>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 3.10.2012 - środa

Status
Zamknięty.
rafu 247

rafu

Użytkownik
Na jutro proponuje spotkanie mistrza Anglii z mistrzem Niemiec. City moze w nie najlepszej formie, ale za to BVB, zeby strzelic gola musi stworzyc sobie z 10 sytuacji, a obrona zespolu Manciniego na pewno na wykreowanie wielu okazji im nie pozwoli. Nie radze sie sugerowac wysokim zwyciestwem BVB nad Borussia M, gdyz zespol ten to cien druzyny sprzed sezonu. Nie twierdze, ze City zmiazdzy mistrzow Niemiec, ale po stracie punktow z Realem, tego meczu nie odpuszcza. W Manchesterze mysla o finale LM, wiec wypadaloby zdobywac punkty na swoim stadionie. Powiedzmy sobie otwarcie - strata punktow City w jutrzejszym meczu bedzie oznaczala, ze to BVB bedzie w lepszej sytuacji jesli chodzi o wyjscie z grupy. Moim zdaniem kursy na wygrana City proponowane przez bukmacherow sa przystepne (nawet powiedzialbym, ze zawyzone) i osobiscie gram i polecam innym:
Manchester City - Borussia Dortmund typ:1 @1.80 betclic
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
ruga runda Ligi Mistrzów, grupa C. Anderlecht, mistrz Belgii, będzie przyjmował u siebie drużynę Malagi. Obie ekipy notują ostatnio dobre wyniki. Anderlecht jest aktualnie na drugim miejscu w lidze, pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów zremisował bezbramkowo ze słabo grającym w tym sezonie Milanem. W lidze jeszcze nie przegrali (bilans 5-4-0), ale trzeba przyznać że liga belgijska a liga hiszpańska to dwie różne rzeczy. Malaga natomiast po sześciu kolejkach zajmuje wysokei trzecie miejsce w lidze (bilans 4-2-0). Ostatni mecz ligowy wygrany aż 4-0 z Real Betis, a pierwszy mecz Ligi Mistrzów aż 3-0 z Zenitem.

Anderlecht nie potrafił wygrać ze słabo grającym Milanem mimo dobrych wyników w lidze, sądzę że nie sprostają również Maladze.
Anderlecht - Malaga @ 2,39 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
k42a 112

k42a

Użytkownik
Porto - PSG
Chyba największe value tej kolejki Ligi Mistrzów. Gospodarze stracili kręgosłup drużyny czyli Hulka, jasne w lidze coś tam grają, nawet w LM pokonali Zagrzeb 0:2, ale mimo wszystko ich forma niespecjalnie za mną przemawia. Z kolei Paryżanie już chyba na największych obrotach, po ostatnim ligowym meczu z Sochaux widać, że zależy im na Lidze Mistrzów - pokonali rywali ze spokojem 2:0, starając się oszczędzać największe gwiazdy i w pełni przygotowanym wyjść na mecz z Porto. W tym sezonie LM jest dla nich największym priorytetem, Ligue 1 powinni wygrać ze spokojem, a ciśnienie na rozgrywki europejskie jest. Jutro na murawę wybiegną na pewno mocno nakręceni, z chęci zdobycia trzech punktów, nawet na wyjeździe. Nie jestem zdania, że Porto sobie odpuści ale zarówno kadrowo jak i pod względem formy ustępują drużynie z Paryża.
PSG 3.10 bet365
 
homel 918

homel

Użytkownik
coz wam napisze moi drodzy , jutro Man City zepnie dupe i pokona tylko solidny w tym roku Dortmund , Real z handikapem rowniez
PSG zremisuje z Porto
Malagatikitaki moze nie wygrac, ale nie powinna przegrac Arsenal tez ale z nimi to wiem ze nic nie wiem Dynamo kijow jak sie beda motac tak jak w ostatnim meczu z Zorajya to niewiele moze z tego byc, strasznie klawo to wygladalo, dochodzili na polowe boiska i nagle brak pomyslu na gre cofali pilke do tylu, biorac pod uwage ze zagrzeb tez moze na kontre sie ustawic odpuscilbym nobeyt
MOntpellier moze dac dobry mecz, ale nie maja takie cwanego liska jak Janek z Szalke, wiec dnb 1 jest dobry typ St. Petersburg-Milan u ruskich jak to u ruskich burdel piekny wiec kursiwo na Milan Szału nIE Ma rowny 3.0 je calkiem ponętny na jutro . Elszarawi powinien wystarczyc na sklocony Petersburg. TO by bylo na tyle. Powodzenia
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Moze nie bede gral tak ekscentrycznie, jak k42a, ale mysle, ze dobrym rozwiazaniem moze byc typ, ze PSG strzeli bramke, po kursie 1.38 (betclic). Mecz z Porto bedzie raczej ofensywny, PSG nie jedzie tam murowac bramki, wiec proponuje:
Porto - PSG - obie strzela: Tak @1.72 betclic
Porto - PSG - goscie strzela: Tak @1.38 betclic
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Miałem już nie pajacować (po Spartaku) w działach aż do powrotu, ale naszła mnie myśl na jeden typ i wydaje się całkiem realny.
Zenit - Milan O 4,5 kartek @2,00 bet365 ✅✅ 75&#39; 5 kartek
u Rusków niesamowite kłótnie. Dwóch zawodników wyleciało do rezerw, bo chcieli podwyżki (obrazując sytuacje Hulka). Były gracz Porto wprowadził tam aby zamieszanie, zresztą do spóły z Witselem. Gra się w ogóle nie klei, w lidze katastrofa, w zespole bajzel. Przegrali pierwszy mecz z Malagą (gdzie zostali zniszczeni i to zasłużenie - pokazana różnica klas, a przecież Hiszpanie to nie topowy zespół).
Milan też bez formy. Po odejściu Silvy, Ibry i monolit w obronie został naruszony (mocno), a przydatności Szweda opisywać nie trzeba. Irytujący remis z Anderlechtem.
Rosja to ciężki teren (lecz tylko wtedy, jak gospodarze coś grają) bo samym mrozem to nikt się jeszcze sam nie pokonał.
Sędziuje Felix Brych (GER). Będzie solidne i skrupulatne prowadzenie meczu. Jestem pewny ze obu ekipom puszczą w końcu nerwy (u Rosjan już to widać).
Motywacja swoją drogą, ale nie stawiałbym na nią tutaj, nie przy takiej sytuacji.
Do tego Włosi pajacować potrafią. Mecz na styku, typ wydaje się bardzo dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Arsenal-Olympiakos
Nie będę zwodził czy coś tam Arsenal mimo wyprzedaży co rocznej dalej jest solidną marką i ma dobrych piłkarzy ,u siebie są groźni dla wszystkich szczególnie w LM gdzie ostatnie przegrane spotkanie miało miejsce w 2009 roku z United,nie jedna ekipa ma tam ciężko i będzie miała .Mecz z Chelsea fakt słaby ale tutaj mamy zdecydowanie innego rywala ,Grecy jak pokazał mecz z Schalke w obronie mistrzami nie są na mecze w lidze greckiej nie patrzę bo straciła na poziomie i to sporo.Ja tutaj widzę przynajmniej dwie bramki Arsenalu Cazorla ładnie dzieli piłką ale jest i Podolski ,który lubi huknąć ,Gervinho jak ma dzień to też mu coś wyjdzie myślę że na takiego rywala jest w sam raz ,w środku liczę na Artete ,typ skupiam tylko na Arsenalu.W poprzednim sezonie obie ekipy grały ze sobą skończyło się 2-1 w Londynie.Rzadko gram takie typy .
Typ:
Arsenal over 1.5 1.44 Bet365✅
Wyścig do dwóch bramek: Arsenal pierwszy dwie bramki 1.55 ✅WilliamHill


Porto-PSG
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie ,obie ekipy spory potencjał,PSG wiadomo zakupów zrobiło co nie miara ,ale każdy tutaj się napali na bramki a ja wręcz przeciwnie ,obie ekipy raczej zagrają ostrożnie ,w takich meczach gdzie z reguły powinno być sporo bramek ich nie ma ,i myślę że tu będzie podobnie dla Porto 3 pkt to priorytet ,PSG jakoś szczególnie na wyjazdach nie musi się wysilać tak patrząc na mecze u siebie to raczej domowymi zapewnią sobie wyjście z grupy.Liczę tutaj na więcej walki .To takie tylko moje przemyślenia.
Typ:
under 2.5 1.85 Pinnacle✅

Schalke-Montpellier
Zdecydowanie buki przesadzają z kursem na Schalke ,według mnie nie grają oni niczego ciekawego,obrona robi błędy ,Affelay kompletna klapa ,Hunter musi mieć sporo okazji żeby swoje strzelić taki chimeryczny napastnik choć nie powiem umiejętności ma spore.Goście też nie grają Bóg wie jakiej piłki ale zauważyłem że sporo bramek Schalke traci po rożnych i strzałami głową a Francuzi mają akurat warunki takie że mogą coś pod tym kątem zdziałać.Do tego overk kartkowy jak w mordkę strzelił linia tylko 3.5 kartki według mnie powinna być bez problemu pokryta tutaj widzę sporą motywację na mecz Mąpelie jeśli chcą coś ugrać to przecież tutaj jest szansa bo Schalke nie jest jakąś drużyną dla nich nie osiągalną.
Typ:
Montpellier +1 azjan 1.875 bet365 przy porażce jedną bramką zwrot✅
over 3.5 kartki 1.66 bet365 ✅
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Jeśli chodzi o kartki, to ja poluję na over w meczu Anderlecht - Malaga. To będzie ciężki mecz dla drużyny Wasyla. Obie drużyny ostatnio w bardzo dobrej formie. Malaga po 6 kolejkach zajmuje 3 miejsce w Primera Division. Anderlecht 2 miejsce w belgijskiej Jupiler League. To powinien być wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na gości. W Belgii, jak wiadomo gra się ostro, a z takim rywalem Anderlecht będzie musiał zagrać z dużo większym zaangażowaniem niż w lidze. W meczach Malagi ostatnio też sporo kartek. Spotkanie poprowadzi doświadczony węgierski arbiter – Viktor Kassai. Jego średnia to 4.07 żółtej kartki na mecz. Ostatnio Kassai często sięga do kieszonki. W zeszłym sezonie LM tylko w 1 meczu nie pokazał co najmniej 5 kartek.

Szkoda, że w bet365 nie ma azjana over 4, bo zagrałbym mocniej, ale myślę, że over 4.5 po takim fajnym kursie też można spróbować.
Anderlecht - Malaga powyżej 4.5 kartki @ 2.025 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Borussia Dortmund
Ile goli strzeli zespół 1
Typ: over 1,5
Kurs: 1,70
bwin
Dzisiaj hit w Lidze Mistrzów z punktu widzenia polskich kibiców. Polskie trio z Dortmundu zagra z Manchesterem City. Ciężko wytypować tutaj faworyta tego spotkania ale myślę że może paść w nim sporo bramek. W ostatnich pięciu meczach the Citizens padło w sumie siedemnaście bramek. Podobnie jak w meczach City tak i w spotkaniach Borussii pada dużo goli. Ostatnie ich pięć spotkań to z kolei dwadzieścia bramek. W ekipie gospodarzy bramki strzela prawie każdy zawodnik z pola. W tych pięciu wymienionych spotkaniach bramki strzeliło sześciu graczy w tym Dzeko oraz Kolarov po dwie. A dwadzieścia bramek Dortmundczyków strzeliło dziewięciu graczy. W tym pięć nasze trio Lewandowski dwie, Błaszczykowski podobnie i jedną Piszczek. Jak więc widać jedna i druga drużyna na brak strzelców narzekać nie może. Manchester musi te spotkanie wygrać gdyż w pierwszej kolejce uległ na wyjeździe Realowi Madryt dwa do trzech i dzisiejsza utrata punktów skomplikowała by ich sytuację. Goście też zapewne spotkania tego nie odpuszczą bo mecz ten pokazać może czy ekipa Jurgena Kloppa może się już zaliczać do eyropejskiej czołówki. Zatem duża ilość bramek jest wielce prawdopodobna.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Paris Saint-Germain
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
W meczu 2 kolejki LM grupy A dojdzie do ciekawego pojedynku, w którym zmierzą się FC Porto i Paris Saint German. Mecz na pierwszy rzut oka wygląda na trudny do typowania - niemal każdy wynik jest możliwy. Za FC Porto przemawia przede wszystkim miejsce rozgrywania spotkania - Porto jest u sibie silne i rzadko kiedy remisuje a co dopiero przegrywa (w tym sezonie jeszcze nie przegrało). Gospodarze są w dobrej formie strzeleckiej (w 5 ostatnich meczach strzelili 15 bramek) więc i tym razem zapewne pod tym względem nie zawiodą, nawet pomimo coraz lepszej gry obronnej PSG (w 4 ostatnich meczach tylko 1 bramka stracona).
Zawodnicy z Estadio Da Dragao zapewne będą chcieli się zrehabilitować za stratę punktów w lidze z Rio Ave. Myślę również Porto po kolejnych zwycięstwach w lidze nastawia się głównie na grę w LM i jestem pewien że postawią się bogaczom z Paryża. Ostatni mecz obu drużyn nie przyniósł rozstrzygnięcia kończąc się 0:0, więc ciężko z niego wysnuć jakieś wnioski no może poza tym że spotkanie może ponownie być wyrównane. PSG jest teraz w formie (5 kolejnych zwycięstw), ale jak wiadomo każda passa kiedyś się skończy i myślę że marsz PSG skończy się na Porto. Goście uzależnieni są od formy Ibrahimovicia, który w starciu z dobrymi obrońcami Porto, może mieć sporo kłopotów. Typuje zwycięstwo FC Porto przewagą jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ajax-Real: Sergio Ramos kartka @3,40 Tobet⛔⛔

Oczywiście Real jest faworytem tego spotkania.Tylko że w kontekście ostrej gry Królewskich nie ma to znaczenia-oni grają zawsze na takiej samej agresji praktycznie,nie ważne czy to mecz z ostatnim zespołem Primera czy z czołową ekipą Holandii.
Pan Ramos nie wiem jak tego dokonał,ale w tym sezonie jeszcze nie ujrzał kartonika w żadnych rozgrywkach ???? w tabeli uwzględniono tylko mecze ligowe)


Jak widać na grafice poprzednie sezony to po kilkanaście kartek Ramosa w sezonie. Widziałem chyba każdy mecz ligowy tego sezonu w wykonaniu Realu i praktycznie w każdym obrońca Królewskich dopuszcza się ostrych fauli,najczęściej aby przerwać szybką kontrę rywala. Sędziowie w Hiszpanii chyba otoczyli go jakimś parasolem wyrozumiałości i nie każą go zupełnie. Zobaczymy czy dziś na arenie międzynarodowej będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 50

radeknic

Użytkownik
Zawodnicy z Estadio Da Dragao zapewne będą chcieli się zrehabilitować za stratę punktów w lidze z Rio Ave.
Nie łącz LM z Liga Sagres, niektórym drużynom dobrze idzie w lidze, a źle w LM, innym znów odwrotnie. W Porto kontuzjowany jest Augusto Da Silva Emidio Rafael z tego co mi wiadomo. A co do PSG to Thiago Silva świetnie spisuje sie w roli obrońcy i ma obok siebie wspaniałych zawodników jak Sissoko i Jaletta, także Porto nie będzie miało łatwo zdobyć bramki. Jeśli ktoś ogladał mecze PSG to wie co wyprawia Ibra w ataku- według mnie jeden z najlepszych napastników teraz (nie ma co go porównywać do Messiego czy Ronaldo, Ibra ma prawie 2m wzrostu). Celem PSG nie jest wygranie Ligi Francuskiej, a zdobycie LM. Także myślę, że spokojnie PSG wygra.
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Spotkanie: FC Porto - Paris Saint-Germain
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 2,10 (Sportingbet)
Wątpię żeby PSG odpuściło taki mecz dlatego sądzę że będą atakować od pierwszych minut. Po głośnych transferach mają o wiele lepszą ekipę, zarówno w ataku jak i w obronie, pomocników również nie można uznać za amatorów. FC Porto sprzedało swoich głównych napastników i nie mają już takiej siły strzeleckiej jak kiedyś. W lidze wiedzie im się bardzo dobrze, jednak dotychczasowe drużyny z którymi grali, zaliczyłbym bardziej do średniaków niż do liderów. PSG również nie miało w lidze, jak dotąd silnego przeciwnika, ale jakby na to nie patrzeć mają szanse na remis. Sądzę że można postawić na zakład bez remisu i jak dopisze szczęście to goście dadzą radę wrócić do domu z kompletem punktów ????
Oficjalnych składów jeszcze nie ma, jednak znalazłem listę powołanych na mecz.
Porto
Bramkarze: Helton i Fabiano.
Obrońcy: Danilo, Maicon, Miguel Lopes, Mangala, Alex Sandro i Otamendi.
Pomocnicy: Lucho, Castro, Joao Moutinho, Fernando i Defour.
Napastnicy: Jackson, James, Kleber, Varela i Atsu.
PSG
Bramkarze: Sirigu, Areola, Docuhez
Obrońcy: Alex, Armand, Sakho, Thiago Silva, Z. Camara, Jallet, Maxwell, Van der Wiel
Pomocnicy: Chantôme, Matuidi, Verratti, Sissoko, Lavezzi, Ménez, Nene, Pastore
Napastnicy: Gameiro, Hoarau, Ibrahimovic.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Zenit - Milan
Mecz dwóch drużyn, które rozczarowują. Zenit po dobrym początku w lidze złapał zadyszkę, nie licząc pucharu rosji gdzie grali z drugoligowcem (wygrana 2:1 na wyjeździe) nie wygrali od miesiąca. Wielkie zakupy, czyli Hulk za 30mln i Witsel za 40mln jakoś nie przekładają się na grę. W pierwszym meczu LM wysoka porażka 3:0 z Malagą to raczej wstyd, chociąż mecz był wyrównany. Po drugiej stronie Milan, który również zawodzi. Nie najlepsza forma i zaledwie remis 0:0 w 1 kolejce LM z Anderlechtem. Obie ekipy zdeterminowane będą do wygrania tego spotkania, więc może warto spróbować BTS bo obie tracą bramki dość często, chociaż po underowych wynikach Milanu jakos nie wróże porywającego widowiska, ale typ że obie strzelą wydaje się najrozsądniejszy
BTS 1.83
Ajax - Real
wydaje się iż Real łapie już formę, której od nich oczekiwano. Ajax po porażce w Dormundzie będzie chciał powalczyć. Wydaje mi się, iż będzie to ładny ofensywny mecz ale kurs na BTS marny. Sam za mniejszą stawkę skusze się chyba na typ wygranej Realu i over 3.5
Real wygra i over 3.5 2.87
Anderlecht - Malaga
Dla mnie typowy no bet. Wygrać może każdy. Powiedział bym nawet iż Anderlecht ma dziś większe szanse, ale znając to jak hiszpanie graja w europie wole spotkanie odpuścić.
no bet
Arsenal - Olympiakos
Tutaj zdecydowana wygrana Arsenalu. Po porażce na własnym stadionie z Chelsea będą chcieli odbudować się przed kibicami. Schalke dało radę pokonać greków na ich gorącym terenie to czemu ma tego nie zrobić Arsenal u siebie? Olympiakos to juz nie jest ta sama druzyna co kiedyś, kryzys w Grecji robi swoje...
Arsenal 1.40
Arsenal -1 2.10
Arsenal powyżej 1.5 gola 1.50
HT/FT Arsenal/Arsenal 2.00
Dynamo K - Dinamo Z
Obie ekipy bez punktów. Ale to goście od początku sezonu w lepszej formie. Ukraińcy zawodzą na ligowym podwórku troche...Dinamo Zagrzeb w ostatniej edycji LM 6 meczy, 6 porażek...bramki 3-16...czas powalczyć na Ukrainie, a moim zdaniem nie stoją wcale na przegranej pozycji. Mój typ na ten mecz to typ na bramke gości, ale dodatkowo będzie to typ na gola przed 79minutą po wyższym kursie.
Dinamo Zagrzeb gol przed 79:00
Man. City - Borussia
Mecz na który czekam i mam nadzieje iż mnie nie zawiedzie. Oczekuje ofensywnej gry i wygranej City.
City 2.00
City-1 3.40
City i over 2.5 2.87
Porto - PSG
zdarzyć może się wszystko...bts to najlepsze wyjście
BTS 1.80
Schalke - Montpellier
Moj głowny bet na dziś to własnie Schalke. Są w formie i powinni wypunktować słabe w tym sezonie Montpellier. Dodatkowo goście nie są ograni w Europie jak Schalke które regularnie gra czy to w LM czy LE
Schalke 1.53
Schalke-1 2.25
Schalke powyżej 2.5 2.75
wszystkie kursy bet365
 
K 0

kotti

Użytkownik
Witam obstawiłem cztery mecze:
Man City v Borussia Dortmund over 1,5
Borussia z 3 Polakami gra ladny dla oka ofensywny futbol, mimo ostatnich klopsow z tylu, to przod nadal funkcjonuje sprawnie. City po meczu z Realem musi cos ugrac, by pozniej myslec o spokojnym wyjsciu z grupy.
Arsenal v Olympiakos 1
Arsenal strzela, wraca do gry w lidze, porazka z chelsea,u siebie sa mocni.
Ajax v Real Madryt 2
Nie trzeba wracac pamiecia ile to razy real ogral ajax, real jesli chce wrocic do gry musi zaczac wygrywac i nie tylko w lidze. Mecz ten bedzie swietny na przelamanie zlej passy.
FC Porto v PSG over 1,5
Obie druzyny strzelaja regularnie gole, natomiast balbym sie postawic na to ktora druzyna wygra. Atutem Porto bedzie wlasny stadion, co do PSG Ancelotti ustawi ofensywnie z nastawieniem na wygrana. Mam nadzieje ze kilka bramek zobaczymy
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Manchester City - Borussia Dortmund
Dziś przed nami kolejne osiem spotkań drugiej kolejki ligi mistrzów. Zdecydowanie nie rozumiem kursów na Manchester City, który według mnie jest dużo wyraźniejszym faworytem niż wskazują na to kursy. Jest to w końcu mistrz Anglii, w klub ten władowane są ogromne pieniądze i przychodzą sukcesy. Bardzo mocna kadra, świetni ofensywni zawodnicy, naprawdę kursy dla mnie zupełnie nie zrozumiałe. U siebie są zdecydowanymi faworytami, grają na własnym boisku świetnie, w zeszłym sezonie w lidze angielskiej 18 zwycięstw i jeden remis, bilans bramkowy 55:12, natomiast w lidze mistrzów wygrane z Bayernem i Villarealem oraz remis z Napoli, w tym sezonie w rodzimej lidze na koncie mają dwa zwycięstwa i remis w meczach u siebie. Natomiast Borussia to mistrz Bundesligi, który jednak na wyjazdach nie spisuje się dobrze, wystarczy przytoczyć kilka faktów - w zeszłym sezonie w lidze mistrzów na wyjazdach nie ugrali nawet punktu, przegrywając wyraźnie wszystkie spotkania (0:3 z Marsylią, 1:3 z Olympiakosem i 1:2 z Arsenalem), do tego w tym sezonie Bundesligi również są bez wyjazdowej wygranej. Gospodarze zagrają dziś bez Maicona, Richardsa i Rodwella, zaś goście w pełnym zestawieniu, jednak pomimo tych braków nadal zdecydowanie mocniejszym zespołem są gospodarze, do tego pokazałem wyżej jak oba zespoły radzą sobie odpowiednio Manchester City u siebie i Borussia Dortmund na wyjazdach, dlatego też nie rozumiem tych kursów, uważam, że gospodarze będą dziś lepsi, warto zagrać na nich.
Przewidywane składy:
Manchester City: Hart - Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy - Garcia, Barry - Silva, Yaya Toure, Aguero - Tevez
Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Gundogan - Błaszczykowski, Gotze, Reus - Lewandowski
1 -&gt; 2.22 betfair
AH(0:1,5) 1 -&gt; 4.35 unibet
Manchester City wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola 3.00 bwin
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W Brukseli czeka nas pojedynek Anderlechtu z Malagą. Goście wydają się być minimalnymi faworytami, ale w mojej opinii nie będzie to łatwy mecz dla Hiszpanów. Obie ekipy bardzo dobrze radzą sobie w swoich ligach. Anderlecht jest na 2gim miejscu w tabeli, i nadal w 9 meczach nie ponieśli ani 1 porażki. Malaga również na podium i również bez przegranej. Na pewno liga hiszpańska jest silniejsza od belgisjkiej, ale atutem gospodarzy powinno być własne boisko. Anderlecht w pierwszej kolejce wywiózł punkty z Mediolanu, gdzie zremisował z Milanem 0:0. Spora w tym zasługa Włochów, którzy od początku prezentują się słabo, ale pomimo wszystko ten wynik to spory sukces Anderlechtu. Teraz pora na zdobywanie punktów u siebie. Silnym punktem Anderlechtu powinna być linia pomocy oraz napastnicy. Nie wydaje mi się, aby Belgowie cofnęli się do defensywy, bardzo możliwe, że od początku będą próbowali stworzyć zagrożenie pod bramką gości. Malaga z kolei pokonała u siebie Zenit 3:0. Teraz również liczą na zwycięstwo, aby spokojnie czekać na 3ci mecz u siebie z Milanem z kompletem punktów. Hiszpanie mają w składzie zawodników, którzy w pojedynkę potrafią rozstrzygnąć losy spotkania. Moim zdaniem obie ekipy stać na zdobycie dziś bramki i taki typ proponuję.

Anderlecht – Malaga
BTS @ 1.80 Bet365
⛔ 0:3

W innym meczu zagrają ze sobą Porto i PSG. Tutaj również goście wydają się być minimalnymi faworytami, ale nie przekreślam szans gospodarzy. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce i teraz zmierzą się w walce o 1sze miejsce w grupie. Na pewno potencjał ofensywny po obu stronach musi robić wrażenie. Porto pomimo straty Hulka nadal dysponuje graczami o wysokich umiejętnościach technicznych i sporej boiskowej inteligencji. Z kolei budowany w oparciu o duże pieniądze zespół z Paryża sprowadził graczy o dużym doświadzczeniu gry w Lidze Mistrzów i nawet fakt, że ich poprzedni występ w Champions League miał miejsce 8 lat temu nie powinien mieć wielkiego znaczenia. W grupie są jeszcze Zagrzeb i Dynamo Kijów i moim zdaniem to pomiędzy Porto a PSG będzie się toczyć walka o zwycięstwo w grupie, dlatego dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla obu zespołów i zarówno gospodarzom jak i gościom powinno zależeć na zdobyciu kompletu punktów, co zwiastuje niezłe widowisko i bramki z obu stron.

Porto – PSG
BTS @ 1.72 Bet365
⛔ 1:0
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:&quot;Table Normal&quot;; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
&lt;hr&gt; Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie - Schalke - Montpellier HT 1 połowa
Typ - 1
Kurs - 1,90
Bukmacher - Bet365
Dziś o 20:45 w grupie B ligi Mistrzów Niemieckie Schalke przed własna publicznością podejmować będzie gości z Francji a zarazem mistrza kraju Montpellier. Zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze raz. Schalke jest drużyną zdecydowanie mocniejszą kadrową od mistrza Francji tacy zawodnicy jak Huntelaar, Afellay, czy Farfan maja zdecydowanie większe ambicje. Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli ta edycje LM gdzie w pierwszej kolejce wygrali w wyjazdowym spotkaniu z Olympiakos. Montpellier zaś w ostatnim czasie nie pokazuje formy tej która dała zwycięstwo w Ligue w pierwszym spotkaniu w LM przed własna publicznością ulegli Arsenalowi 1-2 w lidze podobnie plasują się dopiero na 13 pozycji gdzie w 7 spotkaniach zdobyli tylko 8 oczek 2 razy wygrali 2 razy zremisowali i 3 razy porzegrali co pokazuje ze forma jest slaba. W tym spotkaniu licze na łatwa wygrana Schalke i myślę ze będą już prowadzić do 1 połowy
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Schalke (-1,5) - Montpellier @2,10 ⛔

Schalke w tym sezonie dysponuje bardzo ciekawym składem, dużo lepiej prezentują się na papierze jak i na boisku niż ich dzisiejszy rywal. Montpellier (jak to często bywa z drużynami podobnego kalibru) w zeszłym roku zdobyło mistrzostwo a w tym szukuje się walka o środek tabeli. Chociaż kadrowo niewiele się zmieniło to jakoś gry drastycznie spadła. O ile w ofensywie po odejściu Giroud tragedii nie ma, to w defensywie Mąpelie traci za dużo bramek (najlepsza defensywa zeszłego sezonu). I właśnie w tym aspekcie doszukuje się dużej szansy Schalke na rozstrzelanie Francuskiego kopściuszka. Niemcy doświadczenie na miedzynarodowej arenie posiadają, można nawet pokusić się o stwierdzenie że gdy już zagrają w LM to kręcą na prawde dobre wyniki. Francuzi debiutują w tych elitarnych rozgrywkach i jak to często bywa frycowe trzeba płacić, szczególnie na wyjazdach. Wiem że przełożenie meczów ligowych na mecze LM to dość głupia sprawa, jednak Schalke w prawie każdym meczu strzelało miminum 2 bramki (6 bundesliga, 1 puchar i 1 LM), trafić do siatki nie udało się tylko przeciwko mega mocnemu w tym sezonie Bayernowi.

Do Gelsenkirchen nie pojadą Utaka (5/0) i dwaj obrońcy (Bedimo 6/0) z Jeunechampem (4/0). W Schalke na pewno nie zobaczymy Hildebranda, Metzeldera i Maricy, jednak ich kontuzje to żadna nowość. Do gry może być już gotowy powracający po kontuzji Obasi który dostał od Stevensa 10 minut przeciwko Fortunie zmieniając Huntera. Co do składów wiadomo, najlepiej zobaczyć na godzinę przed meczem aby mieć pewność.

Są zgrani, mają kapitalną linie obrony - i jedynie tutaj Borussia jest z nimi równa poprzez Subotica, Hummelsa i po bokach świetnego Schmelzera oraz Piszczka.
Subotic po kontuzji to nie ten sam sam gracz który prezentował się 2 sezony temu. Piszczek owszem, dobrym ofensywnym obrońcą jest ale w defensywie nie prezentuje już tak wysokiego poziomu. Hummels według mnie w kiepskiej formie więc i tutaj City ma przewagę.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszym typem na dzisiejszy dzień jest wygrana City nad Dortmundem. Kursy sięgające 2,15 to spora, spora przesada. Wystarczy porównać zawodników obu drużyn. Aguero, Tevez vs Lewandowski ?? Nasri, Silva vs Blaszczykowski, Gotze. Można by wymienić praktycznie całe kadry obu drużyn i ciężko będzie znaleźć na jakiejś pozycji zawodnika z Dortmundu, który byłby lepszy od swojego konkurenta z Manchesteru. Wiadomo, nazwiska nie grają - ale w tym meczu różnica poziomów będzie ogromna. Do tego forma obu drużyn. Co prawda to Borussia ma 3 pkt, a City 0. Jednak kto oglądał mecze obu drużyn, ten wie kto lepiej wypadł. City o włos od wygranej w Madrycie na Santiago Bernabeu. Grali jak równy z równym z największymi gwiazdami z Ronaldo na czele. A Borussia niemiłosiernie męczyła się u siebie z Ajaxem. Kolejna sprawa to własne boisko City. Rok temu była to twierdza. W lidze na 19 meczy mieli 18 wygranych i 1 remis. W tym roku zaczęli może nieco słabiej sezon niż mieli końcówkę poprzedniego, ale jest to i tak wystarczająco dużo na Dortmund. City w lidze póki co 3 wygrane i 3 remisy, ale remisy z Arsenalem, Liverpoolem i na ciężkim terenie Stoke. Więc nie wygląda to źle. Natomiast Borussia w lidze u siebie 3 wygrane. A na wyjazdach 2 remisy i porażka. I to wcale nie z jakimiś potęgami. Wszystkie znaki na Ziemii wskazują na wygraną City i jest to dla mnie bet nr 1 na dziś.
Man City - Borussia Dortmund 1 2,15 Williamhill
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom