>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 3.10.2012 - środa

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Manchester City - Borussia Dortmund
Typ: Powyżej 13 rzutów rożnych w meczu
Kurs:3,25
Buk:Bet365

Analiza:

Mecz pomiędzy mistrzem Anglii a mistrzem Niemiec to bez wątpienia hit II kolejki spotkań Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013. Anglicy, pechowo przegrali na Santiago Bernabue z &quot;Królewskimi&quot; 2:3, zaś Dortmund po wielkich męczarniach pokonał na Signal Iduna Park Ajax 1:0 po bramce naszego reprezentanta Roberta Lewandowskiego. City mimo że z Realem nie ugrali nawet punktu, zagrali bardzo dobry mecz. Forma Dortmundu w ostatnich dniach idzie w górę, o czym świadczy chociażby ostatnia wygrana 5:0 z imienniczką z Moenchengladbach. Dla &quot;Citizens&quot; to być może mecz nie o trzy, a sześć punktów. Remis, o porażce nie wspominając stawiają Anglików w bardzo trudnej sytuacji już po 2 kolejce. Manchester od razu musi przejść do ataku pozycyjnego nie ma na co czekać aż Dortmund z minuty na minutę zacznie się rozkręcać. Krótko mówiąc siła ofensywna obu ekip jest ogromna. Dzisiaj typuję na zwiększoną ilość rzutów rożnych over 13 po kursie 3,25 w Bet365. Myślę, że mecz będzie otwarty, zobaczymy w tym spotkaniu dużo sytuacji podbramkowych, dużo ofensywnej gry bo oba zespoły nie lubią grać defensywnie. Oba zespoły mają potencjał aby stwarzać sytuacje bramkowe i myślę, że dzisiaj linia 13 pęknie. Ze strony Dortmundu powinniśmy zobaczyć 3 Polaków w składzie podstawowym: Łukasza Piszczka, Jakuba Błaszczykowskiego oraz Roberta Lewandowskiego, który mimo, że przesiedział ostatni mecz na ławce rezerwowych to jest nieporównywalnie lepszy i bardziej doświadczony od Schiebera. Zwłaszcza, tych pierwszych 2 graczy których wymieniłem lubi się włączać w akcje ofensywne zespołu z Dortmundu. O gwiazdy z City się nie martwię Silva, Aguero, Tevez sprawią IMO dużo problemów defensywie Juergena Kloppa. Pozdrawiam Rambo

Inne typy:
Manchester City over 1,5 gola -&gt; 1,83
Manchester City win -&gt; 2,05
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dniu dzisiejszym jest więcej wyrównanych spotkań, niż to miało miejsce w dniu wczorajszym.
Mimo wszystko zagrałem sobie tripla w Betsson:.
Ajax - Real Madryt 2 -- 1.46
Arsenal - Olympiakos 1 -- 1.38
Manchester City - Borussia Dortmud 1x -- 1.24
AKO: 2,50
Zakład bez ryzyka: 111zł
EWK - 277,5zł lub zwrot 111zł.
Krótkie uzasadnienie. Real Madryt z meczu na mecz grają coraz lepiej, zwłaszcza w ofensywie. W niedalekiej historii spotkań między tymi drużynami to 0-0-4 i w bramkach 0-12 ???? Ajax grał z Realem w 2010 i w 2011 roku i były to spotkania do jednej bramki. Tym razem przewiduję taki sam mecz.
Arsenal grał z Pireusem w 2009 i w 2011 roku. U siebie nie dali szans drużynie z Grecji, znów na wyjeździe nie potrafią powstrzymać rywali i dwukrotnie przegrywali. Dlatego u siebie muszą wygrać i zrehabilitować się kibicom za porażkę z Chelsea.
Borussia w LM gra słabo co pokazały mecze w sezonie 2011/2012 oraz mecz z Ajaxem. Tak jak ktoś wspomniał w tym temacie to całkiem inny zespół na krajowych rozgrywkach i inny w Champions League. City po porażce w Madrycie nie może pozwolić sobie na stratę punktów u siebie. Dlatego asekuracyjnie 1x w Betsson.
Nie masz konta w Betsson? Tylko teraz wyjątkowa promocja 2w1. Podwojenie wpłaty do 111zł oraz darmowy zakład 111zł! Wykorzystaj ten czas. Więcej informacji - zobacz tu.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
Manchester City – Borussia Dortmund 1 @ 2.13 [Pinnacle]
Mistrz Anglii w drugim meczu LM miałby pozostać bez zwycięstwa? nie wierze w to. Dziś graja z Borussią która groźna jest tylko na niemieckim podwórku. Co prawda z Ajaxem wygrali ale po ciężkim meczu w dodatku u siebie. Ostatnia wizyta na wyspach graczy z Dortmundu to porażka 1-2 z Arsenalem. Jeśli MC myśli o wyjściu z tak trudnej grupy musi obowiązkowo zgarnąć dziś trzy punkty.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Za niespełna 30 minut ekipa z Dortmundu z trzema naszymi reprezentantami w składzie (chyba, że Schieber wskoczył do składu na dłużej to z dwoma ;) ) zmierzy się z Manchesterem City. Coś mi się widzi w tym meczu szybko strzelona bramka. Może nawet w pierwszych 10 minutach. City pierwszy mecz przegrało rzutem na taśmę z Realem madryt 2:3 więc będą za wszelką cene chcieli dzisiaj zdobyć komplet oczek i ruszą na Borussię od pierwszych minut. Ekipa z Niemiec ostatnio nie zachwyca w defensywie (3:3 z Frankfurtem i porażka 2:3 z Hamburgiem) więc całkiem możliwe, że City ustrzeli już coś w pierwszych 10 minutach gry. Kurs na takie zdarzenie całkiem ciekawy i zagram dzisiaj to drobne.
Manchester City - Dortmund
Czas 1 gola?
Do 10 minuty
@ 3.75 Bet365
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Ajax - Real żółta kartka Van Rhijn-2.90 betsafe.
Typy przeważnie gram na poważnie za większe sumy ale dziś taki z tzw. ,,zabawek&quot;.
Oba zespoły najbardziej lubię, oglądam co tydzień. Znając już składy i wiedząc że Real lepiej i częściej zawiązuje akcje lewą stroną, dziś jest Marcelo, KAKA(zechce się pokazać), Ronaldo a i wysunięty Benzema lubi zejść na lewą, to duże zagrożenie dla Ajaxu. W Joden po odejściu Van der Wiela, ta strona kuleje, nie ma alternatyw, 21-latek Van Rhijn musi uciekać się do fauli, inaczej będzie mijany jak tyczka, pomocnik kapitan De Jong mu nie pomoże. Prawa Real to Callejon , bardziej na środku Essien i Arbeloa, kto zna grę Realu to widzi gdzie tworzą przewagę, Ronaldo dużo dostaje piłek.
 
M 0

mirassso111

Użytkownik
Witam. Myślę, że naprawdę ostro można spróbować zagrać na tripelek Real, Man City i Arsenal AKO wychodzi nam prawie 4,5 ???? Real jest w gazie i z dziurawą obroną Ajaxu jak już użytkownicy wyżej wspominali będą sobie radzić i myślę, że pokryją nawet handi -2. Man City jak nie chce odpasc w fazie grupowej jak rok temu musi z takimi zespołami jak Dortmund wygrywać. Myślę, że zepną się maksymalnie i też pewnie wygrają. Na koniec Arsenal i tutaj bardziej bym stawiał przeciwko Olympiakosowi. grecki futbol przeżywa kryzys, a Arsenal z Podolskim też powinien gładko wygrać ???? Gorąco polecam ten tripelek. Pozdrawiam
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ciekawe jestem czy rzeczywiście tyle ludzi stawiało na Borussię x2 (ze wzrostu kursów na win gospodarzy 1,75 =&gt; 2,05 tak wynika), czy to jakaś gra bukmacherów. Choć z drugiej wiadomo, że bukmacher zapewne na tym meczu nie straci, a kręcenie kursami nie ma znaczenia dla finalnego rezultatu dzisiejszego meczu. Niemniej, kurs 2.05 na chwilę obecną na The Citizens to naprawdę korzystna sprawa. Polecałem ten typ przy kursie 1,80 sądząc, że jest korzystny. Przy obecnym, polecam tym bardziej, wieszcząc jednak (przy wątpliwościach niektórych osób na forum) wygraną Man City. Pozdrawiam i powodzenia dziś ????
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ktoś wyżej napisał, aby nie skreślać tak łatwo Dortmundu i dał przykład meczu Liverpool - City. Każdy kto śledzi Premiership wie, że Liverpool z drużynami przeciętnymi gra źle, a momentami nawet fatalnie. Natomiast gdy przyjdzie mecz z Chelsea, United, City czy Arsenalem, potrafią zaskoczyć cały piłkarski świat i pokazać grę jakiej ich kibice zazwyczaj nie doświadczają. To bardzo specyficzna drużyna, która potrafi grać dobrze tylko pojedyncze spotkanie. Dlatego do Borussi ich bym nie porównywał. Bo Dortmund w mojej opinii jest drużyną z drugiej półkuli. Oni potrafią grać cały sezon wyrównaną piłkę na wysokim poziomie. Ale na jeden jedyny decydujący mecz już nie potrafią się tak dobrze spiąć. Widać to było w zeszłym sezonie, gdzie w Bundeslidze nie mieli równych, a w LM nie dali rady. Tak więc podtrzymuję opinię, że City ten mecz wygra.
Nie wiem czy oglądałeś choć jeden mecz w tym sezonie z udziałem Pool w każdym razie nie o tym.

City ZNÓW mnóstwo szczęścia lub Hart w bramce. BVB powinno mieć przynajmniej 3 z przodu. The Citizens w dzisiejszym meczu to TYLKO Aguero, reszta całkowicie nie widoczna. Według Ciebie pewnie mecz był wyrównany bo był wynik 0-1 =&gt; 1-1, dla mnie całkowita dominacja BVB.
Tyle ode mnie.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dzisiaj przyznaję, że sam Gotze mógł strzelić 4 gole (słupek, poprzeczka, 2 sam na sam), do tego Lewy zmarnował setkę i mogło być i 0-6. Jednak City miało dużo szczęścia. Ale Real nie zdominował w mojej opinii City tak mocno jak zrobiła to dziś Borussia. W tamtym meczu Real dominował, ale nie wiele z tego wynikało. Więcej nieskuteczności Realu niż szczęścia City. A dziś Hart miał jeden z lepszych meczy w karierze i wyciągał strzały nie do obrony. Ale nie droczmy tematu.
Borussia remisuje z City mimo, że zasłużyła na wygraną. Chyba zdecydowana większość z nas umoczyła na tym meczu pieniądze. Gratuluje tym co typowali skutecznie ten mecz. ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Tragiczny mecz City, dramat, nieziemsko slaby Aguero , Dżeko pomylka sezonu to cos powinno na podmeczonych tylko wchodzic playerow, ogolnie na miejscu Manciniego po takim meczu podalbym sie do dymisji. Cos strasznego bylo to ogladac w wykonaniu CIty.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Jak dla mnie to BVB po prostu zagrało najlepszy mecz od kilku miesięcy. Nie wiem co robił Gotze na boisku bo grał tragicznie, marnował na potęge. Pełno również niedokładnych podań. Lewandowski dobry mecz, chociaż wszyscy będą pamiętać zmarnowaną setkę ale mógł mieć kilka asyst. Błaszczykowski i Piszczek też świetny mecz zagrali, a przede wszystkim to Weidenfeller chociaż raz źle wyszedł do piłki. Po stronie City tylko Hart się wyróżnił ale nadrobił za kilku graczy i został bohaterem spotkania. Strzał Lewego przy lewym słupku jak i wcześniejszy Gundogana w okienko bronił jak w transie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom