>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 25 - 28.07.2014

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piotr Celeban strzeli @ 9,00 Betsafe

W pierwszej kolejce nie zagrał od początku, więc próbujemy dalej. Dzisiaj również nie wiem, czy od 1. minuty wyjdzie Piotrek na boisku, ale jeśli tak to szansę na gola, jak to w jego przypadku są moim zdaniem duże. Wiadomo co grozi rywalowi, gdy ma kto dorzucić piłkę na jego głowę. A w Śląsku jest dwóch takich zawodników, którzy potrafią idealnie dograć partnerowi ze stojącej piłki - Dudu i Mila. W Vaslui przez 2 lata rozegrał 56 spotkań, w których strzelił 11 goli. Bilans kapitalny, którego wielu naszych ligowych napastników nie było w stanie osiągnąć u nas, a przecież liga rumuńska od naszej jest lepsza, jakby nie patrzeć. Po takim kursie koniecznie trzeba spróbować.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
⚽ Ekstraklasa
Cracovia vs Legia 1-3 ✅ easy
Legia AH 0(czyli takie Draw No Bet)
Kurs 1,636
Z racji urlopu z tenisa przerzucilem sie na mecze pilki. Niestety w Typach Dnia juz tego nie umieszcze, gdyz zostalem uprzedzony. Pierw o Cracovi. Wiem ze trener Podolinski robil cuda w Dolcanie i jest tam bardzo ceniony. Dostal wiec szanse z Krakowa. Inaufuracje przegral w Zabrzu z Gornikiem 0-2. Legia natomiast... chyba kazdy wie. Jednak widac bylo w rewanzu z Patrick ze &quot;odpalila&quot; Dzis ich czeka ciezki mecz bo kibice Legi sie w Krakowie nie pojawia.w Polskiej lidze 2 sezon beniaminka(takim jest Craxsa) bywa ciezki. Przyklad Piast, pierw puchary, potem walka o utrzymanie. Ruch to samo. Mysle ze jeszcze kilka klubow mialo syndrom 2 sezonu Ekstraklasy. A Legia?? Nie wyobrazam sobie ze druzyna z marka(w kraju ) Mistrz Polski zacznie nowy sezon od 2 porazek. Polecam ten typ bo dla mnie to nie realne... Gora bedzie zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Sklad Legii

Rezerwowi: 91. Jałocha, 11. Piech, 21. Vrdoljak, 15. Astiz, 8. Duda
Sklad Cracovi

Rezerwowi: 30. Perdijić, 10. Cetnarski, 15. Mikulić, 17. Steblecki, 18. Kita, 37. Dudzic, 92. Rakels
Pol godziny do meczu wiec moze ktos tego jeszcze nie widzial i mu pomoze.
Podam do tego typ czyli under 3,5 kurs 1,30 (oddrings) Cracovia wychodzi z dwoma defensywnymi pomocnikami.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ja zagrałem Legie po 2.30 jak było bo uważam,że warto po takim kursie uderzyć na Legię bo liczę,że lepiej zagrają niż z Bełchatowem tydzień temu.Teraz kursy spadły bo ta jedenastka wygląda okej.Wraca do składu Junior,jest i Rado od pierwszych minut więc wygląda to nie tak źle,gdyby nie człapiący Pinto ale mniejsza z nim w sumie.Berg stawia też na Ryczkowskiego jak widać,który jest młody ale to jest dla niego szansa i pewnie da z siebie wszystko w przeciwieństwie do niektórych &quot;gwiazdeczek&quot;.Cracovia nie ma zbytnio przebicia,odejście Saidiego to bardzo duże osłabienie a z tyłu ciężko im będzie zagrać na zero tak sądzę.
Legia @ 2.30 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ruch - Łęczna 1 dnb @ 1,57⛔
Bet365


To co przeczytałem chwilę temu na stronie Ruchu bardzo mnie ucieszyło. Do składu powraca Malina, Zieniu, Dziwniel i już w pełnym i najmocniejszym składzie przyjdzie Ruchowi rywalizować o pierwsze ligowe punkty. Morale w Chorzowie dość wysokie po awansie do III rundy el. LE, a mogą przed kolejną rundą być jeszcze większe, gdyż to Ruch jest faworytem.

Wszyscy widzieliśmy jak zagrał Ruch ze Śląskiem, błędy, błędy i jeszcze raz błędy, jednak trzeba podkreślić, że to było dość eksperymentalne ustawienie defensywy. W Vaduz już nieco lepiej Ruch pograł w obronie, patrząc na skrót powinni ten mecz wygrać, jednak nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji z kontry.

Do Gliwic przyjeżdża beniaminek, dość nieobliczalna ekipa, która zrobiła niespodziankę i w pierwszy mezu u siebie zremisowała z Wisłą. Słabą Wisłą, ale jednak to marka w Polsce i tak zostanie. Moim zdaniem jednak niczego specjalnego tam Górnicy nie pokazali, dobre uderzenie, lekki błąd Buchalika i bramka wpadła. Poza tą i może jeszcze dwiema czy trzema akcjami wcale się nie wyróżnili.

Dziś dla nich inny mecz, na pewno będą walczyć o chociaż jednak punkt, jednak jeśli Niebiescy pograją solidnie w obronie jak w meczu z Vaduz to nie liczyłbym na sukces gości. Moim zdaniem Ruch dnb to bardzo dobra opcja.

Zawisza - Jagiellonia over 2 @ 1,64✅
ComeOn


Zapowiada nam się ciekawe, wyrównane spotkanie, gdzie ciężko wskazać faworyta. Zawisza po odpadnięciu z pucharów może się skupić na lidze i do tej pory na podwórku krajowym idzie im nieźle.

W pierwszej kolejce wygrana nad Koroną po katastrofalnych błędach, nie grali nic specjalnego, ale to nie odnośnik, gdyż grali rezerwowym składem. U siebie jednak ten zespół jest bardzo groźny i ciężko jest tam cokolwiek ugrać. Mają w składzie kilku zawodników, zwłaszcza ofensywnych, którzy potrafią grać w piłkę i potrafią strzelać bramki po zespołowych akcjach.

Obrona u obu ekip wygląda tak średnio moim zdaniem. Doskonałym przykładem gospodarzy jest strata 5 bramek w dwumeczu z Zulte, a atak Jagielloni z Tuszyńskim na czele nie będzie się czaił i także atakował. Goście jednak też często zapominają o defensywie, stąd ich wyniki nie są najlepsze. Pierwsza kolejka to remis 2:2 z naszpikowaną gwiazdami Lechią, dobry wynik i na pewno będą chcieli pójść za ciosem.

Tak jak mówiłem, ciężko wskazać tutaj faworyta, lecz patrząc na grę do przodu i braki z tyłu obu ekip stawiam over. Bezpieczny, bo to jednak tylko Ekstraklasa, lecz kurs mnie satysfakcjonuje.

Polecam oba typki, powodzenia ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Zawisza-Jagiellonia x2 1.67 bwin ✅
Mysle ze to najbezpieczniejszy typ.Bedzie to jubileuszowy setny mecz trenera Probierza jako szkoleniowca Jagi i uwazam ze jest to najlepszy argument aby grac w strone gosci.

Jagiellonia strzeli? TAK 1.48✅
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Zawisza Bydgoszcz vs Jagiellonia Białystok-Obie strzelą?TAK kurs:1,85✅
Na tą kolejkę ekstraklasy wpadł mi w oko jeden typ.BTS w Bydgoszczy wydaje mi się bardzo prawdopodobną opcją.W obu ekipach trochę zmian jeśli chodzi o defensywę.W Bydgoszczy w obronie przemeblowania.Ziajka nominalny lewy obrońca w tamtym sezonie teraz wskoczył na prawą stronę defensywy.Wydaje się,że dobrze wyglądający duet Nawotczyński-Micael w centralnej części obrony został rozbity i teraz zamiast Polaka gra Samuel Araujo.Natomiast na lewą stronę defensywy wskoczył Piotr Petasz.W pierwszym meczu z Koroną obrona Zawiszy nie miała kompletnie nic do roboty,bo Korona w ofensywie wyglądała tragicznie i nie potrafiła zagrozić ani razu bramce Sandomierskiego.Dziś na pewno tak nie będzie.Jaga pokazała z Lechią dużą jakość w ofensywie.Trójka Tuszyński,Quintana,Dzalamidze na prawdę może postraszyć nie jedną defensywę i dziś liczę,że oni przynajmniej raz defensywę Zawiszy rozmontują.Środek pola w ekipie z Białegostoku również bardzo ciekawie wygląda.Na prawdę duży potencjał w ofensywie o czym wiadomo nie od dziś.Jednak w obronie słabo tak jak było w tamtym sezonie tak prędko się to nie zmieni.Probierz też pomieszał w obronie.Sprowadził dwóch doświadczonych Maderę i Wasiluka,którzy potrafią się dobrze ustawiać ale są mało zwrotni.Na lewej obronie nieograny Jasiński.Zawisza z przodu ze swoją Portugalską armią powinna również coś ustrzelić.Luis Carlos,Kadu,Alvarinho,Vasco+Wójcicki,Drygas.Kto z nich nie zagra myślę,że Jagiellonii dziś sprawi sporo problemów w defensywie.Póki wszystko zacznie grać od tyłu w obu ekipach minie jeszcze sporo czasu,więc bts wydaje się być dobrą opcją szczególnie,że Zawisza po pucharowym meczu w czwartek i faworyta wskazać tutaj ciężko.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 50

radeknic

Użytkownik
Popieram typ wyżej w 100 %. Zawisza lubi kontrataki i na tym głównie bazuje. To będzie również 100 mecz z trenerem Jagieloni dlatego uważam że też coś ustrzelą
Zawisza Bydgoszcz vs Jagiellonia Białystok - obie drużyny strzelą bramke @1,95 betclic.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ruch - Łęczna
Ruch po meczu z pucharowym z Vaduz,jednak ciężko mówić o jakimś zmęczeniu bo to początek sezonu dopiero i dzisiaj raczej zobaczymy optymalny skład lub z małymi zmianami bo dla Ruchu to liga jest priorytetem.Awans do kolejnej rundy eliminacji na pewno poprawił atmosferę w drużynie i dzisiaj liczą się tylko trzy punkty.Pierwszy mecz z Vaduz był dobry w ich wykonaniu.W ofensywie prezentowali się fajnie,ze sporą łatwością sobie stwarzali sytuacje,przegrywali 1-0 i momentalnie się podnieśli.Strzelili dwie bramki po stałych fragmentach co dzisiaj też może mieć spore znaczenie gdyż Górnik tydzień temu miał z tym olbrzymie problemy a Ruch może być w tym aspekcie jeszcze groźniejszy od Wisły.W defensywie nie wyglądało to może tak kolorowo ale Vaduz miało paru dobrych grajków i prezentowali się w ataku lepiej od większości drużyn w naszej ekstraklasie.Drugą bramkę to Ruch sam sobie strzelił ale w rewanżu pokazali,że potrafią zagrać solidnie w obronie i co ważne na zero.
Górnik w meczu z Wisłą nie pokazał nic specjalnego,z przodu po za groźnymi strzałami Nowaka czy jakimiś przebłyskami Bonina to nie wiele ciekawych akcji przeprowadzili.Buzała za dobrze się chyba jeszcze nie rozumie z partnerami i bardzo szybko był kasowany przez obrońców Wisły.Kazo to też już nie ten sam zawodnik co chociażby rok temu.Bonin powiedzmy nie wielkie zagrożenie stwarza,czasami coś mu tam wyjdzie ale ogólnie bez szału.Łęczna może mieć problemy ze strzelaniem bramek,w pierwszej lidze też jakoś wiele ich nie zdobywali.Wiślacy przed tygodniem grali w ataku bardzo statycznie i wolno więc defensywa Górnika jeszcze nie została poddana większej próbie co myślę,że dzisiaj nastąpi.Rzucała się na pewno w oczy nie poradność przy stałych fragmentach gdzie zawodnicy Wisły praktycznie przy każdym rogu dochodzili do dobrych sytuacji i kotłowało się pod bramką Rodicia.Uważam,że dzisiaj Ruch mocno przyciśnie zespół z Łęcznej i będą zdecydowanie groźniejsi od Wisły w ofensywie.
Ruch -0,25 @ 2.06
Pinnacle
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok LIVE 45min. BTS 4,00 bet365 ✅

Oglądamy spotkanie, w którym nie można odmówić piłkarzom tempa, jednak brakuje ostatniego podania, czy strzału. To sprawia, że przeciętnemu widzowi ten meczy kojarzy się tylko z polską piłką. No cóż, ja to trochę widzę inaczej. Po pierwszej połowie obydwa zespoły stworzyły jakieś tam sytuacje, jednak wyszło na to, że mają zaledwie po jednym strzale. W tym momencie należy się zapytać.

Czemu w takim razie obydwie drużyny mają strzelić? Po takiej połowie? Postaram się zwięźle. Zawisza Bydgoszcz w tym sezonie powinien być silnym zespołem, jednak co rzuca się w oczy, to bardzo niepewna obrona. Widać, że nie jest ze sobą zgrana. Na dodatek Sandomierski na bramce, który przy każdej wrzutce waha się czy iść do przodu, czy nie. Myślę, że na taką sytuacje czeka Tuszyński, który potrafi mieć nosa do bramki. W pierwszej połowie zresztą Jaga wyglądała mimo wszystko lepiej i powinni dalej kontynuować tą grę i liczyć na trochę więcej szczęścia.

Teraz słówko o Zawiszy. Na razie grają z kontry i zapewne nie inaczej będzie w drugiej połowie. Siła ofensywna jest jak na polską ligę bardzo duża. Nie pomaga co prawda fakt, że na trybunach widzimy zbieraninę fanatyków popcornu i kukurydzy, jednak jakby nie patrzeć - u siebie nie trafiają niezwykle rzadko.

Należy również zwrócić uwagę na to, że bramka jednego z zespołów napędzi mecz. Tutaj każdemu zależy na 3 punktach, nie ma kalkulacji, że może być remis. Między innymi dlatego też, że to jest początek sezonu i każdy będzie chciał dobrze w niego wejść
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 92

cebulka

Użytkownik
Panowie co myślicie o DNB na Lech?
Ciężko mi to przychodzi napisać, ale myślę że to dobry zakład. Górnik na zwycięstwo w meczu inauguracyjnym jako gospodarz czekał od 27 lat chociaż 22 razy zaczynał sezon od meczu wyjazdowego. Zwycięstwo powinno cieszyć za to styl już nie. Tak słabo fizycznie przygotowana chyba nie jest żadna drużyna, żeby w 60 minucie w pierwszej kolejce zawodników łapały skórcze? Jakieś eksperymentalne ustawienie z 3 obrońców gdzie stoper gra jako ofensywny pomocnik. Do tego dochodzi fatalna atmosfera zaległe pensje od ponad 6 miesięcy, brak kasy na prąd. Nie wróży to dobrze na rozpedzonego po zwycięstwie w pucharach Lecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Wybaczcie, ale nie wiedziałem gdzie wrzucić...



Tak oto temu Panu wszedł kurs 30,00. Czemu nie podzielił się analizą na tej stronie? A może ma konto na forum i się wypowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: - Piłka Nożna - POLSKA - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ: 1 połowę wygra Wisła Kraków
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatni mecz drugiej kolejki naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasy, w którym zmierzą się Wisła Kraków z Piastem Gliwice.
Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami na stadionie przy ul. Reymonta, 1 połowę spotkania wygrywali właśnie gospodarze.
W sezonie 13/14 w tabeli ogólnej Wisła zajęła 3 miejsce jeżeli chodzi o klasyfikacje meczy u siebie do przerwy - w 15 meczach, wygrali 7 razy, 7 razy zremisowali i tylko 1 raz te pierwsze 45 minut przegrali, a ich bilans bramkowy do przerwy to 10 strzelonych i 1 stracona. W klasyfikacji Grupy Mistrzowskiej Wisła polepszyła swoją statystykę u siebie na stadionie do pierwszych 45 minut, na 18 meczy wygrali ich aż 10, 7 zremisowali i również tylko 1 przegrali, przy czym strzelali 17 bramek, a stracili tylko 3.
Drużyna gości nie może pochwalić się tak imponującymi (jak dla mnie i polską ligę) statystykami do pierwszych 45 minut w meczach wyjazdowych - bowiem zagrali tych meczy 15, z czego wygrali 3, 5 zremisowali i 7 przegrali, a ich bilans bramkowy to 4 strzelone i 14 straconych. W grupie spadkowej, w klasyfikacji meczy wyjazdowych do pierwszych 45 minut zajęli miejsce co prawda 4, lecz ich bilans nie jest jakiś powalający - zagrali 19 meczy, z czego 4 wygrali, 6 zremisowali i 9 przegrali, ich bilans bramkowy to 7 strzelonych i 17 straconych.
Stawiam na drużynę gospodarzy, że wygrają tą 1 połowę, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, żeby Piast mógł jakoś mocno zagrozić drużynie Wisły na własnym stadionie, na którym czują się naprawdę dobrze. Ostatnie mecze pomiędzy nimi pokazują, że Wisła wie jak wygrywać te pierwsze połowy na własnym stadionie i liczę, że i dzisiaj zobaczymy Wisłę schodzącą do szatni z korzystnym wynikiem.
Życzę powodzenia i polecam typ!
Link do meczu: KLIK
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Wybaczcie, ale nie wiedziałem gdzie wrzucić...



Tak oto temu Panu wszedł kurs 30,00. Czemu nie podzielił się analizą na tej stronie? A może ma konto na forum i się wypowie?
Krótka analiza:
Jeżeli był kibicem piłkarskim to raczej na żaden mecz już nigdy nie wejdzie i to co zrobił to debilizm nawet jeśli postawił dużą kasę ????. Jeżeli nie był kibicem to gratuluję pomysłu i przede wszystkim niezłego zarobku ( wliczając w to oczywiście ewentualną karę ) :spokodfhgfh:
 
O 71

osk4r

Użytkownik
Krótka analiza:
Jeżeli był kibicem piłkarskim to raczej na żaden mecz już nigdy nie wejdzie i to co zrobił to debilizm nawet jeśli postawił dużą kasę ????. Jeżeli nie był kibicem to gratuluję pomysłu i przede wszystkim niezłego zarobku ( wliczając w to oczywiście ewentualną karę ) :spokodfhgfh:
Podobno postawił 18 tys ze zlikwidowanej polisy i wygrał prawie 490 tysięcy ;)

a kary to 2 tys grzywny i 2 lata zakazu stadionowego.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
zakaz stadnionowy na polskie boiska to raczej nagroda a nie kara. Gosc zgarnal pewnie sporo kasy za to ze przez 15 sek pobiegal z gola dupa. Dobry biznes.
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
No tak. W takim razie zwracam panu ekshibicjoniście honor :-D. Oglądałem na żywo mecz. Ciekawe zjawisko????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Podobno postawił 18 tys ze zlikwidowanej polisy i wygrał prawie 490 tysięcy ;)

a kary to 2 tys grzywny i 2 lata zakazu stadionowego.
Jakoś nie bardzo w to wierze. Przecież na taki zakład wpływu nie mają piłkarze, wynik meczu, liczba goli tylko osoby postronne &quot;szaleni kibice&quot;. CKM`y i inne gazety proponują &quot;gwiazdą, celebrytą&quot; ok 100tys za rozbieraną sesje, a anonimowemu gościowi buk dałby zarobić w ten sposób pół bańki?

Co najśmieszniejsze na tę chwile najbardziej na tym zarobił totolotek. Darmową reklamą we wszystkich wiadomościach, forach i portalach społecznościowych. Gość na pewno też wyszedł na swoje ✅, ale bardzo wątpię, że na taka skale.
 
Do góry Bottom