>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 25 - 28.07.2014

groven 2,2K

groven

Forum VIP

W poprzednim sezonie GKS nie miał w niej sobie równych rywali. No ale to inna liga moi kochani.. Korona to stary lis ekstraklasy, który będzie się rozkręcał z kolejki na kolejkę. Ale jeszcze nie dzisiaj.. Bełchatowianie po meczu z Legią pokazali, że są zespołem, z którym muszą liczyć się nawet najsilniejsi i bez wątpienia w starciu z Koroną są faworytami. Tylko czy ta nagonka nie jest trochę spowodowana przez media i kibiców? No i czy sprostają sytuacji o której pisał ArQuisek. Oni z Legią nie musieli, teraz ciąży na nich presja. Bełchatów, jednym z kandydatów do objęcia mistrzostwa polski! Już takie wersje nawet słyszałem po meczu z Legią... Nie przesadzajmy i nie wpadajmy w paranoje. Myślę, że under 2,5 gola lub 1 DNB w kierunku gospodarzy, nic więcej. Kielczanie przebudowali latem linię obrony i wyraźnie widać, że zawodnicy nie są jeszcze ze sobą zgrani. W pierwszej kolejce zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza jak wiecie przegrał w Bydgoszczy z Zawiszą 0:2. W meczach sparingowych Korona nie zachwycała ofensywą. Remisy 0:0 oraz 1:1 z GKS Tychy, skromna wygrana 1:0 z Termalica BB i remis z Podbeskidziem 0:0. Co daje się zauważyć? Mało strzelają. Korona zdobędzie punkty, ale za tydzień w meczu z Pogonią Szczecin. A dzisiaj albo wymęczy remis, albo ulegnie rozpędzonemu beniaminkowi. Niech fiesta w Bełchatowie trwa dalej!
Sędziuje Szymon Marciniak z mojego Płocka :)
Typ: 1 DNB
Wynik: 2:0
Kurs: 1.45

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skols13 573

skols13

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie over 10,5 rożnego ✅✅✅(11 rożnych, myślałem, że będzie łatwiej, ale ważne, że na plus)
Na dzisiaj wybieram sobie spotkanie w Gdańsku, gdzie Lechia podejmować będzie Podbeskidzie. Tak jak wyżej koledzy podawali typy na zwycięstwo Lechii czy też over 1,5 gola - to zgadzam się z nimi, chociaż bardziej grałbym w strone o 1,5 gola. Tak samo myslałem przed pierwszym spotkaniem i tam się sprawdziło. Tutaj jednak najpewniejszym betem wydają mi się rożne. Lechia będzie chciała bardzo dobrze zaprezentować się w pierwszym meczu w tym sezonie przed własną publicznością. Szybkie skrzydła + groźny Sadajev będą na pewno dzisiaj stwarzały wiele kłopotów obronie z Bielsko-Białej, a myślę, że z tym w parze pójdą rzuty rożne.
Lechia w pierwszym meczu z Jagą nabiła 14 rzutów rożnych, a jak wiemy ich gra od początku nie zachwycała, fakt, że musieli gonić wynik przegrywając już 2-0, ale moim zdaniem nawet jeśli oni dzis będą prowadzić 1-0, beda nadal atakowac, to zespół grający ofensywna piłkę.
Co do Podbeskidzia w spotkaniu z Pogonią zrobili 10 rożnych. Ich gra mi się nie podoba, ale dużo bazują na stałych fragmentach gry, dlatego też kilka rożnych dorzucą. Dodatkowo obrona Lechii nie jest zgrana, popełniała wiele prostych błędów w pierwszym meczu, potrzebuje ona czasu, aby się ze sobą zgrać. Dziś, jeśli potwierdzi się przewidywalny skład, dojdzie do zmian, a to może wpłynąć na brak zrozumienia.
Przewidywane składy:
Lechia Gdańsk: Trela - Możdżeń, Bougaidis, Janicki, Leković, Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Wiśniewski, Aleksić, Sadajew.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac - Adu Kwame, Pietrasiak, Skonieczny, Pazio, Malinowski, Iwański, Sloboda, Patejuk, Sokołowski, Demjan.
▶ Lechia - Podbeskidzie over 10,5 rożnego @1.83, bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Piastowi tez nie daje większych szans zwłaszcza po 10 dniach odpoczynku dla Wisły.
To zdanie podoba mi się najbardziej z całego działu,a co najgorsze kolega ma rację.
Po pierwszej kolejce Nasi kopacze potrzebują 10 dni odpoczynku bo okrutnie się umęczyli.Nawet B klasa gra co 7 dni.
Tak jak zostało już napisane - &quot;biała gwiazda&quot; może trochę poświecić na czerwono,niech no tylko wypadnie ze składu Głowacki,a póki co spodziewam się braku zwycięstw na wyjazdach i braku porażek u siebie.
Z Legią to wielka niewiadoma, to dla nich tylko 1,5 punktu , a w razie awansu do LM - wiadomo - Eldorado,więc nawet kurs @2,1 mało kusi.
Lechia i Bełchatów niby wyglądają dobrze w teorii,ale w ekstraklapie najlepszą metodą długofalowego bilansu dodatniego jest stawianie płaską stawką na najwyższy kurs w każdym meczu - testowane w ubiegłym sezonie.
Chętni niech sobie policzą pierwszą kolejkę obecnego ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
GKS Bełchatów - Korona Kielce
powyżej 2,5 gola 2,30 ⛔ szkoda gadać 15 minut 2 bramki i reszta jak na wakcjach
bet 3 6 5
Uwielbiam takie sytuacje jak ta co ma teraz miejsce. Nieoczekiwane zwycięstwo beniaminka na &quot;mistrzowskim&quot; terenie i zaraz na Bełchatów leci masówka, bo jak inaczej? Wygrali z Mistrzem na ich terenie i teraz nie wygrają ze słabą Koroną i to grając u siebie? Normalnie lokata dnia. Widzę, że każdy w ten sposób tłumaczy sobie stawianie na GKS. Swoją drogą ciekawa sprawa ledwo druga kolejka a tu już jeden z beniaminków stawiany jest w roli głównego betu tej kolejki jakby wszyscy zapomnieli, że w naszej lidze gościom o wiele łatwiej się gra jak gospodarzom. Od samego początku jak zaczęła się ofensywa stawania na Bełchatowian chciałem iść w stronę Korony czy to z podpórką czy nawet z draw no betem, ale na siłę to robić to też bezsensu. Zespół przejął Rysiek Tarasiewicz czyli inny trening inna taktyka itd. u Tarasiewicza zauważyłem w każdym z klubów co prowadził ostatnimi czasy czyli Śląsk w jego ostatnim sezonie czy Zawiszę za każdym razem klika kolejek było przespanych jak gdyby kolejny raz zaorał na starcie drużynę by w późniejszej fazie sezonu odrabiać punkty i tu już przyczaiłem się, aby później grać na Koronę po 5-6 kolejkach od startu. Do tego mecze wyjazdowe w wykonaniu Kielczan wiadomo jakie są. Napisałem Kielczan, ale to już nie takie Kielce jak kiedyś gdzie 3/4 składu było zajęte przez ambitnych chłopaków z Polski teraz zrobił się taki miszmasz obcokrajowców w składzie, że aż strach pomyśleć kiedy ta ekipa się zgra w stu procentach. Te wszystkie fakty od razu mnie uprzedziły i dały jasny sygnał, żeby odpuścić sobie grę w stronę gości. I z tych pomysłów wyszło mi over 2,5 gola po astronomicznym kursie 2,30. Beniaminek i najgorszy zespół wyjazdowy i tu mają obie pozostać z czystym kontem? Nie ma szans. Przy takim kursie jakiekolwiek ryzyko postawienia będzie miało wytłumaczenie w tak wysokim kursie.
 
pw85 114

pw85

Użytkownik
Cracovia Kraków - Legia Warszawa


Legia rozpoczęła sezon bardzo niepewnie, ale myślę, że trener Berg ustabilizował skład, a zwycięstwo 0:5 nad St.Patrick&#39;s pozwoliło piłkarzom uwierzyć w siebie. Tak jak w poprzednim przypadku postanowiłem postawić na over 1,5 gola na jedną z drużyn (Legię).

Cracovia pomimo lepszych momentów w meczu w Zabrzu, w całym spotkaniu wypadła raczej mizernie. Nawet jeśli uda im się strzelić jakiegoś gola, to tylko lepiej dla zagranego typu.

TYP: Legia Warszawa Over 1,5 gola
Kurs: 2,11 (eFortuna)✅✅✅
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
GKS- Korona
Typ : GKS czyste konto - NIE
1,61 bet365
Lubie szukac tego typu w roznych meczach.
Dla mnie dzisiejszy powinien go pokryc.
Wyzej zostaly napisane bardzo ciekawe analizy odnosnie tego spotkania. Mi zdecydowsnie blizej do tonowania optymizmu w zwiazku z wygrana Belchatowa w Warszawie. Bardz czesto jest tak, ze pierwszy mecz wyszedl, a nastepny jest zupelnie inny. Mam ochote na zagranie tutaj win-u Korony, ale wydaje sie to troche zbyt ryzykowne. Wybieram opcje, ze Korona strzeli. Po pierwsze nie zdobyli gola s 2 ostatnich meczach. Po drugie w 4 ostatnich meczach w Ekstraklasie druzyna gosci nie strzelila bramki na wyjezdzie...
Po trzecie we wszystkich 5 pojedynkach miedzy Korona, a GKS-em Korona zawsze zdobywala gola. GKS gola w Warszawie nie stracil...moim zdaniem czas przelamac w ekstraklasie niemoc strzelecka gosci.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
W pierwszej kolejce Ekstraklasy beniaminek z Bełchatowa sprawił nie lada niespodziankę wygrywając z Mistrzem Polski w Warszawie 1-0, Korona Kielce natomiast nie pozostawiła po sobie najlepszego wrażenie w Bydgoszczy przegrywając z Zawiszą 0-2. Patrząc więc tylko przez pryzmat 1.kolejki faworytem tego spotkania powinna być ekipa z Bełchatowa, która przecież wygrała z Legią, a w dodatku to oni są dziś gospodarzem spotkania. W Polskiej lidze jednak niczego nie można być pewnym i osobiście wątpię by GKS poszedł za ciosem i również dziś zgarną komplet punktów. Mi osobiście bardziej w tym meczu pasuje remis.
Bełchatów zresztą nie ma najlepszego bilansu ostatnich gier z zespołem Korony, dość powiedzieć, że w 8 ostatnich meczach o stawkę przeciwko tej ekipie tylko 2 razy wygrali (ostatni raz w kwietniu 2011 r.), 3 razy górą była ekipa Korony i 3 razy obie te ekipy dzieliły się punktami. Ponadto warto zauważyć, że w meczach przedsezonowych obie ekipy często swoje mecze remisowały: Bełchatów z Rakowem i Dolcanem, Korona z Podbeskidziem i 2x z Tychami. Kto wie może i dziś będziemy mieli remis.
Warto również pamiętać o jednej istotnej rzeczy, dziś faworytem spotkania będzie zespół Bełchatowa i to od nich będziemy oczekiwać konstruowania akcji i gry w ataku pozycyjnym, nie będzie to spotkanie jak z Legią gdy to rywal prowadził (swoją drogą dość nieporadnie) grę, a Bełchatów szybkimi kontratakami zagrażał bramce Kuciaka. Dziś na kontrataki będzie liczyć przede wszystkim Korona i myślę, że Bełchatów wcale tak dobrze nie będzie się prezentował na tle (paradoksalnie) słabszego rywala niż to było na tle Legii Warszawa. Myślę, że Korona jeżeli nie będzie popełniać tak kardynalnych błędów w obronie jak w spotkaniu z Zawiszą to może dziś w Bełchatowie zapunktować (ja osobiście liczę na 1 punkt).
Jeśli chodzi o nieobecnych to w drużynie gospodarzy nie zagra Kamil Wacławczyk oraz Pawieł Komołow (nie jest jeszcze zgłoszony do rozgrywek) a także Hristijan Kirovski, który rozwiązał umowę z klubem. W ekipie gości nie zagra Zbigniew Małkowski a do gry uprawniony jest już Vytautas Cerniauskas, który ma być jego godnym następcą w bramce.

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Jak wiemy Lechia Gdańsk ma mocarne plany (o czym świadczą transfery w letnim okienku transferowym). Wielu spodziewa się, że zespół prowadzony przez Joaquima Machado przynajmniej poprawi wynik osiągnięty w poprzednim sezonie, a przypomnę, że poprzedni sezon Lechia zakończyła na 4.miejscu. Inauguracja jednak nie wypadła zbyt okazale, w Białymstoku Lechia przegrywała już 0-2 ale mimo to udało im się zdobyć punkt remisują 2-2. Podbeskidzie natomiast również postanowiło się wzmocnić latem i nie przeżywać tego samego co w dwóch poprzednich sezonach (czyli walki do końca o pozostanie w lidze). Na początek jednak Podbeskidzie przegrało u siebie z Pogonią i kto wie czy sytuacja znów się nie powtórzy jeśli chodzi o ten klub a mianowicie : jesień wasza, wiosna nasza.
Faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Lechia, choć trzeba zauważyć, że Podbeskidzie ma bardzo dobry bilans gier z Lechią w najwyższej klasie rozgrywkowej (do tej pory 6 takich spotkań miało miejsce i 4 razy wygrywała ekipa z Bielska-Białej, a tylko raz Lechia). Z drugiej strony Lechia w końcówce poprzedniego sezonu prezentowała się bardzo dobrze w meczach przed własną publicznością (potrafili wygrać m.in. z Lechem Poznań i tym samym zakończyć marzenia Kolejarza o mistrzostwie). Myślę, że i dziś Lechia ma zdecydowanie więcej argumentów niż ich dzisiejsi rywale i to Lechia powinna sięgnąć po 3 punkty w tym spotkaniu.
Warto w tym miejscu wrócić do letniego okienka transferowego i choć zapewne większość dobrze wie to przypomnieć, że do Lechii latem przyszli tacy piłkarze jak : Możdżeń, Pawłowski, Borysiuk, Łukasik, Trela czy Dźwigała, a są to tylko Polacy, którzy przyszli do Lechii ale i tak lista tych nazwisk jest naprawdę imponująca. Jeśli chodzi o Podbeskidzie to również zrobili kilka ciekawych ruchów transferowych, sprowadzono m.in. Róberta Demjana, Sylwestra Patejuka, Michala Peškoviča czy Adama Pazio ale mimo wszystko na papierze zdecydowanie lepiej wygląda to w Gdańsku. Moim skromnym zdaniem uważam, że dziś zobaczymy właśnie Lechię taką jakiej się oczekuje (czyli naprawdę mocną), pierwszy mecz co prawda zbyt dobrze nie wyszedł ale już w meczach towarzyskich Lechia potwierdzała duży potencjał (wygrana z Panathinaikosem 4-0) i prędzej czy później również ten potencjał pokaże w lidze. Ja mam nadzieje, że już dziś.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie over 10,5 rożnego
Na dzisiaj wybieram sobie spotkanie w Gdańsku, gdzie Lechia podejmować będzie Podbeskidzie. Tak jak wyżej koledzy podawali typy na zwycięstwo Lechii czy też over 1,5 gola - to zgadzam się z nimi, chociaż bardziej grałbym w strone o 1,5 gola. Tak samo myslałem przed pierwszym spotkaniem i tam się sprawdziło. Tutaj jednak najpewniejszym betem wydają mi się rożne. Lechia będzie chciała bardzo dobrze zaprezentować się w pierwszym meczu w tym sezonie przed własną publicznością. Szybkie skrzydła + groźny Sadajev będą na pewno dzisiaj stwarzały wiele kłopotów obronie z Bielsko-Białej, a myślę, że z tym w parze pójdą rzuty rożne.
Lechia w pierwszym meczu z Jagą nabiła 14 rzutów rożnych, a jak wiemy ich gra od początku nie zachwycała, fakt, że musieli gonić wynik przegrywając już 2-0, ale moim zdaniem nawet jeśli oni dzis będą prowadzić 1-0, beda nadal atakowac, to zespół grający ofensywna piłkę.
Co do Podbeskidzia w spotkaniu z Pogonią zrobili 10 rożnych. Ich gra mi się nie podoba, ale dużo bazują na stałych fragmentach gry, dlatego też kilka rożnych dorzucą. Dodatkowo obrona Lechii nie jest zgrana, popełniała wiele prostych błędów w pierwszym meczu, potrzebuje ona czasu, aby się ze sobą zgrać. Dziś, jeśli potwierdzi się przewidywalny skład, dojdzie do zmian, a to może wpłynąć na brak zrozumienia.
Przewidywane składy:
Lechia Gdańsk: Trela - Możdżeń, Bougaidis, Janicki, Leković, Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Wiśniewski, Aleksić, Sadajew.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac - Adu Kwame, Pietrasiak, Skonieczny, Pazio, Malinowski, Iwański, Sloboda, Patejuk, Sokołowski, Demjan.
▶ Lechia - Podbeskidzie over 10,5 rożnego @1.83, bet365
Sam również pograłem wczoraj typ na over 10.5 rr, w tym spotkaniu tylko, że ja pograłem azjana over 10.5 po 1.95, bet365!✅✅✅ A to jest to samo w tym wypadku tylko z większym kursem.:grin: Skoro można na tym samym trochę więcej zarobić to czemu nie skorzystać.
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie
Powyżej 2.5 gola @ 1.87
Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK @ 1.83 BWIN​
Powiedzmy sobie szczerze i pomyślmy logicznie, skład Lechii wymieniony, póki chłopaki się zgrają minie troche czasu nie ma co się podniecać transferami bo nawet najlepsi gracze w jednej drużynie złączeni w letnim okienku transferowym po prostu potrzebują czasu jak to było niegdyś z Chelsea itp itd Siła w ofensywie jest jak to wielu pisało ale niestety obrona troche dziurawi i w najbliższym czasie będzie dziurawić w moim przekonaniu znowu zobaczymy troche bramek. Zwłaszcza, że to początek sezonu tutaj raczej jeszcze nie ma spinania się żeby grać defensywnie i ciułać po 1pkt tutaj gra będzie toczyć się o 3pkt (tak wiem zawsze się gra toczy o 3 punkty) ale chodzi to że grajkowie po prostu jeszcze mają siły żeby postrzelać bo w środku sezonu zapewne znowu będziemy widziec underowe wyniki. Lechia jeszcze jedno ma do udowodnienia, to że od 3 spotkań z Podpeskidziem nie mogła wygrać tutaj czuje w kościach że tą jedną brameczką mogą wygrać ale kurs na nich mnie nie satysfakcjonuje więc gram delikatnie over i że obie drużyny strzelą w sumie ekstraklasy wgl nie powinno za grubsze się grać ..
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bełchatów over 1,5 @ 2,20✅
Bet365

Bełchatowianie po wygranej nad Legią w świetnych humorach, morale tego zespołu są wysokie panuje świetna atmosfera, co można było zobaczyć podczas Turbo Kozaka. Ciekawe jestem jedynie jak sobie poradzą, kiedy są mecze, które wygrać powinni i nie ma tego luzu psychicznego jak z Legią.

Nie mniej jednak potrafią grać w piłkę i stwarzają sobie dogodne sytuację. Bracia Mak doskonała gra do przodu, jest kocur Ślusarki, który może nie skuteczny, ale jednak zapewnił zwycięstwo. Dobry występ też Rachwała, dobrze w odbiorze, widać było doświadczenie Telichowskiego i Norambueny. To wszystko procentuje i przełożyło się na wynik.

W Koronie tragizm w obronie, to co robili z Zawiszą to nie zasługuje nawet na II ligę. Mogą mieć z szybkimi piłkarzami gospodarzy spore problemy i nie wróżę im kolorowo. Nie gram jednak na zwycięstwo, gdyż Korona to trochę nieobliczalny zespół i do przodu zagrać też mogą.

Moim zdaniem pewniejszy bet na 2 bramki gospodarzy, wyższy kurs niż czysty win, a na 1-0 się nie skończy.

Lechia - Podbeskidzie BTS @ 1,83⛔
Bet365


Obie drużyny pokazały w pierwszym meczu, że w obronie nie spisują się najlepiej, faworytem tutaj oczywiście Lechia, ale ja nie w tym kierunku. Jestem zdania, że obie ekipy są w stanie strzelić bramkę i to uczynią.

Lechia posiada dobrych zawodników, ale jeszcze trzeba czasu, nie mówię, że tutaj nie wygrają lecz ta ich gra nie wygląda płynnie. Szarpane, indywidualne akcje, a to nie o to tu chodzi. Mają przebłyski i z meczu na mecz powinno być lepiej, a przy słabym Podbeskidziu może być to dobra próba.

Podbeskidzie natomiast nieszczęśliwie, ale jednak na własne życzenie przegrało mecz z Pogonią w końcówce, a mogli ten mecz wygrać. Niestety słaba postawa Zajaca i obrońców doprowadziła do wyniku 2:3. Jednak trzeba ich pochwalić za grę do przodu, potrafią wyjść z kontrą, a ich główną bronią to stałe fragmenty gry. Jagiellonia pokazała, że tak można zaskoczyć Lechię i zapewne Ojrzyński o tym wie.

Po takim kursie, przy tych defensywach to gram bez większego zastanowienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Lechia - Podbeskidzie
Obie drużyny przed tygodniem miały problem z grą obronną i posypały się bramki ale dzisiaj dla mnie to spotkanie nie będzie tak szalone i celuję tutaj w under.Podbeskidzie na wyjazdach gra inaczej niż u siebie,na pewno zdają sobie sprawę z siły ofensywnej Lechii i przez to spodziewam się głębokiej defensywy górali co nie będzie sprzyjało wielu sytuacjom i co za tym idzie bramkom.W meczach Podbeskidzia pada mało goli (opieram się na poprzednim sezonie) choć czasami zdarzają się właśnie takie mecze jak przed tygodniem,gdzie padło ich dużo ale z reguły po takich spotkaniach przychodziły mecze underowe.Z Pogonią nie zagrali jakoś bardzo słabo,po prostu tak długa seria meczy bez porażki na własnym boisku musiała kiedyś się skończyć.Dzisiaj pewnie będą się murować w swoim stylu i szukać kontr.Lechii nie gra się łatwo z Podbeskidziem, na ostatnich 6 spotkań wygrali tylko raz.W tym sezonie sporo się pozmieniało w składzie Lechii.Ekipa mimo,że ma potencjał to jeszcze potrzebuję czasu aby się lepiej zgrać.Idzie bez większych zmian kadrowych i to może być ich atutem.
Under 2,5 @ 1.93 ✅
Pinnacle


Bełchatów - Korona
Bełchatów zagrał na Łazienkowskiej dobre spotkanie ale chyba trochę przesadne jest aż takie faworyzowanie GKSu.Wiadomo,że na Legię zawsze jest większa motywacja i druga sprawa to w jakim składzie wystąpili legioniści i w jakiej oni są formie.
Korona przegrała tydzień temu w Bydgoszczy gdzie bramki stracili po koszmarnych błędach w obronie bo nic nie wskazywało tak na prawdę,że ten mecz może się skończyć 2-0 dla Zawiszy.Liczę na to,że Tarasiewicz ogarnie swoją drużynę na tyle iż dzisiejszego spotkania nie przegrają.Personalnie GKS i Korona są raczej na podobnym poziomie a powiedziałbym,że nawet lepiej wygląda Korona.Dzisiaj spodziewam się tego,że mecz będzie wyrównany,zacięty i taki na styk bym powiedział,jak dla mnie za niski ten kurs na beniaminka.
Korona +0,5 @ 2.01 ⛔
Pinnacle
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Bełchatów- Korona under 2.5 @ 1,60 Unibet 7/10✅


do przerwy X @ 2,02 Unibet 5/10⛔


Korona po ostatniej porażce w Bydgoszczy będzie chciała wywieźć jakieś punkty z Bełchatowa.
Oczywiście na papierze faworytem wydaje się Bełchatów, ale dzisiaj z defensywnie usposobioną Koroną łatwo nie będzie.
Wbrew pozorom zespołowi Kieresia łatwiej będzie się grało np w Warszawie, gdzie byli cofnięci na swoją połowę i czekali na szybkie kontrataki puszczając do boju&quot; bardzo szybkie skrzydła&quot; (bracia Mak). Jak ktoś oglądał mecz w Warszawie to można było zobaczyć ile zawodnicy GKS mieli miejsca na boisku. Boczne sektory były bardzo często wolne bo boczni obrońcy Legii bardzo często zapędzali się pod bramkę rywali
Dzisiaj tyle miejsca Ci zawodnicy nie będą mieć..Korona bardzo często gra blisko formacjami i póki będą mieć siłę będą rozbijać atak pozycyjny Bełchatowa. Jestem przekonany że boczne sektory boiska będą mocno pilnowane. Pewnie wraz z upływem czasu Bełchatów jakieś tam okazje będzie, mieć, ale póki zawodnicy będą wypoczęci to Bełchatów jest narażony na grę atakiem pozycyjnym w którym traci polowe swojej wartości....Mój główny bet na to spotkanie to Under 2.5. Spodziewam się piłkarskich szachów, w których o wyniku być może zaważy jakiś błąd przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Lechia- Podbeskidzie
Typ: Lechia strzeli gola w I połowie
Kurs: 1.67 Buk: STS ✅

Miałem grać że Lechia będzie wygrywała do 15 minuty kurs zacny 4.85 jednak decyduję się na inny typ . Lechia strzeli w I połowie dlaczego ?
Dlatego że będzie starała się od samego początku narzucić swoje tempo. Mając taką siłę ofensywną można spodziewać się wielu sytuacji pod bramką Zajaca . Pewnie Ojrzyński ustawi zespół defensywnie jednak uważam że Makuszewski i Pawłowski będą tak szarpali obroną Bielszczan że wkońcu się pogubią i już w I połowie Lechia coś strzeli. Kurs moim zdaniem ciekawy owszem STS podatek itd. jednak możecie poszukać gdzieś w internetowym i tam zagrać ja polecam i czekam na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Heh, no i Bełchatów wygrał i to dwoma bramkami, zachowując czyste konto. Oby tak dalej, a awans do grupy mistrzowskiej będzie formalnością ????
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Obydwa zespoły słabo zaczęły sezon. Lechia miała gładko wygrać ze &quot;słabiutką&quot; Jagiellonią, a Podbeskidzie poradzić sobie z osłabioną Pogonią. Oba cele nie zostały osiągnięte, choć Lechistom udało się zremisować. Górale z kolei przegrali mecz w końcówce po fatalnych błędach obrońców i Richarda Zajaca. Zobaczymy jak dziś zespoły będą usposobione, ale mimo wszystko wydaje mi się, że będzie to ofensywne spotkanie. Owszem, bielszczanie lubią się okopać na własnej połowie, ale dzieje się tak kiedy grają u siebie, a przynajmniej tak było w poprzednim sezonie. Na wyjeździe nie pozwalają sobie na zbyt defensywną grę. Lechia z pewnością nie będzie czekała na kontry, bo już w spotkaniu z Jagą było widać, że siłą tej drużyny będzie atak, choć zespół jest jeszcze nie do końca zgrany ze sobą. Tiago Valente jeszcze nie rozumie się zbyt dobrze z Janickim i to po jego błędzie padła druga bramka Tuszyńskiego. Ktoś wcześniej podał typ na rożne. Zarówno Górale jak i Lechiści będą nabijać rożne, bo dobrze czują się przy stałych fragmentach gry.
over 3 (azjan) @2.6⛔
over 10.5 rożnych (azjan) @1.95✅
Bet365​
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Obydwa zespoły bez swoich liderów - Pogoń bez Akahoshiego i Robaka, Śląsk bez Marco Paixao. Poprzednia kolejka pokazała jednak, że nikt nie jest nie do zastąpienia. W Pogoni za Robaka zagrał Zwoliński, zdobywając pierwszą bramkę w ekstraklasie, &quot;Akę&quot; zastąpił Frączczak, który rozegrał dobry mecz uwieńczony golem. We Wrocławiu z kolei z bardzo dobrej strony zaprezentował się Robert Pich, który w tym sezonie powinien rozwinąć pełnię swoich umiejętności i być jednym z liderów drużyny. Z Ruchem wrocławianie wygrali 2:0, ale tamten mecz mógł potoczyć się zgoła inaczej, gdyby sędzia Borski podyktował w 1. minucie rzut karny dla Ruchu. Widać, że Śląsk bez Kokoszki ma jeszcze drobne problemy w defensywie. Te kłopoty może rozwiąże Piotr Celeban, który zapewne już dziś wybiegnie w pierwszym składzie drużyny trenera Pawlowskiego. W poprzednim sezonie w meczach pomiędzy tymi drużynami padły dwa bramkowe remisy. Wydaje się, że dziś wynik może być podobny, zważając na zdarzające się błędy w obronie obu zespołów. Mimo wszystko myślę, że to Śląsk zaprezentował się lepiej w poprzedniej kolejce w pełni kontrolując przebieg meczu, a Pogoń wygrała, bądź co bądź, szczęśliwie, rzutem na taśmę w końcówce.
over 2.5 @2.15 ✅
Śląsk win i BTS @5.5 ! ⛔
Bet365​
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Typ: Obie strzelą bramkę |1.83| / 4:1 ✅

Drugą kolejkę polskiej ligi czas zacząć na stadionie „portowców” w Szczecinie , gdzie tamtejsza Pogoń podejmie wrocławski Śląsk. W obydwu zespołach po pierwszej kolejce wyśmienite atmosfery , bo i gospodarze dzisiejsi oraz goście zanotowali start z trzema oczkami. Pogoń wygrała w Bielsku 2:3 , a Śląsk u siebie Ruch 2:0. Co słychać w zespołach ? Zacznijmy od Pogoni , gdzie w tygodni sprzedali swojego filara Akahosi , ale też podpisali roczny kontrakt z portugalskim pomocnikiem Bruno Loureiro , który w ubiegłym sezonie występował w Academico Viseu FC. W ekipie Pogoni wykluczeni z gry w sobotnim spotkaniu są Filip Kozłowski i Michał Koj oraz nie ma żadnych urazów, a także nikt nie pauzuje za kartki, więc skład prawdopodobny co w meczu z Podbeskidziem , gdzie strzelili trzy gole. Po stronie wrocławian brak dziś na pewno snajpera Marco Paixao , który leczy jeszcze kontuzję , a reszta gotowa do gry. W ubiegłym sezonie oba spotkania zakończyły się remisami – we Wrocławiu było 1:1, a w Szczecinie 2:2. W pierwszych meczach zespoły strzelały bramki i dziś oczekuję tego samego , że uda się i Pogoni i Śląskowi strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 4:1
Typ: BTS - tak
Kurs: 1.75

W Pogoni szaleństwo bonanza z zawodnikami trwa dalej. Nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin został Bruno Filipe Santos Loureiro - &quot;Bruno Loureiro&quot;. Portugalczyk podpisał roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. W klubie wszyscy są bardzo zadowoleni przyjściem nowego kolegi. Natomiast inny as zespołu Takafumi Akahoshi przejdzie z Pogoni Szczecin do rosyjskiego FK UFA - poinformował klub na swojej stronie internetowej. W ostatnim sezonie japoński rozgrywający był jednym z liderów zespołu. Telenowela z Marcinem Robakiem trwa dalej. Sprawa jego transferu pozostaje wciąż nierozwiązana.
Na ten moment Marcin jest zawodnikiem Guizhou Renhe - poinformował dyrektor sportowy, Grzegorz Smolny. - Czekamy na rozwiązanie jego sytuacji i do tego czasu zawodnik może gościnnie trenować z naszym zespołem.
Jedno jest pewne - dzisiaj nie zagra przeciwko Śląskowi Wrocław. A to spora strata... Oprócz tego w ekipie Pogoni wykluczeni z gry w sobotnim spotkaniu są Filip Kozłowski i Michał Koj. Nie ma żadnych nowych urazów, a także nikt nie pauzuje za kartki.
Goście przyjadą do Szczecina osłabieni brakiem drugiego strzelca ubiegłego sezonu – Marco Paixao. To największe strata w ekipie Tadeusz Pawłowskiego. W przerwie letniej do kadry Śląska dołączyli m.in. Piotr Celeban i Mariusz Pawłowski, ale po stronie ubytków znalazło się dużo więcej nazwisk. Ze Śląskiem pożegnali się Przemysław Kaźmierczak, Marian Kelemen, Adam Kokoszka, Tadeusz Socha, Dalibor Stevanović i Sylwester Patejuk.
W pierwszym spotkaniu Pogoń rzutem na taśmę wygrała z Podbeskidziem. Ogólnie Pogoń nie zachwyca swoją dyspozycją. Końcówka sezonu fatalna, mecze towarzyskie bez rewelacji.. Czy teraz passa zwycięstw zostanie podtrzymana? Czy Pogoń wygra drugi mecz z rzędu? Czy zadowoli swoich kibiców? Hmmm... na pewno strzeli gola, ale czy to będzie równoznaczne z wygraniem meczu... trudno powiedzieć. Śląsk mimo braku Paixao także powinni strzlelić bramkę. Ich mecze sparingowe przed sezonem obfitowały w dużą liczbę goli. Rezultaty 1:3 z Piastem Gliwice, 4:4 z Miedzią Legnica, tydzień przed meczem z Ruchem Chorzów rozprawili się z Flotą Świnoujście. Myślę, że to oni a nie Pogoń powinni mieć przewagę w tym spotkaniu. Zamiast 1X2, lepiej pograć BTS, który jest w miarę bezpieczną opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Cracovia - Legia |2.20| Unibet !
Po widowiskowym ostatnim meczu na eliminacje Ligi Mistrzów, ekipa z Warszawy zagrała w końcu swoje bardzo dobre zawody. Dziś już trzeba zmierzyć się na wyjeździe z nieobliczalną ale i chimeryczną Cracovią, której trzeba udowodnić że pierwszy mecz pierwszej kolejki to był wypadek przy pracy. Zwykle nie stawiam, Polskiej kopanej (z pewnych powodów) :wink: ale dziś jednak coś mnie podkusiło. Legia i w delegacjach potrafi zamęczyć rywala i ukuć trzy punkty. Dzisiejsi gospodarze również w pierwszej kolejce polegli, ale dzisiaj już rywal po drugiej stronie jaka jest Legia nie ma mowy o przelewkach tej drużyny.
✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aliant 531

aliant

Użytkownik
Cracovia-Legia
Wszyscy stawiają ma Legię i jest to całkiem logiczne. Ja jednak, żeby nie powielać typu skupię się na ilości strzelonych bramek a wg mnie dzisiaj w Krakowie ich nie zabraknie. Co mnie do tego przekonuje? Paradoksalnie to, że żaden z rzeczonych zespołów nie strzelił w pierwszej kolejce żadnej bramki. Legia pokazała w środę, że strzelać potrafi. Tak, wiem. Grali z amatorami, ale czy to ma jakieś znaczenie? Gdyby to Pasy miały stoczyć dwumecz z St. Patrick&#39;s to wg mnie wynik nie musiałby być wcale z góry taki oczywisty. Dla gospodarzy na pewno dużą stratą było odejście Saidiego. Ciekawy jestem czy sprowadzony z KV Mechelen Boubacar Dialiba podoła zadaniu, zastąpienia Ntibazonkizy. Legioniści póki co grają w kratkę i nawet przekonujące zwycięstwo w środę nie zmazało do końca niesmaku z pierwszych 3 meczów sezonu. Do tego potrzebne będzie zwycięstwo (i to najlepiej wysokie) dzisiaj w Krakowie. Nie wiem jeszcze jaki skład na ten mecz wystawi Berg, ale bez względu na to kto wyjdzie od pierwszej minuty, cel musi być jeden - 3 punkty. Nie można liczyć tylko na reformę i podział punktów, bo jeśli Legia nie zacznie ich zdobywać z ligowymi średniakami a Berg będzie mydlił oczy, że oszczędza skład na LM to może być potem problem, żeby w ogóle zakwalifikować się do grupy mistrzowskiej. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest jeszcze typ, że legia strzeli więcej niż 1,5 gola ✅(2,2 - betclic). Jednak stawiam na bramki, gdyż defensywa Legii to nie monolit i wydaje mi sie, że Cracovia też coś ustrzeli. Stawiam, że wynik będzie oscylował w granicach 1:2 lub 1:3.
Mój typ:
over 2,5 gola. ✅ 1,95 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pogoń - Śląsk 1 @ 2,55✅
Bet365

Ciekawe spotkanie nam się zapowiada pomiędzy dwoma ekipa, które dobrze zainaugurowały ten sezon. Pogoń po niemrawym początku zaczęła grać w piłkę, co spowodowało dość szczęśliwe zwycięstwo, ale jednak 3 punkty. Gra do przodu wyglądała nieźle, dziś u siebie powinno być jeszcze lepiej i wszyscy w Szczecinie czekają na drugie zwycięstwo.

Śląsk lipnie w obronie, ale w pierwszym meczu mieli dużo szczęścia, stąd wynik 2:0. Nie ma się co zachwycać ich grą, bo tak naprawdę to nic nie zagrali, wszystkie sytuacje to przez błędy Niebieskich i nic więcej. Sami w obronie grali słabo, sporo nieporozumień, a w przodzie nieskuteczni.

Moim zdaniem Portowcy zameldują się z 6 oczkami na koncie po II kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom