywać ,bo liga mistrzów to trochę złe myślenie , a co jakby Legia awansowała dalej ? To przez cały sezon będą grać rezerwowi ? Muszą być w rytmie meczowym i uważam , że tym razem Berg postawi na silny skład w Krakowie.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Biorąc pod uwagę to jak GKS zagrał z Legią zarówno w defensywie jak i ofensywie, faworytem jest beniaminek z Bełchatowa. Jeśli dorzucimy do tego fatalne błędy kielczan w obronie w przegranym meczu z Zawiszą, to wydaje się, że goście nie mają czego szukać. W drużynie Kamila Kieresia panuje fantastyczna atmosfera i możliwe, że zespół powalczy o coś więcej niż tylko utrzymanie. W Koronie z kolei trudne zadanie stoi przed Tarasiewiczem, tyle, że z pustego to i Salomon nie naleje. Może za wcześnie na osądzanie nowych nabytków Koroniarzy, ale trzeba przyznać, że w meczu z Zawiszą zaprezentowali się katastrofalnie. Defensywa kielczan wcale nie będzie miała łatwiejszego zadania jutro, bo naprzeciw niej zagrają bracia Mak czy Bartosz Ślusarski, którzy nie mieli problemów z kilkakrotnym rozmontowaniem obrony mistrza Polski - Legii Warszawa.
Widzę jutro dobry, otwarty mecz i kilka bramek.
GKS Bełchatów win @2.00 ✅
GKS Bełchatów over 1.5 @2.25 ✅
Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
GKS Bełchatów - Korona Kielce ✅✅✅
Typ: 1DNB
Kurs: 1,50

Unibet

2 kolejkę ekstraklasy rozpoczniemy w Bełchatowie. GKS po niespodziewanym zwycięstwie nad Legią przystępuje do tego meczu w roli faworyta. Moim zdaniem słusznie. Legia zagrała poprzedni mecz b. słabo a beniaminek bez litości to wykorzystał, strzelił bramkę i był wyraźnie lepszą drużyną. Może i w ekipie Kieresia brakuje gwiazd (Ślusarski na taki status nie zasługuje), ale kilka sytuacji sobie stworzyli. Chociaż ta skuteczność.... Polskim zwyczajem beniaminek na początku ligi nie będzie dostarczycielem punktów. Na przeciwko GKS stanie jedenastka Korony Kielce, która zagrała jak dla mnie dość wyrównane spotkanie z Zawiszą. Gdyby nie te kuriozalne błędy w obronie to z Bydgoszczy wywieźli by punkt(y). Jednak aspektem który przekonał mnie do typu 1DNB jest kadra Korony. Określe ją delikatnie jako &quot;przeciętna&quot;

Cracovia - Legia ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 2,20

Unibet

2,20 na wygraną Legii....hmmm. Sądze że kurs wart jest ryzyka. A ryzyko jest gdyż jak gra Legia każdy widzi, jak trener Berg miesza składem - każdy widzi, jak Legia gra bez pomysłu i polotu - każdy widzi. Nie wiem czy Legia lekceważy rywali i myśli że wygrają ten sezon tak samo łatwo jak poprzedni i jak jeszcze wcześniejszy? Wszystkie mecze w tym sezonie (Zawisza, GKS, 2x Patricks) to była słaba gra Legii. Nawet to zwycięstwo 5:0 jakoś szczególnie mnie nie przekonuje bo w zeszłym sezonie Legia pokazała że stać ją na dużo, dużo więcej. Rozpatrując za i przeciw Legii i Cracovii rozum podpowiada że to gospodarze, grając u siebie, wygrają ze słabiutką, zmęczoną lub grającą &quot;2gim składem&quot; Legią. Jednak ten kurs.... no 2,20 to w zeszłym sezonie było na Lech - Legia. Ja biorę choć najprawdopodobniej się na tym przejadę.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie oglądałem otwarcia sezonu w Bielsko-Białej ale wystarczy mi że widziałem pierwszy mecz aspirującej do misia Lechii i ... jedyne co mogę powiedzieć - jeśli chcecie grać win Lechii zamieńcie to sobie na o1.5 gospodarzy. Nie dość że kurs wyższy to taki bet wydaje się po prostu lepszą opcją na ten mecz. Obrona Lechii z Białymstoku gubiła się bardzo często i tak na dobrą sprawę Jagiellonia mogła zapewnić sobie komplet punktów jeszcze przed przerwą. Z czwórki defensorów połowa to nowe nazwiska więc słabą postawę obrony zrzucam na karb braku zgrania. Z czasem powinno być lepiej ale nie dam ręki uciąć :p Poszedłbym w stronę btsa ale raz - nie ufam atakującym PBB, dwa - w bramce Lechii bardzo niepewnego Trelę zmieni Bąk. Może to wyjść Lechitom tylko na dobre, choć jak defensorzy źle się ustawią to i lepszy bramkarz nic nie pomoże...
W ataku powinno być dobrze, a przynajmniej lepiej niż w przekroju całego meczu z Jagą. Liczę że Pawłowski nie obsra się tak jak to się zdarzyło tydzień temu. Po pierwszej kolejce można powiedzieć że w dobrej dyspozycji jest Sadajew. Choć Rosjanin był meczu z Jagą skuteczny niczym Piotr Włodarczyk z najlepszych czasów to super pracował na boisku. Dla mnie największy plus Lechii poza Wiśniewskim i momentami Makuszewskim. Dwa trafienia na własnych śmieciach to chyba nie problem, Lechio ?

Lechia o1.5 @ 1,92 maraton
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co Wy do tej Legii ? Ok wszystko rozumiem , ale w 2 kolejce znów nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów
Właśnie sęk w tym, że mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Dzięki reformie mecze obecnie rozgrywane są warte 1,5pkt. W zeszłym sezonie dobrym przykładem słabego początku był Lech - po 8 kolejkach znajdował się w dolnej połówce tabeli, ale akurat nie z powodu grania rezerwami i oszczędzaniem na puchary, tylko byli katastrofalnie przygotowani:

Z tego słabego początku zdołali się wykaraskać, by już po 30 kolejce być wiceliderem, choć ze znaczną stratą do Legii. Mistrzowie Polski jednak mają taki komfort, że nikt raczej nie będzie punktował jak oni w zeszłym sezonie, bo &quot;poziom ligi się wyrównuje&quot; i każdy może wygrać z każdym, więc myślę, że nie będzie takiego zespołu, który będzie masowo zdobywał punkty i nawet gdyby taki Lech odskoczył Legii grającej w lidze rezerwami, to mogą oni nadrobić stratę w bezpośrednich meczach i z pomocą może przyjść podział punktów.
a co jakby Legia awansowała dalej ? To przez cały sezon będą grać rezerwowi ?
Przede wszystkim gdyby awansowali, to nie będzie przygoda z pucharami trwała wiecznie - zakładając utopijnie awans do Ligi Mistrzów, to ostatni mecz zagrają w grudniu. Jeśli jednak - co bardziej prawdopodobne - skończy się przygodą w Lidze Europy, to też widzę ich najwyżej w 1/16, czyli koniec przygody gdzieś w lutym. A potem mogą nadrabiać straty w lidze grając najmocniejszą jedenastką, ale tak jak napisałem wyżej, nie muszą one być duże, bo tu żadna drużyna nie potrafi wygrywać seriami, więc nikt znacznie nie odskoczy.
Muszą być w rytmie meczowym i uważam , że tym razem Berg postawi na silny skład w Krakowie.
Wszyscy to wiemy, że muszą być w rytmie meczowym itd. jednak z niewiadomej przyczyny Berg wystawia na ligę totalne rezerwy. Trochę mnie to rozśmieszyło, że przed rewanżem II rundy eliminacji do rezerw sięgać, bardziej rozumiałem rezerwy na Koronę w 2011 przed rewanżem z APOELem w Wiśle, gdy takie wystawił Maaskant. Ale Berg będzie rozliczany z wyników tych eliminacji i pozycji w lidze, a narazie - przynajmniej samymi wynikami w kwalifikacjach - się broni.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Lechia Gdańsk @1,73 ✅ 1:0
myślę, że jutro już będzie dużo mniej niż te 1,73, dlatego chwytam dziś... wolę mimo wszystko czystą jedynkę niż Lechia over 1,5 bramki, bo w tej polskiej lidze różnie to bywa, ale żaden inny wynik niż win gospodarzy mi tu nie pasuje. Świetny stadion, kibice, do tego indywidualności, których Podbeskidzie po prostu nie ma... dobre wyniki w sparingach, lekki falstart z Jagą, myślę, że tutaj mają sporo do udowodnienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co znaczy, ze Legia nie moze sobie pozwolic na stratę punktow ? Dla nich totalnym priorytetem jest teraz Celtic a Ekstraklasa malym dodatkiem. Berg i tak juz zaznaczyl, ze punkty potem sa dzielone na dwa, wiec ewentualna strata z poczatku sezonu bedzie latwa do nadrobienia. Cracovia zagrala slabo 1wszy mecz, ale maja potencjal. Trener Podolinski w wywiadach stwierdzil, ze chca ze stadionu przy Kaluzy zrobic twierdze nie do zdobycia i cos w tym moze byc. Wg mnie 1x do grania biorac pod uwage Celtic i nie zgranie Legii zwiazane z rotacjami + do tego spodziewam sie mega walki Cracovii po rozczarowujacym 1wszym meczu w Zabrzu.
⚽ Cracovia - Legia --&gt; 1X - 1,75 bet365 ⛔ 1-3
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Lechia Gdańsk @1,73

myślę, że jutro już będzie dużo mniej niż te 1,73, dlatego chwytam dziś... wolę mimo wszystko czystą jedynkę niż Lechia over 1,5 bramki, bo w tej polskiej lidze różnie to bywa, ale żaden inny wynik niż win gospodarzy mi tu nie pasuje. Świetny stadion, kibice, do tego indywidualności, których Podbeskidzie po prostu nie ma... dobre wyniki w sparingach, lekki falstart z Jagą, myślę, że tutaj mają sporo do udowodnienia.
Przypominam że Lechia ponad połowa nowego składu a to musi minąć trochę czasu zanim się to wszystko zgra...
Nie sądzę żeby były spadki na taki wynalazek jak do tej pory jest ta drużyna.

Co do meczu Cracovii z Legią to moim zdaniem zanim nie poznamy składów to stawianie czegokolwiek w tym meczu to jak czarne-białe widzę paru kolegów już obstawiło ruletkę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lechia Gdańsk vs Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk Over 1.5 @ 1.90

marathonbet​

Mecz drugiej kolejki ekstraklasy, inauguracja w Gdańsku. Ekipa aspirująca do gry o puchary a tu pierwszy mecz i remis w dodatku po błędach obrony. Widać było też ten brak zgrania, który powodował, że ebyło sporo nie dokładności.
Dzisiaj liczę na B. Pawłowskiego, w Białymstoku dostał zmianę przed przerwą, sparingi w jego wykonaniu nie były złe, asystował i zdobywał bramki, teraz czas przełożyć to na ligę. Choć moim zdaniemm zacznie na ławce.

Podbeskidzie długo prowadziło z Pogonią, żeby przegrać potem po stałym fragmencie gry i po ładnej bramce Frączczaka.
Przede wszystkim wszyscy liczą na Demjana, zawodnika, któy wraca po roku z Belgii, sezon miał średnio udany, ale wszyscy liczą , że pomoże PBB w walce o ligowe punkty.

Co do typów na &quot;czystą&quot; 1, to ja bym nie polecał, kursy lecą w dół, a co pokazał mecz w Białymstoku, potrafią strzelać gole, tak jak Bielsko straciło na własnym boisku , co w poprzednim sezonie było rzadkością 3 bramki.
Zresztą teraz kurs na over 1.5 Lechii jest lepszy niż na win.

Przewidywane składy:
Lechia Gdańsk: Trela - Możdżeń, Bougaidis, Janicki, Leković, Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Wiśniewski, Aleksić, Sadajew.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac - Adu Kwame, Pietrasiak, Skonieczny, Pazio, Malinowski, Iwański, Sloboda, Patejuk, Sokołowski, Demjan.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ja jako gdańszczanin odradzam wam granie Lechii przed meczem w tym spotkaniu. Sam na miejscu Machado ustawił bym Możdżenia zamiast Pietrowskiego na prawej obronie. Tiago Valente zapewne będzie nadal grał na środku obrony. Portugalczyk sam go polecał do składu Lechii.
A dlaczego wam polecam grę dopiero na żywo? Z dwóch powodów. Po pierwsze siłą Lechii najważniejszą będą w tym sezonie skrzydła. Z Jagiellonią one w ogóle nie funkcjonowały. Po drugie kluczowe, jak będzie grał Vranjes. Z Jagiellonią ustawiony był defensywnie, co było błędem. Już Probierz popełniał ten sam błąd. Jak zobaczycie, że Vranjes podłącza się do akcji ofensywnych w pierwszych minutach, typ na Lechie powinien być właściwy.
Podbeskidzie będzie czekało na kontratak lub stały fragment. Machado zapowiedział, że Lechia ma odbierać piłkę już w linii pomocy, ale czy tak będzie to kwestia otwarta.
Przed meczem najbardziej obiektywny wydaję mi się typ Powyżej 2.5 [2.00] - Bet365 który może pokryć sama Lechia. Obrona w Lechii nadal nie jest scalona, a chłopaki na pewno będą chciały coś udowodnić. Mieli ostry trening w środę. Nie widzę też multum wywiadów.
Lechia jest mocna jeśli przy takiej słabej grze w Białymstoku wyciągnęła z 0-2 na 2-2
 
Do góry Bottom