>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka Ligue1 [17-19 sierpnia 2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Inauguracja za Nami. Było niezwykle ciekawie na boiskach, szczególnie mecz na Parc des Princes przyniósł sporo emocji. Wielu uzna wynik za sensacje czy wielką niespodziankę,ale Lorient zagrało naprawdę dobre zawody. Wyprowadzali szybkie i zabójcze kontry, szalał Alain Traore i Monet-Paquet. Kilka razy Douchez musiał ratować PSG przed kolejną utratą gola. Z pewnością interwencja meczu była jego parada przy rzucie wolnym Alaina Traore kiedy to wyjął strzał lecący w samo okienko. Od razu przypomniała mi się sytuacja Juan Mata i David De Gea ;) Bliźniaczo podobne to było. Jezeli idzie o Paryż to klasę pokazał Zlatan, na potęge pudłował z kolei Menez. Ciekawie zaprezentował się zachwalany młodzian Verratti, który fajne piłki zagrywał do napastników. No i defensywa po raz kolejny dała plamę. Tak jak pzrewidywałem Jallet i Maxwell włączali się często w akcje ofensywne i przy kontrach nie było komu bronić i zostawali 3 na 3 z napastnikami Lorient przez co tak cieżko było im ten mecz wygrać.
Mecz z PSG kontuzją zerwania więzadła pobocznego przyśrodkowego okupił środkowy obrońca Lorient Ecuele Manga i nie zobaczymy go przez kilka najbliższych tygodni.
Kilku meczom zostały zmodyfikowane godziny rozpoczęcia meczów. Szczególnie tyczy się to zespołów z południa Francji gdzie panują upały. I tak w obecnej kolejce mecz OM-Sochaux zamiast godziny 14 rozpocznie się o 17.
Tym razem PSG gra z Ajaccio na wyjeździe i ciekawe czy tym razem uda im się wygrać? Do składu powinien wrócić już Javier Pastore, który był zawieszony jescze za kartki z końcówki poprzedniego sezonu. Być może Thiago Silva będzie receptą na załatanie formacji defensywnej, mówię być możę o ile nie dostanie wolnego po tym jak do niedawna przebywał w Londynie i brał udział w igrzyskach. Według mnie również Nene powinien wskoczyć do składu kosztem Meneza. Ogólnie Carlo ma kłopot bogactwa i zobaczymy na kogo postawi.
Kolejkę zacznie mecz Lille - Nancy i zarazem będzie to otwarcie nowego stadionu Lille. Obiekt prezentuje się imponująco

Ciekawe czy piłkarze LOSC zagrają równie imponująco w tym meczu ;)
Zapraszam do dyskusji ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lyon po wygranej z Rennes 1:0 na pewno wzmocnilo sie mentalnie. Teraz na pewno uwierza w swoje sily i adze, ze na luze pokonaja u siebie Troyes, ktory nie gra ciekawego fubolu. Wedlug mnie typ na in Lyonu to pewy bet i mozna sprobowac za wiekza stawke ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Marsylia w meczu z Reims zagrała na prawdę kiepsko. Beniaminek stawiał opór dosyć długo i wydawało się, że dowiozą 0:0 do końca meczu. Wiadomo, że zawsze gra się ciężko z beniaminkiem i to na jego stadionie, ale OM na razie zaprezentowało mizerny poziom. Nie wiem jak to się ułoży dalej dla OM, ale z taką grą ciężko im będzie wbić się do pierwszej &quot;6&quot; nawet. Zdaję sobie sprawę, że w OM nie zagrali Diawara, Remy, Mbia i Amalfitano, ale mimo to pozostali prezentowali się bardzo przeciętnie. Dodatkowo sytacja z finansami raczej nie wydaję się optymistyczna. Pozyskano jedynie F. Raspentino (N 30/7) z Nantes. A tak to kilka dni temu do West Ham sprzedano A. Diarre (P 34/2). Wczoraj kontrak z St. Etienne podpisał racej niechciany Brandao (N 17/1). Na dodatek prezes OM poinformował, że klub planuję jeszcze zarobić na kilku transferach do zamknięcia okienka transferowego - mowa tutaj o sprzedaży takich graczy jak: Cesar Azpilicueta, Stephane Mbia a może nawet Andre Ayew. Na razie jednak ci gracze są w kadrze i grają dla OM.
Jeśli chodzi o mecz z Sochaux, to nie wiadomo czy wystąpi właśnie Ayew, który zakończył mecz z Reims ze skręconą kostką. Tak więc możliwe, że tutaj dochodzi kolejne osłabienie, ponieważ kontuzjowani Remy oraz Diawara dopiero powoli wracają do treningów.
Jeśli chodzi chodzi o Sochaux to wiadomo, że sprzedano za dobre pieniądze M.Martina (P 33/2) do Lille, M.Maige (N23/9) do West Hamu i też ciężko będzie zastąpić takich graczy. Co prawda pozyskano Ismhaela Yartea i chyba to jest jedno z konkretniejszych wzmocnień. Z OM na pewno nie zagrają Butin, Duplus i Roussillon. Dodatkowo nie pewni występu są David Sauget oraz Joseph Lopy - którzy narzekają na urazy po meczu z Bastią. Sochaux widać, z pierwszego meczu z Bastią, że ma spore problemy w obronie, ale mimo tych problemów w defensywie strzelili dwie bramki. Sochaux raczej w tym sezonie będzie znowu walczyło o ligowy byt. Jednak jeszcze jest zdecydowanie na wcześnie żeby dywagować. Zobaczymy jak poradzą sobie w Marsylii.
Buki w roli raczej zdecydowanego faworyta stawiają OM. Ja jednak na pewno im nie zaufam, przynajmniej po tym co zobaczyłem w meczu z Reims. Sochaux ma problemy w obronie, ale często dochodzą do sytacji podbramkowych. Wydaję mi się, że się nie przestraszą OM i spróbują powalczyć, tym bardziej, że OM w pierwszym meczu zaprezentowało się kiepsko - a mimo to zapisało na swoim koncie 3 oczka.
▶ Obie strzelą @2.00
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lorient - Montpellier
Dobrze pamiętam jak cieżko grało się ostatnio Montpellier na Moustoir. Teraz będzie jeszcze trudniej bo przecież goście muszą sobie radzić bez sprzedanego Girouda. Jego brak był bardzo widoczny w pierwszej kolejce. Herrera jest niezły ale jeszcze trochę czasu minie zanim zgra się z resztą zespołu. W meczu z Toulouse fajnie prezentowali się skrzydłowi Utaka i Camara ale to by było na tyle. Brakowało wsparcia ze strony bocznych defensorów. Jeunechamp który grał na lewej stronie to już wiekowy piłkarz a takiemu ciężko szaleć na skrzydle. Z drugiej strony grał Congre który jest nominalnym stoperem co można było z łatwością zauważyć. Co prawda na wyjazd do Lorient wróci Bocaly i być może Belhanda ale nadal zabraknie Mouniera. W środku pomocy szykuje się spora dziura bo Estrada i Saihi są zawieszeni.
Bukmacherzy widzą w Montpellier faworyta, pewnie dlatego że w Lorient spore osłabienia na środku obrony. Manga nie zagra z powodu kontuzji kolana jakiej nabawił się w Paryżu a Bourillon został zawieszony za czerwoną kartkę. Tak btw to bardzo rozbawił mnie tytuł na jednym z francuskich portali &quot;Ecuele Manga pierwszą ofiarą Ibrahimovia w Ligue 1&quot; ???? W tamtym sezonie przekonałem się że i bez Bruno drużyna Gourcuffa potrafi dobrze bronić (w ostatnim meczu między tymi drużynami właśnie Manga nie grał). Kone wróci na środek czyli swoją nominalną pozycję. Na prawej obronie mogą grać Paulinho i Baca więc problemu nie ma. Gorzej z drugim stoperem bo Lautoa który mógłby zagrać jest również kontuzjowany. Prawdopodobnie na środku obok Kone zagra przesunięty z pomocy Romao. W ostatnim meczu między tymi drużynami było 2-1 dla Lorient a trzeba pamietać że gospodarze są trochę silniejsi w ofensywie w tym sezonie. Aliadiere w poprzednim roku stracił sporo czasu przez kontuzje, teraz przepracował okres przygotowawczy bez problemów więc powinien być waznym ogniwem. Ponadto do Lorient dołączył Alain Traore i już w pierwszym meczu zanotował asystę przy trafieniu Maxwella a sam też mógł strzelić bramkę. Co prawda w sobotę może zabraknąć Kevina Monnet Paquet ale nic jeszcze nie jest przesądzone. Poza tym w razie jego absencji możemy być świadkami debiutu w Lorient Ludovica Giuly.
Według mnie Lorient jest na chwilę obecną lepiej przygotowane i ma atut w postaci sztucznej murawy. Les Merlus powinni też być uskrzydleni po tym remisie na Parc des Princes. Co prawda mogli nawet wygrać ale remis nadal jest dla Lorient super rezultatem. Plus dla nich że ponownie utarli nosa PSG na starcie ligi ????
Lorient lub remis @ 1,44 William Hill ✅
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Marsylia w meczu z Reims zagrała na prawdę kiepsko. Beniaminek stawiał opór dosyć długo i wydawało się, że dowiozą 0:0 do końca meczu. Wiadomo, że zawsze gra się ciężko z beniaminkiem i to na jego stadionie, ale OM na razie zaprezentowało mizerny poziom.
To chyba meczu ktoś tu nie widział - to nie Marsylia zagrała słabo, a Reims dobrze. Stawiano ich jako czołowych kandydatów do spadku, ale patrząc po tym co pokazali w debiucie z Marsylią powinni spokojnie się utrzymać. Druga sprawa to spora nieskuteczność gości.
Samego typu nie neguję, bo akurat błędy w obronie im się zdarzały, nie mówiąc już o Sochaux i ich meczu z Bastią przegrany 2:3. BTS całkiem do wejścia, można nawet zagrać na czysty win Marsylii.
Do tego cenione marki powinny sobie poradzić w tej kolejce - Lille na inaugurację nowego stadionu na pewno da z siebie wszystko w meczu z Nancy, Lyon podbudowany ostatnimi zwycięstwami w Superpucharze i w pierwszym meczu ligowym również u siebie raczej poradzi sobie z Troyes i na koniec chyba bet tej kolejki czyli 1,61 na PSG grające na wyjeździe z Ajaccio. Owszem, Paryżanie niespecjalnie zaczęli sezon meczem z Lorient, ale przeciwnicy zagrali bardzo dobrze, do tego gdyby większa skuteczność i pozostawienie do końca meczu Lavezziego, a zmiana Meneza pewnie byłyby 3 punkty na dzień dobry. Na Korsyce raczej tego błędu drużyna PSG nie popełni.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Bastia - Reims
Pojedynek dwóch klubów których celem będzie walka o utrzymanie. Beniaminek z Bastii świetnie zainaugurował rozgrywki, wygrana i to na wyjeździe musi porządnie podbudować. Co do rywala to nie przypuszczałem, że Soszo to przegra, ale niestety, pokazali oblicze z drugiej części poprzedniego sezonu czyli tą słabą. Teraz Bastia na własnych śmieciach i to z rywalem w ich zasięgu. Przy czym, ja mam dalej na uwadze, że to dopiero początek rozgrywek, a beniaminka po takim kursie na pewno nie tknę, zwłaszcza, że rywalem jest drugi z świeżaków i zwłaszcza, że bilans historyczny z Reims w 5 ostatnich spotkaniach wcale nie przemawia tak zdecydowanie jak kurs wystawiony na gospodarzy.
Reims DNB 3.85

ciekawe co zaprezentuje Lille, bo w poprzednim sezonie granie ich po podobnym kursie często przyprawiało o zawał serca ;)
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Lille - Nancy
Dzisiaj nastąpi ligowe otwarcie nowego stadionu Lille, Grand Stade Lille Métropole. Także o odpowiednią meczową motywację gospodarzy możemy być spokojni. Pierwszy mecz w sezonie, na wyjeździe z mocnym u siebie Saint-Etienne wygrali 1:2, co prawda rzutem na taśmę, ale wygrali. Teren trudny, przeciwnik również, takie rozpoczęcie rozgrywek dobrze wpływa na zespół - o nastawienie zespołu w tym meczu powinniśmy być więc spokojni, wybiegną na nową murawę maksymalnie zmotywowani. Co o ich przeciwniku? Nancy również na inaugurację wygrało, ale ze słabym Brest, po zresztą niezbyt udanym meczu. Od początku jestem zdania, że Lille to za wysokie progi dla nich i są skazani na pożarcie, zwłaszcza w takich okolicznościach. Do tego może nowy nabytek gospodarzy, Marvin Martin, zacznie się komponować z zespołem i zagra coś niekonwencjonalnego.
Lille 1.44 bet365 ⛔
Lille powyżej 1.5 gola 1.61 bet365 ⛔
Lille - czyste konto - TAK 1.90 bet365
⛔
Lyon - Troyes
Faworyt znany, co widać zresztą po kursach, ich rywal, szczęśliwy beniaminek, od początku sezonu wskazywany na jednego z głównych kandydatów do spadku. W pierwszym meczu praktycznie nie pokazali nic z Valenciennes, no może poza bramką samobójczą i stratą punktów w meczu, który w kontekście walki o utrzymanie powinien skończyć się przynajmniej 1 punktem. Do Lyonu Troyes jedzie na pożarcie, gospodarze udowodnili, że mimo osłabienia potrafią grać, co pokazali tydzień temu na wyjeździe z Rennes, wygrywając trudny mecz 0:1 (co prawda grając w przewadze, ale grali dobrze).
Lyon 1.44 bet365 ✅
Lyon - czyste konto - TAK 2.00 bet365 ⛔
powyżej 2.5 gola w meczu 1.80 bet365
✅

Brest - Evian

Grałbym coś w stronę gości - oczywiście nie czyste zwycięstwo, ale coś ciekawe zawsze się znajdzie. Co prawda przegrali inaugurację u siebie z mocnym Bordeaux, ale zagrali ładny mecz i przegrali z honorem 2:3. A Brest przegrał z Nancy, po naprawdę dużym błędzie, ale w całym meczu było ich więcej, także dobrze, że skończyło się tylko na 1:0. Spotkanie widzę wyrównane, jako, że to początek sezonu nie wiem do końca czego można się spodziewać, ale BTS do zagrania.
obydwie drużyny strzelą 2.00 bet365 ⛔
Lorient - Montpellier
Od początku jestem zdania, że poprzedni sezon zdarzył się Montpellier po raz pierwszy i ostatni, pod koniec tego widzę ich w okolicach środka tabeli. Wystartowali średnio, remisując z Tuluzą, ale tam sędzie ostro wpłynął na wynik zawodów. Co zrobiło Lorient tydzień temu wszyscy wiemy - remis po dobrej grze z PSG. To co jednak zwróciło moją uwagę to ogromne dziury w defensywie, może to efekt tego, że musieli bronić dostępu do bramki samemu Ibrze, ale z drugiej strony mimo wszystko kilka akcji można było zatrzymać. Z kolei Montpellier mimo straty Girouda dalej ma potencjał w ataku w postaci młodego Herrery, do tego warto mieć na uwadze ich wyniki osiągane sezon temu na wyjazdach - gra im się tam naprawdę dobrze.
obydwie drużyny strzelą 2.00 bet365 ✅

Ajaccio - PSG

Bet tej kolejki jeśli chodzi o rozgrywki francuskie. Zespół gospodarzy nie ma praktycznie żadnych argumentów przeciwko naszpikowanym gwiazdami składzie Paryżan. No chyba, że atut własnego stadionu, ale gwiazdy PSG nie z takich sytuacji wychodziły obronną ręką.
PSG 1.61 bet365 ⛔
Ibra strzeli 1.61 / Ibra strzeli pierwszy 3.50 / Ibra strzeli dwa lub więcej 3.60 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Lyon - Troyes
Sobota godzina 17 na Stade de Gerland sędzia Millot rozpocznie spotkanie pomiędzy Olympique Lyon a ES Troyes AC w 2 kolejce Ligue 1. Faworytem spotkania oczywiście jest zespół gospodarzy który w pierwszej kolejce wygrał na wyjeździe z Rennes 1-0, a co do Troyes to zanotowali porażkę na własnym stadionie 1-0 z Valenciennes. W towarzyskich Troyes radziło sobie kiepsko (0-3 Dijon, 0-1 Lille, 0-0 Brest, 1-1 Nancy) a co Lyonu to oni mają już w tym sezonie jeden zdobyty tytuł a mianowicie jest to Superpuchar Francji po rzutach karnych gdy w regulaminowym czasie padł wynik 2-2. Ostatnim spotkaniem przed rozpoczęciem sezonu był sparing z Porto zremisowany 0-0. W Lyonie nie było zbyt wiele transferów, więcej zawodników odeszło a mianowicie tacy gracze jak: Enderson, Kallstrom, Reveillere. A jedyne wzmocnienie godne uwagi to Bisevac z PSG. Troyes nie przeprowadziło żadnego transferu za gotówkę, głównie wypożyczali bądź brali za free. Myślę że jutro zobaczymy pewną wygraną Lyonu.
Typ:1
Kurs:1.45
Pinnacle Sports
ADMIN: na forum jest miejsce do promowania blogów. Całe forum nie jest banerem reklamowym!
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sporo ciekawego w poprzednich postach, ponadto ja jestem zgodny co do wiekszości typów.

Zaczynając od starcia beniaminków to aż nadto jest faworyzowana Bastia.Raczej nie są oni przewidziani do spadku w tym sezonie, ale też nie jestem w stanie wyobrazić sobie ich walczących o puchary.Przede wszystkim zalecałbym obserwację, a co za tym idzie to granie ich po 1,70 wg mnie nie jest dobrym rozwiązaniem.Meczu z OM nie widziałem, ale wszędzie spotkałem się z pozytywnymi opiniami dotyczącymi gry beniaminka więc nie jestem przekonany o tym, że przegrają mecz na Korsyce.Moim zdaniem prawdopodobny jest tam bramkowy remis.

Co do Lorient opisanego przez Matiego, moim zdaniem gra trochę nie warta świeczki bo kurs słaby, a rywal teoretycznie mocniejszy a kurs słaby na Lorient z remisem.Jak wiemy to w Bretanii teren jest trudny i nie mam tu na myśli sztucznej nawierzchni, a raczej warunki jakie stawia ekipa Gourcouffa więc wg ciężki mecz do typowania, ewentualnie under2.5 (1,55) mógłby być ciekawym rozwiązaniem.

Bardzo podoba mi się typ na to, że Troyes nie strzeli.Tym bardziej, że doszedł do drużyny Bisevac i zapewne zastąpi Crisa, który może odjeść do Majorki.Ponadto też będzie pierwszym wyborem Garde a Kone z Lovrenem będą rywalizować o drugie miejsce na środku defensywy.Ciężko mi teraz stwierdzić kto zajmie miejsce Reveillera, ale przy takim obrocie sprawy OL znacznie wzmacnia defensywę.
Widziałem ich mecz z Rennes i raczej nie doradzałbym grać overa, na razie nie jest to jeszcze zespół gotowy do ogrywania słabszych drużyn dużymi rezultatami.Raczej po bramce się cofnęli i kontrolowali sytuację, ciężko było o jakieś inne sytuacje kreowane przez Gomisa, Brianda.Rok temu też grali w drugiej kolejce z beniaminkiem (Ajaccio) i raczej z trudem wygrali, w spotkaniu z Troyes również stawiam na ich wygraną, ale minimalną i co najważniejsze bez straty bramki.Popieram typ kolegi wyżej i do singla jak najbardziej.

OSC Lille - ASNL Nancy | Lille over1.5 - 1,61 (Bet365)

Również typ, który proponuje kolega wyżej.Dziś wielkie otwarcie więc i wielkie oczekiwania, w przypadku Lille nowy stadion nie jest jedynym argumentem, który przemawia za nimi w tym spotkaniu co postaram się udowodnić niżej.Ekipa Garcii przemawia do mnie najbardziej pod względem ogarnięcia przedsezonowego.Tj. bardzo mądre transfery, niewielka ilość zmian, w miarę mądre zastąpienie Hazarda i obrany cel.W pierwszym meczu na trudnym terenie rzutem na taśmę ograli Les Verts.Dziś teoretycznie łatwiejsze zadanie bo przyjdzie do starcia z Nancy Fernandeza.Trener ten preferuje raczej defensywną grę, ale z Lille bywało z tym różnie bo w poprzednim sezonie polegli w Nord-Pas de Calais aż 4:1, bramkę strzelił m.in Tulio de Melo, który jest awizowany dziś do pierwszego składu.Zaraz za nim mają operować - Payet, Martin oraz Kalou.Całkiem mobilne trio ubezpieczane przez Balmonta i Mavube, które będzie musiało przebić się przez zasieki Nancy, który na papierze wygląda dość solidnie bo trójka - Sane, Karaboue oraz Mangani będą odpowiedzialni za powstrzymywanie w/w ekipy.Nie mniej ja jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rozwiązań bo jak się posypie to będzie ciężko cokolwiek odrobić, a raczej Lille będzie mocno napierać aby coś strzelić i na jednym się nie skończy stąd taki typ.


Na razie tyle, jutro coś jeszcze wymyślę, może będzie warto pograć Bordo o1.5 bo w Rennes sypie się obrona, Kanya- Byik może nie zagrać, Apam na pewno nie będzie dostępny, a Danze lubi podawać do rywali więc Obraniak i Gouffran będą mieli okazję do kolejnych goli.

Zapraszam do dyskusji.
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Bordeaux - Rennes 1 kurs 2,10(sts)

Może na wstępie napiszę trochę o meczach przedsezonowych, które jak większość mówi nie mają żadnego znaczenia. Bordeaux rozegrało 7 meczy z czego 3 wygrali 2 zremisowali i 2 przegrali przy tym strzelając 8 bramek i tracąc 7. Rennes natomiast rozegrało 4 mecze z czego 1 wygrali 3 przegrali przy tym strzelając 3 bramki a tracąc 6. Obie drużyny nie pokazały nic specjalnego w meczach poprzedzających sezon jednak to drużyna Bordeaux zostawiła lepsze wrażenie niż rywal. W pierwszym meczu Ligue1 Bordeaux zmierzyło się na wyjeździe z Evian TG i pokonało ich 2:3. Drużyna Bordeaux była ewidentnie lepsza w przeciągu całego meczu niż drużyna gospodarzy. Pierwszą bramkę pięknym strzałem w samo okienko zza pola karnego popisał się Obraniak. Następnie równie efektownym zagraniem popisał się Gouffran pokonując bramkarza gospodarzy piętą. Bramkę kontaktową dla Evian TG zdobył Wass z rzutu wolnego, lecz przy tej bramce nie popisał się bramkarz, który rzucając się w kierunki lecącej piłki bezsensownie próbował ją piąstkować. Bramkę na 1:3 strzelił Saivet pokonując bramkarza po dośrodkowaniu strzałem z główki. Piłkarze Bordeaux stracili koncentrację i stracili bramkę na 2:3 w 4 minucie doliczonego czasu. Drużyna Rennes natomiast rozegrało swój pierwszy mecz w tym sezonie z drużyną Lyonu ulegając im 0:1. Bramkę dającą zwycięstwo ekipie z Lyonu dał Gourcuff w 16 minucie spotkania.
Rennes grało strasznie ospale, bez pomysłu co pozwoliło równie przeciętnie grającej drużynie Lyonu na zwycięstwo. W poprzednim sezonie drużyna Bordeaux uległa grając na wyjeździe drużynie Rennes 1:0 lecz w rewanżu na własnym stadionie gospodarze pewnie pokonali rywali 2:0. Bilans drużyny Bordeaux w zeszłym sezoniew meczach na własnym stadionie był całkiem niezły 9 zwycięstw 8 remisów i tylko 2 porażki. Ekipa Rennes natomiast na wyjeździe spisywała się całkiem nieźle 9 zwycięstw 1 remis i 9 porażek. Zeszły sezon w wykonaniu obu ekip był bardzo udany lecz wydaje mi się, że drużyna Rennes nie zdoła utrzymać się na takim poziomie jaki prezentowała, dlatego mój typ na ten mecz to WIN BORDEAUX.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj inauguracja nowego stadionu Lille, ale sam mecz mocno przeciętny. Jedynie gol Kalou zasługuje na uznanie bo było to ładne trafienie. Druga połowa to bezradność LOSC w ofensywnej grze.
VS
Valenciennes - Nicea
Typ : Valenciennes @ 1,95 Tobet ⛔0:0​
Nicea pozbawiona kluczowych graczy z poprzedniego sezonu. Odeszli Moulongui, Mounier, Clerc i paru innych. Pierwszy mecz pokazał ich marność. Przgerali u siebie 0:1 z Ajaccio. Katowali kibiców swoją grą, dużo chaosu, zero składnych akcji. Jako takie zagrożenie po stałych fragmentach gry parę razy stworzyli&gt; Mieli tez karniaka, ale Monzon czyli stały egzekutor jedenastek z popzredniego sezonu zawiódł i trafił w poprzeczkę. W dodatku na dzisiejszy mecz zawieszony za kartki Civelli, kontuzja Pentecote i Anina, a ten który ma zastąpić Moulonguiego czyli Cvitanich jeszcze nie zgłoszony i grać nie może. Dja Djedje osamotniony w przodzie to słaba perspektywa tego meczu dla Nicei.
Valenciennes od razu potrafiło wygrac na wyjeździe czyli budzi to szacunek mój. Bo zespół ten na wyjazdach prezentuje się dużo gorzej niż u siebie. czasami zdarzały im się dobre mecze wyjazdowe ale wracali bez pkt. A terz od razu zainkasowali trójkę. U siebie w meczu z Nicęa są dla mnie faworytem. Jest Aboubakar, Danic, Kadir, Dossevi, Samassa na ławce w każdej chwili mogący wejśc. Może i Valenciennes straciło Cohade w środku pola, ale na tle Nicei ten brak to kropla w morzu.
11-3-5 poprzedni sezon Valenciennes u siebie
3-4-12 to Nicea na wyjazdach.
Ja nie mam wątpilwości kto tutaj faworytem. Cztery poprzednie sezony Valenciennes u siebie ogrywało za kazdym razem Niceę.
Valenciennes : Penneteau - Mater, Isimat-Mirin, Gil, Néry - Camara, Gomis - Dossevi, Kadir, Danic - Aboubakar.
Nice : Delle - Palun, Genevois, Pejcinovic, Kolodziejczak - Digard, Traoré - Bauthéac, Abriel, Monzon - F. Dja Djédjé.


VS
Lorient - Montpellier
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 2,00 bet365✅2:1​
Lorient pokazało się z dobrej strony na Parc des Princes. Szybkie kontrataki były zabójcze. Dzisiaj Monet Paquet i Ecuele Manga mają nie grać. Spore straty. Montpellier nieco zawiodło na inauguracje i co prawda dalej nie ma Belhandy, Mouniera, a dodatkowo Estrady i Saihiego to ja myślę, że coś strzelą. Może Herrera coś pokaże, Utaka i Camara wspierani Cabellą to również nie jest słaba formacja. Kurs mi się podoba więc próbuje.

Przy meczu Marsylia - Sochaux weźcie pod uwagę, że będzie rozgrywany w sporym upale. Więc tempo może być nie za wysokie. OM nie zagrała w pierwszym meczu tak słabo jak tu niektórzy piszą. Nie porywali to fakt, ale byli stroną przeważającą. Gignac nawet dochodził do sytuacji strzeleckich, ale marnował je. To już i tka progres z poprzednimi rozgrywkami kiedy najczęściej leczył urazy, a jak grał to statystował. Jordan i Andre Ayew kiwają na potęge, Valbuena stara się pracować na całej szerokości i rozgrywa. Cheyrou nie zawodzi no i ten cudowny gol z meczu z Remis!:cool:
Osobiście nic tu nie gram bo kursy mi nie pasują i brakuje mi jakiegokolwiek punktu zaczepienia. Teoretycznie OM, ale za niski kurs.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Ajaccio vs PSG
Krótko, zwięźle i na temat. Podrażnione PSG, przyjeżdża na stadion Stade Francois Coty na mecz Z Ajaccio. Miałem przyjemność oglądać mecz Paryżan i pomimo tego remisu, uważam, że zagrali całkiem nieźle. Gdyby nie indolencja Meneza i błędy w ustawieniu przy kontrach rywali, spokojnie mogliby ten mecz wygrać, bo sytuacji bramkowych nie brakowało. Mimo, że to dopiero pierwszy mecz, można śmiało powiedzieć, że transfery Imbrahimovica i Lavezziego były strzałami w dziesiątkę, szczególnie Szwed, zaprezentował się w tym meczu bardzo dobrze, strzelając 2 bramki ale też pokazując wiele nieszablonowych zagrań, które zwykle niosły ze sobą zagrożenie dla rywali. Warto wspomnieć także o młodym Verattim, który świetnie, naprawdę świetnie radził sobie w środku pola. Na mecz z Ajaccio będzie już dostępny Javier Pastore, co jeszcze bardziej zwiększy siłę ofensywną PSG. W obwodzie pozostaje także Nene, który mimo swojej samolubności, nie raz udowodnił, że potrafi rozstrzygnąć losy meczu (po cichu mam nadzieję, że zagra zamiast Meneza w pierwszym składzie).
Do składu &quot;wraca&quot; także Thiago Silva, który ze swoim rodakiem Alexem na pewno nie dopuści do takich kuriozalnych sytuacji jak w meczu z Lorient.
Długo nie wiadomo było, czy zagra Zlatan, który narzekał na ból kostki, ale jak wykazały badania, nie ma żadnych przeciwskazań, zeby gwiadzor paryżan wystąpił w niedzielę. Zabraknie na pewno Thiago Motty i Adriena Rabiota.
Jeśli chodzi o Ajaccio, w I-wszej kolejce, pokonali OGC Nice, choć przez całą drugę połowę grało w osłabieniu. Jedynego gola meczu w 11. minucie zdobył Eduardo. Teraz podopieczni Alexa Duponta zapowiadają postawienie oporu faworyzowanym zawodnikom PSG. Według mnie te zapowiedzi można wsadzić między bajki. Tak jak zauważył robson_united ,Nicea oddała wielu podstawowych zawodników, grała bardzo słabo, więc nie ma co się podniecać zwycięstwem Ajaccio. Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez kontuzjowanego Federica Sammaritano. Kibice będą musieli także poczekać na występ Adriana Mutu,którego transfer nie został jeszcze sfinalizowany.
Polecam typ na Paryżan.
Ajaccio - PSG
1.61 bet365
E: myślałem o zagraniu też typu: Imbrahimović strzeli, ale kurs (1,61) odstrasza..można live atakować, jak będzie koło 2
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
No nie powiem, PSG zaczyna sezon z grubej rury... Brak Ibrahimovica był naprawdę widoczny, nieba, a ziemia w porównaniu z tym co się działo w ataku podczas meczu z Lorient, kiedy to Szwed grał na szpicy.
Cieszy dobra dyspozycja starych firm czyli Lyonu i Marsylii. Ci pierwsi co prawda zaczęli niezbyt dobrze, od straty bramki, ale szybko wyszli na prowadzenie, a w końcówce wpakowali beniaminkowie jeszcze dwa kolejne trafienia. Z kolei Marsylczycy udowadniają, że wracają do wysokiej dyspozycji, po niezbyt ładnym zwycięstwie na wyjeździe z Reims wygrywają u siebie, w naprawdę trudnych warunkach. Co prawda na poważniejszych przeciwników przyjdzie jeszcze czas, ale widać, że gra się klei. A mając takie nazwiska w zespole jak Gignac, Ayew czy Valbuena trzeba po prostu dobrze grać (nie wspominam o Azquliptece, bo ten niedługo może trafić do Chelsea).
Sprawdza się też to co pisałem o Montpellier - poprzedni sezon to było naprawdę coś niesamowitego, drugi raz taka historia może im się przydarzyć za pół wieku, teraz wieszczę miejsce w okolicach 10. lokaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 15

amte

Użytkownik
czesc,
ogladajac wczorajszy mecz Ajaccio - PSG usnąłęm. Gra PSG wygladala przecietnie, tak jakby grala druzyna z dolu tabeli. Widac brak pomyslu na gre. Mysle, ze potrzeba jeszcze kilka spotkan by zaczela ona grac tak jak wszyscy oczekuja. Potencjal spory, ktory mozna bylo zauwazyc poki co u pojedynczych graczy. Nene otoczony trzema zawodnikami bez najmniejszych emocji zrobil z pilka co chcial... Co do kolejnych spotkan tej ekipy mysle, ze nalezy poczekac z dalszym inwestowaniem pieniedzy na nich do czasu, az zaczna osiagac zadawalajace wyniki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom