>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Z całym szacunkiem miki9971 dla Twojej analizy ale Twój kupon przypomina mi modne granie tasiemców na mecze pierwszej ligi francuskiej same under 2,5 po czym w jednym meczu trafi sie 2-1 i cały kupon w dupe. Naprawdę wierzyłeś w 5 overów kartkowych? Ja bym sie zastanowił na Twoim miejscu bo już CSKA - Inter Ci sromotnie nie wchodzi. Pozdro
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
A co myślicie aby do meczu Bayernu podejść inaczej, chodzi mi o typ Mario Gomez strzeli, myślę że jest to bardzo prawdopodobne rozwiązanie, nie uważacie? A kurs oscyluje w okół 2,1(bwin)✅✅✅

edit:
No i weszło ????
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Ja Tam wchodzę w City z podpórka z kursem 2.0 za 40 zł. Bayern wygrywa, ale po pierwsze kiedys to sie musi skonczyc po drugie gola dzis na pewno straca, a po 3 dzisiaj jest tak naprawde pierwszy sprawdzian z bardzo powaznym rywalem (Bayer i Villareal w obecnej formie takimi nie sa) i cale to podniecenie Monachijczykami moze dzisiaj prysnac a mecz pokaze ich prawdziwe oblicze.

Bayern - City X2 40 zł x 2,0 --&gt; 80 (?)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
oba mecze grupy A wyrownane, jak dla mnie fifty fifty wiec nie rozumiem masowek na Napoli i Bayern. Wole zagrac po wyzszym kursie na gosci z podporka (!!!). Zdziwie sie jezeli w obu meczach gospodarze wygraja a tylko w takim przypadku bede na minusie ;). tak wiec podwojne X2 w grupie A.
nożna nie dla mnie, zbyt duza loteria
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Tak samo pisałem, nawet podałem, że Manu - Basel obie strzelą ✅
Jednak nie spodziewałem się takiego meczu :grin:

Co do reszty wyników bez niespodzianek. Real wygrał, Lyon wygrał.
Zawiodło mnie City - jednak nic nie strzelili ⛔
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
oba mecze grupy A wyrownane, jak dla mnie fifty fifty wiec nie rozumiem masowek na Napoli i Bayern. Wole zagrac po wyzszym kursie na gosci z podporka (!!!). Zdziwie sie jezeli w obu meczach gospodarze wygraja a tylko w takim przypadku bede na minusie ;). tak wiec podwojne X2 w grupie A.

nożna nie dla mnie, zbyt duza loteria

Nie rozumiem czemu loteria. Suche fakty przemawiały za Bayernem i Napoli no i boisko to pozytywnie zweryfikowało. Szukałeś niespodzianki, a skoro jej nie było to loteria? ????
 
totyp 1

totyp

Użytkownik
Najgorsze że jak patrzyłem na City to oni tak przez pierwsze 30 min graja super a potem coś pękło gol, złamali się i nic nie pokazali przez resztę meczu. Patrzyli jak kolega się meczy z dwoma przeciwnikami, zamiast pomóc wyłuskać tą piłkę. Zawiodłem się nie takiego meczu się spodziewałem.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Najgorsze że jak patrzyłem na City to oni tak przez pierwsze 30 min graja super a potem coś pękło gol, złamali się i nic nie pokazali przez resztę meczu. Patrzyli jak kolega się meczy z dwoma przeciwnikami, zamiast pomóc wyłuskać tą piłkę. Zawiodłem się nie takiego meczu się spodziewałem.
MC to drużyna, która dopiero będzie budować swój charakter (jak kasa nadal będzie), szczególnie w LM gdzie nie mają doświadczenia, tak jak Chelsea, Abramowicz długo czeka na puchar i jeszcze poczeka, ale charakter już własny mają, MC poczeka jeszcze parę latek, wtedy nie będą siadać na d jak coś nie pójdzie po ich myśli.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie rozumiem czemu loteria. Suche fakty przemawiały za Bayernem i Napoli no i boisko to pozytywnie zweryfikowało. Szukałeś niespodzianki, a skoro jej nie było to loteria?
nie pisze tylko o tych meczach. w noznej po hokeju i baseballu jest chyba najwiecej niespodzianek, gra takich dyscyplin dla zysku mija sie z celem. porownaj sobie biegi na czas ( narciarskie jak i na biezni ), zuzel czy nawet reczna. tam nie decyduje jedna sytuacja.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Trochę się mylisz ale nie chce sie kłócić. W każdej dyscyplinie jest dużo losowości, ale liczą się głównie umiejętności i taktyka. A co do niespodzianek. Ostatnio bieg na 100m mężczyzn? Czy w żużlu nie może się przytrafić awaria, tak samo formula? Ktoś Cię zachaczy i przegrywasz, a typ nie wchodzi. Losowość jest wszędzie, a my musimy wytypować gdzie nie wpłynie to na wynik ???? Pozdrawiam
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ktoś tak jak ja przejechał się na Diabłach ? Miałem kupon ze Śląskiem, Interem, Realem i właśnie ManU z kursem 6,4. Śląsk pewnie, Inter trochę ciśnienie podniósł, a po pierwszych połowach dwóch ostatnich meczów już byłem spokojny. A tu taka wtopa. Patrzył ktoś na live jakie były w trakcie przerwy kursy na remis albo na wygraną Basel? Swoją drogą ciekawe czy ktoś się wzbogacił na Szwajcarach o kilka stów.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ja się co prawda nie wzbogaciłem wiele, ale zagrałem na Basel wygra 2 połowę, bo mecz był dosyć wyrównany (po połowie posiadanie piłki mniej/więcej 50/50%), chociaż przyznam, że przed meczem postawiłem -1.5 na MU, w sumie to tylko zmniejszyłem straty po kursie 7.5, marne pocieszenie, ale byłbym wkurzony gdybym tych groszy nie postawił i przegrał po całości.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Trochę się mylisz ale nie chce sie kłócić. W każdej dyscyplinie jest dużo losowości, ale liczą się głównie umiejętności i taktyka. A co do niespodzianek. Ostatnio bieg na 100m mężczyzn? Czy w żużlu nie może się przytrafić awaria, tak samo formula? Ktoś Cię zachaczy i przegrywasz, a typ nie wchodzi. Losowość jest wszędzie, a my musimy wytypować gdzie nie wpłynie to na wynik Pozdrawiam
Chyba niezbyt wiesz o czym piszesz... o formule nie pisalem to po pierwsze bo sam wrzucam to do kupki loteryjnych dyscplin.
zuzel - gp - 1 defekt czy upadek nie komplikuja ci tak zawodow jak stracona bramka nie mowiac o calym meczu gdzie jedzie 7 zawodnikow
reczna - zeby byc lepszym trzeba narzucac sporo tych bramek i przypadkowo stracona nie ma wplywu na wynik tak jak w noznej
kosz patrz wyzej
biegi (ogolnie czasowki) - falstartu nie biore pod uwage bo to blad indywidualny i rzadko spotykany w porownaniu do strzalow zycia czy samobojow.
mysle ze pokazalem wyzszosc tych dyscyplin jesli chodzi o mniejszy udzial przypadku. ale wiadomo jak kazdy jesli chodzi o kibicowanie czy emocje w trakcie ogladania jest to nr 1 ;). natomiast jesli chodzi o zarobek daleko daleko...
ogolnie zmierzam do tego ze kurs w noznej typu 1,20 jest kompletnie nieadekwatny do 1,20 w dyscyplinach powyzej
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Przede wszystkim buki, ale parę stów trzeba by było przekształcić na potężne tysiące.
Buki to się zawsze wzbogacają. Można gdzieś sprawdzić jakie były kursy w trakcie meczu?
Niedawno w meczu o Tarczę wspólnoty City - United do przerwy 2:0, zagrałem na United po kursie 17 za stówę i trochę wpadło (2:3 na koniec). Teraz pewnie było coś w granicach 26-40 na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom