>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Z całym szacunkiem miki9971 dla Twojej analizy ale Twój kupon przypomina mi modne granie tasiemców na mecze pierwszej ligi francuskiej same under 2,5 po czym w jednym meczu trafi sie 2-1 i cały kupon w dupe. Naprawdę wierzyłeś w 5 overów kartkowych? Ja bym sie zastanowił na Twoim miejscu bo już CSKA - Inter Ci sromotnie nie wchodzi. Pozdro
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
A co myślicie aby do meczu Bayernu podejść inaczej, chodzi mi o typ Mario Gomez strzeli, myślę że jest to bardzo prawdopodobne rozwiązanie, nie uważacie? A kurs oscyluje w okół 2,1(bwin)✅✅✅

edit:
No i weszło ????
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Ja Tam wchodzę w City z podpórka z kursem 2.0 za 40 zł. Bayern wygrywa, ale po pierwsze kiedys to sie musi skonczyc po drugie gola dzis na pewno straca, a po 3 dzisiaj jest tak naprawde pierwszy sprawdzian z bardzo powaznym rywalem (Bayer i Villareal w obecnej formie takimi nie sa) i cale to podniecenie Monachijczykami moze dzisiaj prysnac a mecz pokaze ich prawdziwe oblicze.

Bayern - City X2 40 zł x 2,0 --&gt; 80 (?)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
oba mecze grupy A wyrownane, jak dla mnie fifty fifty wiec nie rozumiem masowek na Napoli i Bayern. Wole zagrac po wyzszym kursie na gosci z podporka (!!!). Zdziwie sie jezeli w obu meczach gospodarze wygraja a tylko w takim przypadku bede na minusie ;). tak wiec podwojne X2 w grupie A.
nożna nie dla mnie, zbyt duza loteria
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Tak samo pisałem, nawet podałem, że Manu - Basel obie strzelą ✅
Jednak nie spodziewałem się takiego meczu :grin:

Co do reszty wyników bez niespodzianek. Real wygrał, Lyon wygrał.
Zawiodło mnie City - jednak nic nie strzelili ⛔
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
oba mecze grupy A wyrownane, jak dla mnie fifty fifty wiec nie rozumiem masowek na Napoli i Bayern. Wole zagrac po wyzszym kursie na gosci z podporka (!!!). Zdziwie sie jezeli w obu meczach gospodarze wygraja a tylko w takim przypadku bede na minusie ;). tak wiec podwojne X2 w grupie A.

nożna nie dla mnie, zbyt duza loteria

Nie rozumiem czemu loteria. Suche fakty przemawiały za Bayernem i Napoli no i boisko to pozytywnie zweryfikowało. Szukałeś niespodzianki, a skoro jej nie było to loteria? ????
 
totyp 1

totyp

Użytkownik
Najgorsze że jak patrzyłem na City to oni tak przez pierwsze 30 min graja super a potem coś pękło gol, złamali się i nic nie pokazali przez resztę meczu. Patrzyli jak kolega się meczy z dwoma przeciwnikami, zamiast pomóc wyłuskać tą piłkę. Zawiodłem się nie takiego meczu się spodziewałem.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Najgorsze że jak patrzyłem na City to oni tak przez pierwsze 30 min graja super a potem coś pękło gol, złamali się i nic nie pokazali przez resztę meczu. Patrzyli jak kolega się meczy z dwoma przeciwnikami, zamiast pomóc wyłuskać tą piłkę. Zawiodłem się nie takiego meczu się spodziewałem.
MC to drużyna, która dopiero będzie budować swój charakter (jak kasa nadal będzie), szczególnie w LM gdzie nie mają doświadczenia, tak jak Chelsea, Abramowicz długo czeka na puchar i jeszcze poczeka, ale charakter już własny mają, MC poczeka jeszcze parę latek, wtedy nie będą siadać na d jak coś nie pójdzie po ich myśli.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie rozumiem czemu loteria. Suche fakty przemawiały za Bayernem i Napoli no i boisko to pozytywnie zweryfikowało. Szukałeś niespodzianki, a skoro jej nie było to loteria?
nie pisze tylko o tych meczach. w noznej po hokeju i baseballu jest chyba najwiecej niespodzianek, gra takich dyscyplin dla zysku mija sie z celem. porownaj sobie biegi na czas ( narciarskie jak i na biezni ), zuzel czy nawet reczna. tam nie decyduje jedna sytuacja.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Trochę się mylisz ale nie chce sie kłócić. W każdej dyscyplinie jest dużo losowości, ale liczą się głównie umiejętności i taktyka. A co do niespodzianek. Ostatnio bieg na 100m mężczyzn? Czy w żużlu nie może się przytrafić awaria, tak samo formula? Ktoś Cię zachaczy i przegrywasz, a typ nie wchodzi. Losowość jest wszędzie, a my musimy wytypować gdzie nie wpłynie to na wynik ???? Pozdrawiam
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ktoś tak jak ja przejechał się na Diabłach ? Miałem kupon ze Śląskiem, Interem, Realem i właśnie ManU z kursem 6,4. Śląsk pewnie, Inter trochę ciśnienie podniósł, a po pierwszych połowach dwóch ostatnich meczów już byłem spokojny. A tu taka wtopa. Patrzył ktoś na live jakie były w trakcie przerwy kursy na remis albo na wygraną Basel? Swoją drogą ciekawe czy ktoś się wzbogacił na Szwajcarach o kilka stów.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ja się co prawda nie wzbogaciłem wiele, ale zagrałem na Basel wygra 2 połowę, bo mecz był dosyć wyrównany (po połowie posiadanie piłki mniej/więcej 50/50%), chociaż przyznam, że przed meczem postawiłem -1.5 na MU, w sumie to tylko zmniejszyłem straty po kursie 7.5, marne pocieszenie, ale byłbym wkurzony gdybym tych groszy nie postawił i przegrał po całości.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Trochę się mylisz ale nie chce sie kłócić. W każdej dyscyplinie jest dużo losowości, ale liczą się głównie umiejętności i taktyka. A co do niespodzianek. Ostatnio bieg na 100m mężczyzn? Czy w żużlu nie może się przytrafić awaria, tak samo formula? Ktoś Cię zachaczy i przegrywasz, a typ nie wchodzi. Losowość jest wszędzie, a my musimy wytypować gdzie nie wpłynie to na wynik Pozdrawiam
Chyba niezbyt wiesz o czym piszesz... o formule nie pisalem to po pierwsze bo sam wrzucam to do kupki loteryjnych dyscplin.
zuzel - gp - 1 defekt czy upadek nie komplikuja ci tak zawodow jak stracona bramka nie mowiac o calym meczu gdzie jedzie 7 zawodnikow
reczna - zeby byc lepszym trzeba narzucac sporo tych bramek i przypadkowo stracona nie ma wplywu na wynik tak jak w noznej
kosz patrz wyzej
biegi (ogolnie czasowki) - falstartu nie biore pod uwage bo to blad indywidualny i rzadko spotykany w porownaniu do strzalow zycia czy samobojow.
mysle ze pokazalem wyzszosc tych dyscyplin jesli chodzi o mniejszy udzial przypadku. ale wiadomo jak kazdy jesli chodzi o kibicowanie czy emocje w trakcie ogladania jest to nr 1 ;). natomiast jesli chodzi o zarobek daleko daleko...
ogolnie zmierzam do tego ze kurs w noznej typu 1,20 jest kompletnie nieadekwatny do 1,20 w dyscyplinach powyzej
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Przede wszystkim buki, ale parę stów trzeba by było przekształcić na potężne tysiące.
Buki to się zawsze wzbogacają. Można gdzieś sprawdzić jakie były kursy w trakcie meczu?
Niedawno w meczu o Tarczę wspólnoty City - United do przerwy 2:0, zagrałem na United po kursie 17 za stówę i trochę wpadło (2:3 na koniec). Teraz pewnie było coś w granicach 26-40 na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom