>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (30.07 - 2.08.2021)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Radomiak Radom - Legia Warszawa
typ: Legia wygra przynajmniej jedną połowę
@1.66 STS
Beniaminek z Radomia zagrał bardzo dobre spotkanie w pierwszej rundzie z Lechem Poznań, w którym padł bezbramkowy remis. Teraz jednak przed nim znacznie trudniejsze zadanie, czyli mecz z obecnym mistrzem kraju, czyli Legią Warszawą. Radomiak w poprzednim sezonie w 17-stu meczach domowych stracił tylko 9 goli. Z drugiej strony Legia w zeszłym sezonie potwierdziła szczególnie w delegacjach swoją siłę, tracąc tylko 5 goli w 15 pojedynkach. Legia gra obecnie mocno oszczędnie, co pokazali w meczu z Wisłą Płock. W związku z tym spodziewam się starcia, w którym nie zobaczymy za wiele goli. Jednak doświadczenie i fakt, że Legia się rozpędza, bowiem jest niesiona kolejnymi zwycięstwami stawia ją moim zdaniem w roli zdecydowanego faworyta. Ogólnie stawiam na Legię, że wygra skromnie ten mecz, jednak tutaj na potrzeby konkursu wstawiam bezpieczniejszy typ, że Legią wygra przynajmniej jedną połowę, po bardzo wysokim kursie 1.66.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Piast jednak planowo. Żałuję. Pisałem a nie zagrałem. Trzeba wyciągnąć wnioski kolejny raz.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0

Drugą kolejkę zamyka spotkanie Lechii Gdańsk z Wisłą Płock, którą czeka drugi wyjazdowy mecz z rzędu. W mojej ocenie faworytem jest zespół gospodarzy, który po całkiem fajnym meczu wywiózł punkt z Białegostoku, natomiast Nafciarze nie potrafili choćby zremisować z rezerwami Legii. Płoczczanie mimo stosunkowo mocnej drugiej linii grali bez pomysłu. W ekipie gospodarzy wciąż kontuzjowani są Szczepański, oraz Haydary. Pod znakiem zapytania stoi wysęp Kopacza. Trener Bartoszek ma natomiast do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Kurs w hicie dnia fortuny na wygraną ekipy z Gdańska wynosi 2.55 i dla mnie jest wart gry. Luźno typuję 2:1 dla Lechii.

Lechia @2.55 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom