>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 kolejka fazy grupowej ME u-21 [19-21 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


2 kolejka fazy grupowej



Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!


O meczu Polski ze Szwedami dyskutujemy w osobnym temacie -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f581/polska-szwecja-mme-u-21-poniedzialek-19-06-2017-godz-20-45-a-146339.html

W drugiej kolejce najbardziej interesująco zapowiada się pojedynek Hiszpanów z Portugalią, dwaj faworyci do medali walczą między sobą. Spotkanie urasta do miana hitu.

Macie już swoich pierwszych faworytów na mecze następne mecze fazy grupowej?
Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i dyskusji merytorycznej na ten temat ;)
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Mimo , że Włosi zrobili na mnie niekorzystne wrażenie idę w ich kierunku z Czechami. Dlaczego? Chiesa.. Obok Asensio i Gnabryego koleś pokazał najwięcej ze wszystkich. Wszedł na 20 minut i zdemolował monolit duńskiej obrony. Na 100% zagra od początku z Czechami, którzy się zaprezentowali dramatycznie z Niemcami. Z tyłu wyglądało to strasznie. Schick mimo swojego talentu niestety pokazał to co w ostatnich meczach Sampy, nie trafiając w światło bramki 2x z kilku metrów. Zima nie ma rytmu meczowego, obrońcy zakręceni jak koń na światłach. Włosi ich wypunktują jak dzieci.
I mimo wszystko uważałbym na Duńczyków. Mimo, że kurs na Niemców niższy niż wygrana Włochów..W moim odczuciu postawią się dużo konkretniej niż nasi południowi sąsiedzi. Niesamowita 2 linia, ale bez napastnika. Selke bardzo słabiutko, już nawet nie chodzi o niestrzelonego karnego. Na miejscu ich trenera już wolałbym wystawić debiutanta Felixa Platte, który z dobrej strony pokazał się w ostatnich meczach Darmstadt. Strasznie elektryczny bramkarz, obawiam się, że jak ktoś konkretny go sprawdzi to będzie pozamiatane. Ale tu musi być bardziej otwarty mecz, bo Duńczycy nie mogą zagrać tak zachowawczo.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Zgadzam się z arcticmonkey, z jednym zastrzeżeniem - zostawiłbym Selke bo to gość z o wiele większym potencjałem niż Platte, jeden mecz niczego nie zmienia
Czechy - Włochy 2
1,83 obecnie w 1xbet na Włochów to super promocja.
Czesi zagrali najsłabiej z tej grupy, Niemcy robili z nimi co chcieli. Nawet oglądając teraz skrót wygląda to jak bezładny ruch mrówek w obronie. Po prostu nie nadążali za znakomicie rozgrywaną piłką przez technicznych Niemców. Wynik 0:2 to najniższy wymiar kary (nawet uwzględniając średnie zachowanie Schicka).
Włosi podobny potencjał co Niemcy, tylko akcenty nieco inaczej rozłożone - Niemcy to supersilna pomoc, obrona już tak rewelacyjna nie jest, natomiast Włosi bardzo, bardzo równi. Żeby nie powielać, przytoczę co pisałem przed meczem z Duńczykami:
Sam pograłem przedwczoraj Włochów, póki jeszcze 1,85 było.
Przewidywany skład:
https://pbs.twimg.com/media/DCgtXCwXkAASmnf.jpg:large
Czyli mamy gości, z których każdy grał w ostatnim sezonie w Serie A.
Najmniej Rugani - 15 meczów, oprócz niego każdy ~30
Milan - Torino Juventus Atalanta Atalanta - Torino Sassuolo Inter - Fiorentina Atalanta Torino
10 gości z drużyn z czołowej 10 Serie A + Pellegrini z dwunastego Sassuolo.
Dla mnie Włosi wyglądają najmocniej ze wszystkich drużyn na tym Euro. ;)
Z racji formuły turnieju (wychodzi zwycięzca grupy + najlepsza z drugiego miejsca) nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek odpuszczanie - w każdym meczu trzeba grać na maksa. Dlatego znów idę mocno w stronę Włochów, Czesi nie powinni im zagrozić, a kurs jest piękny i do meczu mocno spadnie.
Swoją drogą, oddsmakerzy baaaardzo nie doszacowują faworytów, wystawionych wiele zawyżonych kursów, które później spadają (Włochy-Dania, Niemcy-Czechy), czy teraz Szwecja - Polska (o czym pisałem w osobnym temacie).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: 2
Kurs: 2,42
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mało patriotyczny typ ale po prostu tak to widzę. Mam wrażenie, że wszyscy za bardzo nadmuchali balon, z którego mocno uszło powietrze po pierwszym spotkaniu ze Słowakami. Pierwsze niepowodzenie i od razu obwinianie o to jeden drugiego ;) Bielik skrytykował trenera, potem przepraszał. No nie wygląda to za dobrze niestety. Czasem trzeba się ugryźć w język i milczeć tym bardziej, że to było dopiero pierwsze spotkanie ale jak mówię balon został za bardzo nadmuchany, nasi młodzi gracze jeszcze przed meczem ze Słowakami miałem wrażenie jakby już byli zwycięzcami tego turnieju a tu przyszedł mecz z naszymi południowymi sąsiadami i Słowacy pokazali jak się gra w piłkę. Polska na początku zaskoczyła ale potem było już tylko gorzej i w meczu ze Szwedami nie wróżę im sukcesu tym bardziej, że dzisiaj dojdzie kolejna presja, że jak przegramy to już się żegnamy. Niestety ale mam wrażenie, że ta drużyna nie radzi sobie z presją i dziś będzie podobnie. Szwedzi mają bardzo dobry zespół, na papierze wyglądają bardzo mocni i trzeba pamiętać, że w swojej grupie eliminacyjnej skończyli na 1 miejscu przed Hiszpanami i przed Chorwatami nie przegrywając żadnego spotkania ! To nie przypadek i dzisiaj niestety ale nie widzę, żeby Polska była w stanie tutaj coś osiągnąć. Może się mylę ale ja to tak właśnie widzę. Reprezentacja Szwecji do lat 21 przegrała swój ostatni mecz o punkty w 2015 roku z Anglią 0-1 na Mistrzostwach Europy. Od tamtego czasu nie doznali już porażki, zdobywając na wyżej wymienionych mistrzostwach tytuł. Oczywiście chodzi mi o mecze o punkty nie piszę tutaj o meczach towarzyskich, które Szwedzi przegrali z Danią i Serbią. To pokazuje jak dobrze z głową jest budowany szwedzki futbol i dzisiaj w spotkaniu z nami to Szwedzi są faworytem i stawiam na ich zwycięstwo.
⛔ 2-2
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Spotkanie: Slowacja U21 - Anglia U21
Godz: 18:00
Typ: Anglia U21 ✅
Kurs: 1.69
Buk: lvbet



Bardzo dobre spotkanie Słowakow przeciwko naszej młodzieżówce czy to raczej Polacy zagrali tak słabo? No właśnie nie do końca jestem przekonany czy poprzedni mecz w 100% zweryfikował ich możliwosci. Moim zdaniem wykorzystali jedynie nasze błędy. Anglicy po remisie ze Szwedami muszą grać o 3pkt w kontekscie awansu. Jeżeli zaprezentują się podobnie jak we wspomnianym meczu to wydaje mi się, że dzisiaj są w stanie jak najbardziej ten cel osiągnąć.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 18:00
Słowacja - Anglia Typ: Słowacja
Kurs: 5.00 iforBet
HA +1 SŁOWACJA 1.68
Kurs warty ryzyka, bardzo zbliżone były kursy w meczu Anglia - Szwecja, na Szwedów był kurs nawet 5.25, a mecz był wyrównany, a gdyby w 80 minucie Szwecja wykorzystała rzut karny to prawdopodobnie by wygrali. Anglicy mają kilku dobrych zawodników np. bramkarza za 30 milionów funtów , ale Słowacja również nie przypadkiem awansowała na ten turniej. Udział wywalczyło tylko 11 drużyn na całą Europę. Oglądałem zarówno pierwszy mecz Anglików jak i Słowacji z Polską, Słowacy zasłużyli na wygraną, chociaż drugi gol z naszych błędów, pozostawili dobre wrażenie, pewnie operowali piłką w meczu z gospodarzem, może na naszym tle wyglądali tak dobrze, a z Anglią będzie gorzej, ale na pewno widzę w tym typie value, gdyż oceniam szanse 50/50. Słowacja z pewnością nabierze jeszcze większej pewności siebie po zwycięstwie w pierwszym meczu, mają komfortową sytuację w grupie, natomiast Anglicy nie mogą sobie pozwolić na drugi remis, będą pod większą presją, co może się przełożyć na słabszą grę. Uważam, że podobnie jak ze Szwecją są faworyzowani po nazwie. Polecam tez azjana h+1 za 1.68, w przypadku przegranej Słowacji jednym golem jest zwrot.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania u21 - Portugalia u 21
Typ: gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Obie ekipy zaczynają swoją drugą serię spotkań w którym moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna Hiszpanii, która w poprzednim meczu po prostu rozniosła Macedonię 5:0 pomimo tego iż Macedończycy zdołali sobie stworzyć kilka na prawdę dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło jednak skuteczności a znakomicie w bramce Hiszpanów spisywał się tego dnia Arrizabalaga. Portugalia również swoje spotkanie wygrała z zespołem Serbii,ale miała w tamtym meczu znacznie większe problemy i biorąc pod uwagę całe spotkania Portugalia wcale nie miała tak wielkiej przewagi jak ekipa Hiszpanii nad Macedonią. Moim zdaniem w dniu jutrzejszym Hiszpania zaatakuje szybko jednak obie ekipy muszą uważać bowiem w ostatnich latach bardzo rzadko ponosiły porażki, dlatego myślę że tutaj nie będzie jakiegoś wielkiego pogromu a najprawdopodobniej wygrana dokładnie 1 golem ekipy przyjezdnych , którzy obecnie jeśli spojrzymy na ostatnie spotkania są w znacznie lepszej dyspozycji. Stawiałbym na dokładny wynik 1:2 dla młodych Hiszpanów po 90 minutach tej rywalizacji.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Jak narazie typowanie Euro U21 3/3 trafione.
Ponownie ide w stronę rzutów rożnych Anglików. Futbol wyspiarski opiera się na grze skrzydłami a co za tym idzie nabijaniu sporej ilości rzutów rożnych. W pierwszym meczu ze Szwedami Anglicy nabili aż 7 rzutów rożnych przy 1 Szwedów ( do przerwy 3:0). Natomiast Słowacy w meczu z Polakami nabili 4 rzuty rożne przy 7 rzutach Polski (do przerwy 3:2 dla Polski). Uważam że dziś to Anglicy będą stroną dominującą, często atakując od pierwszej minuty i zdobędą sporą ilość rzutów rożnych. Obstawiam, że Anglicy zdobędą więcej rzutów rożnych w 1 połowie oraz w całym meczu.
Pomogłem - daj reputke.

Spotkanie: Słowacja U21 - Anglia U21
Typ: kto więcej rzutów rożnych w 1 połowie - 2
Kurs: 1,85✅ (4:1 dla Anglików)
Bukmacher: Expect

Spotkanie: Słowacja U21 - Anglia U21
Typ: kto więcej rzutów rożnych - 2
Kurs: 1,65✅ (6:4 dla Anglików)
Bukmacher: Expect
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Hiszpania - Portugalia X 3.50 STS
Co tu dużo mówić. Dwie konkretne firmy które przegrywają od święta. Obie w pierwszym meczu pokazały moc. Remis powinien urządzać jednych i drugich mimo że Hiszpanie mają trudniejszego rywala na zakończenie rozgrywek grupowych. Moim zdaniem aby awansować z drugiego miejsca będzie trzeba zdobyć 7 punktów. Taką sytuację przewiduje w 2 i 3 grupie. Jednak Hiszpanie jak i Portugalczycy mają za rywala Macedonię dzięki której mogą zrobić dobry bilans bramkowy.
Stawiam remis bo mimo że wietrze mały spisek to jednak piłkarsko obie drużyny są na zbliżonym poziomie.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dwie ofensywne drużyny spotykają się w dość łatwiej grupie. Obstawiłem grubo BTTS, który spadł od wczoraj z 1.84 na 1.74 no i właśnie, czego możemy się spodziewać? Remis faktycznie układa dwie drużyny, jednak czy mowa tutaj o jakieś zmowie i ustawce? To są derby półwyspu Iberyjskiego, linia na fortunie kartek 4.5 podkreśla tylko, jak to będzie zacięty mecz. To tak, jakby Śląsk Wrocław miał dogadać się z Zagłębiem Lubin albo Legia z Lechem. Zawsze awans z 1 pozycji daje lepszy rozkład w grupie, poza tym jeśli któraś z drużyn uciuła dzisiaj 3 punkty (mecz o 6 punktów), to następny może sobie odpocząć (jeśli Hiszpania wygra, to nawet nie muszą się martwić o bilans bramkowy, bo Portugalia będzie musiała naprawdę nastukać bramek Macedonii by wyjść z 1). Co nam to daje? A no dla Hiszpanii to możliwość wypoczynku 1 składu, wpuszczenie rezerw na Serbie i sprawdzenie ich potencjału. Nie sądzę, by chciał tu ktokolwiek remisować i jedynie z czego to może wyjść, to z zaciętego pojedynku i bitwy, co nie zmienia faktu, że tak jak jestem pewien bramek Hiszpanii, tak boje się o Portugalię.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
do mojego AKO wrzuciłem zakład na to że Macedonia strzeli gola po kursie 1.65, mimo że wysoko przegrali z Hiszpanią to moim zdaniem wcale nie zagrali jakoś bardzo źle, w pewnych momentach prowadzili gre i nie zamknęli się na swojej połowie, mimo że rywal kilka klas lepszy
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie chodziło mi o ustawianie się i graniu na remis. Dla mnie czysto piłkarsko ten mecz nie ma faworyta i najwięcej szans daje na to że będzie podział punktów.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Oglądał ktoś z was mecz Macedoni z Hiszpanią ? Widziałem po statystykach (prócz tej nawjażniejszej, Macedończykom udało się wbić aż 7 rożnych, a tutaj linia z Serbią wystawiona jest over 3,5 @1,67 oraz over 4,5 @2,45. Moim zdaniem okazja. Sytuacji bramkowych też było sporo, mógłby się ktoś wypowiedzieć?
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
To był otwarty mecz. Macedonia poszła na przysłowiowe &quot;bokserskie wymiany&quot;. Radosny futbol. Ale to są goście potrafiący grać w piłkę. Niemniej jednak trochę im brakowało do Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Hej ja na dzisiejszy dzień pograłem dwa overy 2.5 gola
w meczu Hiszpanii z Portugalią jak i Serbii z Macedonią. Dla mnie jest to dość dobry dubel z tego względu iż wszystkie zespoły potrafią grać w piłkę i strzelają dużo bramek. Zacznijmy od meczu Hiszpania - Portugalia, tutaj moim zdaniem obydwie ekipy nastawione ofensywnie oraz potrafiący wykorzystywać swoje atuty ofensywne oraz żadna ze stron nie odstawi nogi w tym spotkaniu. Natomiast Serbia z Macedonią również dobre mecze z faworytami i tutaj oba zespoły mają sobie coś do udowodnienia.
Dwa overy 2.5 !!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy I21
Spotkanie: Serbia - Macedonia
Godzina: 18:00
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: eFortuna
Obie ekipy przegrały swoje pierwsze spotkania. Serbia powalczyła z Portugalia choć wynik i tak wysoki 0:2 nie mniej mieli szanse na zdobycie bramki. Atakowali Portugalię i zagrali jak równi z równym pomimo wyniku nie korzystnego dla nich.
Macedonia została rozbita przez Hiszpanów aż 0:5. Mimo tego zespół Macedonii był chwalony, że nie zamknął się nie bronił całe 90 minut tylko atakował. Mieli bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Ten mecz był ładny dla oka, ciekawy z pięknymi golami. Niemniej jednak wynik 0:5 to nie jest coś czym się mogą chwalić.
Dziś kto wygra pozostaje w walce o półfinał, przegrywający odpada. Jeśli będzie remis także już obie drużyny nie maja szans dlatego walka dziś o 3 punkty.
Czysto piłkarsko zespół Serbii jest dużo lepszy i myślę, że w ciągu 90 minut to pokażą i wygrają. Jeśli miałbym jeszcze coś obstawić na ten mecz to obie strzelą bo wydaje mi sie, że Macedonia ambitna drużyny wykorzysta chociaż 1 sytuację podbramkową.


Powodzenia.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Niemcy-Dania
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Analiza: Kolejne spotkanie ekip młodych Niemiec z zespołem Danii, gospodarze po wygranej w poprzednim meczu z zespołem Czech mają na swoim koncie 3 punkty i razem z zespołem Włoch zajmują 1 miejsce w ligowej klasyfikacji. Niemcy w tym spotkaniu również są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem są zespołem znacznie lepszym pod względem technicznym są również bardziej doświadczeni niż młodzi Duńczycy, ogólnie na poziomie u 21 te zespoły spotkały się ze sobą tylko dwa razy w roku 2015 , Niemcy wygrali oba te mecze , ogólnie w poprzednich 10 meczach zanotowali 8 wygranych oraz tylko 2 porażki, Duńczycy patrząc po poprzednich meczach nie są w tym momencie w wysokiej dyspozycji , szczególnie 5 poprzednich spotkań były słabe przegrali 3 razy zanotowali remis i 1 wygraną, tutaj myślę że Niemcy znów okażą się zespołem lepszym, który będzie w stanie już po tym meczu zapewnić sobie awans do dalszych gier, stawiam na dokładny wynik 2:1.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy U21 - Dania U21
Typ: 1/-3,5
Kurs: 2,15✅ (3:0)
Bukmacher: Expect

Próbujemy dalej. Jak narazie 100% skuteczności na Euro U21 (5/5).
Tym razem idę w kierunku zespołu Niemców i zwycięstwa przy liczbie bramek w meczu mniejszym niż 4. W 10 ostatnich meczach Niemców zwyciężyli 8 razy i również w 8/10 meczach padło poniżej 4 bramek. Poza tym w 2015 roku Niemcy dwukrotnie mierzyli się z Danią i oby dwa razy zwyciężyli przy liczbie bramek poniżej 4 (2:1, 3:0). Poza tym w perspektywie Niemcow mecz z Włochami także przy spokojnym wyniku trener powinien oszczędzić kluczowych zawodników. Natomiast jeśli chodzi o zespół Danii to w moim odczuciu solidny zespół w defensywie z brakiem polotu i słabszą formacją ofensywną ( z lepszymi zespołami max. 2 bramki w meczu tj. ze Szwecją). W ich ostatnich meczach często padały wyniki powyżej 4 bramek, jednak wiele z nich było rozgrywane że słabszymi drużynami jak Luksemburg, Armenia, Walia, Bułgaria. Z lepszymi zespołami takimi jak Anglia (0:4) czy Hiszpania(1:3) przegrali wysoko co akurat nie przemawia za tym typem. Jednak turniej rządzi się własnymi prawami i nie spodziewam się aż takiego pogromu, przy czym nawet pogrom 3:0 dla Niemców będzie zakładem wygranym.
Pomogłem - daj reputke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Po tym co widziałem w pierwszej kolejce raczej cięzko typować tutaj niespodzianki i stratę punktów Włochów lub Niemców. Choć Ci pierwsi niemiło mnie zaskoczyli swoją przeciętną grą w 1 połowie meczu z Danią w drugiej zagrali na miare oczekiwać i jeżeli to samo zaprezentują dzisiaj to o zwycięstwo z Czechami jestem spokojny. Przy wygranej obu drużyn w ostatniej kolejce wystarczy im remis - wtedy 2 drużyna na 100% zajmie najlepsze miejsce w klasyfikacji drużyn z 2 miejsca :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom